اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

خانه » آموزش » وقت شناسی در تعویذات

وقت شناسی در تعویذات

وقت شناسی در تعویذات

وقت شناسی در تعویذات

 وقت شناسی در تعویذات

  از دید صاحب‌نظران اسرار حروف، برای هر عملی وقتی شایسته و مناسب وجود دارد و حکیمان قدیم و هرمسیان برای این اوقات اهمیت بسیار قائل بودند (همو، منبع، ۷). به باور آنها، برای طلسمات و مربعات نیز اگر اوقات مناسب و ساعات شریفی انتخاب شود، تصرفات غریبی از آنها پدید می‌آید. وقتهای گزیده برای کارهای خیر ساعتهای سعدی چون نخستین ساعت روزهای یکشنبه، دوشنبه، پنجشنبه و آدینه است، لیکن ستارۀ مناسب طبع آن را برای طبع عمل مطلوب باید در نظر گرفت. وقتهای کارهای شر نیز اوقاتی غیر از این ساعتها ست. پوشیده نماند که زایجۀ هر عملی را باید در ارتباط با معدن ستاره یا کوکب خاص آن، یعنی فلز منسوب به آن ستاره در نظر گرفت، زیرا هرکاری به ستاره‌ای منسوب است و اگر دوام آن مورد نظر باشد، باید در معدن همان ستاره، یا در معدن دیگر که هماهنگ با طبع آن ستاره باشد، صورت بگیرد (همانجا). به اعتقاد این محققان، نخستین روزی که پیدایش و شکل‌گیری وجود حسی این جهان در آن آغاز شد، یکشنبه بود و راز آن از اینجا ست که ستارۀ ویژۀ آن همان روشنای بزرگ یا خورشید تابان است که سعد محض به‌شمار می‌آید. یکشنبه خود نقطۀ برج حمل، و طبع آن آتشی و خشک و مایل به اعتدال است. از میان حروف هم حرف آغازین، یعنی الف، و از منازل قمر منزل نطح به آن اختصاص دارد (همان، ۹-۱۰).
بقیۀ روزهای هفته و ستارگان آنها در نزد غربیان، همان است که پیش‌تر در مورد کواکب گذشت. وفق مسدس هم که به خورشید اختصاص دارد، واجد تأثیرات و خواصی است و گفته‌اند که این طلسم را هنگامی پُر می‌کنند که خورشید در شرف خود حلول کرده، و از نحوست مصون باشد. در این حال، قمر نیز باید از نحوست بی‌گزند، و در طالع ملوکی باشد. دربارۀ وقت‌شناسی همچنین گفته‌اند که جادوگران معمولاً طلسم را طی روشنایی ماه می‌سازند و آن را در بدر کامل تقدیس و تبرک می‌کنند. در هندوستان نیز طلسمها را اغلب زیر درخت غان، به هنگام درخشش نور ماه وبا پر طاووس می‌نویسند و بر این باورند که برای دعاهای مهر و محبت و رونق کسب وکار، روزهای دهم تا بیستم ماه قمری، به‌ویژه دوشنبه‌ها مناسب است .

******************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

 

وقت شناسی در تعویذاتمطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

  1. زهرا گفت:

    سلام. ببخشید من هرچی میگردم نحوه به دست اوردن ساعت ستاره مطلوب و ساعت نحس خودمون و مطلوب رو پیدا نمیکنم. میشه لینک بدین.خیلی ممنون

  2. اکرم (افخم) گفت:

    با عرض سلام خسته نباشید برادر زاده ام از کشور امریکا به ایران امده مشکلات روحی شدید داره حس میکنه یکی بهش میگه ادم بدی هست همین دیشب با دست خودش می خواست خودش را خفه کنه تو خدا کمک کنید تازه نامزد کرده خیلی جوان هست همش درحال کریه کردن هست میشه شما شخصا ایشون را ببینید ویک سر کتا ب برایش باز کنید هر کاری که مربوط به دعا یا هر چیز دیگری باشد هزینهاش مهم نیست فقط این جوان خوب بشود اسمش یاسمین نا م مادرش شری هست میتونم با شماره موبا یلی توی سایت هست تماس بگیرم با تشکر

  3. طیبه گفت:

    لطفا میشه لطف کنین بگین دعای دفع شر و دوری را که باید همراه سنگ داخل آب روان بیندازیم چه زمانی از روز باید باشه

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

اطلاعیه های جدید این هفته سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .