آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

نسخه ای مجرب جهت ثابت قدم شدن در هر کاری

20

نسخه ای مجرب جهت ثابت قدم شدن در هر کاری

ثابت قدم بودن احتمالا یکی از قابل تحسین ترین خصوصیاتی است که یک فرد می تواند داشته باشد.  ثابت قدم بودن توانایی انجام کار و یا رسیدن به هر چیزی صرفنظر از هر گونه مانع می باشد.

این ویژگی متمایز کسانی است که در زندگی موفق می شوند در برابر کسانی که ثابت قدم نیستند و موفق نمی شوند.

اکثر ما این ظرفیت را داریم تا اهدافمان را تعیین کنیم و در جهت موفقیت برنامه ریزی کنیم, با این حال تنها عده ای موفق می شوند, چونکه فقط عده معدودی به کار بروی اهدافشان می چسبند و آنقدر برنامه ریزی می کنند تا آنرا تکمیل کنند.

اکثریت قبل از اینکه حتی شروع کنند متوقف می شوند یا وسط راه دست از تلاش بر می دارند. اغلب اوقات, دلیل برای ترک کردن اهداف, مشکلات, ناراحتی و یا عدم اطمینان است.  آنها اجازه می دهند ترس و شک و تردید هایشان آنها را از حرکت مداوم به سمت اهداف باز دارد.  یا شاید هم, انگیزه شان باندازه کافی راسخ نیست که آنها را برای کار بروی آن هدف وادار کند

در این پست نسخه ای  برای شما عزیزان قرار دادم که با انجام این نسخه و  گوش  دادن به چند توصیه ساده , در هر کاری ثابت قدم بمانبد تا موفق شوید

پس اگر میخواهید که در کارتون ثابت قدم شود باید ۳ روز روزه بگیرد  یعنی چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه و روزه تان را به نیت ثابت قدم شدن در کاری که میخواهد موفق شوید بگیرید.

و در هر یک از این سه روز بعد از نماز صبح ۵۰ بار این ذکر را بخوانید به نیت ثابت قدم شدن

ذکر این است:

یَا دَائِمُ بِلَا فَنَاءٍ وَ لَا زَوَالٍ لِمُلْکِهِ

 

*[اگر کسی خواهد که حاکمی در دولت پایدار بماند این اسم را در شب ۲۷ ماه رمضان همین ذکر را بر اگشتری زری نقش کند و در انگشت کند اما باید با طهارت و لباس پاک باشد و ساعت نیک اختیار کند که بهترین ساعت آن مشتری است]*

  و همچنین در این سه روزاین دعای زیر را ۱-هنگام سحر – سه مرتبه و ۲-هنگام صبح (بعد از طلوع آفتاب)سه مرتبه و ۳-در شب (قبل از افطاری)نیز سه مرتبه خوانده شود.و بعد از خواندن حاجت ثابت قدم در کارتان را بگویید

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

رَبِ اَسئَلُکَ مَدَداً روحانیّاً تَقوی بِهِ قوایَ الکُلِیه و الجُزئیه ، حَتی اَقهَرَ بِمَبادی نَفسی کُلُ نَفسٍ قاهِرَهٍ فَتَنقَبِضَ لی اِشارَهُ َقائِقِها، اِنقباضاً تَسقُط بِه قُواها ، حَتی لا بَیقی فِی الکَونِ ذُو رُوحٍ اِلّا وَ نارُ قَهری قَد اَحرَقَت ظُهُورَه.یا شَدیدُ یا شَدیدُ یا ذَالبَطشِ الشَدید یا قاهِرُ یا قَهّار، اَسئَلُکَ بِما اَودَعتَهُ عِزرائیلَ مِن اَسمائِک اَلقَهریه ، فَانفَعَلَت لَه  النُفُوس بِالقَهرِ اَن تودِعَنی هذا السِّرِّ فی هذهِ السّاعّهِ حَتی اُلَیِن بِه کِلَّ صَعبٍ وَ اُذَلِّل بِه کُلَّ مَنیع ،بِقُوَتِکَ یا ذَا القُوَهِ المَتین.یا رَحْمانُ یا رَحیمُ ، یا أَرْحَمَ الرَّاحِمینَ ، أَسْئَلُکَ اللُّطْفَ بِما جَرَتْ بِهِ الْمَقادیرُ .

  *************************

چند   توصیه برای ثابت قدم ماندن در کاری

 اگر می خواهید در زندگی تان تغییری بوجود آورید و به موفقیت دست پیدا کنید, حالا زمانش رسیده که ثابت قدم بودن را توسعه دهید و در آن مهارت پیدا کنید. در اینجا چند توصیه برای اینکه فرد ثابت قدمی باشید آورده شده است:

 

 -۱آرزوها و خواسته هایتان را مشخص کنید

 قبل از اینکه بتوانید ثبات قدم تان را توسعه بدهید و در نهایت به اهدافتان برسید, باید در وهله اول آرزوها و خواسته هایتان را مشخص کنید.  می توانید اینکار را براحتی با نوشتن تمام چیزهایی که می خواهید داشته باشید و یا تکمیل کنید انجام بدهید.  تمامی آروزها و خواسته هایتان را لیست کنید, هر چقدر هم در این لحظه رسیدن به آنها غیر ممکن باشد.

انگیزه تان را تعیین کنید

انگیزه از دلیل عمیقی می آید که چرا می خواهیم به چیزی برسیم و یا چیزی را داشته باشیم.  اگر خوب می دانید که چرا اینکار را دارید انجام می دهید,اینکار به شما انرژی می دهد تا به حرکت تان ادامه بدهید.

برای مثال, می خواهید کتابی منتشر کنید. ایجاد یک کتاب به وقت و حوصله نیاز دارد.  اگر باندازه کافی انگیزه نداشته باشید, دلیلی که چرا باید این کتاب را منتشر کنید, باحتمال قوی هرگز نمی توانید آنرا باتمام برسانید, اما اگر بدلیل تاثیر گذاری و آموزش به میلیون ها خواننده تان در سرتاسر جهان انگیزه پیدا کنید, تنها در این صورت است که پر فشار برای تمام کردن کتاب تان کار می کنید.

قدم های عملی مشخصی را تعیین کنید

مشخص کردن خواسته ها و آرزوها به این مربوط می شود که چه چیزی را می خواهید بدست آورید.  تعیین انگیزه تان دلایلی را که چرا می خواهید به چیزی که مد نظرتان است دست پیدا کنید را نشان می دهد.  روشن کردن قدم های عملی مشخص برای این لازم است که بدانید چگونه قادر خواهید بود به چیزی که می خواهید برسید.

وقتیکه می دانید چطور آنچه را که می خواهید بدست آورید, بدست آوردن آن راحتر خواهد بود.  برای اینکه بدانید چطور اینکار را انجام بدهید, به برنامه ریزی و تحقیقات کافی برای اینکه بدانیم چه چیزی لازم است در کجا انجام شود نیاز نداریم.  نسبت به هر قدمی که می خواهید بردارید خاص باشید.  حداقل ۲ راهکار و یا نقشه برای دستیابی به اهدافتان و چگونگی رسیدن به آن داشته باشید.

با نگرش مثبت ذهنی ادامه بدهید

جاده ای که به سمت موفقیت می رود آسان نیست, در حقیقت, چالش برانگیز است, به همین دلیل است که فقط برخی موفق می شوند.  دفعات مدیدی با مشکلات و شکست مواجه خواهید شد که اگر ضعیف باشید, تسلیم افکار منفی, ترس و شک و تردید هایتان خواهید شد.

به منظور اینکه پشتکارتان را توسعه دهید و در نهایت در تلاش تان موفق شوید, همیشه نگرش مثبت ذهنی داشته باشید, بدون در نظر گرفتن موقعیت.  افکارتان را بروی اعمالی که به سمت اهدافتان ختم می شوند متمرکز کنید. از افکار و احساسات منفی برای اینکه پشتکار و ثبات قدم تان را تخریب می کنند, اجتناب کنید.

نظم و انضباط و عادات خوب را در خودتان توسعه دهید

اگر نتوانید نظم و انضباط و عادات خوب را در خودتان پرورش دهید, تمامی برنامه ریزی و هدفگذاری تان به هدر می رود.

موانع بسیاری وجود دارد که شما را از دستیابی به سمت اهدافتان متوقف خواهد کرد, و بدون نظم و انضباط کامل, اینکه از مسیر تان منحرف شوید آسان خواهد بود.  حفظ نظم و انضباط و عادات خوب می تواند به شما کمک کند تا در کورس رقابت باقی بمانید, حتی با وجود مشکلات فراوان

 

****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

نسخه ای مجرب جهت ثابت قدم شدن در هر کاری

20 نظرات
 1. نکار می گوید

  سلام جناب اذر،نامزد بنده ثابت قدم نیستن ترس از اینده دارن همیشه هم کم میاره واس همین مساله،و اعتقادی هم ب دعا و این چیزا نداره،یه نسخه ای چیزی اگ هست بدید من انجام بدم ب نیت اون ک حالش اوکی شه ممنون میشم ،فقط بررسی مشکلات نگید نمیشه پر کنم فقط اگ نسخه ای هست لطف کنید لینک بدید

  1. admin site می گوید

   بدون بررسی نمی تونم بگم ریشه مشکلتون چیه

 2. توفیق می گوید

  سلام استاد من چند دقیقه پیش خواستم فرم پر کنم کارت به کارت رو کردم داشتم فرم پر میکردم که یه لحظه از صفحه خارج شدم بعدش هر چقد خواستم صفحه. و پیدا کنم پریده بود و دیگه موفق نشدم فرم پر کنم چیکار باید بکنم حالا

 3. هستی می گوید

  سلام خسته نباشین استاد عزیز.من واسه خواهرم ومادرم فرم پرکردم چقد بعد جوابش میاد باتشکر.

  1. admin site می گوید

   تا اخر هفته نهایتا

 4. مریم می گوید

  یکی از اقوام که آدم خوبی هم هست یک پروزه ای رو مدتیه شروع کرده الان به مشکل مالی برخوردند برای اینکه با خیر و خوشی تمام بشه و ضرر نکنند چه کنیم؟

  1. admin site می گوید

   برای مشکلات باید فرم بررسی پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 5. رحمن می گوید

  سلام.استاد شما به من توصیه کردید که اینترنتی لوح ع علی رو خریداری نکنم.استاد یعنی اگر هم خریداری کنم هیچ کارایی نداره.

  1. admin site می گوید

   باید از نویسندش مطمئن باشید عرض کردم نویسندش باید سالهای زیادی ریاضت و عبادت داشته باشه

 6. محمد می گوید

  سلام ، برای تمرین هیپنوتیزم و خلسه و اینا هم باید ساعات رو مد نظر قرار بدیم ؟
  تو قمر در عقرب میشه انجام داد؟
  تو روز و ساعات نحس میشه انجام داد ؟
  میشه دعا هایی رفع نحسی و رفع قمر در عقرب رو یه بار دیگه بفرمایید ؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   رفع نحوست توی سوالات متداول سایت هست ساعتش خوب باشه تاثیرش بهتره

 7. محمد می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  من بیمار هستم و نمیتونم روزه بگیرم چکار باید بکنم؟

  1. admin site می گوید

   پول بدید یکی به جای شما به جا بیاره

 8. حسن رئوفی می گوید

  سلام استاد عزیزم. من برای بار دوم فرم پر کردم برای کارم و در فرم اول یه سری کارا بهم دستور دادید ولی جواب نگرفتم و در فرم دوم که براتون پر کردم فرمودید باید به امام زاده محلمون برم و از متولی اون امام زاده خواهش کنم برام دو رکعت نماز بخونه من یک هفته پیش این کارو کردم و به لطف خدا داره کارام در محل کارم درست میشه.فقط میترسم که دیگه خراب نشه .من الان باید کاری کنم.چون رییس شرکتمون منو به عنوان ناظر در ماموریت انتخاب کرده و در این ماموریت پول خوبی بهم میده میترسم پشیمون بشه.یا تفکرات منفی منه؟؟؟ ذکری هست که رئییس در افکارش ثابت بمونه؟در ضمن ممنونم که در این اینترنت شما رو پیدا کردمو هستید کنار ما

  1. admin site می گوید

   زیاد به امام زاده محلتون سر بزن و نماز بخون براش در ضمن صدقه و خیرات یادت نره

 9. هستی می گوید

  استاد ببخشید چگونه میشه اذن گرفت واسه بعضی دعاها؟بایدبه کی بگیم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin site می گوید

   برای اذن باید مدتی نزد استادی اموزش ببینید

 10. سارا می گوید

  سلام لطفا آدرس ایمیلتون رو بد

  1. admin site می گوید

   چک میل کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم