آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ختم ذکر یا واحد و یا احد

8

ختم ذکر یا واحد و یا احد

سلام عزیزان همانطور که میدونید گفتن ذکر در روز فوائی بیشماری داره و برای موفقیت در هر کاری گفتن ذکر تاثیر فراوانی دارد

در زیر چند ختم از ذکر یا واحد و یا احد را قرار میدم.تا مورد استفاده عزیزان قرار بگیره

۱ – جهت الفت و انس در غربت و امتیاز از قران ,گفتن (یا واحد) روزی نوزده بار فائده بزرگ دارد

۲ – گفتن( یا احد) بعد از هر نماز سیزده بار جهت خلاصی از گرفتاری نافع و هزار بار در خلوت گفتن چنان باشد که ملائکه با او همرا شوند و گفتن یا واحد یا احد خیلی مؤثر است

۳ – حضرت رضا فرمودند هر کس مرض او صعب باشد هر روز صد و یکبار یا احد گوید از آن صحت یابد و جهت ترس در خلوت هزار و یکبار گفتن یا واحد موجب ایمنی باشد.

۴ – ده روز بعد از نماز صبح قبل از سخن گفتن با کسی این دعا را ۱۰ مرتبه بخواند، سپس سوره شریفه یس را قرائت کند؛ هر حاجتی که داشته باشد روا گردد. چرا که اسم اعظم در آن است.

بسم الله الرحمن الرحیم، یا قدیم یا دائم یا حی و یا قیوم یا فرد و یا وتر یا واحد یا احد یا صمد یا من لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفواً احد و صلی الله علی محمد و اله اجمعین برحمتک یا ارحم الراحمین.

۵ – کسی می خواهد دلها را به سوی خود متوجه کند هر روز ۱۰ مرتبه ذکر یا « واحد» رابخواند.

۶ – اگر کسی هر روز ۱۳ مرتبه ذکر « یا احد » را بخواند ایمان او راسخ می شود و برای کسب نورانیت از غذا قبل ازغذا خوردن بگوید لا اله لا الله احداً صمداً لا حول ولا قوه الا بالله .

۷ –  هر کس غسل کند و نماز ظهر بخواند و ۵۰ بار بگوید( یا واحد الباقی اول کل شی و آخره )خداوند او را از آنچه ترسد ایمن کند و او را از وسواس و افکار پست عافیت بخشد

۸-  اگر کسی( قائم و واحد )را به طریق امتزاج (ق و ا ا ی ح م د) بر کف دست مسحور نویسد سحر باطل شود و اگر آن ها را بنویسد و بشوید و به عقرب گزیده دهند درد ساکت شود.

 

*****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

ختم ذکر یا واحد و یا احد

8 نظرات
 1. مسلم می گوید

  سلام اقای اذر.ایا به نظرتون من این ذکر رو انجام بدم ایرادی ندارهمنظور اینه که ذکر یا احد رو امروز شنبه ۱۰۰۰با بخونم.ضرری برای من نداره؟ ومیتونم امیدوار به بدست اوردن خواصش باشم؟

  1. admin site می گوید

   این ذکر برای هر حاجتی قائده ای داره

 2. alma می گوید

  سلام دعایی هست که باانجام دادنش کسی که بهم بدی کرده
  بایدازم معذرت خواهای کنه چون بارفتاروحرفاش دلموشکونده میخوام خودش تماس بگیره وعذرخواهی کنه

  1. admin site می گوید

   ارزش نداره بهتره ببخشید

 3. mehdi می گوید

  سلام استاد در باب ۶۵ باب مشکل گشا طلسمی که باید رو فلز مس حکاکی شود زبان بند و مشکل گشا ذکات این عمل چیه در باب توضیح ندادید ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   اگر ننوشته نداره

 4. مسلم می گوید

  سلام اقای اذر.ایا من به عنوان فردی عادی هم میتوانم یک ختم از از اذکار بالا بردارم؟اگر میشود کدام ذکر را انجام دهم که عوارض نداشته باشد برایم؟

  1. admin site می گوید

   سع میشه اذکاری که مشکل ایجاد می کنه گذاشته نشه هر کدوم از این اذکار رو بنابر نیازتون می تونید استفاده کنید تعداد و زمانی هم در دستورش درج شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم