آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دانلود کتاب آموزش عملی پرواز روح

0

دانلود کتاب آموزش عملی پرواز روح

 

پرواز روح

شما سفرتان را در هفته اول به صورتی شروع می کنید که در آغاز به تقویت  یک سلسله امکانات روان شناسی می پردازید که در جریان کار به آنها نیاز پیدا می کنیدتا به صورتی موفقیت آمیز خروج از بدن را تجربه کنید.در ابتدا شمایاد می گیرید چگونه بیشتر به حوای پنجگانه خودتان توجه کنید و ارتباط و آگاهی بیشتر با کالبدتان داشته باشید و به نکات ریزی  که در جهان اطراف شماست تو جه نمایید.در این جریان شما به تکنیک “ریلاکس شدن آگاهانهگ تسلط پیدا می کنید، به این معنا که در شرایطی که جسم شما در یک شرلیط ریلا کس بودن عمیق و گسترده وارد می شود،ذهن و فکر شما کاملا آگاه و هشیار باقی بماند.

با تمرینات هفته دوم،شما بیشتر و عملا این ریلاکس بودن آگاهانه را احساس می کنید و در این جریان این مهارت و قابلیت را پیدا می کنید که بتوانید به کمک تصویرهای ذهنی،نقاط دوررا هر قدر که ممکن باشد دقیق تر مجسم و احساس کنید.هر قدر این قدرت و قابلیت تجسم ذهنی مناطق دور دست در شما بیشتر شکل گیرد،شما به تدریج بهتر خروج روح از قالب تن و سفر خارج از بدن را احساس می کنید.

در هفته سوم،شما این امکان را پیدا می کنید که به مدد یک همراه یا همگام و یا در هنگام رویا،خروج روح از بدن را احساس کنید.

در هفته چهارم،شما بر بقیه مقاومتهای نا خودآگاه ای غلبه پیدا می کنید که در راستای رسیدن به سفر روحی ممانعت به خرج می دهند.در این شرایط با اتکا به تجربیاتی که در سه هفته قبل به دست آورده اید،این قدرت و امکان را پیدا می کنید که به تدریج روح از بدن را به صورتی ارادی با دقت و قدرت بیشتری احساس یا ایجاد کنید.

بر اساس تجربیاتی که ما کسب کرده ایم ،بیشترین و بهترین نتایج در زمینه رسیدن به تجربه خروج روح از جسم،در شرایطی حاصل می شود که فرد مراحل تجربی و تمرین بر روی درسها را پله به پله و گام به گام بپیماید.این امکان را برای خودتان فراهم بسازید که این سی درس را لااقل،در مدت سی روز طی کنید تا برای تا برای هر مرحله وقت کافی را صرف کنید.

کسانی که در تمرینهاو سیر و سلوکهای روحی وارد می شوند ،هرگز نباید عجله به خرج بدهند.هر چند این برنامه برای سی روز و به صورت سی درس تهیه شده،ولی اگر نیاز داشتید که آرامتر این مراحل را طی کنید هرگز به خود فشار وارد نسازید.اگر در محدوده  زمانی طولانی تری می توانید این برنامه را بهتر طی کنید ،به همین صورت اقدام کنید.

باری،برنامه پرواز روحی را با توجه به اوقات فراغت خویش و اوقات آزادی که دارید تعدیل کنید ،ولی هرگز این برنامه را زودتر از سی روز تمام نکنید.سعی نکنید در فراغت تعطیلات آخر هفته،کثرت کارها و مشغولیات طول هفته را جبران کنید.به این معنی که اگر دو روز در هفته تعطیلی  دارید،سعی نکنید در این ایام با انبوه ساعات بیکاری،بیشتر از دو برنامه یا درس را تمرین کنید.هرچند برخی از تمرینهای پرواز روحی بسیار ساده و راحت به نظر می آیند،ولی اگر برروی هر یک به اندازه کافی وقت صرف نکنید،احتمال دارد که به موفقیت نهایی نرسید.

اگر به صورتی تدریجی این سلسله تمرینات را پشت سر بگذارید،شما تسلط بیشتری بر قوای روحی خویش پیدا می کنید.چون در این مدت تعدادی از تغییرات واحساسی بایستی در شما شکل بگیرند،اگر به صورتی تدریجی و کامل درسهای خود را خوب یاد نگیرید،به نتیجه پایانی نمی رسید.

ما به شما توصیه می کنیم که تمرینات  را به این خاطر انجام دهید که حوزه های انرژیهای درونی و باطنی خویش را توسعه دهید و با قدرتها و بینشهایی که قبلا فاقد آن بوده اید،به خود نیرو ببخشید.اگر شما مانند اکثریت افادی بشوید که می توانند تجربیات خارج از جسم را انجام دهند،توجه پیدا می کنید که میزان تسلط شما بر حوادث و پدیده های سفر روحی،از تسلط شما بر حوادث روزانه بیشتر می شود.

اگر درجریان این تمرینها شما احساس ناراحتی یا ترس کردید و مایل بودید که به شرایط عادی برگردید،به راحتی و با سهولت زیادی می توانید این کار را انجام دهید،زیرا شما همیشه در وضعیت ریلاکس بودن هشیارانه بر وجود خویش تسلط دارید.هر چند شرکت در این برنامه ها خطری برای سلامتی ندارد و همه افزاد به راحتی می توانند این تمرینها را انجام دهند،با وجود این در صورت وجود تردید یا ترس فراوان می توانید با یک پزشک صاحب صلاحیت مشورت کنید.

برای اینکه از این تجربه بیشترین لذت و بهره راببرید،این تمرین را در مکان آرام و دل انگیزی انجام دهید تا هیچ کس مزاحم خلوت و تنهایی شما نشود.ما به شما توصیه می کنیم که بیشتر بر روی صندلی های راحتی و دسته دار،این تمرینها را انجام دهید و کمتر به داخل یک مبل بسیار راحت فرو بروید،زیرا در این شرایط بیشتر این احتمال وجود دارد که شما در خواب راحتی فرو بروید،در جریان تمرینها لباسهای زیرین خود راکمی شل کنید و ساعت ووسایل تزئینی را از خویش دور سازید.

قبل از شروع کار،چند نفس عمیق و آرام بکشید تا در وضعیت راحت وآرامی قرار بگیرید،به نتیجه کای که انجام می دهید ایمان داشته باشید و سعی کنید حتما این کارها را در خلوت و برای خودتان انجام دهید.

هر قدر بیشتر در شرایط یک ریلاکس بودن عمیق و گسترده قرار بگیرید و هر اندازه که زیادتر آرام و بی اضطراب باشید،این احتمال بیشتر وجود دارد که شما به موفقیت برسید.برای رسیدن سریعتر به هدف عجله نداشته باشید.در بسیاری از موارد ،احساس خروج روح از جسم در شرایطی پدید می اید که شما چندان انتظار رسیدن به آنرا نداشته باشید و به چیزهای دیگری فکر میکرده اید.

این برنامه ها با دقت و ظرافت زیادی طراحی شده اند تا شمارا در شرایطی قرار بدهند که از لحاظ روانی برای احساس این پدیده آمادگی داشته باشید.تصور نکنید که این برنامه ها به صورتی مکانیکی و کلیشه ای به ادراک خروج از بدن منجر می شوند،خود را مجبور به کسب موفقیت در لحظه خاصی ندانید.

برنامه رسیدن به احساس خروخ از جسم به صورت یک جریان مستقیم نیست که در پایان آن فرد به موفقیت یا شکست برسد.این مسئله بسیار مهم است که بدانید در هر مرحله ای از این برنامه،شما ممکن است به این احساس دل انگیز دسترسی پیدا کنید.در طول برنامه،لحظات متعددی پیش بینی شده که امکان خروج روح از جسم برای فرد فراهم می شود،بنابراین در هر لحظه و در هرگام ممکن است شما این موفقیت را کسب کنید.

لذا در لحظات اولیه هم امکان رسیدن به هدف وجود دارد.

مشخصات کتاب:

نام کتاب: آموزش عملی پرواز روح

نوع فایل: پی دی اف و زیپ شده

تعداد صفحه:۳۸ صفحه

حجم فایل:۱٫۴۶ مگا بایت

منبع: http://pay-download.ir

قیمت کتاب: ۶۰۰ تومان

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلود

لینک خرید آنلاین و دانلود محصول همراه با ثبت نام در سایت

 

لینک خرید آنلاین و دانلود محصول بدون ثبت نام در سایت

 

 

.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم