آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

پیرامون خودتون حلقه ی مقدس دارید؟

2

?پیرامون خودتون حلقه ی مقدس دارید؟ ?

❤️چقدر احساس شگفت مراقبت از خود رو به خودتون هدیه میدین؟یا بهتره بگم چقدر خودتون رو نازپرورده میکنید؟

?خیلی از ما به جای تمرکز روی مسئولیت هایی که در قبال خودمون داریم(از جمله غذا دادن همیشگی به روحمون) مسئولیت های دیگران و به عهده میگیرم و دوست داریم فکر کنیم چنین رفتاری باعث میشه انسان خوبی باشیم، در صورتی که در دراز مدت باعث میشه سرخورده و ناکام باشیم!

?صحبت من رو به اونییه که بیشتر وقتش رو صرف دوستی های بی اساس میکنه!

دوستی با ادمای پر جاذبه، فریبنده و أغوا کننده اما اختیار از کف داده که با مکیدن نیروی حیات اطرافیانشون به مقام میرسن! آدمایی با منیت بزرگ که فقط انتظار دارن، شایدم انتظار نداشته باشن اما وجودشون یه جور ترمزه همیشگیه!

من سعی میکنم وقتم رو صرف دوستانی که باعث میشن به خودم شک کنم نکنم!

و اجازه نمیدم ناله و فغان و فرسایش و ابتذال همیشگی بعضی دوستان نیروی حیاتمو بمکه!

و به شدت معتقدم که افکار ادما در مجاورت دوستانشون تغییر شکل پیدا میکنه!

⭐️شما هم نسبت به خودتون و وجود با ارزشتون خست به خرج بدین و از تخریب خودتون دست بردارین ، با کسانی معاشرت کنید که چیزی بهتون اضافه میکنن و میتونید ازشون یاد بگیرید.. و در نهایت مواظب باشید اون چیزی که براتون مهمه، به مصلحت ذهنیت همرنگ جماعت شدن، مدفون نشه…زندگی رو به تمامی زندگی کنید و طعم هر لحظه که میگذره رو بچشید! با خودتون صادق باشید! به احساساتتون صدا بدین و حقیقت رو بگین! و هیچ وقت فراموش نکنید که اولویت ها به خودتون تعلق دارن نه به دیگران!

پیرامون خودتون حلقه ی مقدس دارید؟

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

پیرامون خودتون حلقه ی مقدس دارید؟

2 نظرات
  1. حلقه کن دستتو دورگردنم بغلم کن بایه دنیا احساس بذارحس کنم تموم شد اون روزا که دلم توحسرت یه اشناست.......... می گوید

    استادبادیدن این لینک یاد یه چیزی افتادم نخندید ولی اگه به شخصه این سوال ازم پرسیده میشد میگفتم نه پیرامون من حلقه مقدس وجود نداره چون سوال بود دارم جوابتون رومیدم درعوضش تا بخوای ادمای زیادی هستند حالا از عزیزترین افراد زندگیت تاحالا غریبه حالا خواسته یانخواسته حرفی میزنند که موجب میشه شخصیت ادم تخریب بشه اعتماد به نفست رواونچنان بکشه پایین که دیگه هرکاری هم بکنی بالا نیاد من نظرم رو میگم این یه حقیقته واگه فرد وایسه حرف همچین ادمای رو گوش کنه ظلم بزرگی در حق خودش کرده البته منظورمم این نیس که دفعه اول باهاشون برخورد جدی کنید به نظرم سه بار بهشون فرصت بدید اگه بازم تکرارکردند بدونید درست بشونیستند ولشون کنید “البته این شامل غریبه وخواهروبرادر میشه” ولی اگه طرفتون همسرتون بود باید بیشتربهش فرصت بدید واگه نشد پیش مشاوره واگه بازم درست نشد مثه خودش رفتارکنید البته عاقلانه” استاد دوس دارم نظرتون روبگید درضمن یادمون نره بنانیس همه مارو دوس داشته باشند پس برانگه داشتن هرفردی کنارخودتون همه چیزی روتحمل نکنید خصوصا تخریت وجودتون رو-موفق باشید

    1. admin site می گوید

      من فکر مبکنم حرف متنی که در این پست گزاشتم با حرف شما یکیست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم