آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

242

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

سلام به همه عزیزانم  .سوالی که همیشه و در هر کجا از ما و خیلی های دیگه سوال میشه .میخواهیم امروز به صورت دقیق به این سوال پاسخ بدیم.و پاسخ این سوال فقط از تجربیات چندین ساله ماست.

بله، امکان تسخیر افراد وجود دارد.

اصولاً یکی از اهداف ساحران و نیز کسانی که مشتری های دائمی جادوگران هستند، همین مسأله است. مثلاً پسری و دختری به هم علاقه ای طبیعی دارند ولی یکی از آن ها برای آن که طرف مقابل شیفته و دلبسته گردد از طریق سحر و جادو، آن چنان در قلب او شیدایی و از خود بی خود شدن ایجاد می کند که طرف مقابل چشم و گوش بسته به ازدواج تن می دهد یا خانواده ای با ازدواج دخترشان با پسری مخالف است و خانواده پسر از طریق سحر و جادو زبان خانواده دختر را می بندند. در کتاب های مربوطه، روش ها و طلسم هایی ذکر شده که می توان از طریق مهر و محبت، تسخیرات، زبان بندها و … افراد را به اطاعت محض از خود واداشت.

هر کس که با الفبای کار ساحران و جادوگران آشنا باشد می تواند تأیید نماید که تسخیر دیگران از این طریق بسیار امکان پذیر و شدنی است  اما به هر حال، حرام بوده و از نظر فقها موجب حق الناس است زیرا باعث سلب اختیار و اراده آدمی شده و انسان را به کارهایی وادار می کند که در حالت عادی و طبیعی هرگز انجام نمی دهد .

این امر از طریق اجنه و شیاطین صورت گرفته و آن ها با ورود به خواطر انسان و نیز ذهن و اندیشه او به وسوسه گری و ایجاد وهم و خیال (در تایید کسی که قصد تسخیر ایشان را دارد) پرداخته و وانمود می کنند که اطاعت و حرف شنوی از این فرد درست و منطقی است. نیز اجنه و شیاطین این مهارت و توانایی را دارند که شرایط زیبا و دلپذیری را در نگاه و نظر بیننده ایجاد نمایند و او را به اشتباه وادارند تا کاری که مطابق نظر آنان است انجام دهد.

اما نکته ای که در این رابطه باید اشاره شود این است که سحر هر قدر قوی هم باشدقابلیت ابطال نیز دارد. علماء عامل و عرفای حقیقی که به واسطه زهد حقیقی و ریاضیت های پسندیده نفسانی به درجه ای رسیدند که خداوند به آن ها قدرت تسلط بر موجودات و تصرف در عالم را می دهد می توانند به یک اشاره، بند از دست و پای مسحور بگشایند و آزادش کنند. البته کسانی هم هستند که از طریق همان سحر و جادو برای باز کردن فرد سحر شده تلاش می نمایند که در برخی از روایات استفاده از سحر برای باز کردن، جایز دانسته و در برخی روایات نیز مطلقاً حرام شمرده شده است لذا بهتر آن است از طریق عرفای حقیقی و اساتید الهی و یا توسل و اذکار وارد شده در خصوص ابطال سحر وارد شد.

نکته بعدی اینکه کسانی که برای فردی سحر میکنند بی بروبرگرد این سحر روزی برمیگردد و معکوس عمل میکند. اگر شخص باطل سحر داشته باشد یا شحص در حصاری باشد و یا اگر شخص نماز و قران به صورت منظم میخواند.هر سحری که به او وارد شده سریعا برگشت میکند و دامن مسحور را میگیرد.

وای بروزی که این سحر برگردد .ساحر و عامل ساحر را بیچاره میکند.اگر خانم سحر کند و این سحر برگردد در مرحله اول او را از پای در میاورد و اورا از ناحیه پا و کمر فلج میکند و خوب شدن این شخص با کراما کاتبین است.چون خدا کسانی که برای بندش سحر میکند او را رها میکند و دعای این شخص به اسمان نمیرود. و شیاطین و اجنه بر او وارد میشوند و او را به هر گناهی آلوده میکنند

اگر مرد ساحر باشد و سحر برگردد اول او را نسبت به کار و زندگی بی انگیزه میکند و او را به فساد میکشاند و روزی او را تنگ و قطع میکند و زندگی رو بر او ننگ میکند.

دوست عزیز آیا به نظر شما ,ارزششو داره که بخواهید کسی رو سحر کنید و خودتونو از خدا و خانواده دور کنید و الوده به صد گناه کنید؟؟؟ به چه قیمتی؟؟

امیدوارم از حرفهای من رنجیده خاطر نشید و  خوب به حرفهای من فکر کنید و همیشه راه درستو انتخاب کنید

به جای اینکه برای کسی سحر کنید که او را شیفته خود کنید.بروید شخصیت و رفتار خودتونو  درست کنید و آموزش روابط درستو مطالعه کنید. و از ادعیه های و دستوراتی که در کتابهای معتبر اومده استفاده کنید.

به جای اینکه به خاطر حسادت و کینه برای کسی سحر کنید و شخص رو بخواهید نابود کنید تا به ارامش برسید بروید خودتون تلاش کنید و یک رقابت سالم بوجود بیاورید. بروید مطالعه کنید و راههای رسیدن به موفقیت را تجربه کنید و با شخص به رقابت سالم برخیزید.نه اینکه او را با سحر و جادو بخواهید نابود کنید و در نهایت این سحر برگردد شما و خانواده شما را نابود کند؟؟

خواهش میکنم خوب به حرفهای که زدم گوش کنید و درست عمل کنید.باور کنید اصلا قصد جسارت ندارم فقط میخوام به عنوان کسی که سالها در این زمینه  تحقیق میکند,تجربیات خودمو با شما قسمت کنم.دیگه تصمیم با خودتونه, که میخواهید راه درستو انتخاب کنید یا راه غلطو؟

موفق باشید (حمید آذر)

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/inapplyoriginal

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

******************************

 

آیا می شود از طریق سـحـر و جــادو کسی را به تسخیر در آورد؟

242 نظرات
 1. مهدی می گوید

  سلام استاد آیا ساحر برای این که بتواند کسی را با جن تسخیر کند اول باید دعای مربوطه رو به طرف بخوراند وسپس دعا مربوط را داخل خانه طرف طلسم ودفن کند تا بتواند برای همیشه ذهن فرد رو تسخیر کند همچین چیزی هست یا خیر؟

  1. hamid-azar می گوید

   سلام روش های مختلفی است این هم میتوان باشه

 2. درنا می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم کسی ک حرز امام جواد داشته باشه میتونه حصار هم داشته باشه یا نه

  1. hamid-azar می گوید

   سلام
   چشم نظر و دفع شر و بلا است همین

 3. عادا می گوید

  سلام کسی که می‌ره طلسم می‌کنه پیش دعا نویس اونم گناه می‌کنه اونم گناه کبیره محسوب میشه

  1. hamid-azar می گوید

   سلام هم کننده کار و هم درخواست کننده گناه کردند

 4. k1 می گوید

  استاد بسیار بسیار سپاسگذارم که این ختم را یاد دادید بسیار به کارم امد

 5. ehsan می گوید

  من برای برگشت معشوقم نیاز شدید به کمک دارم

  1. hamid-azar می گوید

   سلام ایمیل کنید لطفا

   1. زهرا می گوید

    استاد من چکار میتونم بکنم که معشوقم برگرده و عاشقم بشه. منو برای ازدواج بخواد. کدورت افتاده ازمن در دلش. البته از اول هم من بیشتر عاشق بودم. لطفا کمکم کنید

    1. hamid-azar می گوید

     سلام
     در بخش ادعیه و اذکار در بخش احضارات
     از موارد و نسخه ها استفاده کنید

 6. مسعود می گوید

  سلام استاد و خسته نباشید
  یه سوال توی نسخه ای ک در بالا گفتید باید هم اسم مادر طرف رو بدونیم و هم اسم پدر ولی من یه مشکلی دارم اینکه به کسی ک علاقه دارم سال ها پیش پدرسون ترکشون کرده و مادرشون با کس دیگه ازدواج کرده و من اسم پدر اصلیشونو نمیدونم
  چه باید بکنم؟

  1. admin site می گوید

   پدر و مادر اصل باید باشه حتی اگر فوت کرده باشن

   1. مسعود می گوید

    استاد از وقتی پدرشون رهاشون کردند و ایشون ب سن قانونی رسیدن فامیلشونو عوض کردند باز هم حتما باید اسم پدر اصلیسون باشه؟
    البته فامیل جدیدی هم ک گذاشتن فامیل پدر جدیدشون هم نیست فانیل مادرشونو با یه پسوند اضافه تر رو گذاشتن واسه خودشون

    1. admin site می گوید

     بله باید باشه

 7. MARYAM می گوید

  سلام استاد چرا در اخر ماه اثرات دعا کم می شود در تمامی دعاها باید رعایت کرد یا فقط انهایی که ذکر می شه

  1. admin site می گوید

   دعاهای گشایشی و باطل السحری باید اوایل ماه باشن

 8. گیتا می گوید

  سلام ببخشید من میتونم ازاین نسخه بار بدست آوردن پسری استفاده کنم ک هم طالعمون جفته و هم تفاهم زوجین برامون خوب اومد ماهردو قصد ازدواج داریم ولی یه مدتیه ک باهم قهریم اون زنگ زد ولی من جواب ندادم ویه اس براش فرستادم ک ما بدرد هم نمیخوریم اونم دیگه زنگ نزد الان پشیمونم ولی نمیخام غرورمند بشکنم و بهش بزنگم من بدون اون نمیتونم زندگی کنم هرچند پیشنهاد شما برا من فراموش کردن ایشون بود .

  1. admin site می گوید

   اب پاکی می ریزی رو دست طرف چه انتظاری داری؟ این حرف شما شاید برای خانم ها یه جور تعبیر بشه ولی برای اقایون همون معنی لفظی خودش رو داره

 9. sara می گوید

  من دوباز فرم پر کردم اما استاد جواب نمیدن که من و این اقا به درد هم میخوریم یا نه
  و میگن بستگی و طلسمی هم ندارم
  بیشتر کارهای ادعیه محبت و احضار رو هم انجام دادم اما نتییجه نگرفتم به نظرتون چکار کنم؟

  1. admin site می گوید

   ببنید دقیقا چی گفتن. احتمالا تایید نکردن

   1. sara می گوید

    هیچی نگفتن هر چی گفتم که قران این ازدواج رو تایید میکنه یا نه جواب ندادن دوبار هم فرم پر کردم فقط نوشتن بستگی ندارید دعای ۷۰ تاس باید بنویسیم.اما هر چی گفتم این دعا برای چی هست و برا چی خوبه جواب ندادن

    1. admin site می گوید

     هر دوتا جواب فرمتونو بفرستید اینجا

     1. sara می گوید

      این فرم دوم .من سوالم در مورد اون آقا بود که مشخصاتشو کامل داده بودم و جواب خواستم که این تایید قران هست یا نه و انجام میشه یا نه که نوشتند فقط :دوست عزیز شما هیچ بستگی و طلسمی ندارید فقط باید براتون دعای ۷۰ تاس بنویسیم و ارسال کنیم

     2. admin site می گوید

      ۷۰ تاس هم که گشایش ازدواج براتون داره. اینا برای حل مشکلاتی هست که سر راه ازدواجتون هست. ولی اگر طرف قصد ازدواج با شما رو نداشته باشه نمیشه مجبورش کنیم . دعای محبت اینطوری انجام نمیدیم . فقط گره هاتونو باز می کنیم باقیش به عهده خودتونه

     3. sara می گوید

      اینم فرم اول
      سلام دوست عزیز شما ذکر ( الله هوالعلی الکبیر اللطیف الخبیر) ۶۳ با در روز بگویید و روز یکشنبه هفتاد بار یا فتاح در آب بخوانید و غسل کنید ‏جدید ترین لباس مشکی که خریدین در ا ب روان بگذارید چون روی ان دعا میباشد.‏

      روزهای پنج شنبه برای گرفتن حاجت ۷ بار دعای ناد علی کبیر را بخوان

      هر صبح هم بعد از نماز صبح دو رکعت نماز گشایش بخون

     4. admin site می گوید

      این ذکر برای باز شدن راه هاتون هست

     5. sara می گوید

      ممنون از اینکه شما جواب من رو دادین.فقط این اخرین سوالم رو هم بپرسم.از بین این ادعیه های احضار با توجه به اینکه طالع اون فرد آتش هست دعای ۴۱ دانه فلفل سیاه تاثیر بیشتر داره یا خوندن این نماز در پنجشنبه یا جمعه؟

     6. admin site می گوید

      فلفل سیاه بهتره

 10. sara می گوید

  سلام و خسته نباشید
  برا کسی که طالعش آتش باشه این بهتره یا دعای ۴۱ فلفل؟

  1. admin site می گوید

   قبلش باید ستاره هاتونو بررسی کنید جفت بناشن معمولا دعای تاثیر نمیذاره

   1. sara می گوید

    قبلا میزان تفاهم زوجین گرفتم مشکلی نبود و اینکه طالع من آب و طالع مطلوب آتش هست

    1. sara می گوید

     ببخشید اشتباه نوشتم طالع من باد است نه آب

     1. admin site می گوید

      دعا واسه کسی که میخای بنویسی باید طالعش رو بدونی خودت زیاد مهم نیست چون میخای روی کسی دیگه اثر بذاری

    2. admin site می گوید

     جفت بودن ستاره هاتون رو باید چک کنید

     1. SARA می گوید

      قبلا میزان تفاهم زوجین رو گرفتم و مشکلی نبوده و نوشته بود که :در اول کار خوب نباشند اما اخر عمر اشتی کنند دروغ برای آنها بسیار بد است فراخ روزی شوند یکی از آنها به زیارت حج می رود عاقبت خیلی مهربان شوند و جدا نشوند
      غیر از این چیز دیگه ای باید بگیرم؟

     2. admin site می گوید

      یه فرم بررسی هم باید پر کنی خود استاد نظر بدن. ستاره ها و طالع ممکنه بخوره ولی خیلی چیزای ددیگه رو میشه از فرم بررسی فهمیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 11. sara می گوید

  سلام و خسته نباشید
  میشه این نسخه رو به همراه نسخه ۴۱ عدد فلفل انجام داد؟برای تسخیر شخص

  1. admin site می گوید

   خیر نمیشه

 12. آلاله می گوید

  حاج آقا ببخشید،۶ تا نون بدیم براى زکات یا پولش رو بدیم؟

  1. admin site می گوید

   فرقی نداره ولی نون بدی بهتره

   1. آلاله می گوید

    پول زکات رو میشه بندازیم صندوق صدقات وقتى به فقیر دسترسى نداریم؟

    1. admin site می گوید

     یتیم و فقیر زیاده جایی بندازید که مطمئن باشید چون اگر به مستحقش نرسه جواب نمی گیرید

     1. آلاله می گوید

      من امروز کسى رو ندیدم،میشه همون مبلغ رو بگم خواهرم بده به فقیر؟خودم از جمعه کنار گذاشتمش،اشکال نداره همون پول که کنار گذاشتم نباشه؟

     2. admin site می گوید

      اشکالی نداره

 13. آلاله می گوید

  عذر میخوام،این نسخه رو باید در ده روز اول ماه انجام بدیم یا توى بیست روز اول هم میشه؟

  1. admin site می گوید

   کلا تا ۲۱ روز اول میشه ولی هر چه به اخر ماه نزدیکتر بشه اثرش کمتر میشه

 14. مريم می گوید

  سلام.من تو روابط احساسیم همیشه به در بسته میخورم با توجه به شرایط خوبى که دارم.افراد زیادى میان سمتم چه براى ازدواج چه دوستى اما رابطه بى دلیل و بى منطق بهم میخوره.یا طرف ازم دور میشه یا خودم سرد میشم.
  من واسه کسى که بى نهایت بهش علاقه داشتم انواع دعا و طلسم محبت گرفتم که جواب نمیده،بهم میگن سق سیاه دارم و دائمیه و همزادت اذیتت میکنه و …واگه برطرف نشه هیچ دعایى روم جواب نمیده…
  اینم اضافه کنم که طرفم هم بهم علاقمندِ اما بى دلیل رابطمون سرد میشه.

  1. admin site می گوید

   برای مشکلاتتون لطفا فرم بررسی پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 15. محمدرضا می گوید

  سلام استاد
  میخواستم بدونم اگر ۲تا دعای جلب محبت رو همزمان با هم انجام بدیم مشکل داره؟

  1. admin site می گوید

   تداخل ایجاد میشه

 16. Hajar می گوید

  سلام استاد ببخشید یه سوال داشتم
  دختری برای دوست پسرش جادو کرده به حدی دعاها روی پسر اثر گداشته که داره دیوونه میشه و قرص اعصاب میخوره..حالا اون پسر که از اشناها هست از من کمک خواسته…میشه من فرم پر کنم به اسم اون پسر ببین مشکلش چیه و جادو داره و میشه باطلش کرد

  1. admin site می گوید

   برای مشکلات باید فرم بررسی پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 17. مینا می گوید

  باسلام خدمت استاد گرامی
  استاد اگر اسم مادر طرف مورد نظرمان را ندانیم نمیتوانیم ازین دعا استفاده کنیم؟

 18. بهنوش می گوید

  سلام و وقت بخیر
  استاد ازکجا باید بدونیم طلسم و جادو داریم؟ این فالگیرها که بدون استثتا همشون مبگن دعا و طلسم دارید ولی اینکه دقیق بدونیم چکار باید بکنیم؟ البته من واقعا توی خیلی ازمراحل زندگیم به مشکل میخورم از کار تا سایر موراد. راهی هست بدونیم ایا دعا ی بد داریم یا خیر؟ و ایا دعایی هست بتونیم برای کار پیدا کردن بخونیم؟

  1. admin site می گوید

   باید برای این موارد فرم بررسی پر کنید. خیلی از مشکلات و مسائل ممکنه خودش رو به شکل ها مختلفی نشون بده

 19. Sh می گوید

  سلام استاد
  بعد از انجام این دعا حداکثر چند روز طول میکشه تا جواب بده این دعا؟
  میخوام بدونم که چقدر باید منتظر بمونم تا بفهمم اصلا دعا شاید جواب نده.

  1. admin site می گوید

   به دقت عمل خوتون بستگی داره

 20. خوب بخوابی می گوید

  سلام
  استاد میشه در ساعات مشتری روز پنجشنبه که برای جلب رزق و مشتری و قبول محبت بخونیم
  و جمعه در ساعات مشتری که نوشته سعد است و برای هرکاری خوب است بخونیم؟

  1. admin site می گوید

   به دستور کاری که میخای انجام بدی دقت کن

 21. سامان می گوید

  سلام استاد اسم ژیلا رو توى متن دعاها چطورى بنویسم چون حرف ژ نداریم بنویسم (یلا) یا بجاش ز بنویسم (زیلا)؟

  1. admin site می گوید

   ز بذار بجاش ولی برای طالع ابجدی باید حذفش کنی

 22. مهتاب می گوید

  با سلام و احترام
  ببخشید دعایى هست که از شخصى که اون ما رو دوست نداره ولى ما دوسش داریم سرد بشیم؟!
  من ۵ ساله پسرى رو دوست دارم ولى اون منو دوست نداره میخوام سرد بشم چون همش به اون فکر میکنم،
  لطفا راهنمایى کنید ممنون میشم.

  1. admin site می گوید

   دعا بدون بررسی نمی نویسیم

 23. دیبا ادیب می گوید

  سلام استاد آذر ببخشید در مورد نقشی که بر روی نعل اسب هست میخواستم سوال کنم چه کسی باید این نعل رو نقش کنه ؟ و تا چه مدت باید روی آتش باشه ،نقش نعل اسب که بر رویش عسل میذارند برای محبت شدید خواهش میکنم راهنمایی ام کنید
  تشکر

  1. دیبا ادیب می گوید

   خواهش میکنم استاد آذر پاسخ منو بدید لطفا

  2. admin site می گوید

   شما می تونید از نسخه های راحت تر استفاده کنید البته با اجازه استاد و نوشتن افراد حاذق

   1. دیبا ادیب می گوید

    اون نسخه ها تاثیر بسزایی ندارند .حال اگر بخواهم این رو انجام بدهم باید پیش چه کسی بروم

    1. admin site می گوید

     ببینید این نسخه ها زمانی که راه شما باز باشه و کارتون به حق باشه حتما تاثیر داره در ضمن شرایطش هم باید درست رعایت بشه

 24. فرزانه می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید استاد من با شخصی در ارتباطم و به ایشون علاقمند هستم ایشون هم به من علاقمند هستش اما اصلا صحبتی از ازدواج نمیکنه و قصدشو نداره درحالی که خیلی بهم وابسته هستیم
  آیا این نسخه کمکم میکنه که ایشون برای همیشه کنارم بمونه؟

  1. admin site می گوید

   خیر بررسی به شما می گه نقاط پنهان چیه و اصلا شدنی هست یا نه و چرا

 25. سارا می گوید

  سلام.خسته نباشید آقای آذر شما میتونید لطف کنید برای اینکه کسی ما را دعوت به کار بکنه ی احضاری براش بزنید یا هر کاری که خودتون صلاح میدونید؟

  1. admin site می گوید

   شما برای هر کاری که بخاید بکنید باید طالعتون رو از قران ببینید برای اون کار چی در میاد. مثلا ممکنه طبق فرمایش قران برای شما کار در فلان شهر فلان ساعت و با فلان شرایط باشه ولی اینی که شما میخاید نباشه

   1. سارا می گوید

    آقای آدر پس چجور باید طالع قرآنی بگیریم؟

    1. admin site می گوید

     سر کتاب بلدی بگیری؟

 26. حانیه می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر.فقط ده روز اول ماه قمری انجام بشه یا پنج شنبه و جمعه هر هفته ای امکانش هست این نسخه رو انجام بدم؟؟
  شخص مورد نظر من پدرشون دوتا شناسنامه داره من نمیدونم کدوم اسمشو بنویسم؟ اسمی ک توی شناسنامه فرزندشون ک شخص مورد نظر من هستو بنویسم کفایت میکنه؟
  نسخه قوی وفوری برای تسخیر شخص مورد نظر بااین لینک https://citar.ir/%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%82%d9%88%db%8c-%d9%88-%d9%81%d9%88%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%b3%d8%ae%db%8c%d8%b1-%d8%b4%d8%ae%d8%b5-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%86/

  1. admin site می گوید

   اسمی که هم توی شناسنامش باشه هم به اون اسم صداش کنن رو استفاده کنید دستور مورد رو هم بخونید کامله

 27. دلشکسته می گوید

  سلام استاد امروز که روز ۱۸ شوال هست میتونم انحام بدم چون نگفتین ۲هفته اول ماه

  1. admin site می گوید

   ببینید میشه ولی هر چی روزها به آخر ماه نزدیکتر میشه قدرت و اثر کمتر میشه

 28. آلاله می گوید

  استاد گرامی شما فرمودید خانمی که در ایام عادت است اصلا وضوش صحیح نیست چون خون مشاهده مینه.این استفتا رو دیدم اینجا میذارم نظرتونو بفرمایید:
  استفتا از سایت مقام معظم رهبری:

  http://farsi.khamenei.ir/treatise-content?id=240
  سوال من این است که مگر حیض وضو را باطل نمى‌‌کند در این حالت گرفتن و نگرفتن آن آیا فرقى هم مى‌کند و آیا این وضو صحیح مى‌‌باشد و علت آن چیست؟
  ج) وضوى مذکور صحیح است و مستحب است زن حائض در وقت نماز، خود را از خون پاک نماید و پنبه و دستمال را عوض کند و وضو بگیرد و در جاى نماز رو به قبله بنشیند و مشغول ذکر و دعا و صلوات و تلاوت قرآن شود و در این وقت تلاوت قرآن مکروه نیست.

  1. admin site می گوید

   برای اینکه ببینید در چه حدی پاکی هست یا نه و غیره به رساله مراجعه کنید ولی در این ایام شما فقط می تونید ۷ تا صلوات اونم توی دلتون بفرستید چون در این ایام هیچ حصاری نمیتونه از شما مراقبت کنه و در صورت انجام عمل ی از سوی اجنه و شیاطین ازار می بینید یا دچار بستگی خواهید شد. قابل توجه افرادی که در این حالات ناپاکی خیلی کارها می کنند

   1. آْلاله می گوید

    بله واقعا ممنونم از محبتتون وپاسختون

 29. دیبا ادیب می گوید

  سلام استاد اذر دعای احضار بر روی نعل بی سوراخ که با عسل اغشته میشود و میسوزانند رو ایا میشه برای حلال بکار برد ؟ دعاش چه شکلی هست و چه وقت میشه حک کرد و چه کسی باید این کار رو انجام بده ؟ ممنون بزرگوار

  1. admin site می گوید

   حرام و حلالش بستگی به نفس عملتون و نیتتون داره. من در جریان این دعا نیستم چون انجام نمیدم

 30. سعيد می گوید

  سلام در دعاهاى جلب محبت مطلوب،آخر دعا یا طلسم اینجورى نوشته:فلان بنت فلان على حب فلان بن فلان؛یعنى اولى که مطلوبه باید مونث باشه به محبت دومى که طالبه باید مذکر باشه دربیاد! جناب من که طالبم مذکرم میشه مطلوبم هم مذکر باشه؟

  1. admin site می گوید

   دقت کنید چه کسی رو میخای محب چه کسی کنید اینکه اول زن باشه یا مرد فرقی نداره جاها رو اشتباهی بنویسید تاثیر برعکس داره

   1. سعيد می گوید

    عرض کردم میشه متن اصلى دعارو که فلان بنت فلان على حب فلان بن فلان هست رو از طرف خودم تغییر بدم به فلان بن فلان على حب فلان بن فلان؛چون طالب و مطلوب هر دوتا مذکر هستن؟

    1. admin site می گوید

     میشه

 31. هانیه می گوید

  استاد گرامی من از دعانویسی شنیدم که اگر نام مادر فرد را ندونیم میشه با کمک موکل و احضار روح خود(منظور خودم) به خونه اون طرف رفت و از روی شناسنامه اون آدم اینو فهمید. میخوام بدونم آیا این قضیه صحت داره؟

  1. admin site می گوید

   این موارد چیزی نیست که هر استادی قبول کنه انجام بده.

 32. سعيد می گوید

  استاد با اینکه کتابهاى علوم غریبه از هرنوعش تو سایتهاى مختلف باتعداد خیلى زیادى باقیمت کمى براحتى بفروش عموم میرن،من شک دارم که همشون معتبر باشن شاید اصلا طرف چندتا دریورى سرهم کنه بگه از فلان دانشمنده!نظر شما چیه؟

  1. admin site می گوید

   کل کتابای علوم غریبه اصلی که منبع هستن فقط ۱۳ تا داریم منتها بقیه کمکی و به قلم اساتید مخلف هست

 33. سعيد می گوید

  آخه تاج سر استاد بزرگوار من که نگفتم شما طلسم خاکى برام بنویسید من منظورم این بود اگه کتابى جاى میشناسید که طلسمات محبت جهت طالع خاکى وجود داره اونو بهم معرفى کنید!؟

  1. admin site می گوید

   میرداماد شیخ بهایی ابن سینا و غیره و ذلک پر هستند

 34. سعيد می گوید

  طلسمات جهت طالع خاکى باید کجا تهیه کنم جناب؟

  1. admin site می گوید

   طلسمات انجام نمیدیم

 35. سعيد می گوید

  سلام،من میخام یک کار پیدا کنم باین شرایطم،اگه هنگام خواب هفت بار سوره شمس و لیل رو بخونم بعد بگم اللهم اجعل لى امرى فرجا و مخرجا تو خواب یکى یک کار مناسب با شرایطم با آدرسش بهم معرفى میکنه؟

  1. admin site می گوید

   به این سر راستی نه

 36. شاهد می گوید

  سلام استاد خسته نباشید
  استاد ۳ بار از طریق تاس گذاشتن برام جادو درآوردن یعنی منو جادو کردن،من هم میدونم کی هست که من و خانواده من رو جادو میکنه،استاد تلکیف من چیه؟هر جادو میگن ۶ تا ۸ ماه میکشه تا اثرش از بین بره،اینها هم مرتبطا مشغول تجدید جادوها هستن،من باید تا آخر عمرم اسیر این جادوها بشم؟

  1. admin site می گوید

   این تاس که در موردش صحبت می کنید رو جزو علوم ما نیست اگر از نظر من بخواید بررسی کنید باید فرم پر کنید یا حضوری بیاید تا بررسی بشه

   1. شاهد می گوید

    منطورم از تاس اینه یک ظرف رو از آب پر میکنن و سرش رو با بشقاب میپوشونن بعد از ذکر اسم من و مادرم و چند تا ورد اگر جادو داشته باشی بشقاب رو برمیداری جادو تو آب هست خودت با دست میاری بیرون،منظور شما هم اینه؟

    1. admin site می گوید

     روش ما فرق داره . این مورد رو اطلاع ندارم ما فقط از روی قران می فهمیم

 37. سارا می گوید

  پس کی میتونم انجام بدم این عمل تسخیر رو؟

  1. admin site می گوید

   هر دستوری رو میخای انجام بدی زمان و قاعدش حتما باید رعایت بشه

 38. سارا می گوید

  سلام چرا ایام قمر در عقرب شما با مال تقویم فرق میکنه؟؟؟کدومش را مد نطر داشته باشیم؟

  1. admin site می گوید

   روش ها فرق داره

 39. سارا می گوید

  سلام آقای آذر امروز وقتی داشتم ساعت برای مشتری و زهره طبق شهر از سایت ساعتشو پیدا میکردم زده قمر در عقرب.
  آیا امکانش هست این عمل تسخیر رو هفته بعد انجام داد؟

  1. admin site می گوید

   خیر نمیشه

 40. محمد می گوید

  سلام اگه بخوایم سرکتاب باز کنید باید چیکار کنیم ؟
  بنده حضوراً نمیتونم خدمت برسم
  ممنون

  1. admin site می گوید

   فرم سایت رو پر کنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 41. مریم می گوید

  سلام مجدد چه مدت طول میکشه تا این دعای تسخیر اثر کنه؟ اگر بعد دو سه هفته اثر نکرد دوباره بخونیم؟ ممنون

  1. admin site می گوید

   بله اثرش بستگی به خودتون داره

 42. مریم می گوید

  نماز گشایش همون نماز صبحه؟

  1. admin site می گوید

   خیر دو رکعت نماز به نیت گشایش می خونید منتها مثل نماز صبحه

 43. مریم می گوید

  برای این نسخه تسخیر که گفتید اگر اون شخص دختر باشد باید به جای ابن بگیم بنت ؟
  نرگس ابن فرهاد (نرگس پسر فرهاد؟) که درست نیست

  و در مورد زکات که ۶ قرص نان (مثلا ۸ هزار تومن) به کی زمات بدیم؟ میشه تو صندوق صدقات انداخت؟

  1. admin site می گوید

   ابن یه حالت پایه هست حالا طرف دختر بود به بنت تغییر پیدا می کنه به کسی بدید که مطمئنید فقیره

 44. آیناز می گوید

  سلام استاد… من این صفحه رو خوندم… می خواستم بدونم اینکه مثلا یا طرخمیشا یا ستیثا رو میخونی برای شخص آیا این هم جز سحر و جادو محسوب میشه یا یک دعا معمولیه؟ یعنی عواقب داره یا نه.. خیلی ممنون

  1. admin site می گوید

   جادو حساب نمیشه

   1. آیناز می گوید

    خیلی ممنون استاد… ببخشید برخی از این دعاها رو اگه ماهی چند بار برای شخص مورد نظر بخونیم.. مشکلی که پیش نمیاد

    1. admin site می گوید

     البته که بدون تشخیص استاد پیش میاد

   2. آیناز می گوید

    استاد میشه در ایام قمر در عقرب هم دعای محبت خوند یا نه

    1. admin site می گوید

     نه نمیشه

 45. الهام می گوید

  منظور شما از سر کتاب چیه.من میخاستم بدونم که ما میخایم واسه زندگی بریم جای دیگه از طریق سر کتاب معلوم میکنه که خوبه یا بد

  1. admin site می گوید

   فرم پر کنید یا اینکه از نرم افزار متا بررسی ملک رو بزنیدhttp://4soq.ir/onlinemoaine#مشخصات صاحب ملک و حدود جغرافیاییش رو هم بنویسید کجا هست چی هست یا چه منطقه ای هست

 46. طیبه می گوید

  سلام اقای آذر.مشکل من وهمسرم به یکسال رسید و ما یکساله ازهم جداهستیم ولی هنوز طلاق نگرفتیم.دعاهای زیادی که گفته بودید از رفع همزاد و باطل السحر را انجام دادم بررسی فرم گفت دایم درنزاعید .حالا باتوجه به این موارد این دعای تسخیر شخص را من میتونم انجام بدم یا مشکل داره؟

  1. admin site می گوید

   شما طالعتون با هم میخونه یا نه؟

   1. طیبه می گوید

    سلام آقای اذر طالع برای جمع اسم من مرداد ماه شد که دقیقا ماه تولد همسرمه ولی مجموع اسم همسرم و مادرش میشه اردیبهشت .ولی من ماه تولدم اذرماه هست نه اردیبهشت.این یعنی طالع ها بهم نمیخوره.ما الان یکسال و یکماهه جدا هستیم ولی هنوز طلاق نگرفتیم و همسرم حتی نمیاد جلو .اصلا طبیعی نیست .همه ی دعاها و کارهایی گفتید انجام دادم ولی هنوز همونطوریه. لطفا کمم کنید ممنون از شما

    1. admin site می گوید

     اینی که شما می گید ماه تولد با طالهع ابجدی متفاوت هست . اگر طالع ابجدی جفت نباشه یکی از طرفین باید نامش رو طوری عوض کنه که طالعتون جفت در بیاد

 47. الهام می گوید

  با سلام خدمت شما.میخاستم بپرسم شما استخاره هم انجام میدین .

  1. admin site می گوید

   استخاره انجام نمیدیم ولی سرکتاب داریم

 48. معصومه می گوید

  سلام پسری دارم فوق‌العاده پرخاش گر تمایل به درس خواندن ندارد کار نمیکنه و فقط مخالفت روز به روزبدتر میشه و غیر قابل تحمل شده در خانه آسایش نداریم مدام در گیری کسی گفته بود که هر چه سنش بالاتر بره بدتر میشه آیا این پسر همزادی شر دارد یا نه راه حل لطفا

  1. admin site می گوید

   لطفا براش فرم بررسی پر کنید http://4soq.ir/onlinemoaine

 49. فریده می گوید

  سلام
  استاد عزیز تو نسخه تسخیر شخص نام پدر ندونیم اشکال داره؟
  نام مادر میدونم ولی پدر نه

  1. admin site می گوید

   طبق دستورش عمل بشه لطفا

 50. اکرم می گوید

  سلام و وقت بخیر
  میخواستم راجع به انگشتر گردان و نحوه ی استفاده اش بدونم و اینکه برای چه کاری میشه ازش استفاده کرد

  1. admin site می گوید

   زنانی که درصد جلب محبت شوهر یا مادرشوهر یا خواهرشوهر و یا کس دیگری هستند روز بیست و هفتم ماه رمضان انگشترگردان به دست می‌کنند. شکل انگشترگردان با انگشترهای دیگر متفاوت است نگین آن ورقه مستطیلی از جنس خود انگشتر است و به گونه‌ای روی انگشتر قرار می‌گیرد که قابل گرداندن باشد. معمولاً جنس انگشتر از طلا یا نقره است. خود انگشتر را هر وقت می‌ساختند مهم نبود اما حکاکی بر روی نگین باید روز بیست و هفتم ماه رمضان انجام می‌شد.

 51. امیر می گوید

  من دختری رو دوست دارم ولی اون نمیدونه من بهش علاقه دارم قصد من هم ازدواجه با این دعا میتونم تسخیر خودم کنمش

  1. admin site می گوید

   نظر ایشون چی؟ایا مناسب ازدواج هست ؟

   1. امیر می گوید

    اون نمیدون من بهش علاقه دارم

    1. admin site می گوید

     اگر اون به شما علاقه نداشته باشه تکلیف چیه؟اگر به کسی دیگه علاقه داشته باشه چی؟سعی کنید خودتون رو بدون استفاده از فکر و منطق درگیر مسائل عاطفی نکنید که بعدا بیرون اومدن ازش سخت باشه

 52. ززب می گوید

  اگرجواب هارابه ایمیلم فقط بفرستید ممنونم سوال اخر برای شرایط اسکان فرمودید دراینجاکه هستیم رنج وسختی فراوان میکشیم چکارکنیم رنج وسختی وگرفتاری ومرارتمان کم باشد …وچراایطور هست ممنونم

 53. ایزدی می گوید

  سلام به شما عزیز بزرگوار
  شوهرم ۸ ماه پیش بدون اینکه نفقه و سایر حق و حقوق من رو پرداخت کنه با کتک و تهدید و فشار روانی طلاقم داد. می خوام خودش تماس بگیره، برگرده و حق و حقوقم رو پرداخت کنه. این دعا رو انجام بدم تاثیری داره؟ و اینکه ۳ هفته اول ماه قمری در شرایط این دعا هم هست یا نه؟ اجرتون با فاطمه زهرا

  1. admin site می گوید

   مشکل شوهر شما از چی بوده؟اگر ریشه مشکل بررسی و حل نشه بعید میدونم دعایی جواب گو باشه احتمال قوی هست ایشون تحت سحر یا طلسمی این کار رو کرده باشه

   1. ایزدی می گوید

    سلام و عرض ارادت
    توضیح مشکل کمی طولانیه و اینجا یک مقدار سخت میشه. اون موقعها هم چندین بار با شما تماس گرفتم ولی شما مسافرت بودید و …… آخرش زشت ترین حلال خدا اتفاق افتاد. خیلی دوست داشتم در ملاقاتهای حضوری که میذارید بیام که راهنماییم کنید چون الان مشکلاتم خیلی خیلی زیاده. ولی متاسفانه هربار ظرفیت پر شده بود. ایمیلی دارید که اونجا مشکلم رو مطرح کنم؟
    درضمن حساب اینترنتی ندارم که بخوام از فرمها و دعاهای سایت استفاده کنم برای همین دنبال ملاقات حضوری هستم. (اگر سابقه ایمیل ندارید من پرسیده بودم ۸ ماه پیش جدا شدم الان می خوام شوهره خودش “به میل خودش” حق و حقوقم رو بده چون نمی خوام نال و نفرین دنبالم باشه)
    طاعات قبول- التماس دعا

    1. ایزدی می گوید

     سلام و عرض ارادت
     پاسخ بنده رو ندادین. ایمیلی نیست که مشکل رو کامل عرض کنم و وقت حضوری بگیرم؟

     1. admin site می گوید
 54. ززب می گوید

  چطور میشه مثل الان که درمعاینه جسم وروح گفتید بدون سحروهمزاد بمونیم شوهرم گاهی زیاد به این اعدا اهمیت میده وفکرمیکنه خیرخواه وبی غرض هستن ونمیخواد قبول کنه که هدف زندگی ما بالاترازتوجه واهمیت به دیگران است البته یه وقتایی هم عالیه خواهش میکنم کمک کنید

 55. ززب می گوید

  سلام خداقوت امروز جواب تفاهم زوجین رامیانه عنوان کردید که علتش خصومت دشمنان بود .وواقعا هم همینطور است ماچطورمیتونیم عاقلانه عاشقانه وبدور ازدخالت ووجوددشمنان زندگی کنیم اعصابم فسیل شده است …چطورمیتونیم همه جوره خانواده خوبی وپرارامشی باشیم

 56. Ma می گوید

  سلام استاد محترم. ببخشید در پاسخ به فرم من ذکر نشده که مشکل من چیه سحر و جادو یا همزاد یا …. گفته نشده کدومه. فقط سه نوع دعا داده شده این به این معنیه که من هیچ کدام از این مشکلات را نداشتم.؟؟؟

  1. admin site می گوید

   جواب فرمتونو بفرستید ببینم

 57. Sh می گوید

  سلام استاد خسته نباشید ببخشید من هر کاری شروع میکنم شکست میخورم یا هر دختری میخوام بگیرم جور نمیشه از یک سالی هست اینطور شدم خیلی کار ها رو امتحان کردم همش شکست دیگه خسته شدم … گفتم ببینم ایا دلیل خاصی داره؟ و یک سوال دیگه آیا روشی یا دعای هست که همه نوع سحر از بین ببره ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. admin site می گوید

   احتمالا سحر یا بستگی هست لطفا فرم پر کنید تا بررسی بشهhttp://4soq.ir/onlinemoaine#

 58. محمود حاج اکبری می گوید

  با عرض سلام،
  لینک طریقه تا زدن کاغذ دعا رو برامون میگذارید واینکه ایا تازدن به اون طریق باید انجام بشه.تشکر

 59. مریم می گوید

  سلام روزتون بخیر. مدتیه متوجه شدم توی زندگی همسرم یه خانومیه که همکارشه. ..اصلا فکرش و نمیکردم. ..احساس میکنم این فرد شوهرم و چیز خورش کرده و براش دعا گرفته و با طلسم زبونشو بسته. .و واقعااااا هم همینطوره. .چون این خانوم هیچ چیز قابل توجهی نداره و اصلاشوهر من اهل این حرفها نبود. ..از طرفی شوهر من رابطش بآ من خیلی سرد شده …بی تفاوت شده. .هرچی تو گوشش میخونم فایده نداره شوهر من آدمی بود که نمازهاشو میخوند حتی زودتر از من. ..الان دیگه نماز شم نمیخونه. ..دارم میسوزم. .نمیدونم چیکار کنم. .. ..ما دو تا بچه داریم …سر کتاب گرفتم گفتن براش دعا گرفتن…کاری کردن که رابطتتون سرد بشه و طلاق بگیرید. ..همین طورم هست. ..و میدونم کار اون آشغاله. …دعا نویس گفت باید باطل سحر قوی بگیرید. ..شما بگید من چیکار کنم؟ ؟؟؟؟
  با تشکر از شما استاد گرامی ???????

  1. admin site می گوید

   http://4soq.ir/onlinemoaine# این فرم رو پر کنید تا هم نوع دعا مشخص بشه هم باطل السحرش
   اگر میتونید وقت ملاقات حضوری بگیرید

   1. مریم می گوید

    سلام استاد عزیز. من اطلاعاتم رو دادم. .من دارم میسوزم استاد. .زندگیم داره از هم میپاشه. ..چیکار کنم ?????

    1. مریم می گوید

     سلام ببخشید من چه طور باید وقت ملاقات حضوری بگیرم. ?

     1. admin site می گوید
 60. امیر می گوید

  خوب اقا کفتید چجور سحری است
  سحری است که مغازه بغلی راه مشتری هامون رو بستن دیگه کسی به مغازمون نمیاد

  1. admin site می گوید

   خب باطلش کنید

 61. امیر می گوید

  سلام چطور میتونم یه سحر رو باطل کنم

  1. admin site می گوید

   چه جور سحری هست؟

 62. امیر می گوید

  سلام چطور باید کسی رو متین خود کرد؟؟

  1. admin site می گوید

   منظور تسخیره دیگه؟نسخه در سایت زیاد قرار دادیم

 63. سارا می گوید

  چه طوری باید ازش استفاده کرد؟

  1. admin site می گوید

   از چی؟

   1. سارا می گوید

    سلام من ازتون پرسیدم ادرار دختر بچه نابالغ سحر رو باطل میکنه شما فرمودید میگن باطل میکنه من پرسیدم چه طور باید ازش استفاده کرد ؟ چرا میگن؟ خیلی سندیت نداره؟یعنی خرافاته؟

    1. admin site می گوید

     خرافات نیست همونطور که بعضی ها تجویز می کنن مدفوع سگ بسوزونید باطل السحره که بعدش یه عالمه جن کافر وارد خونتون میشه بدنبالش ولی من از قول خودم نمی گم که گردن بگیرم چون اصلا شما به نوعش لطفا توجه کن! ادرار دختر هم تا ۹ سالگی می گن هست ولی ما هیچوقت به هیچکدوم از دوستانمون تا حالا توصه نکردیم چون در کار با قران نمیشه از نجاسات استفاده کرد

     1. سارا می گوید

      سلام و ممنون از بزرگواریتون بخشید سوال زیاد میپرسم یعنی استفاده از ادرار دختر بچه هم جن کافر داره؟

     2. admin site می گوید

      در مورد این مسائل اطلاعات زیادی ندارم اما وقتی باطل السحر دیگری هست که نیاز به این موارد نیست چرا لقمه رو دور سر خودتون میچرخونید؟

     3. سارا می گوید

      یه نفری دعا نویس نبود به من گفت این کار وانجام بدم یعنی بریزم روی سرم من این کارو کردم احساس میکنم بدتر شدم حالا چیکار کنم؟

     4. admin site می گوید

      با باطل السحر کافور غسل کنید

 64. سارا می گوید

  سلام
  راسته که ادراردختر بچه نابالغ سحر رو باطل میکنه یا می تونه با عث تشدید سحر بشه؟

  1. admin site می گوید

   می گن باطل می کنه

 65. F می گوید

  سلام استاااااد
  من حدود یکسال با پسری دوست شدم بهم خیلی علاقه مندم ولی فعلا قصد ازدواج ندارن فعلا ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. admin site می گوید

   خودتون جواب رو میدونید یک دختر عاقل و بالغ در چنین شرایطی چکار باید بکنه

   1. F می گوید

    سلام و خسته نباشید
    استاااااد نمیدونم اگه میدونستم ک کمک نمیخواستم، فقط میدونم خیلیییی دوسش دارم ی راهنمایی کنید ترو خداااا

    1. admin site می گوید

     فرم رو پر کن مشکلتونو توضیح بده اصولا هرجور اظهار نظر سلیقه ای در این موارد مشکل سازه
     http://4soq.ir/onlinemoaine

 66. N4 می گوید

  سلاااام و خسته نباشی
  من یکسال میشه که بای پسری آشنا شدم خیلیییی منو دووس داره
  منم اونو خیلییی دوس دارمشم ولی فعلا قصد ازدواج نداره میشه راهنمایم کنید چکار باید بکنم

 67. L می گوید

  سلام علیکم استاد و خدا قوت
  نمازی برای اولین یکشنبه هر ماه بود را در کانال پیدا نمیکنم، لطف میفرمایید راهنمایی بفرمایید. ممنون

 68. محبوبه می گوید

  سلام جناب اذرمنش.من همچنان چشم انتظار راهنمایی جنابعالی در رابطه با مشکلم هستم.ممنونم

 69. احمد می گوید

  سلام‌ استاد .من‌‌ تمام مقدمات دعا محبت که فرمودین اماده کررم .فقط اینکه شراط من جوریه که من با این خانم نزدیک ۳ سال اشنایی دارم‌ اویل علاقمند بودن بهم‌و تازگی سرد شدن و تمایل به لزدواج نیستن .ولی رابطمون سرد نیس .میخواسم ببینم اقدام‌کنم‌برای دعا .ممنون‌میشم‌

  1. admin site می گوید

   اگر قصد ازدواج ندارید خیر

 70. محبوبه می گوید

  سلام جناب اذر از دیروز صبح منتظرم لطف بفرمایین جواب سوالمو در رابطه با مشکلم که نداشتن مشتری واسه ارایشگاه و فروش نرفتن اجناسم هست بفرمایین.ضمن اینکه طبق فرم بررسی نه در رابطه با سحر و نه رابطه با تغییر مکان چیزی قید نشده.لطفا بفرمایین من چکار کنم؟؟ سرپرستی یه زندکی بعهده من هستش باید از پس هزینه ها بربیام.ممنون از راهنماییتون.

  1. admin site می گوید

   ببینید استادی که با موکل قرانی این فرمو بررسی می کنه کل زندگی و آمار شما دستش میاد یعنی تا سالهای سال زندگیتون اگر فقط یه مقدار خیلی جزئی جواب فرمتون هست یا اینکه شما از اون ناحیه مشکل ندارید یا صلاح نیست بدونید
   برای فروش متاع هم در قسمت ادعیه و اذکار نمونه زیاد گذاشتیم براتون و همچنین شما لطف کنید وقتی فرم پر می کنید کل مسائلی که مد نظرتون هست رو بیان کنید
   برای مثال شاید این شغل روزی شما درش نباشه و شغلی که برای شما روزی داشته باشه چیز دیگه ای هست

 71. محبوبه می گوید

  خب استاد الان با این تفاسیر که توی فرم من چیزی از سحرو تغییر مکان ذکر نشده چه دستوری میفرمایید؟

 72. محبوبه می گوید

  نه استاد اصلا چیزی در رابطه با سحر با تغییر مکان ذکر نشده

 73. محبوبه می گوید

  سلام جناب آذر منش وقتتون به نیکی.من کارم ارایشگری و فروش لوازم ارایش هست.اما اصلا مشتری ندارم.از چه دعایی میتونم استفاده کنم؟ضمنا من بکماه قبل فرم بررسی پر کردم دوباره باید پر کنم؟ممنون میشم اگه جوابمو بفرمایین.

  1. admin site می گوید

   در فرمتون بستگی سحر یا تغییر مکان نبود؟

 74. علی می گوید

  دختری که قرار بود با من ازدواج کنه بهم خیانت کرده و رفته با فرد دیگر ازدواج کرده. ارامش از زندگی من رفته بی روح و دلمردم. میخوام اون دختر بسرعت تاوان بده چه راهی هست؟ میخوام نابود بشه که زندگی منو نابود کرد.

 75. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید ،اگه بخوای واسه یکی دعا بنویسی واسم مادرش رو ندونی باید چار کنی؟

  1. admin site می گوید

   باید بدونی بدون نام مادر نمیشه

 76. slam می گوید

  سلام خسته نباشید ،من یکی قرار بوده بیاد خواستگاریم، تحقیق کرده از اطرافیان چون اسم فامیلمون روم بوده گفتن نامزد داره اونم دیگه نیومده ومن الان فهمیدم که اون شخص قرار بوده بیاد اینجوری شده خیلی ازش گذشته باید چکار کنم کمحبت من دمباره تو دلش بیفته ،متشکرم

  1. admin site می گوید

   بعد از این همه مدت نباید میفهمیده که شما نامزد ندارید؟
   فرم سایت رو پر کنید
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 77. setare می گوید

  سلام
  لطفا ایمیلاتونو چک کنید من چندروزه ایمیل زدم هنوز جواب ندادین؟

  1. admin site می گوید

   بعضی ایمیل ها به بررسی نیاز داره گذاشتم سر فرصت مناسب جواب بدم ممنون که صبورید

 78. سارا می گوید

  سلام استاد ببخشید می خواستم بدونم این نماز توبه فقط برای یکشنبه ماه ذی القعده هست یا توی بقیه ماه ها هم می شود انجام داد؟و اینکه به صورد دو نماز دورکعتی هست یا یک نماز چهار رکعتی؟نماز توبه
  حضرت ختمی مرتبت (ص) روز یکشنبه دوم ذی القعده بیرون تشریف آورده فرمودند: ایّها الناس! کدام یک از شما اراده توبه کرده است ؟ عرض کردند : همه ما می خواهیم توبه نماییم . فرمود : غسل کنید و وضو بگیرید و چهار رکعت نماز و در هر رکعت یک مرتبه سوره حمد و سه مرتبه سوره توحید و یک مرتبه معوذتین ( سوره های فلق و ناس ) بخوانید و بعد از نماز هفتاد مرتبه استغفار و ختم به «لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم» بکنید و بعد از آن بگویید: «یا عزیز یا غفار اغفر لی ذنوبی وذنوب جمیع المومنین و المؤمنات فانه یغفر الذنوب الا انت».
  و فرمود: نیست هیچ بنده ای از امت من، که این عمل را انجام دهد، مگر اینکه منادی از آسمان ندا کند: ای بنده خدا عملت را از سر بگیر که توبه تو مقبول است وگناه تو آمرزیده، و فرشته دیگر صدا کند از زیر عرش، ای بنده مبارک باد بر تو و اهل تو و ذریه تو، و دیگری صدا کند دشمنان تو از تو راضی خواهند شد در روز قیامت . ودیگری صدا کند که ای بنده ما با ایمان می میری و دین از تو گرفته نخواهد شد و قبر تو گشاده و منور خواهد شد. و دیگری صدا کند که ای بنده پدر و مادر تو از تو خشنود خواهند شد، اگر چه غضبناک بوده باشند در وسعت روزی خواهی بود. حضرت جبرئیل ـ علیه السّلام ـ ندا می کند: من وقت مرگت با ملک الموت می آیم و مهربانی می کنم به تو. صدمه نمی زند به تو اثر مرگ و خارج می شود روح تو از بدنت به آسانی.
  عرض کردند : یا رسول الله ! اگر کسی این عمل را در غیر ذی القعده بجا آورد ، چطور می شود ؟ فرمود: همان طور است که وصف کردم و فرمودند : این کلمات را جبرئیل در معراج به من یاد داد.

  1. admin site می گوید

   لطفا لینک مطلب رو ارسال کنید

 79. L می گوید

  سلام علیکم استاد و خدا قوت
  از شرایط ختمی جهت ثروتی عظیم، فرمودید پیاز نباید مصرف شود … اگه پخته بشود هم اشکال دارد و ضمنا در ماه مبارک رمضان که افطاری و حلیم … چطور میشود؟ میشه فاکتور گرفت؟ شرمنده و ممنون

  1. admin site می گوید

   نباید مصرف بشه

 80. علی می گوید

  سلام بزرگوار خسته نباشید اگه عاشق طرف باشیم ولی اون عاشق نباشه و ما نیتمون هم خیر باشه میتونیم برا تسخیر اقدام کنیم؟ و حلال هست؟

  1. admin site می گوید

   دیگه اگر اون عاشق نباشه شما دارید حق طبیعی تصمیم گیری و انتخابشو ضایع می کنید این میشه حق الناس

 81. محبوبه می گوید

  سلام استاد عزیز.میشه لطفا امروز جواب ایمیلا رو بفرمایید

 82. جواد می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت استاد
  ببخشید من چند هفته هست دارم نماز و دعا می خونم جهت جدب معشوع
  اما تکبر و غرور زیادی داره، که تماس بگیره یا . . .
  مخوام اگر امکانش هست دعای به من دعایی بدید یا نمازی که بتونم یا این تکبرشو کم کنم یا اینکه . . .
  نمیدونم چکار کنم العان چند هفته ست که دگیرم، و خیلی هم به همین خاطر خیلی عصبی شدم

  1. admin site می گوید

   فرم پر کنید لطفا

   1. جواد می گوید

    چه فرمی من تازه وارد این سایت شدم
    بعد مثلا دیگه اینکه:
    چه مواردی دهای نوشته شده روی کاغد رو باطل میکنه، مثل نجاسات یا . . .
    لطفا چن مورد رو بگید
    خیلی ممنون

    1. admin site می گوید
    2. admin site می گوید

     اب.نجاست سرکه دعا رو باطل میکنه

 83. محبوبه می گوید

  سلام استاد دعا تیغ بند یعنی چی؟

  1. admin site می گوید

   تیغ بند یعنی دفع دشمن هست

 84. لاله می گوید

  سلام خسته نباشین جناب آذر باطل والسحرعمری احتمال باطل شدنش توسط ساحرقوی هست یعنی ممکن هست کسی بتواندباطلش کند؟

  1. admin site می گوید

   اینکه بتونن باطلش کنن با دعا خیر ولی اگر شما ادابشو رعایت نکنین یا در منزلتون مواد ناپاک مصرف بشه یا نگهداری یا عمل خلاف شرع بشه موکلش میره

 85. leila می گوید

  استاد این تیغ بند که گفته بودین روز ۴شنبه ساعت عطارد اگه ۴شنبه نشد میشه ۵شنبه یاجمعه ساعت عطاردنوشت؟؟؟بجز امروز چه روزی میشه نوشت ممنونم

  1. admin site می گوید

   روز و ساعتش رو تغییر ندین لطفا

 86. لیلا می گوید

  سلام لینک خرید دعای باطل سحر عمری رو اگه میشه ارسال کنید
  و اینکه کسی که طلسم داره اول باید طلسمش باطل بشه بعدش این دعای باطل عمری رو تهیه کنه یا همین دعا طلسم رو از بین میبره

  1. admin site می گوید

   این دعا اونو هم از بین میبره
   https://telegram.me/team_inapply

   1. لیلا می گوید

    ببخشید طلسم دفنی رو هم از بین میبره دعای باطل سحر عمری؟

    1. admin site می گوید

     بله

 87. leila می گوید

  سلام استاد عزیز خسته نباشین من هرنوشت افزاری رفتم کاغذسبزنداشتن..میخاستم زبانبند بنویسم که گفته توکاغذ سبزباشه میشه توکاغذسفید نوشت یا اصلا کاغذ آچار رو خودمون رنگ سبز بزنیم ؟؟؟منتظرجوابتونم ممنونم

  1. admin site می گوید

   کاغذ سبز که باهاش کاردستی درست میکنن یا کاغذ رنگی مگه میشه نداشته باشن

 88. محبوبه می گوید

  جناب آذر عزیز هزاران بارممنونم که انقد با حوصله و متانت جواب سوالا رو میدین.ایشالا پابرجا باشینننننننننن.

 89. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید
  واقعا از مطالب مفیدتون بسیار متشکرم

  استاد گرامی یک سوال داشتم امیدوارم پاسخم رو بدین

  دعاهایی که در نرم افزار های صد باب تهیه کردین ایا اجازه عام دارن ؟

  1. admin site می گوید

   بله دارید چیز خاصی ندارن فقط ناحق انجام ندین

 90. هانیه می گوید

  سلام….اگر کسی ب ادم بگه سحر کردن از کجا باید بدونیم راسته؟دعای باطل کردنش از کجا بیابم؟
  من کسی رو نمیشناسم????

  1. admin site می گوید

   توی سایت باطل السحر گذاشتم دستورشو

 91. صباح می گوید

  با عرص سلام
  یه سوال از خدمت شما دارم امیدوارم جوابم رو بدید
  این واقعیت داره در مورد بسته شدن بخت دختران ؟
  چی باید کرد تا بخت باز بشه؟
  تشکر از آقای آدر

  1. admin site می گوید

   باید براشون فرم پر کنید تا شایطشون از این نظر و راهکارش بررسی بشه

 92. محبوبه می گوید

  سلام استاد.ببخشید میخاستم بدونم کارآیی دعای زبانبند چیه؟

  1. admin site می گوید

   زبان بند یعنی زبان مخالفین و دشمنان کاری که میخاید انجام بدید رو از اظهار نظرهای بی جا کوتاه می کنه یعنی طرف دیگه مخالفتی با شما نداره

 93. لیلا می گوید

  حرز امام جواد روی پوست آهو باطل طلسم عمری محسوب میشه میخواستم بگیرم اگه باطل طلسم عمری هستش

  1. admin site می گوید

   حرز امام جواد (ع) بیشتر جنبه چشم زخم داره اونی که ما به عنوان باطل السحر روی پوست اهو مینویسیم مربوط به امام علی(ع) هست

 94. سپیده می گوید

  سلام.من ساحران و عامل ساحرانی دیدم که هر ذوز پیشرفت میکنن انگار نه انگار خدایی هست.خوشونو خدا میدونن و هیچوقتم پای کار زشتو وقیحانشونو نخوردن.فقط اعتقادات ما خدشه دار شدن

  1. admin site می گوید

   شما اگر فیلم سلیمان نبی رو دید در جایی عنوان میشه که شیاطین و اجنه در آخر الزمان به زمین بر میگردن و بر مردم بی ایمان حکومت خواهند کرد. اعتقادات ما خدشه دار نمیشه بلکه تفاوت بین کفر و ایمان وقعی آشکار میشه و میدان مبارزه ای میشه برای مومنینی که ادعا دارن ایمان قلبی بخدا دارن

 95. لیلا می گوید

  در فرم شفای من گفتید که دارویی هست توش صدف دریایی هستش اسم دارو چیه نگفتید عطاری داره؟

 96. ریحون می گوید

  سلام آقای آذر
  می خواستم بپرسم چه زمانی برای نوشتن لوح بسم الله مناسبه؟
  شما این کارو انجام می دید؟

  1. admin site می گوید

   بستگی به طالعتون هم داره
   به ادرس زیر پیام بدید
   https://telegram.me/team_inapply

 97. لیلا می گوید

  سلام ببخشید این معاینه ی جسم و روح چه تفاوتی با سرکتاب داره؟کدومش دقیقتر و بهتره؟؟؟

  1. admin site می گوید

   همونه

 98. آمین می گوید

  باسلام و وقتبخیر. اقای اذر لطفا جواب بدید.ایا مهره خر واقعیت دارد؟و اگر کسی دلشته باشه خاصیت داره؟

  1. admin site می گوید

   در این مهره اطلاعی ندارم

 99. shadan می گوید

  پس این نسخه هایی که توی سایت شما هست باز گناهه؟؟ اگه اینجوره چرا پس آموزش میدین

  1. admin site می گوید

   بستگی به مورد استفده داره حق باشه یا نا حق که اونم تشخیصش رو با قران انجام میدیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم