آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

خواب‌های مرکب در هیپنوتیزم

0

خواب‌های مرکب در هیپنوتیزم

در مباحث مختلف سایت با علوم مغناطیسی کاملاً آشنایی پیدا کردیم، حال می‌توانیم با انجام تمرینات و ادامه آنها از مانیه‌تیزم و هیپنوتیزم و تلقین استفاده نموده و اشخاصی را معمول قرار داده و خواب نماییم.

معمولینی که تنها با تلقین به خواب می‌روند خیلی نادرند، با اصول دیگر نیز به تنهایی کار کردن سخت می‌باشد. برای تسهیل امر خوایانیدن و اخذ نتیجه مثبت و موفقیت‌ها کامل، از سه طریق مختلف خواب کردن در ان واحد استفاده می‌نمایند بدین وسیله می‌توانند ۸۰% اشخاص سالم را به خواب مصنوعی ببرند.

اکنون طرز عمل خواب‌های مرکب را که مخلوطی از روش‌های سه‌گانه است برای علاقه‌مندان می‌نگاریم تا بتوانند از کار خودشان نتیجه بیشتری را به دست آورند.

معمول را روی صندلی راحتی نشانیده می‌گویید به چشم‌های شما نگاه کند، خودتان در ریشه چشم وی که همان گودی روی بینی باشد نگاه می کنید، ضمناً انگشتان دست راست را جمع کرده در پیشانی وی قرار داده و تلقین می‌کنید:

«پلک چشم‌های شما سنگین می‌شوند در تمام اعضاء بدن یک نوع راحتی حس می‌نمایید. فکر خواب کنید خیلی راحت هستید کم‌کم سرتان سنگین می‌شود، بخوابید، راحت بخوابید، هر آن خوابتان سنگین‌تر می‌شود تا دستور تازه من به خواب ادامه دهید ، بخوابید راحت بخوابید.»

با نگاه کردن در چشم معمول از قوای  هیپنوتیزم و مانیه‌تیزم توأماً و با گذاشتن دست راست روی پیشانی وی، از نیروی مانیه‌تیزم و با تلقین عمل القاء را انجام داده و معمول را با سهل‌ترین طریقه و در کوتاه‌ترین وقت خواب خواهید کرد. پس از خوابیدن می‌توانید با دادن پاس‌های متوالی و انجام تلقینات و تکرار آنها، معمول را به خواب سنگینی فرو برده و عملیات لازم را اجرا نمایید.

استفاده کردن از سه عامل اصلی خواب، در مراحل اولیه مشوق شما خواهد بود، ۸۰% کسانی را که می خواهید خواب نمایید، به حالات مختلف هیپنوتیزم و مانیه‌تیزم انداخته و عملیات لازم را انجام خواهید داد، منتهی باید سعی نمایید در یک آن و  در آن واحد از سه طریقه استفاده کنید. به عبارت دیگر,سایت هیپنوتیسم دات آی آر,وقتی که با چشمان خود نگاه مغناطیسی را متوجه معمول می کنید ضمناً با دست‌ها، حرکات پاس را انجام داده و از نیروی آنها نیز استفاده کرده، به وسیله تلقین ایجاد القاء می‌نمایید، تا نتیجه بهتری را گرفته و به موفقیت بیشتری نائل شوید.

 معمول در نتیجه تلقین کاملاً به حالت کاتالپسی آمادگی دارد و با انجام پاس‌ها خواب وی سنگین می شود.

 لازم است پاس‌هایی از قسمت سر شروع تا انتهای پاها انجام داد و تلقین نمود که تمام بدن دارد خشک می‌شود.

ادامه دارد…

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم