آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دعای احـــضار شخص از راه دور

28

دعای احـــضار شخص از راه دور
برای احضار شخص از راه دور باید این سه عمل رو انجام بدید
البته قبلا هم عرض کردم قبلش باید میزان تفاهم زوجین مورد بررسی قرار بگیره  که هم میتونید در نرم افزار متا سافت بررسی کنید و هم در سایت
http://4soq.ir/onlinemeta
سپس این سه کار رو با هم انجام بده

آیه الکرسی را هفت روز (از شنبه تا جمعه)نزد طلوع صبح قبل از آنکه به کسی حرف بزنید رو به قبله یازده مرتبه بخوانید و در مابین عینین ( یشفع عنده ) محبت کسی را قصد نمایید البته آن شخص دوست شما می گردد.

دوم اینکه هرروز پنج شنبه(به مدت چهل روز) بعد از نماز ” صبح وعشاء” ابتداء ۱۴ صلوات بفرستید ،سپس ۱۰۱ مرتبه اسم اعظم «الحلیم»را تکرار کنید .بعد از ان ۱۴ صلوات بفرستد.سپس چشمان خویش را بسته ودر خیال خود معشوق را تصورکند وظاهر نمایید و در خیال به سینه ی او بدمید

سوم روز جمعه ۴۰ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

(ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا  ۴۰ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد

ذکات این عمل:
بعد از چهل روز باید ۳ هزار تومان ذکات بیرون دهید و ۲ رکعت نماز برای حضرت فاطمه زهرا (ص) بخوانید

 

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

 

دعای احـــضار شخص از راه دور

28 نظرات
 1. آيين می گوید

  سلام استاد برای این نماز پیداشدن گمشده یا احضار شخص چیزی بیان نشدهکه در چه روزهایی از ماه انجام بگیره ،یعنی میشه در روزها پایانی ماه هم استفاده کرد ازش ؟؟

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 2. مریم چگینی می گوید

  سلام من شوهرم ۴ شبه نیومده خونه نه زنگی نه یادداشتی بی خبر رفته موبایلشم خاموش اما چون چند وقت بود بهونه طلاق میگرفت و چند تا پیراهن برده میدونم چیزیش نیست و با برنامه رفته؛ من میتونم این دستور رو برای احضارش انجام بدم؛ یا اگر دستور دیگری برای احضارش هست میشه راهنمایی کنید؟ سوال دیگرم اینه من دسترسی ندارم فعلا به جایی که مرغ داشته باشن میشه انجام بدم و چند روز دیگه مرغ بکشم؟

  1. admin site می گوید

   فرم پر کنید لطفا
   http://4soq.ir/onlinemoaine

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم