آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت اول

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب شفا

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت اول

اسرار سنگهای شفا بخش قسمت اول

1

بر گرفته از ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی

آشنایی با اسرار سنگهای شفا بخش برگفته از نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴گانه سلامتی

سنگ آزوریت

 

 

کلیات

آزوریت سنگی به رنگ آبی پر رنگ و بسیار شکننده است ، که اغلب در کشورهای استرالیا ، ایالت متحده آمریکا و فرانسه یافت می شود .

 

تأثیر بر بدن انسان

طی یک سری اقدامات ، آزوریت می تواند درمان را تسریع کند . این سنگ دارای قدرتی است که به انسداد و موانع جسمانی خاتمه می دهد . سیستم مرکز عصبی و کلاً عصب ها را تقویت می کند و محرکی برای تمرکز حواس است . به علاوه مفصل ها را تقویتت می کند و جریان گردش خون را متعادل می سازد .

تأثیر بر روح و روان

آزوریت باعث می شود بهتر حواسمان را جمع کنیم و تصوراتی را که از گذشته داریم رها سازیم و به رویداد های جدید زندگی توجه کنیم . این سنگ در مدیتیشن بسیار مفید واقع می شود ، زیرا آگاهی ما را زیاد می کند و دید ما را نسبت به وظایفمان باز می کند .

محل چاکرا

می توان از آزوریت برای تمام چاکراها استفاده کرد ، اما چاکرای پیشانی بسیار قابل توجه است و باعث باز شدن چشم سوم می شود .

خصوصیات

آزوریت باعث تقویت تمرکز حواس می شود . این سنگ برای دانش آموزان ، دانشجویان و افرادی که کارهای فکری انجام می دهند توصیه می شود . بهتر است آن را بر روی میز تحریر و یا دفتر کارشان قرار دهند ، برای آنکه استدلالهایشان به روش آسان و مختصری صورت گیرد .

 

 

فروش و نگهداری

با توجه به تحقیقات ما ، آزوریت تنها به صورت سنگی نتراشیده یافت می شود . نگهداری این سنگ به طریقه شستشو صورت نمی گیرد بلکه باید آن را در ماه یک بار نمک خشک دریا آغشته کنید . این سنگ بسیار شکننده است و توجه داشته باشید که آن را مدت زمان طولانی در برابر نور خورشید قرار ندهید ( یعنی بیشتر از یک ساعت نشود . )

جهت آشنایی بیشتر با سنگهای دیگر و دیگر بخش های نرم افزار مانند آموزش یوگا و آشنایی با گیاهان شفا بخش و طب امامان و ادعیه و اذکار و از همه مهم تر نسخه های ویژه این اپلای می توانید نرم افزار ۱۰۰ باب شفا و اسرار ۴ گانه سلامتی را دانلود نمایید البته این مژده را به شما میدهم که با وارد کردن کد inapply20 می توانید از ۲۰% تخفیف ویژه نوروزی برخوردار شوید .

shafa111

 


نظرات بسته میباشد

نظرات بسته شده است.

متن دوم