آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

نرم افزار صد باب رزق و فروش متاع نسخه اندروید

0

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب رزق و روزی متاع

نرم افزار صد باب رزق و فروش متاع نسخه اندروید

دانلود نرم افزار صد باب رزق و روزی و فروش متاع

دعای رزق و روزی,دعای مشکل گشا,دعای فروش متاع,دعای فروش زمین,دعای فوری مال و ثروت

 

 لطفا جهت هر گونه سوال و مشکلات و مشاوره در باره این نرم افزار میتوانید  وارد همین لینک صفحه شوید و در قسمت نظرات .سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید

این مجموعه  نرم افزار ۱۰۰ باب علوم اسلامی مذهبی عرفانی اداعیه اذکار رزق و روزی و فروش ملک و کالا می باشد.

شما می توانید گشایش رزق و روزی و  تسریع فروش ملک و کالای خودتان و یا هر کس دیگری  از این مجموعه  استفاده نمایید

توجه نمایید قبل از تهیه نرم افزار تمام مطالب زیر را با صبر و دقت مطالعه کنید

هدف ما از تولید نرم افزار های ۱۰۰ باب :

این جانب مدیر سایت علوم غریبه که چند سالیست سایت علوم غریبه را افتتاح کردم.و آموزش و اداب دعانویسی و حتی برخی از دعاها و طلسمات مجرب و تجربه شده را در سایت در اختیار تمام کاربران قرار دادم.

و به طور روزانه با سوالات و مشکلات کاربران به صورت فرد به فرد جواب می دادم که ملزم به مطالعه در همان زمان بوده به همین دلیل در طول روز تنها می توانستم مشکل بین ۱۰ تا ۱۵ نفر از دوستان را حل نماییم تا این که با توجه به کیفیت مطالب مراجعه کنند در سایت بیشتر شده بود و همه دوستان هم انتظار داشتند نظراتشان را جواب دهم و راهنماییشان کنم ولی متاسفانه واقعا در طول روز نمیتوانستم به سوالات بیش از ۱۵ نفر جواب دهم به همین دلیل به مدت چند ماه بخش نظر ها را در سایت غیر فعال کردم و به فکر راه چاره بودم تا این که بتوانم در طول روز به سوالات بیشتری جواب دهم و یا این که به جای این که کاربران از کتب خطی و قدیمی که خوانا نبوده و قابل درک نیستند از منابعی استفاده کنند که به طور کامل و اصولی و ساده و روان تایپ و طراحی و بخش بندی گردند و به همراه آداب و قوائد کامل و مخصوص به هر تعویذی در اختیار کاربران قرار دهم تا این که با مشورت یکی از اساتید قدیمی بر آن شدم نرم افزار هایی را به کمک تعدادی از دوستان تولید کنیم که به تفصیل مسائل را دسته بندی کنیم و هر بخش را به طور کامل با قوائد توضیح دهیم تا کاربران از این به بعد این مطالب را تهیه کنند و مطالعه کنند و از ادعیه و اذکار و تعویذاتی که در آنها با قوائد، ساعات و توضیحات و همچنین در بخش آموزش که آداب انجام امور داده شده از آنها استفاده کنند و ما به سوالات تخصصی تر جواب دهیم کما این که موفق هم بودیم و تا به امروز روزانه بین ۸۰ تا ۱۲۰ سوال را پاسخ می دهم و دوستان را راهنمایی می کنم و خدا را شاکرم که توانستم به آنچه که مدّ نظر کاربران و دوستانم بوده برسم.

 

نرم افزار حاضر با نام «صد باب رزق و روزی و فروش متاع» که به عنوان کامل ترین و مستندترین نرم افزار در زمینه دعاهای توسعه رزق و روزی و فروش متاع و ملک می باشد شامل دعاهایی ناب از معصومین علیهم السلام پیرامون این موضوع مهم و حیاتی  در زندگی انسان است

نسخه ثروت

.

بخش آموزش عمومی:

در این بخش آموزشهای عمومی برای دوستانی که از دیگر نرم افزارها استفاده نکرده اند و با آداب عمومی که در استفاده از تعویذات و ادعیه و اذکار که باید رعایت نمایند آشنایی ندارند مطالبی مانند ساعات نوشتن ادعیه,بخورات مورد استفاده،آشنایی با قمر در عقرب ,آداب نوشتن,فهمیدن طلسم بودن و ساعات و شرایط استجابت ادعیه آورده شده که دوستان رعایت نمایند  تا انشا الله مطولب حاصل شود.

بخش آداب تعویذات سرّ اکبر:

در این بخش آدابی بسیار بسیار مهم و کاربردی که تنها بر اساس مطالعه و برسی کتب قدیمی و تجربه خود و اساتید دیگر در امر انجام تعویذات به خصوص در این زمینه  و به ثمر نشستن امور به دست آورده ام در زمینه های اذکاری که در هنگان نوشتن تعویذ با ید ذکر شوند , اسما تیجان, حصار کردن محل نوشتن تعویذ,وفق طاعت , ید روحانی و طلسمی که باید بعد از انجام هر تعویذ و یا دعایی باید برای اثر بخشی آن انجام شود را آورده ام که انشا الله با مطالعه صبورانه به نتیجه مطلوب برسید .

جدول ساعات:

در این بخش ساعات نجومی ایام هفته را طبق جدل ساعات روز برایتان توضیح داده ام که باید در نوشتن تعویذات از آنها بهره بگریرید

دعای رفع نحوصت:

در این بخش دعایی را قرار داده ام که باید قبل از استفاده از هر تعویذ یا به طور کل بهتر است قبل از انجام هر کاری آن دعا را انجام دهید تا نحصی از شما و خانواده و کارتان و از آن مکان از بین برود تا انشا الله در اموراتتان موفق باشید.

 

بخش مجموعه دعا ها:

و خلاصله میرسیم به مهم ترین قسمت نمر افزار که شامل ادعیه ایی است که در باب افزایش رزق و روزی و فروش کالا و ملک و زیادی برکت و از بین بردن بستگی مال و ثروت  بسیار بسیار مجرب می باشد به همراه قوائد و آداب هر دعا و دعویذ با توضیحات کامل آورده ام که می توانید از آنها برای حل مشکلاتتان استفاده نمایید البته بار دیگر تاکید می کنم که بهتر است قبل از انجام ادعیه موجود در نرم افزار اگر تا به حال برای خودتان از ادعیه باطل سحر استفاده نکرده اید حتما از مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحرذ استفاده نمایید چرا که اگر طلسمی برایتان گرفته باشند که بختتان را بسته باشند بهتر است ابتدا آن را باطل نمایید و بعد به انجام ادعیه بخت گشایی بپردازید .

همچنین مطالب این نرم افزار نت برداری از کتابهای قدیمی و خطی و کتابهای معتبر با معتبر ترین مستند در این نرم افزار قرار دارد

مجموعه دعاهای این نرم افزار به همراه تفسیر و قواعد کامل و جامع به همراه مجموعه اذکار و آیات قرآنی در زمینه مال و ثروت و فروش ملک و متاع می باشد.
دعاهایی درباره توسعه روزی، اداء دین، کمک خواستن از خداوند برای پرداخت قرض و بیان استغفاری از امیرالمؤمنان علیه السلام,فروش متاع,فروش ملک,توسعه و رونق مغازه و تجارت

نسخه ثروت

 

توجه نمایید:

  شما می توان از ادعیه برای خودتان و دیگران استفاده کنید و در نزد پروردگار بسیار پسندیده است که مومنین در حق یکدیگر دعای خیر انجام دهند که خیر و برکت را به هر دو طرف عطا می فرماید و این ایجاد مهر و محبت و الفت بین مومنین می کند انشا الله.

 

توجه نمایید: (بسیار مهم)

 پیشنهاد من به شما این است که به دلیل ایجاد احتمای سحر در بخت اکثر دوستان چرا که هر انسان زنده ای دشمنی دارد بهتر است قبل از انجام هر مجموعه الی از مجموعه ۱۰۰ باب باطل سحر هم استفاده نمایید و بعد از انجام یکی از ادعیه باطل سحر از نرم افزار ۱۰۰ باب بخت گشایی  استفاده نمایید تا انشا الله مطلوب جاصل شود

bsbتوجه فرمایید:

رعایت نماز اول وقت, طهارت و از همه مهم تر رعایت حق الناس چه مادی چه مادی از مهم ترین ملوزمات بر آورده شدن هر دعایی است از پیامبر اکرم نقل شده است اگر بنده ای حق اناس به گردن داشته باشد هیچ دعایی از او توسط فرشتگان به درگاه خداوند برده نمی شود و بر آورده نگردد و دعاهایی در نزد خداوند از عرج و قرب و اهمیت بیشتری بر خوردار است که مومنی به نیت خیر در حق برادر دینی خود انجام دهد و سریعا اجابت می شود انشا الله.

 

از پیامبر اسلام (ص) نقل شده است که فرمودند:

به من امر شد که قوم خود را بترسان و بگو: داخل مشوید در خانه ای از  خانه های من (یعنی مساجد) و حال آنکه برای بنده ای از بندگان من حقی نزد شما باشد که به او ظلم نموده اید به درستی که تا در محضر من به نماز ایستاده او را لعنت  می کنم تا آن حق را به صاحبش برگرداند.

هر کسی که این حدیث را بخواند و کمی اعتقاد داشته باشد بسیار نگران خواهد شد. خیلی از ما هر روز به راحتی حق دیگران را ضایع می کنیم. شاید اگر این حدیث آویزه گوش ما باشد مشکلات ما و جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بسیار کمتر باشد. رعایت حقوق دیگران که اینقدر در اسلام به آن توجه شده است می تواند بسیاری از معضلات اجتماعی را حل کند. هر کسی در هر موقعیتی و با هر مسئولیتی می تواند به اندازه خود در اجتماع تاثیر مثبت بگذارد فقط با این فکر که حق الناس را رعایت کند. به عنوان مثال کارمند با پاسخ به ارباب رجوع با درست کار کردن، مدیر با دلگرم کردن پرسنل خود، کارگر با نگهداری صحیح از ابزاری که به او سپرده شده است، پزشک با ارزش قائل شدن برای سلامت بیمار، مهندس با طراحی دلسوزانه، مامور نیروی انتظامی که با تمام وجود به امنیت مردم می اندیشد و نمی گذارد بی گناهی عقوبت گناهکاری را تحمل کند. اینها حق الناس را رعایت کرده اند ولی کافیست هر کدام از این افراد یکبار اشتباه کنند زیر دین حق الناس رفته اند. البته نباید نا امید بود حتی اگر فرصت کافی برای ادای دین نباشد با توبه و احسان در راه خدا می توان از بار گناه کاست. اما ساده ترین و بهترین راه این است که سعی کنیم حق کسی را ضایع نکنیم به خصوص به عمد.

از شما می پرسم تا کنون چقدر حق دیگران را ضایع کرده اید؟ پشته ای که بر دوش شماست چقدر بزرگ است؟ آیا تا به حال به آن نگاه کرده اید؟ آیا اصلا به یاد دارید چقدر حق دیگران را ضایع کرده اید؟ به چه قیمتی اینکار را انجام داده اید؟ برای پول؟! برای کمی زودتر رسیدن؟ برای تنبلی؟ چه چیزی باعث شده زیر دین دیگری یا دیگران قرار گیرید؟

دوستان تنها خواسته ما از شما این است که با صبر و دقت مطالب را مطالعه کنید و  طبق آداب آموزش و قوائد و ساعات به کار ببنید و در صورت داشتن هر گونه مشکلی در بخش نظر مطالبی که دوستان مطرح کردند و جواب ها را مطالعه کنید و اگر به جواب سوال و مشکلتان نرسیدید آن را مطرح نمایید تا در کمترین زمان پاسخ شما داده شود .

 

نسخه ثروت

کسانی که نمیتوانند بنا به هر طریقی دانلود کنند از لینک زیر محصول را سفارش دهند تا در نزدیکترین زمان این نزم افزار صد باب رزق و روزی را در یک سی دی به صورت اتوران برای شما ارسال کنیم و پس از دریافت از مامور پست وجه را به مامور پست بدهید.

برای درخواست سفارش روی لینک زیر کلیک کنید

 این محصول را در یک سی دی با هزینه پست ۲۷هزار تومان تهیه فرمایید

 

دریافت ۱۰۰ درصد و تضمینی فایل بعد از دانلود به ۲ روش ( لینک مستقیم و ارسال به ایمیل)

دوست عزیز توجه نمایید تمام فایل ها و نرم افزار با قابلیت دانلود بسیار آسان در اختیار شما قرار گرفته اند و تنها با یک کلیک می توانید دانلود کنید و توجه نمایید که در زمان دانلود ایمیل خود را وارد نمایید تا لینک مستقیم سریعا به ایمیل شما ارسال می شود و در صورت قطع ارتباط می توانید از ایمیلتان لینک را دریافت نمایید و یا در صورت داشتن هر گونه مشکلی میتواند در قسمت نظر مشکلاتتان را مطرح نمایید تا در کمتر از ۲۴ ساعت لینک به ایمیلتان ارسال می شود.

توجه نمایید که در صورت سفارش پستی از آنجایی که ساعت و زمان مراجعه مامور پست مشخص نیست در بیشتر موارد اکثرا محصولات برگشت می خورد و هزینه ارسال از حساب سایت کسر می گردد به همین دلیل قیمت مجموعه ها ی پستی از هزینه دانلودی بیشتر است .

پیشنهاد می کنم مجموعه ها را به جای سفارش پستی دانلود کنید

سبد خرید پستی

 دوست عزیز در صورت داشتن هر گونه سوالی در زمینه نرم افزارهای علوم غریبه میتوانید در انتهای همین صفحه سوالتان را مطرح کنید

مشخصات نرم افزار:

 نام نرم افزار: صد باب رزق و روزی و فروش متاع نسخه اندروید

حجم نرم افزار: ۱۳٫۸مگا بایت

نوع فایل: apk

منبع: inapply.com

قیمت نرم افزار: ۱۷۰۰۰ تومان

قیمت محدود:۷۸۰۰ تومان

تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۰۹/۰۳

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلود محصول

لینک دانلود نسخه موبایل و تبلت

لینک دانلود نسخه ویندوز

نظر دهید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم