آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

روش ارتباط با مردگان در خواب

67

روش ارتباط با مردگان در خواب

هر گونه کپی برداری از این مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع است

سلام به دوستان عزیز.در پی ایمیلی شخصی که توسط چند دوست عزیزمون داشتم که درخواست نسخه ای سریع جهت ارتباط با مرده  در خواب داشتند

و این هم یه نسخه فوق العاده قوی و سریع که میتوانید مردگان خود را در خواب ببینید و هر سوالی دارید به شما جواب دهد.

یکى از راه‏هاى ارتباط با ارواح مردگان و شناخت عالم برزخ، که مورد تأیید عقل و شرع قرار دارد رۆیاى صادقه است. این قبیل رۆیاها خود دلیل واضحى بر بقاى روح و حیات بعد از مرگ است و این خواب‏ها پاره‏ اى از واقعیّت‏هاى پنهان را آشکار میسازد

البته حضور مرده در خواب بستگی به این دارد که متوفی اجازه به ارتباط با عالم دنیا باشد، زیرا برخی مردگان به دلیل اعمال شان، سالی فقط یک بار و بعضی چند بار اجازه سر کشی به دنیا را دارند یا روح آنان می توانند با ارواح دیگران ارتباط پیدا کنند. برخی ها هر ماه و یا هر هفته یک بار و شهیدان والا مقام و اولیای الهی هر وقت بخواهند،چنین اجازه را دارند.
 ممکن است متوفی مأذون به ارتباط باشد، لیکن نمی خواهد و دوست ندارد که با هر کسی ارتباط داشته باشد. از این رو افراد زنده ممکن است اعمال ذکر شده را انجام دهند، ولی نتیجه نگیرند. در این صورت با تکرار آن اعمال و اصلاح نفس خویش و انجام کارهای خیر به نیابت از متوفی امید آن است که بتواند فرد مورد نظر را در خواب ببیند .

این نسخه در هیچ کجا, شما نه دیده اید و نه خوانده اید.بلکه این نسخه را از استاد پیری دریافت کرده بودم و خودم دو بار این عمل را انجام دادم و هر دو بار  روح در خوابم احضار شد و توانستم سوالاتمو از ایشان بپرسم.

فقط شما هر ۴۱ روز اجازه دارید روح یک نفر را احضار کنید.بیشتر از این اجازه نداری.چون خودتان کمی اذیت میشید.

و اما نسخه:

 این نسخه صرفا جهت احضار ارواح مردگان است.و برای شخص زنده نیست.

برای اینکه شخص مرده ای را احضار کنید باید شب چهار شنبه(روزی که سه شنبه هست, شب آن) زمانی که به تخت میروید.ابتدا وضو بگیرید و

یک بار زیارت آل یس را بخوانید

و یک بار هم سوره یس را بخوانید

و یک بار هم فاتحه(حمد و توحید) برای آن روح مرده بخوانید

و در آخر این احضار را یک بار بگویید

“خانم یا اقای (نام شخص) به مدت هفت دقیقه اگر آزاد هستید به اذن خداوند اینجا حضور پیدا کنید”

و بعد  به تخت خود بخوابید

شخص مرده اگر در عالم برزخ ازاد بود حتما در خواب شما حضور پیدا میکند و ان هم به مدت هفت دقیقه

اکثر  کسانی که در شب اول این عمل را انجام میدهند کمی گیج میزنند.یعنی بیخوابی زیاد به سراغشان میاید.اگر در خوابتان نیامد حتما در هفته بعد شب چهار شنبه  انجام دهید.اگر تا سه بار  انجام دادید نیمود.مطمئن باشید روح در آن عالم ازاد نیست و یا شما به ان مراتب پاکی نیستید. و حتما باید یه چهل روز روزه فکری بگیرید و از گناه دور باشید و مجددا بعد از چهل روز دوباره انجام دهید.اگر اومد پس مشکل از شما بوده و اگر نیامد .حتما روح در آن عالم ازاد نیست.

 

ذکات این عمل:

شما چه مرده را در خواب دیدید و چه بعد از سه بار ندیدید حتما یک بسته خرما به نیت همان مرده بیرون ذکات دهید

 

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

******************************

روش ارتباط با مردگان در خواب

67 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام من تازه آشنا شدم با سایت شما شاید بی ربط باشه ولی دیشب خیلی خواستم از همسرم بیاد پیشم یا توی خوابم اخه ۴ ماهه فوت کرده اوایل صداشو میشنیدم.و بیدار میشدم چندبار هم روحش اومد و لمسش کردم دفعه آخری که روحش اومد پیشم بزور چشمامو باز کردم که ببینمش و دیرمش و بعد رفتم تو عالم خواب شروع کردم صحبت کردن . بگذریم که چی بود خلاصه دیشب بازم بعد دو هفته ای خوابشو دیدم که سرش بیرون از خاکه و سنگ قبر نبود و خاک قبر بشدت میلرزید و ترک ترک برداشته بود فهمیدم تنش داره میلرزه و سرش بیرون بود مادرم گفت این بوی بد چیه داره میاد اون سریع گفت بو منه و من گفتم مگه تو نمردی چجوری حرف میزنی نکنه زنده ای حالا میخوام تعبیر خوابمو بدونم چیه

  1. hamid-azar می گوید

   سلام برای حل مشکلات خویش شما باید سرکتاب با قرآن بگیرید که(وجود هرگونه سحرو مشکلات ازدواج و اتراک وجادو بستگی و همزات و حسودان و بختک و شهوت و بخت گشایی و امور خیر و شر دشمنان شما و…..)مشخص شود ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶
   هزینه سرکتاب۵۰هزار تومان است ۶۰۳۷۷۰۱۴۳۶۸۳۹۰۳۶ سارا حاجی آقایی واریز کردید به شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ فیش واریزی را فرستاده در واتساپ و سپس تماس حاصل فرمایید در ساعات ۹صبح تا ۴ عصر

 2. یه خسته. می گوید

  سلام ببخشید من خیلی وقته تقریبا تو همه خواب هام با هر موضوعی نمیتونم اطرافم رو ببینم فقط یه نوری از زیر چشمم میبینم
  میشه بگید تعبیرش چیه

  1. hamid-azar می گوید

   شب قبل خواب ۱۰۰ بار بسم الله الرحمن الرحیم بگو بعد بخواب.احتمالا از همزات شماست

 3. talaa می گوید

  سلام استاد عزیز من میخواستم این کار رو شب چهارشنبه انجام بدم فقط میخواستم بدونم یه دختر ۱۱ساله هم میتونه انجام بده؟؟؟
  و میخواستم پدر بزرگم که حدودا ۱۴ سال هست فوت کرده ولی میشناسمش ببینم امکان داره؟؟؟
  خیلی ممنوپ

  1. hamid-azar می گوید

   سلام بله میشه

 4. مژگان بالینی می گوید

  لذت میبرم از اینکه مردهارو عاجز کنم و به سمتم بیان . (البته مردهای مجرد نه متاهل چون هنوز اونقدر وجدان دارم که زندگی خانواده ای رو از هم نپاشم ) . یک دفعه یه حرکاتی میکنم که کمتر مردی میتونه مقابلم مقاومت کنه . گاهی از خودم بدم میاد . شرایط مالی خوبی ندارم . نمیتونم هر کاری کنم برای درمانم . فرم شما هم که ۲۰ تومن میخواد . من به زرو میتونم هزینه کتاب و دانشگاهمو تامین کنم . اینقدر دمدمی مزاج شدم که حتی نمیتونم کاری انجام بدم و ….. خسته ام کمکم کنید تورو به همین خدا که میپرستین
  گاهی دوباره خودکشی میاد به سرم اما بخاطر مادر و پدرم دست نگه میدارم

 5. مژگان بالینی می گوید

  لذت میبرم از اینکه مردهارو عاجز کنم و به سمتم بیان . (البته مردهای مجرد نه متاهل چون هنوز اونقدر وجدان دارم که زندگی خانواده ای رو از هم نپاشم ) . یک دفعه یه حرکاتی میکنم که کمتر مردی میتونه مقابلم مقاومت کنه . گاهی از خودم بدم میاد . شرایط مالی خوبی ندارم . نمیتونم هر کاری کنم برای درمانم . فرم شما هم که ۲۰ تومن میخواد . من به زرو میتونم هزینه کتاب و دانشگاهمو تامین کنم . اینقدر دمدمی مزاج شدم که حتی نمیتونم کاری انجام بدم و …..
  خدایاااااااااااااااااااااااااااا خسته ام کمکم کنید تورو به همین خدا که میپرستین
  گاهی دوباره خودکشی میاد به سرم اما بخاطر مادر و پدرم دست نگه میدارم

 6. مژگان بالینی می گوید

  سلام من دختر ۲۹ ساله ای هستم و مجردم . چندین ساله درگیر افسردگی شدید هستم و چند بار هم خودکشی داشتم اما زنده موندم فعلا به زور دارو و شادی های زودگذر و دانشگاه و … . اعتقادات سستی دارم و گناه زیاد میکنم اما هرگز دروغ نمیگم و دل نمیشکنم و حق الناس رو هم رعایت میکنم از هر نظر . چندین بار خواب های خاصی دیدم. یک شب قبل خواب از خدا خواستم حقایق رو بهم نشون بده، خواب دیدم همون شب که مادربزرگم خدا رحمتش کنه به زور منو میخواد ببره اون دنیا و مامانم دستمو میکشه به مادرش میگه که پول نمیخوام دخترمو بده . یکدفعه دیدم که نشستیم با بچه های فامیل و یک پیرزن عجوزه و خیلی ترسناک گوشه بالکن نشسته.مادربزرگم گفت اون عزراییل هست.و یکدفعه خوابم پرید به یک خیابان خشک و آفتابی که صف طولانی از ادم ها منتظر حساب و کتاب هستن. نوبت من میشه سوال و جواب هارو دقیق یادم نیست چون واسه ۳ سال پیش هست.دقیق یادمه گفت تو اعتقادی به محمد نداری و…. ولی حتما غسلت رو انجام بده . از اون طرف یک پیرمردی منو می پایید،گفت بذارید که این دختر بره چون دلش صافه. خلاصه رفتم پشت یک دری که برگردم دو تا مجود عجیب و غریب شبیه تنه درخت در رو باز کردن و من گفتم : فقط به من بگید محمد حقیقت داره یا نه؟ اونا هم گفتن خودت باید بفمی ما نمیتونیم بگیم .
  یا یکبار خواب دیدم که یک چهره نورانی سوار به اسب میاد سمتم و کیگه اصطراب نداشته باش و بگو و عجل فرجهم
  خیلی دارم اذیت میشم.همیشه کارامو نصفه رها میکنم.کابوس زیاد میبینم.

 7. کاربر می گوید

  سلام . من مدتها بود که خواستم پدریزرگ مرحومم رو در خواب ببینم و در مورد راه حل مشکلات و… ازش استفاده کنم تا اینکه یه شب پدر بزرگم رو دیدم و فورا به استقبالش رفتم و دستش یه کیسه بود از دستش کشیدم دیدم یه سری دفتر و مخطوطاته که نفهمیدم بعد فورا بهش گفتم: من چکار کنم ؟ گفت استخاره کن گفتم چجوری ؟ گفت بالسبحه ( به زبان عربی _ با تسبیح ) !!
  من نفهمیدم یعنی چی اگر این خواب تعبیری داره و به نظر مبارک شما میاد ممنون میشم اگر بیان بفرمایید.

  1. admin site می گوید

   کلا گرفتن از دست مرده خوبه ولی اگر چیزی بهش بدی یعنی اینکه می میری

 8. shadan می گوید

  استاد اگر شهید رو احضار کنیم که بیاد تو خوابمون اگر اعمالمون درست باشه همون شب اول میتونه بیاد تو خوابمون؟؟؟ چون شهدا همیشه میتونن بیان درسته؟

  1. admin site می گوید

   خیر شهدا همیشه نمی تونن بیان . خیلی وقتا اجازه ندارن بیان بعضی وقتها هم جای دیگه مشغولن

 9. الهه قاسمی می گوید

  سلام…اول ازهمه ممنون برای این نسخه اییکه دراختیارمردم قراردادین چون من یکی که واقعانسخه مفاتیح روعمل میکردم ولی بعد۷شب میدیدم ویانمیتونستم جواب سوالموبگیرم عالی بود.
  دوتامطلب میخواستم بگم یکیش راهنمایی به بقیه هست ویکیش سوال ازشما…راهنمایی اینکه من دست گذاشتم روحضرت عباس فکرمیکردم اسم ایشونوبگم سریع میانوومساله اموحل میکنن ولی خواب دیدم دم یک اسانسورمنتظرشونم که بقیه ام بودن ووقتی تشریف اوردن بقیه ام به سمتشون هجوم اوردن و جواب منوبیشتراز۵کلمه نشدکه بدن ومن موندموسوالای باقیمونده وانتظارکه بقیه سوالاشونوبپرسن تادوباره به من برسه که ازخواب بیدارشدم هم اینکه وقتی دستشونوگرفتم واسه التماسوسوال بدنم شروع کردسوختن که یک دیقه ام زمان بردتای ذکری بخونن سوختگیم اروم بشه..خواستم بگم دست رواین اشخاص خیلی بزرگ نذاریدچون واقعادرحدمانیستن وبااینکه روحشون ازادهست ولی کلی سرشون شلوغه.
  دومین مطلبم اینکه میخواستم ازجناب استادکه تومطالبشونم خوندم بدشون میاداستادصداشون کنیم ولی خوب نمیدونمم باچه عنوانی خطابتون کنم بپرسم من این عملوشب دوشنبه انجام دادم چون خیلی عجله داشتم وخواب دیدم وهم شب چهارشنبه انجام دادم وخواب دیدم ولی دوتاش حول وحوش یک سوال بودکه هی پاسخاش نصفه میموند۱-ایابایدواسه هرخواب ی بسته خرمابدم؟واینکه ایااگرندم دین هست به گردنم؟۲-برای منیکه ده بیست تاسوال دارم ومیخوام هرهفته انجام بدم هردفعه باید ی بسته خرمابدم؟نمیشه به جاش قران خوندبراشون؟۳-واگرنمیشه شمانسخه دیگه ای که بدون زکات باشه سراغ دارین که دریک شب بشه جواب گرفت؟؟؟؟؟؟
  واقعاسخته برای من وتوشرایط من واسه هرسوال وخواب ی بسته خرمابگیرموپخش کنم.
  ممنون میشم جواب سه تاسوالموبدین …..یک گلایه هم داشتم اینکه راست کلیک کارنمیکنه ،شماکه برای رضای خداانجام میدین وبرای کپی حرام کردین اگرکسی اینکاروکنه اون دنیاکلی به شمابدهکارمیشه وبه نفع شماست اگرمیشه حذف کنیدش چون نمیشه مطالب سایتوخوندخسته کننده میشه وکلی وقتگیر..مطلبیکه میشه تویک ساعت خوندواسه من تو ی هفته طول کشیدوهم خیلی خسته ام کرد ……..بازهم ممنون.

 10. لیلی امیری می گوید

  سلام. استاد. خسته نباشید.
  ببخشید البته سوالم کمی بی ربطه. من دوسال پیش همش خواب میدیدم یک نفر(چهرشو نمیدیدم. اما حس میکردم جن باشه) موهام میکشه من و روزمین میکشونه طوری که باجیغ و گریه از خواب بیدار میشدم و تو موهام احساس کشیدگی بدی میکردم. این خواب اکثرا یه شب در میون بود ت خانوادم برام دعا کردن دیگه اون خواب ندیدم
  تا امسال که باز خواب میبینم خوابیدم و پتو روصورتمه و یک نفر میاد دستش میذاره رو صورتم و به قصد خفه شدن فشار میده و من باز هم با گریه و جیغ از خواب بیدار میشم البته این خواب شاید تو ماه دوبار ببینم و گاها اگر خونه عمه برم و اونجا بخوابم بیشتر اونجا میبینم
  خواهش میکنم راهنمایی کنید
  ببخشید طولانی شد

  1. admin site می گوید

   سلام دوست من
   خوب برای اینکه دقیقا متوجه بشم مشکلت از کجاست حتما فرم زیر رو پر کن و برام ارسال میشه و من بعد از بررسی بهتون دقیقا میگم مشکلت از کجاست و چکار باید بکنی این مشکلاتت رفع بشه
   ?تارنمای علمی معاینه جسم و روح شما http://4soq.ir/onlinemoaine#

 11. یاری می گوید

  سلام با خواندن این مطلب خواستم بدانم علت اینکه درخوابهایم همیشه مادرم را می بینم چیست اگرناراحت باشم اورا هم ناراحت ونگران میبینم وروزهای دیگر عادی و دیگر اینکه جدیدا دائما دنیای مردگان اشنا را میبینم یا همکاران سابق را این سوالات دایم در ذهم است . باتشکر

  1. admin site می گوید

   سلام
   خوب با گفتن این مطلب که شما از چیزی ناراحتین که ایشون رو در خواب ناراحت و غمگین میبینین و خواب مادرتون رو میبینید

 12. حاجی می گوید

  سلام به شما استاد گرامی
  می خواستم بدونم برای شب ادراری کودکان دعا هست یا نه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  1. admin site می گوید

   برای این مشکل بچه چون این عمل ناشی از ترس هست حالا از چیز یا کسی یا مشکل دیگه اول به پزشک مراجعه کنید

   https://citar.ir/%d8%af%d8%b9%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d9%81%d8%b9-%d8%a7%d8%b6%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%a8-%d9%88-%d9%86%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%b1%d8%b3-%d9%88-%d9%88%d8%ad%d8%b4/

 13. زهرا می گوید

  با تشکر از شما استاد ارجمند برای رفع عصبانیت همسرم حرز امام جواد ع استفاده کردم اثری نداشت همچنین باطل سحر حالا چه بکنم

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز مشکلتون چی بود ؟ فرم پر کردی اول ؟ لطفا جوابتو با این سوالتون با هم مطرح کنین

 14. mahnaz می گوید

  استادسلام من امروز میخوام برم سرخاک همین فردی که واسه ش این نسخه روانجام دادم ولی استادگفتم نشونی یه خونه ی رومیدادکه زن وشوهراون خونه هم فوت کردند واونا دریه امامزاده دیگه هستند میخوام واسه اونا هفته بعد ببرم اشکالی داره اخه فاصله دوتا امامزاده زیاده و من تابرم اونجا دم غروبه میگن شب وغروب سر قبرکسی نرید اونارواذیت میکنید واینکه استادهنوز ترسم ازرانندگی نریخته همه ش وابسته این واون شدم چکارکنم خسته شدم…ممنونم استاد عزیزم جناب اقای حمید اذر

 15. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ عذر میخوام اگه سوالم بی ربطه/ استاد به نظر حضرتعالی فال قهوه درسته و میتونه واقعیت داشته باشه؟؟؟؟ یا نه صرفا جنبه تفنن داره؟؟ ممنون میشم ذهنم رو روشن کنین

  1. admin site می گوید

   کلا کسانی که درست فال قهوه میبینن موکل دارن ولی در غیر اینصورت کار درست و دقیقی نیست

 16. قدیر می گوید

  سلام استاد لطفا”ایات مؤثری که خواندن انها باعث شادی وسرور جسم وجان می شود را هم بگذارید که خیلیهامان برای داشتن ان سراغ اعمال شیطانی می رویم ممنون

  1. admin site می گوید

   به روی چشم

  2. ترانه می گوید

   این هم گفته شده که هرکس سوره یس در روز بخواند تا شب مسرور است و اگر در شب بخواند تا صبح مسرور است

 17. لاله می گوید

  سلام وقتتون بخیر،آقای آذردعابرای بارش باران هم بذاریدقبلاقولش راداده بودین.

  1. admin site می گوید

   به روی چشم دوست عزیز چون مشغول تموم شدن یک نرم افزارم بعد از اون همه این دعا ها را میگذارم انشالله

 18. alma می گوید

  باسلام سوالی داشتم یه سری مطالب توسایت بودکه الان نیست مثل انواع ختم صلوات میشه یکباردیگه بذارید

  1. admin site می گوید

   سلام لینک کامل رو میفرستم ببینید منظورتون این بود

 19. ایرانی می گوید

  سلام استاد ازتون ممنونم برای مطالب خوبتون من دیشب این عملو انجام دادم برای مادرم ولی اتفاقی نیفتاد میخوام هفته بعد انجام بدم خیلی خوشحالم که میتونم بعد این همه سال مادرمو ببینم چون خیلی کوچک بودم ۶ساله بودم پدرو مادرو از دست دادم استاد دخترم واسه کنکور داره اماده میشه دیشب موقع خواب میخواست مسواک بزنه عینکشو روی اپن حال از چشمش در اورد تا بخوابه صبح هرجا گشتیم پیدا نشد حتی توانباری خونه روهم دنبال عینکش گشتیم نبود که نبود اون اعمالی که شما تو کانال گذاشتید رو من انجام دادم با اعتقاد کامل ولی انگار پرواز کرده هم چین چیزی مگه ممکنه ممکن هست کار اجنه باشه چون واقعا عینکش غیب شده دخترم تو اتاقش حس میکنه چیزیرو ولی من خودم متوجه نشدم نظر شما چی هست خیلی از زحمات شما ممنونم که حوصله به خرج میدید.

  1. admin site می گوید

   احتمال داره کار اجنه یا کار همزادش باشه

 20. والله که من عاشق چشمان توهستم والله که توباخبراز این دل زاری مهمان خیالم شده ای هرشب هرشب والله شبیه منه دیوانه نداری.. می گوید

  استادازنسخه ی جدیدتون ممنونم که واسه فراموش کردن عاشق ورفع دلتنگی گذاشتید باید توی هرروز دونوبت خونده بشه یکی صبح یکی بعدازظهر ولی سوالم اینکه اگه ساعت خاص مدنظرتونه بگید ینی یه ساعت مشخص…ممنونم

  1. admin site می گوید

   بله در دو نوبت صبح و عصر
   زمان خاصی نداره

 21. آتنا می گوید

  سلام استاد ایمیلتونو چک کنید لطفا…

  1. admin site می گوید

   سراغ ایمیل هم میرم به چشم

 22. darya می گوید

  استاد من اینو دیشب انجام دادم ولی به خوابم نیومد، وقتی از: خواب پریدم حالت تهوع شدید داشتم که خودش خوب شد، یک لحظه هم حس کردم‌ کنار تختم ایستاده‌ و بدنم‌ رعشه افتاد اما نمیدونم خواب بود یا بیداری
  روح پدربزرگمو صدا زده بودم چون شب قبلش اومد به خوابم و من داشتم تابوتش رو تنهایی میبردم و هر چی خواستم جیغ بزنم صدام در نیومد
  حالا هفته دیگه دوباره‌ انجام‌ بدم؟

  1. admin site می گوید

   شما هر ۴۱ روز اجازه این کار را دارید تو نسخه هم عرض کردم .

   1. darya می گوید

    اخه دیشب در خوابم نیومد که؛
    نمیتونم هفته بعد انجامش بدم؟

    1. admin site می گوید

     نه نمیتونید بهتون گفتم تو سوال قبلی تون

 23. ترانه می گوید

  سلام این کار ترسناک نیست؟ اگه خیلی ترسو باشی میتونی این کار و انجام بدی؟

  1. admin site می گوید

   ترسناک از چه لحاظ؟ که متوفی رو در خواب میبینید ؟ دیگه اون بستگی به خود شخص داره .

 24. شهبازی. شهبازیان می گوید

  سلام خواهشا جواب سوال منو ایمیل فرمایید@@ با احترام قبلا از زحمتتان تشکر میکنم

  1. admin site می گوید

   سلام دوست من ایمیل فرستادین ؟؟

 25. زهرا می گوید

  سلام استاد خسته نباشید ببخشید میشه فقط باخودتون حرف بزنیم

  1. admin site می گوید

   میتونی به ایمیلم بفرستی
   applytc@gmail.com

 26. هیهات اگریاربخواهی ونباشم ای وای به من گرتومرایارندانی باید به توزنجیرکنم بنددلم را جانی وجهانی وچنینی وچنانی می گوید

  استادیادم رفت بگم البته اولش خیییییلی خییییلی معذرت میخوام اگه همون موقع که این عمل انجام دادیم متوجه شدیم عادت ماهانه شدیم خدای نکرده باعث نشه مرده روسرگردن کنیم اگه اینجوری شدچکارکنیم استادسوال بود شاید اتفاق بییفته البته من به شخصه درنزدیکی عادت ماهانه نه دعامیخونیم نه می نویسیم ازنظرمن حرمت داره ولی اتفاقه؟؟/// ممنونم

  1. admin site می گوید

   خوب نباید توی عادت این عمل رو انجام میدادی.سرگردون نیست .
   و امشب حتما انجام بده

 27. نویشا می گوید

  سلام خدمت مدیر محترم سایت.
  من تازه وارد سایت شما شدم و هم مطالب و هم نطرات رو زیاد خوندم امروز.مطالب فوق العاده ای در سایت قرار میدید.خیلی از مطالب خوبتون ممنونم.مخصوصا این مطلبتون که واقعا من در جایی ندیدم.من این پستتونو کاملا ثبول دارم چون یس و زیارت ال یس دقیقا برای احضار مردگانه.چون خودم این مطلبو از یه استاد پیری که من در پاکستان بودم شنیدم که گفته با همین دو تا متونی مرده ا احضار کنی ولی روششو نگفته بود.که امروز در سایت شما خوندم.بینهایت ممنونتونم

 28. زیبا می گوید

  سلام استاد خسته نباشید .شوهرم فقط با گوشی مشغوله واعصابم بهم ریخته میشه کمک کنید که کمتر با گوشی تلگرام شبکه های اجتماعی وقت بگذرونه .واقعا خسته شدم کمک کنید

  1. admin site می گوید

   یا مانع رو ۱۶۱ بار بخونین سپس بگین خدایا فلانی زاده فلانه رو از فلان کار منع کن

   ۷ روز یا شب تکرار کنین در یک زمان مشخص

   1. علیرضا می گوید

    استاد سلام.
    ۱-ایا این نسخه(۱۶۱ بار ذکر یا مانع)برای فرد استمنایی هم کار میکند؟
    ۲-خود آدم میتونه برای خودش بخونه؟اگر بله باید نام خودم زاده نام مادرم را بگم یا بگم من زاده مادرم؟
    ممنون

    1. admin site می گوید

     بله البته شبها هم موقع خواب دست راست روی قلب بزاره و صد بار بگه یا ممیت
     بله به نام خودتون و زاده مادرتون

 29. darya می گوید

  ۱- باید بیست روز اول ماه قمری باشه؟
  ۲- میشه سوالی از مرده پرسید که به او ارتباط ندارد؟
  ۳- هر چندتا سوال بپرسیم جواب میده؟

  1. admin site می گوید

   میتونید تو اون زمان کوتاه سوالاتتون رو بپرسین درسته

 30. مسعود می گوید

  سلام جناب آذر عزیز
  استاد اگه فامیلی شخص رو ندونیم و فقط اسم کوچیکشو بدونیم میشه کاری کرد؟

  1. admin site می گوید

   کدوم نسخه هست که فامیلی شخص رو میخواد ؟

   1. مسعود می گوید

    ببخشید استاد اشتباه نوشتم. منظورم این بود که اسم پدر یا مادرشو اگه ندونیم باید چه بگیم؟ مثلا فقط اسم کوچیکشو میدونیم. خب هزاران اموات با اون اسم هستن. ما دقیقا چجوری باید اون فرد رو صدا کنیم و ازش بخواهیم به خواب ما بیاد. چون نه فامیلی شو میدونیم نه نام پدرش نه مادرش

    1. admin site می گوید

     خوب دوست من باید اسم طرف رو بدونی که نام ببریش بگی به اذن خداوند اینجا حضور پیدا کنه

 31. خوب من بادگران زمزمه کردن غلط است بی وفایی غلطو همهمه کردن غلط است بعدمن یارزیاداست مبارک بادت یارنه بارزیاداست مبارک بادت.. می گوید

  استادخیییلی ممنونم استادمن از اون دستورالعملتون که ایه الکرسی رو۲۵ میخونندو… استفاده میکنم ووقتی این دستورروانجام میدم حالت استرس واضطراب و…میگیرم و چند روزیست حدود ۳-۴شب پشت سرهم خواب یکی ازاقوام نزدیک که حدود دوماه پیش فوت کرده درصورتی که من سه ساعت قبل اون شخص رو دیده بودم میبینم واین شخص وقتی به خوابم میاد نام مکانی روبه طور واضح به من میگوید وازمن هم میخواهد دنبالش به انجابرویم ولی یاخودش حواسش جمع است ومیگوید دنبالم نیایا اینکه خودم هرکاری میکنم نمیتوانم اماده رفتن شوم میخوام این دستورالعملتون انجام بدم میخوام ازش علت اینکه ادرسو اونجارومیده بپرسم اخه ادرسی که میده ازشخصی که هردودرسال ۹۳فوت کردند و فرزندی هم نداشتند وخانه فروخته شده .. جوابمومیده اگه دیدمشون ولی حرف نزدند یانتونستند چی علتش چی میتونه باشه ؟؟؟خیییلی ممنونم وببخشد مثه همیشه طولانی شد

  1. admin site می گوید

   خوب از خوابت معلومه که مرده میخواد جای سحر رو بهت نشون بده.میخواد بهت بفهمونه که کجا سحر دفن شده
   حتما از این نسخه ستفاده کن

   1. هیهات اگریاربخواهی ونباشم ای وای به من گرتومرایارندانی باید به توزنجیرکنم بنددلم را جانی وجهانی وچنینی وچنانی می گوید

    سلام استادعزیزم خیلی ممنونم که امروز واسه مون وقت گذاشتید ازدیروز تاحالاخییییلی خوشحالم این خوشحالیمو مدیون شمام …استاددررابطه باخوابی که گفتم اون شخص فوت شده مکانی روبهم میگه که خونه یه زن وشوهربوده که اوناهم فوت کردن …پیگیری کردم خواهراون خانمی که فوت کرده اون خانه به اصطلاح دربرابرخرج مراسم و…برداشته واتفاقابرحسب اتفاق باخواهرم دوسته ..تصمیم دارم به بهونه های بهش نزدیکتربشم استاداین شخصی که این مکانو بهم میگفت وقتی ازم میخواست برم اونجابهش میگفتم واسه چی برم اسم اون زن وشوهر میگفت وبعدش اطلاع میداد که دوباره دعواشون شده متاسفانه زندگی خوبی نداشتند و حالا من تصمیم دارم این عملم امشب انجام بدم ازش بپرسم کجاروباید بگردم میتونه بهم بگه اجازه بهش میدند حتی اگه مشکل ازمن باشه ؟ممنونم

    1. admin site می گوید

     بله ازش بپرس من فر میکنم توی خوابتون همین امشب میاد

   2. والله که من عاشق چشمان توهستم والله که توباخبراز این دل زاری مهمان خیالم شده ای هرشب هرشب والله شبیه منه دیوانه نداری.. می گوید

    سلام استادعزیزم دیشب من این کارروانجام دادم…استاد من توخواب دیدم که اون شخصی که ادرس اون خونه روبهم داد ازم میخواست قران بخونم ومن هم همه ی کلمات رواشتباه میخوندم بهم گفت چراقران بلدنیستی منم هی میگفتم بلدم ولی بازم اشتباه میخوندم بعدشم اون قرانو بهم داد گفت هرروزبخونش ….استاددیشب غیرخودم بچه های داداشم ویکی ازبچه های خواهرمم توی خواب بودند اسم هاشون یسنا -مدیسا وآدینا بهم میگفت چرااینارواوردیشون اینجا ویاچرااین اسم هاروبراشون انتخاب کردید …وحالامیخوام نظرشماروبدونم ازشم پرسیدم ادرس اون خونه رومیدادی واسه چیه مدام میگفت فعلا قران بخون تابهت بگم امانگفت

    1. admin site می گوید

     سلام
     منظور از این حرف این بود که برای اون اموات قرآن بخون که ثوابش به آن شخص برسه و منظورش از این اسامی که یک اسمهای بهتری براشون انتخاب میکردی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم