آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دانلود کتاب پیدایش جهان هستی تا تمدن امروز

6

نام کتاب: شروع پیدایش جهان هستی تا تمدن امروز(سه جلد)

نویسنده کتاب: حمید آذرمنش

در برابر رازهای نهفته‌ی آغاز هستی، انسان همواره تعجب و تمنّا می‌کند تا بتواند به پیچیده‌ترین مراحل زندگی و راهکارهای ابتکاری هستی پی ببرد. کتابی فراگیر و البته الهام‌بخش به نام “شروع پیدایش هستی تا تمدن امروز”، این رازها را در چندین جلد توصیف می‌کند. این کتاب با آغاز بیگ بنگ و ایجاد کهکشان‌ها، منظومه‌ها، ستارگان و سیارات، به علم و دانشمندانی متکی است و هم‌چنین به دیدگاه‌های معنوی و دینی نیز توجه دارد که با تلفیقی جالب و منطقی در این اثر به تصویر کشیده می‌شوند.

کتاب “شروع پیدایش هستی تا تمدن امروز” به ارائه‌ی سفری هیجان‌انگیز از آغاز جهان تا به امروز می‌پردازد. این سفر با زمان‌ها و اتفاقاتی که در طول تاریخ و تکامل هستی رخ داده، خواننده را در معرفی دوران‌های مختلف و تحولات انسانی همراه می‌کند.

ابتدا کتاب با شرح رویدادهای بیگ بنگ و ایجاد کهکشان‌ها، منظومه‌ها، ستارگان و سیارات آغاز می‌شود. سپس مراحل اولیه‌ی زندگی به شکل آغازیان یا تک‌سلولی‌ها بررسی می‌شوند. پس از آن، دوره‌ی دایناسورها و نسل‌های پیشینی که در زمین حکمفرما بودند مورد بحث قرار می‌گیرند. سپس، به تکامل موجودات یِن و بِن پرداخته می‌شود که به موجودات اجنه یا جنیان و شیاطین تبدیل می‌شوند. این مراحل تحولات زندگی، به نگاهی نو به زمان‌ها و چرخه‌های ایجادی ما انسان‌ها می‌انجامد.

یکی از جذابیت‌های این کتاب، تلفیق دیدگاه‌های مختلف به ویژه علمی و معنوی است. از یک سو، اصول و مبانی علمی و فیزیکی با کمک دانشمندان و پژوهشگران تبیین می‌شود و از سوی دیگر، به نگاه معنوی و دینی معتقدان پی‌برده می‌شود. این تلفیق، تنوع بیشتری به کتاب می‌بخشد و انسان را در مسیری از تفکر علمی و معنوی همراه می‌کند که بیشتر به درک عمیق‌تر و بازتعریف نقش انسان در جهان کمک می‌کند.

با توجه به محتوای غنی و شیوه نگارشی جذاب این کتاب، ارائه‌ی چنین مقاله‌ای می‌تواند خواننده‌ها را به دانلود و خواندن کتاب “شروع پیدایش هستی تا تمدن امروز” ترغیب کند. این اثر الهام‌بخش، از گذشته تا حال، پیچیدگی‌ها و زیبایی‌های هستی را در کنار هم قرار می‌دهد و درک بهتری از جهان اطراف و جایگاه انسان در آن به ما می‌آموزد.

با خواندن این کتاب، خواننده‌ها به دنیایی از معرفت و دانش پرداخته و با افق‌های جدید و گسترده‌تری از داستان‌های تاریخی، فرهنگ و تکامل انسانی آشنا می‌شوند. پیشنهاد می‌شود تا این کتاب را دانلود کرده و در دنیایی از پیچیدگی و زیبایی هستی سفر کنید و از این تجربه ممتع بهره‌مند شوید

این کتاب در سه جلد به صورت پی دی اف و رایگان در لینک زیر قابل دانلود است

موضوعات کتاب:

فصل اول:پیدایش جهان هستی و منظومه شمسی از نظر دانشمندان

فص دوم: پیدایش جهان هستی و منظومه شمسی از نظر علما و قرآن

فصل سوم: خلقت فرشتگان

فصل چهارم: خلقت موجودات قبل جن

فصل پنجم : خلقت موجودات جن

فصل ششم: خلقت شیطان

فصل هفتم: خلقت آدم و حوا

فصل هشتم: انسانهای اولیه تا تمدن امروز

شناسنامه کتاب:

نام کتاب: شروع پیدایش جهان هستی تا تمدن امروز(سه جلد)

نویسنده کتاب: حمید آذرمنش

نوع فایل: pdf

تعداد صفحه: ۹۶۲ صفحه

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۵/۰۵

حجم سه جلد کتاب: ۹٫۵۰ مگا بایت

دانلود جلد اول کتاب

دانلود جلد دوم کتاب

دانلود جلد سوم کتاب

6 نظرات
 1. لیلا می گوید

  سلام استاد ممنون بابت کتاب خوبتون .من یک سرکتاب برای خودم میخوام

 2. قیصر می گوید

  سلام،قبلا مجموع کتب چاپی و خطی در زمینه علوم غریبه و متافیزیک که در قالب دو عدد دی وی دی قبلا توسط شما و تیم همراه فروخته میشد الان موجود دارید یا نه؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام همه این کتب را از سایت حذف کردیم.دیگه فروش این کتب ممنوع شده

 3. سید مهدی می گوید

  سلام. بینهایت از زحمات شما سپاسگزاریم.چند کتاب در زمینه جهان هستی نوشته شده که تک جلدی هستن ولی بیش از ۲۰۰ هزار قیمتشون.و اینه شما سه جلد رو با مطالعه و تحقیق زحمت کشیدید و به صورت رایگان در اختیار عموم قرار میدید.این بزرگواری شما قابل ستایشه

 4. رضا می گوید

  استاد سلام لینک سوم دانلود نمیشه مشکل از لینکه یا موبایلمه؟ از بابت کتاب خوبتون ممنونم

 5. سهیلا می گوید

  سلام استاد.بابت این سه جلد کتاب خیلی سپاسگزاریم.هر سه جلد رو دانلود کردم فقط نگاه گزراش انداختم تا سر فرصت مطالعه کنم. ممنونم که رایگان این کتاب رو در اختیارمان قرار دادید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم