آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دردودلی با شما دوستان سایت این اپلای

107

دردودلی با شما دوستان سایت این اپلای

سلام دوستان.

اگه از خودم و کارم براتون بگم ؟؟؟؟

دوستان مشتاق سایت این اپلای.گاهی فکر میکنم ای کاش تو این وادی نمیرفتم.ای کاش این سایتو نمیزدم تا همه عزیزانو انقدر چشم به راه نمیزاشتم.بخدا وقتی یه نگاهی به نظراتون میندارم و اکثرتون دارین به من حقیر خواهش میکنین که چرا جوابتونو نمیدم اشک از چشام سرازیر میشه. از خودم بدم میاد.متنفر میشم که چرا شما دوستان خوبمو چشم براه میزارم. از همینجا دست تک تک شمارو میبوسم و عاجزانه ازتون پوزش میخوام.شاید  این سایتو برای همیشه ببندم تا انقدر شمارو چشم براه نزارمو گاهی انقدر از بعضی دوستان خوبم توهین نشنوم.من در تاپیکهای بسیاری به شما عرض کردم که من نه دعا برای کسی مینویسم و نه در این سایت سوالی کنینو نظری بدین.چون وقت ندارم جواب سوالارو بدم.باور کنین هدفم از این سایت کسب درامد نیست.یکی از اهداف سایتمو برای بعضی از اون دوستانی که مرا به باد ناسزا و توهین میگیرن عرض کنم. دوست خوبم من برای کسب درامد خودم این کارو نمیکنم.۶۰% پول محصولاتی که میگیریم برای کمک به یتیمان صرف میشه و اصلا پول زیادی هم در ماه جمع نمیشه که بخوایم روش حسابی  بکنیم.من تمام تلاشمو در این سایت کردم.سعی کردم مطالبهایی رو قرار بدم تا سوالی  مطرح نشه و دوستان بتونن از مطالبهای این سایت استفاده بهینه ببرند.ولی نمیدونستم که روزانه سوالاهای بیشماری مطرح میشه و همه منتظر جواب؟؟

انگار تا گردن تو باتلاق فرو رفتم.احساس خفگی میکنم.

دارم دنبال راهی میگردم تا بتونم روزی جوابگوی همه شما دوستان خوبم باشم.ولی عاجزانه ازتون میخوام که من حقیر رو ببخشید و حلالم کنید.

و خواهش دیگه ای که از شما دوستان خوبم دارم اینه که گول خیلی از ادمهایی که به اسم دعانویس سایت زدن و یا دکون باز کردنو نخورید.مخصوصا شما خانمها که خیلی به اینجور ادمها دل خوش میکنید.میدونم مشکلات زیادی دارین.میدونم خیلی خسته شدین انقدر به این در و اون در زدین نتیجه نگرفتین.

ولی آیا شده یه بار,فقط یه بار با این سرعتی که داری میری استپ بدی و  افکارتو رها کنی و به عقب یه نگاه کوچیک بندازی؟؟؟

از گوی میدان زندگیت بیا بیرون و از بیرون به میدان زندگیت یه نظری بنداز.

تویی که میگی دست به هر کاری میزنم ولی مشکلاتم حل نمیشه؟انگار خدا باهام قهر کرده؟ چند تا سوال ازت میپرسم؟جوابشو به من نده فقط به خودت بده

البته این سوالهایی که میپرسم کلیه و خواهش میکنم به دل نگیر

آیا خانوادت از تو راضی هستند؟برادرت خواهرت پدر و مادرت؟از تو کینه ای ندارن؟دلشونو نشکندی؟

از دوستات چی؟از فرزندت از همسرت؟

آیا حق کسی رو پایمال نکردی؟

آیا شده تا حالا کسی دست کمک به روی تو بلند کنه و تو  رد کنی؟

آیا تو خیابون گدایی از تو کمک خواسته و تو بهش کمکی نکنی؟شاید تو دلت بگی تو که از من سالم تری برو کار کن زحمت بکش.(اگه کمکش نکردی لابد تو دلت این حرفارو میزدی مگه نه؟)

آیا شده برای فروش مطاع خودت مجبور بشی به مشتریت دروغ بگی؟

و صدها سوالهای دیگه؟؟

ببین دوست خوبم اگه مشکلت حل نمیشه ببین چه حق الناسی داری؟ببین دل چه کسی رو رنجوندی؟ بخدا این حرفها خرافات و داستان نیست.همه واقعیته؟آره فکر کن.برای همین گفتم بیا بیرون میدان زندگیت تا بهتر ببینی,بهتر حرفمو درک کنی.اگه جواب سوالاتمو بدست آوردی پس معطل نکن برو اداش کن.برو دل او کسی رو که شکستی رو بدست بیار.برو حق اون کسی رو که پایمال کردی رو ادا کن.بعد میبینیی که به طرز معجزه اسایی مشکلاتت داره حل میشه(بله میخوام بگم همه بلاها و مشکلاتی که امروز بشر با اون روبرو شده و در حل آن ناتوان مانده,به دست خود او به وجود آمده و نهایتا توسط خود او قابل حل است)

وقتی از خدا چیزی میخوای مطمئن باش همون لحظه خدا بهت لبیک میگه.خدا در  مرحله اول از روی احساس جوابتو میده.اگه متوجه جوابش از روی احساست نشدی برای بار دوم از روی تجربه بهت میفهمونه.اگه بازم متوجه نشدی از روی متن،نشانه ,رسانه ,جلو راهت قرار میده( به احساساتت گوش بده,به متعالی ترین افکارت گوش بده.به تجربه ات گوش بده.هر گاه هر کدام از این برداشتها متفاوت بود از چیزی که معلمانت به تو گفته اند,یا در کتاب ها خوانده ای,کلمات را فراموش کن,کلمات نا مطمئن ترین منبع دریافت حقیقت هستند.)

روزی یکی از دوستان در کتابی نقل کرده که بارها سوالی برایم مطرح شده بوده که پیچ رادیو را باز کردم و پاسخم را از گوینده رادیو دریافت کردم.یه بار مشکل بزرگی برام بوجود آمده بود خیلی از خدا طلب کمک خواستم.ولی انگار خدا صدامو نمیشنید.شبی در یکی از سخنرانی های امید بخش و پر برکت جناب آقای دکتر حسین قمشه ای شرکت کرده بودم.

با دلی از غم انباشته و قلبی تاریک از حوادث تلخ و مکرر چند ماه گذشته و مغزی پر از چرا ها در گوشه ای نشسته بودم.اقای دکتر در نیمه های پایانی صحبت خود مطالب زیر را بدون آنکه کوچکترین اطلاعی از اندیشه و درد دل من داشته باشد مطرح کرد.

((ما گاهی چون نمیتوانیم کارهای خود را توجیه کنیم از خدا قهر میکنیم.در حالیکه میتوانیم به دامن بزرگانی چون مولانا پناه ببریم

نگریز ای جان زبلای جانان      که تو خام مانی چو بلا نباشد

((ای بنده) فرار نکن تو بایستی این سختی ها را متحمل شوی.این سختی ها صیقل تو است.مگر تو نمی خواهی آینه شوی,شفاف شوی,باید کسی تو را صیقل دهد.تو را با ابریشم که صیقل نمیدهند.تو را باید با سنگ سمباده صیقل داد.تو نگران نباش,نگو من چکار کرده بودم که گرفتار این مشکلات شدم.این مقدمه ای بود.بعد میخواستم تو را بیاورم پهلوی خودم ولی تو در عالمی هستی که آگاهی ها برایت زیان دارد…ولی دلت باید قرص باشد.تو که سابقه رحمت مرا دیده ای.من به تو چشم دادم گوش دادم.میبینی که مسیر حرکت تو را چه خوب تنظیم کرده ام…حالا اگر چهار روزی چیزی را منع کرده ام نگران نباش.با من قهر نکن,در خانه کس دیگری نرو.تو گناهی کردی به شکل دیگر.او برای آن که سیاهی آن گناه را از تو بزداید احتیاج بود تو آن اشک را بریزی.این روشی برای پاک شدن تو است.روشی برای پالایش روح است.برای آن که تو با آب چشم خودت غبار کینه ها و کدورتها را شستشو دهی.)

این گفته ها مثل آب سردی بود که رویم ریخته باشند.شرمسار از برخورد خشمگینانه خود با حوادث و سر افکنده از گله ای که از ذات باریتعالی در پنهان کرده بودم.به منزل باز گشتم.

..

و برای اون دسته از عزیزانی که همیشه گلایه دارند که چرا روزی زندگیمون تنگه چرا هر چه دعا میخوانیم مال ما زیاد نمیشه؟

اجازه بدین یکی دیگه از رازهای زندگیمو براتون تعریف کنم.

شما تا به حال داستان(خالی کن,بازی کن) را شنیدی؟

آره جمله عجیب و خنده داریه مگه نه؟ولی اگه فلسفشو بدونی زندگیتو تغییر میده.به جایی میرسی که از پول و همه چی بینیاز بشی

خالی کن بازی کن.

وقتی از خدا طلب مال و روزی میکنی مطمئن باش خدا بهت همون لحظه لبیک میگه.

اجازه بدین مثالی بزنم.وقتی یه لیوان پر از اب در دستته و خیلی دوست داری یه لیوان پر از شربت بنوشی.چطور توی این لیوان پر از اب میخوای شربت بریزی.مسلما باید لیوان ابتو خالی کنی یا به کس دیگری بدهی تا بنوشد ولیوانت را خالی کند.تا تو بتوانی لیوانت را پر از شربت کنی.

داستان خالی کن ,بازی کن هم دقیقا همین است. وقتی از خدا مال و ثروتی میخوای اول باید جیبت را خالی کنی,منظوریم این نیست که تمام مال و منالتو ببخشی, نه.

ببین تا حالا شده در داخل مترو یا خیابان ببینی بچه گدایی با لباس مندرس داره از کسی گدایی میکنه.اون پیش هر کسی دست دراز میکنه مطمئن باش همون اشخاص از خدا طلب روزی کردن. اونا هم باید جیبشونو کمی خالی کنن تا پر بشه.

دقیقا فکر کن که تو خدایی و اون بچه تیمی یا هر کس دیگه ای که پیش تو دست کمک دراز میکنه بنده تو باشه.وقتی  چیزی بهش نمیدی و تو دلت میگی برو کار کن تو که جسمت از منم سالمتره.

حالا فکر کن تو در مقابل خدا طلب روزی کردی.اگه خدا بیاد بهت بگه برو کار کن , من که به تو جسم سالم دادم.

میخوام اینو بگم.وقتی چیزی میخوای باید چیزی رو از دست بدی.دقیقا همون حرفی که در تاپیک قبل گفته بودم.وقتی ثروت میخوای اول باید انقدر جراتو داشته باشی که کمی از مالتو ببخشی تا  جای اون مقدار مالی که انتظارشو داری را براش باز کنی

اگه هر کسی دست کمک به تو دراز میکنه مطمئن باش از طرف خدا اومده داره بهت میگه جیبتو خالی کن.میخوام مالی بهت بدم.

حالا بشین فکر کن تا حالا چند تا از این مالها رو از دست دادی.؟؟؟

تا حالا شده کار غیر طبیعی بکنی.مثلا تو خیابون دست فقیری رو بگیری ببریش تو رستوران بهش غذا بدی بعد جیبشو کمی پول بزاری و بعد بدون هیچ ریاکاری و چشم داشتی بری بیرون تا اون با خیال راحت شکمشو سیر کنه؟؟؟؟؟

تا حالا شده کمی اسباب بازی بخری بری  پرورشگاه کودکان بی سرپرست بهشون اسباب بازی بدی و دلشونو شاد کنی؟؟؟؟؟

تا حالا شده فکر کنی تو اقوام و نزدیکانت چه کسی از همه تنگدست تره و بدون  اینکه خودش متوجه بشه ماهیانه به حسابش پول بریزی,بدون اینکه به این موضوع فکر کنی که اون ادم خوبه یا بدیه یا از تو متنفره؟؟؟؟؟

و……؟؟؟؟؟

آره این کارها شاید برات غیر طبیعی باشه؟ولی تا زمانی که کار غیر طبیعی نکنی.مال ثروت غیر قابل تصور هم تو زندگیت نمیبینی.

تو این کارها رو انجام بده تا خدا هم برات کارهای غیر طبیعی انجام بده.اون وقت کم کم میبینی که از راه های برات مال و ثروت میاد که خودت هنگ میکنی.حتی اطرافیان از این تغییر زندگیت کنجکاو میشن و شاید هم پشت سرت تو رو متهم به خیلی از کارها بکنند.

داستان خالی کن بازی کن همینه.همیشه از این قانون پیروی کن تا زنگیت را پر از برکت و ثروت کنی.خواهش میکنم اگه سوالهایی به ذهنت  میاد که  تورو تو شک و تردید انداخته را از ذهنت بیرون کن. همه این حرفهایی که میزنم فقط تست کن.چند روزی یا چند هفته ای را با این طرز فکر سپری کن تا عجایب ببینی.

این رازها یی که  براتون با زبان ساده بیان میکنم.نتیجه تلاش و تجربه و مطالعه خودمه

البته این قانون برای تمام موارد زندگی صدق میکنه,در واقع اگر علم و دانش فراوان میخوای,باید همین مقدار علمی که داری را به دیگران ببخشی تا  ذهنتو خالی کنی و جا برای علم های بیشتر باز کنی.اگر محبت میخوای باید به دیگران محبت کنی ,هر چقدر سوز محبت بیشتر باشه محبتهای عمیتری از دیگران میبینی,اگر ارامش میخوای باید به دیگران ارامش ببخشی.اگر بخشش از دیگران میخوای در وحله اول خودت باید تو زندگیت دیگران را ببخشی تا روزی خطایی ازت سر زده دیگران هم به راحتی تو رو ببخشند.و….

زنگی دقیقا مثل آینه ای که در مقابل تو قرار داره.هر کاری کنی همونو بهت برمیگردونه یا میشه گفت مثل قانون دوم نیوتن(هر عملی عکس العملی دارد)

روزی بود که تو زندگیم ورشکست شده بودم.تمام مال و ثروتم را در معامله ای از دست داده بودم.حتی در آن زمان اجاره منزل را نداشتم.صاحبخانه منو جواب کرده بود.ماشینم ثروتم را یکجا از دست داده بودم. من در آن لحظه با این قانون آشنا شدم.از همان لحظه این قانون را بکار بردم.تنها چیزی که در آن لحظه داشتم مبلغ ۱۰۰ هزار تومانی بود که در بانک داشتم و اونو به دوستم که خیلی محتاج بود براش بردم.هر چند او از ورشکستگی من خبری نداشت.ولی بهش گفتم که شنیدم به این پول نیاز داری بگیر و اصلا هم این پولو بهم برنگردون.چون یک هفته قبل جشن تولدت بوده و من نتونستم بیام پیشت.این هدیه من به تو تولدت مبارک.

باور کنین  بعد چند هفته تمام مشکلاتم یکی یکی به طرز معجره آسا داشت حل میشد.و ایمان داشتم همان داستان خالی کن بازیکنه که داره  بهم جواب میده.

شما دوست خوبم نمیدونم از این مطالب دقیقا متوجه منظورم شدین یا نه.ولی اگه حرفامو خوب درک کردین .در واقع یک گنج با ارزش را در اختیارتان قرار دادم.اینها فرمول موفقیت زندگیه.تو زندگیت به کار ببر تا رشد زندگیتو شاهد باشی.

شما را به خدای بزرگ میسپارم.موفق و پیروز باشید.

 

دردودلی با شما دوستان سایت این اپلای

107 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام استاد عزیز
  من خیلی اتفاقی مطالب شما رو خوندم نمیدونم از اینجا میتونم جواب بگیرم یا نه دختری ۳۶ ساله هستم مجردم خیلی مشکل پسند شدم هر کسی رو نمیتونم برا ازدواج قبول کنم از یه طرفی هم نمیتونم مجرد بمونم مادرم به خیلی از دعانویس ها برده متاسفانه فقط دنبال پول هستن همشون اونقدر الکی خرج کردیم ولی هیچ جوابی نگرفتیم دیگه چند وقتیه که کلا ناامید شدم حالا اینجا هم یه پیامی میزارم نمیدونم چی میشه ممنون

  1. hamid-azar می گوید

   سلام برای حل مشکلات خویش شما باید سرکتاب با قرآن بگیرید که(وجود هرگونه سحر وجادو بستگی و همزات و حسودان و بختک و شهوت و بخت گشایی و امور خیر دشمنان شما و…..)مشخص شود
   تا انشاالله مشکل ازدواجتون حل بشه و مارو هم دعا کنید ..کار های استاد آر با جن نیست با ملائک قرآنی کار میکنند کمی هزینه داره ولی برای زکاته تا مشکلات قطعی حل بشه
   ۰۹۹۱۶۷۷۷۶۲۹
   هزینه سرکتاب۵۰هزار تومان است ۶۰۳۷۷۰۱۴۳۶۸۳۹۰۳۶ سارا حاجی آقایی واریز کردید به شماره ۰۹۳۰۶۷۱۸۳۷۱فیش واریزی را فرستاده در واتساپ و سپس تماس حاصل فرمایید در ساعات ۹صبح تا ۴ عصر

 2. مریم می گوید

  سلام

  1. hamid-azar می گوید

   سلام بر شما بفرما

 3. صیدعلی باقری می گوید

  سلام‌
  چرابعدازنصب نرم افزاربصیرت هرچی میزنم روراهنمای دریافت کدهدایت میشه به سایت گنجینه ی طلایی اونم انگلیسی وناموفق

  1. hamid-azar می گوید

   سلام برای پاسخ گویی به سوالات شما و یا گرفتن سرکتاب گم شده به شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ در ساعات اداری ۹صبح تا ۴ عصر تماس بگیرید

 4. مهدی می گوید

  سلام جناب آذر
  من ۲۹ دی ماه فرم سر کتاب رو پر کردم ولی هنوز جوابی برام ارسال نشده. میشه بگید چقدر طول میکشه تا جواب بدین .
  مرسی

  1. hamid-azar می گوید

   سلام برای پاسخ گویی به سوالات شما و یا گرفتن سرکتاب گم شده به شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶ در ساعات اداری ۹صبح تا ۴ عصر تماس بگیرید

 5. سپیده می گوید

  سلام
  آقای حمید آذر من چند روز پیش فرم پر کردم ولی احساس میکنم شما نبودین و پیج تقلبی به اسم شما بوده لطفا ادرس ایمیلتونو بدین بهتون پیام بدم

  1. hamid-azar می گوید
 6. سیده لیلا می گوید

  سلام استاد من فرم شفا رو پر کردم ولیدهنوز جوابی نگرفتم لطفا زودتر جوابمو بدید ممنون

  1. hamid-azar می گوید

   ایمیل بزنید تا بررسی کنم

 7. فاطمه می گوید

  سلام استاد.من دختری ۲۲ساله هستم و مشکلی که دارم اینه که شرایط ازدواجم برام سخت شده و مشکل دارم و خواستگار یا ندارم یا خیلی کم بودن که اصلا اتفاق هم نیفتاد و پسری که بهمدیگه علاقه داریم پا جلو نمیذاره لطفا مشکلم بررسی کنید.ممنون از شما

  1. hamid-azar می گوید

   فرم بررسی پر کنید تا بررسی بشه

 8. نسرین می گوید

  سلام استاد حمید آذر
  خدارو شکر می‌کنم که خیلی اتفاقی و دقیقا از طریق خالی کن تا پر کنم با شما و “این اپلای” آشنا شدم. حرفاتون حقیقت محضه و چند بار بغض گلوم رو فشرد. چون داستان زندگی هممون همینه. اجرتون با خدای مهربون

 9. عاطی می گوید

  سلام اقای اذز.بخداقسم دیگه خستم بریدم ازبس رو به این اون زدم خیلی مشکل داریم.شماروبه پهلوی شکسته فاطمه زهراشما جواب ردبعم ندیدتوروخدا۰۹۱۰۰۱۱۳۱۵۱

  1. citadm می گوید

   http://citar.ir/formbaresee/
   فرم بررسی پر کنیدتا بررسی بشه

 10. گیتا می گوید

  آقای آذرعزیز مررررررررسی ک هستین مرررررسی ک این سایتو راه اندازی کردین شما وتیمتون بهترین هستین بهترینها ک نباید از بودنشون احساس پشیمونی کنن من ک امسال باسایت شما آشناشدم وپیوستم میخام ازطرف همه اونایی ک شاید خدای نکرده حرف توهین آمیزی زدن معذرت خواهی کنم وتشکر میکنم ک این همه وقت میذارید وزحمت میکشیدو دیگه اینکه آرزو میکنم هیچوقت این سایتو نبندید آرزو میکنم همیشه پایدار باشید وسلامت بهترینهارو براتون آرزو دارم دارم یه خواهش لطفا هیچوت حرف از رفتن نزنید مرسی.

 11. م(مهرنوش) می گوید

  با سلام و وقت بخیر،ببخشین دعای ۴۰ کلید اون جایی که مثلا زده ۵ بار این یعنی این آیه را ۵ دفعه تکرار کنی یا اون بار جزو کلمه آیه بعدیه؟

  1. admin site می گوید

   مال قبلی حساب میشه

 12. م(مهرنوش) می گوید

  با سلام ،استاد بنده فرم پر کردم ولی شما در جوابتون چیزی واسه اینکه واقعا بسته یا سحر شدم چیزی نگفتین فقط فرمودین دعای ۴۰ کلید بخونم خواستم بدونم .

  1. admin site می گوید

   ۴۰ کلید یه جور گشایش براتون میاره .از اون موارد مشکلی نداشتید

 13. م می گوید

  با سلام و وقت بخیر ،ایتاد ممنون میشم لطف کنین جواب ایمیل بنده را بدین میخوام بدونم اصلا واقعا طلسم و بسته شدم یا خیر ؟

  1. admin site می گوید

   باید برای این موارد فرم پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 14. سهیلا.ر می گوید

  سلام آقای آذر من مشکل بزرگی داریم نمیتونم هیچ جوری توضیح بدم تورو خدااااا کمکممممم کنید.ایمیلم مشکل داره پیام نمیاد شماره ای چیزی دازین من تماس بگیرم

  1. admin site می گوید

   برای مشکلاتتون باید فرم بررسی پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 15. motahareh می گوید

  سلام اقای اذر من شوهرم دوسال است که همش براش مشکل پیش میاد مایه مغازه کوچیک سوپر میوه وخشکبار داشتیم برای اینکه مشتری بیشتری داشته باشیم وشوهرم بدهی زیاد داشت یه مغازه بزرگتر صد متر پایین تر ز مغازه قبلی اجاره کردیم در اون مغازه خیلی هزینه کردیم ولی مشتی مغازه زیاد نشد در صورتی که همون مغازه قبلی راکسی دیگر اجاره کرده که به طور عجیبی زیاد مشتری داره خونه وباغمون رو دوسال برا فروش گذاشتیم ولی کسی نمیخره لطفا به خاطر مغازه کمکمون کنین فقط اجارشو جوابمیده

  1. admin site می گوید

   برای مشکلاتتون باید فرم بررسی پر کنید

   1. motahareh می گوید

    سلام من امروز فرم بررسی پر کردم با کد Ussdولی صفحه برای پر ردن فرم برام باز نشد

     1. motahareh می گوید

      سلام ببخشید میشه مشکل منو پاک کنید

     2. admin site می گوید

      اگر پیداش کنم

     3. motahareh می گوید

      سلام ببخشید من چهاروز است فرم پر کردم ولی جوابی به من داده نشده

     4. admin site می گوید

      https://telegram.me/team_inapply
      بخش پشتیبانی

     5. motahareh می گوید

      سلام من امروز کبوتر رو بردم امام زاده رهاش کرده ولی ده دقیقه بعدش دونفر اونو گرفتن اشکالی نداره

     6. admin site می گوید

      خیر اشکالی نداره

  2. motahareh می گوید

   سلام چرا پیام منو پاک نکردین پس

   1. admin site می گوید

    دسترسی به پیام های قبلی ندارم

 16. امین می گوید

  سلام میخواستم بپرسم بعد نماز صبح سوره یس رو چند بار بخونم که اثر بیشتری داشته باشه؟ اگه هنگام خوندن عود بسوزونم باعث جلب بیشتر موکلین سوره یس میشه؟

  1. admin site می گوید

   یه بار هم کافیه .معمولا سعی کنید خوشبو باشید یا محل رو خوشبو کنید

 17. امین می گوید

  سلام ببخشید در یه بخش سایت شما نوشته بود کسب درآمد بدون هیچ دانشی با گروه فرهنگی تحقیقات کیمیاجو من تلگرام ندارم میتونم ثبت نام کنم شاید خیلی از کاربران این سایت بدانند دیتا چیست ولی من نمیدونم میشه به من بگید دیتا چیه؟

  1. admin site می گوید

   دیتا data همون اطلاعات هستش. اعداد و ارقام.مثلا دیتا های مربوط به هواشناسی یعنی داده ها و اطلاعات مربوط به هواشناسی شامل دما. رطوبت و ….

 18. Marzieh می گوید

  عالی بود
  مرسی استاد
  کاش بتونیم بفهمیم این مسائل مهم را
  سلامت باشید همیشه
  اگه حق الناسی به گردنمون باشه که خودمون ندونیم باید چکار کنیم؟؟؟استغفار؟؟

  1. admin site می گوید

   خواهش میکنم
   میتونین استغفار و خیرات بدین بیرون دوست من

 19. marjan می گوید

  باسلام و عرض ادب
  من دختری هستم ۲۵ ساله که خداروشکر نمازهایم اول وقت و اهل قرآن و متوسل به ائمه هستم . اماگاهی اوقات سستی و تنبلی به سراغم می آید بی حال میشوم و کلافه و خستگی زیادی را احساس می کنم. گاهی اوقات بی اشتها و پرخواب میشوم . کلا اموری مثل ازدواج را عقب می اندازم و ترس شدیدی از ازدواج دارم . مواردی که برای خواستگاری تماس میگیرند را بدون دیدن کیس رد میکنم و کلا سخت گیر هستم . خانواده هم خیلی خسته شدند از دست من.
  پارسال سر کار میرفتم اما امسال که بیکار شدم حال روحی ام به شدت خراب است . خواستم بدونم بستگی و سحری وجود دارد؟؟؟؟؟؟
  نیازی به پر کردن فرم معاینه میباشد؟؟؟؟؟؟
  کسل هستم و حوصله رفت و آمد ندارم .
  مدتی است ریزش مو و جوش صورت زیادی پیدا کردم . و خواستم کمکم کنید ابتدا برای پیدا کردن یک کار آبرومند و پرخیر و افزایش رزق و روزی ام چ.ن مدتی است دنبال کار میگردم .بعداز آن حل شدن مشکل ازدواجم با فردی که از هر لحاظ لایق هم باشیم و به دل من بنشیند . و این بلاتکلیفی برطرف شود .
  سپاسگذارم که راهنمایی ام کنید .
  من سایت شما را زیرو کردم اما از شما کمک می خواهم .

  1. admin site می گوید

   اول فرم معاینه رو پر کن این نخه هم انجام بده برای کارت

   ختم مجرب برای گشایش در کارها و افزایش مال
   دقیقا در این روش ذکر باید به صورت روزانه و منظم ختم بشه تا نظم و مکرر بودن ختم باعث گشایش در کار و افزایش در مال شود.

   جهت گشایش کارها و فتوحات بی اندازه و دفع خصمان و افزایش در مال و ثروت این آیه کریمه را هر روز ۱۲۰ بار بخوند

   به این روش که ذکر می شود.در قسمت پایین هر طرف که گفته میشه منظور اینه که باید فوت کنید.مثلا در سمت راست بیست بار بخوانید و فوت کنید.همینطور در تمام جهاتهای ذکر شده در پایین

   طرف دست راست ۲۰ بار بخوانبد فوت کنید

   طرف دست چپ ۲۰ بار بخوانبد فوت کنید

   طرف بیض روی خود ۲۰ بار بخوانبد فوت کنید

   طرف پشت سر ۲۰ بار بخوانبد فوت کنید

   بالای سر ۲۰ عدد بخوانبد فوت کنید

   بر زمین و جمیع اعضاء ۲۰ عدد بخوانبد فوت کنید

   بخشی از آیه ۲ سوره طلاق و آیه ۳ سوره طلاق :

   وَمَنْ یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ

   حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا

 20. امیر می گوید

  دوستان سلام.هیچکدوم حرفای استادو خوندید.ببینید چی میگه!همه مثال مشریای منید.هرچی میگم و جواب سوالو قبل از مطرح شدن میدم اما باز هم همون سوالو میپرسن ک جوابش داده شده باز ج میدم باز همونو میپرسن.اخه خدا دوتا گوش داده دوبار شنید و ی ربان ک ی بار حرف زد.دوتا چشم داده ک دوبار دید و ی بار گفت.اخه اینا حتما نباس براتون تجربه بشه.از تجربه استاد استفاده کنید.فیلم رسواییو بببنبد.هی میگن حاجی فلان دعا رو بده میگه احتیاج نی شما فلان کارو بکن درست میشه.ببینید.از ماست ک بر ماست.لطفا لطفا لطفا اول خودتونو اصلاح کنید اگه همه زندگیتون درست نشد ک میشه اونوقت ب دعا رو بیارین.ای خانم محترم اهای خواهر من ک میگی شوهرم با همه خوبه با من نه.دنبال دعا نباش کاراتو رفتارتو اصلاح کن ب خدا شوهرت مث چی میشه براتو ی تار مو تو ب دنیا عوض نمیکنه.اگه بببنی دوس دخترش چطو رفتار میکنه و تو هم ب جا دنبالش بودن همون رفتارو بکنی میشه رام تو.بببن توقع زود ج دادن نداشته باش چون تا حالا اذیت زیاد شده از طرفت اگه اذیت نکردی ب نظر خودته ن نظر اون.پس طریقه اشو عوض کن تا رامت بشه.ج منو چی میخوای بدی مهم نی اما ب حرفام فکر کن.تمام حرفای استادو هم با دقققققت بخون.فقط همین.

  1. mahnaz amini می گوید

   استادعزیزم وقتی این پست های اینجوری که حالازمانی ازشون گذشته رومی خونم یه سوال واسه م پیش میاد این که کدوم ازاین کاربرا بازم باشماهستند؟؟؟؟؟”امیدوارم همشون به خواسته هایشون رسیده باشند” من سال ۹۴که بررسی کردم فقط یه نفرانها هنوز باهمون مشخصات باهاتون بود “البته شاید الان ازیه ایمیل دیگه باشماهستندمنظورم ازاین حرف این بود که این افرادی که اون زمان باشمابودند قدرشماروبیشتر می دونندببخشید اگه بعضی مواقع توقعات زیادی ازتون دارم خلاصه خیلی اذیتتون میکنم حلالم کنید امیدوارم همیشه پاینده وپابرجاباشید..”..

  2. mahnaz amini می گوید

   وای نمیدونم چرانظرم زیرکامنت کاربرمحترم امیر رفت معذرت میخوام والبته استاد وقتی این تایپیک رومیخونم ازحرفای که زدید خیلی گریه میگیره ……ولی خوبه الان کنارمون هستید ازکسی که باعث شدشمااین علم روازشون یادبگیرید والان کنارمون باشید وازخودتون تشکرمیکنم…

 21. sima می گوید

  سلام استادماهمه امیدمون ب این سایته..اگه بدونین چه کمکی بهمون میکنین لطفتون روازمون دریع نمیکنین

  1. admin site می گوید

   سلام ممنون شما لطف دارید

 22. زهرا می گوید

  همسرم برای زن وفرزندان خسیس وبداخلاق .برای زنان بیرون ازخانه شغلش ایجاب وخودش مشتاقانه بازنان…..برای ان زنان لارژوبامحبت وخیلی خوش اخلاق و…هردعایی که متوسل به قران و….شدم نتیجه نگرفتم خواهشمندم کمکمان کنیددلوی زحل است دعامحبت کی ودعای هلاکت که نتیجه بگیرم چه زمانی انجام دهم وبخورش هرکدام چه هست منتظرکمکتان هستم نام محمدباقر

  1. admin site می گوید

   با سلام مجموعه های ۱۰۰ باب را از سایت تهیهه نمایید با صبر و دقت مطالعه نمایید اناشا الله مطلوب حاصل می شود

 23. زهرا می گوید

  سلام استادآذرمطالبتون خیلی عالیست ممنون ازشما

 24. منوچهر می گوید

  با سلام خدمت شما استاد گرامی اذر
  من چندین بار ایمیل زدم به شما ولی شما هیچ وقت در دسترس نیستید حالا چه زنگ میزنم موسسه چه ایمیل ولی به هر حال من محصول خود هیپنوتیزم شما را خریداری کردم و الان به درس ۶ رسیدم الان چگونه باید تلقین کنم تا بتونم به اهدافم برسم

 25. منوچهر می گوید

  با سلام خدمت شما استاد گرامی اذر

  من چندین بار ایمیل زدم به شما ولی شما هیچ وقت در دسترس نیستید حالا چه زنگ میزنم موسسه چه ایمیل ولی به هر حال من محصول خود هیپنوتیزم شما را خریداری کردم و الان به درس ۶ رسیدم الان چگونه باید تلقین کنم تا بتونم به اهدافم برسم

 26. محبوبه می گوید

  سلام استاد، ممنون از زحماتتون و مطالب بسیار مفیدتون
  می خواستم اگر ممکنه یک یا چند کتاب خوب در زمینه خودسازی که مفید و موثر باشه به من معرفی کنید یا در ساییتون قرار بدید ، ممنون میشم ازتون ، من کتابهای بسیاری مطالعه کرده ام و تاثیر خوبی هم داشته اند اما تمام آنها توسط نویسندگان متافیزیک یا روانشناسان مسیحی نوشته شد ه اند .بسیار ممنون و سپاسگزارم

  1. آذر می گوید

   سلام خانم محترم.سوال به جایی پرسیدید که ضرورت داشت جوابشو به شما بدهم. در چند روز آینده معرفی چنین کتابی از اهداف این سایت بوده که مطالب های بهترین اساتید را در سایت قرار میدهیم.مطالب اولین کتابی که در سایت قرار میگیرد و شما هم میتوانید این کتاب را تهیه کنید. با نام (کیمیای محبت) مجموعه داستان ها و پند های مرحوم شیخ رجبعلی خیاط,نوشته محمدی ری شهری

 27. مینااا می گوید

  سلام و عرض ادب
  با این که ۲ بار ایمیل زدم و چند بار هم تو نظرات نوشتم و جوابی ندادید اما خوب حتما حکمتی داشته این پاسخ ندادن هم.

  حرفهاتون زیباست چون حرف دله، از یک ضمیر پاک
  به خاطر آرامشی که بهم می دید ممنونم
  زنده باشید
  حق مدد

 28. سارا می گوید

  سلام آقای آذر خسته نباشین وقتی میبینم با این همه کارو وقت کم جواب دادین راهنمایی کردین انگار دنیا رو بهم دادن ازطرفی هم شرمنده که اذیت میشین حلال کنین خدا حفظتون کنه خیلی ممنون از لطفتون خدا همیشه یارتون.

 29. بنده خدا می گوید

  برادر خوبم آقای آذر منش صمیمانه واز ته دل از محبت های شما و دلسوزی های شما ممنونم امیدوارم که خدا خودش اجرتان را بدهد

 30. شیوا می گوید

  سلام.ممنونم از سایتتون.ببخشید که اینجا سوالمو مطرح میکنم.در بخش باطل کردن سحر و جادو گفتید در پایان هر گره گفته شود (باطل کردم جادوی فلان زایده فلان) .حالا میخواستم بپرسم که منظور از( فلان )کسی هست که برای من جادو گرفته یا باید اسم خودمو بگم؟
  موضوع دیگه این هست که من احتمال میدم نفرات زیادی باشند که برای من جادو کرده باشند.ایا میتونم در پایان هر گره اسم یه نفرشونو بگم؟
  و در اخر اینکه من شاید کسی که برای من جادو کرده باشد را نشناسم. باید چیکار کنم؟ چی بگم؟

  1. آذر می گوید

   به اسم خودتون و مادرتون. نیازی نیست اسم کسیرو نام ببرید.به عنوان مثال من نامم (حمید)=(باطل کردم جادوی حمید زاییده زهرا را)

 31. t.m می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید. من درخارج از ایران زندگی میکنم. از این سایت مطالب نابی تاکنون یاد گرفته ام. امیدوارم که ادامه داشته باشد و خداوند متعال به نویسنده آن برکت و خیر دنیا و آخرت دهد.
  من فقط یکبار سوالی داشتم، ولی امیدم به خداوند بود. از اینکه از این سایت جواب نگرفتم، ناراحت نشدم، چون میدیدم که نویسنده بنده خدا وقت جواب دادن ندارند. ولی خداوند مشکلم را خودش حل کرد الحمد لله .
  فقط من نیز مثل سایرعزیزان تجربه ام را بازگو میکنم.نکته ای را که میگویم، در زندگی خیلی ها دیده ام. بیشتر مشکلات ما از اعمال خودمان سرچشمه میگیرد..
  آیا ما واقعا حرف خدا را که در قرآن آمده، همه را قبول داریم یا فقط هر جا که باب طبعمان هست را میپذیریم؟ دروغ نگوییم-خیانت در کار ودرس وزندگی نکنیم-نماز به جا آوریم-روزه خواری نکنیم- خمس اگر داریم بدهیم- غیبت نکنیم-حجاب را عقب ماندگی نخوانیم و … اگر حرف خدا و پیغمبر (ص) را گوش دهیم او نیز ما را تنها نخواهد گذاشت…
  در انتها از نویسنده سایت کمال تشکر را دارم و از خداوند منان برای او و خانواده اش سلامتی آرزومندم.

 32. زهرا می گوید

  سلام ممنون از مطالب با ارزش ومفیدی که برامون میذارین دعا گوی شما هستم

 33. نوید می گوید

  انشاالله خدا خواسته دل همه بنده هاشو بده شاید خواسته دل منم توی اونها بود
  دوستان خوبم استاد کلید رو داده اند فقط با بصیرت باشید راه دوری نمیره
  آرامش نزدیکه…

 34. حسین می گوید

  سلام.خیلی وقته باسایتتون آشنا هستم.گاهی با خودم فکر میکردم ،شما هم دنبال تیغ زدن مردمید.اما از وقتی این دل نوشته هاتون رو خوندم،به خدا اشک از چشمام در اومد،فهمیدم اشتباه کردم.منو حلال کنید.از خدا براتون طلب خیر وبرکت میکنم.در پناه خدا باشید.

 35. aylin می گوید

  با سلام
  ممنون از راهنماییهای دلسوزانتون.
  ۱ سووال داشتم میخواستم خواهش کنم توضیح بدید از کجا بفهمم ستاره من و فرد مورد علاقه ام چی هست که بدونم باهم جور می شود یا خیر.ممنون

  1. آذر می گوید

   سلام تو بخش آموزش کاملا توضیح دادم.لطفا در بخش آموزش مطالعه فرمایید.

 36. m می گوید

  با احترام خدمت استاد
  من ۷ از شما سوالی کدرم ولی متاسفانه جواب ندادید که هیج سوالمم پاک کردین ولی قبل از اینکه اینجا پیام بذارم براتون ایمیل هم زده بودم ولی به اونم جواب ندادین تا امروز میگفتم که نت نیومدین ولی حالا خیلی دلم گرفته به من غربت نشین کمک کنید لطفا

  1. آذر می گوید

   دوست عزیز.من زیاد وقت ندارم وقتی به نت میام فقط ۵ مین بیشتر وقت ندارم تا یه نگاه سطحی داشته باشم.لطفا سوالتونو دوباره تکرار کنید شمرمند بخدا.در پناه حق باشید

 37. محبوبه می گوید

  با سلام استاد گرامی
  آیا این سایت http://olomgharibeh.seroosh.com به شما تعلق دارد یا اینکه شخص دیگه ای مطالب شما را کپی می کند؟ با تشکر

  1. آذر می گوید

   برای یکی از کاربرای منه که اجازشو ازم گرفته و مطالبهای سایت این اپلای را در وبلاگ قرار میده

 38. سارا می گوید

  سلام ممنون استاد از راهنماییتون فقط استاد شرمنده من یادم رفت بگم اونایی که سوزوندنی بودن یا با اسفند دود شدن چی؟ نیسن که بندازیم آب روان استاد من موکل نمیدونسم چیه وگرنه نمیرفتم اینجور جاها الانم راستش ترسیدم دیگه قول دادم نمیرم این یه موردم خواهش میکنم راهنمایی کنین ممنون میشم زنده باشین التماس دعا.

  1. آذر می گوید

   تا چهل روز روزی ۵۰ آیه از قران را در منزل با صدای بلند بخون

 39. اتوسا می گوید

  سلام.ممنون از این سایت عالی.یک سوال داشتم/من این کتاب رو دانلود کردم فقط ۲۰ صفحه ان دانلود شده .چرا؟

  1. آذر می گوید

   برام ایمیل بزنید تا براتون دانلود کنم

 40. نیلووو می گوید

  استاد نمی خواین اعلام کنین تصمیمتونو
  راستی میشه یه بیوگرافی از خودتون بگین

 41. آرزو می گوید

  آقای آذرمنش خواهش می کنم سایت نبندین ..چون واقعا وجودتون واسه ما دلگرمی با کلی امید به این سایت سر میزنیم شما از ما ناراحت نباشین و هممون ببخشین

 42. سارا می گوید

  سلام استاد خوبم خسته نباشین استاد توروخدا سایتو نبندین من از غصه میمیرم من کاملا اتفاقی با سایتتون آشنا شده بودم اونم تو اوج مشکلاتو دلتنگی در نتیجه شما و سایتتونو یه هدیه ازخدا میدونم پس ازم نگیرین استاد از حرف دوستان ناراحت نشین مشکلاتشون باعث میشه منم مثل اونا از جواب ندادنتون ناراحت شدم ولی بعدا حق دادم ودیگه ناراحت نمیشم خدارو شکر توهینم نکردم و نمیکنم چون شما حق دارین از این حرفای پربار و اون هدیه هم بینهایت ممنون استاد ما به وجود شمابعدازخدا نیاز داریم پس مارو تنها نذارین ممنون.راسی استاد اگه ادم از سر بی اطلاعی قبلا پیش دعانویسایی که کارشون درست نبوده رفته باشه اون وقت دعاهاش موکل داشته باشن احیانا، برا اینکه اثرشون بره تا تو زندگیمون گره نیفته چیکار کنیم؟ بازم ممنون دستاتونو میبوسم خدا یارتون.

  1. آذر می گوید

   سلام.دعاهارو ت. اب روان بریزید و بعد سه بار سوره اخلاص بخوانید.باطل میشود.

 43. fafa. می گوید

  فع سحر و جادو به نقل از عالمی بزرگ

  سحر از مقولاتی است که در قرآن کریم نیز بدان اشاره شده و هنوز هم هستند افرادی که از این ابزار علیه دیگران استفاده می‌کنند. آیت‌الله بهجت برای رفع آن دستوراتی را توصیه فرمودند که بیشتر بر مبانی قرآنی استوار است.

  “کسی که سحر شده باشد یا دچار چشم‌زخم شده باشد برای بطلان سحر و دفع چشم‌زخم باید چه کند؟”

  در پاسخ فرمودند: موارد ذیل را مراعات و عمل نمایید:

  ۱- قرآن کوچک همیشه همراه داشته باشید.

  ۲- معوذتین [سوره‌های مبارکه فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمایید.

  ۳- آیه‌الکرسی را بخوانید و در منزل نصب نمایید.

  ۴- چهار قل [سوره‌های مبارکه توحید، کافرون، فلق و ناس] را بخوانید و تکرار نمایید، خصوصاً وقت خواب.

  ۵- در موقع اذان با صدای نسبتاً بلند اذان بگویید.

  ۶- روزی ۵۰ آیه از قرآن کریم را با صدای نسبتاً بلند بخوانید.

  (کتاب پرسش‌های شما و پاسخ‌های آیت‌الله بهجت _ جلد اول

 44. مريم می گوید

  سلام
  ناراحتم برای اونایی که راحت زبان در دهان می چرخانند ولی به بد و نیش و حرف ناشایست می چرخونن
  شما حلال کن از بزرگیت انتظارش هست می فهمم چه حسی دارید آقای آذرمنش
  خدا همه ما رو ببخشه و بیامرزه که به زیر خاک رفتن روزهای خیلی اندکی مونده
  التماس دعا دارم و به همون خدا می سپرمت که پشت و پناهت هست.

 45. الهام می گوید

  من امروز با دلی شکلسته و نا أمید به سایت شما بر خوردم . در همین مدت کوتاه آرامی کرفتم و تصمیم دارم از فردا نماز و قران را شروع کنم . دعا کنید من را لطفا

 46. نیلووفر می گوید

  سلام استاد خواهش میکنم دی اکتیو نکنید سایتو

 47. مهشید می گوید

  با سلام خدمت استاد گرامی .استاد هر وقت خواستید سایتو ببندین یه کم به فکر ماهای که هرروز میایم تو سایتتون و منتظر مطالب جدیدیم باشید .به اینکه چقدر کمکمون کردید فکر کنید به این همه راه که برای مشکلاتمون جلو پامون گذاشتید فکر کنید.من دیگه از مشکلاتم نمی ترسم چون میدونم تا وقتی نمازامو سر وقت بخونم هر روز قران بخونم مشکلاتم حل می شه اینو شما به من یاد دادید و من انجام دادمو تجربه کردم زندگیمو تغییر دادید ازتون ممنونم.به این همه چیزهای خوبی که به ما میتونید به ما یاد بدید فکر کنید نه به حرفای ناامید کننده ی دیگران

 48. يه دل پر!!!! می گوید

  شما قول دادین در مورد سرکتاب و بخت های بسته صحبت کنید…شما و بدقولی!!!؟؟؟ خواهش می کنم نبندید این سایتو…آخه اکثر مدعی های این کار دروغگو هستن ما فقط به شما اطمینان داریم…
  خالی کنید بازی کنید لطفاً

 49. لاله آويني می گوید

  استاد گرامی اززحمات شما تشکر میکنم میدونم نیازی به تشکر ندارید وهرکایر انجام میدین با نیت خداییه.خواهش دارم این سایتو نبندین.من حاضرم اصلا جوابمو ندین ولی سایتو نبندین.خیلیها ازاین مطالبتون استفاده میکنن خواهشا بخاطر چند نفر مثل من که اذیتتون میکنند بقیه رو از مطالب خوبتون بی بهره نکنید.ممنونم.اجرتان باخدا وائمه اطهار

 50. لاله آويني می گوید

  باسلام استاد گرامی.ممنونم ازمطالبتون.درمورد اینکه گفتید باید به گداها کمک کرد خودتون خوب میدونید برخی از این گداها ازهمه ما ثروتنمد ترهستند وکمک به اونها تکدی پروری است وبیکار وبیعار بار امدنشون.این مسئله فکرکنم با اون چیزی که شما فرمودید فرق داره.اما درمورد بقیه مطالبتون واقعا ممنونم که بزگرواری کرده وترجبیات خودتونو دراختیار بقیه قرار میدین.هرچند که انقدر براتون نظر نوشتم ونه تنها جواب ندادی که تاییدش هم نکردین.دلم شکسته ازاین کارتون .درصورتیکه درنظراتم نه توهین کردم نه بدحرف زدم.حتی راهنماییمم نکردین.به طور مثال درقسمت مطالب خواص قران برای محبت شدید وبخت گشایی چقدر کامت گذاشتم جواب ندادید.نگاه کنید:
  لاله آوینی گفته:
  ۱۳۹۱/۱۰/۳۰ در ۱۲:۱۴ ب.ظ
  دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  استاد گرامی باسلام.دربخش مسخر کردن افراد نوشته اید دعا را باید ۲۰۰بار بخوانید بعد از ۳روز ان فرد مسخر میشود.میخواستم بدونم ایا درهر۳روز باید اون دعا را ۲۰۰بار خواند یا یک روز کافیست؟
  نمیدانم چرا هروقت براتون نظر مینویسم نظرم را بااینکه تکراری هم نیست تایید نمیکنید
  لاله آوینی گفته:
  ۱۳۹۱/۱۱/۰۷ در ۱:۲۷ ب.ظ
  دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  استاد گرامی باسلام.دربخش مسخر کردن افراد نوشته اید دعا را باید ۲۰۰بار بخوانید بعد از ۳روز ان فرد مسخر میشود.میخواستم بدونم ایا درهر۳روز باید اون دعا را ۲۰۰بار خواند یا یک روز کافیست؟
  نمیدانم چرا هروقت براتون نظر مینویسم نظرم را بااینکه تکراری هم نیست تایید نمیکنید
  میبینید حتی جواب نمیدین بهم.دلم به درد اومده

  1. آذر می گوید

   سلام خدمت شما خانم گرامی.من به اندازه کافی شرمنده همه شما هستم.خواهش میکنم ببیشتر از دیگه منو آتیش نزنید.
   در مورد این سوالتون.در واقع فقط ۲۰۰ بار باید خواند.بزارید یه توضیح در باره این ذکر خدمتتون عرض کنم. این دستوری که داده شده به این معنا است که شما یه بار ۲۰۰ مرتبه ذکر میکنید به لطف خدا جواب میگیرید.اگر جواب نداد بار دوم هم ۲۰۰ بار تکرار کنید .و اگر بار دوم جواب نداد بار سوم تکرار کنید تا به لطف خدا جوابتان را بگیرید.
   ببخشید که منتظرتون گذاشتم.از صبر و بردباریتان بینهایت سپاسگزارم.

 51. خسرو می گوید

  ببینید دوستان بزارید منم از تجربه هام بگم.من در این سالهای عمرم مصیبت زیاد کشیدم و به این نتیجه رسیدم که ما به این دنیا نیومدیم که خوش بگذرونیم مومن باشیم یا گنهکار همیشه باید و باید با مشکلات دسته و پنجه نرم کنیم.همه مشکل دارند و یک نفر نمیتونه ادعا کنه که کیفش کوکه و غمی نداره.هر مشکلی یا این طور بگم اتفاق خوب یا بدی که در زندگی یک نفر میفته یک میلیون حکمت داره.منتها ما شاید فقط یکیشو بفهمیم.هرکس به این دنیا میاد برای امتحان و گرفتن نمره میاد.اگه ثروتمند برای یک فقیر قیافه بگیره و بدادش نرسه در این امتحان ثروت مردود شده یا اگر کسی مریضی سختی میگیره و بسته به نوع رفتارش در مقابل امتحان مریضی نمره ایی میگیره و….پس دنیا دارالامتحانه.ضمنا با دعای خالی و ورد و تعویذ احدالناسی ثروتمند نمیشه.اگر اینطور بود دعا نویسها لنگ فریب دادن و سرکیسه کردن مردم در برخی اماکن و سایتها نمی شدن.بزارید تجربه ایی را براتون بگم چند وقت پیش یک مشکل خیلی بزرگم را با یکی از این سایتهای مدعی در میان گذاشتم.مدیر سایت خیلی از خدا و حق و…میگفت.تماس گرفت و گفت فلان مقدار بریز به حساب تا سه شماره دعایی برات بنویسم که زندگیت کن فیکون بشه.گفتم باشه ولی اگه نشد چی؟؟؟تضمین بده من ده برابر این پول را میریزم.اگر نشد ردتو میزنم و شکایت میکنم.جوابی نداد.فهمیدم که دکان باز کرده بود.اینها یه راه در رو هم برای خودشون گذاشتند که اگه وردی اثر نکرد میگن که حتما اعتقادت راسخ نبوده که اثر نکرده.اینا میدونن که آدم بیچاره و مجبور و مستاصل برای خلاصی از مشکلش به هر راهی تن میده و همینجا تور پهن میکنن.دوستان عزیز علوم غریبه دروغ نیست ولی کار هر کسی نیست.اینکه هرکی یک کامپیوتر و خط اینترنت داره وبلاگ بزنه و ادعای استادی کنه و مطالب وبلاگ های دیگه رو به اسم خودش کپی کنه،میشه همین آشفته بازار الان.دوستان در مشکلات اول باید همت کرد تا حلش کنیم.اگر نشد و دعا هم اثر نبخشید این یعنی اینکه باید صبر کنیم.صبر و صبر همین.دعا هم زمانی اثر میکنه که اولا لااقل ابتدایی ترین آداب دعا را رعایت کنیم ثانیا اگرهم رعایت کردیم و نشد بدانیم که حکمتی در میانه و صبر کنیم.و مطمئن باشیم که ان مع العسر یسرا.یعنی این مشکل ابدی نخواهد بود.البته فلسفه قضا وقدر خیلی پیچیده است.خیلی اتفاقات بد حاصل گناه یا ندانم کاری خودمانه.پس خلاصه کلام اینکه هنگام مشکلات باید همت و حرکت کرد و نباید صرفا به دعای خالی دل بست ثانیا علت مشکل را باید یافت وثالثا در صورت حل نشدن نباید طلبکارخدا شد و فورا به فلسفه زمین و زمان توهین کرد باید آن را حکمت تلقی کرد و صبر کرد تا حتما راز آن برایمان آشکار شود.اینا رو کسی مینویسه که غرق مشکلاته/ببخشید سرتون را درد آوردم.یاحق

 52. desperad0 می گوید

  سلام.
  حرفاتونو خیلی قبول دارم…
  با اینکه تا حالا حواب ایمیلامو ندادید….

  راستش دعانویسی ندیدم که اینقدر دلش بسوزه برای مردم…
  من خودمم اینجوریم.
  با اینکه ۲۳ سالمه ولی دعا نویسی بلدم…
  اکثر کتاب های علوم غریبه رو دیدم و خوندم…
  ولی هیچ وقت تستشون نکردم..
  چون به دنبال زیبابیی این علم بودم نه انجام عملش….

  چه خوب میشد که ما آدما همیشه اینجوری فکر کنیم….

  عزت زیاد..
  یا حق….

 53. آيتك می گوید

  سلام استادعزیز.حرفاتون مثل همیشه به دل نشست_استاد تورابه خداسایتو نبندید من وخیلی دوستان به سایت دل بستیم وبرای خودمن واقعا خیلی سخته،چون روزی چندباربه سایت سرمیزنم وبا خوندن مطالبتون ارام میگیرم تواین دوره زمونه کم انسان شریفی پیدامیشه بدون چشم داشت اینقدربه فکر همنوعش باشه ومن ازطرف اون دسته از افرادخودخواه که حد خودشونو نمیدونن و قصدتوهین به شما داشتند عذرخواهی میکنم وارزوی تندرستی برایتان دارم_

 54. sanaz می گوید

  سلام استاد مهربونم.منم مثل بقیه دوستان خواهش میکنم سایتو نبندین.تنها دلخوشیه من تو این تنهایی خواندن مطالب سایت شماست این دل خوشیو از ما نگیرید.همیشه براتون بهترینارو ارزو میکنم.

 55. محفوظ می گوید

  سلام استاد خداقوت خواهش میکنم سایتونبندین میدونم همه مشکلات دارن اول خدابعدتلاش خودشون وبعدش شمامتاسفانه بعضی ازدوستان کم لطفی میکنن وفقط خودشون ومشکلاتشون رومیبینن بهرحال بایددرک کردنیت وهدف شماکمک به حل کردن مشکلات مردم است بااینکه بارهااعلام کردین که دعانمینویسین امابغضی ازدوستان کم لطفی میکنن وتقاضامیکنن بخاطرهمینه که توقع میکنن امیدوارم این سایت همیشه پابرجاباشه وهمه قدرشماروبدونن

 56. مهسا می گوید

  استاد اگه ایرادی نداره فقط میخواستم بگم که مادرم این هفته زانوی پاشو عمل میکنه فقط التماس دعا داشتم………………..
  از همه کسانی که این پیام رو میخونن هم التماس دعا………..

 57. Nazgol می گوید

  سلام استاد عزیز.
  من تمام صحبتهاتون رو کامل خوندم جالبه که چقدر افکار من به شما نزدیک است من همیشه در مورد مسائل مالی میگم که ما باید از مالی که خدا بهمون داده استفاده کنیم و به دیگران هم بدیم تا خدا دوباره بهمون ثروت بده برای اینکه اگر مال و اموالمون رو سفت و سخت نگه داریم و استفاده درست نکنیم خدا بهمون میگه مگه همونی که قبلا” بهت دادم استفاده کردی که دوباره باز هم میخوای و اعتقادم دقیقا” مثل شما خالی کن بازی کن است یعنی از همونی که داری استفاده کن به نیازمندان بده قبل از تموم شدنش من دوباره بهت میدم.
  حالا که صحبت شما را خوندم خوشحال شدم که پس نظر من اشتباه نبوده.
  من هم برای یک سئوال بارها و باره از شما خواهش کردم ولی جوابمو نگرفتم ولی این دلیلی برای بی ادبی و توهین به شما نمیشه بخاطر اینکه پیش خودم فکر می کنم که شما وظیفه ای در قبال ما ندارید و اگر هم همینقدر جوابگو هستید از لطفتون است. در هر صورت من تنها دعایی که می تونم برای شما بکنم داشتن سلامتیه که به نظر خودم مهمترین و با ارزش ترین چیزیه که خداوند مهربون به بنده هاش میده. امیدوارم همیشه سالم باشید. انشااله.

 58. مرتضی می گوید

  سلام دوست عزیز
  حرف ها رو کاملا قبول دارم و می دونم از نه دل گفتی آفرین
  من می تونم تو سایت در بعضی موارد کمکت کنم لطفا به من ایمیل بزن

 59. ماریا می گوید

  سلام.کاملا حرفاتونو قبول دارم التماس دعا دارم از شما.شما از کسایی هستید که مطمئنم اگه کتاب۴اثرازفلورانس اسکاول شینو بخونید خیلی بهش اعتقاد پیدا میکنید دقیقا حرفای شماس.مرسی از لطف شما.

 60. پروانه می گوید

  age bekhayn sito bebandin ma az goseh mimirim,hala k dge bazesh kardin nabayad enkaro bkonid,hata besh fkramam nakonid
  ba tashakor az harfaye khobetun

 61. اتنا می گوید

  سلام از حرفای از دل بیرون اومدتون خیلی ممنونم . بسیار به دل نشست

 62. مهسا می گوید

  سلام استاد عزیزم.فقط خدا میدونه که هر وقت سوالی ازتون کردم و شما جواب ندادید ناراحت که نشدم هیچ تازه به خودم میگفتم مشکلم انقدر بزرگ نیست کاش نوبتو به یکی دیگه میدادم تا سوال بپرسه.چون میدونم که شما هم سرتون شلوغه
  استاد گرامی این حرفی که میزنید کاملا درسته بارها شده که توی زندگی به جایی رسیده بودم که توی ذهنم همینجوری فقط پر بود از سوال های مختلف اما یه شب که خیلی خیلی دلم گرفته بود رادیو گوشیمو روشن کردم وتوی تاریکی شب به گوینده گوش کردم اصلا نمیدونستم موضوع حرفش چی بود اما همون لحظه گفت:خدا در سوره انبیا میفرماید:(لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین) ……………..باور کنید نفسم دیگه در نمیومد انگار داشتم خواب میدیدم…………….خدا جواب همه سوالای منو داده بود همون موقع با خدا عهد بستم که هر وقت توی روزمرگی گیر کردم و نفهمیدم که چی شده فقط وفقط به خدا پناه ببرم واین آیه شد ورد زبون من …………..به قول معروف بهم ثابت شد که از ماست که بر ماست …………پس جواب سوالاتمون فقط باید در خومون پیدا کنیم نه جای دیگه ای چون همانا ما از ظالمین به خودمون هستیم نه هیچ کس دیگه ای
  بازم از این همه لطفتون تشکر میکنم .از اینکه انقدر با محبت هستید.از اینکه به فکر همه ما هستید..از طرف همه اون های که به خاطر جواب نگرفتن باهاتون بدرفتار کردن هم عذر خواهی میکنم.
  استاد عزیزم هر زمان که وقت کردید لطفا باز هم از این مطالب برای ما بگید و ما رو تلنگر بزنید تا یادمون بیاد که کی هستیم و چرا هستیم
  از خدا براتون سلامتی میخوام…………خدا خیرتون بده

 63. nina می گوید

  اونم قانون سوم نیوتن هست که هر عملی را عکس العملی نیس !

 64. nina می گوید

  اگه نمی تونید جواب بدید و وقت ندارین خوب ببندیدش .۴۰ بار میل می زنیم و یه بار جواب نمی دین .از اذیت کردن مردم لذت می بری؟خوب نمی تونی ببندش

 65. نسرين می گوید

  سلام آقای آذر واقعا حیف و متاثر شدم از تصمیمتون حرفهای شما واقعا مفید هستن اگر کسی بفهمد و درک کند . بددنیایی شده همه خودخواه و متکبر شدن و فقط میگن من من من …. انشالله که در همه لحظات زندگیتان شاد و سلامت باشید در پناه خدا . من از مطالب سایتتون خیلی در این مدت بهره بردم .

 66. شیدا می گوید

  سلام.تازه با سایتتون آشنا شدم.وقتی تو قسمت طلسماتو که خوندم خواست ایمیلی به شما بدم تا تمام مشکلاتمو براتون بازگو کنم.وقتی به این مطلب رسیدم.وقتی حرفای دلتونو که خوندم.از خودم خجالت کشیدمو به غرور و تکبرم لعنت فرستادم.تازه میفهمم هر چی میکشم از خودمه.دستاتونو از دور میبوسم استاد گرامی.

 67. اسماعیل می گوید

  سلام.حرفهای خوبتون مثل همیشه بدجوری تو دلم نشسته.کاش کلاسی مدرسه ای بود و شما هر روز این صحبت ها را برایمان میکردید.من یکی که خیلی تشنه این صحبت هام.الان هم طبق معمول اشکمو دراوردین.حالا که درام فکر میکنم میبینم درسته دل کسایی رو تو زندگیم رنجوندم که حتی روم نمیشه طرفشون برم.پس برای همینه که مشکلاتم حل نمیشه.خدا خیرت بده که منو بیدار کردی.یه دنیا دوست دارم استاد خوبم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

متن دوم