آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

چند نماز برای گرفتن حاجت

4

 چند نماز برای گرفتن حاجت

تمام نماز های دوران سال بقدر کافی در کتاب معراج در مومًن نوشته شد ولی چند نمازی که بعداً بچشم خود آورده میشود حسن بن صالح گوید شنیدم امام صادق میفرمود هر کس وضوی نیکو گیرد و دو رکعت نماز کند پس رکوع و سجودش را تمام کند پس بنشیند بر خدای عزوجل ثنا گوید و بر رسولخدا صلوات فرستد بعداز خدا حاجتش را بخواهد حقیقتا خیر را در جای آن خواسته و کسیکه خیر را در جای خودش خواهد نا امید نشود.

نماز رفع بلا با دعا

امام چهارم به فرزندش فرمود هر گاه به یکی از شما مصیبتی رسد دو رکعت نماز کند و بگوید یَا مَوْضِعَ کُلِّ شَکْوَى  وَ یَا سَامِعَ کُلِّ نَجْوَى  وَ شَاهِدَ کُلِ‏ مَلَإٍ  وَ عَالِمَ کُلِّ خَفِیَّهٍ وَ یَا دَافِعَ مَا یَشَاءُ مِنْ بَلِیَّهٍ وَ یَا خَلِیلَ إِبْرَاهِیمَ وَ یَا نَجِیَّ مُوسَى وَ یَا مُصْطَفِیَ مُحَمَّدٍ ص أَدْعُوکَ دُعَاءَ مَنِ اشْتَدَّتْ فَاقَتُهُ وَ قَلَّتْ حِیلَتُهُ وَ ضَعُفَتْ قُوَّتُهُ دُعَاءَ الْغَرِیقِ الْغَرِیبِ الْمُضْطَرِّ الَّذِی لَا یَجِدُ لِکَشْفِ مَا هُوَ فِیهِ إِلَّا أَنْتَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ. این دعا را کسی نمی خواند مگر آنکه حق تعالی از او نازله را می برد انشالله.

نماز دفع ظلم:

از امیرالمومنین علیه السلام روایت شده به هر کس ستم شده وضو گیرد و دو رکعت نماز با رکوع و سجود طولانی بخواند چون سلام دهد هزار بار بگوید اللهم اِنّی مغلوب فانتصر پس ذات مقدس حق در نصرت او عجله می کند . کفعمی از امام صادق  نقل کرده هر که را حاجتی باشد نصف شب غسل کند جامه پاک پوشد ظرفی آب بگیرد و به آن ده بار انا انزلنا بخواند و آن را دور مصلی و مسجد خود بپاشد بعد دو رکعت نماز به حمد و انا انزلنا بخواند و حاجت را بخواهد.

نمازبرای امر مهم:

مقاتل به حضرت رضا گفت برای برآمدن حاجت مرا دعائی آموزید فرمود چون به سوی خدا تو را حاجت مهمی باشد غسل کن جامه پاک بپوش بوی خوش بکار بر زیر آسمان رو دو رکعت نماز کن بعد از حمد و در رکوع و بعد از آن و در سجده و بعد از آن مثل نماز جعفر تمام کن و بعد از سلام پانزده بار در همه بجای تسبیح سوره قل هوالله بخوان جمعا ۲۲۵ می شود. بعد به سجده رو و در سجده بخوان اللَّهُمَ‏ إِنَ‏ کُلَ‏ مَعْبُودٍ مِنْ‏ لَدُنْ‏ عَرْشِکَ‏ إِلَى قَرَارِ أَرْضِکَ فَهُوَ بَاطِلٌ سِوَاکَ فَإِنَّکَ أَنْتَ اللَّهُ الْحَقُّ الْمُبِینُ اقْضِ لِی حَاجَهَ کَذَا وَ کَذَا السَّاعَهَ السَّاعَهحاجت را یاد کن و آنچه خواهی اصرار کن.

نماز آسان برای رفع غم

از امام باقر علیه السلام روایت شده چون امری بر تو نازل شود که از آن بترسی دو رکعت نماز بخوان پس از سلام هفتاد بار بگو یا اَبْصَرَ النّاظِرینْ یا اَسْرَعَ الْحاسِبینْ یا اَسْمَعَ السّامِعینْ یا اَکْرَمَ الْاَ کْرَمینْ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینْ.و در هر بار حاجت را یاد کن. ۶ جهت حصول مطالب پنج شنبه با توجه دو رکعت نماز کن بعد از سلام یس را بخوان حاجت بخواه.

 

****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

 چند نماز برای گرفتن حاجت

4 نظرات
 1. یی می گوید

  سلام
  برای من دو تا مسئله پیش اومده که هر چقدر گشتم اوون لینک رو دوباره پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا بپرسم و داهنمایی بگیرم:
  ۱- یه نماز گفته بودین برای حاجت که ۴ رکعت بود و در آخر گفته بودین ۴ قرص نان به عنوان ذکات باید بدیم، من ۲۰۰۰ تومان با ابن نیت دادم به مامانم که بندازه صندوق صدقات که اوون هم یادش نمیاد چکارش کرده، حالا باید چکار کنم؟ و اینکه ۲۰۰۰ تومان کافیه؟؟؟
  ۲-اسم ششم ادریسیه برای زیاد شدم هوش و حافظه رو باید چطوری شروع کنیم؟ از چه روزی؟ تعدادش؟ساعتش و آیا دعا یا کار دیگه ای هست برای این این مطلوب؟

  1. admin site می گوید

   مجدد ذکات و صدقه رو بده
   ذکر باید بر حسب نیازت باشه اول چک کن ببین واقعا لازم داری یا نه بعد استفاده کن

   1. یی می گوید

    گفته شده ذکر ششم ادریسی برای افزایش حافظه و سرعت یادگیری بسیار خوب هست، ولی برای ختم این ذکر نمیدونم از چه روزی و چه تعدادی و چه ساعتی شروع کنم، اگه ممکنه برای این بنده رو راهنمایی کنید، واینکه بفرمایید آیا عمل دیگری برای اینکار هست؟؟؟
    با تشکر

    1. admin site می گوید

     معمولا مثل اکثر کارهایی که جهت گشایش هست ساعات و روزهای اول ماه شروع کنید بهتره و قوانین ذکر رو هم باید رعایت کنید.
     توی سایت مورد عسل و سعد کوفی و همچنین نرم افزار حافظه طلایی هم وجود داره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم