آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

رمزگشایی یا باطل کردن جادوی پاشیده شده یا جادوی مرشوش

30

رمزگشایی یا باطل کردن جادوی پاشیده شده یا جادوی مرشوش

ریختن جادوی پاشیده شده در بیرون درب منزل و داخل منزل و روش ابطال آن, امروز نگاه دقیق تری می اندازیم

نویسنده مقاله: حمید آذر

سحر مرشوش یکی از روش‌های تاریکی است که در برخی از فرهنگ‌ها و مذاهب به عنوان جادو و سحر به کار می‌رود. در این روش، ساحر یا جادوگر از موادی مانند پودر، مایع یا اسانس‌هایی که معمولاً دارای خاصیت بویایی قوی هستند، استفاده می‌کند و آن‌ها را در معرض قربانی قرار می‌دهد.  با استفاده از نیروی تصور و تمرکز، قربانی را با این مواد مرشوش می‌کند.

این روش برای ایجاد تأثیراتی مانند تسخیر، کنترل و یا حتی تغییر رفتار یا نگرش فرد مورد نظر به کار می‌رود.

که این جادو، برای ایجاد تأثیراتی مانند جلب عشق، رسیدن به شانس، از بین بردن تلخی زندگی و… به کار می‌روند. این جادو معمولاً شامل اسانس‌های گیاهی، اعشاب، پودر و برخی مواد شیمیایی هستند که به دلیل خواص بویایی و طعم‌دهنده‌ای که دارند، برای ایجاد تأثیرات روانی در فرد مورد نظر استفاده می‌شوند.

سحر مرشوش برای موارد مختلفی به کار می‌رود که شامل موارد زیر می‌شود:

۱ –  جلب عشق: سحر مرشوش در برخی فرهنگ‌ها به عنوان یک روش جلب عشق و تسخیر شخص دیگر به کار می‌رود.

۲ – از بین بردن تلخی زندگی: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش برای از بین بردن تلخی زندگی و به دست آوردن شادی و خوشبختی به کار می‌رود.

۳ – رسیدن به شانس: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش برای رسیدن به شانس و به دست آوردن روزی بیشتر به کار می‌رود.

۵ –  محافظت از خود در برابر شر: در برخی فرهنگ‌ها، سحر مرشوش به عنوان یک روش محافظت از خود در برابر شر و بدبختی به کار می‌رود.

۶ – تفرقه بین دو نفر مثل زن و شوهر: در این نو سحر بین دو نفر تفرقه و جدایی و دشمنی بوجود می اورد که بیشترین موارد سحر مرشوش در این زمینه بکار میرود که اختلاف بین یک یا چند خانواده بکار میرود.

۷ – کم شدن و بستن رزق و روزی :که در این سحر رزق و روزی شخص بمرور کم و حتی به صفر میرسد.

باید توجه داشت که استفاده از سحر مرشوش به عنوان یک روش تاریکی و غیراخلاقی در برخی کشورها و فرهنگ‌ها،است و این سحر فقط با پاشیدن یه سری مواد که با اب یا مایعات ترکیب و یه سری اوراد و طلسم روی آن میخوانند و بعد طلسم را در اطراف محل مورد نظر میپاشند.

برای از بین بردن سحر مرشوش، می توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد. در زیر چند روش معمول برای از بین بردن سحر مرشوش ذکر شده است:

 1. استفاده از دعانویس روحانی(قرآنی): در برخی فرهنگ‌ها، افرادی که می خواهند از بین بردن سحر مرشوش، به دعانویس روحانی خودشان مراجعه می کنند و از او می خواهند که توانایی برطرف کردن تأثیرات جادویی را داشته باشد. در برخی موارد، دعانویس روحانی با تمرین و دانش خود، می تواند از بین بردن سحر مرشوش را انجام دهد.
 2. استفاده از مواد خاص: برخی افراد از مواد خاص برای از بین بردن سحر مرشوش استفاده می کنند. برخی از این مواد شامل نمک، آب لیمو، سیر، زعفران و برخی گیاهان دیگر هستند. در این روش، مواد خاص در محل مرشوش شده پخش می شوند و برای از بین بردن تأثیرات جادویی، آن مواد به همراه سحر مرشوش شده از بین می روند.
 3. آیات قرآن و رقیه شرعیه: برخی افراد برای از بین بردن سحر مرشوش از آیات قرآن و دعا  و رقیه شرعیه استفاده می کنند. در این روش، شخصی که تحت تأثیر سحر مرشوش قرار گرفته است، با خواندن آیاتی از قرآن که به از بین بردن سحر و جادو اشاره دارند، می تواند از تأثیرات آن آزاد شود. همچنین، برخی از دعاهای خاص نیز برای این منظور مفید هستند.
 4. درمانگری: در برخی موارد، افراد مراجعه به درمانگران و روش‌های درمانی مختلف را برای از بین بردن سحر مرشوش استفاده می کنند. این روش‌ها ممکن است شامل تمرینات روحانی، درمان‌های مکمل، و تمرینات تمرکز و ذهن‌آرامی باشند. که این روش اصلا برای شخصی که دچار سحر مرشوش شده جوابگو نیست.

به طور کلی، برای از بین بردن سحر مرشوش، باید از روش‌های متنوع و متعددی استفاده شود. هر روشی ممکن است در برخی موارد موثرتر از دیگر روش‌ها باشد، اما بهتر است که از ترکیب روش‌های مختلف استفاده شود تا به نتیجه بهتری دست پیدا کرد. همچنین، در هر صورت اگر احساس مشکل یا بی‌راهی دارید، بهتر است به دعانویس روحانی مراجعه کنید.

در زیر یکی از قوی ترین روش قرانی و رقیه شرعی را برای از بین بردن سحر مرشوش به شما آموزش میدم.که با انجام این روش تمام سحر مرشوش  در زندگی و محل زندگی یا کارتان از بین میرود. و اگر با انجام این روش اگر احیانا مشکل برطرف نشد یا سحر باطل نشد حتما با من تماس بگیرید.

———————————

روش از بین بردن سحر مرشوش (یا سحر پاشیدنی)

یک کاسه آب به اندازه مناسب تهیه کنید.داخل این کاسه یک لیوان گلاب بریزید

 وضو بگیرید و رو به قبله بنشینید و رقیه شرعی زیر را بخوانید

بعد از ان  مقداری از اب را داخل اسپری قرار داده و تمام نقاط منزل را اسپری کنید.داخل تمام اتاق ها آشپزخانه , راهروها, راپله ها, حیاط و حتی بیرون درب منزل

این عمل را هفت روز منظم انجام دهید

از طرفی مقدار کمی از اب  مثلا یک لیوان اب را در حمام داخل تشت اب گرم بریزید و تشت اب را روی سر خود بریزید.این عمل حمام را سه روز منظم انجام دهید.کسای که با سحر و جادوی مرشوش بیمار شدند باید علاوه بر همه این کارها تا هفت صبح ناشتا اب را میل کنند.

اگر بعد از هفت الی ده روز حالتان بهتر نشد حتما با من تماس بگیرید.تا راهنمایی کنم

و اما متن قیه شرعی

که باید طبق همین متن و به تعداد گفته شده روی اب خوانده شود و هر بار که میخواند باید به اب فوت کنید.(توجه کنید که بعضی افراد داخل اب به جای فوت, تف میکنند که این اصلا درست نیست.)

—— ———-

* أَعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّاتِ مِن شَرِّ مَا خَلَق (۳ بار)

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّهِ، مِن کُلِّ شَیطَانٍ وَهَامَّه، وَمِن کُلِّ عَینٍ لَامَّه . (۳ بار)

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ مِنْ غَضَبِهِ وَعِقَابِهِ وشَرّ عِبَادِهِ . (۳ بار)

* تَحَصَنتُ بِذِی العِزَّهِ وَالجَبَرُوتِ ، وَاعتَصَمتُ بِرَبِّ المَلَکُوتِ ، وَتَوَکَّلتُ عَلَى الْحَیِّ البَاقِی الَّذِی لا یَمُوت

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ الَّتِی لا یُجَاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَلا فَاجِرٌ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ مَا یَنزِلُ مِنَ السَّمَاءِ وَمِن شَرِّ مَا یَعرِجُ فِیهَا، وَمِن شَرِّ مَا ذَرَأَ فِی الأرضِ وَمِن شَرِّ مَا یَخرُجُ مِنهَا، وَمِن شَرِّ فِتَنِ اللَّیلِ وَالنَّهارِ، وَمِن شَرِّ طَوارِقِ اللَّیلِ إلّا طَارِقاً یَطرُقُ بِخَیرٍ یا رَحمٰن.

سپس سوره فاتحه را می خواند: ۳ مرتبه

 پنج آیه اول را می خواند از سوره بقره ۴ مرتبه

 آیه ۱۰۲ از سوره بقره می خواند: ۴ مرتبه

 7 مرتبه آیه الکرسی را می خواند

  سه آیه آخر سوره بقره را می خواند ۳ بار

 از آیه ۱۱۷ الی ۱۲۲ سوره اعراف: ۳ مرتبه

 آیه ۸۱ و ۸۲ سوره یونس سه مرتبه

 آیه ۶۵ الی ۶۹ سوره طه سه مرتبه

 آیه ۸۲ سوره اسراء سه مرتبه

 آیه ۸۰ سوره شعراء سه مرتبه

 آیه ۱۸ سوره اعراف سه مرتبه

 ایه ۱۷ و ۱۸ سوره حجر سه مرتبه

 ایات ۶  الی ۹ صافات سه مرتبه

 سوره های شرح و قریش و کافرون سه مرتبه

 سوره اخلاص و فلق و ناس سه مرتبه

سپس با نفس پاک دعای زیر را سه بار بخوانید

بسم الله أرقینى والله یشفینى وبضمیر المخاطب إن کان یرقى غیره  بسم الله أرقیک والله یشفیک وبضمیر الغیبه إن کان یرقى غائبا أو یدعو له بالشفا ء

بسم الله أرقیه والله یشفیه یطبق ذلک فى جمیع الأدعیه بالرقیه ، بسم الله أرقینى والله یشفینى من کل شیء یؤذینى ، من کل نفس أومس أو سحر أو عین حاسد الله یشفینى اللهم رب الناس ملک الناس إله الناس ، اشفنى واذهب البأس اشف أنت الشافى لا شفاء إلا شفاؤک ، شفاء لا یغادر سقما وارحمنى إنک أنت أرحم الراحمین , حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم (سه مرتبه)

و با دعای زیر پایان دهید

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله  الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ،إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ، وقیوم السماوات والأرض ومن فیهن ، رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته وقادر علیه ،  أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ،وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ،

إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ،

وقیوم السماوات والأرض ومن فیهن ،رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته

وقادر علیه أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین ,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ، وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

اللهم انى أدعوک بأنک أنت الله الذى لا إله إلا أنت وحدک لا شریک لک ، إله کل مألوه ورب کل مربوب وخالق کل معبود ، فاطر السماوات والأرض ومن فیهن ،وقیوم  السماوات والأرض ومن فیهن ،رب کل شىء وملیکه وانت آخذ بناصیته وقادر علیه ،  أن تشف مرضى وتصرف مسى وتبطل سحرى آمین ,

حسبى الله الذى لا اله إلا هو علیه توکلت وهو رب العرش العظیم والله أکبر

ولا حول ولا قوه إلا بالله العلى العظیم ، وآخر دعوانا أن الحمد لله رب العالمین ،

اللهم صل على سیدنا محمد النبى الأمى وعلى آله وصحبه وسلم ، آمین

أن یشف مرضک ویصرف مسک ویبطل سحرک آمین ,

 أن تشف مرضه وتصرف مسه وتبطل سحره آمین

– ——————————-

اتمام الرقیه الشرعیه

 همه اهل خانه از آن می نوشند

و همانطور که گفتم بشویید و بپاشید ،

در هنگام پاشیدن اب و یا اسپری دعای زیر را یک بار بخوانید

یَا بَنِی آدَمَ لَا یَفْتِنَنَّکُمُ الشَّیْطَانُ کَمَا أَخْرَجَ أَبَوَیْکُمْ مِنَ الْجَنَّهِ یَنْزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِیُرِیَهُمَا سَوْآتِهِمَا ۗ إِنَّهُ یَرَاکُمْ هُوَ وَقَبِیلُهُ مِنْ حَیْثُ لَا تَرَوْنَهُمْ ۗ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّیَاطِینَ أَوْلِیَاءَ لِلَّذِینَ لَا یُؤْمِنُونَ (۲۷ اعراف)

* أَعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّاتِ مِن شَرِّ مَا خَلَق

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ اللهِ التَّامَّهِ، مِن کُلِّ شَیطَانٍ وَهَامَّه، وَمِن کُلِّ عَینٍ لَامَّه

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ مِنْ غَضَبِهِ وَعِقَابِهِ وشَرّ عِبَادِهِ

* تَحَصَنتُ بِذِی العِزَّهِ وَالجَبَرُوتِ ، وَاعتَصَمتُ بِرَبِّ المَلَکُوتِ ، وَتَوَکَّلتُ عَلَى الْحَیِّ البَاقِی الَّذِی لا یَمُوت

* أعُوذُ بِکَلِمَاتِ الله التَّامَّاتِ الَّتِی لا یُجَاوِزُهُنَّ بِرٌّ وَلا فَاجِرٌ مِن شَرِّ مَا خَلَقَ وَذَرَأَ وَبَرَأَ، وَمِن شَرِّ مَا یَنزِلُ مِنَ السَّمَاءِ وَمِن شَرِّ مَا یَعرِجُ فِیهَا، وَمِن شَرِّ مَا ذَرَأَ فِی الأرضِ وَمِن شَرِّ مَا یَخرُجُ مِنهَا، وَمِن شَرِّ فِتَنِ اللَّیلِ وَالنَّهارِ، وَمِن شَرِّ طَوارِقِ اللَّیلِ إلّا طَارِقاً یَطرُقُ بِخَیرٍ یا رَحمٰن.

امید وارم با انجام این عمل نتیجه صد در صد بگیرید و ما را هم در دعا کنید.

قاعده؛

این عمل رو در روزهای یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه و پنج شنبه انجام بدید

زکات این عمل برای هر شخص در منزل به اندازه سه قرص نان وجه نقد به یتیم یا مستمند بدهید.

و من الله توفیق: حمید آذر

30 نظرات
 1. زهرا می گوید

  سلام
  برای رفع طلسم فوری کمک میخوام

  1. hamid-azar می گوید

   سلام باید برسی بشید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 2. نداسلطانی می گوید

  سلام استاد توروخداکمکم کنیدباداشتن دوتابچه بعدازده سال زندگی همه چیزخراب شدخانوادم به زورجلوم گرفتن چون شوهرم خونه نداره پدرش توانایی داره خونه درست کنه امادرست نمیکنه درکل منوشوهرم تاسه سال پیش خوب بودیم اماهمچی بهم خوردهرچی تلاش میکنم زندگیمودرستکنم یه نیرویی مانع میشه دعاجدایی برامون گرفتن کمکم کنید

  1. hamid-azar می گوید

   سلام فردا در ساعات اداری با شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ تماس بگیرید

 3. مهرداد می گوید

  من ساحر را می‌شناسم از بستگان هست راه کاری دارد آیا با روزه یا چله نشینی دم و نفس خود را قوی کرده برای اینکه زندگی ما را خراب کند ؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام بله احتمالش هست اگر میخواهید مطمئن شوید باید سرکتاب بگیرید

 4. مهرداد می گوید

  سلام استاد کسی در نزدیکی خانه ما کیسه زباله و شن و میوه های گندیده هر شب از عمد می‌گذارد می دانم چیزی روی آن خوانده و یا دم کردن می‌گویند چه راهکاری داری. ؟ بعضی اوقات نوار بهداشتی خونی هم می‌گذارد

  1. hamid-azar می گوید

   سلام به احتمال زیاد این ها جادو های شیطانی هستند که برای آزار و اذیت شما این کار رو میکنند برای اینکه اطمینان حاصل کنید باید سرکتاب بگیرید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 5. غزال می گوید

  سلام استاد وقت بخیر،،پسری ک دوسم داشت مادرش براش دعا گرفت ازم سرد شد و رفت،من دعاهای باطل کننده رو سوزوندم داخل اسپند،بهم گردنامه هم دادن اون شخصی ک رفتم خدمتشون،حداکثر تا چه مدت دیگ باید صبر کنم تا برگرده؟خیلی دلم تنگ شده،بنظرتون برم بهش بگم مامانت دعا گرفته بود برات تا برگرده یا بازم صبر کنم!؟…

  1. hamid-azar می گوید

   سلام ۲۹ ام اردیبهشت تماس بگیرید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 6. arezoo می گوید

  سلام
  استاد عزیز از زحمات شما قدر دان و سپاسگزارم
  سال جدید رو به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض میکنم و براتون سلامتی و شادی از خداوند طلب میکنم .

 7. امین می گوید

  سلام اقای آذر خسته نباشید . زندگی منو همسرم را ی نفر داره از هم میپاشونه . ۱۸۰ درجه رفتارش عوض شده . نه من میتونم به صورتش نگاه کنم نه اون . ترو خدا بگید چیکار کنم . ی ماه غسل باطل السحرتون رو انجام دادم خیلی بهتر شدم . الان دوباره برگشتیم…با شماره تماسی ک گذاشتید تماس میگیرم کسی پاسخم رو نمیده…

  1. hamid-azar می گوید

   سلام وقتتون به خیر شنبه ۵ فروردین با من تماسبگیرید لطفا ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 8. امین می گوید

  سلام. لطفا امکانی فراهم کنید برای خرید نرم افزارها: مخصوصا مکشوف ثروت ، تعادل و شفا

  1. hamid-azar می گوید

   سلام فعلا برای خریداری نرم افزار به علت مشکلاتی در سرور غیر فعال هست لطفا کمی صبر داشته باشید ممنون میشم

 9. سپيده می گوید

  سلام استاد عزیز
  متأسفانه این باطل سحر براى موکل یهود و تسخیر همزاد براى آزار دادن و طلسمات شیطانى همراه با جن جواب نمیده

  1. hamid-azar می گوید

   سلام برای ابطال این جور سحر و جادو ها باید توسط یک دعانویس خبره باطل بشه ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ <-- تماس بگیرید

 10. زینب می گوید

  سلام استاد آذر عزیز ممنونم از مطلب خوب و مفیدتون
  ایا از باطل سحری که با کافور و سرکه به صورت فیلم در سایت قرار داده بودید هم میتونیم جلوی درب ورودی منزلمون بریزیم؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام بله و از این نسخه هم انجام بدید که مخصوص همین جادوهای پاشیدنی هست

 11. نادری می گوید

  سلام و خسته نباشی خدمت شما استاد آذر عزیز
  بابت دعای باطل سحرتون ممنونم الان روز هفتم رو دارم انجام میدم.هر چی تماس گرفتم گفتند مسافرتید.و در اینجا پیام بگزارم.استاد من الان سه روزه تب و لرز دارم. دکتر میرم میگه تب نداری داری هزیون میگی ولی از دورن داترم میلرزم و تب دارم.ایا این موضوع عادیه. برای چی اینطوری میشم.وقتی از باطل سحر های غسلی شما استفاده کردم اینطوری شدم.خواه میکنم.جوابمو زود بدید

  1. hamid-azar می گوید

   سلام.بله این عادیه قتی سحر و جادو داره باطل میشه تب و لرز و اسهال و حالت تهوع عادیه.شما ادامه بدید

 12. فیلم باز می گوید

  سلام استاد .بسیار سپاسگزارم از این مطلب عالی و خوبتون.من و همسرم ۱۰ ساله ازدواج کردیم.الان یک ساله که دارم از هم سرد میشیم.دست خودمون نیست حتی در این مورد با هم صحبت هم میکنیم.دوستی داشتم که تقریبا مشابه مشکل ما رو داشته و شما مشکلشونو حل کردید .خواهش میکنم مشکل ما رو هم حل کنید من چطور باید با شما تماس بگیرم؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام خوشحالیم که مطالبمون برای شما مفید واقع شده

   در ساعات ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و ۲ بعد از ظهر تا ۵ عصر
   ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 13. کاظم می گوید

  سلام استاد از کجا بفهمیم که جادوی پاشیدنی برای ما ریختند. ما زندگیمون خیلی بهم ریختست من و زنم از منزل خارج میشیم همو دوست داریم ولی وقتی میایم خونه مثل سگ و گربه بجون هم میوفتیم.خودمون شک افتادیم خونمون چیزی باشه میشه راهنماییمون کنی؟

  1. hamid-azar می گوید

   در ساعات ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و ۲ بعد از ظهر تا ۵ عصر
   ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 14. سید موسوی می گوید

  سلام.ممنونم از مطلب خوبتون.
  ما هر سه یا چهار ماه جلوی درب منزلمون یه ابی چرک مانند ریخته میشه که بوی بدی داره تقریبا شبیه به بوی سیر.میتونه جادوی پاشیدنی باشه؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام حتما از همین نسخه ای که در این پست قرار دادم قرار بدید

 15. رضایی می گوید

  سلام وقتتون بخیر استاد گرامی با اجازتون این مطلب رو با ذکر منبع در سایت شرکتمون قرار دادم.مطلبتون فوق العاده و کارآمد.ممنونم از لطف و محبتتون

 16. فاطمه می گوید

  زکات نداره؟

 17. فاطمه می گوید

  چه ساعتی انجام بدیم؟روزش فرق داره?

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم