آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

انسان ســـحر زده,باطـــل کردن ســحر

4

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب باطل سحر

انسان سحر زده

سپاس خداوندی را که ما را از نیستی به هستی آورد و صلوات بر پیغمبر و اصحاب و آل او باد

اینک یکی از رازها را بر شما می گشایم و از این رو دیگر بار پیشانی بندگی خداوند بر خاک می مالم و بر آن توانای لایزل سپاس می گویم.

به این دانش دل دارم و از کتب زیادی بهره جستم و دریافتم که علوم عقلی و مادی بهره ای برند و کسی که دنبال این علوم باشد,مانند بازرگانی ورشکسته خواهد بود که امروزه نیز در روزگار ما فراوان است و بدین صورت عمر خود را صرف آموزش این علم کردم که همه وقتی دستشان از هر جا کوتاه می شود به اینجا روی می آورند.

و راه کسب نتیجه فعالیت در این راه از حق می گذرد.عاجزانه به همه توصیه میکنم که بدانند هر کاری زحمت دارد.این علم را از راه و طریق حمید آذر بیاموزند.و خود را برای لایق بودن به بندگی درگاه خداوند تنزیه کنند.

در داخل این سایت،وفقها و آیات جلیله به حساب حروف ابجد را با طبقه بندی طبقات آیات قرآن کریم به دست آوردیم.هر بخش را در رابطه با نیاز های خود میتوانید بخوانید و از آن استفاده کنید.

در آماده سازی این سایت احتمال دارد که به اشتباهات عمدی یا غیر عمدی دچار شده باشیم,از خداوند متعال از شما خوانندگان محترم میخواهیم که ما را عفو بفرمایید.خداوند ما را به خواهش نفسانی ما,بلکه آنگونه که خود میخواهد عاقبت بخیر بفرماید.

                                آمین به حرمت سید مرسلین

                                والحمد الله رب العالمین

انسان سحر زده:

شرط خواندن این دعا چنین است که در مقابل شخص سحر زده نشسته و ضمن خواندن در قسمتهای مشخص شده به وی فوت میکنی. صبح یک بار خوانده می شود و همچنین یک بار نیز در وقت عصر  و در نهایت

فوت میکنی.به این طریق سه روز ادامه میدهی.اگر سحر قدیمی باشد هفت روز چنین میکنی و همچنین یک نسخه از دعا بر روی کاغذی نوشته به همراه داشته باشد. توجه کن که کسی  که این دعا را هر روز بخواند نه اجنه و نه انسانها نمیتوانند به وی ضرری رسانندو دائما خداوند آنها را حفظ می کند.قبل از خواندن باید وضو گرفته ۷ بار استغفر الله عظیم و یازده بار صلوات و ۳ بار اخلاص و یکبار فاتحه بر روح پیامبر شریفمان و احمد فقر الله نثار کنی.قبلا تجربه شده,غفلت نشود.

لطفا بقیه دعا ها را با کیفیت بالا و کامل از لینک زیر دانلود کنید.

تعداد صفحه: ۱۵ صفحه

حجم کتاب:۵۵۰ کیلو بایت

منبع: http://inapply.com

دانلود برای عموم آزاد,بدون رمز

باز کردن کتاب در همین صفحه:

دانلود کتاب و ذخیره در کامپیوترتان:

4 نظرات
 1. امین می گوید

  ببخشید در بخش باطل السحر من یک کتاب دانلود کردم در اون کتاب نوشته شده بود برای باطل السحر مسطلاب سحر گشا و باطل نامه رو سه روز صبح و عصر به شخص بدمید این دعا چشم زخم قدیمی رو میتونه باطل میکنه؟

  1. admin site می گوید

   به منبع شما آگاهی دسترسی ندارم

   1. امین می گوید

    مسطلاب سحر گشا و باطل نامه تو همین سایت بود یه بخشی بود به اسم انسان سحر زده باطل کردن سحر لینک دانلود کتاب مسطلاب سحر گشا و باطل نامه اونجا بود شما این مطلب رو در سال ۹۱ نوشتین

    1. admin site می گوید

     من حضور ذهن ندارم لطفا یه عکسی یه لینکی بدین ببینم چیه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم