آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

انسان‌ها بازیچه‌اند

6

انسان‌ها بازیچه‌اند

تحقیقات هیپنوتیکی نشان می‌دهد که عقل و اراده در تعیین سرنوشت آدمیان چندان تأثیری ندارد، بلکه هر کس برده احساسات و عواطف درونی خویش است و سرنوشت انسان را شعور ناخودآگاه او تعیین می‌کند. هیپنوتیزم وجود چیزهای ناخودآگاهانه را در زندگی  بشر تأیید می‌کند.

احضار ارواح

 از جمله حقایقی که هیپنوتیزم  علمی موفق به کشف آن شده است، دروغ بودن ادعای کسانی است که مردم عامی را به بهانه احضار ارواح مردگان‌شان سرکیسه می‌کنند. هیپنوتیزم علمی نشان می‌دهد که روح مجرد قابل احضار کردن نیست و آنچه به نظر فرد طالب احضار روح می‌آید صورتی است خیالی که به تلقین احضارکننده او می‌رسد.

به همین دلیل احضارکنندگان روح هرگز نمی‌توانند همیشه و در همه جا روح یک فرد را به یک صورت احضار کنند.

در چنین دنیای عجیبی است که می بینیم بیشتر بیماری‌های ما جنبه‌ی روحی و عصبی دارندو  هیپنوتیزم با آنکه وسیله‌ی درمان بیماری‌های روحی است، در بسیاری از اوقات بیماری‌های جسمی را هم مداوا می کند.

مرتاضان و دانشمندان… درباره کارهای مرتاضان بسیار سخن‌ها شنیده‌ایم. می‌گویند  انها با نگاه قطار را متوقف می‌کنند. به میان آتش می‌روند و نمی‌سوزند و … اما دانشمندان نیز از این‌جور کارها می‌کنند(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) و بسیاری از آنان عقیده دارند که با نیروی روحی  می‌توان بر ماده و نیروهای مادی غلبه یافت: دانشمند معروف دکتر  «الکساندر» توانست با نیروی روحی خویش باران سیل‌آسایی را در ظرف چند دقیقه بند بیاورد. در دنیای آینده دانشمندان ادعاهای مرتاضان را تکرار خواهند کرد.

در شعور ناخودآگاه هر کسی، غرائز، تمایلات، عواطف و افکار اجداد او نگهداری می‌شود و بنابراین ممکن است بتوانیم با خواب کردن فرد اطلاعاتی درباره اجداد او به دست آوریم. ممکن است در آینده هیپنوتیزم بتواند مددکار خوبی برای تاریخ‌نویسان باشد.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

6 نظرات
 1. ماه صنم می گوید

  سلام آقای آذر عزیز
  خدا خیرتون بده که از طریق این سایت مشکلات جونا رو حل و در بسیاری از مسایل هدایتشون میکنید،من یک سوال داشتمتو این جمله کلمات این وقتی که “مریخ به مشتری نظر کند” و “بتسدیس” یا به “تثلیث” چیه؟ و چطوری باید رو خاتم طلا نوشت ممنون میشم لطف کنید و در اولین فرصت راهنماییم کنید.

  این خاتم را بر طلا نقش کنید. در وقتی که مریخ به مشتری نظر کند بتسدیس یا به تثلیث

 2. معصومه می گوید

  سلام آقای آذر عزیز. من امروز ۱ ساعت بعد از اذان صبح اون باطل السحر رو با خواهرم انجام دادم ولی ۲ تا مشکل بر خوردیم:

  اول اینکه با نخ کاموا انجام دادیم درسته؟

  دوم اینکه ۲۰۴ تا گره جا نمی شد روی یک نخ با طول ۱۶۰ و ما دوباره یک نخ ۱۶۰ سانتی دیگه بریدیم و مابقی گره ها رو روی اون زدیم. مشکلی نداره؟

  آخه به هر حال من فکر نمی کنم بشه ۲۰۴ تا گره رو روی یک طناب با طول حدود ۲ متر زد

  1. آذر می گوید

   کلا مشکلی نیست.ولی دو تا طناب را به هم گره بزنید و خود گره را حساب کنید.من خودم تجربه کردم طناب ۱۷۵ سانتی متری رو گره زدم.شما باید جفت جفت گره بزنید.من نمیدونم فاصله گره ها رو چقدر گرفتین. به هر حال کارتون مشکلی نداره.مهم اینه که در صول ذکر سوره و گره زدن با کسی حرفی نزنید و خود طالب هم باید آن ذکر گفته شده را مرتبا تکرار کند.

 3. زهرا می گوید

  تیترش قشنگ نیست. بلاخره شما شریک دزدین یا رفیق قافله …

 4. مهتاب می گوید

  پس چرا دعای رزق و روزی که وعده داده بودید ننوشتید؟
  الوعده وفا!!!

 5. پریسا می گوید

  خوبه نظر خاصی ندارم .ولی چند بار هیپنوتیزم رو از نزدیک دیدم ولی برام قابل درک نبوده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم