آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ستاره – انواع ستاره و سیاره

2

انواع ستاره و سیاره

زحل: حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر زحل را ببینی، یـعـنـی با اشخاصی زمیندار و صاحب ملک و املاک سر و کار پیدا می‌کنی که پست و خسیس و مکار و فریبنده می‌باشند.

مشتری: حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر مشتری را ببینی، یـعـنـی با شخص پرهیزکار و مصلح و خیرخواه سر و کار پیدا می‌کنی که انسان دادرس و با انصافی می‌باشد .

مریخ: حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر مریخ را ببینی، یـعـنـی با فرمانده و سرداری نظامی که خونخوار و بدکردار است سر و کار پیدا می‌کنی، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین می‌گوید: تعبیر مریخ پهلوان پادشاه می‌باشد.

زهره: حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر زهره را ببینی، یـعـنـی با خدمتکاران و زنان محترم و دارای خدمه و حشم ارتباط برقرار می‌کنی و از آن‌ها به تو خیر و آسایش می‌رسد، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین می‌گوید: تعبیر زهره زن پادشاه می‌باشد.

عطارد: حضرت دانیال (ع) می‌فرمایند: اگر عطارد را ببینی، یـعـنـی با مرد عالم و دانا و حکیمی ارتباط برقرار می‌کنی و از آن مرد به تو سود و فائده می‌رسد، ‌‌‌‌‌ ابن سیرین می‌گوید: تعبیر عطارد «دبیر» پادشاه می‌باشد.

ستارگان سعد: ابراهیم کرمانی می‌گوید: اگر ببینی ستارگان سعد کنار هم جمع شده‌اند و وضعیتشان خوب و نیک می‌باشد، یـعـنـی حال و روز پادشاهان خوب و نیک می‌باشد.

ستارگان مورد پرستش: ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب یکی از ستارگان ثانیه مثل شعری و عیوق و سهیل و اکلیل را ببینی (که بعضی معتقدند برخی مشرکان آن‌ها را می‌پرستیدند) یـعـنـی بین تو و اهل ذمه [کفاری که تحت حکومت دولت اسلامی هستند] و مشرکان ارتباط و مصاحبت برقرار می‌شود. ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر ستاره‌هایی که انسان‌ها آن‌ها را می پرستند، شر و ضرر و زیان می‌باشد (دفع بلا و گرفتاری).

ستارگان راهنما: ابراهیم کرمانی می‌گوید: تعبیر دیدن ستاره‌هایی که مردم راهشان را با آن‌ها پیدا می‌کنند، خیر و بزرگی و منفعت می‌باشد.

ستارگان روشن: ابن سیرین می‌گوید: تعبیر ستارگان روشن، عالمان و دانشمندان می‌باشد، همانطور که در قرآن کریم آمده: وَعَلامَاتٍ وَبِالنَّجْمِ هُمْ یَهْتَدُونَ _ و علامت‌هایی قرار داد که آن‌ها بوسیله ستارگان هدایت می‌شوند (نحل، ۱۶).

ستارگان بی‌علامت: ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی ستاره بی‌نشانه و علامت می‌باشد، یـعـنـی باید توبه کنی.

انواع ستاره و سیاره

2 نظرات
  1. اکرم می گوید

    سلام و خسته نباشید، می خواستم بدونم در مورد تعبیر خواب می تونید کمکم کنید، یه خوابی دیدم و خیلی دوست دارم که تعبیرش را بدانم ، البته خیلی جستجو کردم ولی چیزی که مورد نظرم بود را پیدا نکردم، اگر امکانش هست بفرمایید تا در ایمیل برایتان ارسال کنم ، ممنون از زحماتتون

    1. admin site می گوید

      تعبیر خواب انجام نمی دیم ولی از یک ماه اینده قراره خدمات تعبیر خواب هم در نرم افزار قرار داده شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم