آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ویدئو خارج کردن جن از بدن انسان در آذربایجان

12

ویدئو خارج کردن جن از بدن انسان در آذربایجان

درمان جن و طلسمات با قرآن

 

امروزه کم نیستند افرادی که تصور می‏کنند سحر شده‏اند، یا جن زده هستند یا مبتلا به بختک شده‏اند، یا این که آن‏ها را طلسم کرده‏اند یا گاهی احساس می‏کنند که موجوداتی عجیب به زندگی ایشان وارد شده‏ و آرامش روانی و امنیت روحی را از آن‏ها گرفته اند.
جادو
به راستی آیا این امور واقعیت دارند؟ آیا ممکن نیست این حالات توهمات افراد باشند؟ اگر واقعیت دارد آیا همه این امور یک چیزند و از یک نوع محسوب می‏شوند؟ اگر واقعیت دارند چه میزان تأثیر دارند و شکل تأثیر آن چگونه است و از چه طریقی نفوذ می‏کنند؟ در نهایت چگونه می‏توان از تأثیر آن‏ها جلوگیری کرد؟
در این نوشتار به این سۆالات پاسخ داده می‏شود.

حقیقت قوای غیر عادی
ابتدا باید دانست نیروهای غیر عادی که در سایه قدرت الهی در هستی وجود دارند به چهار دسته کلی تقسیم می‏شوند:
۱٫ نیروهای ضمیمه‏ای ۲٫ نیروهای آیینی ۳٫ نیروهای روحی ۴٫ نیروهای معنوی.(در این نوشتار تنها به دسته اول و دوم می‏پردازیم)
دسته اول :

که نیروهای ضمیمه‏ای است خود شامل دو دسته شیاطین و جنیان است. بدین جهت به این دسته، قوای ضمیمه‏ای گفته می‏شود که ماهیتی جدای از انسان داشته و از وجودی مستقل برخوردارند و انسان‏ها اگر بخواهند آن‏ها را به خدمت بگیرند باید قوای آن‏ها را به خود ضمیمه کنند.(ضمیمه یک موجود به موجودی دیگر)
دسته دوم:

نیروهای آیینی‏اند. این نیروها با استفاده از قدرت الفاظ اوراد، اعداد، جداول و رموز در عالم ایجاد می‏شوند. این نیروها چون در قالب آیین و مناسک فعال می‏شوند آیینی نام دارند: مانند سحر، جادو و طلسمات.
دسته سوم:

نیروهای روحی‏اند که مستقیما از روح انسان برمی‏خیزند و از خواص روح به حساب می‏آیند. مانند نیروهایی که معمولا مرتاضان از طریق ریاضت بدست می‏آورند. از قبیل قدرت تمرکز، قدرت چشم، توان جابجا نمودن اشیا و قدرت پرواز در هوا.
تأثیرِ معجزه آسایِ بعضی از الفاظ و کلمات، برای دفع شر جنیان است و آن هم به زبان آوردنِ بعضی از الفاظ قرآنی است که در روایات متعدد مورد تأکید قرار گرفته است. کارسازترین این الفاظ سه موضوع است : اول آیه‏الکرسی، دوم سوره فلق و سوم سوره ناس. در باب ناس و فلق از آیت‏الله بهجت نقل شده؛ ما که ناس و فلق را داریم نیاز به هیچ حرزی نداریم. در باب آیه‏الکرسی چنان روایات زیاد است که از نقل بیرون است
دسته چهارم :

که نیروهای معنوی نام دارند قدرت‏هایی است که خداوند به اهل اطاعت و بندگی عطا می‏کند. این قدرت‏ها چون بدون ابزار روحی و ذهنی و خلاصه بدون وساطت ابزارهای اکتسابی رخ می‏نمایند، نیروهای موهبتی نام دارند که خداوند به دوستان خود از سرِ تفضل عطا می‏کند. بر خلاف سه دسته بالا که اکتسابی بوده و علامت قرب الهی محسوب نمی‏شوند، دسته چهارم نشانه تعالی معنویِ انسان و پیوند روح با عالم معنا بوده و علامت معرفت محسوب می‏شود؛ به همین جهت به آن‏ها کرامت هم گفته می‏شود.

توضیح نیروهای ضمیمه‏ای و آیینی
نیروهای دسته اول (نیروهای ضمیمه‏ای) که شامل شیاطین و جنیان است اگر چه در پاره‏ای امور مانند هم‏اند، اما تفاوت‏های بنیادینی هم با هم دارند. وجه مشترکِ آن‏ها به این است که از نظر مرتبه وجودی از انسان ضعیف‏ترند و در حالت عادی قدرت اِشراف و ورود به زندگی انسان‏ها را ندارند.
جن
تفاوتِ آن‏ها:
شیاطین موجوداتی‏‏اند که در سایه اذن الهی به وسوسه و فریب انسان‏ها مشغول هستند. شیاطین که سردسته آن‏ها ابلیس است به صورت ابتدایی توان انجام هیچ کاری را ندارند و نمی‏توانند انسان‏ها را به کاری وادار نمایند و نه می‏توانند به زندگی انسان‏ها نفوذ کنند. به گفته قرآن کار شیطان تنها دعوت انسان‏ها به بدی است و بس.
یعنی شیاطین به تزیین گناه می‏پردازند که انسان‏ها وسوسه شده و با اختیار و اراده خود مرتکب گناه گردند اما جنیان موجوداتی‏اند که مانند انسان‏ها مکلف و صاحب اختیار‏اند. هم توان انجام تکالیف الهی را دارند و هم انجام تکلیف برای آن‏ها لازم است. از این رو مانند انسان‏ها هم مۆمن در میان آن‏ها وجود دارد و هم کافر؛ هم اهل طاعت دارند و هم اهل گناه و فسق.
اما آیا انسان‏ها می‏توانند با نیروهای ضمیمه‏ای(جنیان و شیاطین) ارتباط گرفته و از قوای آن‏ها استفاده کنند و زندگی دیگران را دچار تغییر نمایند؟
پاسخ این است که در شرایطِ عادی، ورود این نیروها به زندگی انسان‏ها امکان ندارد. اما ممکن است کسانی به واسطه اعمال کثیفی بتوانند با بعضی از این نیروها ارتباط بگیرند. جنیان مۆمن از آن‏جا که مقیّد به چهارچوب‏های دینی‏اند حاضر نیستند به تسخیر انسان‏ها درآیند. البته اصل ارتباط بعضی از جنیان مۆمن با عرفا و علما ثابت شده اما نه به صورت تسخیر و استخدام؛ بلکه در چهارچوب امور دینی و به صورت مقطعی و موقت. اما جنیان غیر مۆمن ممکن است فریب بخورند و خودشان را در اختیار بعضی از انسان‏های بی‏دین قرار دهند و کارهایی از قبیل خبرگیری را برای آن‏ها انجام دهند.
این دسته از جنیان ممکن است به واسطه انسان‏های بی‏ایمان بتوانند منشأ آثار جزئی در زندگی دیگران شوند. زندگی افراد با ایمان و متقی به لطف خداوند از این تأثیرات جزئی مصون است و ایمان از این جهت یک لایه محافظ بسیار قوی و مانعی مستحکم برای جلوگیری از جنیان و شیاطین است. اما کسانی که از باور به خدا و مناسک دینی بهره‏ای ندارند ممکن است از این نیروها تأثیرات جزئی بپذیرند.
برای دفع چشم زخم و طلسم، صدقه دهید و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوه الا بالله را انجام دهید. همین طور در روایت وارد شده برای دفع شر جن و چشم زخم سوره یاسین را نوشته و همراه داشته باشید

اما کسانی که به خاطر ضعف ایمان ممکن است در معرض قرار گیرند لازم است به دو دستگیره تمسک کنند. به عبارت دیگر، دو عامل می‏تواند مانع حضور این نیروها گردد: اول باور و توکل به خدا، دوم انجام بعضی از اعمال و اذکار.

اما یک توصیه عام از آیت ‏الله بهجت برای رفع خطر نیروهای ضمیمه‏ای و همین طور نیروهای آیینی وجود دارد که خود یک قرآن‏درمانی دقیق است. در این دستور شش‏گانه، پنج محورِ مجزا در باب قرآن وارد شده است (لازم است همه دستورات با هم عمل شوند):
۱٫ قرآن کوچک همیشه همراه داشته باشید.
۲٫ معوذتین [سوره‌های مبارکه فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید.
۳٫ آیهالکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمائید.
۴٫ چهار قل [سوره‌های مبارکه توحید، کافرون، فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمائید، خصوصا وقت خواب.
۵٫ در موقع اذان با صدای نسبتا بلند اذان بگوئی..
۶٫ روزی ۵۰ آیه از قرآن کریم را با صدای نسبتا بلند بخوانید(کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیهالله بهجت – جلد اول)
دستور فوق بخصوص در برای کسی که سحر شده و کسی که مبتلا به چشم زخم است راه‏گشاست.
وی در دستور دیگری فرموده‏اند که برای دفع چشم زخم و طلسم، صدقه دهید و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوه الا بالله را انجام دهید.
همین طور در روایت وارد شده برای دفع شر جن و چشم زخم سوره یاسین را نوشته و همراه داشته باشید.
جای دیگر آمده است به جهت باز کردن بسته شده بنویسید انا فتحنا لک فتحا مبینا و تا کلمه مستقیما ادامه دهید.(مفاتیح الجنان، باب سوم، باز کردن بسته شده)

 

***** ******* ******* ******

اون دست هاز دوستانی که فکر میکنند خیلی سنگینی دارند میتونند از نسخه باطل سحر قوی که فوق العاده مجرب هست استفاده کنند که باید در هنگام استفاده این نسخه دو مورد را رعایت کن

اوب در هنگام خواندن باید تمام گره های تنتو باز کنی مثل دکمه زیب روسری جوراب گیره سر برای خانمها مینجق سر

یعنی باید تمام لباس تنتو در بیاری قبلش غسل کنی و با یه پارچه تمیز دور تنت بپیچی و بشینی رو به قبله.

دوم اینکه اگر جن زده هستی حامل در ساعت زحل باید بخونی و اگر سحر و سنگینی داری و برای کارگشایی میخونی باید در ساعت مشتری بخونی

این دو مورد رو رعایت کنی بدون هیچ شکس سحرت باطل میشه.

میدونم این موارد رو در جایی نخوندین و حتی شما ای دوست خوبم که بهترین دعانویسی و یا موکل داری و این سطور رو میخونی .حتی شما هم این موارد رو نشنیدی

دلیل اینکه این موارد رو میگم

اول ذکات علم خودمو به این طریق پرداخت میکنم.دوم بخدا خوشهال میشم گره از مشکلات دوستان برداشته بشه

برای دریافت نسخه روی لینک زیر کلیک کنید

 

** نسخه اول که برگرفته از نرم افزار صد باب باطل سحر است و شما به این نسخه نیاز دارید

 

**دریافت خود نرم افزار صد باب باطل سحر

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

 

 

ویدئو خارج کردن جن از بدن انسان در آذربایجان

12 نظرات
 1. آیدا می گوید

  سلام
  من جن عاشق دارم سالهاست دارم باهاش میجنگم اما نمیتونم شکستش بدم
  تمام دستورات قرانی که هرکی گفته انجام دادم ولی حس میکنم هربار وحشی تر و بدتر میشه
  واقعا دیگه بریدم اگر خودکشی گناه نبود حتما اینکارو میکردم
  توروخدا اگه راه حلی درست و مجرب دارید به من بگید یا اگر شما شخص درستی رو میشناسید خواهش میکنم معرفی کنید
  واقعا من بریدم از همه از همه چیز
  شاید باورتون نشه اما ۴ ساله از خونه بیرون نرفتم انگار قفل شدم همه تنهام گذاشتن

  1. hamid-azar می گوید

   سلام باید برسی بشید جهت سرکتاب با قرآن ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ تماس بگیرید ساعات ۹ تا ۱۲ عصر ۲ تا ۵ بعد از ظهر

 2. leila می گوید

  ببخشید که مزاحم تون میشم دیروز عمه من اومد خونمون خیلی چشم شوره هیچ چیزی از چشماش در امان نیست من می خواستم برای دفع چشم زخم از مال و اموالم سوره ناس و فلق رو در کاغذ زرد با جوهر روحانی بنویسم که یک حصار ضد چشم زخم باشه اگه اثر داره شرایط نوشتن و ذکاتشو بهم بگین من کسی رو ندارم که مشکلاتمو حل کنه بخاطر همین هر روز به سایت تون سر میزنم و وقتی مشکلی داشتم از شما می پرسم خیلی از مشکلتمو با دعا های شما حل کردم در ارتباط بودن با شما بهم امید میده

  1. admin site می گوید

   فرم سایت رو پر کنید و مشکلاتتون رو کامل عنوان کنید

 3. leila می گوید

  سلام فردا هفتم شعبان هست من می خواستم دعا برای کیف پول بنویسم تو متن نوشته شده بود هفتم هر ماه دعا رو باز کنم و دوباره بنویسم هفتم ماه بعدی میشه هفتم رمضان من اگه تو ماه رمضان وقتی روزه هستم دعا بنویسم و بعد اسما تیجان رو صدا بزنم روزه من باطل میشه؟

  1. admin site می گوید

   سلام خیر نمیشه

 4. تينا می گوید

  http://inapply94.com/downloads/دانلود-قوی-ترین-نسخه-باطــل-ســـحر-برا/ میزنه متاسفانه صفحه مورد نظر موجود نمیباشد

  1. admin site می گوید

   احتمالا همکاران پشتیبانی این فایل رو پاک کردن.
   اگر شما میخاید باطل السحر عمری و قوی داشته باشید میتونید با ادرس زیر مکاتبه کنید
   https://telegram.me/team_inapply

 5. تینا می گوید

  با سلام استاد این لینک باطل سحر قوی باز نمیشه منظورتون کدوم باطل سحر هست؟میشه لطفا دستورشو یا لینکشو دوباره بذارید؟

  1. admin site می گوید

   لینکش رو برام بفرستید لطفا ببینم مشکلش چیه

 6. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد تو این ویدیو خارج کردن جن از بدن چرا اون اقا کبریت روشن میکرد؟؟؟ چرا دختر رو میزد؟؟ اون اب چی بود داد دختر خورد؟ استاد میشه یه محبتی کنین مراحلش رو برامون توضیح بدین؟ و اینکه اون اقا چی داشت میگفت؟؟ ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم