آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ختم آیه الکرسی جهت عزت و مقام وشهرت و ثروت

49

ختم آیه الکرسی جهت عزت و مقام وشهرت و ثروت

سلام به همه عزیزان و دوستان گلم

در حال حاضر داریم سالهای اخر ۱۳۹۵ را سپری میکنیم و یک سال هم گذشت.

یک سال از عمر و بهترین سالهای زندگیمون گذشت.این یک سال رو چطور گذروندیم.چه استفاده ای از این یک سال کردیم؟

الان زمان آن فرا رسیده که لیست آمار این یک سال رو بیاریم بیرون .برنامه ریزی که تا پایان سال امسال انجام دادیم را بیرون بکشیم و ببینیم تا کجای برنامه پیش رفتیم؟

خوش به حال دوستانی که طبق برنامه ریزیشون پیش رفتند و از این یک سال بهترین استفاده رو بردند

خوشا به حال دوستانی که در ماه حداقل یک کتاب مطالعه کردند.خوشا به حال دوستانی که دنبال یه تخصص رفتند و یک سال در این تخصص و هنرشون فعالیت کردند.

خوشا به حال دوستانی که در سال ۹۵ تصمیم به ورزش گرفتند و الان سرحال و تندرست هستند.

و اگه هم اون دوستانی که هیچ برنامه و نظمی در این یک سال نداشتند سعی کنند از اول سال ۹۶ آغاز کنید و سالهای پر باری رو رقم بزنند.

من در این پست میخوام ختمی رو به شما اموزش بدم که با انجام این ختم سی روزه عزت و مقام و شهرت و ثروت برای خودتون رقم بزنید.

این ختم یکی از ختم های ایه الکرسی هست.و برگرفته از ملا محمد باقر مجلسی رحمه الله علیه است.

این ختم هم شرایط داره و باید حتما در این سی روز شرایط را رعایت کنید

شرایط این ختم:

 • نماز سر وقت که یکی از شرطهای مهم و اساس این ختم هست
 • دائم الوضو بودن
 • تا هفت روز قبل از شروع ختم نباید نماز قضا داشته باشید
 • قبل از شروع ختم سر مزار سه تا شهید بروید و برای انها فاتحه بخوانید و از انها بخواهید که برای شما دعا کنند
 • در این یک ماه مرتکب گناه نشوید و صدایتان را برای کسی بلند نکنید
 • از ادکلن و الکل اصلا استفاده نکنید

ختم ایه الکرسی:

از اول ماه قمری شروع کنید و بعد از نماز ظهر .دقیقا سر وقت بین نماز ظهر و عصرابتدا ۱۴ صلوات بفرستید و بعد یک بار ایه الکرسی بخوانید و بعد ۱۴ صلوات دیگر.

روز دوم باید دو بار ایه الکرسی بخوانید.روز سوم سه بار تا اینکه در روز سی ام باید سی بار بخوانید

پس از اول ماه قمری شروع میکنید به مدت سی روز.اولین روز باید یک بار آیه الکرسی بخوانید و هر روز یکی اضافه بخوانید تا روز سی ام باید سی بار بخوانید. و ما بین ان باید ۱۴ صلوات بفرستید.

روز سی یکم به نیت همان سه شهید یک بسته خرما خیرات کنید

توجه کنید که خانمها باید ۲۱ روز انجام دهند و دقیقا بعد از عادت ماهانه شروع به ختم کنند و از روز اول باید ۱۰ بار ایه الکرسی بخوانند و از۱۰ بار شروع کنند

روز بیست و دوم هم ۴۵ بار ایه الکرسی را بخوانند

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

******************************

 

ختم آیه الکرسی جهت عزت و مقام وشهرت و ثروت

 

49 نظرات
 1. طلوع می گوید

  سلام
  پدرم دچار تومور بدخیم شده ب طور ناگهانی زمین گیر شده منشاس مسخص نیست شما رو ب هدا ی نسخه درمانی رفع چشم زخم یا چیزی که حالش خوب شه یعنی دو باره خوب میشه

  1. admin site می گوید

   دوست من تا ۴ تا پنج شنبه وان یکاد و ۴ قل را در اببخون و با همان اب غسل کنه
   البته میگی تومور منظورتون چه نوع توموریه؟
   اگه میتونه یه چله سوره حمد رو بخونه که هر روز ۷۰ بار سوره حمد را در اببخونه و همان اب را بخوره و در این چهل روز متوسل به امام زمان بشه و هر صبح براش دو رکعت نماز بخونه و ۵۹ صلوات بفرسته

 2. سلام می گوید

  سلام استاد آذر وقتتون به خیر ان شاءالله
  ببخشید من دعای نور سفارش دادم به دستم رسید. دورش چسب زده شده من می تونم چسبش رو باز کنم و دعا رو مشاهده کنم؟؟روش نوشته تا ۴۰ روز همراه باشد. با تشکر

  1. admin site می گوید

   نه تحت هیچ شرایطی نباید بازش کنی

 3. خسته دل می گوید

  لطفا چهارسوقو درست کنید

 4. م خ می گوید

  سلام استاد ببخشید اشکال نداره این ختم رو ساعت ١٠شب شروع کنیم چون تا ساعت ٩سر کارم تا میام خونه ساعت ١٠میشه

  1. admin site می گوید

   مشکلی نیست ولی بعد از اذان صبح هم میتونی شروع کنی

 5. رحمان می گوید

  سلام استاد برای سرکتاب گرفتن هم باید روز و ساعات را رعایت کنیم.

  1. admin site می گوید

   نه عزیزم

 6. بهار می گوید

  سلام ختم نمازاستغاثه فاطمه زهرا رامیسه یادبدید ممنونم خدااجرتون بده

 7. گیتا می گوید

  سلام آقای آذر عزیز اول اینکه زیارتتون قبول دوم امیدوارم کاربرای سایتتون هم دعا کرده باشین این یکیو مطمعنم حتما دعا کردین من خیلی التماس دعا دارم ایکاش یه راه ارتباطی بین ماو شما بود برا اینجور موقه ها حداقل میگفتیم ک برامون دعا کنید بنظرم دعا کردن ب اسم بیشتر ج میده ن.؟؟؟
  .امیدوارم زودتر برگردین همین دیگه مرررررسی.

 8. رحمان می گوید

  سلام استاد در روز جمعه که بیستم ماه قمری است ایا میشه تعویذی نوشت.ممنون

  1. admin site می گوید

   بله میشه نوشت

 9. Ma می گوید

  سلام استاد محترم. ببخشید در مورد ختم ایت الکرسی برای شهرت و….چند سوال داشتم.
  ۱)درمتن امده که یه هفته قبل از شروع ختم نماز قضا نداشته باشیم خانمها که قبلش در عادت هستند و نماز نمیخونند باید چیکارکنند مسئله ای نیست؟
  ۲) میشه روز اول ختم، اول ختم را شروع کنیم و چند ساعت بعد سر مزار شهید بریم ؟ولی خب از فبل نیت کرده باشیم.
  ۳) اگه روز بیست ودوم ختم (روز اخر با ۴۵ ایت الکرسی) عادت خانمی شروع بشه اشکال داره ۴۵ ایت الکرسی را بخونه و ختم را تموم کنه؟ یا اینکه ختم کامل باطل میشه؟
  ممنون از شما

  1. admin site می گوید

   در دوره عادت هیچ عملی مجاز نیست و این برای بار چندم هست که این مطلب رو عرض می کنم دیگه هر زنی مسلمون هست باید روتین این مسائل رو بدونه. بعد عادت برای خانم ها نماز قضا ندارن
   دو ختم با هم برندارید

 10. سمیرا می گوید

  سلام آقای آذر. من دستورالعمل (دعای گیرا شدن نفس برای هر عملی) رو انجام دادم. طبق دستورش باید قبل از انجام عمل، بخور بسوزانیم. مثل عود یا کندر در کتری در حال جوش. اما من چون به کندر و عود دسترسی نداشتم، قبل از انجام عمل، اسپند سوزاندم و فضای اتاق پر از بوی اسپند شد. و بعد نماز ظهر رو خوندم و بعدش هم ختم آیت الکرسی رو انجام دادم و بعد اون هم دعای گیرا شدن نفس رو انجام دادم. آیا سوزاندن اسپند هم جزو بخورات بحساب میاد و
  ۱. اینکه بجای عود و کندر، اسپند سوزاندم درست بوده؟؟
  ۲. سوال بعدیم اینه که من یکبار دعای گیرا شدن نفس رو انجام دادم امروز، اما بعد از انجام عمل متوجه شدم ذکر رو درست تلفظ نکرده بودم. برای همین دوباره از اول کلّ دستورات مربوط به دعای گیرا شدن نفس رو انجام دادم. اینکه دوباره کاری کردم انجام این دعا رو، مشکلی نیست؟؟

  1. admin site می گوید

   دوباره مشکلی نیست
   عود همون موردی هست که واسه عید میسوزونن اگر عود و عنبر باشه بهتره

   1. سمیرا می گوید

    بله میدونم عود چیه. اما میخواستم بدون بجای سوزاندن عود و کندر که در دستور دعای گیرا شدن نفس برای هر عملی، به اونها اشاره شده، حالا من بجای اینها از سوزاندن اسپند بعنوان بخورات استفاده کردم. سوالم اینه که اینکارم درست بوده؟

    1. admin site می گوید

     اسپند خاصیت خودش رو داره عود بوی خوشش موکلین و ملائک رو بیشتر جذب می کنه

 11. سمیرا می گوید

  سلام آقای آذر. سوالی داشتم ازتون. من در حال حاضر در حال انجام ختم آیت الکرسی جهت رسیدن به ثروت و شهرت و عزت هستم. و طبق دستور این ختم، باید در هر روز بعد از نماز ظهر، به تعداد مشخصی آیت الکرسی رو بخونم. از طرفی با توجه به اینکه الان ماه رمضونه و روزه میگیرم. خواستم دستورالعمل ( دعای گیرا شدن نفس برای هر عملی) انجام بدم که طبق دستورش باید با دهان روزه در روز جمعه، بعد از نماز ظهر، ذکر های خاصی رو به تعداد مشخصی که گفته شده بخونم.حالا سوالم اینه که آیا میتونم هر دو دستورالعمل رو با هم انجام بدم؟ یعنی از طرفی ختم آیت الکرسی و از طرفی هم این دعا برای روز جمعه. و هردوشون هم باید بعد از نماز ظهر انجام بشه. اگر مشکلی نیست که هر دو دستور رو در جمعه انجام بدم، باید به چه صورتی باشه؟ یعنی بعد از نماز ظهر، اول دستور مربوط به ختم آیت الکرسی رو انجام بدم و بعدش دستور مربوط به دعای گیرا شدن نفس؟

  1. admin site می گوید

   بینشون چند تا صلوات بفرستید تداخل یجاد نشه لطفا

 12. Ma می گوید

  سلام استاد. ببخشید چند سوال داشتم’
  ۱) اگر برای خانمها شروع ختم اول ماه قمری نباشه مشکلیه؟
  ۲)خانمها وقتی روز اول از ۱۰ ایت الکرسی شروع می کنند باید روزهای بعد یکی به تعداد قبلی اضافه کنند؟ و اینکه چندمین روز باید سر مزار شهدا رفت؟
  با سپاس

  1. admin site می گوید

   دستورش رو با دقت بخونید سوالاتتون برطرف میشه

 13. سمیرا می گوید

  ببخشید طبق این دستورالعمل ختم آیت الکرسی برای دستیابی به عزت و ثروت و … ، فرمودید قانونش اینه که در این مدت از الکل و ادکلن استفاده نشود، میخواستم بپرسم با توجه به گرمی هوا و لزوم استفاده از خشبوکننده ها، از عطر و اسپری میشود استفاده کرد؟

  1. admin site می گوید

   اسپری الکل داره. ببینید حالا یه بار میخاید با خدا معامله کنید یه چیزی بزرگ بهتون بده در عوض شما یه چیز خیلی ناقابل رو فقط واسه یه مدتی کنار بذارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. سمیرا می گوید

  سلام آقای آذر. روز بخیر. شما در این پست(ختم آیت الکرسی جهت عزت و مقام و شهرت و ثروت)، فرمودید تا ۷ روز قبل از شروع ختم نباید نماز قضا داشته باشیم. من امروز این ختم رو شروع کردم. اما چند روز اخیر نماز صبحم رو به موقع نمیخواندم و خواب میموندم. و قضای نماز رو هنگام ظهر بجا می آوردم. یعنی در ۷ روز اخیر اگر هم نماز قضایی داشتم، بجا آوردمش. اما از این پس که شروع به ختم کردم همه ی سعیم رو میکنم که نمازهام رو به موقع بخوانم. حال میخواستم بپرسم این ختمی که شروع کردم، صحیح هست؟ با توجه به اینکه اونطور که عرض کردم در چند روز اخیر نماز قضا داشتم اما اینطور نبود که رها کرده باشمش بلکه در همون روز قضایش را بجا آوردم. حال این ختمم صحیح هست؟

  1. admin site می گوید

   بزای اینکه نماز صبح بیدار شید ۵ آیه اول بقره رو بنویس بذار زیر بالشتت
   قضاشو بجا بیارید اشکال نداره

 15. قاسم می گوید

  با سلام وعرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار . وباتبریک سالنو . بنده دوسالی میشه خودم کتابهایی تهیه میکنم واز روی کتابها چیزهایی فقط جهت صواب برای دوستان مینویسم . تااینکه این سایت را پیدا. کردم .دوستدارم چیزهایی یاد بگیرم .اگر شما بنده را به شاگردی بگیرید .ممنون میشم . ومن الل…توفیق کوچک شما قاسم متولد ۱۳۴۰ و ایثارگر میباشم

 16. ارتین می گوید

  سلام؛ تشکر از مطالب ارزشمندتون، سوالی داشتم برای ختم ایت الکرسی که فرمودین درست باید اول وقت بعد نماز ظهر باشه ، خوب اکثرا افراد تو شرکتها و محیط کارگری مشغول کار هستن ؛ که تو این محیط ها کارگری که نمیشه نمازه اول وقت خوند ، خوب با توجه به این موضوع چجوری این ختم رو انجام بدیم ؟ تشکر

 17. leila می گوید

  سلام جناب آقای آذر باتشکرخییییلی زیاد ازبابت نسخه های عالیتون..میخاستم بپرسم من امروزمیخام باطل سحرکافور رودرست کنم زکاتشوباید همین امروز بدم؟؟؟واینکه اینجا انفوآنزای مرغی اومده نمیشه مرغ بگیرم.میشه بجاش پولشوداد؟؟الان یکم دستم خالیه اشکال نداره بعدا زکاتشو بدم؟لطفا زودترجواب بدین چون امروز میخام انجامش بدم خیلی ممنونم شرمنده استاد

 18. حانیه می گوید

  سلام استاد
  ملتمسانه ازتون کمک میخام
  پدر و مادرم خیلی با هم دعوا و کتک کاری میکنند .
  از وقتی یادمه تا همین چند ساعت پیش با هم در حال جنگ و درگیری لفظی و فیزیکی بودند .
  چکار کنم؟
  دعایی یا تعویدی وجود داره تا بین این دو نفر صلح و آشتی بیاره ؟

 19. عرشیا می گوید

  استاد سلام ایا میشه از عطر استفاده کرد در این مدت یا هیچگونه خوشبو کننده ای در طی این مدت نباید استفاده کرد و اگر میشه استفاده کرد لطفا نوعش رو بفرمایید

 20. حانیه می گوید

  سلام وقت بخیرماشینموباکلی وسایل داخلش بود چن روزه دزدیدن.خواهش میکنم از شمااستاد راهنماییم کنید چیکارکنم هر دعا و نذرونیازی ک گفتنوانجام دادم توروخدا راهنماییم کنید.دیگه نمیدونم چیکارکنم

 21. حمیده می گوید

  استاد من الان اینجوری شدم عدر پیدا کردم اون دکر یا مانع رو گفتین بهم انجام بدم ک منصرف بشه اونو میتونم بخونم باز یا اونم نمیشه انجام بدم؟؟استاد همش دلم ب همین خوش بود

 22. حمیده می گوید

  استاد واقعا از طرف همه کاربرا از شما و دوستاتون ممنونیم..من خیلی شبا با گریه میخوابیدم همه جا میرفتم ب هر دری زدم پیش هردعا نویس چه تو شهرخودم چ حتی شهر دیگ میرفتم اخرشم هیچی
  خیلی ممتون ک این همه واس ما وقت میزاری بدون هیچ چسم داشتی.دلم براتون تنگ میشه خیلی بده ک تو این مدت نیستین ی عمر میگذره خیلی مواطب خودتون باشین

 23. حمیده می گوید

  استاد ی لحطه ایمیلتونو نگا میکنین زشت بود اینجا بزارم جوابشو بهم بدین تا ساعت تموم نسده شرمنده

  1. admin site می گوید

   چشم

 24. حمیده می گوید

  استاد الان یهو دیدم چهارشنبه اخر ماه میشه قنر درعقرب ۲۵هم ولی ورود قمر ب برج هست نه صور ..دیدم ک گفته بودین بر اساس ورود ب صور تعوید نمینویسن
  استاد میخوام مزمین بشم از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه قمر دررعقرب شروع میشه میره تو برج من میتونم صبح چهارشنبه دعای زبان بندی ک خریدم و بنویسم؟؟
  اخ گفتین قوی ترین زمانش چهارشنبه اخر ماه هس

  1. admin site می گوید

   نه انجامش ندید دوست عزیز

 25. هستی می گوید

  سلام استاد مشکلمن خیلی حاد و فوری هست. ایمیلی ندارم که پیغام بدم
  ادرس بذارین تا کانال یا یکی جواب منو بده

  1. admin site می گوید

   بعد تعطیلات عید مشکلتون رو برطرف میکنم در پناه حق

 26. alma می گوید

  باسلام اگرنتونیم سرمزارشهدابریم ولی براشون خیرات وفاتحه بدیم تاثیرنداره؟

  1. admin site می گوید

   برید و ازشون بخوای تا براتون دعا کنن

 27. حمیده می گوید

  استاد اون دعا بود ک گفتین ۷۰ بار میتونم حمد و بخونم ب کبوتر تو امام زاده ازادش کنم خب..اونو گفتین نادعلی معربی بخونم متنشو ندارم نادعلی و میشه برام بفرسین
  بعد مسیولای امامزاده گفتن اگ بیای ازاد کنی همینجوری میزاره میره باید بدی ما دو روز بالا ببندیمش تا عادت کنه بعد پرش میدیم
  استاد اشکال نداره اونا پرش بدن؟بعد دیگ ساعت ازاد کردنش و دیگ دست من نیس ک سعد باشه یا نه اشکال نداره
  گفتین اون سری اینو میتونم تو ده روز اخر ماه انجام بدم

  1. admin site می گوید

   بذارید از ماه قمری بعد

 28. ش می گوید

  سلام.
  ۱٫ آیا این ختم آیت الکرسی زکاتی ندارد؟ یا همان ۱۴ صلوات و خیرات خرما زکاتش هست؟
  ۲٫ فرمودید باید از اولین روز ماه قمری این ختم را شروع کنیم. و از طرفی هم ذکر کردید که خانمها بعد از اتمام دوره ماهیانه شروع کنند، اگر اتمام دوره، در اولین روز ماه قمری نباشد، باید چه کار کرد؟
  ۳٫ اگر در جایی بودیم که امکان خواندن نماز اول وقت نبود، مشکلی نیست که استثنائا آن روز نماز کمی به تاخیر بیفتد؟

  1. admin site می گوید

   طبق نسخه ام انجامش بدین
   اشکال نداره ولی تا جایی که میتونین سر وقت باشه

 29. حمیده می گوید

  استاد توروخدا بهم بگین تا شما نیستین من تو این ده روز اخر ماه ک افتاده از اول عید چیکا میتونم کنم ک این بی قرارم شه بهم زنگ بزنه داره میره سفر دیگ وا ویلا..
  چ اعمالی میشه خوند یا انجام داد تو این مدت ؟

  1. admin site می گوید

   توی دهه آخر ماه هیچ دعایی خونده و نوشته نشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم