آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ده حرکت یوگا برای سوزاندن سریع چربیهای بدن

0

ده حرکت یوگا برای سوزاندن سریع چربیهای بدن

اگر می خواهید با ورزش وزن کم کنید و ترجیح میدهید این کار را با یوگا انجام دهید به شما توصیه می کنیم این کار را انجام دهید و …

 بدن شما نیاز شدید به تمرینات یوگا دارد

 اگر بگوییم که برای داشتن بدنی بهتر فقط ۸ دقیقه ورزش کنید چه ؟ ارزشش را دارد ؟ ما فکر می کنیم خیلی . بنابراین با یک کارشناس در این مورد صحبت کردیم و به راز آن بیشتر پی بردیم .
 در واقع دانشمندان از یافته های جدید دانشکده ی پزشکی ورزش امریکا که میزبان جلسه ای خاص در آخرین کنفرانسش بود بسیار هیجان زده شدند . یکبار امتحان کنید . کل یوگامنظم ما از ۸ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد . طی ۲ هفته اندامی بهتر و بدنی قوی تر خواهید داشت .
 می توانید شکم خود را صاف کرده ، ران پا را لاغر و حتی سایز خود را در این ماه بدون رژیم غذایی کم کنید . معرفی تمرینات کوتاه می تواند سرعت پایین آوردن وزن را افزایش دهد و زمان ورزش  یوگا شما را تا نیم ساعت یا بیشتر کم کند .
  محققان استرالیایی دریافتند خانمهایی که تنها ۸ ثانیه بیشتر فعالیت ورزشی یوگا دارند با ۱۲ ثانیه فعالیت سبک ظرف ۲۰ دقیقه به مدت ۳ بار در هفته نسبت به آنهایی که ۲ بار در هفته تمرین طولانی تر دارند ، سریع تر لاغر می شوند .

 

این ده حرکت یوگا برای سوزاندن چربی شکم.پا و بازوها می باشد

هر حرکت را سه بار و هر بار ۲۰ ثانیه انجام دهید

تا بعد از دو هفته نتیجه آن را ببینید.البته تمرینات باید بسیار منظم باشد.

با عضو شدن در تنها کانال تیم این اپلای از جدیدترین علم روز هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت بهره مند بشید و  شما با عضو شدن در این کانال همیشه در علم هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت به روز هستید و همیشه در رسیدن به هدفتون شارژ و موفق هستید و این کانال میتونه همانند  برق شما رو شارژ کنه و همانند یک استاد در تمام روز زندگیتون در کنارتون باشه

برای عضو شدن در کانال تلگرام ما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید

http://telegram.me/inapplyoriginal

سپس پنچره ای باز میشود که روی دکمه ok کلیک کنید

سپس بعد از اینکه وارد کانال شدید در قسمت پایین روی دکمه join کلیک کنید. تا همیشه از جدیدترین مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت اگاه باشید.

موفق و شاد باشید

ده حرکت یوگا برای سوزاندن سریع چربیهای بدن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم