آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

رموز معادن و فلزات,علـــوم غــــریــــبه

142

رموز معادن و فلزات,علوم غریبه

بعد از بیان اینکه باید ساعات روز و شب طبق جدول ساعات بر۱۲ تقسیم شوند لازم است تا درباره رموزی که در باب افلاک سبعه و ترتیب قرار گرفتن آنها آمده توضیحی داده شود.در باب این که در اولین ساعات در روزهای هفته (از طلوع آفتاب تا یک ساعت) کدام یک از افلاک قرار می‌گیرند،باید طبق این رمز عمل شود: سرخ دیهل

از آنجا که در علوم غریبه ایام هفته از روز یک شنبه محاسبه می‌شود فلذا رمز فوق، ترتیب افلاک را در ساعت اول ایام هفته بیان می‌کند.

توضیح رمز: با کمی دقت معلوم می‌شود که رمز” سرخ دیهل ” از هفت حرف به تعداد افلاک هفتگانه تشکیل شده است.هر کدام از این حروف، در واقع آخرین حرفِ یکی از افلاک می‌باشد که عبارتند از:

 

س:

شمس

ر:

قمر

خ:

مریخ

د: 

عطارد

ی:

مشتری

هـ:

زهره

ل:

زحل

 

طبق این رمز، اولین فلک در ساعت اول روز یک شنبه شمس، اولین فلک در ساعت اول روز دوشنبه قمر، اولین فلک در ساعت اول روز سه شنبه مریخ، اولین فلک در ساعت اول روز چهارشنبه عطارد، اولین فلک در ساعت اول روز پنج شنبه مشتری، اولین فلک در ساعت اول روز جمعه زهره و اولین فلک در ساعت اول روز شنبه زحل می‌باشد.

رمز دوم:  این رمزکاملا بر عکس رمز اول می‌باشد.یعنی ” دیهل سرخ “.رمز دوم اولین ساعات بعد از غروب آفتاب را بیان می‌کند.باید از شب یک شنبه محاسبه شوند:

 

د= عطارد اولین ساعت شب یک شنبه

ی= مشتری اولین ساعت شب دوشنبه

هـ = زهره اولین ساعت شب سه شنبه

ل= زحل اولین ساعت شب چهارشنبه

س= شمس اولین ساعت شب پنج شنبه

ر= قمر اولین ساعت شب جمعه

خ= مریخ اولین ساعت شب شنبه

 

 حال که دانستید در ساعات اول روزها و شبهای ایام هفته کدام یک از افلاک قرار می‌گیرند لازم است تا با رمز سوم،ترتیب قرار گرفتن افلاک را بدانید:

رمز سوم ” هدرلی خس “

توضیح رمز: رمز سوم همانند دو رمز قبل،از حروف آخر افلاک تشکیل شده است.فلذا حرف اول زهره،حرف دوم عطارد،حرف سوم قمر،حرف چهارم زحل، حرف پنجم مشتری، حرف ششم مریخ و حرف هفتم شمس می‌باشد. به این ترتیب طبق رمز اول(سرخ دیهل) ساعت اول روز یک شنبه شمس و افلاک بعد از آن طبق رمز سوم (هدرلی خس) به ترتیب :

هـ=زهره،  د=عطارد، ر=قمر، ل=زحل،  ی=مشتری، خ=مریخ، س=شمس، هـ=زهره و…می باشند.

ناگفته پیداست که هر فلکی بعد از فلک هفتم تکرار می‌شود.در پایان این فصل،ترتیب قرار گرفتن افلاک در یک بیت شعر بیان می‌شود:

زحلٌ شَری مریخهً مِن شمسٍ  

و تزاهرت لعطارد اقمارٌ

شرط دوم) رعایت معادن و فلزات:

یکی از شروط خاصّه رعایت فلزات و معادن متناسب با دعایی است که فرد نویسنده باید به آن ملتزم باشد.علمای فن برای هر کدام از افلاک ،فلزی مخصوص ذکرفرموده اند که اگر دعا بر روی آن نوشته شود،بلاشک تاثیرش قوی تر و آشکارتر می‌باشد.

البته ناگفته نماند که در صورت نبود فلز،می توان دعا را بر روی پوست یا کاغذ نیز نوشت که در این صورت تاثیرش کمتر خواهد بود.

برای فلک شمس طلا را ذکر کرده اند،برای قمر نقره،برای مریخ آهن،برای عطارد جیوه،برای مشتری قلع،برای زهره مس و برای زحل سرب را ذکر نموده اند.فلذا به طور مثال اگر شخصی که قصد دارد در ساعت شمس دعایی برای گشایش مشکلات بنویسد باید بر روی ورقی از طلا نوشته و متناسب با طبعش(درفصلهای بعد طبایع ذکر خواهد شد.)آن را مورد استفاده قرار دهد.یکی از اساتید بزرگوار در باب فلزِ مخصوص هر فردی می‌فرمودند: انسانها به ۷ گروه تقسیم می‌شوند وهر کدام از این گروهها فلز مخصوصی دارند.حال برای این که فلز متناسب با طبع شخص دانسته شود،باید اعداد حروف اسم آن شخص و اسم مادرش را (اسم شناسنامه ای ملاک است.) با کمک جدول ابجد کبیر بدست آورده و با هم جمع کند و حاصل جمع را ۷ تا ۷ تا کم نموده،به جدول زیر مراجعه کند،و متناسب با عدد باقی مانده،فلز مخصوص وی را مشاهده نماید:

جدول فلزات و معادن(۴)

۱طلا

۲نقره

۳آهن

۴جیوه

۵ قلع

۶مس

۷سرب

 

جدول ابجد کبیر(۵)

ا    ۱

ب     ۲

ج   ۳  

د   ۴

ه   ۵  

و   ۶

ز   ۷

ح   ۸

ط   ۹

ی ۱۰

ک ۲۰

ل۳۰

م۴۰

ن۵۰

س۶۰

ع۷۰

ف۸۰

ص۹۰

ق۱۰۰

ر۲۰۰

ش۳۰۰

ت۴۰۰

ث۵۰۰

خ۶۰۰

ذ۷۰۰

ض۸۰۰

ظ۹۰۰

غ ۱۰۰۰

 

مثال:اسم شخصی احمد و اسم مادرش زهرا می‌باشد.اعداد حروفات هر دو اسم را به کمک جدول فوق جمع می‌کنیم:

 

احمد۵۳

ا

ح

م

د

۱

۸

۴۰

۴

زهرا۲۱۳

ز

هـ

ر

ا

۷

۵

۲۰۰

۱

 

حال هر دو عدد را با هم جمع می‌کنیم:

۲۶۶= ۲۱۳+۵۳

حاصل جمع را ۷ تا ۷ تا کم می‌کنیم:

۳=…-۷-۷-۷-۲۶۶

حاصل تفریق ۳ شد و طبق جدول، فلزش آهن است.

نکته:از آنجایی که ۴ حرف (گ چ پ ژ) در زبان عربی وجود ندارد فلذا در جدول ابجد نیز ذکر نمی شود،ولی عدد دارند.عدد حرف گ ۲۰،چ ۳،پ ۲،ژ ۷ می‌باشد.دقت شود.

تذکر:در برخی از نسخه های علوم غریبه از هفتجوش نیز نام برده شده(خصوصا در کتاب طمطم هندی). منظور از هفتجوش،ترکیبی از هفت فلزی است که نام برده شد.به طور مثال برای ساخت هفتجوش باید از هر کدام از هفت فلز به مقداری مشخص جدا نموده (مثلا ازهرکدام ۱ مثقال) و همگی را در ظرفی ریخته،بعد از ذوب نمودن در قالب ریخته و هنگامی که سفت شد مورد استفاده قرار می دهند.

142 نظرات
 1. محمد می گوید

  سلام خدمت شما
  من خیلی برا خانواده و فامیل بخصوص خواهر و برادر زحمت کشیدم و خرج کردم بنظرم هیچ کس اندازه من برای آنها از خود گذشتکی چه مالی و چه سایر مسایل نکرده و به همین دلیل از نظر مالی واقعا در شرایط سخت بسر میبرم باتوجه به اینکه برای همه از جان و مال مایه گذاشتم ولی همگان مانند دشمنی سخت با من و خانواده ام رفتار میکنند حس میکنم واقعا برا من و همسر و فرزندانم طلسم سنکین انجام داده اند دست به هرکاری میزنم دست آخر با شکست مواجهه میشوم در شراکت هم طرف با قسم خوردن مال منو بالا میکشه راهی بهم پیشنهاد کنید که از این بن بست رهایی یابم

  1. hamid-azar می گوید

   سلام شما باید برسی بشید تا علت اصلی عامل مشکل رو یافت کنیم جهت سرکتاب با قرآن باشماره تماس ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ در ساعات ۹ صبح تا ۱۲ عصر و ۲ تا ۵ بعداز ظهر

 2. سیروس می گوید

  استاد فدای شما بشم من خاک توی سرم که زود تر پیداتون نکردم

 3. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید من ی طلسم روی مس دارم یساله ک دارمش اگه میشه بهم بگین چطوری باید تمدیدش کنم اینی ک میگن س روز زیر نور مهتاب باشه رو میشه توضیح بدین

  1. hamid-azar می گوید

   سلام دوست عزیز برای پاسخ به سوالات شما و یا دریافت ذکر و یا سرکتاب گم شده یا گرفته نشده شما به شماره ۳۳۸۸۵۴۴۸۰۹۳تماس حاصل فرمایید در ساعات ۹صبح تا ۴ عصر

  2. سیروس می گوید

   سلام. از استاد صدرا بپرسید
   این پیج اینستاگرامیشه
   ******
   یاعلی

 4. فریده می گوید

  با سلام و احترام
  بنده دختری ۲۸ ساله هستم و تا کنون هر خواستگاری داشتم هر کدوم بنا به دلایل و بهانه های مختلف نشده .در صورتی که من از لحاظ ظاهری و … هیچ مشکلی ندارم. به دعا نویسی مراجعه نمودم ولی با وجود گذشت یک سال هنوز جوابی نگرفته ام.آیا ممکن است که بخت مرا بسته باشند؟ اگر اینطور است چگونه میتوان فهمید؟ آیا دعایی برای این مشکل من وجود دارد که موثرواقع شود؟

  1. admin site می گوید

   سلام به سایت http://4soq.ir/onlinemoaine# بروید و در انجا کل فرم معاینه را پر کنید تا بعد از بررسی بهتون بگم مشکلتون دقیقا از کجاست

 5. نگین می گوید

  استاده عزیز خواهش میکنم جواب من رو بدهید ضمن اینکه هر روز توی خونه ی ما دعواست با من جر و بحث خیلی داریم مادر و پدرم هم سر هر چیزی با من مخالفت میکنن باعث میشه که هر روز بیشتر از قبل احساس بدبختی کنم استاد عزیز چیکار کنم که این همه تبعیض بین من ۱۹ ساله و خواهر ۵ سالم از بین بره .خواهرم فوق العاده بد جنس با این که شاید بگید مگه بچه ۵ ساله بد جنس میشه اما رگ خواب مامان بابام دستش اومده تمام فامیل به پدر و مادرم واسه این تربیت غلط تذکر دادن و حتی قطع رابطه کردن .
  فحش های خیلی بدی به همه میده مخصوصا به من و حتی وقتی من باهاش دعوا میکنم مامان بابام به من میگن تو سر ناسازگاری داری و الهی خدا مرگت بده و اون هم وقتی دعوام میکنن میخنده و چشم ابرو برای من بالا میده و همون فحش هارو دوباره تحویلم میده و من باید ساکت بمونم تورو به خدا کمکم کنید چ کنم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل و نظرات نیستند رفتن مسافرت .
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 6. لیلا می گوید

  با سلام
  اینجانب ۳۶ سال سن دارم و دارای ۲ فرزند پسر می باشم حاج آقا ۱۵ سال کارمندم ولی در کنار این همه سختی از شوهرم نالان و در عذابم . خیلی به حرف خانواده و علی الخصوص یکی از خواهراش و برادراش گوش میکنه بارها زندگی مو بخطر انداختن خیلی برام دعا درست میکنند یکبار بچه هامو به مدت ۲ ماه گرفتن ونقشه طلاق منو کشیدن . شوهرم بسیار دروغ می گوید و از لحاظ اعصاب صفر می باشد بخاطر بچه هام که ۸ و ۵ ساله هستند خیلی مدارا میکنم و عاطفه مادریم اجازه ترک آنها را نمیدهد . بارها جلوی کودکان منو کتک میزند و آنها گریه میکنند دیگه خسته شدم و بریدم . اصلا اخلاق ندارد و بارها دیدم برایم دعا درست کرده و روحم پریشون و سنگین شده تروخدا بخاطر فرزندانم کمک کن که دهن همشونو و حتی شوهرم رو ببندید کم پشت سرم دروغ بگوید . زندگی منو بچه هام در خطر و زبان بند قوی احتیاج دارم . عجر شما با خانم فاطمه زهرا (س)

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

   1. نازی می گوید

    سلام من یه طلسم حکاکی شده روی فاز دارم میخواستم ببینم برای چیه؟ لطفا جواب بدید

    1. hamid-azar می گوید

     سلام شما باید برسی بشید تا علت اصلی عامل طلسم رو یافت کنیم جهت سرکتاب با قرآن باشماره تماس ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ در ساعات ۹ صبح تا ۱۲ عصر و ۲ تا ۵ بعداز ظهر

 7. حسن احمدی می گوید

  با سلام رئیسم میخوااد منو مجبور به کاری بکنه که میل شخصیم در اون کار نیست و منو تهدید کرده که انجام ندم منو به استان دیگری منتقل میکنه یا اخراجم میکنه
  چیکار کنم که زبانش بسته بشه دیگه اون کارو ازم نخواد و بر علیه من اقدامی نکنه
  ممنون میشم کمک کنید تموم ذهنمو این مسئله درگیر خودش کرده

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .

 8. معصومه می گوید

  سلام ببخشید من شوهرم بهم بی اعتماد شده و اصلا به حرفم نیست و خیلی محدودم کرده ونمیذاره دانشگاه برم یا حتی خونه مادرم برم چیکار کنم

  1. admin site می گوید

   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 9. حدیث می گوید

  سلام لطفا جوابم رو بدید

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .

 10. نگین می گوید

  سلام من حواهری ۵ سله دارم که قد یه ادم ۲۰ ساله لج میکنه بدترین فحش هارو میده و جرمت منی رو که ۱۴ سال تزش بزرگ ترم همیشه زیر پا میزاره مادر پدرم همیشه حمایتش میکنن و حتی ازش میخوان که منو ب نه و هر رو از سر خواهرم به من نا سزا میگن و منو کنک میزنن خواهرم شده بت خونه که ۵ سالشه خیلی بدجنس و رگ خواب مامان بابام دستشون اومده حتی از بابام پول میخوام خواهر ۵ سالم میگه بهش نده و بابام پول نمیده میگه باید از خواهر ۵ سالت اجازه بگیری همیشه میره پیش مامان بابام شکایت میکنه گریه میکنه اونا هم من رو میزنن و دعوا میکنن دیگه به دعا رو اوردم شمارو به خدا قسم یه دعایی چیزی بدید فشار عصبی باعث رعشه تو بدنم شده این ۵٫۶ساله

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 11. حم می گوید

  سلام
  من عجله دارم
  دادگاه دارم
  تو رو خدا کمکم کنید
  زبان طرف بند بیاد وگرنه بیچاره ام

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .

 12. سیمین می گوید

  باسلام ببخشید راجع به این زبانبند که عکسش در بالای سایت گذاشتید .اگه من بخوام زبان مادرشوهرمو ببندم باید در کدام قسمت از دعا نامش رو بنویسم ???? ممنون اگه زودتر جوابمو بدین . مادرشوهرم خیلی اذیتم میکنه و زبونش بند نمیاد از حرف .خستم کرده تروخدا زود جوابمو بدین ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 13. محسن می گوید

  استاد عزیز منظور از کاغذ زرد یه برگ a4 زرد رنگ خریدم رنگش کاملا زرد هستش درست هستش؟

  1. admin site می گوید

   بله

 14. ع می گوید

  سلام خسته نباشید
  دختری هستم افسردگی دارم و مادر و ناپدریم بشدت اذیتم می کنن
  ارث پدریم مقداریش رو خرج کردن که دارم پس میگیرم اما خیلی سخته..
  دستگاهی هم دارم که فروش نمیره از همون ارث پدریم برام خریدن.
  وضع تحصیلمو هم مشخص نمی کنن هر دقیقه یه چیزی میگن.
  دو نفرشون هم بشدت اهل دعا گرفتن و … هستند.
  ممکنه کمکم کنید لطفا؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 15. مریم می گوید

  خواهش میکنم جواب بدید

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 16. انیل می گوید

  ببخشید کجا اسم بنویسیم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 17. مریم می گوید

  سلام استاد بزرگوار
  من ۸ سال هست که با پسری هم دیگه رو میخوایم
  خانواده ی پسر کاملاراضی هستن
  ولی پدر من به شدت مخالفت میکنه و راضی نمیشه
  میخواستم یه دعایی بدید که پدرم راضی بشه خواهش میکنم جواب بدید ممنون

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 18. م . خ می گوید

  تو رو خدا جواب بدین

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 19. زینب می گوید

  با سلام بنذه ۳۰ ساله از تهران به خاطر ازدواج تحمیلی و حسادت جنون آمیز قصد خودکشی دارم چی کار کنم ازدواج نکنم و بختم بسته بشه و صاحب خانه و بیمه شوم روزی ۵ ساعت دعا میخونم تا ازدواج نکنم و خانه دار و بیمه دار شوم ولی اطرافیان نمیگذارند من هم نمیتونم به این زندگی ادامه بدم دعایی بدید برای مرگم یا ازدواج نکردن

  1. admin site می گوید

   ختم یاسین هفتگی که در همین سایت در آموزشش آمده است را انجام دهید

 20. مينو می گوید

  سللم وقتتون بخیر.
  من تازه سایت شما رو پیدا کردم. و خیلی عجله دارم
  من و همکارم عاشق هم شدیم متاسفانه خانواده ی من به شدتت مخالفت میکنن. ما ٢۵ام با هم قرار گذاشتیم که عقد کنیم.
  میخوام خانوادم حداقلا نرم تر بشن واقعا شرایط بدی دارم ممنون میشم کمکم کنید

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 21. محسن می گوید

  استاد من بخوام زبان جمیع خلق بسته بشه نمیدونم کجا بنویسم,محل اسم شخص کجاست که بنویسم جمله بستم زبان خلق رو, بعدش امضای تعویض میخواد؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 22. محسن می گوید

  استاد درمحل اسم شخص کنده شود یعنی چی ؟ من نمیدونم کجای دعا بنویسم من می خوام زبان عموم بسته بشه خواهشا راهنمایی کنید, استاد برا کاغذ زرد میشه از برگ A4 زرد رنگ که تو نوشت افزاری ها هستش استفاده کنم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 23. حنان حميدي زاده می گوید

  استاد خواهش میکنم جواب بدین
  من با ابجد کبیر اسم اون شخص رو به همراه اسم مادرش جمع کردم ١۴٢١ در اومد دوبار تقسیم کردم بیشتر از ٩ بود ٩:٨ شد من ٩ بگیرم یا ١٠ چون تفاوتش میشه خاک و اتش

  1. admin site می گوید

   دوست من باقیمانه که ۹٫۸ در نمیاد چرا اشتباه میکنی؟ تقسیم بر چند کردی تو؟

 24. سعید می گوید

  با سلام
  من در شرف خاستگاری قرار گرفتم و میخواستم در روزهای اینده با خانواده دختر مورد علاقه ام صحبت کنم.
  راستش میترسم دلیل هایی بیارن که من نتونم جوابشونو بدم.
  یا با شرایطم مخالفتی داشته باشن.
  در واقع خانواده دختره در شهر دیگه ای هستن. و امکان حضوری صحبت کردن نیست.و مجبورم باهاشون از طریق تلفن تماس برقرار کنم.چه دعایی بهم پیشنهاد میکنید که تو این امر خیر مانع تراشی نشه.و ایرادی بهم وارد نشه
  میخواستم ببینم چه کمکی میتونید بهم بکنید.
  با تشکر

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 25. فاطمه می گوید

  فاطمه می‌گه:
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ در ۱:۲۲ ب.ظ
  سلام. خسته نباشید. من یه دختر ۲۷ ساله هستم مذهبی و خدادوست. من و پسری عاشق هم شدیم بابام یکبار رضایت داد ولی بعدش چند نفر کارهایی کردند که نظر پدرم برگشت الان منتظریم تا بابام بگه بله ولی عین خیالش نیست. من واقعا دارم عذاب میکشم فقط هم امیدم به خداست . دعایی هست که به درگاه خداوند مورد قبول تر باشه و ما به حاجتمون برسیم؟ فقط زود جوابم رو بدین لطفا

  پاسخ دادن
  admin site می‌گه:
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ در ۱:۱۸ ب.ظ
  سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

  پاسخ دادن
  سلام دوباره . متن های بالا رو براتون کپی کردم اینجا تا یادتون بیاد که من چقد منتظرم جوابم رو بدین ولی انگار شما… انشالله خدا جوابمو بده

  1. admin site می گوید

   اعمال زیر را با هم انجام بدید
   ۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و (ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا
   ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب است:
   بعد از هر نماز ۳ بار بخونه مخصوصا صبحا بعد از نمار صبح
   اَللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا
   فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ
   وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ
   دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ
   وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ
   بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ
   به جای سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ
   بگوید سَخِّر لی قَلبِ فلان بن فلان

 26. حنان حميدي زاده می گوید

  سلامسلام استاد شبتون بخیر من با اقایی اشنا شدم حدود یک سال این شخص دوماه بعد از دوستی خواستگاری کردن خانواده طرین راضی هستن هم مادر من هم مل خلنواده اون اقا سرکتاب باز کردم گفتن که یکی از اقوام اون اقا طلسمی ساختن و به خوردش دادن چون میخواستن اون اقا دامادش بشه اخلاق این اقا یه دفعه ای عوض شد دعوا میکنه چون شهر دیگه ای هستن نمیان منو ببینن در صورتی که قبلا تا تعطیلی بود میومدن به دیدنم یه دعایی میخوام که اگر طلسم شدن باطل بشه و دعایی که مثل سابق بشن از راه دور میخوام چون ایشون شهر دیگه ای هستن
  مرسی

 27. م . خ می گوید

  با سلام
  چرا سوالاتمون میره تو یه صفحه دیگه نمیتونم جوابم رو پیدا کنم

 28. فاطمه می گوید

  سلام.من یه پدری دارم که توخونه به همه زور میگه وحرف حرف اون باید باشه.منومامانم وخواهرم ازاین لحاظ خیلی زجرمیکشیم.به من خیلی گیر میده.اون باعث شده دیگه اززندگی کردن خسته بشم .کمک کنید چیکارکنم تادیگه بهم گیرنده.ایمیلمو نوشتم ولی بهش دسترسی ندارم اگه میشه همین جاپاسخ منو بدین .ممنون

 29. نگار می گوید

  با سلام .به سایتی که فرمودید رفتم و اینم جوابش.
  موافق و مشفق و مونس و هم ستاره باشندو از هیچ چیز درباره همدیگر مضایقه و کوتاهی روا ندارند به عیش و سرور عمر گذرانند و صاحب دولت و ثروت باشند و فرزندان انها همواره در خوشبختی و سعادت زندگی کنند و دولتمند و غنی باشند جرم و گناه از دختر ظهور کند و پسر بی تقصیر است.

  ادرس ایمیلتونم اگر ممکنه لطف کنید.

  1. admin site می گوید

   چرا سوالات رو تکرار میکنید الان این چهارمین بار است که این نظر رو قرار میدید
   این دور کار روهمزمان انجام بده
   ۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه کن و

   (ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها بخون ودر اتش بندازید تا

   ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیشت خواهد امد.
   کار دیگه اینه که
   بعد از هر نماز ۳ بار بخون دعای زیر رو مخصوصا صبحا بعد از نمار صبح
   اَللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا
   فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ
   وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ
   دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ
   وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ
   بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ
   به جای سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ بگوید سَخِّر لی قَلبِ فلان بن فلان

 30. سوگند می گوید

  چرا جواب منو نمیدین؟خواهشا جواب بدید استاد

 31. يه خسته می گوید

  سلام.پدر من خیلی به من گیر میده.توخیلی مسایلی که زیاد مهم نیس.این کاراش باعث شده اززندگی سیر بشم.توخونه به همه زورمیگه و میخواد حرف حرف اون باشه واین باعث آزارمن ومادر وخواهرم میشه.کمکم کنید چیکارکنم که دیگه پدرم اینطوری به ما بازورگویی عذاب نده؟

  1. admin site می گوید

   تا هفت روز روزی ۷۸۶ بار ذکر بسم الله الرحمن الرحیم و ۱۳۲ بار ذکر یَا عَزِیز ذُو الْعِزِّ وَ الِاقْتِدَارِ أَعِزَّنِی‏. را بر ابی بخوانید و این اب رو به پدرتون بدید بخوره
   این عمل ۷ روز و هر روز باید از این آب درست کنید

   ختم هفتگی یس رو توی خونه بخونید برای همیشه
   https://citar.ir/%D8%AE%D8%AA%D9%85-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87-%DB%8C%D8%B3/

 32. سمانه می گوید

  سلام .من و همسرم ۶ ساله غریبیم.دعایی میخام که با سربلندی به وطنم برگردم

  1. admin site می گوید

   صبحا ۱۶۰ بار ذکر یا لطیف را بخوانید قبل از اینکه حرفی بزنید باید این ذکر را بگویید

   بعد از هر نماز واجب این دعا رو بخونید
   اللَّهُمَّ إِنِّی عَبْدُکَ وَ ابْنُ عَبْدِکَ وَ ابْنُ أَمَتِکَ نَاصِیَتِی فِی یَدِکَ مَاضٍ فِیَّ حُکْمُکَ عَدْلٌ فِیَّ

   قَضَاؤُکَ أَسْأَلُکَ بِکُلِّ اسْمٍ هُوَ لَکَ سَمَّیْتَ بِهِ نَفْسَکَ أَوْ أَنْزَلْتَهُ فِی کِتَابِکَ أَوْ عَلَّمْتَهُ أَحَداً

   مِنْ خَلْقِکَ أَوِ اسْتَأْثَرْتَ بِهِ فِی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَکَ أَنْ تَجْعَلَ الْقُرْآنَ رَبِیعَ قَلْبِی وَ نُورَ صَدْرِی

   وَ ذَهَابَ هَمِّی وَ جَلَاءَ حُزْنِی

 33. نگار می گوید

  بنده خاستگاری دارم که در شهر دیگه ای زندگی میکنه و مادر ایشون با ازدواج ما مخالفه.یک بار با اصرار زیاد اون آقا ببه خاستگاری اومدن ولی بعدش دیگه نیومدن.حتی بطور بی خبر از آقا پسرشون به خاستگاری دختر دیگه ای رفتند.
  من باید چکار کنم تا دست از مخالفت بردارند؟

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 34. سوگند می گوید

  با سلام خدمت استاد اذری عزیز
  استاد این دعای زبانبند سکاکی رو اگر روی کاغذ بنویسیم با جوهر روحانی اثر داره یا حتما باید روی فلزی که گفته شده حک شود؟؟

  1. admin site می گوید

   اثر داره ولی باید تمدید کرد

 35. سارا می گوید

  سلام من بادختر عموم خیلی صمیمی ام درحدی ک بهش میگم عاشقتم اونم همینطور وواقعا خواهرانه کناره همیم خونوادم میکن باید از هم جداشین اونقد سخت گرفتن تااینکه تصمیم گرفتیم یواشکی هموببینیم ولی امروز مامانم امد وفهمید ک یواشکی همومیبینیم وگوشیموازم گرفت وب دختر عمومم گفت ازم دور شه ولی مامیخایم باهم باشیم توروخداکمکم کنید یه راهی که زبونه خونوادم به خصوص مامانم بسته شه اخه خیلی ست گیره ودختر عمومو دشمنه خودش میدونه

  1. admin site می گوید

   دعای زیر را بر کف دسته نوشته سه روز هر صبح یک بار آنرا بلیسد و باید به جای محبه فلان بنت

   فلان من قلب فلان بن فلان اینگونه بنویسد : محبه فلان بن فلان من قلب فلان بنت فلان .
   این اپلای

 36. حسین می گوید

  با سلام.اگر کسی رو که هنوز ندیدی و پشت تلفن فقط با هم صحبت کرده باشیم ولی حضورا همدیگه رو ندیده باشیم میه دعای محبت نوشت؟

  1. admin site می گوید

   سلام اره میشه فقط شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 37. Raha می گوید

  سلامم..ببخشد یه دعایی ندارید که پدرو مادر دیگه به بیرون رفتنو اینا گیر ندن؟؟کلن بیخیال من بشن..

  1. admin site می گوید

   روزی ۱۳۸ بار این ذکر رو بخوان( یَا نَقِیُّ مِنْ کُلِّ جَوْرٍ لَمْ یَرْضَهُ وَ لَمْ یُخَالِطْهُ فَعَالُهُ) ایه ۹ و ۶۵ سوره یس را ۱۴ بار صبحا بگو

 38. انا می گوید

  میشه خواهش کنم جواب بدین؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   جواب دادم خانم

 39. س.ح می گوید

  با سلام
  استاد خواهش میکنم من رو هم راهنمایی بفرمایید
  من ۴ سال پیش با پسری آشنا شده بودم که همدیگر رو دوست داشتیم اما یکدفعه نمیدونم چه اتفاقی افتاد که انگار ورق برگشت بفرمائین چه کاری باید انجام بدم که ایشون برگرده؟! من ۴۰ سالمه و ازدواج نکردم اما ایشون رو دوست داشتم و ما با هم مشکلی نداشتیم دلم میخواد که ایشون برگرده
  خواهش میکنم لطفا راهنمایی بفرمائین

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 40. فاطمه می گوید

  سلام. خسته نباشید. من یه دختر ۲۷ ساله هستم مذهبی و خدادوست. من و پسری عاشق هم شدیم بابام یکبار رضایت داد ولی بعدش چند نفر کارهایی کردند که نظر پدرم برگشت الان منتظریم تا بابام بگه بله ولی عین خیالش نیست. من واقعا دارم عذاب میکشم فقط هم امیدم به خداست . دعایی هست که به درگاه خداوند مورد قبول تر باشه و ما به حاجتمون برسیم؟ فقط زود جوابم رو بدین لطفا

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 41. انا می گوید

  سلام ی دعای فوق العاده قوی میخوام ک خانوادم بهم گیر ندن اصن کاری ب کارم نداشته باشن واسه دانشگاهو…

  1. admin site می گوید

   هر روز صبح ۱۲۰ بار ذکر (یَا وَاحِدُ الْبَاقِی أَوَّلَ کُلِّ شَیْ‏ءٍ وَ آخِرَهُ) بخون
   و پشت سر ان ایه ۹ و ۶۵ سوره یس را ۱۴ بار بخون

 42. انایش می گوید

  سلام من ی دخترم ک خانوادم شدیدن بهم فشار میارن تا سر کوچه هم نمیتونم برم دانشگاهم نمیزارن برم ی دعا میخوام ک دس از سرم بردارن اصلن کاری ب کار من نداشته باشن تورو خدا کمکم کنید

  1. admin site می گوید

   ختم هفتگی سوره یس را بخونید
   https://citar.ir/%D8%AE%D8%AA%D9%85-%D9%87%D9%81%D8%AA%DA%AF%DB%8C-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87-%DB%8C%D8%B3/

   روزی ۱۳۲ بار صلوت بفرست و بعد صد بار حم ذکر (الرحمن الرحیم) بگویید

 43. ط . ف می گوید

  با سلام
  سوال دیگری داشتم استاد من رفتم عطاری برای تهیه مشک که به من مشک ناف آهو دادن گفتم شما فرمودین دانه های ریز مثل نمک هست گفتن اون زاج هست درسته ؟ آیا میشه محلول روحانی فقط با گلاب و زعفران باشه؟

  1. admin site می گوید

   سلام همون هم درسته مشکلی نیست

 44. ط . ف می گوید

  با سلام و احترام
  استاد قبلا مشکلم رو مطرح کرده بودم و شما راه حل ارائه دادین .
  جایی اون رو نوشتم که پیدا نمیکنم و یکی از کارهایی که فرمودین رو فراموش کردم . مجدد مطرح میکنم مادرهمسرم روی همسرم بسیار تسلط داره و توی خونه به هر نحو و عنوانی اسم مادرشون بیاد جبهه میگیرن و با همه جنگ دارن چه من باشم چه بچه ها و یا دیگران. هر دروغ و تهمتی مادرشون بزنن میگن با اینکه میدونم دروغه ولی درسته چون مادرم میگه و کسی حق نداره هیچ حرفی بزنه حتی با بچه هام که کوچک هستن هم دعوا میکنه به خاطر مادرش.باطل السحر رو انجام دادم فقط نمیدونم باید به همسرم هم بدم یا نه ؟ فرمودین ختم یاسین رو بخونم . راهکاری هست بتونم مادرهمسرم رو از زندگیم دور کنم . از اینکه هر روز صبح تا شب ۴ ۵ بار از همسرم گزارش خونه و زندگی رو میگیره خسته شدم .کل زندگی همسرم هم فقط مادرشه.حاضر به این هست حتی بچه هاش رو از دست بده اما در مورد مادرش صحبتی نباشه.
  و اینکه استاد پاسخهای قبلیتون رو کجا میتونم مجدد ببینم چون پیداشون نمیکنم

 45. فاطمه رجبی می گوید

  سلام
  من برادرم خیلی مظلومه. در عوض زن داره که خیلی اذیتش می کنه اول خوب بود ولی کم کم خودش را نشون داد خیلی هم زبون درازه میشه کاری کرد که زبونش کوتاه بشه و گوش به حرف برادرم بده و بی ادبی نکنه۹

 46. سعیده می گوید

  تو رو خدا بهم کمک کنید خیلی ناراحتم خیلی ..
  پیام دادم لطفا جواب بدین خیلی احتیاج دارم .

 47. پدیده می گوید

  سلام من در حق شوهرم خیلی فداکاری میکنم ولی اون متاسفانه قدر نشناسه و تمام محبت های من را زیر پا له میکنه و همیشه با من توی هر کاری مخالفه و دوست داره من فقط به حرفش باشم یک زبان بند فوق العاده قوی میخواستم که اصلا نتونه روی حرفم حرفی بزه چون واقعا از این همه قدر نشناسیش خسته شدم .

  1. admin site می گوید

   سلام قبلا محاسبات علم حروف تفاهم زوجین رئ بررسی کردید.اگه نکردید اول محاسبات رو انجام بدید تا بهتر بتونیم تصمیم بگیرید برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید
   ۴soq.ir/onlinemeta

 48. مینا . ع می گوید

  با عرض سلام خدمت استاد عزیز
  من مدت طولانی دنبال کار هستم اما باسابقه کاری که دارم هنوز بی کارم و کار مناسب پیدا نمی کنم لطفا منو راهنمایی کنید دعایی برای پیدا کردن کار داریم
  در خواب هم همیشه بسته بودن در را میبینم همیشه خواب های آشفته و بی سر و ته میبینم لطفا برای این مورد هم کمکم کنید با سپاس.

  1. admin site می گوید

   سلام روزانه ۶۱۸ بار ذکر( الرحمن الرحیم) را بگو تا ۴۰ روز و بعد از ان در ۲۰ روز اول ماه قمری در روز پنج شنبه در ساعت شمس سوره بوسف را بنویس و در لای یک دیوار قرار بده و برگرد و در حین برگشت اصلا پشت سر خودتان را نگاه نکنید

 49. مهرناز می گوید

  سلام وقتتون بخیر. لطفا راهنماییم کنید. من خواستگاری دارم که به دلیل راه دور بودنش خانوادم مخالفن و اصلا موافقت نمیکنن فردا میخوان دوباره خواستگاری رو مطرح کنن. میخوام کمکم کنید کاری کنم خانوادم راضی بشن.
  لطفا بهم جواب بدین . خواهش می کنم من به شدت به دعاتون نیاز دارم و بی صبرانه منتظر جواب ایمیل هستم. لطفا بهم سریع جواب بدین

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 50. زهرا می گوید

  سلام..توروخدا راهکار نشونم بدید …مادرشوهر خیلی زبون تندی داره همش نیش میزنه خودشو بالا میگیره …با من و خانوادم لجه از ما بدش میاد چکار کنم دست از سرمون برداره…همش تیکه میندازه اذیتم میکنه کارم شده همش گریه…درضمن من وشوهرم خیلی باهم خوبیم…

 51. سنا می گوید

  سلامّ. خواهر من ۵ سال ازدواج.کردن . سوهر او پسر خوبی هست اما یک مرتبه به خواهرم خیانت کرد. و بعد از اون ابراز پشیمانی و گذشت از تمام.جهات خواهرم را تامین.میکند و چیزی براش کم نزاشته یه دختر کوچبک دارن ۴ سالشه . ما نمیخوایم زندگیشون بهم بخوره اما خواهرم زبان تیزی داره و اصلا نمیتونه با ارامش با شوهرش زندگی کته هرچقدر هم ما باااش حرف میزنیم باز هر هفت روز هفته دعوا دارن و به شدت هر دفعه بدتر بدتر میشن . برای این دو.نفر چیکار کنیم من و مادرم تا بتونن باهم.اروک ادامه بدن و خواخرم کمتر زخم.زبان بزنه بهش و او هم کمی محبتش بیشتر بشه برای خواهرم. در ضمن این دونفر عاشقانه همدیگر را دوست دارن اما زبون شون واقعا بده و باهم لج میکنن. ممنونم تزتون و شرمنده طول کشید

  1. admin site می گوید

   در اولین ساعات روز جمعه که ساعت زهره است دعای زیر را بر یک شربت یا نوشیدنی
   ۸۳ بار قرائت کرده فوت کن و موقع خواندن از خداوند بخواه بین طرفین آشتی و محبت
   برقرار کند
   دعای محبت

 52. دریا می گوید

  سلام،به پسری علاقمند هستم ولی خانواده اش اصلا راضی به خواستگاری اومدن نیستن،یه دعای زبان بند یا دعایی که راضی بشن میخواستم،اینم بگم که در شهر دیگه ای زندگی میکنن.ممنون

  1. admin site می گوید

   سلام شما قبل از هر عملی به سایت ۴soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در بخش بررسی تفاهم زوجین کلیک کنید و نام خودتونو و اون اقا را بررسی کنید و بعد نتیجه رو بهم اعلام کنید

 53. عادله می گوید

  با سلام این گردنبند آماده اش رو از شما میتونیم خریداری کنیم چون شرایط تهیه اشو ندارم یا میترسم اشتباه کنم.اگر نه میتونم اون رو بنویسم خودم روی کاغذ؟

  1. admin site می گوید

   کدوم گردنبند رو میفرمایید؟

 54. ف.پ می گوید

  با سلام. با عرض پوزش از شما استاد بزرگوار. کاغذ روحانی را میتوان از کجا تهیه کرد؟

  1. admin site می گوید

   سلام کاغذ روحانی رو باید خودتون درست کنید با آب زعفران و گلاب

 55. م-ز می گوید

  با سلام
  من خواهرشوهری دارم که روی شوهرم نفوذ داره وشوهرم را علیه من تحریک میکنه وبا اینکه ما اول زندگی کلی قرض وقسط داریم از همسرم طلب پول میکنه لطفا راهکاری برای رفع مشکل به من بدهبد متشکرم

  1. admin site می گوید

   دو تا کار باید بکنید یکی اینکه یه دعای زبان بند تافذ میخواید
   و اینکه مهر شوهرتون رو هر روز بیشتر کنید نسبت به خودتون
   که در زیر بیان میکنم
   اول اینکه بعد از هر نماز صبح این دعا رو یک بار بخونید که فوق العاده نتیجه میگیرید

   اَللَّهُمَّ اِقْذِفْ فِی قُلُوبِ اَلْعِبَادِ مَحَبَّتِی وَ ضَمِّنِ اَلسَّمَاوَاتِ وَ اَلْأَرْضَ رِزْقِی وَ أَلْقِ اَلرُّعْبَ فِی قُلُوبِ أَعْدَائِکَ مِنِّی وَ اُنْشُرْ رَحْمَتَکَ لِی وَ أَتْمِمْ نِعْمَتَکَ عَلَیَّ وَ اِجْعَلْهَا مَوْصُولَهً بِکَرَامَتِکَ إِیَّایَ وَ أَوْزِعْنِی شُکْرَکَ وَ أَوْجِبْ لِیَ اَلْمَزِیدَ مِنْ لَدُنْکَ وَ لاَ تُنْسِنِی ذِکْرَکَ وَ لاَ تَجْعَلْنِی مِنَ اَلْغَافِلِینَ

   ?دوم اینکه دعای زیر را در ساعت مشتری با مشک و زعفران بنویس و داخل اب قرار بده

   بسم الله الرحمن الرحیم

   اِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ کُلَّمَا رُزِقُوا مِنْهَا مِنْ ثَمَرَهٍ رِزْقًا قَالُوا هَذَا الَّذِی رُزِقْنَا مِنْ قَبْلُ وَأُتُوا بِهِ مُتَشَابِهًا وَلَهُمْ فِیهَا أَزْوَاجٌ
   مُطَهَّرَهٌ وَهُمْ فِیهَا خَالِدُونَ

   ?و بعد از اینکه داخل آب قرار دادی ۷۸۶ بار ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را بخوانید و به اب فوت کند
   همچنین ذکر یَا عَزِیز ذُو الْعِزِّ وَ الِاقْتِدَارِ أَعِزَّنِی‏. را ۱۳۲ بار بخوانید وبه اب فوت کنید
   در اخر این اب رو یا چای درست کنید به اعضای خانواده بدید و یا خود اب رو شربت کنید به تمام اعضای خانواده بدید بخورند
   این عمل رو هفته ای یک بار انجام بدید و هر هفته هم تقریبا یک لیتر اب اماده کنید و این یک لیتر را هر روز مقداری استفاده کنید
   در ضمن این عمل اماده کردن اب رو روزهای جمعه در ساعت مشتری انجام بدید

 56. همت می گوید

  با سلام و خسته نباشید.
  من با خانومم زندگی خوبی دارم ولی شروع زندگیمن با مشکلاتی همراه بود و از طرف خانواده من بهم کمکی برای رفع مشکلاتم نشد و همین باعث بوجود اومدن کدورت شده تا جایی که خانومم حاضر به کوتاه اومدن نیست و همیشه تا بحث رفتن به خونه ما میشه خانمم ازیت میکنه این رو هم اضافه کنم خانواده ها دو از هم و در دو شهرستان هستیم خانه من در شهرستان منزل پدری خانومم هست و خیلی از مواقع اونجا هستیم می خواستم خواهش کنم راه حلی ، دعایی برای رفع این مشکل اگه هست بفرمایید

 57. بهرام می گوید

  با سلام خدمت شما استاد بزرگوار بنده وقتی به خیابان میروم به نظرم مردم راجع به من بدگویی و در موردم اظهار نظر میکنند.دعایی در این باره میخواهم

  1. admin site می گوید

   این ذکر رو روزی ۱۰۱ بار بگو
   لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ

 58. ریحان می گوید

  سلام استاد بزرگوار
  خانواده من خیلی تو کارام دخالت میکنن و همیشه با هر کاری که بخام انجام بدم مخالفت میکنن،مثلا الان میخام برای ی موضوع برم پیش دکتر و تحت درمان قرار بگیرم که باز به شدت مخالفن،.مخصوصا مادرم کلا تو هر موضوعی ساز مخالف میزنه
  تو رو خدا راهنمایی کنید چکار کنم

  1. admin site می گوید

   این دعا را با مشک و زعفران بنویسد بخوردخانوادت بدید مثلا بریزی توی چای

   بسم الله الرحمن الرحیم

   اِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ کُلَّمَا رُزِقُوا

   مِنْهَا مِنْ ثَمَرَهٍ رِزْقًا قَالُوا هَذَا الَّذِی رُزِقْنَا مِنْ قَبْلُ وَأُتُوا بِهِ مُتَشَابِهًا وَلَهُمْ فِیهَا أَزْوَاجٌ

   مُطَهَّرَهٌ وَهُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
   و هر روز هم ۱۴ بار ایه ۹ و ۶۵ سوره یس رو بخونید

 59. ف.پ می گوید

  عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت حضرتعالی.
  بنده ۵ برادر دارم که هر پنج تا به گونه ای به حرف زنان خود هستند که راضی به هرگونه بی احترامی به پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده هستند از شما خواهشمندم در صورت امکان بنده را راهنمایی بفرماید. تا حداقل حد و حدود رعایت شودشش

 60. سارا توکلی می گوید

  سلام وقت بخیر ۲ سال هست که با اقایی عقد هستم نمیزاره با خانوادم رفت و امد کنم همش دوست داره با خانواده اون برم و بیام ارزشی واسه خانواده من نمیزاره ازشون بدش میاد گاهی حتی به من میگه باهاشون قطع رابطه کن تورو خدا کمکم کنیین فحش میده بهشون

  1. admin site می گوید

   به خانواده خودتون بگید که در ابی ۷۸۶ بار بسم الله الرحمن الرحیم بخونه و فوت کنه توی اب و بعد ذکر یا عزیز ذوالعز والاقتدار اعّزنی رو ۱۳۲ بار بخون و به اب فوت کن و این ابو به شوهرت بدن بخوره تا هفت با این عمل رو انجام بده و بعد از انجام نتیجه کار رو بهم خبر بدید

 61. نازنین می گوید

  سلام استاد روی کاغذ روحانی نمیشه نوشت؟

  1. admin site می گوید

   چرا میشه

 62. saeed_kiss می گوید

  سلام
  میخواستم بپرسم طلسم هایی ماننده طلسم زبان بند اگر چاپ کنیم و پیش خودمون نگه داریم کافیه و کار انجام میده یا نیاز به انجام کارهای خاصی هستش؟

  1. admin site می گوید

   چاپی هیچ تاثیری نداره

 63. سارا می گوید

  سلام می خواستم بدونم دعاهایی که من پیدا کردم تو محل کارم که برام گزاشته بودن رو چه طوری می شه اثراتش رو از بین برد و می شه فهمید که این دعاها رو چه کسی برای من انجام می دا

  1. admin site می گوید

   نه ولی دعا ها رو باز کنید و در اب روون بندازید و بگویید هر که مرا کرد عاتل من کردم باطل و به حمد و توحید بخونید

 64. بنده گرفتار می گوید

  مشیده،وماکان لنفس ان تموت الا باذن الله کتاباموجلا قل کونو…..دستوراجرای آن رابفرمایید .پیدانکردم اجرتان باحضرت زهرا()س که درحل مشکلاتمان کمک میکنید

 65. بنده گرفتار می گوید

  سرب وهفت جوش راازکجابایدتهیه کردوچرابادعا های مختلف انجام دام حاجتم راخدانمی دهدسالها بادشمن قوی که قدرت مقابله ندارم خواهشمندم کمکم کنید منطر جواب لطفاسوالم ازروی سایت پاک نکنید استادبزرگوارم جواب میخواهم

  1. admin site می گوید

   با سلام هفت جوش همان برنج است می توانید از کسانی که مجسمه یا تندیسهای فلزی می سازند همه اینها را تهیه نمایید

 66. سمیه می گوید

  سلام استاد گرامی لطفا نحوه حکاکی ب روی فلز را آموزش دهید. با سپاس منتظرم

  1. آذر می گوید

   خانم محترم.حکاکی روی فلز به وسیله دستگاه حکاکی فلز انجام میشود که این دستگاه را میتوانید از مغازه های ابزار الات تهیه فرمایید که قیمت آنها از ۹۰ هزارتومان هست تا ۴۸۰ هزار تومان که بهترین آن همان بین ۴۰۰ تا ۴۸۰ تومان است.

 67. محمد امیری می گوید

  سلام آقا شرمنده اما در مثال بالا وقتی عدد ۲۶۶ را هفت هفت طرح کنید باقیمانده صفر میشود شما چطور ۳ به دست آوردید.
  ۳۸ ضربدر ۷ میشود ۲۶۶
  یا منظور شما نحوه دیگری از محاسبه است
  لطفا توضیح بفرمایید.
  با تشکر

  1. admoon می گوید

   درسته.اگر باقیمانه ۳ شد.۳ تا به باقیمانده اضافه کن

 68. صادق می گوید

  سلام خسته نباشید من یه کتاب علوم غریبه گیر اوردم به جای عدد توش شکل بود می خواستم بدونم چه جوری عدداش رو بفهمم

  1. admoon می گوید

   کتاب مجربات ابن سینا رو تهیه کن

 69. نسرین می گوید

  سلام خسته نباشید من هنوز منتظر جواب ایمیلم هستم ….

  1. admoon می گوید

   من که به تمام ایمیله پاسخ دادم

   1. نسرین می گوید

    سلام دیشب جوابتون رو دیدم متشکرم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم