آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

درجلسات و محافل مراقب باشید

4

درجلسات و محافل مراقب باشید
یکی از مشکلاتی که دامنگیر خیلی ازافراداست ،غیبت وسخن چینی است که غالباً در مجامع چند نفره ‏بیشتر عیان می شود.افراد درجلسات ،خواسته یا ناخواسته مبتلا به غیبت و افترا و سخن چینی می شوند ‏وشروع می کنند به پشت سرهم حرف زدن ، حتی گاهی تصور می کنند آنچه می گویند صفت ویا واقعیتی ‏است آن فرد نیزبدان آگاه است ویا گاه می گویند ما در مقابل اونیز این حرفها را می زنیم.خب این افعال، از ‏گناهان کبیره است که حق انسانی را برگردن ما می گذارد
 و چه بسا که همین حرف ها مانع اجابت دعاها ‏وتاثیر اذکار واوراد ماشوند.مخصوصاعزیزانی که به محافل وجلسات مذهبی وزیارت عاشورا وختم انعام و…. می ‏روندبیشتر باید مراقب باشند که شیطان برای بی اثر کردن این گردهم آمدن ها،عمل غیبت وسخن چینی ‏وخدای ناخواسته تهمت وافترا را موجه جلوه می نماید تا دامنگیر و مانع استجابت دعاهایمان شود. اگر می ‏خواهیم ادعیه جمعی وجلسات ما، پر برکت و دارای نتیجه باشد باید مراقب گفتار و پندارخود باشیم و نسبت ‏به دیگران ستمی روا نداریم.‏

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

درجلسات و محافل مراقب باشید

4 نظرات
 1. فرهاد می گوید

  سلام استاد .
  یکی دوجای دیگه سوال مورد زیر رو از شما پرسیدم اما به هر دلیلی جواب ندادید .

  دعا یا دعایی برای خوندن رو عکس به منظور جلب محبت شخص هست ؟
  یعنی مثلا من رو عکس خودم بخونم که شخص مورد نظری یا اشخاصی که من رو می بینن مهر من به دلشون بیفته ؟؟
  تشکر

  1. admin site می گوید

   همچین موردی مال دعاگرای جنیه ما انجام نمیدیم

 2. sasan می گوید

  سلام استاد .
  من قسمت سرکتاب و اذکار شخصی رو پر کردم و برام زده ختم ۴۰ روزه که در اون بعد ازخواندن نماز حاجت و به تعدادمشخص ذکر شخصیم تکرار بشه . ( نوشته بود برای طلب حاجات )
  سوالم اینه :
  مشکلی هست این ختم همزمان بشه با ختم زیارت عاشورا یا باید صبر کنم زیارت عاشورام تموم بشه ؟؟
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   بذارید یه ختم تموم شه بعد بعدی رو دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم