آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم(آمیتیست)

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت دوم(آمیتیست)

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

 

سنگ آمیتیست

4

کلیات

این سنگ نوعی کریستال کواتز به رنگ بنفش است . رنگ آن از عناصر منگنز ، آهن و تیتان بوجود می آید . محل کشف آن بیشتر در کشور های برزیل ، ماداگاسکار ، اروگوئه و اورال است .

تأثیر بر بدن انسان

این سنگ مخصوص دردهای ناحیه سر ، میگرن و فشارهای عصبی است و سیستم کلی بدن ما را بهبود می دهد . غدد و هورمونها را تقویت می کند و سوخت و ساز سلولی را افزایش می دهد . همچنین برای بیماری دیابت موثر است و ما را در برابر بی خوابی ، اضطراب ها و کابوس ها محافظت می کند .

آمیتیست ها بهترین مداوا را برای مشکلات روانی و استرس ها به کار می برند .

این سنگ مخصوص کودکانی است که دستخوش حمله های عصبی و خشم می شوند و کمک بزرگی به بیماران هیستری ، نوروز ( روان رنجوری ) ، صرع و سایر واکنش های روانی غیر عادی می کند . همچنین سرگیجه های مربوط به حالات روانی ، اختلالات چشمی و ناهماهنگی آن را تسکین می دهد . این سنگ عملی کاهنده بر روی فشارهای شریانی دارد و برای کم خونی و سایر بیماری های خونی موثر است .

تأثیر بر روح و روان

آمیتیست سنگی برجسته و مهم در تمرکز حواس به شمار می رود :

این سنگ اراده ما را زیاد می کند و ما را در ارتباطات روحی و معنوی حمایت می کند . ارتباطات و دوستی ها را سهولت می بخشد و باعث انعطاف و حمایت می کند . ارتباطات و دوستی ها را سهولت می بخشد و باعث انصاف و منطق در فرد می شود و نیز به ما تسلی ، قدرت ، شادی و شجاعت می دهد.

نشان طالع بینی

این سنگ تحت صورت های فلکی ماهی ، قوچ و قوس قرار دارد و طبق طالع بینی هندی به نشان برج سنبله نیز تعلق دارد .

محل چاکرا

آمیتیست مخصوص چاکرای انتهای سر است .

خصوصیات

برای ناراحتی لوزالمعده و بیماری های خونی باید سنگ آمیتیست را یک شب در حدود نیم لیتر قرار دهید و صبح آن را ناشتا بنوشید .

فروش و نگهداری

شما می توانید این سنگ را به شکل های سنگی نتراشیده ، صیقل یافته ، گردنبند ، به شکل صفحه ای پیمانند P و جواهرات در بازار ببینید . لازم است آن را یک یا دوبار در ماه در زیر آب روان بشویید و تخلیه کنید .

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

shafa111


نظرات بسته میباشد

نظرات بسته شده است.

متن دوم