آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم(الماس)

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم(الماس)

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

 

سنگ الماس

1

کلیات

الماس کربن خالص و بی رنگی است که به رنگ های قهوه ای مایل به زرد ، نارنجی روشن و حتی سیاه دیده می شود و از دهانه آتشفشان های قدیمی به دست می آید . محل استخراج این سنگ در کشورهای آفریقا ، هندوستان ، برزیل و سیبری است .

تأثیر بر بدن انسان

این سنگ یک درمانگر اساسی و واقعی تلقی می شود . دارای نیروی بسیار ، تصفیه کننده اعضای بدن و تقویت کننده عضو های دفع کننده از جمله مثانه و کلیه ها است . به علاوه از بوجود آمدن سنگ کلیه ، مثانه و کیسه صفرا جلوگیری می کند . همچنین الماس برای بیماری های معده و روده بسایر موثر است ، به خصوص تعیین کننده بیماری های استخوانی و غدد می باشد و غده است ، به خصوص تعیین کننده بیماری های استخوانی و غدد می باشد و غده تیموس را تحریک می کند . همین طور برای بیماری های صرع و عدم تعادل بسیار مفید است . الماس باعث نیرو بخشیدن به مغز و دو نیم کره آن و همچنین مخچه ، سیستم ماهیچه ای به طور کامل ، اعصاب و انشعابات آن می شود . این سنگ باعث رفع   مسمومیت ، تسکین نقرس ، تقویت چشم ها و مصونیت بدن نیز می شود .

اثر بر روح و روان

سنگ الماس برای تصفیه و پاک کردن اندیشه و ذهنیات ما بسیار سودمند است . زیرا در محل هایی که ناخالصی و ته نشینی وجود دارد اثر می کند و آنجا را تصفیه می کند . الماس باعث تعادل ، استقلال و ارج نهادن در ما می شود و همچنین حس حسادت را در ما کنترل می کند و عدم اطمینان به دوست یا شریک را از بین می برد .

الماس به ما یاد می دهد در زندگی شکست ناپذیر باشیم ، همچنین ما را از اشتباهاتمان آگاه می سازد . خطر خودخواهی و غرور را از بین میبرد به طوریکه این سنگ برای اعیان و اشراف بسیار لازم است و توصیه می شود الماس های پشم را همیشه با خود داشته باشند .

نشان طالع بینی

الماس تابع نشان های شیر ، قوچ و جدی است .

 

 

خصوصیات

بهتر است برای معالجه و پیشرفت از یک الماس نتراشیده در منزل خود استفاده کنید . این سنگ تحمل هیچگونه خراشیدگی یا تراش دادن را ندارد و می توان با قیمت مناسب آن را تهیه کرد .

فروش و نگهداری

الماس به صورت نتراشیده بسیار در دسترس است ، اما صیقلی آن نیز دیده می شود که بسیار با ارزش و گران قیمت است . شما با این گوهر با ارزش محتاطانه رفتار کنید . هر بار بعد از استفاده ، آن را سریعاً زیر آب بشویید و در زمانی کوتاه در زیر نور خورشید قرار دهید .

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

 


نظرات بسته میباشد

نظرات بسته شده است.

متن دوم