آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

نشانه های جادوی جدایی و سردی بین همسران و روش ابطال آن

4

نشانه های جادوی جدایی و سردی بین همسران و روش ابطال آن

نفرت در دل بعضی ها نفوذ کرده و با جادوگری حرام به حدی رسیده اند که متاهلین را از هم جدا می کنند و نشانه هایی از جادوی جدایی همسران دیده می شود و به نوبه خود به زن و مرد هشدار می دهد که با جادو هدایت می شوند تا مشکلی ایجاد کنند اختلافات ممکن است برای همیشه به رابطه آنها پایان دهد، در سایت citar.ir  آن را به تفصیل فهرست می کنم و روش های بازیابی از تأثیر جادو را توضیح می دهم .
جادوی جدایی زوجین

برخی معتقدند سحر وجود ندارد و اعتقاد به وجود آن جهل و سحر است، اما با توجه به آنچه در سوره بقره در قرآن آمده است، نشانه هایی بر واقعی بودن سحر وجود دارد: داستان های قرآنی ذکر شده در این کتاب به طور خاص در سوره بقره، آیه ۱۰۲ آمده است. این جادو درست است و بیشتر جادوگران شوهران را هدف قرار می دهند تا آنها را از هم جدا کنند. با توجه به گسترش جهل، نفرت و کینه توزی در بین افراد. و سطح پایین تعهد و اطاعت دینی، بسیاری از افراد متنفر به خاتمه دادن به شادی دیگران با سحر و جادو متوسل می شوند. اغلب آنها با زوج های متاهل صمیمی هستند. زیرا آنها یا این جادو را در خانه پخش می کنند یا از راه هایی که زوج های متاهل طی می کنند. یا چیزهایی را که متعلق به متاهلین است می گیرند تا بر آنها جادو کنند، مانند زنجیر، لباس، تافت مو و غیره .
نشانه های سحر و جادو جدایی همسران

در نکات زیر رایج ترین نشانه هایی که نشان می دهد همسران تحت تأثیر سحر قرار می گیرند، چه پاشیده شود، چه مست و چه دفن شده را به شما می گوییم: همسران برای هیچ بهانه ای نمی جویند.

 اختلاف بین آنها عصبانیت آنها نسبت به برخی بی جهت افزایش می یابد و کلمه طلاق بین آنها طنین انداز می شود که نوعی راه حل برای حل اختلاف است.

 با توجه به صمیمیت، متوجه می شوید که هر یک از آنها از نزدیک شدن به دیگری متنفر است. و رابطه بین آنها کاهش می یابد تا اینکه کاملاً پرهیز شود و در اینجا نوع جادو به پیوند تبدیل می شود. 

شوهر از نگاه کردن به خصوصیات همسرش متنفر است و بالعکس. یا همسرش را در چهره ای بسیار زشت می بیند و او را از خود دور می کند و احساس می کند که نمی تواند به صدای او گوش دهد. 

شوهر آسایش خود را بیرون از خانه می یابد و زن نیز همینطور. بنابراین هر دو سعی می کنند تا حد امکان از خانه فرار کنند.

 شک و تردید بین آنها زیاد است تا جایی که فکر می کنند شوهر خیانتکار است یا زن زناکار. این بدون هیچ توجیهی است و ممکن است برای رهایی از شک و تردید، سوء ظن تا حد خودکشی افزایش یابد .

علائم جادوی جدایی در خواب
می گویند خواب پیام های مهمی برای انسان دارد و صحت این گفته در خواب هایی که جادو شدگان با جدایی سحر می شوند روشن می شود و از برجسته ترین این خواب ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سم: پیامبر به مسلمانان توصیه به مصرف ۷ عدد خرما کرده است. خرما برای صبحانه زیرا از آسیب رساندن به مسلمان با سم یا سحر جلوگیری می کند، از این رو بین خواب دیدن سم و وجود سحر ارتباط وجود دارد.

 مارها : برای انسان مضر محسوب می شوند و همه از آنها می ترسند زیرا سمی و کشنده هستند. بنابراین بین مارها و سموم و در نتیجه بین مارها و جادو ارتباط وجود دارد. 

ناخالصی ها: نمایانگر ظاهر ادرار، عرق، خون یا مدفوع در خواب است. این مربوط به سحر و جادو است که جادوگران از این ناخالصی ها برای جلب رضایت جن و شیاطین استفاده می کنند. 

سگ ها: سگ سیاه، به استثنای سگ های دیگر، نشانه روشنی از وجود جادو است. جایی که پیامبر به این نکته اشاره کرد که هر سگ سیاهی شیطان است. 

خوک: نوعی حیوان نجس است و نجس بودن نشان دهنده سحر است.

 گره: گره پارچه ها مثلاً به گرهی دلالت دارد که شعبده باز در حین کار جادو می کند..
علائم سحر جدایی در رقیه

علائمی از سحر جدایی بین همسران وجود دارد که جز در هنگام گوش دادن به رقیه شرعی یا هنگام خواندن آن ظاهر نمی شود، از جمله: حوصله مسحور و احساس ناراحتی او تا حدی. حالت تهوع و تورم در صورت و همچنین در ناحیه شکم با احساس درد شدید در ناحیه شکم. سحر شده سعی می کند حواس خود را پرت کند تا به شدت به رقیه گوش ندهد. عدم پاسخگویی به استاد معتبر دعانویس و گوش ندادن به دستورات ایشان. طلسم شده ممکن است تیرگی محسوسی در ناحیه گردن پیدا کند یا بی اختیار به صورت هیستریک بخندد و در نواحی مختلف بدن متوجه تشنج شود. ممکن است در جلسه رقیه با به خواب رفتن ناگهانی سعی کند فرار کند. یا میل شدیدی به حرف زدن و صحبت کردن درباره خیلی چیزها دارد تا حواسش پرت شود. گریه شدید بی دلیل و به گونه ای که همه و خود شیفته را متعجب می کند. و آن هنگام استماع آیات سحر که در رقیه گفته می شود. حس بینایی تا حدی ضعیف می شود که بینایی را تار می کند و ممکن است ضعیف نشود، اما جادوشدگان را به تمسخر و قلدری می اندازد..

درمان سحر و جادو جدایی افراد متاهل :

وقتی مطمئن شد که سحر شده است باید از مراحل درمان مشروع سحر شروع شود تا آثار آن از بین برود و از بین برود و امنیت و ثبات زناشویی برقرار شود: مصرف ۷٫ خرمای به توصیه پیامبر به عنوان صبحانه. اما باید از خرمای مدینه باشد.

 حجامت را با متخصص، مراقبت از نقاط آسیب دیده بدن تجربه کنید. همانطور که طلسم ممکن است در قسمت های خاصی درد داشته باشد. 

مصرف برگ سدر با نوشیدن یا دوش گرفتن، با مخلوط کردن برگ با آب. سپس در حین خواندن طلسم جادویی در آن دمیدن، سپس از آن نوشیدنی یا حمام کردن با آن در خارج از حمام. 

خواندن مدام رقیه و سوره بقره. و همچنین توقف نکردن ذکر خدا و انجام مناسک به ویژه نماز. در مورد آگاهی از محل جادو، ارزش استخراج آن را دارد. و سپس با سوزاندن آن، یا کمک یکی از بزرگان دعانویس معتبر که در فساد آن به نحو صحیح، آن را تباه و باطل کند

مناسک به ویژه نماز. در مورد آگاهی از محل جادو، ارزش استخراج آن را دارد. و سپس با سوزاندن، یا کمک یکی از بزرگان در فساد آن به نحو صحیح، آن را تباه کند

اگر بنا به دلیلی جواب نگرفتید

اگر با انجام کارهای بالا نتیجه نگرفتید با شماره ۰۹۹۰۴۵۷۴۰۳۲ در ساعات اداری ۹ صبح الی ۵ عصر تماس بگیرید تا ابتدا بررسی شوید(سرکتاب با قرآن) سپس راههای دفع جادوی شما را به شما ارائه دهم.

و من الله توفیق : حمید آذر

4 نظرات
 1. دلشکسته می گوید

  سلام وقت بخیر من و همسرم زندگیمون داره از هم میپاشه شوهرم مرد پاک و نجیبی بود تبدیل شده ب یه مرد خائن و ظالم ک حتی باوجود بچه هم دست از خطا بر نمیداره هیچکدوم از خوبی های منو نمیبینه فقط از من فراریه مدام پیش همه ازم میناله وقتی بهش میگن عیبش رو بگو حرفی برا گفتن نداره با زنای ولگرد میچرخه و دل ب اونا میده من چندین بار خواب خیانتاشو دیدم و عینا اتفاق افتاده چندین بار خواب جن دیدم یکبارش یک زن بود ک سم هاشو بمن نشون میداد یبار مرد بود و دنبالم میدوید و من با صدای بلند ایت الکرسی میخوندم تو خواب حتی خواب دیدم کسی جلوی در یک مسجد کفشهای من و بچمو دزدیده و یک خانوم وقتی پریشونی و حیرونی منو دید گفت دستهاتو ب اسمون بلند کن و سه بار بگو الهی هرکی کفش من و بچمو دزدیده با هر قدمی ک باهاش بر میداره ب سمت مرگ نزدیک بشه و از این دست خوابها حالا سوالم اینه رفتار شوهر من نشون میده ک یه چیزی هست چون بشدت از من بیزاره در حد جنون انگار ک من یک پارچه سیاهم جلو چشمش من چیکار کنم زندگیم درست شه بخاطر معصومیت بچم تورو خدا بگید چاره چیه ؟
  چ

  1. hamid-azar می گوید

   سلام چاره اینکه شما باید سرکتاب بگیرید تا کلا مشکلتون از بدو برسی بشه یک چکاپ و برسی کامله ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 2. زهرا می گوید

  دقیقا همین بلا سر منم امد الکی الکی طلاق گرفتم الان که بهش فکر میکنم میگم چرا همچین حماقتی کردم
  ولی دیگه کار از کار گذشته
  اتفاقا چندسال پیش هم خواب دوتا سگ سیاه هم دیده بودم افتاده بودن دنبالم

  1. hamid-azar می گوید

   سلام میتونید برسی بشید که چکاپ کامل هست تا مطمئن بشید جهت برسی ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ تماس بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم