اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

‎‎

جدید ترین مطالب سایت
خانه » ادعیه و اذکار » ادعیه های باطل سحر » چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن

چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن

چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن

چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن

چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن

معنای لغوی چشم زخم: چشم زخم از دو کلمه چشم و زخم تشکیل شده است؛ چشم: همان عین عربی است که از مهمترین اعضای بدن انسان است و وسیله ارتباط با عالم اطراف است (برون را به درون و درون را به برون ربط می دهد)؛ زخم: به معناهای متعددی از قبیل حرکت، گوشت فاسد شده گندیده، طعم و بوی بد و بی آبروئی استعمال می شود. در زبان محاوره ای می گوییم: چشمش گیرا و گیرنده است. به فارسی کتابی می گوییم: «شور چشم» و به عربی می گویند: اصابه العین یا عیون یا عین الحسود معنای اصطلاحی چشم زخم: همان طور که روح های پاک می توانند از خود انوار معنوی القاء کنند و عزم ها را در توجه به معنویات زیاد نمایند و در نتیجه انسان قدرت تمرکز در مسائل توحیدی نصیبش شود، بعضی از روح ها چون در مسائل پست متمرکز شده اند، می توانند روح افراد را تحت تأثیر تنگ نظری خود قرار دهند و در نتیجه بدن انسان که تحت تأثیر روح است، آسیب ببیند. بنابراین چشم زخم در اصطلاح عبارت است از تأثیر موج های منفی روح یک فرد، بر اعمال، رفتار و سرنوشت فرد دیگر، که از نگاه فرد شور چشم به دیگری می رسد. بنابراین دقت شود که نفس و روح نگاه کننده اثر می گذارد؛ نه خود چشم! چشم زخم روی چه کسانی اثر می کند؟ اول این که تأثیر آن باذن الله است (و ما هم بضارین به من احد الا باذن الله) (کریمه بقره– شریفه ۱۰۲ به کسی نمی توانند آسیبی برسانند مگر باذن خداوند) و دوم این که بر افرادی که از خداوند دور می شوند، نفس و عقلانیت ضعیف دارند مانند کودکان، سفیهان، اهل خرافات و ساده لوحان اما ممکن است بر افراد قوی نیز از باب آزمون الهی اثر بگذارد کما این که امور طبیعی بر آنان موثر اس

چشم زخم در روایات

      الف) در حدیثى میخوانیم که “اسماء بنت عمیس” خدمت پیامبر (ص) عرض کرد: گاه به فرزندان جعفر چشم میزنند، آیا “رقیه” اى براى آنها بگیرم (منظور از “رقیه” دعاهایى است که مینویسند و افراد براى جلوگیرى از چشم زخم با خود نگه می دارند و آن را تعویذ نیز میگویند). پیامبر (ص) فرمود: نعم، فلو کان شى‏ء یسبق القدر لسبقه العین‏
    “آرى، مانعى ندارد، اگر چیزى می‏توانست بر قضا و قدر پیشى گیرد چشم زدن بود”! (مجمع البیان، جلد ۱۰، صفحه ۳۴۱) ب) پیامبر(ص): چشم زخم حق است و قله کوه را پایین می آورد (شریف رضی، المجازات النبویه، ص ۳۶۷، منشورات مکتبه بصیرتی، قم، بی تا.) ج) پیامبر(ص) فرمود: «چشم زخم» مرد سالم را در قبر و شتر سالم را در دیگ قرار می دهد (در المنثور، ص ۶۵۱). د) و در حدیث دیگرى آمده است که امیرمؤمنان (ع) فرمود: پیامبر براى امام حسن و امام حسین “رقیه” گرفت و این دعا را خواند «أُعِیذُکُمَا بِکَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّاتِ وَ أَسْمَائِهِ الْحُسْنَى کُلِّهَا عَامَّهً مِنْ شَرِّ السَّامَّهِ وَ الْهَامَّهِ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ عَیْنٍ لَامَّهٍ وَ مِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ» یعنی: برای شما پناه می جویم به کلمات کامل خداوند و تمام اسماء حسنای او از شر هر ملال آورنده و از شر بزرگان (رهبران و روساء) موجوداتی که با چشم دیده نمی شوند و از شر هر چشم بدی که به انسان می رسد و از شر حسود هنگامی که حسد بورزد… سپس پیامبر (ص) به ما فرمود: اینچنین ابراهیم (ع) برای اسماعیل و اسحاق تعویذ نمود (الکافی، ج ۲، ص ۵۶۹ + حدیث نور الثقلین، جلد ۵ صفحه ۴۰۰) و) در نهج البلاغه نیز آمده است‏: «العین حق و الرقى حق»: “چشم زخم حق است و توسل به دعا براى دفع آن نیز حق است” ( نهج البلاغه، کلمات قصار، جمله ۴۰۰) (این حدیث در صحیح بخارى جلد ۷ صفحه ۱۷۱ باب العین حق نیز به این صورت نقل شده است: العین حق). در “المعجم المفهرس لالفاظ الحدیث النبوى” نیز همین معنى از منابع مختلفى نقل شده است (جلد ۴ صفحه ۴۵۱). ن) از امام صادق(ع) روایت شده است: اگر این قبرها شکافته شود، هر آیینه می بینید که بیشتر مردگان به سبب چشم زخم مرده اند، زیرا چشم زخم حق است. آگاه باشید که پیامبر اکرم(ص) فرمودند: چشم زخم حق است پس هر کس از سیرت و صورت برادر مسلمانش خشنود شد، خدا را یاد کند، زیرا وقتی خداوند را به یاد آورد، ضرری به برادر مؤمنش نمی رسد (بحار الأنوار، ج ۶۰، ص ۲۵). علامه طباطبایی در المیزان می‌نویسد: چشم زخم نوعی از حسد نفسانی است که هنگام مشاهده چیزی که در نظر شور چشم، زیاد و تعجب انگیز است محقق می‌شود. (المیزان ج۲۰ ، ص۳۹۳)

    راه های که برای مقابله با چشم زخم توصیه شده است :
    ۱) استفاده از سنگ فیروزه نیشابوری
    فیروزه برای دورکردن انرژیهای منفی به ویژه چشم زخم و آثار سوء آن بسیار مناسب است. نام دیگر این سنگ ، حجر العین است ؛ به این معنا که برای چشم و جلوگیری از چشم زخم مفید است.

    ۲) استفاده از عقیق یمن
    از زمانهای گذشته ، عقیق را سنگ مقدسی می دانسته اند. سنگی که از آن به عنوان حرز و حامی انسان در مقابل بلا و حادثه یاد می شود . استفاده از عقیق یمن با حکاکی آیات و اسماء متبرک مانند “و ان یکاد” ، ” ماشاء الله … “، برای مصون ماندن و دفع چشم زخم توصیه می گردد .
    ۳) استفاده از نگین عقیق باباقوری
    در قدیم عقیق باباقوری به عنوان چشم زخم و متعادل کننده ی بدن استفاده میشد . در این نوع سنگ ،طرح مشابه چشم که بصورت طبیعی روی نگین نقش بسته است .
    ۴) استفاده از زیورآلات با رنگ آبی و طرح هایی مشابه چشم .

مقابله با چشم زخم از دیدگاه دین :
۱ ) رسول خدا (ص) می فرماید: «چشم زخم حق است. هر کسی از چیزی درباره برادرش به شگفت آمد، باید در آن خدا را یاد کند؛ بی شک اگر خدا را یاد کند، چشم وی آسیبی به برادر دینی اش نخواهد رساند»
این ذکر و یاد خدا شامل : (الله اکبر) یا الحمدلله و عباراتی همانند «ماشاء الله» و «تبارک الله» یا «اللَّهُ اللَّهُ ما شاءَ اللَّهُ لا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ» می شود.
۲ ) پیامبر اکرم (ص) به منظور پیش گیری از چشم زخم برای امام حسن (ع) و امام حسین (ع) چنین دعایی می خواندند:
«أُعِیذُکُمَا بِکَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّاتِ وَ أَسْمَائِهِ الْحُسْنَى کُلِّهَا عَامَّهً مِنْ شَرِّ السَّامَّهِ وَ الْهَامَّهِ وَ مِنْ شَرِّ کُلِّ عَیْنٍ لَامَّهٍ وَ مِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ»؛ “شما را به تمام کلمات و اسمای حسنای خداوند از شر مرگ و حیوانات موذی و هر چشم بد و حسود آن گاه که حسد ورزد، می سپارم”
۳ ) در حدیثی امام صادق (ع) برای در امان ماندن از چشم زخم سفارش می­کند که سه بار ذکر «ما شاء الله لا حول و لا قوٌه الٌا بالله العلیٌ العظیم» گفته شود.
۴ ) در احادیث دیگری گفتن «تبارک الله احسن الخالقین اللهم بارک فیه» سفارش شده است.
اسلام برای پیش گیری از تأثیر سوء چشم زخم، علاوه بر استعاذه و یاد خدا صدقه دادن را نیز توصیه کرده است.
همچنین در روایات، خواندن سوره های دیگری، برای دفع چشم زخم مورد تأکید قرار گرفته است، که از جمله آنها قرائت سوره های ناس، فلق، حمد و توحید می باشد.

 

تجربه شخصی من:

مواردی که من خودم(حمید آذر) برای دفع چشم زخم تجربه کردم و صد در صد هم کاربردی و مجربه

۱-انگشتر یا گردنبند  با سنگ فیروزه

۲-داشتن انگشتر عقیق یمنی

۳-هر وقت از خونه میری بیرون آیه الکرسی و چهار قل بخون و به خود و اطرافت فوت کن

۴-هر صبح حداقل به اندازه پول یه قرص نان صدقه بده بیرون(خواهشا توی صندوق صدقات نزارید به شخص بدید)

۵-اسپند دود کردن که داخل ان کمی نمک و پوست سیر بریزید

۶-نماز سر وقت خوندن

۷- هر وقت توی جمع احساس کردین  چشم میخورید کاری کنید همه صلوات بفرستند(مثلا بگید برای سلامتی خودتون یه صلوات بلند بفرستید)هر کس صلوات بفرسته چشم اون باطل میشه

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

 

چشم زخم چیست و راه های مقابله با آن


دیدگاه های این نوشته

 1. نازگل گفت:

  سلام جناب اذر عزیز.
  استاد من در مورد زخم چشم یا کلا دفع بلا شدن واسه بچه کوچیک میخوام بدونم.من هر روز واسه همه افراد خونوادم اون دعایی که گذاشتین:اللهم یا ذی السطان العظیم و…رو میخونم ولی دسترسی ندارم که فوت کنم تو صورتشوم.دعای دیگه ای هست واسه کودک که هر وقت دیدمش یا دورادور بخونم واسش و ایمن باشه از بلا؟
  سپاس

 2. smaeil گفت:

  س
  ۱-ایاحرزامام جوادخودمان بروی کاغذa4وباخودکارمعمولیبنویسیم تاثیرداره یانه ؟
  ۲-کسی سراغ دارین که سفارش بدیم روپوست اهو ؟
  ۳-قیمتش چنده؟
  ۴-این حرزفقط برای دفع (پیشگیری)ازچشم زخم وسحره یابرای ازبین بردن ورفع چشم زخم هم که قبلا سرمان امده موثره؟
  ۵-باتوجه به اینکه نوشتن وخوندن نمازچهاررکعتی وبستن به بازوی راست برای این حرزباید درساعت سعد باشه من قبلا روزهای قمردرعقرب رونگاه کردم ودیدم شمادرسایت۴soq روزهای قمردرعقرب روبعضی ساعتهاروسعدوبعضی ساعات رونحس دونستین .مگه روزهای قمردرعقرب کلاتموم ساعاتش نحس نیست؟

  • admin site گفت:

   روی کاغد باید باشه ولی اداب سختی داره
   به ادرس زیر سفارش بدید
   https://telegram.me/team_inapply
   مثلا اگر کسی بر اث چشم مرده باشه که دیگپه زندش نمی کنه و خیلی بستگی ها رو غیره ناشی از چشم رو برطرف می کنه
   کلا براش فقط روزهای نحس و سعد رو در نظر بگیرید

 3. لیلا گفت:

  سلام استاد یه سوال شاید مضحک باشه اما برام سوال شده
  توی نسخه دفع چشم زخم فرمودید ۴ بار در سوراخ راست بینی و ۳ بار درسوراخ چپ بینی بدمد
  میشه اینو یکم شفاف سازی کنید یکم گنگه .
  اولا خود شخص باید در سوراخ بینیش بدمد یا کس دیگه؟
  دوما منظورتون از دمیدن اینه که هوا رو از سوراخ بینی بدیم بیرون ؟؟؟؟
  سوما اگر کسی که چشم خورده یه بچه کوچیک باشه ما باید تو سوراخ بینیش بدمیم ؟
  اگر امکان داره سوالامو به ترتیب پاسخ بدید
  ممنون بابت اینکه به فکر مایید

  • admin site گفت:

   سلام بله هوا رو از بینی خارج کنید و باید خود شخص باشه بدمه
   برای کودکان میتونید از دعاهایی خوندنی انجام بدین یا تعوبذ رو داخل لباسش بیندازین تا نبینه

 4. barane گفت:

  باسلام
  ببخشید بزرگوارچندروز پیش توسایت پیام دادم وازجنابعالی برای عالی شدن
  نتیجه ی امتحانم که آخرهفته ست ازتون سوال کردم.
  ۲تا برنامه فرمودین که متاسفانه امکان خریدودانلودش نبود.
  فرمودین توتلگرام پیام بدم که متاسفانه اونجاهم گفتن توسایت بگردم شاید
  چیزی پیداکنم.
  بزرگواری میفرمایید راهنمایی بفرمایید؟

  • admin site گفت:

   (۳۵) دعاهایى به جهت زیاد شدن حافظه
   ۱ – سوره الرحمن را تا فباى آلاء ربکما تکذبان هر روز بعد از نماز صبح بخواند.
   ۲ – مرحوم شیخ بهائى در کتاب تهذیب فرموده است به جهت زیادتى حافظه این دعا را بخواند.

   اللهم ارزقنى فهم النبیین و حفظ المرسلین و الهام الملائکه المقربین آمین یا رب العالمین .

   ۳ – بعد از هر نماز این دعا را بخواند مجرب است .

   سُبْحانَ مَنْ لایَعْتَدى عَلى اَهْلِ مَمْلَکَتِهِ سُبْحانَ مَنْ لا یَاْخُذُ اَهْلَ الاَْرْضِ بِاَلْوانِ الْعَذابِ سُبْحانَ الرَّؤُفِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اجْعَلْ لى فى قَلْبى

   نُوراً وَ بَصَراً وَ فَهْماً وَ عِلْماً اِنَّکَ عَلى کُلِّشَى ءٍ قَدیرٌ

   ۴ – جهت قوت حافظه هر روز ده مرتبه بگوید:

   ففهمناها سلیمان و کلا آتینا فهما و علما و سخرنا مع داود الجبال یسبحن و الطیر و آله اکرمنى بالفهم و الحفظ و الخیر یا قاضى الحاجات و صل على محمد و آله اجمعین .

   ۵ – هر روز صبح قبل از آن که با کسى سخن بگوید این جمله را بخواند:

   یا حى یا قیوم فلا یفوت شى ء علمه و لا یئوده .

   ۶ – هر روز بعد از نماز نافله صبح بگوید:

   اللهم لا تنسنى ما آقرء فى یوم هذا فانک قلت سنقرئک فلا تنسى .

   ۷ – هر کس چیزى را فراموش کند دست خود بر پیشانى گذارد و بگوید:

   انسانیه الشیطان .

   ۸ – در حدیث سلمان فارسى (رضى اللّه عنه ) آمده است که رسول خدا صلى اللّه علیه و آله فرموده است : هر کس آیه الکرسى را با زعفران بر کف دست راست خود بنویسد و آن را با زبان بلیسد و هفت نوبت چنین کند هرگز چیزى را فراموش ننماید.
   ۹ – پنج چیز است که حافظه را زیاد مى کند و بلغم را از بین مى برد:
   یک – مسواک زدن ؛ دو – روزه گرفتن ؛ سه – قرائت قرآن نمودن ؛ چهار – عسل خوردن ؛ پنج – کندر جویدن .
   ۱۰ – قبل از مطالعه این جملات را بخواند:

   اللهم اخرجنى من الظلمات الوهم و اکرمنى بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک و انشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین .

   ۱۱ – مردى از شیعیان توسلات و ختم ها انجام داده که حضرت زهرا سلام اللّه علیه را در خواب ببیند و تقاضاى حافظه کند. شبى در عالم خواب حضرت زهرا سلام اللّه علیه را که در پشت پرده اى قرار داشت مشاهده نمود تقاضایش را پرسید. عرض کرد کم حافظه هستم و به شما ملتجى مى باشم . فرمود: از این پس وضو را با آن نیم گرم بگیر، زیرا آب سرد جهت حافظه شما خوب نیست . آن مرد به دستور حضرت عمل نموده حافظه اش قوت گرفت .
   ۱۲ – کسى که مى خواهد حافظه اش زیاد شود مسواک کند و روزه بگیرد و قرآن بخواند مخصوصا آیه الکرسى را و ناشتا ۲۱ عدد مویز با هسته سرخ بخورد زیرا جهت فهم و حفظ ذهن مفید خواهد بود. نافع خوردن حلوا و گوشت نزدیک گردن و عسل و عدس و کندر مى باشد.
   ۱۳ – هر روز هفت مثقال مویز ناشتا بخورد و همچنین هر روز با غذا خردل میل نماید.
   ۱۴ – جهت حافظه شیخ کفعمى فرماید: مویز و سعد کوفى و زعفران را با هم کوبیده و مخلوط کرده ناشتا بخورد.
   ۱۵ – قرنفل و کندر خوب کوبیده تا نرم شود هر روز قدرى ناشتا بخورد.
   ۱۶ – از زیاد خوردن سردى بپرهیزد مانند ماست و برنج و امثال آن و خوردن آب زیاد.
   ۱۷ – شیر حافظه را زیاد مى کند و خوردن شیرینیجات و گوشت و عدس و عسل مخصوصا ناشتا خوردن انار با لیله آن .
   ۱۸ – مرباى آویشن که با شکر درست شده باشد و همچنین خوردن اسطوخدوس جهت حافظه مفید است .
   ۱۹ – دائم الوضو بودن و رو به قبله نشستن و به صورت علما نگاه کردن و به عبادت مشغول بودن و اطاعت پدر و مادر نمودن و روزه داشتن و خوردن انگور و گرمى جات به طور عموم و خوردن آب کم و خوردن غذاى کم جهت زیادى حافظه موثر است .
   ۲۰ – از پیغمبر اکرم صلى اللّه علیه و آله است که پنج چیز حافظه ار قوى گردان :
   یک – شیرینى ؛ دو – گوشت نزدیک گردن ؛ سه – عدس ؛ چهار – نان سرد؛ پنج – خواندن آیه الکرسى

 5. barane گفت:

  باسلام
  ببخشید بزرگوار ذکر یاعملی هست که انجام بدیم تا شخصی رو از انجام کار یا رابطه ای منع کنیم؟
  کاری که به ضررش هست رونمیخوام انجام بده.اگه به خودش بگم باعث ناراحتی هردومون میشه.
  لطف میکنین راهنمایی بفرمایید
  یه کاری کنم بدون اینکه بهش بگم خودش کلا بی خیال اون کارورابطه بشه،
  ببخشید این سوالم نمیدونم تو کدوم قسمت ثبت شد مجدد ارسال کردم.
  بی صبرانه منتظر لطف وراهنمایی تون هستم

  • admin site گفت:

   در هفت روز یا شب در یک زمان مشخص ذکر یا مانِع رو ۱۶۱ بار بخونین سپس بگین خدایا فلانی زاییده فلانه رو از فلان کار منع کن ساعت عمل کردن مابین اذان و اقامه نماز صبح و یا بعد نماز صبح و بعد نماز مغرب هست
   و یا سوره ۹ یا ۶۵ سوره یس ۱۴ مرتبه بخونن قبل از اینکه با طرف رو ببینید و یا صحبت کنی و بعد پیش خودش زمزمه کنه که از این کار منع شه

 6. کامران گفت:

  سلام

  در ضمینه عقد مهره مار و مهره های دیگه که دعا دارند لطفا لینک کتاب بگذارید که ذکر های مهره ها داخلش هست و راهنمای انجام ادعیه مربوطه ممنونم

 7. محبوبه گفت:

  سلام . استان فارس به سبب بار سنگین گناه ابر سنگین میاد ولی از باران خبری نیست . لطفا نسخه ای برای نزول باران بفرمایید

 8. محمد گفت:

  سلام استاد خسته نباشید
  اینکه گفتین توی سوراخ راست و چپ بدمه منظورتون چیه؟ اینکه خود شخص توی دماغ خودش بدمه؟ خب چجوری؟؟
  و ابنکه خواهش میکنم دعای مربوط به همین دمیدن بینی رو با اعراب کامل بنویسید که توی خوندنش دچار مشکل نشیم
  وافعا ازتون متشکرم و خداقوت میگم…

 9. دوست گفت:

  سلام استاد آذرمنش عزیز.منم با جناب rahman موافقم .این مشکل خیلی از مردای ماست .اگه راه حلی داره بفرمایید تا کانون گرم خانواده های ما سردنشه.ممنون

 10. rahman گفت:

  سلام استاد خسته نباشید

  ازتون خواهش میکنم یه نسخه دارو طب سنتی از کشور هند یا ایران و یا یه نسخه ادعیه که زود انزالی ما مردان رو برای همیشه خوب کنه رو بذارید تو سایتتون ازتون عاجزانه خواهش میکنم

  ممنون که جوابمو میدین

 11. Kosar گفت:

  ببخشید من دایی ام حدود چندین ماهه میخواد ازدواج کنه اما هرجامیره خاستگاری نمیشه تا حالا نزدیک سی تا جا رفته خاستگاری اما به یک نحوی نشده فکر میکنم سحر شده باشه چون حدود چندماه پشت سرهم دم در خانه یشان هر دوز صبح یک تخم مرغ میشکوندند این کار تا حدود یکسال ادامه داشت بعضی وقت ها تخم مرغ خط خطی سیاه بود بعضی وقت ها داخلش برگه بود وبعضی وقت ها هم دایی ام اون تخم مرغ ها رو میشت و بر میداشت تازگی هم اخلاق دایی ام خیلی بد شده خواهش میکنم استاد دعا رو برام به جیمیلم ارسال کنید

  • admin site گفت:

   http://citar.ir/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D9%84-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%88-%D8%AC%D9%86-%D8%B2%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 12. محمد گفت:

  با سلام خدمت کاربران عزیز و محترم و سلام خدمت استاد عزیز،اقای آذر
  دوست عزیز محسن(ح) فرمایش شما کاملا متین و قابل احترام

 13. محسن(ح) گفت:

  با سلام خدمت استاد آذر
  ……………………………………
  با سلام خدمت تمام کاربران سایت citar
  دوستان و کاربران عزیز
  کاربرانی که هر روز دارند این سایت رو رصد میکنند
  بخدا باید هر روز تو نماز برای
  ………..استاد آذر و خانواده اش دعای خیر و طول عمر با عزت
  فرستاد
  بخدا میگم من قریب به ۲۰ سال است دنبال دعا و رفتن پیش کسانی که دعا می نویسند هیچ کدوم به آقایی و بزرگ مردی
  ……………..جناب استاد آذر نبودن
  بعد اینکه تو ایران هیچ سایتی مثل سایت citar نیست
  که بنده خدا استاد آذر تمام دعا هایی که تو سایت میزان
  بدن هیچ چشم داشتی و بدون منت تا کاربرا استفاده کنند
  و
  جواب تمام کاربرا تا جایی که در توان دارندو امکان داره میدهند
  بنده بالغ بر ۳ سال است با این سایت آشنا شدم
  هنوز که هنوزه نبوده سوالی فرستاده باشم و بی جواب باشه
  …………………………………….
  متاسفانه بعضیها دارن از این سایت استفاده های پولی میکنند
  به نوعی کپی برداری
  انشاالله خدا به راه راست هدایتشان کنه
  در پایان از همه کاربران خواهش میکنم
  ………………برای سلامتی استادآذر
  ……………سه مرتبه صلوات ختم بفرمایید
  …………….اللهم صل علی محمد وآل محمد
  …………….اللهم صل علی محمد وآل محمد
  …………….اللهم صل علی محمد وآل محمد

 14. محمد گفت:

  اگه میشه شمارتونو اولین صفحه سایتتون بزارین تا بتونیم باهاتون تماس بگیریم.

 15. Nasim گفت:

  Slm ostade aziz.man goshym far30 taip nemikone sharmande,mikhastam bedunam age adabe ehzare movakelo anjam bedam mitonam azash bekham ke marizimo khob kone?ya shoma doai darid ke man anjam bedam va paham salem beshan?mamnooon bakhatere tamame zahmataton

 16. Saaara گفت:

  Salam .ye soal mohem chetori befahmi jen bahemone man jahay ghadimi ziyad rftam mamnon

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

لینکهای مهم سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .