آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

عضویت در کانال تلگرام استاد آذر

1

عضویت در کانال تلگرام استاد آذر

 

با سلام خدمت همه دوستان

این جانب حمید اذر هستم.سالهاست که دارم مطالب عــــلــــوم غــــریــــبه و مذهبی و ادعیه و اذکار و همچنین مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا را در سایت به رایگان قرار میدم.در این مدت , چند نرم افزاری هم تولید کردم که با استقبال دوستان روبرو شد که از همه دوستان سپاسگزارم که در این مدت مرا همیاری کردید.

متاسفانه متوجه شدیم که برخی از افراد به نام من کانال تلگرام راه اندازی میکنند و  تمام نرم افزارهای ما رو به فروش میرسانند.

من از همینجا اعلام میکنم که بنده هیچ کانال تلگرامی در خصوص عـــلـــوم غـــریـــبه ندارم و اگر به نام من به عضویت در این گروه در امدید.بنده مسئول این کانالها نیستم.

متاسفانه میبینیم که بعضی افراد تمام مطالب سایت ما رو توی کانالشون انتشار میدند و بعد خودشونو استاد اذر معرفی میکنند.

من نه هیچ کانال تلگرامی دارم و نه لوحی میزنم. و نه برای کسی دعایی مینویسم.لطفا گول این افراد را نخورید و به نام من لوح یا دعا نگیرید.

چون بنده مسئول این قضایا نیستم

تنها کانال تلگرام اختصاصی بنده فقط در زمینه مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی هست که به تازگی افتتاح کردم و هر روز مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا از سایتهای معتبر اروپا و امریکا در کانال و همچنین در سایت هیپنوتیزم خودم قرار میدم.

شما عزیزان هم میتونید برای اطلاعات بیشتر به عضویت این کانال در بیایید.و ما رو خوشحال کنید

تنها کانال اختصاصی حمید اذر http://telegram.me/inapplyoriginal

عضویت در تلگرام

1 نظر
  1. گلکار می گوید

    سلام خسته نباشید من ۶ سال ازدواج کردم هیچ زندگیمون بهتر نمیشه کارامون پیش نمیره شوهرم کار نمیکنه بیشتر موقع ها جدل داریم
    اخلاق شوهرمم تنده …. نمیدونم چیکار کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

متن دوم