آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

آیا آنچه من دارم جادو است یا لمس یا ترکیبی بین جادو و لمس؟

4

آیا آنچه من دارم جادو است یا لمس یا ترکیبی بین جادو و لمس؟

سلام آقای آذر.من دختری هستم با علم و دین و زیبایی و با حساب و کتاب, هر وقت کسی از من خواستگاری می کند نتیجه اش این است که قبول نمی کنم یا من قبول می کنم ولی خواستگارم قبول نمی کند. و اگر قبولی بین هر دوی ما وجود دارد چیز عجیبی طوری اتفاق می افتد که گویی خواستگار چهره دیگری را در صورت من می بیند، بنابراین با ترس و وحشت مرا ترک می کند و قبل از شروع , موضوع به پایان می رسد.
من هشت سال است که به همین وضعیت مبتلا هستم و نمی دانم چرا؟ آقای آذرآیا این یک لمس عاشقانه است، یک لمس شیطانی یا جادو؟ در واقع از مرض میگرن بی دلیل، فراموشی، فشار روانی، تنگی نفس بسیار رنج می برم و وقتی قرآن می خوانم احساس می کنم توپی در شکمم حرکت می کند،
هر وقت اتفاقی برایم می افتد که خوشحالم می کند، بعد از یک شب ناپدید می شود و احساس می کنم یکی از آنها در هر خبر خوب به کسی اطلاع می دهد که شرایطم را برایم سخت کند.
حافظه من برای هر چیزی که مرا خوشحال کند و آنچه مرا ناراحت کند ضعیف است، آن را بسیار به یاد می آورم و هر چه بیشتر می خواستم در کارم کاری انجام دهم راه ها تنگ می شود ، بنابراین تمام روز بی حال هستم. پشتکاری من به صفر رسید. .می خواهم بدانم که آیا من از جادوگری رنج می برم یا از جادوگری یا هر دو؟ و برای باز کردن درد چه کنم؟آقای آذر امروز در فرم بررسی سرکتاب با قرآن سایت شما تمام مشکلاتم را برای شما بازگو کردم ,خواهش میکنم جواب منو دقیق بگویید و راه حل آن را تا از این وضعیت سخت نجات پیدا کنم

پاسخ

خواهر عزیز/ مریم خانم سلام
با بررسی انجام شده و شرح حالت به نظرم می رسد که مبتلا به سحر و جادو هستی. و رؤیایی که می بینید نیز حکایت از آن دارد، و آنچه شما را به آن توصیه می کنم این است که:
– اهتمام به تقویت ایمان خود با بسیاری از اعمال نیک، به ویژه تلاوت و گوش دادن به قرآن کریم و دعاهای نافله. و روزه گرفتن , که این کار جادو را ضعیف می کند و به دل شما آرامش می بخشد.
شبها قبل خواب وقتی روی تخت خود دراز کشیدید به مدت ۱۰ دقیقه تمام کارهای امروزتون از صبح تا شب به یاد بیار،که این کار حافظه شما را به مرور توقیت و قوی میکند.و بعد سوره ناس و فلق را هفت نوبت بخوان زیرا این سوره ها شما را از شر شیاطین انس و جن حفظ خواهد کرد. زیرا اگر جادو از درون فرد بیرون بیاید، می توان آن را تجدید کرد.
– شما اول از روشهای باطل سحری که در سایت سیتار دات آی آر قرار دادم استفاده کنید اگر جادوی شما باطل شد.فبها اگر نشد باید برای شما چندین دعای باطل سحر نوشته شود و باید تا هفت روز پی در پی با این دعاها غسل کنید. تا به اذن خداوند متعال تمام جادوهای شما باطل شود.
صبح و شام آیاتی که برای شما در تلگرام فرستادم را در یک لیوان آبی بخوانید و بعد هم بنوشید و هم با آن آب وضو بگیرید.
– در حال سجده به درگاه خداوند متعال دعا کنید و از خداوند متعال بخواهید که این مصیبت را از شما برطرف کند و شوهر صالحی به شما عطا کند که شما را در این زندگی شاد کند و دعای ذوالنون را بعد از هر نماز در حالت سجده ۲۶ بار به تعداد ابجد صغیرتان بخوانید (لا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَاْنَکَ إِنِّیْ کُنْتُ مِنَ الْظَّاْلِمِیْنَ فَإِنَّهُ لَمْ یَدْعُ بِهَا رَجُلٌ مُسْلِمٌ فِی شَیْءٍ قَطُّ إِلَّا اسْتَجَابَ اللَّهُ لَهُ)

هر چه می توانید به نیت شفا صدقه بدهید که پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند: (بیمار خود را با صدقه معالجه کنید).
– اغتشاش و استغفار و بیش از دعا برای پیامبر – صلی الله علیه و آله – که این یکی از اسباب رفع غم و اندوه است،

از ارتباط شما خرسندیم و از خداوند متعال شفای عاجل مسئلت داریم.

و من الله توفیق : حمید آذر

4 نظرات
 1. فاطمه می گوید

  سلام سید من یکی از باطل سحر شما رو انجام دادم همه چیزش‌و رعایت کردم بعد اتمام حالم به شدت بد شده خیلی تپش قلب دارم انگار انرژی ندارم آیا از دعاست باعث برون ریزی میشه؟چیکار کنم ای علایم کلا برع یا کم بشع نماز سر وقت میخونم قرآن برای پنج تن هر روز میخونم صدقه دادم مرغ قربونی کردم هیچی فایده نداره

  1. hamid-azar می گوید

   سلام این علائم کاملا طبیعی هست داره باطل میشه و ادامه بدید یکدفعه حالتان کاملا خوب میشه

 2. شینا می گوید

  سلام در فرم بررسی نام چرا گفته شده حتما از نامهای شناسنامه‌ای استفاده شود در صورتی که نام صدا زدنی مهم است؟ الان من نام صدا زدنی میگه اشرافی صعودی هستی اما نام شناسنامه‌ای میگه کم درآمد نزولی هستی.

  1. hamid-azar می گوید

   سلام زیرا با این اسم به عنوان یک انسان ثبت شده اید اما صدا زدنی به شکلی از حاله ارتعاشاتی روی شما تاثیر گذار هست برای برسی اسم اسم صوتی را وارد کنید برای سرکتاب اسم شناسنامه ای

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

متن دوم