آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم( اوان تورین)

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم( اوان تورین)

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

 

سنگ اوان تورین

8

کلیات

سنگ اوان تورین از تجمع کوارتزهای خاکستری و سبز رنگ به انضمام سنگ میکا که رنگ کرومی به آن می دهد تشکیل شده است . محل های اصلی این سنگ در کشور های برزیل ، اتحاد جماهیر شوروی ( اورال ، سیبری ) و هندوستان است .

تأثیر بر بدن

این سنگ برای بیماری های اگزما ، آلرژی ها ، آلودگی های پوستس و آکنه بسیار سودمند است . همچنین برای بیماری های چشمی ، ریزش اشک و شوره سر توصیه می شود . بوسیله ارتعاشات ملایم اوان تورین ، ناراحتی های قلبی و سیستم عصبی به طور کامل حل می شوند .

اثر بر روح و روان

اولن تورین باعث آرامش درونی و خونسردی در ما می شود و شوخ طبعی ، گشاده رویی و بردباری لازم برای مسلط شدن به زندگیمان را در ما ایجاد می کند .

نشان طالع بینی

اوان تورین تحت صورت های فلکی گاو نر ، سرطان و قوس قرار دارد .

طبقه چاکرا

قبل از هر چیزی ، اوان تورین مختص چاکرای قلب است .

خصوصیات

برای درمان بثورهای پوستی و اگزماها همچون آکنه ، باید این سنگ را در یک لیوان آب به مدت یک شب قرار دهید و بعد توسط این آب شفابخش محل های عفونی و آلوده را بشویید . بهتر است دوره درمان را کامل کنید و به هیچ عنوان پوست را مالش ندهید و تنها توسط تامپون و به صورت ضربه ای کار را انجام دهید .

 

 

فروش و نگهداری

اغلب سنگ اوان تورین بصورت نتراشیده ، صیقلی ، گردنبند و جواهر در بازار فروش یافت می شود . نگهداری از آن بسیار ساده است ، کافی است شما آن را در ماه دوبار ، زیر آب جاری بشویید . اوان تورین بسیار به روشنایی علاقه دارد و شما باید اغلب اوقات آن را در زیر نور آفتاب قرار دهید .

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

shafa111


نظرات بسته میباشد

نظرات بسته شده است.

متن دوم