آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دردودلی با شما دوستان خوبم

110

دردودلی با شما دوستان خوبم

سلام دوستان خوبم.این تاپیکی که در این قسمت قرار دادم بیشتر صحبت من برای دختر خانم ها و آقا پسر های های مجرد عاشقه.

میدونم که حوصله نصیحتو نداری و برای نصیحت کردن تو این سایت نیامدی و مطمئنم  بعد از خوندن به خودتون میگین برو بابا حالت خوشه و بعد میرین دنبال یه سایته دیگه
ولی عاجزانه ازت خواهش میکنم این چند خطی که به عنوان یه برادر یا یه دوست براتون مینویسم بخونین و براش وقت بزارین
ازدواج و عشقی که بخواد با طلسم و احضارات صورت بگیره,مطمئن باش عاقبت خوشی نداره.طبق تجربه من ۹۰% ازدواجهایی که با طلسم و احضارات صورت گرفته یا منجر به طلاق شده یا منجر به فراری شدن یکی از طرفین شده و یا اگه هم دارن با هم زندگی میکنن زورکی و مجبوریه
برای بدست آوردن هر چیزی حتما باید یه تاوانی رو بپردازی.اگه این آقا پسر یا دختر خانمو میخوای و بهش علاقه داری و میخوای بدستش بیاری,خوب حتما باید تاوانی رو بپردازی .و مطمئنا دادن اون تاوان احضارات و طلسمات نیست.یک حالت وجود داره و اونم اینه که مطلوبتو رها کنی….
وقتی کسی رو دیوانه وار دوست داری باید رهاش کنی تا خودش تصمیم بگیره
فکرشو تصمیمشو افکارشو وجودشو همه رو به خودش بسپار.حتی زره ای نظر یا پافشاری براش نکن
در این صورت دو حالت داره یا برمیگره که مطمئن باش تا ابد باهات زندگی میکنه و به پات میسوزه.یا برنمیگرده که در این صورت خدا را شکر کن.چون این شخص اونی نبود که تو فکرشو میکردی.پس میبینی که نیازی به دعا یا طلسم نیست.
اگه هم تصمیمت اینه که فقط بیاد خواستگاریت و یه چند صباحی باشه برات کافیه.که در این صورت بحثش فرق میکنه.
شما زمانی دنبال دعا یا طلسمی برید که تو زندگیتون براتون مشکل درست کردن.مثل جن زدگی یا داشتن همزاد کافر یا طلسم بدبختی.در غیر اینصورت هیچ وقت دنبال این کارا نرین که عاقبت نداره.

من نه دعا نه احضار نه طلسمی برای کسی مینویسم.و نه کسی رو هم سراغ دارم.ماشا الله الان تو ایران همه دیگه دکون باز کردنو دارن از اعتقاد مردم سوء استفاده میکنن و  همینطور دارن مردمو سر به کیسه میکنن.تا زمانی که شماها همین افکار و ایده رو داشته باشین اینجور آدما روز به روز زیادتر میشن.

من در طی این چند سال کسانی رو دیدم که با همین دعا یا طلسم برای مردم زندگیشونو از این رو به اون رو کردند.در صورتی که از دعا یا طلسم ۱% اطلاعات ندارن.

هر وقت پیش اینجور آدما میرین خوب حتما یه مشکلی دارین یا هنوز ازدواج نکردین یا دعای محبت میخواین

به خاطر همین این جور ادمای کلاش دیگه میدونن به شما چی بگن.سریع میگن بختتو بستن یا کسی تو زندگیته که تو دیوونه وار دوسش داری و برای این طلسم فلاقدر باید بهم بدی

مطمئنم شمایی که دارین الان این سطر رو میخونین تحصیلکرده هستین.پس خواهش میکنم به حرفام خوب فکر کنین.و نتیجه فکراتونو در همین قسمت برام بنویسین تا دیگران هم بخونند.

شاید هم در حدی نبودم که بخوام این حرفارو بزنم و نصیحتتون کنم.

و مطمئنا شما الان دارین میپرسین پس چرا من این طلسمات و آموزش ها رو تو سایت قرار میدم.

جواب این سوالو من برای یکی از کاربران خوبم که به درس روحانیت مشغول هستند توضیح دادم و فقط اینو بدونین که راه اندازی این سایت چند هدف و سیاست رو دنبال میکنه.و تمام اهداف این سایت مقدس و پاکه.و اجازه بدین تا اهداف این سایت نزد صاحبش پنهان بمونه

و اگه هم میبینی تو زندگیت خیلی گیر داری و گره کور زیاد داری,به خاطر اینه که از قرآن دور شدی.چون اکثر مردم قرآن رو زینت طاقچه های خونشون کردن.چرا شما قرآن رو زینت قلبتون نمیکنین؟

شما  نیازی نیست روزی چند جزء بخونین و ساعت ها وقتتونو بگیرین.

اجازه بدین دو راز زندگیمو  که برای بدست آوردنش در حد مرگ هم رفته ام به شما تقدیم کنم.

اگه دوست داری تو زندگیت خوشبخت بشی.اگه دوست داری تمام گره های زندگیت باز بشه.اگه دوست داری منت کسی رو تو زندگیت نکشی.اگه ارامش میخوای.اگه محبت میخوای.اگه مال و ثروت میخوای.اگه کار مناسب میخوای.اگه دوست داری همه کاراتون خیلی راحت انجام بشه و مشکلی نباشه.اگه موفقیت میخواین. پس اجازه بدین من دو نسخه خیلی گرانبها و یا دو هدیه ارزشمند رو بهتون  تقدیم کنم. نسخه ای که بعد سالها بدستش آوردم.این نسخه انقدر ساده بود انقدر روان بود انقدربی الایش بود که در طی این چند سال به چشمم نیامد.چون فکر میکردم هر چیز بزرگ و ارزشمندی مطمئنا باید خیلی پیچیده و بزرگ باشه.به فرمایشات حضرت محمد(ص) که فرمودند: بزرگی و حقیقت در سادگی آن است.

نسخه ای که میخوام بهتون تقدیم کنم اینه

از امروز یا فردا شما این ۲ تا کاری که میگم رو انجام بدین.بعد چهل روز میبینی که کم کم داره گره های زندگیت باز میشه.حتی در اطرافت چیزهایی میبینی که برات طبیعی نیست و غیر قابل باوره و اونو فقط تو میبینی.ولی اگر محرم اسرار باشی و راز نگه دار باشی هر روز چشم بصیرتت بیشتر میشه.اگه بعد چهل روز هیچ اثری در تو مشاهده نشد در همین تاپیک منو لعن و نفرین کن.

نسخه اول: از فردا صبح نیت کن که هر روز صبح فقط و فقط و فقط یک صفحه قرآن رو با معنیش بخونی.شما همینکه صبح قرآن رو روبه روی خودت قرار میدی و بازش میکنی.یک نور الهی به صورتت میخوره که این نور تا فردا همین موقع محافظ خودت میشه و تورو از همه بلایا و خطرات حفظ میکنه.ویه عشق عمیق در قلبت به وجود میاره.پس از فردا هر روز یک صفحه قرآن با معنی اون بخون.

بهترین حالت اینه که از اول سوره بقره شروع کنی و همینطور جلو بری تا ختمش کنی.

۲-نماز رو سر وقت بخون.هنگامی که اذان میگه از اون لحظه تا مدت ۲۰ دقیقه بهترین زمانهای روز همون ساعاته.ساعات خاصی هستند.در اون لحظات درهای اسمان باز میشه و خداوند هزاران فرشته هارو رو زمین میفرسته در این لحظه باید اصول دعا کردنو بلد باشی و این لحظه رو از دست ندی و قدر این لحظه رو بدونی. این لحظه یعنی هنگام اذان تا ۲۰ دقیقه بعد,هزاران راز در اون نهفته که خیلی از این رازها کشف نشده و بیان نکردند و خیلی از رازهای این لحظات رو انسانهایی که به عرفان رسیدند بدست آوردند و در کتابهاشون ذکر کردند.شما فقط فقط برای تست هم شده تا چهل روز سر وقت نماز بخون.اگه بعد چهل روز زندگیت تغییر نکرد و الهامات ندیدی .لعنت بر من و خاندانم نثار کن.

اما چطور دعا کنیم.و این هم یک راز بزرگیه که هر کسی نمیدونه.

اگه از این لحظه به بعد طبق این روشی که بهت میگم عمل کنی مطمئن باش به همه ارزوهات میرسی.

وقتی داری دعا میکنی.دقیقا فکر کن که اون حاجتی رو که از خدا میخوای رو بهت داده.و حالا به خاطرش شکر کن.یه مثال برای خودم میزنم(به عنوان مثال.من یه خونه شیک و زیبا میخوام.دیگه اینطور دعا نمیکنم که خدایا یه خونه شیک نصیبم کن تورو به بزرگیت به من یه خونه بده.من باید دقیقا تصور کنم که خدا این خونه رو بهم داه و حالا باید قدردانی و تشکر کنم.پس اینطور دعا میکنم((خدایا تورو شکر که خونه شیک و زیبایی به من دادی.یا خدایا هزاران بار شکرت به خاطر خونه شیک و زیبایی که به من عطا کردی))و همینطور یکی یکی همه حاجاتی که از خدا میخواین رو به همینصورت شکر گزاری کنین.

در مورد  شکر گزاری بحث زیاده که گفتن تمام مطالباش  یه کتاب قطور میشه.فقط همینو بدونین که سر وقت ,یعنی در اون لحظه با ارزش که موقع اذان هست نمازتونو بخونین و بعد از اون دعای شکر گزاری رو به جا بیارین.اگه میخواین این کار رو انجام بدین خواهشا دیگه سوالهای پس چرا؟  پس چطور؟ نکنین.شما برای تست هم شده این کارارو انجام بدین.بعد از مدت کوتاهی یه نشونه هایی از برآورده شدن حاجتتون تو زندگیت میبینی .پس اون لحظه دیگه شک نکن و بکارات با اطمینان خاطر انجامش بده.

مطمئنا همه شما شنیده اید که حضرت عیسی مردگان را زنده میکرد.ایا میدونین قبل از اینکه دست رو سر مرده بکشه و زندش کنه چه دعایی میکرد؟

اگه دعای حضرت عیسی را برای زنده کردن مردگان تهیه کنین و بخونین میبینین که تمام دعاهاش شکر گزاریه و در تمام دعاهاش داره از خدا تشکر میکنه به خاطر اینکه حاجتشو رواکرده و این مرده رو زنده کرده و بعد رو  سر مرده دست میکشید و میگفت برخیر و زنده شو و سریع آن مرده زنده, و بلند میشد. از این داسانها زیاده که فقط خواستم مثالی در این زمینه زده باشم.

بنا بر این من دو نسخه یا دو راز مهم زندگیم که برای بدست آوردن همین دو راز ساده سالها زجر کشیدم تا بدستش بیارم.و اینو هم بگم که همین دو راز بهم الهام شده,که گفتنش دراینجا جایز نیست, و من به رایگان و خیلی خودمونی این راز بزرگ را در اختیارتون قرار دادم.

البته چند راز دیگه هم هست که در تاپیکهای بعدی عنوان میکنم.

دیگه تصمیم با خودته که دنبال طلسم و جادو بری و همه چیز رو زورکی بدست بیاری یا نه رهاش کنی تا خودش بیاد.و هر چی که اومد قدرشو بدون,چون گرانبهاست.

از اینکه وقتتونو برای مطالعه این چند سطر قرار دادین بینهایت سپاسگزارم و  از اینکه خیلی ساده و خودمونی نوشتم پوزش میخوام

شما رو در پناه حق میسپارم و موفق و پیروز باشین

دردودلی با شما دوستان خوبم

110 نظرات
 1. hana می گوید

  استاد خواهش میکنم ی راه ارتباطی سریعتر زو بگید ک چطور میتونم باهاتون تماس داشته باشم مستقیما

  1. hamid-azar می گوید

   applytc@gmail.com
   ایمیل بزنید

 2. م.ح می گوید

  خدا میدونه که چقدر به این حرف ها نیاز داشتم
  گاهی باید رها کرد و سپرد به خدا
  همیشه در آرامش باشید استاد بزرگوار

 3. سمیه می گوید

  سلام آقای آذر . خواهش میکنم رازهای دیگه رو هم بگید. خیلی جالبه واسمون.

 4. آلاله می گوید

  استاد گرامی واقعا این مطلبتونو قبول دارم چون من خودمو به اب واتیش زدم وچقدر دعا وطلسم ووو انجام دادم با اون کسیکه عاشقش بودم ازدواج کردم اما متاسفانه باوجود داشتن یک بچه ایشون کاملا بهم سرد شده وهرچیم بهش محبت میکنم به چشمش نمیاد وحتی میگه خواست توبود باهات ازدواج کنم ونمیخواستم ووو…استاد عزیز عشق ومحبت واقعی باید در دل وحقیقی به وجود بیاد نه با اینجور دعاها.ی جا خوندم اونی که با ی دعا بیاد با نفرینی میره..استاد گرامی خدا خیرتون بده که اینا رو میگید.امیدوارم اونایی که عاشقن سرنوشت منو بشنون وبدونن نباید چیزی رو با اصرار ازخدا خواست…کاش انقدر اصرار نمیکردم…پشیمونم..انقدر دعا شب وروز ووقت ویبی وقت انواع واقسام طلسمها روالنجام بده وووو…چه فایده؟

 5. مسعود می گوید

  چه جالب:
  این قسمت از پاراگراف که نوشته:
  “دقیقا فکر کن که اون حاجتی رو که از خدا میخوای رو بهت داده.و حالا به خاطرش شکر کن…. من باید دقیقا تصور کنم که خدا این خونه رو بهم داه و حالا باید قدردانی و تشکر کنم.”
  این دقیقا خوده قانون جذبه !!

  1. admin site می گوید

   خوب این قانون رسیدن به اهدافه

 6. محمد می گوید

  ممنونم از لطفتون.خیلی استفاده کردم.خدایا شکر.خدایا شکر.خدایا شکر

  1. admin site می گوید

   با سلام به همه دوستان عزیز با توجه به مشکلات پیش آمده در سرور برای بازدید از محصولات جدید و کسب اطلاعات بیشتر به سایت downloadsale.ir مراجعه نمایید

 7. فرناز می گوید

  سلام با تشکر از مطالب ارزشمندتون واقعا از این مطلب کیف کردم هیچکس ایجوری برام حرف نزده بود الان ک ساعت شش صبحه واقعا فد یه کوه انرژی گرفتم.عرضی دارم.من یه پسر رو دوس دارم ک مدتیه بینمون ب دلایلی خراب شده ولی بخدا من عشقم پاکه اونم خیلی مومنه منم اگه خدا بپذیره اعتقادی هستم.میخواستم ببینم چیکار کنم تا بتونم دوباره ب دستش بیارم.جواب بدید ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   با سلام امیدتان به خدا باشد از آنجایی که مجموعه های ۱۰۰ با بمانند زنجیر به همه وابسته اند بهتر است همه را تهیه نمایید و با صبر و دقت مطالعه نمایید مطمعن باشید که روشن می شوید

 8. زهرا می گوید

  سلام.خوب هستین مرسی از حرفای خوبتون.منم ب طلسم و سحر جادو نمیخام.دعا میخام از جنس قران و خدا و حرف اعمعه.با ی پسری اشنا شدم دوستی الکی ن فقط اشنای.خیلی جور بودیم اما مادش فقط خاطر اختلاف طبقاتی مخالفه..میخاستم هر راه حلی باشه برا جلب محبت ومادرش و قسمت شدن از طریق خدا؟گه جوابو میل کنین ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   در تمام ۱۰۰ باب ها ی ما ادعیه آمده که از قرآن هم استخراج شده است می توانید استفاده کنید

 9. رها می گوید

  salam ba tashakor az matalebe besiarrrr besiar aliton manm ba tamame harfaton movafegham va be khoda va kaenatesh etminane kamel daram va motmaenam baram behtarinaro mikhan.lotfan baraye man ham doa konin va man ham baraton doa mikonam ke hamishe salamat movafagho shad bashin

 10. فاطمه می گوید

  سلام من کسی رو دوست دارم که اونم من رو دوست داره خانوادش اول راضی بودن ولی بعدش به دلایلی هر دو خانواده منصرف شدن و من الان کتاب صدباب زبان بند روسفارش دادم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید که آیا همین محصول کافیه یا نه؟من باید چکار کنم؟

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز ما تو سایت اصلا کتاب زبان بند نداریم یعنی باید شما از مجموعه ۱۰۰ باب ها اسفتاده کنین از کتابها دانلود نکین که همش خطیه و گیج می شین به جای این که روشن شین اخه بی پیر نباید به خرابات رفت مجموع های ۱۰۰ باب رو دانلود نماید که با توضیح و تفسیر و قوائد اجرا می باشند

 11. الناز می گوید

  سلام خیلی عالی بود ازتون کمک میخام من بین یه پزشک با یه مهندس برق که ۱۴نمایندگی اسپیلیت داره موندم خودم متوجه هستم که هر ۲تا دوستم دارن ولی ۲دلم برای انتخاب ازدواج که کدومشو انتخاب کنم.توروخدا کمکم کنید

  1. admin site می گوید

   اندکی زمان بگذارید بهتر است برا آشنایی بیشتر زمان بگذارید و عجله نکید هر چند که در کار خیر حاجت هیج استخاره نیست البته بهتر است مجموعه مدیریت زندگی را مطالعه نمایید و بسیار با دقت مطلاعه نمایید و به کار ببندید البته به نظر من شما بیشتر به مهندسه علاقه دارین بخاطر این که خوشتیپتره

 12. فاطمه می گوید

  من اصلا طلسم نمیخوام چون به قدرت خدا خیلی بیشتر اعتقاد دارم و فقط دعا میخواهم دعایی که شاید شما بلد باشید و من نه!اگر امکانش هست دعاها رو از طلسم مشخص کنید تا من فقط از هاها استفاده کنم خیییییییییییییلی ممنون از سایت خوبتون

  1. admin site می گوید

   در چه امری نیاز به دعا دارید تا راهنماییتان کنم که چه مجموعه ای را تهیه نمایید

 13. فاطمه می گوید

  سلام آقای آذر خواستم بدونم از کجا باید بفهمم که اجازه دعا نویسی دارم یا نه البته دعانویسی برای خودم واینکه تو این چله ای که گفتید بگیریم اشکال نداره در زمانی باشه که فرد عذر شرعی داره ممنون میشم اگه جوابمو بدید

  1. فاطمه می گوید

   سلام من بدون اینکه اطلاع داشته باشم یکی دوتا از دعاهایی که برای عزیز شدن در انظار هست رو برای خودم نوشتن الان از طریق این سایت متوجه شدم که دعانویسی شرایط خاصی داره و منم نمیدونم که منظورتون از شرایط چیه و بخاطر اون دعایی که خودم نوشتن به نظر شما برام مشکلی پیش میاد یا نه؟و اینکه پس من چکار کنم و به کی بگم برام این دعاها رو بنویسه؟توروخدا جوابمو بدید من هرچی براتون پیام میذارم جواب نمیدید

   1. admin site می گوید

    باسلام اگر قواعد را به جا نیاوردید ایراید ندارد فقط آنها رابه آب روان بسپارید توجه نمایید که باید مجموعه ای ۱۰۰ باب را از سایت تیهه نمایید اگر می خواهید در کلاسهای ما شرکت نماید و سر از قوائد در بیاورید

  2. admin site می گوید

   با سلام در ۱۰۰ باب ها دعاهایی آمده است که اگر اصول و قوائد را رعایت نمایید نیتتان بر آورده می شود انشا الله

 14. صبا می گوید

  سلام.امشب شب شام غربیانه من نه نماز میخوندم نه اعتقادی داشتم از دیشب شب عاشورا اتفاقی افتاد که نمازمو شروع کردم و ام ناخواسته سایت شمارو جیدم البته ناخواسته که دنبال دعای مهر و محبت بودم ولی خوشحالم باهاتون اشنا شدم از فردا قران هم شروع میکنم برام دعا کنید دوستان یاحق

  1. admin site می گوید

   انشا الله به خواسته تان برسید نماز اول وقت طهارت و حق الناس را همواره به یاد داشته باشید حق الناس را اگر در گذشته رعایت نمی کردید جبران کنیدو در آینده رعایت نمایید

 15. عسل می گوید

  سلام.اقای اذر این بهترین سایتی بود که.تا حالا دیدم.خیلی خیلی سپاسگذارم بابت حرفای شیرین ومطالب اموزندتون.
  یه کمکی میخواستم بهم بکنید که اگه خوب بشم تا اخرمدیون ودعاگوی شمام.
  من به تازگی حس حسادت درونم احساس میکنم که هیچ جوری نمیشه از خودم دورش کنم.خواهشا کمکم کنید

  1. admin site می گوید

   با سلام حسادت منشاش تنها ضعف در داشته هایتان است و این ضعف تنها با داشتن آرزو هدف و داشتن برنماه برای رسیدن به آن هدف از بین می رود ۲ درس را هرگز فراموش نکیند ۱ هیچگاه خود را با دیگران نسنجید برای رسیدن به خدا برای همه مومنین راه منحصر به فردی است و ۲ این که هیچگاه دلتان را دستاویز آمال دیگران نکنید یعنی راه شکست در راضی نگه داشتن همگان است و نماز اول وقت و حق الناس را همواره در نظر داشته باشید

 16. masoomeh می گوید

  باسلام و خسته نباشید
  آقای آذر ممنونم بخاطر حرفای قشنگی که گفتید و این دو رازی که اینقدر صمیمانه در اختیار همه قرار دادید و حرفاتون وافعا به آدم آرامش میده ومن همه حرفایی که گفتید و قبول دارم و خیلی دوست دارم با رازهای دیگه ای که میدونید آشنا بشم . و ازتون میخوام اگه ممکنه برام ایمیل کنید ممنون میشم.

  1. admin site می گوید

   با سلام پیشنهاد من به شما و همه کاربران این است که تمام مجموعه های ۱۰۰ باب را از سایت تهیه نماینند و با دقت و صبر مطالعه نمایند البته مجموعه ای است به نما مدیریت زندگی که بسیار کاربردی برای همه ایرانی ها با توجه به مشکلات اجتماعی و خانوادگی که گریبان گیرشان است می باشد امید وارم مشکل همه مسلمانان به خصوص ایرانی های عزیز حل شود

   1. masoomeh می گوید

    سلام
    ببخشیدمنظورتون به۱۰۰باب مشکل گشا هستش؟

 17. فاطمه می گوید

  خیلی حرفاتون ارامبخشه . کاملا با شما موافقم منم مدتیه نماز اول وقت میخونم خیلی لذت بخشه ولی چند ساله مرتب قران میخونم اثرش تو زندگیم فوق العاده عالی بوده و بشدت با قران انس گرفتم . منم دقیقا احساستونو میفهم امیدوارم هیچ وقت خدا این توفیقو ازمون نگیره .خدا خیرتون بده.دوستان با خوندن سوره نصر تو نمازاشون به این توفیق میرسن منم همین کارو کردم . منم واقعا کسایرو دیدم با جادو ازدواج کردن ولی بعد از مدت کوتاهی طلاق گرفتن و ضربه بدی خوردن دعا ب درگاه خدا خوبه چیزی که به صلاحت باشه میده ولی بزورو جادو فقط اینده ی تباه شده برا خودتون درس میکنید. مرسی اقای اذر دوستون دارم

  1. admin site می گوید

   لطف دارید من هم بارها این مسائل را گوشذد نمودم و مهم تر از همه آنها این است که همه باید حق الناس را رعایت نماییند تا برکت و خوشبختی در زندگیشان موج بزند چرا که خداوند هم می فرماید من همه حق خود را می بخشم اما شما حق خود را به هم نمیبخشید و از آن مهم تر این که همواره تذکر داده ام باید نیت همه خیر باشد و ما جز اینرا در مجموعه های ۱۰۰ بابمان آموزش نمی دهیم.

 18. فاطمه می گوید

  سلام خسته نباشید من یه مشکلی دارم همش از خدا خواستمش اما بهش نرسیدم باخدا دو روز قهر کردم تو اون دو روز حالم خیلی گرفته بود خواسته ای که ازش خواستم بد نبود هنوزم همون خواسته رو دارم اگه بهش برسم یه ادم دیگه میشم ازین افسردگی و حال بد روحی که هم خودمو هم خانوادمو اذیت میکنه راحت میشم خانوادم ناراحت میشن وقتی منو میبینن که تو ۱۹ سالگی انقدر افسرده و گرفته ام امیدوارم با رازایی که شما گفتین به چیزی که میخوام برسم. امروز از غروب بارون اومد میگن تو بارون دعا کردن قشنگه منم دعا کردم خیلیم خوشحالم که با شما و این مطالب آشنا شدم . ان شاالله که مشکل همه حل بشه.

  1. admin site می گوید

   با سلام به خدا هر آنچه که اتفاق می افتد به صلاح ماست پس بدانید که حتما به صلاحتان است انشا الله مطلوبتان حاصل شود بهتر است از همه مجمعه ها با صبر و دقت استفاده نمایید

 19. ماه صنم می گوید

  باسلام
  شاید باورتون نشه اما من دیشب حال قشنگی داشتم و با پروردگارم درد و دل میکردم ازش از صمیم قلب خواستم بهم عشق بده و استارت بندگیشو برام بزنه بگه گره کارم چیه که مشکلام حل نمیشه و…من هفته پیش ازش خواست گره کارمو بهم بگه تو عالم رویا دیدم اون چیزی ک خواستمو بهم داده خواستمم خیلی بزرگ بود اما ازش لذت نمیبردمو سر در گم بودم بعد از اونجا زدم بیرون وسط راه دیدم دارن اذان میگن رفتم مسجد و نمازمو خوندماونم با مهر کربلا.همون حرف شماست امروزم برای اولین بار سایتتونو دیدم از خدا ممنونم ک بهم عشق دادو به یاری حودش اولین پله رو برای ملاقاتش بالا میرم.

  1. admin site می گوید

   انشا الله موفق باشید امید واریم مطالب عنوان شده در سایت به کارتان آید ما را از دعای خیرتان محروم نسازید

 20. maryam می گوید

  سلام جناب آذر گرامی – من دستور فوق را تا حدی اجرا نمودم یعنی نمازم نشد که تماما اول وقت بشه اما بعدش شکر کردم خدا رو به اینصورت که حاجتم رو دادن با تمام شرایطی که دلم میخواست حاجتم براورده بشه و فقط سه روز از این فرم شکر گذاری گذشت که حاجتم به طرز شگفت انگیز و معجزه وار براورده شد – الان خودم هنوز از این موضوع شکه ام و در این سه روز بسیار حال روحی و روانی خوبی پیدا کردم – و اثر شکر رو توی سه روز توی زندگیم دارم میبینم – ممنونم به خاطر این دستور شگفت انگیزتون – البته باید بگم اولش فکر نمیکردم با این همه طلسم و دعا و… که شرایط انجامشون تا حدی سخت است با این شکر گذاری ساده و راحت به حاجتم برسم ممنونم از راهنمایی شما – به این روش اعتقاد پیدا کردم و الان بعد از هر نمازم تما حاجاتم را شکر گذاری میکنم و احساس امید و شادی میکنم – البته کنار این دستور شگفتتون من صدقه هم دادم – ممنون از شما و در پناه خدا باشین

  1. admin site می گوید

   خدا را شکر موفق و حاجت روا باشید

 21. آذی می گوید

  سلام … خیلی خوب بود … لطفا رازهای دیگر هم بنویسید… ممنون

 22. آذر می گوید

  چشم.به روی چشم

 23. مهسا می گوید

  سلام خیلی خیلی خیلی ممنونم که این قدر بدون کلیشه وخودمونی اصل خواستنو در برابر خدای مهربون به همه ما یادآوری کردید.واقعا خوشحالم که با شما آشنا شدم….لطفا بیشتر از این مطالب در سایت بذارید

 24. مریم می گوید

  سلام همه حرفاتونو قبول دارم.دلم برای درد دل کردن با خدا تنگ شده ولی باهاش قهرم .قیافه بچه هایی که با بزرگترشون قهرمیکنن وانتظار ناز دارن به خودم میگیرم .زمونه با من نساخت شوهرم به من خیانت کرد ولی خدا با اون ساخت ولی با من نه ،من عاشق بچمم وبا وجودش نمی تونم ازش جدابشم به خاطر همین ساختم ولی با خداقهرم.چرا من باید بسوزم اگه بد بودن شرط زندگی بهتره منم میشم بده .به هر کی محبت کردم شدم بده .خانواده شوهرم عوض دلجویی از من به خاطر خیانت های شوهرم پشت سرم اراجیف گفتند .از همشون بدم میاد حیف اون محبتام ۰حرومشون باشه عروسی که حسابشون نکرد خوبه من که خونواده خودم دونستم بدم .پس خدا چرا برا من کاری نمیکنه چیکارش کردم ازم رو برگردونده

 25. پریسا می گوید

  با سلام از حرف هاتون لذت بردم.ولی ای کاش تجربه های دیگرتون رو هم به همین سادگی در اختیار ما میگذاشتید جون به نظر من گاهی ادم به طلسم هم نیاز پیدا می کنه ولی اخه به همه که نمی تونیم اعتماد کنیم.شما رو نمیشناسم ولی از نوشته هاتون خیلی قبولتون دارم و مورد اعتمادم هستی تو رو خدا راهی پیدا کنید که بتونید برامون دعا بنویسید.مثل لوح بسم الله روی عقیق سرخ . البته من سفارش دادم ولی هنوز به دستم نرسیده.و میخواستم بپرسم ایا این حتما کار خود شما هست یانه؟

  1. آذر می گوید

   سلام دوست عزیز.شما به خاطر دل پاکتون به ما اعتماد کردین.لوح بدستتون میرسه فقط عجله نکنین.بله فقط خودم حکاکی میکنم.و رازهای زیادی برای گفتن دارم.ولی نمیدونم ایا همه مثل شما علاقه دارن یا نه؟با این حال سر فرصت تو سایت قرار میدم به روی چشم.

   1. soroor می گوید

    بلــــــــه …چرا که نه …ما شدیدا مشتاق شنیدنیم

 26. محمد می گوید

  سلام
  حرفات به دلم نشست.دیگه نه دنبال دعانویسی میرم نه طلسم واینجور چیزا
  از خود خدا میخوام
  فقط یه سوال
  یه سری دعا هست که دعانویسا برام نوشتند اینا رو چیکار کنم؟ تو آب بریزم تو خاک چال کنم؟ فقط اینو جوابشو بهم بده
  حرفاتو واسه چندتا رفیقام خوندم حال کردند-سر نمازامون خودتو خونوادتو دعا میکنیم

  1. آذر می گوید

   سلام دوست عزیزم.محتاجیم به دعا.دعاهارو بریزید در آب روان باطل میشه.موفق باشین

 27. محمد می گوید

  سلام
  به نظر من کل دنیا یه سرابه هرکی توشه یه دستی به این دنیا میکشه و میره هر روزم آدم های جدیدی به این دنیا میان وروز به روز خراب ترش میکنن .من از وقتی خودمو شناختم تو این فکرم که خدا واقعا چرا همه چی رو آفریده هدفش چی بوده ؟شاید به بنده هاش ربطی نداشته باشه شایدم اون دنیا بفهمیم شایدم نه. ولی شرایط جامعه ی ما طوری که مردم رودین زده کردن اگه یکی گرسنه باشه نمیره دنبال احسان نیکو کاری میره شکمشو سیر کنه واینطوری میشه که یواش یواش قرآن دین و..از زندگیمون میره. نمونش مثل من که ساعت ۴:۲۰صبحه دارم براتون نظرمو میگم خیر سرمون جوونیم
  خدا به دادمون برسه

 28. Fereshteh می گوید

  باسلام و خسته نباشید.سایتتون بیست بیسته.عااااااااالیه.در پناه خداوند پیروز باشید.باتشکر فراوااااااااااان از شما.

 29. سیدمحمد می گوید

  سلام مشتی خیلی ازت خوشم اومد که حرف حساب وحق زدی.منم بی ادبی میکنم ویه راه حل دیگه به راه حل های شما دوست مشتی اضافه میکنم.رفقا خوندن چهل زیارت عاشورا بمدت چهل روز بعدازنماز صبح عجیب وغریب جواب میده میدونین چرا؟بخاطر اینکه حضرت ارباب که جان عالم فدای حضرت حر خانه اش تمام هستی شوفدای حضرت حق فرمودفلذا خداوندمتعال جل جلاله تمام خودشوطبق احادیث معتبر درکتاب البکاللحسین خرج محب مخصوصاگریه کن برمصائب حضرت سیدالشهدا میکنن.*دم حسین وبازدم زینب بود*
  فدای نعرف همتون که وقت گذاشتین.انشاالله حضرت سیدالشهدا گوشه چشمی به شیعیان ومحبان پدرشون امیرالمومنین کنن که شمام جزئشون هستین وتمام مشکلاتشون ومشکلاتتون الساعه رفع بشه.یاعلی مدد
  قال علی (ع) البلا للولا=هرکس مارا دوست دارد بایدسختی بکشد.فدای مولاعلی.خدانگهدار تک تکتون

  1. soroor می گوید

   حتما باید بعد از نماز صبح باشه ؟؟؟:( آخه من بعضی روزا پیش میاد که خواب میمونم 🙁

 30. اسرا می گوید

  سلام و خسته نباشید واقعان آرامش پیدا کردم استاد تصمیم گرفتم همین کارو انجام بدم به خدا شما یه فرشته هستین خدا ازتون راضی باشه

 31. رقيه می گوید

  سلام.من معذرت میخام بابت برخوردم .وبه همه دوستان مثل خودتون توصیه میکنم که از دعا نوشتن دوری کنن.وبه حرفای که شماگفتین عمل کنن.من همرو انجام میدم شما گفته بودین ۴۰ روز ولی برا من ۲ روزم طول نکشید وهمه مشکلاتم حل شد.واقعا راسته که ۱ قدم ما بریم طرف خدا اون۲قدم که هیچ هزار قدم میاد طرف ما.بازم هزاران بار ازتون تشکر میکنم.دعاگوتون هستم همیشه

 32. سما می گوید

  سلام . حرفهای شما بسیار آرامبخش بود و من تصمیم گرفتم از همین امروز از این راز زندگی شما بهره بگیرم که می دانم هم در این دنیا و هم در آخرت برایم نیکو خواهد بود

 33. فريده می گوید

  با سلام من دو خواهرزاده دارم که دچار مشکل شده انبرگتره که شش سالش هست دچا باتهایی شدید شده و هرچی هم میخوره استفراغ میکنه ظاهرا” هیچ مریضی نداره وبهیمعه کردیم میگه که این بچه ها دچار جن شدوشبها خونش میکشن طوریکه هرصبح که بلند میشه رنگش بسیار زرد و لبهاش کبود هست بچه کوچکترشم که نه ماهه هست دچار تشنج میشه وشمن مطالب شما رو میخوان حتی کتاب رو هم خرید کردم ولی نمیدونم چطوری میتونم این مشکلو حل کنم خواکمک کنین چون حال بچه ها خیلی بده و به کمک استادی مثل شما نیاز داریم توضیح بدم که خواهرم دشمن زیاد داره چه از طرف خانواده ما وچه خانواده شوهر وخودش هم دچار مشکل شده بود که با قرص اعصاب روی پاست اون فکر میکرد درودیوار دارنه حرفزننوریکه نمیتونست توی خانه بماند فعلا این مشکلش حل شده ولی باز داروهای اعصاب و افسردگی مصرف میکنهبه دعا نویس که مراجعه میکنیم میگه براشون دعا کردن ولی کسی نمیتونه چاره دردشونو بنویسه خواهشا” کمکمون کنین

  1. آذر می گوید

   خواهر من چرا یه دکتر متخصص نمیرین.در ضمن سوره طه را هر روز برای کودکان بخونین و برای باطل سحر هم روی لینک زیر کلیک کنید و روز پنج شنبه انجامش بدین حتما.
   http://www.inapply.com/?p=1654

 34. ami می گوید

  سلام استاد عزیز تشکر از این مطلب زیبا وخواندنی سایتان در کل عالی است مه اتفاقی به این سایت برخوردم خوشحالم ومیتوان وقت را صرف کردبه چیزهای دین دیگر خوب است اگر بگذارید یگان بار حدیث یا داستان جالب یا قصه پیامبران را” آه خدا جان کمکم کن دلم تنگ” چطور می شود ارتبات برقرار کرد؟!

 35. پروانه می گوید

  سلام ممنون از تمام زحماتتون
  من مشکلی دارم که فقط می تونم به شما بگم فکر نکنم بیانش در جمع کار صحیحی باشه.چیکار میتونم بکنم؟

  1. آذر می گوید

   برایم ایمیل بزنید

 36. m می گوید

  استادعزیزشروع ماه ربیع بشماتبریک میگمم دیروزبراتون پیام گذاشتم اگه نتونم باشماصحبت کنم چطورمیتونم مشگلم باشمادرمیان بزارم خواهش میکنم جوابموبدیدممنون میشم

  1. آذر می گوید

   سلام دوست خوبم.ایمیل بزنید.

 37. رویال می گوید

  ضمن عرض سلاموخسته نباشید:
  ایکاش میشددعاهایی راکه باید روی شی خاصی (مثل مس ونقره و…)درساعت ویاروز خاصی حک کردتانتیجه مطلوب گرفته شود ازطریق خریدپستی ویا معرفی مکان مطمین برای تهیه آن معرفی می نمودید.ممنون

 38. محمود می گوید

  سلام استاد عزیز
  شما توی مطالبتون گفتید که وقتی کسی رو دیوانه وار دوست داری باید رهاش کنی تا خودش تصمیم بگیره و پافشاری نکنید،ولی برادر عزیزم پس معنای واقعی عشق رو چطوری میشه به طرف مقابل ثابت کرد؟اینکه آدم بگه من یه نفر و دوست دارم و بعد به حاله خودش رهاش کنه و تلاشی واسه بدست آوردنش نکنه و اینو بزاره به پای سرنوشت و خدا نخاست و از این حرفا درسته؟یعنی ما نباید واسه بدست آوردن عشقمون تمام تلاشمون رو تا آخرین لحظه بکنیم؟بله حرف شما کاملا قبول که نباید یه نفر تمام تلاشش رو فقط بزاره به پای طلسم و احضارات و اینجوری معشوقه اش رو برگردونه.ولی دعا کردن که اشکالی نداره هیچ،بلکه ثواب هم داره، از خدا چیزی یا کسی یا محبت خواستن هیچ اشکالی نداره.بعضی از جوون ها راهشون رو اشتباه میرند.ما دعاهای خیلی خوب هم داریم مثله دعای نادعلی کبیر یا دعای معراج که میتونیم با توسل به اینها مشکلاتمون رو حل کنیم.

 39. ف می گوید

  حرفاتون خیلی خوب بود ممنونم-منم واقعا اثرات خواندن قرآن تو زندگیمو دیدم-موفق باشید استاد

 40. afsane می گوید

  این دعاهارو میشه ب استادی بدیم ک برامون انجامش بده؟
  بعد ما از کجا بدونیم واقعا اجازه دارن یا کلاه بردارن!؟

  1. آذر می گوید

   وقتی قسمت آموزش را یه نگاه بندازی و چند سوال از استاد بپرسی متوجه میشی

 41. علی می گوید

  چند بار پیغام دادم
  ایمیل دادم
  جواب نمیدید
  حتی نظرما تایید هم نمیکنید
  اگه واقعا ان سایت رو زدید و میخوایید کمک کنید به جوونا به کمکتون نیاز دارم
  نمیدونم چرا با من اینطوری میکنید

 42. ارام می گوید

  سلام.چرا اصلا به من جواب نمیدین؟

  1. آذر می گوید

   جواب دادم

 43. زهره می گوید

  باسلام
  واقعا حرفاتون من یکی رو آروم کرد و نیاز به شنیدنشون داشتم که از شما شنیدم
  و واقعا همه چی توی زندگی همینجوریه
  موفق باشین
  التماس دعا یاعلی

 44. افسانه می گوید

  مطالبتون عالیه

 45. نیما می گوید

  حرفی برای گفتن ندارم.چون حرف درست جواب نداره.به قول دوستمون اینها نصیحت نبود.حرف دل دردکشیده بود.دوستون دارم استاد

 46. عبدی می گوید

  با عرض سلام و وقت به خیر.از مطالب سایتتون کمال تشکر را داریم.از طرف هیئت بنی هاشم شهرستان چابهار

 47. شکیبا می گوید

  سلام مدیر محترم سایت.درد و دلتونو خوندم خیلی آرامش بخش بود.من دبیر بینش اسلامی هستم.و با اجازتون از مطلبتون پرینت گرفتم و برای تمام شاگردام خوندم.جالب اینجا بود که بعضی از شاگردام آروم گریه میکردند و چند نفرشون هم از مطالب کپی گرفتند.هر کجایی که هستید خداوند به شما توفیق بده.از مطالباتون سپاسگزارم.

 48. لیلا می گوید

  .وقتتون بخیر واقعآ حرفاتون بهم ارامش میده بسیارسپاسگزارم

 49. malihe می گوید

  باسلام خیلی ازآشنایی باشماخوشحالم بابت همه راهنماییها ممنون میتونم باشماصحبت کنم

  1. malihe می گوید

   تازه باسایت شماآشناشدم بدجورجذب شدم شفارش لوح بسم الله دادم لطف میکنید برام بغرستید تااین موفع نتونستم ازسایتتون بیام بیرون ببخشیددیروقته

 50. sanaz می گوید

  salam ostad man 2 ta imail beheton dadam ama shoma javab hich kodomo behem nadadid

 51. ارام می گوید

  ازتون خواهش میکنم به خاطر خدا شما راهنماییم کنید؟

  1. آذر می گوید

   خانم محترم.دردودلتونو خوندم.شما الان در شرایطی نیستین که بخواین رو حرفام جامه عمل بپوشونین.شمازمانی حرفامو میشنوید که طبق حرففهای دلتون باهاتون حرف بزنم.اگه اینو میخواین برین دنبالش.اگه حرف منو میخواین بشنوید.همونی که در بخش دردو دل با شما گفتم

 52. zahra می گوید

  در مورد اون چند کاری که گفتین هیچ … بذارین وقتی انجام دادم نظر می دم اما در مورد اون چند سطر اول صحبت هاتون فرمایشه شما کاملا صحیحه منم کمو بیش به این نتایج و باور رسیدم…
  ممنونم از نگاه سرشار محبتتون
  یه سوال من مهمونی قاطی میرم منظورم پارتی نیس دور همی دوستانه هیچ دوست پسری هم ندارم و این در محل ما یه چیز کاملا دور از ذهنه …
  شمایی که سرت تو دینه به نظرت خدای دین اسلام (که الحق دین خوبیه) با مهمونی های اینجوری که شاید سالی دو بارم نشه مشکل داره ؟ رد میکنه واقعا دور همی چندتا جوونو ؟

  1. آذر می گوید

   سلام.به نظر من هر مهمانی که حدود شرعی در آن رعایت نشود مشکل دارد.

 53. رقيه می گوید

  سلام همه حرفای شماخیلی درستو درس گرفتنی هست.ممنون از راهنماییتون ولی من وقت به یچیز نیاز دارم .اونم اینه که میخوام یخورده مغرور باشم نسبت به کسی که دوسش دارم ولی اصلا نمیتونم جلو خودمو بگیرم یعنی طاقت ناراحتیش و ذوریشو ندارم تاحرفمون میشه همش از خودم میگذرم.راستش ما الان باهم نیستیم طاقت نمیارم هی بهش میزنگم اونم بدش میاد از پیلگی البته همچی تقصیر منه ها.

 54. majid می گوید

  با سلام خسته نباشید

  شخصی به یکی از عریضه نویسا رفته .
  در مورد اینکه در دوران بار داری بچه اش میمیره (۵٫۶)ماهگی
  وتا به اینجا ۳ بچه اش تلف شده
  و عریضه نویس گفته همزاد داره

  با تشکر

 55. رومینا می گوید

  از سخنان زیبایتان بسیار لذت بردم خدا شما را برای ما حفظ کند
  فقط خواهشی که از شما دارم اینکه اداب و چله ی لوح بسم الله رابرایم میل کنید چون مدت هاست ان را از شما گرفته ام اما هنوز نتوانسته ام از ان استفاده کنم
  باز هم از کمک های بیدریغ شما ممنونم

  1. آذر می گوید

   براتون ایمیل کردم

 56. هانیه می گوید

  سلام من هانیه هستم بارها با شما تماس گرفتم و از مشکلاتم گفتم این حرفا رو یک بار دیگه تلفنی به من گفتید اما من اونقدر درگیر بودم که نمی فهمیدم شما چی میگید اما واقعا حق با شماست برادر خوبم حرفهایتان سوز دلهایتان واقعا زیباست بیخود نیست که از قدیم گفته اند آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند از شما سپاسگزارم

 57. مهتاب می گوید

  سلام
  استاد خداوند در طی زندگی ام یک درس بزرگ بواسطه یک نفر بهم داد و آنکه هر چیزی را نباید به زور از خداوند گرفت زیرا که خداوند نیز او را به زور از تو خواهد گرفت.آن تجربه این بود: روزی دیدم خانمی که بچه دار نمی شد با گرفتن طلسم صاحب فرزند شد اما در تولد یک سالگی فرزندش بر اثر سانحه تصادف فوت شد. یک لحظه پیش خود گفتم خداوند می دانست عمر این زن کوتاه است و … به همین دلیل نباید آن فرزند را به زور می گرفت و…
  واقعا ممنوم از صحبت هایتان.

 58. هادی می گوید

  سلام.خدا ان شاالله بهتون خیر بده و خدا رحمت کنه پدرومادرتون. مطالب بسیار زیبا بود

 59. مریم می گوید

  سلام مممنون از مطالب خوبتون فقط استاد خانومها که عذر شرعی دارن دقیقا ۴۰ روز نمی تونم اینکارو بکنن پس باید چیکار کرد ممنون

  1. آذر می گوید

   سلام خانم محترم.شما تا حالاچکار میکردید همون کارو بکنید.موقع که عذر شرعی دارید که نمیتونید نماز بخونید ولی قرآن مشکلی نیست.فقط آیات قرآنی که سجده واجب دارد را در آن مدت قائدگی نباید بخوانید و دستتان هم نباید به آیات برخورد کند.

 60. الهه می گوید

  مرسی فقط ممنون بخاطر حرفاتون من که تصمیم گرفتم همین کارا رو کنم

 61. مهدی می گوید

  سلام.
  اینانصیحت نیست.ایناسوزدله.ایناشوردله.اینامحبته.ایناعشقه پدرانه است عشق برادرانه است.این حرفاحرف زبون نیست حرف دله.ماآدمافراموشکاریم.البته فراموشی برایه جاهایی مثل ازدست دادن عزیز خوبه.ولی برابعضی ازکارانه وبایدیکی یه تلنگر به آدم بزنه وبگه آآآآآآآی ی ی ی ی این راهی که داری میری پرازچاهه.حواست به جلوی پات باشه.هرکسی هم دلسوزآدم نیست که بیادوآدمونصیحت کنه.خیلیاهم هستن منتظرن تابخوری زمین تاوایسن ازت بخندن.زمونه بدیه.مابدیم.دنیاخودش به تنهایی خوبه.ماهم خوبیم عملامون بدن.البته روی من به خودمه وقصدجسارت به شماعزیزارونداشتم.برام دعاکنید.ازشماجناب آذرمنش بازم ممنونم بخاطرسایت خوبتون وبخاطراین تاپیک قشنگتون.فقط یه زحمتم براتون داشتم اونم اینه که من چندماهی هست که دی وی دی هاروگرفتم وکتابارومطالعه کردم چندبارهم باشماتماس گرفتم قرارشدشماره یکی ازاساتیدروبهم بدید.حالاهم باورکنیدچون نتونستم باشماتماس بگیرم بلاجباراینجاتقاضاکردم.بهرحال بخاطرهمه چی ممنونم.

  1. آذر می گوید

   سلام.به ایمیلتون پاسخ دادم

 62. najva می گوید

  سلام من چند روز پیش ازتون کمک خواسته بودم راستش دو دلم ولی از این بعد تصمیم گرفتم همه چی رو به دست تقدیر بسپارم ولی باور کنید خیلی وقتا دعاهام بی جواب میمونه و مشکلات دیونه ام میکنه گاهی وقتا هم ارزوی مرگ میکنم دعا کنید خدا دعاهامو اجابت کنه ممنون به خاطر حرفای قشنگتون

 63. ارزو می گوید

  سلام
  من تازه باشما اشنا شدم خیلی برام جالب بود چون یه مدته دنبال این کارا هستم البته نه طلسم و …. فقط بهم گفتن بختم بسته شده و دنبال باز شدنش هستم ممنون از حرفای جالبتون

 64. sanaz می گوید

  چقدر حرفاتون قشنگ بود.شاید باورتون نشه ولی چند سالی میشد که اینقدر آروم نشده بودم.بازم از این حرفا بزنید.خیلی به ادم دلگرمی میده.مرسی

 65. امیر می گوید

  سلام من میخواستم به طور کامل دعا نویسی یاد بگیرم میشه کمکم کنید خواهش میکنم جوابمو بدین

 66. soroor می گوید

  خیلی ممنون.
  ببخشید. من فک میکردم فامیلیتون آذرمنش هست .عذر میخوام

 67. مریم می گوید

  میخواستم مطمئن بشم این همه حرفهایی که زدم به در بسته نخورده حالا دیکه میدونم حسم رو درکم رو با یکی که من ذره ایی به او شبیه ام تقسیم کردم بازم ممنون که به من طراوت دادید

 68. مریم می گوید

  مدتی هست که از خدا میخوام منو با علوم غریبه آشنا کنه تا حدی که در نماز اول وقت که با جماهت در مسجد میخونم این آرزو مد نظرم میآد و مرتب از خدا خواستم که منو به این وادی برسونه .تا اینکه به دلم افتاد که در اینترنت در این باره جستجویی کنم و با سایت شما آشنا شدم از طرفی مدتی ست برای انجام کارهایی مثل گره گشایی کار و ایجاد محبت با پیرمردی در خیابان سیروس روبروی امامزاده سید اسماعیل تهران آشنا شدم به نام شسخ محمد. نماز اول این آقا و نوافل این مرد تاثیر داشت تا جایی که یک روز خودش گفت – در حالی که نان بربری و گوجه فرنگی میخورد با صورت نورانی اش _ در واقع سوال نکرده و نجوای دلم رو جواب داد : شیخ محمئپد گفت : .. بله ادیسون که کاشف برق بود با همین برق کشته شد و پاستور که کاشف میکرب بود با میکرب کشته شد و … توکل باید به خدا کرد و اثرش رو از خدا خواست منو به چله گرفتن تشویق کرد و اینکه عباداتم علی الخصوص نماز اول وقت رو غفلت نکنم !!!! باور می کنید اون شب که زیاد هم دور نیست – ۳ ماه پیش – سیخ محمد ۷۰ سال به اکثر سوالات نپرسیده ی من جواب داد . دل نوشته شما که چه عرض کنم ! تجربه و عصاره ی تجربه شما هم برام خیلی جالب بود. میدونید فقط چه چیزی التهاب منو بعنوان یک فرد ۴۰ ساله تسکین میده اینه که با یک نفر که این عالم رو حسابی درک کرده صحبت کنم یعنی قط مستمع حرفهاش باشم و فقط و فقط او رو بشنوم و تشنگی ام آروم بگیره . شاید متاثر از ماه تولد م هستم زاده ی ماه بهمن . فردی اعتقادی که با اسمهای خدا در جوشن کبیر حسابی عشق بازی میکنه و برای خداش خیلی غصه میخوره که توی دنیا چقدر این خدا تنهاست و چقدر او خوبه و بزرگه و بخشنده و … و بنده هاش چقدر بی سپاس و قدر نشناس و نمکدان شکن و … وقتی خودمو جای چوپان توی کتاب ادبیات و شعر مدرسه میذارم که چه جوری با خدا حال میکرد و اون اشعار رو زمزمه میکنم … کجایی تا شوم من چاکرت چاروقت دوزم بمالم پایکت و…. اشک از اشک امانم نمیده واااااااااای به جهان خرم از آنم که جهان خرم از اوست عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست ممنون که حرفهامو شنیدید باور میکنید که انگشتام دنیا دنیا انرژی برای شما فرستادند که صورتتون رو وجودتون رو زندگیتون رو نورانی کنند و شاااااااد دورد بر خدای ما و دورد بر تکه روح های خدای زیباییها که یکی از این مجموعه شمایید که به این مهمانی دنیا دعوت شده اید .
  سپااااااااس خیلی سبک شدم خیلی خیلی راحتم انگار اول صبح هست گرچه الان ساعت نزدیک ۴ بعد از ظهره ولی حرف زدن با شما به من حس شروع رو داد و اینکه با انرژی طلوع برم سراغ خانه و بچه و روزگار ملتمس دعا هستم چون محتاااااااجم

 69. roya می گوید

  سلام خواهش میکنم جوابمو بدید یک برادر دارم یک ازدواج اتفاقی و اجباری قرار گرفت اما از زنش اصلا خوشش نمیاد مادر و خواهرم بعد عروسی داداشم فوت شدن به فاصله ۱۱ ماه هر کدوم پیش چند تا دعانویس رفتم گفتم زن برادرت هم نحسه هم دعای قوی و طلسم کرده داداشتو دارم دیونه میشم برادرم ترک ما کرده وغیر زنش کسی نمیبینه اصلا به حرف من اهمیت نمیده بگید چیکار کنم که این طلسم باطل بشه خواهش میکنم 🙁

  1. آذر می گوید

   برام ایمیل بزنید تا جوابتونو ایمیل کنم

 70. مریم می گوید

  salam
  mamnun az rahnamaeetun, albate mikhastam jesaratan ye moredi be rahnamaeehaye shoma ezafe konam. unam ineke man shenidam ferestadane 124000 salavat(124000 bar na 124000 dor tasbih)hajat rava mikone inam begam ke man khodam zamani baraye hajati ziyad salavat ferestam ke albate hajat rava shodam, khoda hesabi sharmandam kard, eshghi nabud tahsili bud vali be har hal 100000 martabe shokr.
  rastesh alan be khatere alaghe daram 124000 salavato mifrestam ham ghalbam aroom shode ham inke vaghti nazdike azan shuru mikonam be ferestadan ba hameye eshghi ke daram bazam migam khodaya har chi be salahe.
  .mamnun az tavajohetun

  1. آذر می گوید

   دوست عزیز حرفاتون شیرین بود.فقط اگه دفعه دیگه دارین حرف دلتونو میزنین لطف کنین فارسی بنویسین تا همه راحت بخونند.

 71. soroor می گوید

  اقای اذرمنش میشه لطف کنید و هر دعایی رو که تو سایت میذارین ، نوعش رو هم مشخص کنین ؟ یعنی اینکه بنویسین کدومش طلسم و با استفاده از قدرت اجنه ست و کدومش دعای اسلامیه و انجام اون دعا مشکلی رو برامون پیش نمیاره .بازهم ممنونم

  1. آذر می گوید

   به روی چشم

 72. soroor می گوید

  سلام.
  آقای آذر منش ممنونم به خاطر این پست.راستش من خودم خیلی وقته درگیر ای مساله م ، اینکه بالاخره این کارو انجام بدم یا نه ؟ تا اینکه بعد از چند بار پرسیدن بالاخره جوابمو دادین . ممنونم.من جوابمو گرفتم.
  فقط یه سوالی بدجوری ذهنمو درگیر کرده .
  اینکه هدف و سیاست شما از ایجاد این سایت چی بوده ؟؟ میدونم قطعا اینجا جواب این سوالمو نمیدین! میدونم خصوصیه . ولی راستش خیلییییی کنجکاو شدم بدونم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم