آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دعا برای حفظ اموال در آخرین روز جمعه ماه رمضان

8

 دعا برای حفظ اموال در آخرین روز جمعه ماه رمضان

بعضی از اهل صلاح گفته اند در آخر روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان در مقابل خورشید نشسته تا آنجایی که در مقابل دو ابروی تو قرار گیرد

 پس ابتدا با ماه رمضان وداع کن و بگو:  اَللَّهُمَّ لا تَجْعَلْهُ آخِرَ الْعَهِْد مِنْ صِیامِنا اِیّاهُ فَانْ جَعَلْتَهُ فَاجْعَلْنی مَرْحُوماً وَ لا تَجْعَلْنی مَحْرُوماً.

سپس در آن زمان بنویس

لا آلاءَ اِلّا آلائُکَ کعسکون کعسلین وَ بِالحَقِّ اَنزَلناهُ وَ بِالحَقِّ نَزَل

زیرا که هر کس این عمل را به جا بیاورد به خصلت نیکو ظفر می‌یابد یا به رسیدن به ماه رمضان آینده یا به آمرزش خدا و رحمت بی‌انتها.

و با این عمل اموال پیوسته در حفظ خواهد بود و هیچ آسیبی نخواهد رسید این عمل بارها تجربه شده است

 

قاعده:

منظور از آفتاب بین دو  ابرو باشد تقریبا عصر بین ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶:۰۰ بایدشروع کنیید که شما برای اطمینان از ساعات در ساعت عطارد عصر این عمل را به جا بیاورید

برای بدست آوردن ساعت عطارد ما دو را برای شما قرار دادیم.یا از نرم افزار متا سافت استفاده کنید که ساعات رو دقیق به شما اعلام میکنه یا از سایت آنلاین چهار سوق میتوانید ساعات را بدست آورید.قبل آن باید در بالای سایت اول نام شهر خود را انتخاب و سپس دکمه محاسبه را بزنید.

قبل از ان باید حتما وضو بگیرید و روزه داشته باشید.

ابتدا این سوره ها رو ذکر کنید

سه بار آیه الکرسی

۷ بار سوره فلق

۷ بار سوره ناس

۱۴ بار صلوات

و هر بار که سوره ها رو میخوانید به خود و اطراف و کاغذی که میخواهید تعویذ را بنویسید فوت کنید

با جوهر روحانی روی کاغذ زرد بیخط یا سفید بدون خط بنویسید

رو به قبله بنشینید و با کسی حرفی نزنید

 بعد از نوشتن امظای تعویذ را هم زیر ان بنویسید

در زیر امضا بنویسید صاحب دعا نام خود زاییده نام مادر خود

سپس کاغذ را تا بزنید و روی ان چسب نواری بزنید

دعا را تا چهل روز همرا خود کنید و بعد چهل روز توی اتاق خود قرار دهید.تا سال اینده روز جمعه ماه رمضان .

 

ذکات این عمل:

تا سه روز روزی دو رکعت نماز برای حضرت علی (ع) بخونید و بعد از ان ۱۴ صلوات بفرستید

شکم ۷ فقیر را سیر کنید

 

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

 دعا برای حفظ اموال در آخرین روز جمعه ماه رمضان

 

8 نظرات
 1. زهرا می گوید

  تعویذ چیه

  1. hamid-azar می گوید

   به اذکاری که نوشته میشه توسط دعانویس

 2. مانی نقاش می گوید

  اینجانب مانی نقاش متولد ۱۳۵۰ که حدودا سی سال است بهراه زن و فرزند و مادر و پدرم در آدرس زیرساکن هستیم. ??????حدودا ۸ سال است به اتفاق خانواده ام با ماجرهای عجیبی روبرو هستیم،از سرقت پول و اشیاء قیمتی در منزل گرفته تا دردهای نامتعارف، طی این سالها به توصیه دوستان به ۳ تن از عرفایی که صاحب موکل بودند رجوع کرده و همگی با اتفاق نظر به این قضیه اشاره نمودند که در همسایگی شما در سه خانه جداگانه دو خواهر و یک برادر بهراه خانواده شان با نام فامیل ??رزندگی میکنند و نام خواهر بزرگتر را هم گفتند که ??? میباشد (گویا حرزنویس و جن باز ارشد مابین آنها او میباشد) و طبق گفته آن عارف عزیز این اشخاص خرج خانواده خود را از راه دزدی با اجنه و حرزنویسی برای دیگران بدست میاورند .با تحقیقی که در مورد این اشخاص به عمل آوردم متوجه شدم این خانواده از ریشه لاابالی و معلوم الحال ( والله چه عرض کنم) هستند . تا به حال سه مرتبه به دادگاه انقلاب شکایت نوشته ام و با وجود پیگیری متاسفانه اصلا به نتیجه نرسیدم . عاجزانه از کسانی که موکل داشته و قدرت تسلط به اجنه های ایشان را دارند درخواست کمک دارم و یا حتی اگر کسی راه دیگری برای کنترل موضوع سراغ دارد لطف بزرگی است که به ما کمک کند.در آخر باید بگویم تمام بزرگانی که به آنها برای حل موضوع مراجعه کردم سعی خود را نمودند ولی در بهترین حالت اینگونه بود که سرقت از خانه و دردهای بی جهت فقط برای مدت کوتاهی قطع شد و دوباره روز از نو.شماره همراه بنده ????

  1. admin site می گوید

   ایمیل کردم براتون

 3. مریم می گوید

  سلام ببخشید برای کسی که نماز نمی خواند دعایی هست؟

  1. admin site می گوید

   این شخصی که میگید بزرگه یا نوجوان.

   اگر نوجوان بود باید اونو با شیوه های صیحح به نماز علاقه مند منید.مثلا برای او خواص و فضیلت نماز را همیشه یاد اور باشید و هر وقت دیدید نماز خوند به اون چیزی جایزه دهید.مثلا من برای پسرم که هر وقت نماز میخوند چند تا پسته و بادام زمینی بعد از نماز به عنوان تشویق میدادم. و این مار را انقدر ادامه دادم تا اینکهخ نماز براش لذت بخش شده و کم کم تنقلات رو ازش گرفتم
   باید اونو نسبت به چیزهای لذت بخش شرطی کنید
   اگر بزرگ بود با شویه های دیگر .یعنی باید برای او تمام استدلال وضو و نماز را تشریح کنید.(اگر بدانید) برای اینجور افراد باید ثابت کنید که خواندن نماز چه اثراتی دارد.
   دعایی که در این زمینه میتونه کمکتون کنه دعای نادعلی کبیر هست که شب پنج شنبه ۱۴ بار به همین نیت بخوانید

 4. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ این دعا فقط برای حفظ اموال از سرقت هست؟؟؟ یا اینکه کارایی دیگه ای هم داره؟؟؟ممنونم

  1. admin site می گوید

   تمام موارد که توی صفحه توضیح دادم به خصلت نیکو ظفر می‌یابد یا به رسیدن به ماه رمضان آینده یا به آمرزش خدا و رحمت بی‌انتها.

   و پیوسته در حفظ خواهد بود و هیچ آسیبی نخواهد رسید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم