آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

هیپنوتیزم معالجی

0

هیپنوتیزم معالجی

مقدمه  

این بخش، علمی‌ترین و ارزنده‌ترین مبحث برای پزشکان، بخصوص پزشکان روانی است. دکتر «مایرز» دانشمند ارزنده و بزرگ جهانی هیپنوتیزم با موشکافی و دقت نظر خاصی نظریات تجربی و علمی روزانه خود را بیان داشته که در این مبحث به نظر خوانندگان محترم می رسد.

دکتر «انسلی مایرز» رییس انجمن بین‌المللی هیپنوز، بالینی و تجربی، کتابی در حدود پانصد صفحه تحت عنوان «هیپنوتیزم در خدمت پزشکی» به رشته  تحریر درآورده. هر کس وقتی این کتاب را به زبان انگلیسی مطالعه می کند از میزان معلومات و اطلاعات، دانش و نبوغ، دقت، موشکافی و باریک‌بینی عجیب این مرد بزرگ و خارق‌العاده حیرت و تعجب می‌کند و بی‌اختیار زبان به تحسین می‌گشاید. و از خود سوال می‌کند که در دنیا چه مردان بزرگ و خارق‌العاده‌ای هستند و این همه دانش و معلومات را در کجا و چطور و چه وقت به دست آورده‌اند . در این موقع است که انسان به حقارت و بی‌سوادی و بی‌اطلاعی خود پی می برد.

چند صفحه از مطالب را خلاصه نموده و با عبارات ساده‌تری در این‌جا بیان می‌دارم، لذا آنچه در این مبحث مطالعه می‌فرمایید تماماً عقاید و نظرات تجربی این مرد بزرگ دکتر «مایرز» است.

چند فصل اول کتاب مقدمات علمی سنگینی است، و بعد دکتر «مایرز»  قدم به قدم برای هیپنوتیزم و معالجه بیمار جلو می‌آید و چند فصل اختصاص به این موضوع دارد که چرا و به چه علت و چه کسانی برای معالجه به هیپنوتیزور مراجعه می‌کنند که در این‌جا حذف شده است و قسمت دیگر بحث پیرامون «رابطه پزشک و بیمار» می‌باشد که(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) مبحث بسیار مهمی برای پرشکان روانی می‌باشد و مبحث بعدی اختصاص به طرز مصاحبه با بیمار دارد و کم‌کم وارد طرز هیپنوتیزم کردن و بالاخره «بیداری» بیمار می‌شود و سیصد صفحه دیگر کتاب مربوط به طرز معالجه بیماری‌های مختلف روانی است

ادامه دارد…

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم