آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین

326

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

کار حکاکی بر روی نگین شرف الشمس در یک روز سال که موکلین خورشید به زمین می آیند یعنی روز ۱۹ فروردین و در ساعات خاصی امکان پذیر است و عملی بسیار دقیق میباشد.نگین شرف الشمس شامل ۵ اسم اعظم خداوند است که به شکل های مختلفی دیده شده است و حتی گاهی ۵ نام خداوند را بجای اشکال قرار میدهند ، شرف الشمس باید در روز ۱۹ فروردین ماه از طلوع آفتاب تا ظهر نوشته شود.

شرف شمس19 فروردین03

نقش شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارک  الله ، جمیل ، رحمن ، مومن ، نور  گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا . ج . ر . م . ن میتوان استفاده کرد ،مرحوم شیخ بهایی هم همین شکل را در کتاب «سرّ المستتر» با اندکی تغییر آورده است. این نقش را علاوه بر عقیق زرد بر روی پارچه یا کاغذ زرد رنگ نیزمیتوان نوشت ، اهل این گونه فنون میگویند که اگر یک بار شرف الشمس به طریق مخصوص نوشته شود، دیگر احتیاجی به تکرار در سال بعد ندارد و اثرش برای همیشه باقی خواهد بود.

حضرت آیت الله کاشانی شرف الشمس را جزء علوم غریبه دانست است : شرف الشمس از علوم غریبه است و این حروف شکل اسم اعظم است و در بعض کتب علمای شیعه دیدم که این شکل از امیرالمؤمنین (ع) میباشد و آثاری مهم از جمله دفع فقر ، رفع بیماری ها ، حفظ از گزند جانوران ، ایمنی از بلایا ، کسب عزت و بزرگی و … دارد.

شرف شمس 19

توجه کنید فقط نگین آن برای شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید با شماره ۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر تماس بگیرید و در غیر این ساعت با همین شماره تلگرام کنید

توجه کنید این نگین توسط اقای حمید آذر حکاکی میشود و متاسفانه در بعضی از سایتها و گروه های تلگرام دارند  نگین شرف شمس و لوح سلیمان و لوح بسم الله به اسم حمید آذر و به اسم سایت این اپلای  سوء استفاده  میکنند و حکاکی انجام میدهند

تنها سایت علوم عرفانی اقای اذر https://citar.ir

 و فقط و فقط تنها گروه تلگرام اقای حمید آذر http://telegram.me/inapplyoriginal می باشد

اگر در سایتی  و گروه تلگرامی غیر از این به اسم اقای اذر و به اسم سایت این اپلای تلگرام زدند و فروش میکنند اقای اذر هیچ گونه رضایت و ضمانتی برای آنها نمیکند.

شرف الشمس از منظر امامان

نیروهای اسرارآمیز و ماوراءالطبیعه و پررمز و رازی در جهان پیرامون ما وجود دارد که از بدو خلقت بشر برای حل مشکلات خود به راز آنها پی برده است و از آنها بهره برده است ، یکی از این نیروها انرژی فوق العاده نهفته در سنگ قیمتی شرف الشمس است.

ائمه معصومین (ع) نیزکه از علم الهی بهره مند و از رموز عالم مطلع بودند از این سنگ استفاده میکردند واستفاده از آنرا به دیگران نیز توصیه مینمودند.

امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که مبارک است و صاحب آن عاقبتش به خیر و نیکی باشد.

پیامبر (ص) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد حاجتش بر آورده میشود.

امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس باعث ایمنی در سفر است .

امام صادق (ع) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد پریشان نشود و عاقبت کارش البته نیکو باشد .

پیامبر اکرم (ص) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمیرسد.

امام علی (ع) : دو رکعت نماز با انگشتر شرف الشمس بهتر است از هزار رکعت که با آن نباشد .

امام موسی کاظم(ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که موجب آسانی است و درآن هیچ دشواری نباشد.

» انگشتر شرف الشمس در اصل همان عقیق زرد میباشد و به سبب دعاهایی که بر روی ان حک میشود نام شرف الشمس بر ان نهاده شده است.

شرف 19 فروردین
برخی از خصوصیات نگین شرف الشمسگشایش امور و مشکلات ، باز شدن درهای رزق و روزی ،عزت و مقام یافتن ، حفاظت از شر بلایا و دشمنان ،حفاظت اموال ،حفاظت در مقابل بدگویان زبان بند ، بخت گشای بسیار موثر ، جلب محبت و احترام و مجذوب نمودن افراد و …هدیه با ارزش را افراد ژرف نگر میتوانند انتخاب کنند ، شاید تا کنون به مشخصات هدیه های ماندگار توجه نکرده اید ، که چرا هدیه ای بعد از چند روز لطف خود را از دست داده و در گوشه ای خاک میخورد و در مقابل هدیه ای  برای سالیان دراز و یا حتی برای تمام عمر باقی میماند ، جواب در این نکته است که هرچه هدیه با نیازهای فرد تطابق داشته باشد و هر اندازه منحصر بفرد باشد و هر میزان که بتواند کارایی خاص خود را برای سالیان سال حفظ نماید آن هدیه ویژگی ماندگاری را در خود خواهد داشت.شرف الشمس هدیه ای نفیس که ثروت را به ارمغان می آورد و انسان را از گزند طلسمات و جادو و هر جن و انسی مصون میدارد ، ویژگی حفاظت کننده آن بقدری کاراست که برخی افراد از آن صرفا بعنوان  حرز قدرتمند و نفوذ ناپذیر استفاده میکنند ، اغلب افراد ثروتمند وتاجران بزرگ  ، صاحبان قدرت و نفوذ و اربابان علم وحکمت بی آن دیده نمیشوند و نکته جالب توجه در پنهان نگاه داشتن خواص بی مانند آن است.احادیث و روایات معتبر  فراوانی در باب فضیلت کاربرد آن موجود است  و میگویند که خواص نقش حک شده شرف الشمس بر روی عقیق زرد از دو جنبه اهمیت دارد یکی در خواص عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی.بی هیچ تردیدی آثار سریع و متداوم این نگین در بسط و گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان بشکل کاملا مشهودی ایجاد مینماید ، عقاید گوناگونی موجود است که نقش نگین سلیمان نبی (ع) را شرف الشمس میدانند که قدرت سلطنت بر ملک  و ثروت بی اندازه او را برایش میسر ساخته بود.علم متافیزیک خاصیت متافیزیکی و مغناطیسی شرف الشمس بسیار بیشتر و بزرگ تر از مهره مار است ؛  شرف الشمس با خصوصیات منحصر بفردش که ناشی از اسم اعظم الهیست میتواند انسان را در مسیر صلاح و رستگاری حفظ نماید.نگین شرف الشمس بی شک از مظاهر کامل نیروهای ماورائی و غیبی است که در عین واحد خواص گوهری عقیق اصل زرد رنگ و اسم اعظم الهی را دارد ، این گوهر گرانقیمت که باقیمت بسیار نازلی داد و ستد میشود خصوصیات یک یادگار تمام عمر را دارد که شناخت آن برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

هرگاه خواستید توضیحات کاملی از شرف الشمس بخوانید حتما داستان حضرت سلیمان نبی (ع) و ملکه صبا را در این باب مطالعه فرمایید.

» شرف الشمس باید اصل باشد یعنی در روز و ساعت خاص با آدابی خاص حک شود و آن روزی نیست جز ۱۹ فروردین هر سال شمسی که اگر غیر از این تاریخ حکاکی شود هیچ خاصیتی نخواهد داشت.

نگین های تقدیمی  سیتار توسط  آقای حمید اذر، با دقت و ظرافت و با توجه به آداب و زمان در ساعات گفته شده و در روز ۱۹ فروردین دعا نویسی شده است.

این نگین ها با ضمانت اصل بودن ارائه میشوند.

دعای شرف شمس که باید بر نگین خوانده شود:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

شرف شمس مورد تایید اکثر علما می باشد.

 

شرف شمس

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

توجه کنید فقط نگین آن برای شما ارسال خواهد شد

.جهت خرید با شماره ۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر تماس بگیرید و در غیر این ساعت با همین شماره تلگرام کنید

توجه کنید این نگین توسط اقای حمید آذر حکاکی میشود و متاسفانه در بعضی از سایتها و گروه های تلگرام دارند  نگین شرف شمس و لوح سلیمان و لوح بسم الله به اسم حمید آذر و به اسم سایت این اپلای  سوء استفاده  میکنند و حکاکی انجام میدهند

تنها سایت علوم عرفانی اقای اذر https://citar.ir

 و فقط و فقط تنها گروه تلگرام اقای حمید آذر http://telegram.me/inapplyoriginal می باشد

اگر در سایتی  و گروه تلگرامی غیر از این به اسم اقای اذر و به اسم سایت این اپلای تلگرام زدند و فروش میکنند افراد شیاد و متقلب هستند و اقای اذر هیچ گونه رضایت و ضمانتی برای آنها نمیکند.

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین

326 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام استاد عزیز
  پارسال به کربلا مشرف شدم در اونجا یکی از خادمای حرم امام حسین و آقا ابوالفضل به من خیلی لطف کردن و خیلی اتفاقی و بی دلیل بین اون همه جمعیت به من یه تیکه از سنگ قبر اماحسین که پارسال تعویض شده بود رو دادن و یک سنگ شرف شمس گفتن سنگ شرف شمس رو خودم خریدم و هم در ضریح امام علی و امام حسین و آقا ابوالفضل و هم در کاظمین و سامرا تبرک کردم ولی نمیدونم اون دعایی که نوزدهم فروردین روش خونده میشه رو انجام دادن یا نه. باید چیکار کنم؟ واینکه یه بنده خدایی بهم گفت سنگ شرف شمس برای آدم اومد نیومد داره. آیا درست گفتن؟

  1. admin site می گوید

   باد اداب و حکاکیش رو ۱۹ فروردین انجام بدید

   1. مریم می گوید

    یعنی خودم میتونم انجام بدم؟

    راجع به گفته ی اون بنده خدا که گفته بود شرف شمس اومد نیومد داره چی ؟ درسته؟ نظر شما واسم قابل قبول تره

    1. admin site می گوید

     اگر حکاکی بلدین می تونید انجام بدید

 2. محسن می گوید

  سلام اگه لوح ها رو هم با سوزن در ساعت سعد دوباره روی حکاکی ها شون بگشیم تقویت میشن ؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   تفاوت چندانی نداره

 3. محمد می گوید

  امسال که دیگه گذشت و خدا نخواست ، نتونستم شرف الشمس ثبت نام کنم ، برای انگشتر فیروزه چه جوری باید اقدام کنم ؟

  1. admin site می گوید

   فعلا انگشتر نداریم

 4. محمد می گوید

  سلام ، شما فرمودید برای وفق بسم الله و خاتم سلیمان باید فرم پر کنیم ، من چی تو فرم بنویسم ؟
  برای شرف الشمس و فیروزه چطور ؟ اونهارو هم باید فرم پر کنم ؟
  فیروزه که کلا تو سایت نیست اما تو متاپرو نوشته از فروشگاه تهیه کنید !!

  1. admin site می گوید

   عرض کردم اگر مشکلی داری باید فرم پر کنید چون این موارد که فرمودید بدون بررسی برای کسی نمیدیم ممکنه جواب نگیرید یا گناهی از دادن بدون بررسی به گردن استاد بیفته

   1. محمد می گوید

    خوب من وفق بسم الله رو چون گفته برای فتح امور و گشایش کار ها و خاتم سلیمان ب ای اینکه گفته موجب دولت میشه می خوام یعنی اگر مشکل نداشته باشم نمی تونم فرم پر کنم براشون ؟
    ممنون

    1. admin site می گوید

     نه. ببینید این موارد رو باید با احتیاط و دستور استفاده کرد. ممکنه گاهی حتی چیزی تعریفات و استفاده های خوبی داشته باشه ولی منحصرا برای یک فرد جواب حتی عکس هم بده. این مورد فقط در دایره تشخیص یک شخص معتبر و کارآزموده هست

 5. عاطفه.م می گوید

  سلام استاد
  من دیر واریز کردم مبلغ نگین شرف الشمس رو
  برا همین گفتن تموم شده
  خواستم بپرسم حکاکی شرف الشمس کبیر رو انجام میدین؟
  و اگه انجام میدین،کی زمان سفارش هست؟
  درغیر اینصورت بجای شرف الشمس چه نگینی بگیرم؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   شرف الشمس در هر سال فقط ۱۹ فروردین حکاکی میشه

 6. سمیه می گوید

  با سلام استاد با اینکه من سفارش داده بودم شرف شمس رو ولی به دستم نرسید .

 7. mohammad raza می گوید

  سلام اقای اذر ممنون که دعای اب شفا رو تو تلگرام گذاشتین فقط یه سوالی داشتم ازتون بعد از دعاهایی که هفتاد مرتبه باید بخونیم نوشتین که سر اخر این دعا رو هم میخونین بعد به اب فوت میکنین ولی هیچی ننوشتین اونجا منظورم هیچ دعایی نبود اونجا میشه لطفا اون قسمت رو برام توضییح بدین ؟

 8. mohammad raza می گوید

  سلام اقای اذر خدا قوت خسته نباشید ممنون بابت زحمات شبانه روزیتون اقای اذر فرموده بودین اب باران جمع کنین من به حد کافی جمع کردم میشه لطفا دعاش رو هم شما تو تلگرام بزارین ،، اجرتون با امام زمان

 9. سمیرا می گوید

  سلام. شما برای پی بردن به اصل بودن نگین شرف شمس، راه حلی ارائه دادید که با خواندن آن آیات و سوره هایی که فرمودید، سنگ، قدرت خود را در خواب نشانمان خواهد داد. من سال قبل این نگین رو تهیه کردم و امسال هم طبق توصیه ی شما تمدیدش کردم، حال میخواستم بپرسم آیا میتونم برای پی بردن به اصل بودنش این نگین رو به یکی از دوستان برای چند روز بسپارم و ایشون با توجه به اینکه انسان معتقد و مورد اعتمادی هست، اون آیات و سوره هارو بخونه و در خوابش قدرت انگشتر رو ببینه و سپس بعد از آن سه شب که خواب رو دید دوباره نگین رو به من برگردونه و برام تعریف کنه که چه خوابی دیده. خیلی دلم میخواد به اصل بودن این نگین پی ببرم اما خودم چون از اینجور خواب دیدنها واهمه دارم، آیا میتونم از دوستم خواهش کنم این کار رو برام انجام بده؟؟؟

  1. admin site می گوید

   شما خودتون نمیتونید آیات رو بخونید؟

 10. لیلا می گوید

  سلام
  وقت شما بخیر باشه و خسته نباشید
  خیلی وقته جواب ایمیلهای شخصی رو نمیدید
  ?

  1. admin site می گوید

   سلام اونهایی که نیاز به وقت کمتری داره رو جواب میدیم و اونهایی که کار میبره رو به وقت مناسب موکول میکنیم

 11. سمیرا می گوید

  سلام استاد. سوالی داشتم ازتون. بعضی از ادعیه و دستورالعملهایی که در سایت قرار میدید، زکاتشون اینه که یه بسته خرما به نیت اموات یا شهید یا انسان پاکی که از دنیا رفته، بیرون خیرات کنیم.
  ۱.میخواستم بپرسم آیا میشه که بجای خیرات کردن خرما بین مردم، مبلغ همون یک بسته رو به شماره حساب کمک به نیازمندان یا ایتام یا محک، واریز کنیم و ثوابش رو هدیه بدیم به اون شخصی که مدنظرمونه و از دنیا رفته؟؟؟
  ۲.همینطور مبلغ تعداد قرصهای نان رو هم میشه بعنوان زکات پولش رو به اینجور شماره حسابها واریز کرد؟

  1. admin site می گوید

   سلام سعی کنید همون چیزی که گفته شده ذکات بدید چون معلوم نیست پولی که بیرون میدی صرف چه کاری میشه.

 12. mohammad raza می گوید

  سلام استاد عزیز و بزگوارم جسارتا باز هم مزاحم شدم که بپرسم بعد اینکه نگین شرف وقتی از طرف شما رسید به دستم اون نماز رو هفت روز بخونم یا وقتی که سوار انگشتر رو خریدم و به دستم کردم انگشتر رو بعد اون نماز گشابش رو بخونم ؟ ممنون از زحمتهای شبانه روزی شما و همکارتون اجرتون با امام زمان

  1. admin site می گوید

   وقتی دستتون گذاشتید

 13. mohammad raza می گوید

  ااقای اذر دو تا هم گله دارم ازتون اونم اینکه قبلا ها هر روز تقریبا تو تلگرام مطلب میزاشتین ولی الان تقریبا هیچی هفته ای یه بار مطلب میزارین دوم اینکه من متا ۹۵ رو حذف کردم و متا پرو رو نصب کردم ولی تقریبا همه مطالب اون پولی شده یعنی پولی پرداخت نشه نمیشه مطلب رو دید بخصوص در بخش ادعیه و اذکار استاد گرانقدرم لطفا کم لطفی نفرمایین توجه داشته باشین که دعای هزاران نفر پشت سرتون هست من خودم شخصا بعد هر نماز دعاتون میکنم هر چی از شما یاد گرفتم در راه حق به کار بردم وواسه کسانی که نیازمند هستن کمک کردم اجرتون با امام زمان لطفا مثل سابق رهنمود بفرمایین ما رو

  1. admin site می گوید

   با سلام مورد اول به دلیل ذیقه وقت شرمنده و در مورد دوم به دلیل اینکه ارائه خدمات هزینه بر هست یعنی هزینه سرور و پشتیبانی نرم افزار و دیگر افراد شاغل در این زمینه این هزینه برای ارائه مستمر خدمات به عزیزان با پرداخت مبلغی بابت پوشاندن این هزینه هاست

 14. mohammad raza می گوید

  سلام استاد عزیز و گرانقدرم خسته نباشید استاد سوالی داشتم من سنگ شرف سفارش دادم با همون شماره ای که گذاشته بودین بعد اینکه سنگ به دستم رسید ایا دعایی داره که بخونم یا همچین چیزی اصلا نیست لطفا راهنمایی بفرمایین ممنون از سایت خوب شما

  1. admin site می گوید

   سلام تا یک هفته روزی ۲ رکعت نماز گشایش و ۱۴ تا صلوات بعد از آن خوانده شود با مبلغ ۲ هزارتومن ذکات

 15. سید احمد می گوید

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیز
  هر چقدر در سایتتون و کانال تلگرامی و نرم افزارهای گشتم اداب نوشتن شرف شمس قواعد و زکاتش رو پیدا نکردم
  میشه بهم یاد بدید یا ایمیل کنید تشکر
  میرافضلی از طلاب اصفهان

 16. آلاله می گوید

  سلام آقای آذر. من دوسال پیش سنگ شرف شمس به تعداد سه تا ازتون خریدم ولی ندادمش تا انگشترش کنن وهمونجور توپاکت نامه ای که برام فرستادید هستش.آیا خاصیتش ازبین رفته؟

  1. admin site می گوید

   سلام خیر

   1. آلاله می گوید

    پس دیگه نمیخواد تمدیدش کنم بعد سه سال؟

 17. FAhimeh می گوید

  این شماره تماس ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶که من برای سفارش باهاشون تماس گرفتم ایا این شماره درسته

 18. سمیرا می گوید

  سلام. من سال قبل، ازتون نگین شرف شمس رو خریدم. امسال خواستم در تاریخ ۱۹ ام تمدیدش کنم ۱. لطفا دعایی رو که باید برای تمدید بخونم رو بفرمایید چیه؟
  ۲. بعد از اینکه نگین رو تمدیدش کردم، باید چه زکاتی بدم؟

 19. ساناز می گوید

  سلام استادمیشه بگید خاصیت سنگ شرف شمس چیه وهزینش چنده چون من اصلا نمیدونم میشه یه توضیحی بدین

 20. leila می گوید

  سلام استاد عزیز خسته نباشین.درپست های قبلی هر نظری ایمیل زدم نرسید دستت..امیدوارم این برسه.آقای آذر ببخشید خواص سنگ شرف شمس چیه؟واینکه آیا چیزی هست لوحی چیزی که حکاکی بشه برای سحرباطل جذب محبت دیگران وزبانبندی که شماانجام بدین؟؟ممنونم

 21. زهرا می گوید

  سلام.ببخشید اینجا پیام میذارم.متاسفانه نرم افزار متاپرو متوقف شده علتش چیه؟چرا؟

  1. admin site می گوید

   سلام
   هماهنگی با بخش پشتیبانی نرم افزار
   https://telegram.me/team_inapply

 22. Sepide می گوید

  سلام. جناب آقای آذر عزیز.من چند سال پیش سنگ شرف الشمس خریدم میشه آدابش رو تو سایت بزارین تا روز ۱۹ فروردین انجام بدم.خیلی ممنون از پاسخگویتون.

 23. عاطفه.م می گوید

  سلام
  استاد قبلنا لطفتون بیشتر بود زودتر جواب میدادین
  الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  منتظرم

 24. عاطفه.م می گوید

  سلام استاد
  امیدوارم خوب خوب باشین
  میخوام سفارش نگین شرف الشمس سفارش بدم.وقتی بدستم برسه تا انگشترش کنم طول میکشه.ایرادی نداره؟
  شرایط استفاده بعد از رسیدن نگین چیه ؟
  روش اول: ۲ رکعت نماز برای حضرت علی(ع) + ۱۴ صلوات
  یا
  روش دوم: تا ۳ روز ۲ رکعت نماز حاجت+۱۳۲ صلوات
  کدومو انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   سلام.نه فرقی نمیکنه چند روز بمونه
   جهت سفارش با شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶تماس بگیرید از ساعات ۹ صبح الی ۱۶ عصر

 25. مریم می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید من از این لوح های شما در ده اول ذی الحجه خریداری کردم فقط میخواستم بدونم بعد از هر لوح باید ده روز منتظر بمونم بعد لوح بعدی رو شروع کنم و سوالم دیگم اینکه لوح باطل سحر هم چله داره و سوالم اخرم اینکه من با انجام دستورات تک تک لوح حا مخصوصا لوح بخت گشایی ازدواج میکنم چون واقعا به دلیل سنم نگران ازدواجم هستم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .

 26. مریم می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید من ی لوح بخت گشایی و یک لوح خاتم سلیمان و انگشتر شرف الشمس سفارش دادم . میتونم همه رو با هم استفاده کنم یا ترتیب خاصی داره؟

  1. admin site می گوید

   انگشتر رو همون روز دستتون کنید لوح بخت گشایی رو اول انجام بدید و بعد لح خاتم

 27. مریم می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از راهنمایی های شما
  دو تا سوال داشتم
  ۱- میخواستم ببینم نگین شرف الشمس رو دارید چون با پشتیبانی تماس گرفتم اطلاع نداشتن
  ۲- ذکر یونسیه برا چی خوبه و اینکه میگن خطرناکه و باعث بروز مشکلات میشه صحت داره یا نه؟

  1. admin site می گوید

   یه چند تایی الان دارم
   ذکر یونسیه یعنی گفتن: «لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آیه ۸۷، سوره انبیا)
   نه مشکل نداره عزیز

 28. نوشین می گوید

  استاد ببخشید سوالم رو اینجا میپرسم/ خواستم تو قسمت خودش بنویسم ولی دیدم لینکش خرابه/// استاد در مورد اب نیسان که فرمودین برای شوهرم روش ایات محبت بخونم و به خوردش بدم// استاد جسارتا منظورتون از ایات محبت کدوم ایات هست؟؟؟ یا اینکه دقیقا منظورتون انجام کدوم دعای محبت هست که روی اب نیسان انجام بدم؟؟؟ ممنون میشم کامل راهنماییم کنین

 29. سعید می گوید

  سلام اگه به صورا گردنبند استفاده بشه مشکلی نداره

  1. admin site می گوید

   نه عزیزم مشکلی نیست

 30. یه دل دارم که دلدارش شمایید به این عاشق نکن بی اعتنایه دل من عمریه دورتوگشته دیگه کارم ازاین حرفاگذشته............ می گوید

  استادعزیزم سلام امروز۲۷مرداد می باشه وشما امروز اومدی نظرمنوکه مربوط به یه روزقبل ازتولد امام رضابوده راگذاشتی بازم خیلی خیلی ممنونتم ولی من۸تانظربعدازاین گذاشتم حالا من هرچی بگم شماحواستون به ۱جای دیگه س قبول نمیکنی؟ امروزم که دیگه اومدی توی سایت فرداهم نیستی چون مسافرت میرید موندم اینا کجای دلم بذارم راستی دیروز ایمیل دادم اونا جواب بدهید میدونم اونارو زحمتش رو کشیدید وجواب دادیدممنون

  1. admin site می گوید

   چشم دوست خوبم چشم در یکی دو روز اینده برنامه ریزی کردم که توی مشافرت هم بتونم جواب بدم .الان تا دو روز دستمون بنده و دستو پا شکسته دارم جواب سوالاتو میدم

 31. یه دل دارم که دلدارش شمایید به این عاشق نکن بی اعتنایه دل من عمریه دورتوگشته دیگه کارم ازاین حرفاگذشته............ می گوید

  استاداگه بناس فرداهم نیای توی سایت پس لااقل جواب ایمیلهامو مثه همیشه بده ولی ۱چیزی بگم مثه همیشه نیسی فرق کردی فقط همین چته؟………………………………………………………..

 32. حال عجیبی دارم کنارت نگیرش این حال منو میشم خمارت....... می گوید

  استاد هرچقدراومدم توسایت نیومدید اخه چرا فقط مطلب جدیدمیذارید ومیرید اخه حالا که اینترنت مثه دیروز قطع نیس وماهم که کارداریم ولی تا اونجا که بشه انلاین هستیم شماهم ۱کاری انجام بدید بیایدتوسایت اخه دوروزدیگه اخرهفته میشه شماهم میخواهید برید مسافرت این۱ روکجای دلم بذارم اینترنت مون هم دستش درد نکنه ازقاطی کردن حرف نداره…………

  1. admin site می گوید

   سلام دارم نظرات و ایملها رو جواب میدم

 33. یه چیزی بگم بهت بیاد دوستت دارم زیاد می میرم اگه نبینمت یادلت منونخواد چه هوای عاشقونه ای............... می گوید

  “من حسرت دیدارتوام به که گویم -ازبهرتومن ابربهارم به که گویم
  غیرازتوکسی رابه خدادوست ندارم -ازنرگس چشم توخمارم به که گویم”…………………………………………………………………….

 34. یه چیزی بگم بهت بیاد دوستت دارم زیاد می میرم اگه نبینمت یادلت منونخواد می گوید

  خدای من!
  من مسیر زندگی ام راباتوطی کردم به خیال اینکه توشه ای دارم اما الان هرچه نگاه میکنم می بینم هیچی ندارم خالیه خالی ام….
  فقط یک اه وافسوس که مفت عمرم از دست رفت
  خدایا مارومی رسونی؟؟؟ یاهمین جاوسط این بیابان سردرگمی پیاده مون می کنی؟؟؟/الهی وربی من لی غیرک…………..”شهید مرتضی اوینی”
  استادخیلی ممنون بااینکه تازه ازمسافرت اومدید ایمیلهاموجواب دادید بااینکه ایمیلی که مربوط به خودم بود ناراحتم کرد ولی ایمیل دومی که مربوط به کس دیگه بود خیلی خوشحالم کرد این دومیه خیلی واسه م مهمتربود وخوشحالم کرد راستی ازچندتا ازکاربراخبری نیس دلم بدجورهواشون کرده…………………………

  1. admin site می گوید

   سلام.من تا وقت داشته باشم جوابا رو میدم دوست من. یکیشونو جایی فرستادم و یکیش هم بیشتر ایمیل میزنه

 35. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  سلام به همگی

  استادمن میخواستم نظرموبرای یکی ازکاربرا به اسم “سمیه”بذرام سمیه خانم خواهرگرامیم که گفته بودی چرابرنامه نویسی سایتتون اینقدربده”توی لینگ برگشتن معشوق”میخواستم بگم زودقضاوت کردی ومعلوم خوشبختانه یامتاسفانه زیاد پیش دعانویس نرفتی مگه نه اگه دوساعتم مجبوربشی همه ی این سایت روبگردی بازم به رفتن پیش دعانویس وصرف هزینه زیاد می ارزید عزیزم استاد عزیزمون تخصصش برنامه نویسی تحت ویندوز واندروید می باشه ۱۵سال ازعمرشو صرف این علمی کرده که من وامثال من بایه سرچ کردن بهش میرسن من بودم خدایش این کاررو نمیکردم استادمیتونست مثه خیلیای دیگه علمش به کسی یادنده عزیزم استادبنا بود ازایران بره به نظرم بی انصاف بود درجریانت نگذارم درثانی استاد شاید دوس داشته باشه سایتش اینجوری باشه به نظرم نباید کسی نظری درباره این موضوع بده کاربرمحترم خدارو شکرکن که این اقا یعنی استادعزیزم جناب اقای حمید اذرمنش وارد زندگی توشده……………………………………………………..

 36. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استادعزیزم اسکن براتون اومد باعنوان “دعا” ولی باید بگم استاد اسکن این کتاب زیادجالب نشد ومیخوام ازاین جهت پوزش بخوام اخه اینااصل کتابه کتابی که خودم داشتم نصفیشو نداشت صاحبشم مامان جونم بوده که سالهای زیادی فوت کرده واون شخصی هم که ازاهوازبود ودوتاازکتاب روبهم داد اونم گفت ۵تاکتاب بوده که دوتاشوبه من دادکه گفت مال مادرشون بوده که ایشون هم مادرشون سالهای زیادی هست که درقید حیات نیستند روح همشون شاد من واسه همین گفتم کتابهاروواسه تون بفرستم اگه اوضاع صفحات اولش خیلی بده معذرت میخوام اوایلشم اسکن کردم که بدونید معتبره…………………………

 37. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استاد دوباره سلام استادمن هرکاری کردم نتونستم واسه تون بادستگاه خودم اسکن کنم بادوتادستگاه دیگه م امتحان کردم خوب نشد دادم بیرون باید ببخشید شاید تافردا میاد اخه طولانی بود ۳۶ صفحه “ولی اگه میشه هروقت اومدید توسایت جواب بدید که اومده یانه اخه کافی نت بیرون تایکی دوروز مهلت دادنداستاددیگه همه صفحاتش روبراتون فرستادم راستی هنوز که جواب ایمیل منوندادید ولی اگه میشه زودترجواب بدید اخه خیلی منتظرم ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   سلام دستم رسید ممنونم لطف کردید جواب ایمیلتونو دادم

 38. یاعلی بن موسی الرضا"دلم خیلی هواتوکرده.............. می گوید

  “ای شمس همیشه زنده طوس سلام
  باعشق ازاین شکسته فانوس سلام
  ای صاحب خانه ی عزیز من دربگشا
  من امده ام برای پابوس سلام”
  یاعلی بن موسی الرضا
  “صلوات خاصه امام رضا”
  الهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی الامام التقی النقی وحجتک علی من فوق الارض ومن تحت الثری الصدیق الشهید صلوه کثیره تامه زاکیه متواصله متواتره مترادفه کافضل ماصلیت علی احد من اولیائک……

  “چنانت دوست می دارم -که گر روزی فراق افتد- توصبر ازمن توانی کرد- من صبر از تونتوانم@@@##

  استاد سلام امروز موقع دیگه نبود بیاد توسایت ازساعت ۱۰ خورده تاالان یه دستم به کارمه یه دستم به سایت شما تازه حالاموفق شدم بیام نظربدم دست اینترنت مون درد نکنه قاطی کرده حسابی راستی چرابعضی مواقع میایم توسایت مینویسه این سایت موقتا خدمات نمیده “حجم ترافیکی داره” منظورش چیه ؟ اما بازم ممنون اگه میشه جواب ایمیلهاموبدید

  1. admin site می گوید

   سلام جواب ایمیلاتونو دادم.نه این سایت همیشه آنلاینه. در هفته شاید یکی دو ساعتی آف بشه اونم به خاطرخجم ترافیکه

 39. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استادیادم رفت یه چیزی روبگم استاد بنابود اسکن براتون بفرستم شرمنده فک کردم دستگاه خودم خوب کارمیکنه متاسفانه خراب بود نشد فرداحتما تابعدازظهربراتون اسکن میکنم اما استاد اگه اصل کتاب روبخواهید من اون بنده خداکه مال اهوازبود دوتا برام فرستاده بود “البته اصل کتابه “یکی ازاونا رومیدم به شما اخه احساس کردم چون کتاب مال سالهای زیاده جنس کاغذش خوب نیس چون دستگاه اسکن م چیزای دیگه روخوب میزنه یاشایدم دستگاه خرابه ……. اگه اسکنی که واسه تون فرستادم خوب نبود بگید براتون میفرستم پس خبرش باشما………..

  “شیخ رجبعلی خیاط گفت:چشمت به نامحرم افتاد اگر خوشت نیاید که مریضی!!!اما اگه خوشت اومد فورا چشمت راببند وسرت راپایین بینداز وبگو”یاخیر حبیب ومحبوب ……………….”
  یعنی خدایا من تورامی خواهم این ها چیه؟
  این ها دوست داشتنی نیستند……….
  هرچه نپاید دلبستگی نشاید……………..@@@@@@@

  1. admin site می گوید

   دوست من من کتابو نمیخوام ممنونم فقط همین قسمت دعا رو بفرستی کافبه ممنونم

 40. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  “به خداگفتم:بیا دنیاروقسمت کنیم اسمون واسه من ابراش مال تو
  دریا مال من موج هاش مال تو ماه برای من خورشید مال تو
  خداخندیدوگفت:توبندگی کن همه دنیا مال تو……………….من هم مال تو!@@@@@@اسلام استاد عزیزم سفرت بی خطر دیشب واقعاخوشحال شدم سفررفتید واتفاق دیگه ی نیفتاده استاد پس منظورتون ازاون کلمه که توایمیل بهم گفتید چی بود اسم کاربریم عشقم جونم عمرم………………..ممنون میشم هروقت اومدی جواب ایمیل هامون رو مثه همیشه بدی جونم فدای شما

  1. admin site می گوید

   سلام شما زیادی لطف دارید. چشم

 41. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  به جزحضورتو”هیچ چیزاین جهان بیکرانه راجدی نگرفتم حتی عشق را”……………………………………………………..
  استادگرانقدرم چرااین روزهااین جوری شدی یهویی میای یهویی میری ایمیلهارایکی درمیان جواب میدی نظرهاروهمین طوراتفاقی افتاده؟ من یکی که دل تودلم نیس ۱خبری بدیدخدانکرده کسالتی پیش اومده اخه توایمیل من یه جوابی دادید نگران شدم بابت اون حرفتون نگرانم………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  1. admin site می گوید

   سلام دوست عزیزم
   ممنونم از اینکه به فکر ما هستید
   من توی سفر هستم و الان اینترنت پیدا کردم دارم فقط جئاب نظراتو میدم که فردا ان شا الله به منزل برگشتم جواب ایمیل رو بدم.
   ممنونم از لطفتون

 42. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام استادعزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه امانمیدونم واسه چی امروزکه اومدید توی سایت چرااینقدرزود رفتیددارم به خودم میگم دیشب که بهتون ایمیل دادم ای کاش اینجا هم نظر داده بودم که ازحال واحوالتون بگید اتفاقی پیش اومده راستی دستتون دردنکنه که جواب ایمیلمو دادید ولی راستش نگران شدم صبح متاسفانه همون موقع که توی سایت بودید انگارهمه کارها ریخته بود روسرم وقت نشد بیام توی سایت…………….. راستی استاد براتون اسکن میکنم بازم ۱دنیا ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام موفق باشید.من الان توی سفرم

 43. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  خدایا”قسمت وحکمتت بماند برای انهایی که درکش می کنند
  برای من نفهم………………
  فقط معجزه کن…………….

  گاهی باید مثه الان نباشی…………. تابفهمی نبودنت واسه کی مهمه….اونوقته که میفهمی باید همیشه باکی باشی……………..ولی یه اعتراف دارم دوس ندارم ازت بی خبر باشم متاسافت عزیزم

 44. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام استادچراامروزسایت روبروزرسانی نکردید دیروزبعدازظهر اینترنت زغالی کشورمون مشکل داشت حالا که نداره استادمن بی صبرانه منتظر جواب ایمیلی هستم که به ایمیل خودتون دوروزپیش باهمین اسم کاربری فرستادم خیلی ممنون

  1. admin site می گوید

   سلام من الان مسافرتم اینجل اینترنت زغالی پیدا کردم مشغول جواب دادنم.اگه میبینید چند روز جواب نمیدم .بدونید دسترسی به اینترنت ندارم عزیزان

 45. من خبرنگارم روزم مبارک می گوید

  سلام استاد دیدم یه دعای جدید گذاشتید برای پیداشدن گمشده وبرای رسیدن به حاجت ها اگه میشه ایمیل به خودتون دادم جواب بدید خیلی ممنون

 46. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  راستی استاد دعای گنج العرشی که مدنظرمن بود اینکه گذاشتید نیس این نسخه ی که مدنظرمنه حداقلش ۳۰تا صفحه کوچک میشه یه کم اولش رومی نویسم یه ذره اخرشو وسطاشو ندارم بسم الله الرحمن الرحیم لااله الاالله الملک العدل الیقین رب ابائنا لاولین لااله الا الله وحده لاشریک له له الملک وله الحمد یحیی ویمیت وهوحی لایموت بیده الخیر وهوعلی کل شیی قدیر لااله الاالله محمد رسول الله الصادق الوعدالامین الحمد لله رب العالمین شکرالنعمته لااله الا الله تعظیما لربوبیه سبحان الله خضوع لعظمته ونشهد ان لااله الا الله وحده لاشریک له نشهد ان محمد اعبده ورسوله……………استاداین ایه ها قسمتهای ازصفحه اولش بود وسطش که صفحه ۲۴میشه اینجوری اومده علیک یارب واسئلک بحق هرچه الف که در قران است علیک یارب واسئلک بحق هرچه ب که درقران است وبه همین منوال حروف الفبا رواورده ودر صفحه های اخرش اومده یارب ملکا پادشاها بحرمت این شیعیان که یاد کردیم که ایمان مارا نگاه دار وپدرومادر مارا رحمت کن ومعطوف عاطف خود گردان وجمیع مومنین ومومنات راتوبه نصوح کرامت فرماو……………….درزیراین دعانوشته شده تمام شد دعای شریف گنج العرش کاتب این دعای شریف ازخوانندگان التماس دعا دارد درضمن استاد این کتاب چون مال قدیم بوده اعراب گذاری نداره فارسی وعربی باهم اومده من بخشهای ازاین دعا رو دارم ولی خیلی دوس دارم همه شو داشته باشم کاربرا ببینید اطرافیانتون که مال دهه ۱۳۲۰ واینجورساله هابودند این دعارو ندارندخوشحال میشم واسه م پیداش کنید

  1. admin site می گوید

   من میگردم چشم.شما هم اگه میتونید از صفحاتش اسکن کن برام بفرست تا چک کنم

 47. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  ایمیل تون روچک کنید ممنون

  “کسی اینجا به یادش نیست که دنیازیرچشماته
  یه عمریادمون رفته زمین دارمکافاته
  فراموشم شده گاهی که من اینجا چه هاکردم
  که روزی باید ازاینجا بازم پیش توبرگردم
  خدایاوقت برگشتن یه کم بامن مدارا کن
  شنیدم گرمه اغوشت اگه میشه منم جاکن”

 48. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلامی تقدیم به استاد گرامیم چه حیف همون موقع که شماسایت روتغییر دادید متاسفانه این سیستم که تومحل کارمه برام بازی دراورده راستی دیگه میتونم بهتون ایمیل بدم ولی حیف که شما حالاجواب نمیدید ولی بازم ممنون

 49. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام به همگی

  استادعزیزم یه خواهش دارم من دیروز خیلی منتظرموندم تادوتاایمیل اخری هاموبذارید ولی نمیدونم بااینکه ازساعت۱٫۵ بعدازظهر تانزدیکای ۳بعدازظهرتوسایت بودید چرا فرصت نشد فک کنم ایمیل زیاد داشتید”البته ضمن اینکه خیلی ازتون تشکرمیکنم که وقتتون راصرف مامیکنید خدایش اگه من جای شمابودم اینقدر ازوقت موصرف دیگران نمیکردم” ولی من اون ایمیلم که توش نوشتم قسمتهایش روپاک کنید به جوابش خیلی نیاز دارم خواهشا فقط سربسته بگید قبول میکنید یانه متاسفانه نمیدونم چراایمیلمم ایمیل ارسال نمی کنه مگه نه راحتر بودم بازم ممنون جناب اقای حمید اذرمنش

  1. admin site می گوید

   دوست من تعداد ایمیل ها خیلی زیاده شما با یه سیستم دیگه ایمیل بفرستید اگه مشکل از سیستم نیست با یه ایمیل دیگه ارسال کنید

 50. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  استادخیلی ممنون راستی دعای گنج العرش یادتون نره بذارید توی سایت یه دنیاممنون

 51. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام به همگی استادمیشه نظرمنو یه قسمتهایش رو پاک کنید من باهیچ کدوم ازایمیلهام نمیتونم چیزی بفرستم دلیلشم نمیدونم ولی نظرمو اینجامیزارم استادمیشه ازتون درخواست کنم کسانی که بیشتر به سایتتون سرمیزنند وبه اصطلاح کاربرای دائمی شماهستند یه لطفی درحقشون بکنید ومثلاسه نفرکه بیشترین استفاده کننده ازاین سایت هستند براشون درخواستی که دارند “حالاهرچی که هست روالبته باگرفتن هزینه “واسه شون انجام بدید خواهش میکنم استاد عملی ش کنید………………

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز.سلام
   من دعا برای کسی نمینویسم دلیل خاصی هم داره و نمیشه گفت
   لطفا تقاضا نکنید
   در ضمن هر کسی مشکلی داره که نسخش در سایت نیت سریع قرار میدم.

 52. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  راستی درموردسوال کاربرمحترم mv”خواهرگرامیم که توبخش ختم یس پرسیده بودند کاربرا درمورد حاجتهای که ازاین سایت گرفتند نظربدند میتونم بگم خواهرگرامیم من خودم به شخصه هم براکارهای خودم واطرافیان ازاین سایت استفاده کردم هم درموردکارم که اصلا بنابود کارموازدست بدم طرف خودش دنبال استخدام دوباره من اومد البته بماندمن ۵سال براشون به صورت غیررسمی کارکرده بودم وکارمم عالی بود البته اگه ازخودتعریفی نباشه ودرمورد فروش یه ماشین که بود که سریع فروخته شد ودرمورد ازدواج دوستم سمیه که یه پسره رومیخواست پسره براخواستگاری پیشقدم شد وحالا هفت ماه عقد هستند یه موردم بود که خودم هنوز که هنوزه باورم نشده درمورد زبان بند سکاکی یه شخصی خیلی توکارپسره وعروسش دخالت میکرد وروزگارشون روبه معنای تمام سیاه کرده بودکه خوشبختانه بااین زبان بند دهنشو بستیم البته سرخودی نه به استاد گفته بودم بعد به توصیه ایشون این کاررو انجام دادم البته خواهر عزیزم منم مثه شمابه بعضی ازخواسته هام نرسیدم بلاخره ادمی زاده حریصه ناگفته نباشه منم اوایل به این سایت شک داشتم چون جواب نمی گرفتم ولی خواهرم اشکال ازخودم بوداگه نمازتو بخونی اونم سروقت “یکی بود یکی نبود نباشه” وسعی کنی کسی رو زود قضاوت نکنی یاپشت سرکسی بدنگی یااگه توی یه جلسه ی دارند ازکسی بد میگند وتوی اون جلسه نشینی وصدقه هم بدی خیلی جواب میگیری راستی سعی کن هرروزحتما حدیث کسا روبخونی البته بگم که اگه دیدی حاجتی که میخوای براورده نمیشه مطمئن باشه یه حکمتی توشه البته درک میکنم سخته یه چیزی بخوای وبقیه بگند قسمتت نیس وحکمتی داره ……………..

 53. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استاد ببخشید من میخواستم واسه تون ازطریق ایمیل مطلبی روبگم ولی نمیدونم چی شده که نمیشه ولی استاد این دعا که توی مفاتیح الجنان هست ایاقاعده خاصی داره الهی کیف ادعوک …………… که باید صدباربخونیم “دعای امام سجاد” اخه استاد من هروقت میخونم جواب نمیگیرم درحالی که مقاتل بن سلیمان گفته اگه دعاتون اجابت نشد منو لعن کنید اشتباه من کجاست چیزی درموردقاعده این دعامیدونید فقط یه بار ازش معجزه دیدم یه نفری باخانواده ی من وعموهام اختلاف داشت طرف به طورعجیب باهامون خوب شداینم تازه مال سال ۸۹ هست اگه چیزی دررابطه بااین موضوع میدونید پاسخ بدید

  1. admin site می گوید

   سلام بله ساعات و زکات داره که امروز در تلگرام قرار میدم
   http://telegram.me/success786

 54. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  باعرض سلام میشه ایمیل تون روبررسی کنید ممنون

 55. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
  گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
  گاهی بساط عیش خویش جورمی شود
  گه جور می شود خودان بی مقدمه
  که بادو صدمقدمه ناجور می شود
  گاهی هزاردوره دعا بی اجابت است
  گاهی نگفته قرعه بنام تومی شود
  گاهی گدای گدایی وبخت باتونیست
  گاهی تمام شهرگدای تومیشود
  گاهی برای خنده دلم تنگ می شود
  گاهی دلم تراشه ای ازسنگ می شود
  گاهی تمام ابی این اسمان ما
  یکباره تیرگشته وبی رنگ می شود
  گاهی نفس به تیزی شمشیر می شود
  ازهرچه زندگیست دلت سیرمی شود
  گویی به خواب بود جوانی مان گذشت
  گاهی چه زود فرصتمان دیر می شود
  کاری ندارم کجایی چه میکنی
  بی عشق سرمکن که دلت پیر میشود………….. این شعر روبه این دلیل گذاشتم که اینجاش رو خیلی دوس دارم گاهی تمام شهر گدای تومی شود…………..”وصف حال موقعیت شماست احساس میکنم کلا ماادما ازهجوم مشکلاتمون بعدازخدابه خیلی چیزادلبسته شدیم خیلیاسعی کردند ازاین علم سوئ استفاه های پولی کنند شماومجموعه تون یه اتفاق جدید وایده به جابودید

 56. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  فلمینگ کشاورز اسکاتلندی فقیر یک روز که مانند همیشه برای رفتن به مزرعه ازخانه خارج می شد ناگهان صدای فریادی راازباتلاق نزدیک خانه شنید انگارکسی کمک می خواست فلمینگ وسایلش رابرروی زمین انداخت وبه سمت باتلاق دوید دران جا پسربچه ی وحشت زده ای رادید که تاکمردرلجن سیاه فرورفته بود دادمی زد وکمک می خواست کشاورزتوانست پسربچه راازان وضعیت وحشتناک نجات دهد روزبعد کالسکه مجللی مقابل خانه کشاورز ایستاد نجیب زاده بالباس های گران قیمت ازکالسکه بیرون امد وگفت من پدرپسری هستم که شمانجاتش دادی می خواهم ازشماتشکرکنم پس درازای محبتی که کردی ازمن چیزی بخواه کشاورز اسکاتلندی گفت برای کاری که انجام دادم چیزی نمی خواهم درهمان لحظه پسرکشاورز ازدرکلبه بیرون امد نجیب زاده پرسید پسرشماست کشاورزباغرور پاسخ داد بله نجیب زاده گفت پشنهاد می کنم اجازه بدهید پسرتان راباخودم ببرم وبهترین امکانات تحصیلی رابرای او فراهم کنم تادراینده مردی شود که به اوافتخارکنید کشاورز پذیرفت……..بعدها پسر فلمینگ کشاورز ازمدرسه ی پزشکی سنت ماری لندن فارغ التحصیل شد ودرسراسرجهان به الکساندر فلمینگ کاشف پنی سیلین شهرت یافت سالهابعد پسر مرد نجیب زاده دچاربیماری ذات الریه شد فکرمی کنید چه چیزی نجاتش داد؟ پنی سیلین ومی دانید اسم پسر نجیب زاده چه بود” وینستون چرچیل” منظورم من ازگفتن این داستان این بود که می گه شماهرچه قدرعشق بیشتری نصیب جهان بکنی عشق بیشتری هم دریافت می کنی وهرچه قدر خوبی بیشتری بکنی خوبی بیشتری نصیبت می شه راستی یادمون نره ماادما نماینده ی خدا روی زمینیم پس نماینده خداباید مثه خود خداباشه یاحداقلش یه کم بهش شباهت داشته باشه ……..

 57. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استادیه سوال دارم درمورد کعلا وسرکه اصلا شماچقدربهش اعتقاد دارید ایاحقیقت داره یاجزباورهای غلط ماشده اگه توچشم ونظرحقیقت داره اداب اینکه چه جوری درست کنیم وچه روزهای وچه ساعتی وچه جوری توخونه وزندگیمون بپاشیم رومیشه بگید خیللللللی ممنونم راستی استاد ماکه قابل نبودیم حضوری شمارو ببینیم میشه لااقل تصویری ازخودتون روبذارید من خیلی دوس دارم ببینم چقدرنزدیک به تصویر ذهنی من هستید استاد برای یه بارم هم شده هدیه تیم این اپلای تصویری ازخودتون وهمکارانتون “بروبچه های متاسافت به ماکاربراباشه البته اگه صلاح کاررودراین پشنهاد دیدید حتمابهم خبربدید ولی من بازم هرچی شماصلاح بدونید میگم یه عالمه دوستون دارم

  1. admin site می گوید

   سلام
   از زمان های قدیم استفاده از سنگ قلیاب و سرکه برای باطل کردن طلسم توسط ایرانی ها استفاده می شده است
   طلسم و سحر توسط اجنه ها صورت میگیره یعنی بهت مسلط میشن
   اگه کلمه مسلط را برعکس کنی میشه طلسم.
   خوب اجنه ها از چند مواد بشدت متنفر هستند و نمیتوانند در کنار این مواد طاقت بیاورند که یکیش سنگ قلیاب و سرکه هست.
   در نرم افزار اسرار المکشوف تسخه تعادل این موضوع را کاملا توضبح دادم
   در مورد تصاویر خودمون.بازم شرمندتونم نمیتونیم تصاویرمونو در اینترنت قرار بدیم.دلیل خاصب هم نداره برای پخش ان.عذر میخوام

 58. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  خیلی خوشحال شدم میگند دعاش خیلی طولانیه ولی خییییییییییییییلی عالیه خوشحال شدم که شماگفتید توسایت میذارم اخه من چندسالی دنبالش هستم واین یعنی من شک ندارم که حداقل به یکی دیگه ازارزوهام رسیدم وازشماواقعاممنوم

 59. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام به همه شماعزیزان وبخصوص استاد حمید اذرمنش

  استادمیشه خواهش کنم دعای گنج العرشی که مال قدیم بوده روبرامون توسایت بذارید منظورم این دعای که الان درکتب مختلف دیده میشه نیس نسخه قدیمی شومیگمراستی استادمن چندتادرخواست دیگه هم دارم به ایمیلتون میفرستم جواب بدید

  1. admin site می گوید

   دعای گنج العرش رو بزودی در سایت میزارم

 60. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد نگین شرف الشمسی که ازتون خریداری کردم انداختم روی انگشتر نقره/ استاد فقط برای اینکه روی انگشتر قرار بگیره چسب ابکی که ریختن روی همه نوشته ها رو گرفته/// استاد اشکالی نداره؟ چسب مثل پلاستیک مثل باطل السحر عمل نمیکنه؟؟ ممنونم/

  1. admin site می گوید

   چرا همشو چسب زدی؟
   سعی کن با سوزن کمی از چسبو پاک کنی.

 61. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استادبه گمانم مسافرت کاری رفتی مگه ن سابقه نداشت سایت روتغییرندی فک کنم من خیلی بدموقع ازمسافرت اومدم ولی امیدوارم سفرت وکلاسفرهات بی خطرباشه استادیه پشنهادمیدم اینادیگه حتمیش کن همینجوری که سفرکاری میری توشهرهای دیگه میشه به مااطلاع بدید ویه جای روتوهمون شهربگید تاکاربرا شماروازنزدیک ببینند البته باشرایط خاص مثلا موبایل هاخاموش باشه و………………….کاربراکیاموافقند البته اول ازشهر من اصفهان پشنهادش مال من بود البته ساعت وجاشو خودتون مشخص کنید

  1. admin site می گوید

   سلام دوست من درسته من مسافرت بودم و امروز برگشتم ولی مسافرتام طوری نیست که وقت کنم همدیگرو ببینیم از این بابت پوزش میخوام

 62. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام به همگی استاد سایت روبه روزرسانی نمیکنی اخه هم۴و۵و۶ نظردادم تاییدنکردید یابروزرسانی راستی من نظرکاربراتون روبادقت میخونم توبخش ادعیه جهت دفع دشمن کاربرمحترمی بنام کریم درمورد جوش های صورتشون گفته بودم البته من فقط نظرمومیگم اخه یکی ازدوستای منم همینجوربود درست جوش هاش شبیه نخود بزرگ بود وزیبایی شوازش گرفته بود ولی اخرش ازحجامت خوب شد البته بگیدحجامت صورت “به این صورته باتیغ روصورتتون خراش ایجادمیکنه یه ذره دردداره ولی خیلی اثرش خوبه اگه نخواستید زالو درمانی جواب میده ولی سعی کنید جای برید که زالوهای خوبی استفاده کنه وتمیزی توکاررورعایت کنه راستی شماداداشای گلم سعی کنید توسال حجامت روبرید براشمابیشتر مهمه چون خانم ها خون کثیف توی بدنشون میره ولی شما اینجوری نیست این حجامتم که میگم که مخصوص شما اقایونه دوبارتوساله امیدوارم همگی موفق باشید

 63. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام استادمن همین حالا براچندمین باراومدم ببینم جواب دادید یانه دیدم یه چیزی تغییرکرده من دوسش ندارم میشه عوضش کنید اصلا هرجارومیخواین تغییربدیداینا ندید من دوس دارم توهمه صفحه هامثه قبل بجای اینکه متا روگذاشتید دوباره لینک ثبت نام شرف الشمس بیاد من بااین لینک خاطره خوبی دارم البته اگه دوس دارید اخه اون لینک باعث میشد سریع به صفحه دلخواهم برسم اماحالا…………………………………………………………………..

  1. admin site می گوید

   دوست من سنگ شرف شمس داره تموم میشه دیگه نباید بزارم

 64. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام خدمت شما اقای اذر وشماکاربران محترم متاسافت عزیز
  استادمن دوروزپیش بعداز۲۶ روز نبودن کنارتون بهتون ایمیل دادم ولی شما به گمانم تایید نکردید که البته اشکالی نداره برامن مهم این بود که همه مامتوجه بشیم همیشه حوادث وتجربیات روزگاربد نیستند شاید ماتوی یه موقعیتی قرارمیگیریم که شاید ازنظرخودمون اون جایگاهی نیست که میخواستیم ولی شاید داریم توی اون موقعیتی که هستیم باخداوبنده هاش عشق بازی خوبی روتجربه میکنیم که تجربه این موقعیت رونمیشه باچیزی عوض کرد من اعتراف میکنم به جایگاه شماغبطه میخورم خوش به حالتون استاد…………………..استاداین مدت که کنارتون نبودیم “من ومهناز”خیییییییییییلی واسه مون سخت بود یادمه سفرهای قبلی که میرفتیم اینجوری دلتنگی نداشتم متوجه شدم تاسال ۹۳″فروردینش”هنوز باشما اشنانشده بودیم من واقعا بی شمام اصلا حرفشو نزن نمیتونم استاد بخاطرهمه زحماتی که پای این کارگذاشتید ممنونم و به جای همه ی انهایی که شاید به نوعی بخاطر نادانی شان ویاهرچیزدیگرناراحتت کردند عذرخواهی میکنم راستی میخواستم بگم میگن ببخشید تا شماروببخشند کسی اگه ازمن ناراحته معذرت میخوام…………………..
  خدایا رگ گردن روبیخیال………………………………بغلم کن خییییییییییییییلی خسته م!

 65. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  راستی یادم رفت بگم اگه کسی از دست من ناراحته معذرت میخوام……………..میگن ببخشین تادرحقتون خوبی کنند پس منم می بخشم………………..

  خدایا رگ گردن روبیخیال……………………………..بغلم کن خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خسته م!

 66. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلامی دوباره بعداز۲۶روزنبودن باشما متاسافتی های عزیزم
  استادمیخوام بگم من خیلی ازخداتشکرمیکنم نه بخاطر داده هاش وندادهاش برااینکه باعث شد من باشما اشنابشم البته این وسط باید ازتجربیات وحوادث روزگارهم تشکرکرد که مسیر ماکاربرارو به مسیرشما انداخت من اعتقاد دارم بعضی ازاتفاقات زندگیمون ازقبل نوشتند درست مثه اشنایی باشما مگه نه اشنایی مون اتفاق نمی افتاد اینکه شماعلیرغم همه شرایطی که مهیا بوده ومیخواستید ازایران برید وفکرهای دیگه برای پیشرفتتون داشتید مثلا اینکه یه موسسه ی تو خارج ازایران تاسیس کنید…………….. ولی بنابه دلایلی توایران موندید وهدفتونم شده کمک به مردم باید بگم خیلی خوبه اگه خارج بودید شاید حداقلش خودم اصلا محال میدونستم بیام سراغتون استاد عزیزم باید بگم من این مجموعه کارتو ن رونشون چندنفر دادم همشون ازتعجب دهنشون بازمونده بود ما”خودمو ومهناز”هنوز به خواسته دلمون نرسیدیم ولی بهتون اعتقاد داریم این مدت که کنارتون نبودیم واسه مون سخت بود ماقصد مهاجرت داشتیم بااینکه بار اولین نبودتوی غربت رفته بودیم ولی این باریه جورخاص دلتنگی داشتیم امروزوقتی اومدم سایتتون رودیدم فهمیدم دلتنگی م شمایید ازاینکه اینجاموندید درحالی که میتونستید درجای دیگه دررشته وتخصص خودتون بیش ازاین موفق باشی ممنون

 67. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد نگین شرف الشمسی که ازتون خریداری کردم انداختم روی انگشتر نقره/ استاد فقط برای اینکه روی انگشتر قرار بگیره چسب ابکی که ریختن روی همه نوشته ها رو گرفته/// استاد اشکالی نداره؟ چسب مثل پلاستیک مثل باطل السحر عمل نمیکنه؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام نه چسب مشکلی نداره

 68. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد در سال ۹۲ یه مطلبی در مورد روش تشخیص اصل بودن شرف الشمس با این مضمون قرار دادین: شما این کار رو شب موقع خواب یابد انجام بدین.فقط توجه کنید که تمیز باشید و قبل از اینکه به رخت خواب برید وضو بگیرید. و سعی کنید تو تخت شما کسی نباشه یعنی تنها بخوابید.هنگام خواب, وقتی دراز کشیدید. با دست چپ انگشتر یا همان سنگ را جلوی دهان خود بگیرید و ابتدا ۳ بار آیه الکرسی بخوانید سپس سوره های چهار قل را بخوانید.(ناس,فلق,توحید,کافرون) سپس ۱۰ بار صلوات بفرستید.در طول این مدت سنگ جلوی دهانتان باشد.منظور به اندازه یک بند انگشت با لبتان فاصله داشته باشد.
  و امسال ازتون پرسیده شد چگونه اصل بودن رو تشخیص بدیم؟ و شما فرمودین:
  اولا سنگ شرف شمس اگه اصل نباشه بعد از شش ماه یا یک سال کمرنگ میشه.و تقریبا حالت بیرنگی یا زرد کمرنگ میشه. دوم شب سوره های ایه الکرسی یک بار حمد یک بار توحید ۴ بار سوره ناس ۷ بار تسبیحات اربعه ۳ بار و و ان یکاد هم یک بار بخون و هر بار میخونی به انگشتر فوت کن و بعد نیت کن که شب انگشتر بیاد توی خوابت و قدرت خودشو بهت نشون بده. در شب اول تا سوم حتما باید بیا داگه نمیاد پس اصل نیست.
  استاد اگه قصد داشته باشیم انجام بدیم کدوم از این ۲ روش که بنظر شما قوی تره انجام بدیم؟؟؟ واینکه لازم نیست توی یه ساعت خاصی خونده بشه؟ و اینکه این کار زکات نداره؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام تمام مطالب فوق صحیحه عزیز
   و هر کدومو انجام بدی جواب میگیری
   دومی فقط کاملتره

 69. tk می گوید

  سلام استاد بزرگوار-۷تا نگین شرف شمس میخام موجود دارین.؟
  عقیق یمانی چی دارین؟
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   بله نگین شرف شمس داریم اگه میخواید در سایت inapply94.com از بخش پشتیبانی پیگیری کنید

 70. امیر می گوید

  سلام آقای آذر
  نگین روسفارش دادم فقط اگه ممکن هم نگین شرف شمس و برام بفرستید و هم انگشتر خاتم سلیمانی رو اگه ممکن ایدی تلگرام یا چیز دیگه ای که تماس باهاتون راحت باشه رو در اختیارم قرار بدید
  نگین شرف شمس رو سفارش دادم اما خاتم سلیمانی ن اگه موجود هست خودتون برام بفرستید با تشکر

  1. admin site می گوید

   سلام برای دریافت نگین تماس بگیرید در ساعات اداری
   ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 71. mahshad می گوید

  با سلام
  من یک نگین سرف الشمس و یک نگین حدید صینی هفت جلاله خریداری کردم
  ۱ : اونها رو روی انگشتر ننداختم چطور ازشون استفاده کنم حتما باید همراهم باشه ؟؟؟
  ۲ : باید برای نگین هام زکات پرداخت کنم ؟؟
  اگر زکاتی داره ممنون میشم بفرمایید

  1. admin site می گوید

   رو رکاب قرار بدید.
   متا فرض رو بر این میگیریم که در ساعات حکاکی شده و اداب رعایت شده
   اگه روی رکاب قرار بدید بهتره و در انگشت خود کنید
   و بعد دو رکعت نماز برای حضرت علی بخوانید و ۱۴ صلوات بفرستید
   و برای حدید آهنی مبلغ ۳ هزار تومان ذکات بیرون دهید

 72. رضا می گوید

  سلام استاد من پارسال یک نگین شرف شمس کبیر سفارش دادم که به دستم رسید و بسیار ممنونم فقط میخواستم بدونم برای استفاده از این نگین شرایط و دعایی داره ؟ و همچنین برای قرار دادن آن بر روی رکاب هم شرایط و آدابی داره ممنون میشم اگه جواب منو بدبد

  1. admin site می گوید

   دو رکعت نماز برای حضرت علی و ۱۴ صلوات بفرستید

 73. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ ببخشید اگه جسارت کردم/ چشم دیگه بهتون ایمیل میزنم/ هدفم از اینکه تو سایت سوالا رو پرسیدم این بود که میخواستم بقیه کاربرا هم استفاده کنن/ ولی چشم/ ممنونم

 74. محسن(ح) می گوید

  استاد عزیز جناب آذر
  کاش می شد یه گروه واتساپی تشکیل می دادید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم