اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

‎‎

جدید ترین مطالب سایت
خانه » آموزش » نگین شرف شمس و طریقه تشخیص اصل بودن آن

نگین شرف شمس و طریقه تشخیص اصل بودن آن

نگین شرف شمس و طریقه تشخیص اصل بودن آن

 

نگین شرف شمس و طریقه تشخیص اصل بودن آن

 

سلام دوستان خوب و صمیمی من

از اینکه این مطلبو دیر در سایت قرار میدم جدا پوزش میخوام.خیلیهاتون ایمیل زدین و بی صبرانه منتظر این مطلب بودین.

البته این طریقه ای را که به شما آموزش میدم فقط مخصوص سنگ شرف شمس نیست.بلکه متعلق به تشخیص تمام سنگهای قیمتیه. و شما میتونین این کار رو ,روی تمام سنگهای قیمتی خودتون امتحان کنید.

البته  اساتید راههای متعددی را برای تشخیص سنگها در نظر دارند.مثلا  بعضی از اساتید  ریش سفید, کاغذ یا دستمال کاغذی خیلی ریز به اندازه یک یا دو میلیمتری را روی کف دست خود نگه میدارند و با دست دیگر سنگ را روی پارچه ابریشمی یا قالی  و یا فرش تا چند ثانیه مالش میدن و بعد  سنگ را روی کاغذ یا دستمال کاغذی قرار میدند اگر  کاغذ روی سنگ جذب شد میفهمند که سنگ اصل بوده.در صورتی که این کار همیشه درست  و صحیح نیست.چون خودم چندین بار سنگهای قیمتی را با این کار تست کردم بعضی ها جذب میشدند و بعضی ها نمیشدند در صورتی که اون سنگهایی که جذب نمیشدند با راهکارهای دیگه میفهمیدیم اصل هستند.

بعضی اساتید هم سنگ را روی شیشه میکشند و اگر شیشه خط خورد و سنگ صاف ماند میفهمند که سنگ اصل است که این هم زیاد جواب نمیده. یعنی صد در صد  هم درست نیست.

ولی طریقه ای که من  میخواهم به شما آموزش بدم.این طریقه رو از استادی که در پاکستان زندگی میکنه و  برام طریقشو برام ایمیل کرده بود و صد در صد هم جواب میده.

یعنی با این روش,خود سنگ خاصیت خوشو به شما نشون میده.

و اما سریع میرم سر اصل موضوع:(طریقه احضار زدن در خواب)

شما این کار رو شب موقع خواب یابد انجام بدین.فقط توجه کنید که تمیز باشید و قبل از اینکه به رخت خواب برید وضو بگیرید. و سعی کنید تو تخت شما کسی نباشه یعنی تنها بخوابید.هنگام خواب, وقتی دراز کشیدید. با دست چپ انگشتر یا همان سنگ را جلوی دهان خود بگیرید و ابتدا ۳ بار آیه الکرسی بخوانید سپس سوره های چهار قل را بخوانید.(ناس,فلق,توحید,کافرون) سپس ۱۰ بار صلوات بفرستید.در طول این مدت سنگ جلوی دهانتان باشد.منظور به اندازه یک بند انگشت با لبتان فاصله داشته باشد.

در ضمن هر بار که هر سوره را میخوانید به سنگ فوت کنید.سر آخر نیت کنید و بگویید که (قدرت و توانایی خودتو تو خواب بهم نشون بده) سپس بدون اینکه کلمه ای حرف بزنید سنگ یا انگشتر را زیر بالش خود قرار بدین و بخوابین.

اگر در خواب اومد پس این سنگ و یا ذکری که طبق آداب نوشته شده و اگر کارایی داره  قدرتشو به شما در خواب نشون میده

ولی فکر نکنین که به صورت یه پری سفید پوش میاد و با شما حرف میزنه,نه.

مثلا اگر سنگی که قدرتش برای افزایش مال و ثروته.در آن شب شما خواب مال و ثروت میبینید.به عنوان مثال خواب میبیند که شما دارید پول های بیشماری را شمارش میکنید.و یا گاو صندوق شما پر از پوله.و یا دارید در معامله ای خرید بزرگی انجام میدهید.و یا از این نوع خوابها . . .

و اگر برای محبت باشد شما خواب میبینید که همه به شما علاقه خاصی دارند و همه دوست دارن در خواب با شما رابطه برقرار کنند.و یا خواب میبینید که  جنس مخالف به شما بوسه میزند و ابراز علاقه میکند و مثالهای دیگر. . .

و یه چیز دیگه اینکه هر سنگی در هفته دو شب خاص به خوابتان میاید.اگر شب اول نیامد تا چند شب امتحان کنید مطمئن باشید که در خوابتان میاید.اگر تا سه یا چهار شب پی در پی به خوابتان نیامد.پس مطمئنا آن سنگ اصل نبوده و کارایی ندارد.

من این  کار را رو ده ها سنگها انجام دادم و  معجزشو هم دیدم.اول انگشترهای خودم که یکی شرف شمس که  طلسم شرف شمس کبیر روز ۲۷ رمضان حکاکی شده را امتحان کردم و در خواب دیدم که سر کلاس درس هستم و دارم در محضر استادی آموزش میبینم. همین انگشتر را دوباره مجددا در یه شب دیگر احضار زدم و درست شبیه آن خواب را دیدم. که متوجه شدم این سنگ باعث افزایش علم و روزیه. و سنگ دیگر که یاقوت قرمز آفریقاییه اونو هم  در دو شب احضار زدم.شب اول به خوابم چیزی نیامد ولی شب دوم به خوابم اومده بود.درست همون مثالهایی که در مورد افزایش مال و ثروت که در بالا تعریف کردم را در خواب دیدم.یه بار دیدم که دارم در گاو صندوق را باز کردم و کلی پول ریخت بیرون و من دارم پول ها را شمارش میکنم.و در صحنه دیگر دیدم که دارم یه خانه ۱۵۰ متری را خریداری میکنم.

اینهایی که گفتم فقط  خواستم مثالی بزنم.هر چند  دهها سنگهای دیگر را هم تست کردم که بعضی هاشون اصل نبوده .یعنی اصلا به خوابم نیامده.و حتی برای اطمینان بیشتر پیش دوستانم که چندین سال تجربیه در سنگهای انگشتری دارند بردم . آنها بعد از بررسی گفتند که این سنگ اصل نیست.و این همان سنگی بوده که اصلا در خواب من هم نیامده بود.

به هر حال شما هم میتونین این تست رو روی سنگ خودتون انجام بدین.اگر در شب اول نیامد تا چهار شب تست کنین. امید وارم که متوجه شده باشید و بتونید انجامش بدین.

موفق و پیروز باشید.

 

 

 


مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

 1. سیما گفت:

  سلام. خدا قوت. ببخشید استاد امروز سنگ شرف الشمس من اومد میخواستم ببینم دعا یا زکات خاصی داره؟و اینکه من چیکار کنم این سنگ علاوه بر روزی ب حاجت روایی هم تأثیر داشته باشه؟
  ممنون میشم جوابمو بدین.

 2. سیما گفت:

  سلام.خداقوت.سپاس بخاطر همه زحماتتون. ببخشید سنگ شرف السمش من امروز اومد. میخواستم ببینم دعای خلصی باید براش بخونم؟یا زکاتی داره؟ و اگه بخوام برا حاجت روایی هم این سنگ تاثیر داشته باشه باید چیکار کنم؟

 3. سمیه قبادی گفت:

  با سلام.من پارسال دادم برام رو سنگ شرف الشمس دعا نوشتن حالا امسال برای تمدید کاری باید کرد.ممنون میشم راهنمائیم کنید

 4. لامیا گفت:

  سلام و خسته نباشید سوالی دارم ک ممکنه کسی باور نکنه.من یه حلقه ای دارم ک توی وسایل قدیمی پیداش کردم و مدتها دستم بود اما بعد این ک دچار خواب های اشفته شدم از انگشتم درش اوردم و انداختمش دور اما به طور باور نکردنی پیدا شد.بعد از اون دیگه نمیتونم گمش کنم یعنی هر جایی ک میندازمش باز هم برمیگرده.یک ماهه ک دوباره دستم کردم و از این که کسی بهش نزدیک بشه به شدت عصبانی میشم بدون این که دست خودم باشه.لطفا کمکم کنید ایا این انگشتر موکل یا شیطانی داخلش داره؟

 5. sanaz گفت:

  سلام ببخشید سید انگشتر شرف شمس مراقبتهای خاصتی دارد.؟ اگه داره میشه کمک کنید چطوری مراقبش باشیم

 6. حسين گفت:

  پس کلا هیچ سنگی غیر مهره مار که به آدم محبوبیت بده وجود نداره ؟
  مهره مار اصلش نیست ؟

 7. حسين گفت:

  سلام سنگی که به ادم جذابیت و محبوبیت بده و همه بخوان ارتباط برقرار کنن چیه ؟

 8. حمید گفت:

  سلام و خسته نباشید. خانم میانسالی از دوستان هست که انگترام رو بهش میدم میذاره زیر سرش که شب خواب ببینه!سنگ حدید صینی رو بهش دادم ،شب خواب دید که تمام مردم با سرعت دارن میان که سنگ رو ببرن تا اینکه خودم رسیدم و سنگ رو برداشتم!!متاسفانه نمیدونیم تعبیرش چیه!!لطفا اگر میدانید توضیح دهید متشکرم

 9. رضا گفت:

  سلام ببخشید چرا هیچ کس نگفته مشکلم حل شد با فلان برنامه یا با فلان دعا که ما هم همونو انجام بدیم تو نظراتی ک خوندم هیچ کس نگفته من حاجت گرفتم لطفا راهنمایی کنید

 10. محمد گفت:

  سلام استاد بزرگوار خسته نباشید واقعا ممنون از سایت خوبتون استاد من تو شرکت کار میکنم کارم شیفت حراستم واقعا خسته شدمه دوس دارم مقامم بره بالا رزقم بیشتر شه کارم اسون شه هر چقدر دعا کردم تا الان بی فایده بود ب نظرتون چ دعایی چ ذکری بخونم چ کار کنم که وضعیتم خوب شه ب امید خدا
  ممنونم از سایت خوبتون
  اجرتون با اباعبدالله….. یا حق

 11. سجاد گفت:

  سلام و درود.من میخام یک انگشتر شرف الشمس تهیه کنم از کجا باید تهیه کنم؟آیا نوشته این سنگ باید به اسم شخص و دعای مرتبط با اون شخص در روز تعیین شده باشد؟لطفا کمکم کنید و در مورد دعا سنگ و اینکه چگونهتهیه کنم کمکم کنید مرسی

 12. hassan گفت:

  سلام استاد آذر…
  سوال ۱؟
  آیا طلسم شرف شمس را در روی نگین حک کنیم یا زیر نگین یا فرقی نداره .
  سوال ۲؟
  آیا بعد از ستاره یک ( م ) وجود دارد یا دو ((مم )) باهم هستند.
  ممنون از لطف شما

 13. محیا گفت:

  سلام من برای مادرم نگین شرف الشمس اصل میخوام و اینکه یه فرد مطمعن آدابش رو انجام بده میشه راهنماییم کنین از کجا تهیه کنم با توجه به فرصت اندکی که هست تا ۱۹ فروردین

 14. اسد گفت:

  سلام ببخشید بزرگوار میشه بگید چطور شرف شمس رو فعال کنیم و اداب نوشتنشو بگید سپاس

 15. سید مهدی امامی گفت:

  سلام من این فرمایش شما را کاملا قبول دارم چون یک انگشتر اصل یمنی دارم و هر شب انگشترم تو خواب باهام حرف میزنه شاید شما هم مثل دیگران باور نکنید ولی لااقل یک بار امتحان کنید تازه من اصلا هیچکدام این اعمال را که استاد فرمودند را انجام ندادم

 16. مهدی گفت:

  سلام استاد بعد اینکه سه ایه الکرسی رو خواندیم فوت کنبم یا بعد هر ایه الکرسی یا نه اصلا ایه الکرسی را فوت نکنیم

 17. ....... گفت:

  سلام..انگشتر شرف شمس ک یک خاصیت ندارد ک ب نیت یک خاصیت احضار بزنیم..دها یا صدها خا۱یت دارد اگر در ساعت و زمان تاین شده حکاکی شود….و معمولا میگن ک روی سنگ عقیق زرد باید در ۱۹فروردین از اذان صبح تا اذان ظهر فرصت حکاکی دارن…و بعدش همراه سنگ یک دعایی هم در کاغذ زرد نوشته میشه ک باید ارزوهاتو در ان بنویسی و در یک چهارشنبه روزی ان را ب اب روان بسپاری…ک ۸تی میشود ده سا بیست ارزو را در ان دعا ک نوشته شده در کاغذ زرد بنویسی و ب اب بندازی..اون وقت حالا میخای احضار بزنیم ببینیم این شرف شمسی ک مثلا در ساعت و روز مشخصی نوشته شده فعال هست یانه..حالا سوالی ک من از شما دارم اینه…..ما چندین ارزو را قید کردیم ک چطور باید احضار بزنیم و ببینیم ک فعال هست یا نه.اخه یک یا دو ارزو را ک ننوشتیم ک تکلیفمونو بدونیم.شما ک بهتر میدانی شرف شمس خاصیتهای فراوان دارد.

 18. مهدی گفت:

  سلام
  من یک نگین شرف الشمس میخواهم ولی نمیدونم از کجا تهیه کنم که هم شرایط نوشتن را رعایت کرده باشن و هم سنگ اصل باشد
  آیا شما می توانید این کار را برای من انجام دهید ؟
  قبلا از شما لوح خاتم خریداری کردم

  تشکر

 19. عارف گفت:

  سلام استاد ، خسته نباشین ، بنده انگشتر عقیق سرخی از پدربزرگم بهم رسیده بود رو سه شب احضار کردم که هرسه دفعه خواب اشفته و بی معنی دیدم که البته شب اول و سوم شهوت انگیز هم بود ، ایا مشکل از بنده ست یا انگشتر ؟ اینم عرض کنم که بنده انگشتر رو تا حالا دستم نکردم که باعث بی احترامی بشه و اینکه بنده نمازهام رو هم میخونم رو نفسم هم کنترل دارم و خیلی وقت بود که تا اون شب خواب شهوت انگیز ندیده بودم ، با تشکر

 20. مینا گفت:

  سلام استادمن دادم حکاک جوادنیک پرور برام حدیدو حک کرد مردمومنیه میشه ب انگشتراحضارزد استاد نگین شرف وشمس باطلسمش و برام حکاکی میکنید لطفا

 21. زینب نوری گفت:

  سلام استاد خسته نباشید ممنون از اینکه جواب سوال های قبلی من را دادید یه سوال داشتم رو انگشتر یاقوت قرمز افریقایی تون چه دعا یا طلسمی نوشته شده

 22. سید محراب حسینی گفت:

  باسلام من می خوام اموزش ببینم چکار کنم

  • admin site گفت:

   با سلام دقیقا ما در مجموع های ۱۰۰ باب همین هدف را دنبال می کنیم مجموعه های ۱۰۰ باب را تهیه نمایید و منتظر مجموعه های جدید باشید

 23. ز گفت:

  سلام من ۲ تسبیح شرف شمس از خراسان خریدم تبرک کردم اتفاقا دیشب برگشتمشهرستان.
  مطالب شمارو خوندم خیلی برام مهم بود گفتن اصله یقین پیدا کنم صحت داره.
  به همین خاطر همون کاری که فرمودین انجام دادم
  خواب دیدم دعوت سفره امام رضا(ع)هستم از پله بالا میرفتم رسیدم به ورودی چند نفر اسمها رو یادداشت میکرد بعد داخل میشدیم با خودم گفتم من یه بار رفتم سرسفره باید کمک مامورها باشم تا دیگران وارد بشن خواهرم رو میدیدم بالا میره و پسرعموم که یکی از تسبیح تبرک شده براش اوردم توی صف بودبه نظرتون حکمت این خواب چیه

 24. hamid گفت:

  سلام داداش گلم من سنگم و احضار زدم و استرس زیادی داشتم در شب اول دیدم کارهایم به در بسته میخورد هر جا میروم تعطیل است و.. انگشتر را در اوردم ولی از روی کنجکاوی شب بعد احضار زدم در خواب دیدم در حرم اقا امام رضا هستم نماز صبح است و همه پای سجاده های نماز هستند در کنار هر شخص مقدار قابل توجهی پول است من ان پول ها را بر میداشتم و در جیب خود میگذاشتم تا بیدار شدم.. ایا خواب اول صادق است یا دوم یا برای بار سوم احضار بزنم؟؟ ضمننا جناب اذر اگر ممکن است لطفا استاد کار درستی را در مشهد الرضا معرفی بنمایید جهت حکاکی انگشتر و یکسری سوالات

 25. سالار گفت:

  با عرض سلام و دعای خیر

  من سالهاست زندگیم به هم ریخته و مشکلاتم بسیار زیاد که تمامی ندارد .
  از شما دوست عزیز تقاضای کمک و یاری دارم .
  خواهشمندم در صورت امکان شماره تلفن همراه بفرستید تا تماس گرفته و مسایل شفاها مطرح کنم

  • admin site گفت:

   با سلام شما بگین چه کاری از دست مابر میاد ما کوتاهی نمیکنیم

   • سالار گفت:

    با سلام
    ۷ سال هست که زندگیم از هم پاشیده / طلاق . ورشکسته . افسرده / هر کاری میکردم یا ضرر یا بن بست . مشکلات مالیم با زجرو فلاکت تونستم به نتیجه برسونم

    اما هنوز معاملات و کارام توام با ضرره
    هر جا که خواستگاری واسه ازدواج میرم اولش خوب پیش میره اما در نهایت خیلی الکی یا بی دلیل بهم میخوره // پیش هر دعا نویسی که رفتم میگند طلسم سنگین داری و کاری نتونستند واسم انجام بدند
    حال نمیدونم چهجوری خلاص شوم
    لطفا مرا راهنمایی کنید
    با تشکر

    • admin site گفت:

     به نظر من دلیلد عد موفقیت شما اینه که همشه به نکات منفی زندگی و دایل شکسستون فکر می کنید از این حالت بیان بیرون به نکات مثبت فکر کنید و ببینید چه راه هایی برای موفقیت وجود داره انشا الله گره از کارتون وا میشه در آینده می تونید از مجموعه نرم افزار ۱۰۰ باب کارگشا که در سایت ارائه می شود استفاده نمایید

 26. امین گفت:

  سلام
  آیا بعد از صلوات میخواهد فوت کنیم؟
  اگر لازم هست بعداز هر صلوات فوت کنیم یا موقعی که ده صلوات تموم شد یه بار فوت کنیم؟
  باتشکر

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

لینکهای مهم سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .