آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

شهرت فروید

0

شهرت فروید

شهرت فروید

فروید به سال ۱۸۸۵ یعنی در ۲۹ سالگی شهرتی بسزا یافت و متخصص امراض عصبی شناخته شد و موفقیت‌های فراوانی کسب کرد ولی این موفقیت‌ها موجب غرور او نشد.

«می‌تر» او را دعوت کرد که به جایش در دانشگاه تدریس کند و این امر از بزرگ‌ترین افتخارات او محسوب می‌شد و با رسیدن به این افتخار و امتیاز مانند بسیاری از استادان متوقف نگردید و درجا نزد بلکه ترجیح داد که در راه تکمیل مطالعات و تحقیقات خود از پا ننشیند و کوشش مستمر خود را ادامه دهد.

فروید نزد شارکو می‌رود

«ارنست بروک» وسایل مسافرت فروید را با خرج دانشگاه وین به پاریس فراهم کرد و فروید در سال ۱۸۸۶ برای تکمیل مطالعات خود و استفاده از تعالیم «شارکو» به فرانسه رفت، پاریس برای فروید محیطی  نو آزاد و از قیود تعصب مردم شهر وین فارغ بود.

شارکو، فروید را دانشجویی ممتاز و صاحب‌نظر یافته بود، اما به عارضه «آنا» که فروید سعی می‌کرد برایش بازگو کرده و توضیح دهد  توجهی نکرد.

فورید پس از چند ماه مطالعه در فرانسه به وین بازگشت و گزارشی از تجربیات خود به جامعه پزشکان اتریشی تقدیم کرد و نظر داد که به وسیله هیپنوتیزم می‌توان عوارض حمله را رفع و یا ایجاد کرد و هم‌چنین هیستری علاوه بر زنان، به همان نسبت در مردان هم هست.

 ازدواج فروید

فروید در سال ۱۸۸۶ ازدواج کرد و علاوه بر تدریس در دانشگاه وین مطبی نیز تأسیس کرد ولی سه سال بعد از ازدواج دوباره به فرانسه مسافرت کرد و این بار نزد علمای نانسی  شتافت.

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

شهرت فروید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم