آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

طریقه تحت تأثیر گرفتن در هیپنوتیزم

0

طریقه تحت تأثیر گرفتن در هیپنوتیزم

برای این‌که شخصی را خواب کنیم ابتدا باید او را تحت تأثیر بگیریم و اراده‌اش را سلب نماییم، هر استادی طریقه بخصوصی دارد که بعداً آنها را خواهیم نگاشت، ولی در این‌جا مجملاً طریقه‌ای را یاد می‌دهیم که باید آن را تمرین کرد که در صورت دارا بودن نیرو  و قدرت مغناطیسی، در روی معمول تأثیر خواهید گذاشت.

معمول را راحت روی صندلی  می‌نشانید و خود در برابر او نشسته و دو انگشت شست او را در دست خود نگاه می‌دارید به طوری ناخن‌های شما و معمول به طرف بیرون واقع شود و دست‌ها از طرف داخل بهم متصل باشند در ضمن زانوهای معمول را جفت کرده و میان دو زانوی خود قرار می‌دهید و پاهای خود را نیز به پاهای او متصل می کنید و در ریشه چشمانش نگاه می‌نمایید و تلقین را شروع کرده و دستور می‌دهید که در چشمان شما نگاه نماید.

بعد از چند دقیقه معمول در بدن خود احساس حرارت می‌کند و کم‌کم اراده‌اش نیز سلب شده و مطیع می‌شود و با تلقین «بخواب» زود به خواب می رود و برای بیرون آوردن او از این حالت نیز در چشمانش فوت کرده و دست‌ها را به هم می‌زنید و می‌گویید «تمام شد» و معمول در این موقع به حالت عادی بر می‌گردد.

اصول خواب

ابتدا معمول را تحت تأثیر می گیرید و از سر تا نوک انگشتان پا چندین پاس می‌دهید. باید در این موقع چشمانتان را از ریشه چشم معمول برندارید و تلقین خواب کنید و موقعی که چشم‌های معمول بسته شد شروع به پاس کرده و هم‌چنان تلقین را ادامه دهید تا  هر ان خوابش سنگین‌تر شود. در موقع خواب کردن باید حواس استاد جمع بوده و کم حوصله  نباشد زیرا مختصر حواس‌پرتی و کم حوصلگی عملیات را خنثی می‌نماید و به همین جهت خلوت بودن اتاق را شرط دانستیم، در حین عمل  بهتر است که هم با مانیه‌تیزم و هم,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, با هیپنوتیزم و هم‌چنین تلقینو  القا کار کرد تا در امر خواباندن  بهتر موفق شد. خوب است که قبل از تحت تأثیر گرفتن چندین پاس از رستن‌گاه موی سر در پیشانی تا بالای سر معمول بدهید. این عمل برای سنگین کردن سر معمول مفید است و چنان که استاد بخواهد عملیات جراحی را در بیمار انجام دهد بایستی اول امتحان کند که آیا خوب به خواب رفته است یا نه، چنان‌که به خواب نرفته باشد باید پاس‌های زیادی بدهد تا خوابش سنگین‌تر شده و معمول به حالت سوم [رجوع به تأثیرات عمومی] بیفتد تا عملیات جراحی به خوبی انجام گرفته و بی خطر باشد.

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

طریقه تحت تأثیر گرفتن در هیپنوتیزم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم