آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

موفقیت,شهامت,مدیریت با هیپنوتیزم

0

موفقیت,شهامت,مدیریت با هیپنوتیزم

شاید شما نیز در موقع مطالعه ستون‌های مختلف روزنامه‌ها و صفحات مجلات به عناوینی از قبیل:

هیپنوتیزم به جای داروی بیهوشی

معتادین به الکل را با هیپنوتیزم معالجه می‌کنند

زایمان بی‌درد به وسیله  هیپنوتیزم

برخورده‌اید. با توجه به این عناوین نباید تصور کرد تنها این دانش در علم پزشکی و شعب ان وارد شده بلکه در تمام رشت‌های مختلف دانستنی‌های بشر، از جمله: آموزش و پرورش، تهذیب اخلاق، ترک عادات بد، معالجات روانی حتی در امور بازپرسی و  غیره از این علم استفاده می‌شود.

 اکنون از شنیدن اخبار مربوط بدان، کسی را حالت حیرت دست نمی‌دهد، این علم چون علوم دیگر دارای جنبه مثبت بوده موضوعی است که از زمان‌های قدیم تاکنون در ممالک متمدن و مترقی و پیشرو مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته و در نتیجه به پیشرفت‌های بزرگی نایل امده است.

موفقیت: امروز دیگر چراغ این دانش همه جا را روشن می‌سازد، دروازه‌های این علم به روی همه کس گشوده می‌شود.  علاقه‌مدان آن می‌توانند با مطالعه این سایت و تمرین مشق‌های آن در خود ایجاد عشق و محبت کرده به موفقیت‌های بزرگ نائل آیند زیرا:

اجر زحمت همیشه موفقیت است.

اراده – ایمان- کوشش:

اشخاص بی‌اراده می‌توانند با مطالعه  این کتاب  و با انجام تمرینات آن, اراده خود را نیرومند سازند. در دل ایجاد ایمان نمایند، فقط شرط  اساسی موفقیت، کوشش مداوم است. اقلاً روزی چند ساعت از اوقات خود را صرف یاد گرفتن این دانش:

الف) تربیت اراده

ب) تزکیه به فس

ج) تهذیب اخلاق

د) تربیت بدنی

هـ ) تقویت اعصاب

نمایید تا دارای اراده‌ی تزلزل‌ناپذیر و ایمان قوی باشید. کوشش در این راه،  طرز زندگی را برای شما می‌آموزد، شیب و فراز حیات را هموار می‌سازد.

برای ادامه حیات احتیاج داریم به:

۱-    بهداشت و  طرز تغذیه

۲-    خواب و ورزش و استراحت کامل اعصاب

۳-    تنفس عمیق و گردش در هوای آزاد

۴-    رعایت نظافت بدن به وسیله گرفتن حمام‌های مختلف

۵-    تمرکز فکری و تسلط بر نفس و تلقین به نفس

۶-    استقامت و مقاومت و داشتن ایمان قوی و اعتماد کامل.   

نتیجه این که

در این سایت خواهید توانست طرز زندگی صحیح را یاد گرفته،نیروی خوش‌بینی و امیدواری را تقویت نمایید، کاملاً خودتان را بشناسید، منتهی این موفقیت بزرگ محتاج سعی و کوشش خود شما است.

از این دانش نباید برای نفع شخصی و غرایز دیگران سوء استفاده نمایید، آرزوی من این است که شما نیز علاقه‌مند به آن گردیده، با اراده قوی و ایمان کامل، قدمی با ما بردارید زیرا آینده چنین  می خواهد و فردا است که از این علم در تمام دانش‌ها استفاده کامل به عمل آمده و راه سعادت و خوشبختی با مشعل فروزان ان روشن خواهد شد.

به طوری که در بعضی از مباحث سایت متذکر شده‌ام، امید است در آینده نزدیک، باز هم در این خصوص نوشته‌ها و نتیجه تجربیات خود را به یاری یزدان پاک در دسترس علاقه‌مندان بگذارم.

موضوعی که در این‌جا می‌خواهم بیان نمایم این‌که بشر دارای ذخایر سرشاری از نیروهای روانی و جسمانی در نهاد است و می‌توان همیشه بنحو احسن از آنها استفاده نمود، فقط طرز استفاده از آنها را باید آموخت، مثلاً ترس  و شجاعت، هر دو در نهاد بشر مکنون است، باید ترس را سرکوب کرد و برعکس شجاعت را تقویت نمود. ترس از هر چیزی اگر هم جزیی باشد نیروی جسمانی و روانی را ضعیف کرده و انسان را فرسوده می‌سازد و شجاعت شخص را برای آینده امیدوار ساخته و در زمان حال نیز سرفراز می‌نماید. تنها با گفتن این که من شجاع هستم نمی‌توان حقیقت آن را پذیرفت، بلکه لازم است اساس و بنیان این صفت عالی را در نهاد خود پی‌ریزی کرده و خود را از این لحاظ و یا صفات دیگر چون نیکوکاری و نوع‌پرستی و غیره تربیت کنیم. تنها با تقویت قوای روانی هم نخواهیم توانست به مقصود خود برسیم و احتیاج داریم بر این که نیروی جسمانی را هم تقویت نماییم تا موفقیت بیشتری را به دست آوریم. پس لازم است به طور کلی تمریناتی را که در مباحث مختلف سایت شرح داده‌ام به ترتیب و با تنظیم برنامه، همه را با جدیت و دقت کافی انجام داده و از نیروی تلقین به نفس یاری جسته و این  قوای عظیم مغناطیس را در خود نیرومند سیازیم.

در پایان موفقیت تمام دوستان و علاقه‌مندان را خواهانم

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

موفقیت,شهامت,مدیریت با هیپنوتیزم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم