آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

طریقه به حرف آوردن شخص هیپنوتیزم شونده

0

طریقه به حرف آوردن شخص هیپنوتیزم شونده

یکی از مباحث مهم خواب مصنوعی موضوع حرف زدن معمول در خواب می‌باشد. ممکن است بعد از خواب کردن، معمول به سوالاتی که می‌کنید جواب ندهد، برای به حرف آوردن سوژه چندین طریقه موجود است.

یکی این‌که به گلوی معمول چند پاس داده انگشتان دست راست را نوک کرده در  پیشانی وی قرار می‌دهید، دست چپ نیز در تهی‌گاه معده باید گذاشته شود، آن وقت تلقین می‌کنید: «گوش‌های شما کاملاً خوب می‌شنوند، صدای مرا می‌شنوید، پاسخ دهید»

در تلقین اصرار نمایید تا پاسخ دهد «می‌شنوم» چنان‌چه باز نتواند حرف بزند می‌توانید به طور امرانه تلقین نمایید. دیگر این که چندین پاس در گوش‌ها و ,سایت هیپنوتیسم دات آی آر,گلوی او بدهید، چنان‌چه جواب نداد می‌توانید خوابش را سنگین‌تر کرده تلقینات بیشتری انجام دهید تا پاسخ مثبت گرفته شود. پاس دادن به تهی‌گاه و گوش و گلو و اصرار در تلقینات شما را در گرفتن جواب موفق خواهد کرد.

ادامه دارد…

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم