آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم,سنگ اگو-مرین

0

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم,سنگ اگو-مرین

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

 

سنگ اگو– مرین

7

کلیات

سنگ اگو – مرین متعلق به گروه یاقوتهای کبود است . عنصری که به این سنگ رنگ می دهد ، آهن است . این سنگ کانی مهم و خاص سنگ ها آتشفشانی است که در کشور های برزیل ، ماداگاسکار و اتحاد جماهیر شوروی یافت می شود .

تآثیر بر بدن

این سنگ مخصوص بیماری های مجرای تنفسی ، برونشت ، ریه ها و ناراحتی های ناحیه گردن است . ما را در برابر سرما خوردگی و التهاب حنجره و حمایت می کند و تارهای صوتی را تقویت می کند . اگو – مرین باعث تقویت قلب می شود و از انفار کتوس عضله های قلبی جلوگیری می کند . همچنین سیستم دفاعی در بدن و غده تیموس را قوت می بخشد . این سنگ برای آلرژی ها و حساسیت هایی که باعث ریزش اشک در چشم ها   می شوند موثر است و همینطور برای اعصاب ، غده تیروئید ، لنف و بیماری های خونی استفاده می شود .

اثر بر روح و روان

اگو – مرین قدرت بیان و هوش را افزایش می دهد و بسیار برای هنرپیشگان موسیقی دان ها و غیره و … مؤثر می باشند و آنها را در کارشان همراهی می کند .

نشان طالع بینی

این سنگ تحت صورت های فلکی دلو ، ماهی ، میزان و جوزا قرار دارد .

طبقه چاکرا

این سنگ برای بکار بردن در چاکراهای گردن و حلق سفارش شده است .

خصوصیات

اگر شما از حساسیت های پوستی رنج می برید ، باید اگو – مرین را در یک لیوان ، که در آن آب گوارا ریخته شده قرار دهید و بعد بگذارید پوست شما در طی یک شب با این آب خیس بماند . می توانید در روز چند بار این عمل را تکرار کنید . اما لازم است که روی محل های حساس و عفونی را به هیچ عنوان مالش ندهید .

فروش و نگهداری

این سنگ در بازار فروش به شکل های نتراشیده ، صیقلی ، گردنبند و جواهر یافت می شود . اگر شما از آن برای شستشو استفاده می کنید بهتر است هر روز آن را تخلیه کنید. اگر به صورت گردنبند از آن استفاده می کنید ، فقط کافیست هر چهار روز آن را بشویید . برای اگو – مرین اشعه خورشید نیز لازم است و این بخاطر این است که شما شارژ دوباره سنگ را فراموش نکنید .

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

shafa111

.

 


نظر دهید


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم