آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

خلاص شدن از شرسموم بدن از طریق پا

2

خلاص شدن از شرسموم بدن از طریق پا

آناتومی پا

پوست پاها یکی از اعضای مهم بدن برای دفع سموم است. ورود سموم به بدن از طریق مواد غذایی یا سایر راه‌ها ممکن است اتفاق بیفتد و در برخی موارد، ممکن است اقداماتی را بتوان برای کمک به دفع سموم از طریق پوست پاها انجام داد. اما لطفاً توجه داشته باشید که این اقدامات نباید به عنوان جایگزین درمان‌های پزشکی مورد استفاده قرار گیرند و در صورت بروز علائم جدی یا تشدید شدن وضعیت، حتماً به پزشک مراجعه کنید.

چینی ها در طب باستان به این واقعیت تکیه میکنند که پاها, دستها و تمام اعضای بدن انسان توسط دست و کف پاها درمان میشود

و برای سم زدایی از بدن استفاده میشود

یکی از راه‌های کمک به دفع سموم از طریق پوست پاها استفاده از نسخه زیر است. این روش می‌تواند به تحریک فرآیندهای تعریق و دفع سموم از طریق پوست کمک کند. برای انجام این کار می‌توانید به این صورت عمل کنید:

    آماده‌سازی حمام: یک حوضچه یا وان حمام یا تشت بزرگ را با آب گرم پر کنید. آب باید داغ و مطبوع باشد، اما برای جلوگیری از سوختگی پوست، باید حرارت آن زیاد نباشد.

  افزودن مواد زیر

به داخل تشت آب نصف فنحان سرکه سیب و یک قاشق غذا خوری کربنات سدیم(کربنهای غذایی) اضافه میکنیم.این روش کمک به تحریک فرآیند تعریق می‌کند که می‌تواند به دفع سموم از طریق پوست کمک کند

قرار دادن پاها در آب: فرد مربوطه باید پاهای خود را در آب قرار دهد و به مدت حداقل ۱۵ تا ۳۰ دقیقه پاها در آب قرار داشته باشد

ابتدا در اوایل رنگ آب زرد است.بعد از مدتی رنگ آب کم کم به رنگ تیره و سیاه در می آید. و این شواهدی است که سموم از کل بدن خارج میشود . و در بدن و پا احساس راحتی میکنید.

سم زدایی پا در سایت این اپلای

لطفا به موارد زیر توجه کنید

شب قبل از خواب این دستور را انجام دهید.تا پاها در معرض رطوبت قرار نگیرند

و یا بعد از آن جوراب بپوشند

قبل از استفاده از این نسخه حتما آب زیاد بنوشید تا هیدراته بماند و فرآیند تعریق بهتر انجام شود

استفاده از این نسخه تمام سموم و بوی پاهات از بدنت خارج میشود.اگر ترک یا خراشی هم باشد ازبین میرود. و شما متوجه نرمی پا میشوید

این دستور را دو بار در هفته تکرار کنید.

و من الله توفیق : حمید آذر

2 نظرات
 1. سعید می گوید

  سلام
  ببخشید استاد دوتا سوال داشتم خدمتتون:۱-کربنات سدیم از کجا تهیه کنیم؟۲-اگر هفته ای یکبار این نسخه سم زدایی را انجام بدیم کافیه؟

  1. hamid-azar می گوید

   کربنات سدیم (Na2CO3) که با نام های کربنات دو سود، سودا اش (soda ash)، کریستال سودا (soda crystals) و سودای شستشو (washing soda) نیز شناخته می شود، یکی از مهمترین مواد شیمیایی صنعتی بوده که به طور وسیعی در تولید دیگر محصولات قلیایی، نمک های سدیم و … به کار می رود. سودا اش نام متداول کربنات سدیم بدون آب است که به طور صنعتی کاربرد دارد. سدیم کربنات یا سودا اش، در واقع نمک سدیم اسید کربنیک است که در حالت عادی به صورت جامد سفید رنگ می باشد.

   میتونید از سایتهایی که مواد شیمیایی میفروشند خریداری کنید یه سرچ کنید میتونید تهیه کنید
   هر سه هفته یک بار کافیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم