آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

روش های ابطال سحر و جادو به روش مصریان

12

روش های ابطال سحر و جادو به روش مصریان

در مصر، باورها و روش‌های مرتبط با باطل کردن سحر می‌توانند متنوع باشند. برخی از روش‌هایی که افراد در مصر ممکن است برای باطل کردن سحر استفاده کنند، عبارتند از:

۱٫      رقیه: رقیه به عملیاتی گفته می‌شود که شامل خواندن آیات و دعاهای مذهبی است تا افراد را از تأثیر سحر و جادو درمان کند. رقیه ممکن است توسط روحانیون مذهبی و عالمان دینی انجام شود.

۲٫      استفاده از آیات مقدس: در اسلام، استفاده از آیات قرآن و دعاهای خاص می‌تواند به عنوان روشی برای باطل کردن سحر در نظر گرفته شود. که این افراد با خواندن آیات مشخص و دعاهای خاص می‌توانند تأثیر سحر را رفع کنند.

۳٫      مشاوره روحانی: در مصر، مراجعه به روحانیون و علمای دینی محلی برای مشاوره و درمان سحر و جادو رایج است. این روحانیون ممکن است از روش‌های خاصی برای باطل کردن سحر استفاده کنند که مرتبط با باورها و آیات مقدس است.

مصریان چگونه از نمک و زاج سفید برای باطل کردن سحر استفاده میکنند

استفاده از نمک و زاج سفید به عنوان روش‌های باطل کردن سحر در فرهنگ‌ها و باورهای مختلف وجود دارد. در مورد استفاده از نمک و زاج سفید در مصر، می‌توانید باورهای خاصی را پیدا کنید که به این مواد خاص توانایی باطل کردن سحر را نسبت می‌دهند.

مثلاً، در برخی از باورهای مصری، نمک به عنوان نمادی از خلقت و پاکی، به عنوان یک عنصر مقدس در نظر گرفته می‌شود. بر این اساس، برخی اعتقاد دارند که استفاده از نمک در طریقه‌های مختلف می‌تواند به عنوان یک روش محافظتی و باطل کننده سحر عمل کند.

همچنین، زاج سفید نیز به عنوان یک عنصر معنوی و پاک در فرهنگ مصر محسوب می‌شود. برخی از افراد معتقدند که استفاده از زاج سفید به عنوان یک روش باطل کننده سحر می‌تواند به تمیز کردن از تأثیرات منفی سحر و جادو کمک کند.

استفاده از نمک و زاج سفید به عنوان روش‌های باطل کردن سحر در مصر می‌تواند به صورت زیر انجام شود:

۱٫      نمک: ابطال سحر و جادو در مصر، استفاده از نمک به عنوان یک روش متداول برای باطل کردن سحر ذکر می‌شود. به طور کلی، نمک به عنوان نمادی از پاکی و خلقت در نظر گرفته می‌شود. برخی روش‌های استفاده از نمک می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

+ محافظت از خانه: در مصر، افراد می‌توانند نمک را در اطراف خانه‌ها قرار داده و به عنوان یک محافظت از تأثیرات سحر استفاده کنند. آنها معتقدند که نمک قدرتی پاکیزه دارد که می‌تواند از ورود سحر و جادو به خانه جلوگیری کند.

+ آب نمک: استفاده از آب نمک در حمام به عنوان یک روش پاکسازی از سحر و جادو نیز در مصر رایج است. برخی افراد معتقدند که حمام با آب نمک می‌تواند از بدن سحر و جادویی پاک کند.

۲٫      زاج سفید: در فرهنگ مصر، زاج سفید به عنوان یک عنصر معنوی محسوب می‌شود و به عنوان روشی برای باطل کردن سحر استفاده می‌شود. برخی از روش‌های مرتبط با زاج سفید عبارتند از:

+ استفاده از زاج سفید در تهیه تراشیده‌ها: برخی افراد می‌توانند زاج سفید را برای تهیه تراشیده‌ها استفاده کنند. آنها معتقدند که تراشیده‌هایی که از زاج سفید ساخته شده‌اند، قدرتی محافظتی دارند و می‌توانند سحر را باطل کنند.

+ استفاده از زاج سفید در طلاق و عقد: در مراسم طلاق و عقد در مصر، زاج سفید به عنوان یک عنصر مهم در حفظ پاکی و باطل کردن سحر مطرح است. در این مراسم‌ها، معتقدند که زاج سفید می‌تواند از تأثیر سحر در زندگی زن و مرد جلوگیری کند.

اما مصریان ممکن است در استفاده از این مواد، طریقه‌های خاصی را رعایت کنند.

۱٫      استفاده از نمک:

برخی افراد معتقدند که باید نمک را در دست راست خود بگیرند و سپس سه بار با آن در اطراف خانه خود به صورت دورانی حرکت دهند و ایه مخصوص در این نمک را دائما بخوانند تا تأثیر سحر را باطل کنند.

دیگران ممکن است نمک را در ظرفی قرار داده و آن را در محل‌هایی که به عنوان محل تجمع سحر و جادو در نظر گرفته می‌شود، قرار دهند. این طرح‌ها می‌تواند به عنوان یک حفاظت از تأثیرات سحر عمل کند.

۲٫      استفاده از زاج سفید:

در مراسم طلاق و عقد، زاج سفید به عنوان یک عنصر مهم حضور دارد. در برخی مراسم، زاج سفید را به صورت قرص‌های کوچک سفید رنگ تهیه می‌کنند. این قرص‌ها ممکن است با تعویض و خرد کردن زاج سفید تهیه شده و در محل مراسم قرار داده شوند.

علاوه بر این، در برخی موارد زاج سفید را در طلاق و عقد به عنوان یک نماد پاکی و خلقت در میان زن و مرد قرار می‌دهند، که به این ترتیب می‌تواند از تأثیر سحر در زندگی آنها جلوگیری کند.

آیاتی که روی نمک و زاج سفید میخوانند

من در اینجا آیات خاصی که بر روی نمک و زاج سفید در مصر خوانده می‌شوند را به شما ارائه می‌دهم.

دعای روی نمک: بسم الله الرحمن الرحیم (ثُمَّ تَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ ۚ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ) سپس به خدا توکل کنید، زیرا خداوند متوکلین را دوست دارد. (سوره آل عمران، آیه ۱۵۹)

دعای روی زاج سفید: بسم الله الرحمن الرحیم (اللَّهُ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ ۚ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ ۖ وَهُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ) خداوند است، جز او هیچ معبودی نیست، من بر او توکل کرده‌ام و او صاحب عرش بزرگ است. (سوره التوبه، آیه ۱۲۹)

لطفاً توجه داشته باشید که در استفاده از دعاها و آیات مذکور، می‌تواند اختلافات و تفاوت‌هایی در متن وجود داشته باشد، بنابراین بهتر است برای استفاده دقیق‌تر، منابع مرتبط و متخصصان مذهبی را مراجعه نمایید.

در مورد روش‌های باطل سحر در مصر، لازم است توجه داشته باشید که این موضوع به شکلی عمیق و پیچیده است و در حقیقت نمی‌توان به طور کامل و علمی در مورد آن صحبت کرد. با این حال، می‌توانید با استفاده از منابع معتبر و مطالعات قبلی که در این زمینه انجام شده‌اند، اطلاعاتی راجع به روش‌های باطل سحر در مصر بدست بیاورید.

در ادامه به شما چند مورد منابع پیشنهادی می‌دهم که ممکن است به شما در این زمینه کمک کنند:

    “مسح سحر و جن زده”، نویسنده: عبدالعزیز بن عبدالرحمن بن حمد العمیر.

    “العلاج بالرقیه الشرعیه”، نویسنده: د. محمد بن عبدالعزیز الداود.

    “السحر والمسح الشرعی”، نویسنده: د. مصطفى السباعى.

    “منهج النبوه فی معالجه المسحور والمحسود”، نویسنده: د. عبد الرحمن بن حمد السحیم.

از این منابع می‌توانید به روش‌ها و طرقی که در مصر برای باطل کردن سحر استفاده می‌شود، پرداخته و اطلاعات خود را در این زمینه کامل تر کنید

اگر هم سوالی داشتید فقط در نظرات مطرح کنید تا به سوالات شما در اسرع وقت رسیدگی کنم.

و من الله توفیق: حمید آذر

12 نظرات
 1. حیدر می گوید

  درود به شما انگشتر باعقیق یمنی را چگونه تهیه کنیم جایی فرموده بودید به سایت مراجعه کنیم ممنون میشوم بفرمایید مانا و پایدار باشید

  1. hamid-azar می گوید

   سلام ما متصفانه فعلا انگشتر نداریم و وقت کافی برای فعالیت در این حوزه هم نداریم

 2. زیبا می گوید

  سلام
  خونه و حیاط ما خیلی مارمولک داره. ریز و درشت..و انواع و اقسام‌ حشرات موذی دیگه..
  تا الان سه بار سمپاشی کردیم که برای حشرات موثر بود تا حدودی ولی از شر مارمولک ها خلاصی نداریم انگار..من خیلی میترسم و نفسم بند میاد وقتی میبینم اومدن داخل خونه..هر روز چندین تا داخل خونه میبینم و شرایط آزاردهنده شده..خوواااهشششش میکنم اگه دعایی هست بهم بگید که از بین برن و دیگه نیان تو حیاط و خونه
  لطفا لطفا لطفا ..

  1. hamid-azar می گوید

   سلام این ها نشانه حضور یک یا چندتا جن در خانه شماست باید سرکتاب بگیرید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 3. ترانه می گوید

  سلام خواهشا قرار شد یه نسخه برای برکت وقت زمان بزارید یعنی چند سال خواهش داریم ازتون

  1. hamid-azar می گوید

   سلام در ساعات اداری ۹ صبح تا ۱۲ عصر و ۲ بعد از ظهر تا ۵ بعد از ظهر تماس بگیرید و مشکلاتتون رو درمیون بگذارید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 4. قیصر می گوید

  سلام؛لطفا اگر امکانش هست قویترین نسخه جهت تسخیر جن را معرفی کنید؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام ما در این سایت زیاد درباره ارتباط و تسخیر موکلین صحبت نمیکنیم
   در ساعات اداری ۹ صبح تا ۱۲ عصر و ۲ بعد از ظهر تا ۵ بعد از ظهر تماس بگیرید و مشکلاتتون رو درمیون بگذارید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 5. Fateme می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر، من ۳ سال با فردی در رابطه بودم خیلی هم با هم خوب بودیم ولی سر موضوعی که اصلا صحت نداشت منو به اشتباه قضاوت کرد و رفت، الان ۱۱ ماهه که ازش خبری ندارم انگار ازم متنفر شده.
  میخواستم ببینم شما دعایی میدید که اون ادم متوجه اشتباهش بشه و برگرده ازم عذرخواهی کنه؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام در ساعات اداری ۹ صبح تا ۱۲ عصر و ۲ بعد از ظهر تا ۵ بعد از ظهر تماس بگیرید و مشکلاتتون رو درمیون بگذارید ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 6. مهسا می گوید

  سلام و عرض ادب،خانواده من را سالهاست دچار سحر و جادو کردن،ضمن اینکه چندین روش باطل سحر رو انجام دادیم ولی متاسفانه هیچ تاثیر و تغیری احساس نکردیم،همه خواهر و بردارانم به طرز عجیبی در امورات زندگی دچار سکون هستیم😔و همچنین اتفاقات عجیبی تری که در زندکیمان رخ داده و جوری که هیچ گونه اراده ای در کنترل این اتفاقات نداشتیم و خیلی موارد دیگر فراتر از نوشتن هست.خواهش میکنم اگه امکانش هست شماره تلفنی جهت تماس بگذارید.بسا به راهنمایی شما این گرفتاری چندین ساله حل شود

  1. hamid-azar می گوید

   سلام در ساعات اداری تماس بگیرید.۰۹۳۸۴۲۲۴۱۴۶
   ۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم