آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

 

سنگ آزوریت – ملکیت

22

کلیات

این سنگ به مادر طبیعت شهرت دارد ، زیرا از ترکیب دو رنگ بسیار زیبا و فعال آزوریت و ملکیت تشکیل شده است . اما این سنگ بسیار کمیاب است و این خود دلیل بر گران قیمتی آن است . مکان های اصلی کشف این سنگ همچون سنگ آزوریت است .

تأثیر بر بدن

سنگ آزوریت – ملکیت کبد ، کیسه صفرا ، مهره ها و غده تیموس را تقویت می کند و برای زخم معده و سرطان در مراحل اولیه بسیار موثر است . ماهیچه ها وعضلات بدن را تقویت می کند و پوست را شفا می دهد .

اثر بر روح و روان

این سنگ مانع نگرانی ها و نوسانات خلق و خوی ما می شود و به ما راه و رسم بردباری و نظم را نسبت به خودمان و دیگران می آموزد . به علاوه می توانیم توسط آن رویاها و خواب های روزانه مان را که جلب یا نگران کننده اند به خاطر آوریم .

طبقه چاکرا

آزوریت – ملکیت مخصوص چاکرای پیشانی است .

فروش و نگهداری

این سنگ بسیار حساس و شکننده است . توصیه می شود که آن را مدت زمان طولانی درزیر نور خورشید قرار ندهید و با آب نشوئید . اما می توانید از نمک دریا استفاده کنید . در بازار فروش این سنگ به شکل های صیقلی یافته ، گردنبند و جواهر یافت می شود .

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

shafa111


نظرات بسته میباشد

نظرات بسته شده است.

متن دوم