آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

درخواست بررسی تفاهم زوجین

6

درخواست بررسی تفاهم زوجین

از دیگر قوانین حاکم بر دنیا , رابطه تاثیرات اسم بر اخلاقیات و روحیات فردی و همچنین رابطه بین افراد با یکدیگر چه در زمینه ازدواج و چه در سایر موارد مثل دوستی و شراکت و … میباشد .. با تحقیقات پانزده ساله و شاگردی اساتید آن علوم و همچنین تجربیات عملی بسیار و شهودات عینی بنده و یا گزارشات صحیح رسیده به باورهای عملی آنها هم رسیدم . با این توضیحات وظیفه الهی خود دانستم که این بخش را به صورت آنلاین قرار دهم وشما درگیر پیچ و خمهای بیهوده زندگی نشین و امیدوارم خیلی زود به آرزوهای قشنگتون برسین در قدیم الایام که علمایی به علم اسامی و تاثیر اسامی در گوشه گوشه زندگی واقف بودند مردم برای ازدواج و تناسب نام دختر و پسر به آنها مراجعه میکردند و از صحت ازدواجشان مطمئن میشدند. متاسفانه امروزه این علم خاک خورده و دور افتاده از دسترس علما هم دور افتاده چه رسد به مردم عادی. فقط یک مشت کم سواد وبعضا شیاد که بطور ناقص از گوشه های علم اسامی باخبرند و غالبا به دعا نویسی و سفره انداختن و باطل کردن جادو و… مشغولند -درصورتی که صلاحیت علمی و شرعی این اعمال را ندارند- اقدام به پرسش از نام زوجین میکنند و باتوجه به اشراف ناقص بر علم اسامی با دستوراتی ناصحیح ازدواجی عالی را منفصل و یا زندگی خرابی را متصل میکنند و عاقت هر دو کار به شر ختم میشود.اینگونه افراد که غالبا به فکر جیب خود هستند یک حرف مشترک دارند و آن هم “جفت بودن یا نبودن طالع و ستاره زوجین است” که از اکثر آنها شنیده میشود. مبحث ما بررسی اینگونه افراد نیست.پس بهتر است مبحث ازوداج و علم اسامی را بدون حاشیه به سر انجام برسانیم. در علم اسامی نام زن و مرد در سه حوزه ی تفاهم – سلامتی و پاقدم مالی زن بررسی میشود که در چند خط مختصر توضیحی در مورد این سه حوزه و علم اسامی میدهیم اگر نام زن و مرد با هم همخونی و تناسب نداشته باشد ممکن است در یک-دو و یا هر سه حوزه تفاهم و سلامتی و پاقدم مشکل ایجاد شود وتاثیراتش دامن خانواده را بگیرد.

 

درخواست بررسی تفاهم زوجین آنلاین

 

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

درخواست بررسی تفاهم زوجین

6 نظرات
 1. تبریزی می گوید

  سلام جناب آذر بزرگوار! وقتتون به خیر.
  من معاینه جسم و روح انجام دادم همچنین به طور جداگانه تفاهم زوجین.. که لطف فرمودین جواب هر دو رو دادین اما چند مورد بود که اینجا نمیتونم مطرحش کنم بنابراین میخواستم حتما باید با خود شما مشورت کنم و لطف کنید راهنمائیم بفرمائید که فرمودید بای شما ایمیل کنم ..۳ بار ایمیل فرستادم اما ظاهرا یا شما ایمیل بنده رو مطالعه نفرمودین یا … به هر حال ممنون میشم لطف بفرمائید جواب ایمیل رو بدین و راهنمائی کنید!.. متشکرم.

  1. admin site می گوید

   سلام ببخشید یک مدت مشغول تولید نرم افزار بودیم در چند روز آینده جواب ایمیل ها ذاده میشود

 2. مانيا می گوید

  با سلام.من از راهنمای تفاهم زوجین استفاده کردم که این بوده جوابش:
  چون بهم رسند خیلی خوب و مهربان باشند و بهترین طالع نصیب آنها است در چشم یکدیگر روز بروز عزیزتر و شیرین تر جلوه کنند. رزق آنها فراوان و هرگز از هم جدا نشوند و عمر زیاد کنند و اولاد زیادی آورند.روزهای آدینه(جمعه) و یک شنبه برای آنها بهتر است.
  اما همسرم به من بی توجه است و همش سرش به زنای دیگه گرمه و به خانواده اش توجه داره و منو نمیبینه و اصرار به جدایی داره اما من نمیخوام این اتفاق بیفته و ازشون جدا بشم .میشه یه راهی جلوی پام بذارین؟که ایشون دست از دختر بازی برداره و نخواد از هم جدا بشیم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 3. آلاله می گوید

  استاد گرامی جو.اب ببررسی تفاهم من اینه باید چیکار کنم به نظرتون

  سازگار آنها میانه باشند و زندگانی آنها متوسط گردد و سبب خصومت از جانب اعداء باشد و جرم و قصور از طرف هر دو است و فرزندان آنها میانه باشد. گاهی آنقدر با هم خوب هستند که حتی یک لحظه نمیتوانند از هم جذا شوند ولی گاهی انقدر کینه و دشمنی میکنند که چشم دیدن همو ندارند.اگر میخواهند با هم باشند باید مثل عاقل فکر کنند و عاقلانه زندگی کنند در این صورت یک زندگی تو هم با عشق واقعی دارند. و هرف دیگران را نباید در زندگیشان قبول کنند و راز زندگی خود را به کسی نگویند تا در دردسر نیوفتند.روزهای سه شنبه روز آنها است.

  1. admin site می گوید

   اعمال زیر را با هم انجام بدید
   ۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه نموده و

   (ایه ی ۱۷/سوره ی انفال)را هر روز بر یکی از فلفل ها خوانده ودر اتش اندازد تا

   ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد امد.مجرب

   است:

   بعد از هر نماز ۳ بار بخونه مخصوصا صبحا بعد از نمار صبح
   اَللّهُمَ اِنَّهُ لَیسَ فَی السَّماواتِ دَوَراتٌ وَ لا فِی الأَرضَ غَمَراتٌ وَ لا
   فِی الشَجَرِ وَرَقاتٌ وَلا فِی الاَجسامِ حَرَکاتٌ وَلا فِی العُیُونِ لَحَظاتٌ
   وَلا فِی النُّفُوسِ خَطَراتٌ إِلاّ وَ هِیَ بِکَ عارِفاتٌ وَ لَکَ شاهِداتٌ وَ عَلَیکَ
   دالاّ تٌ وَ فی مُلکِکَ مُتَحَیِّراتٌ فَبِالقُدرَهِ الَّتی سَخّرَتَ بِها اَهلَ السَّماواتِ
   وَالاَرضِ سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیرٌ وَ
   بِالاِجابَهِ جَدیرٌ وَ صَلَّی اللهُ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجمَعینَ
   به جای سَخِّر لی قُلُوبَ المَخلُوقاتِ
   بگوید سَخِّر لی قَلبِ فلان بن فلان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم