اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

جدید ترین مطالب سایت
خانه » ادعیه و اذکار » ادعیه های بخت گشایی » نسخه ازدواج و گشایش بخت,بسیار مجرب

نسخه ازدواج و گشایش بخت,بسیار مجرب

نسخه ازدواج و گشایش بخت,بسیار مجرب

دعای ازدواج,دعای ازدواج با معشوق,دعای ازدواج سریع,دعای ازدواج-بهجت

برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب بخت گشایی

دستورات ازدواج وگشایش بخت (بسیاربسیارمجرب)

قابل توجه مدیران سایتها و وبلاگها:

هر گونه کپی برداری از مطالب سایت این اپلای,فقط با ذکر منبع بلامانع است.

مسئله ازدواج یکی ازمهمترین  مسائل حیات بشریست که ضامن بقای نسل  انسان وباعث تسکین روح او می باشد روایات واحادیث زیادی  نقل شده  که همگی اهمیت  این امر مهم را به اثبات رسانده  وهمگی تاکید بر ازدواج سریع وجلوگیری از به تاخیر انداختن آن داشته اند …..

دردنیای امروز متا سفانه مسئله ازدواج  صورتها وجلوه های  عجیب وغریبی پیدا کرده است که با دست به دست دادن  عوامل مختلف یا ازدواجهای واهی  واز روی هوی وهوس  انجام می شود یا طلاقهای سریع صورت می گیرد یا اینکه آنقدر مساله ازدواج به تاخیر میافتد که دیگر کارازکارگذشته ولذتی که می بایست  عایدهردوطرف شود تقلیل پیداکرده  یاازبین می رود…..

متاسفانه درحال حاظر مسئله ازدواج افت خیلی  ازخانوادها مخصوصاٌ خانوادهای مذهبی  شده  که این امر تبعات جانبی  زیادی به همراه دارد مسئله گذشتن,سایت این اپلای, ازسن ازدواج  عدم توانایی در تامین مالی  فرزندان مسن  خطرحاملگی زنان  در سنین بالا اضطراب واسترس  ودیگر عوامل ,ازجمله  تبعاتی است  که امروزه خانوادهای ما گرفتار آنها شده اند.

مسئله عدم ازدواج یا به تاخیر انداختن آن  غیراز عوامل  اجتماعی وفرهنگی  ,عوامل دیگری هم دارد . از جمله این عوامل  سحریامس  یعنی تاثیر جن وشیاطین  بروح وبدن می باشد  که این خود  بحث مفصلی دارد

چندین روش  بسیار بسیار مجرب برای ازدواج دختران  ارائه می کنم  تا انشا الله  بزودی بخت شما گشوده شده وسریع تر ازدواج کنید ومارا از دعای خیر خود فراموش نفرمایید.

بحمدالله  تاکنون به هر کسی  این دستورات را داده ام  فورا ازدواج نموده  واینرا بدانید که هیچ شکی در  مجرب بودن  این دستورات نیست  مشروط بر اینکه این دستورات را دقیقا به کار ببرید.

پس قدر این دستور را بدانید و چون رایگان در اختیارتان قرار دادم فکر نکنید که بی اهمیت و کم تاثیر است. و خواهشان خواهشان به سراغ افراد شیاد و دعانویس برای گرفتن دعای ازدواج و بخت گشایی نروید و برای خود گره و سنگینی بیشتر درست نکنید.

این نسخه ابتدا در مرحله اول,سحر و جادو و سنگینی شما را از بین میبرد و در مرحله بعد برای بخت گشایی شما معجزه میکند.

هزینه دستمزد من برای این نسخه,فقط ۱۰ صلوات برای شادی آقا امام زمان است.

دستور اول ((بسیار مهم والزامی ))

برای بهره گیری  صد در صد از دستورات  ازدواج باید اینهارا به دقت انجام دهید  وبعد اقدام به استفاده  از دستورات نمایید .

در واقع این دستور دو مرحله دارد.ابتدا باید مرحله اول را خوب انجام داده سپس به مرحله دوم بروید.

مرحله اول به مدت ۱۴ روز به طول می انجامد.و بعد از ۱۴ روز به سراغ مرحله دوم بروید

مرحله اول:

۱-به مدت ۱۴ روز,هرروز بعداز هرنماز صبح ۱۱۰مرتبه (یافتاح یاکاشف )بگویید.

۲-صبح ها ۱۱۰مرتبه (  اللهم صل علی محمد و ال محمد )بگویید.

۳-شبها قبل ازخواب ۱۱۰مرتبه ( استغفر الله ربی و اتو الیه)بگویید .

۴-بعداز هر نماز واجب یک مرتبه  ایت الکرسی تا(العلی العظیم)ویک مرتبه سوره قدر بخوانید.

۵-ازجدولهای (سه درسه )و(چهار درچهار) هر کدام چهارعدد دقیقامطابق شکل  تهیه نمایید .

۶-جدولهای  ۳در۳ رافقط روزهای شنبه وبا اسپند و زاج سفید بایدبسوزانید به این شکل که  قبل از سوزاندن هر کدام عدد,(۳۰۴) رادر خانه خالی  نوشته وسپس  آنرا با مقدار کمی زاج   واسپند آتش بزنید

۴۰۲

۳۹۵

۴۰۰

۳۹۷

۳۹۹

۴۰۱

۳۹۸

 

۳۹۶

 

۷-جدولهای(۴در۴)رافقط روزهای (چهارشنبه) وبا اسپندوقند باید بسوزانید به این شکل که قبل از سوزاندن  هر کدام ,عدد(۳۰۷)رادرخانه خالی نوشته وسپس آنرا با مقدارکمی  اسپند وقند آتیش بزنید.

۲۹۱

۳۰۵

۳۰۲

۲۹۹

۳۰۳

۲۹۸

۲۹۲

۳۰۴

۲۹۷

۳۰۰

 

۲۹۳

۳۰۶

۲۹۴

۲۹۶

۳۰۱

 

قاعده:

۱-درهردفعه فقط یک جدول را آتش بزنید .یعنی جدول ۳ در ۳ را در روزهای شنبه هر بار یکی را آتیش بزنید و جدول ۴ در ۴ را در روزهای چهار شنبه هر بار یکی را آتیش بزنید

۲-نیازی به استفاده از زغال وهیزم  نیست بلکه با اجاق هم  می توان آنها را آتش زد  توصیحه می کنم  برای این کار از اسپندان  استفاده کنید

۳-موقعه آتش زدن  سعی کنید که دود مواد به کل بدن  شما تماس پیدا کند .بعداز اتمام دوره ۱۴روزه ,حالا می توانید دستورات  ازدواج را انجام دهید وسرعت اجابت  آنها راببینید پس بطور خلاصه بایدبگویم:

((بدون انجام دوره ۱۴روزه  اصلا به اقدام انجام  بقیه   دستورات نکنید .))

۴-شما بعد از ۱۴ روز دو جدول ۳ در ۳ و دو جدول ۴ در ۴ باقی مانده دارید که آن را در مرحله دوم باید انجام دهید.

یعنی جدول سه در سه را روزهای شنبه و جدول چهار در چهار را در روزهای چهار شنبه بسوزانید

۵-اجازه این عمل به تمام دختران دم بخت,توسط مدیریت سایت این اپلای داده شده است.و هر کس شخصا میتواند این جداول را  رسم و لوح را بنویسد.

۶-جدول لوح را با اب زعفران و گلاب روی کاغذ زرد بنویسید.اگر کاغذ زرد پیدا نکردید روی کاغذ سفید بنویسید

۷-در ۱۰ رو آخر ماه قمری این جدول را ننویسید.بهترین زمان در اولین جمعه یا یک شنبه یا پنج شنیه ماه قمری می باشد.بعد از اذان صبح

۸-رو به قبله بنشینید.ابتدا قلم را در دست سپس کاغذ را روی زانوی پای راست قرار دهید.و سپس شروع به نوشتن کنید

۹-قبل از نوشتن نیت اذواج را در دلتان قرار دهید.

۱۰-بعد از نیت کردن ابتدا روی کاغذ با انگشت اشاره بلند  ذکر (یا بدوح) را بنویسید.بدون هیچ جوهری(فقط ذکر یا بدوح را در کل کاغذ رسم میکنید.و سپس شروع به نوشتن جدول کنید.

۱۱- زاج:جسمی است معدنی و بلوری شکل به رنگ های سفید، کبود، سبز، سیاه ، که مزه آن شیرین و قابض است و معمولاً در آب حل می شود.که میتوانید آن را در عطاری ها تهیه کنید.

توجه:

بعدازدوره ۱۴روزه هرشب قبل از خواب سوره(شمس)بخوانیدزیرا این سوره باعث زیبایی وجذابیت زنان در قلوب مردان  می شود وبسیار مجرب است.پس حتما آنرا  همگان  با دستورات زیر وهر شب انجام دهید.

مرحله دوم:

این مرحله چهار دستور دارد که شما یک یا هر چند دستوری را که صلاح میدانید انجام دهید.و اگر هر چهار دستور را انجام دهید خیلی خیلی بهتر است

دستور اول

این دستور بسیاربسیار مجرب است که از  استادان مرجع تقلید و صاحب نفس  گرم می باشند اخذ شده و تاثیر عجیبی در ازدواج  سریع دختران دارد.

درمنزلی که دختردر آن  ساکن است  ویادرمنزل یکی از آشنایان  دختر, مجلس روضه ای  برای حضرت امام حسین  علیه السلام  وبه نیت ازدواج دختر گرفته,و دختری که قصد ازدواج دارد باید در آن مجلس از مهمانان پذیرایی کند ان شاالله  به برکت وجود مقدس  امام حسین  علیه السلام  دختر به زودی ازدواج خواهد کرد.

دستور دوم :

این دستورازدستورات فوق العاده  برای ازدواج است  که اکثرا دیده ام  که در۲۱ روز یا کمترهم جواب می دهد .ولی اجابت آن  برای همه  یکی نیست.بعضی ها زودتر وبعضی ها دیرتر ولی عموما اجابت آنها سریع است .ابتدا یک کیلو ونیم نمک دانه درشت (پودر شده نباشد) تهیه کنید .(دقت  کنید نمک حتما باید دانه درشت باشد)وآن رابه سه قسمت  نیم کیلویی وبه صورت جداجدا تهیه کنید.

برای سه جمعه وهرجمعه نیم کیلو نمک را دریک تشت یا ظرف تمیز ریخته  واین سوره ها را بر روی  آن بخوانید  وبه آن بدمید.(فوت نکنید بلکه به آرامی بدمید,یعنی طوری ارام فوت کنید که بازدم شما بین ۳ تا ۵ ثانیه طول بکشد )

۱-سوره فلق     ۷۱مرتبه

۲-سوره ناس    ۷۱مرتبه

۳-سوره طه      ۲مرتبه

۴-سوره کافرون ۷مرتبه

۵-سوره توحید  ۷مرتبه

حالانمکی که سورها را برآن  خوانده اید باآب (مقدار آب مهم نیست)تقریبا گرم ودر تشت(همان ظرف بزرگ)  حل کنید وبا آن غسل کنید .بهتر است غسل به صورت ترتیبی باشد.

قاعده:

۱-وقت انجام عمل:قبل از اذان مغرب باشد وباید طوری باشد که بتوانیددقیقا وقت اذان غسل کنید.(مثلا دو ساعت قبل از اذان  شروع به خواندن کنید) 

۲- این عمل باید در سه جمعه انجام شود

۳- بهترین زمان از اول ماه قمری شروع کنید.یعنی از اولین جمعه ماه قمری شروع کنید

۴- اگر در جمعه ای مشاهده کردید که روز قمر در عقرب است.دعا برای سعد شدن زمان در روز نحس را بخوانید که در این صفحه قرار دادم البته قبل از خواندن سوره ها دعای سعد را بخوانید

۵-بعد ازغسل باید بلا فاصله ازحمام خارج شده  و وضو گرفته  و رو به قبله سوره طه  را سه بار پشت سر هم به نیت ازدواج بخوانید.

۶-معمولا تا سه جمعه انجام این  اعمال کافیست  اما چنانچه لازم بود یک دور دیگر سه جمعه ای  هم انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

۷-کسانی که در حین انجام دوره قاعده گی هستند.مراحل را انجام دهند.مانعی ندارد.

دو دستور دیگر را در تاپیک بعدی قرار خواهم داد.

خوشبخت و خرسند باشید.(حمید آذر)

 ********

******

****

**

*

زمانها نیستند که مبارک هستند,بلکه زمانها در اثرمصاحبت با انسانهای مبارک و‍‍ پاک ,مبارک میشوند.

 

 

.

 


دیدگاه های این نوشته

 1. Mv گفت:

  من سوال کردم جوابش آره یا نه بود . پارسال فرم بررسی نام رو انجام دادم

 2. Mv گفت:

  سلام ،وقتی با همسرم ازدواج کردم حدود نوزده سال پیش اسمش داخل شناسنامه (پرویز) بود . اما همه مهدی صداش میکردن . الان دو سالی هست که اسم مهدی را در شناسنانه اش ثبت کرده دیگر پرویز نیست‌ حالا تکلیف جیه موقع دعا گرفتن یا بررسی جفت بودت ستاره ؟ با اسم اول یعنی پرویز یا اسم فعلی مهدی؟ با تشکر از شما

 3. مینا گفت:

  سلام.خسته نباشین
  آقای اذر میشه این نسخه بخت گشایی که در همین پیج گذاشتین که در دو مرحله گفتین باید انجام بشه از فردا یعنی ۱۵ماه رمضان شروع کنیم؟

 4. داود گفت:

  سلام لطفا به ترتیب شماره پاسخ دهید در لینک زیر
  http://citar.ir/%D8%AC%D9%81%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC/
  ۱-همان طور که استاد فرمودید که باقی مانده ۲ یا ۴ شد ازدواج نکنند اما افراد زیادی هستند که بافی مانده ۲ یا ۴ می اید اما ۴۰سال است دارند زندگی میکنند این چه طور می شودایا این نوع محاسبه بالا غلط است یا همه اینها قطعی نیست نسبی است
  ۲-این که استاد فرمودید که برای جفت بودن ستاره باید طالع شان حساب شود تقسیم بر ۱۲ شود و در مجموع بین دو نفر ۷۰ حالت به وجود می اید یک مثال بزنید
  ۳- از کجا بفهمیم که اگر چه امد جفت و چه نیامد ستاره ها جفت نیست و در چه حالتی یک طرف از خانواده ها راضی نیستند با تشکر

 5. یلدا گفت:

  با سلام برای خرید لوح روی لینک میزنم میگه صفحه ای وجود نداره چطور می تونم لوح رو تهیه کنم خودم نمی تونم بنویسم

 6. مریم گفت:

  در غسل با آب و نمک، آیا زمان غسل بایددر زمان اذان ظهر جمعه باید باشه یا اذان مغرب روز جمعه؟ واینکه در شهر ما اذان روز جمعه معمولا دیرتر از وقت شرعی تعیین شده گفته میشه در این صورت تکلیف من چیه؟

 7. الی گفت:

  سلام استاد. مشکلی ک من و خواهرم داریم اینه که خواستگار داریم اما به دلمون نمیشینه، ینی اون کسی ک ما میخوایم نیس دنیال کیس خاصی ام نیستیم فقط ب دلمون بشینه همین. میتونین کمکمون کنین….؟

 8. مریم گفت:

  سلام با تشکر من مشکلاتی واسه ازدواج دارم که به نوعی هیچ وقت منجر به ازدواج نشده یک سید عرب زبان به من گفته شما تابعه دارین که یک نوع نحوست است که بخت شانس ورزق شما رو بسته ایا درست است خواهش می کنم راهنماییم کنید

 9. زهره گفت:

  سلام استاد خسته نباشید
  اگه طالع و نفر یکی نباشه دعایی خست که طالعشون سعد بشه و به هم برسن
  توروخدااا کاری کنین اگه بلدین نذارین دوتا جوون از هم جدا بشن و کمک کنین به هم برسن شمارو به آقا امام زمان قسم میدم

 10. Sepide گفت:

  با سلام مجدد.آقای آذر عزیز نگفتین این دعای اطاعت زن از شوهر یا شوهر از زن رو تو چه برگه ایی و با چه جوهری بنویسیم.

 11. Sepide گفت:

  سلام جناب آقای آذر.خوبین خسته نباشین من تو ادعیه هاتون یه دعایی رو پیدا کردم نوشته بود اطاعت زن از شوهر.میشه برعکسشم بنویسیم.شوهر من اصلن حرف منو گوش نمیده همیشه تو جمع منو تحقیر میکنه.هر حرفی که من میگم برعکسشو عمل میکنه از لج من.میشه همین دعای اطاعت از زن از شوهر رو بنویسم ولی برعکسش.بجای فلانه بنت فلانه اسم شوهرم رو بنویسم و در فلان دوم اسم خودم و مادرم رو بنویسم.یه کوچولو توضیح بدین.بیزحمت زکاتشم بگین.من بخدا خیلی احتیاج به این دعا دارم.لطفن کمکم کنین.

 12. معصومه گفت:

  با سلام وسپاس فراوان اززحمتهای شما امیدوارم اجر وپاداشتان را از خدای مهربان بگیرید
  استاد بزرگوار منظورم نسخه ازدواج وگشایش بخت بسیار مجرب. است ایا این نسخه فقط برای زنها است یا می شود برای ازدواج مردها هم استفاده کرد با تشکر فراوان

 13. زهره گفت:

  باسلام من در نسخه ازدواج وبخت گشایی دو مرحله ای دستور سوم وچهارم را پیدا نکردم این که جدول سوم وچهارم ۳در۳ و۴در۴ را چیکارکنیم خواهش می کنم ادامشو بهم بگین ممنون

 14. معصومه گفت:

  سلام خسته نباشیدبرادرم۴۳ساله است قدبلند خوش قیافه بسیار با حجب حیاوشرایط ازدواج راخیلی وقت هست دا ردشغلش طوری هست هر روز روز با دختران ارتباط داردبزاز است و پارچه های مجلسی می فروشدبا هر پیشهاد مامخالفت میکندایراد ودلیلی
  می اوردمادرم اعتقاد دارد بخت اورا بسته انددر گذشته وحال خیلی از خانواده هاپیشهادازدواج دخترشان را بابرادرم مطرح می کنندیا خود دخترها بابرادرم مطرح می کنند ایا من میتونم این نسخه رابرای برادرم انجام دهم چون می دانم او این کار را انجام نمی دهد اگر شما توصیه دیگری داریدذکر بفرماییید مادر م از این بابت خیلی غصه می خورد وپدرم از غصه دق کرد شایان ذکراست که برادرم معتقد است که دخترهای این دوره وزمانه قابل اعتماد نیستند با تشکر فراوان در پناه حق باشید

 15. پریسا گفت:

  با سلام استاد من به یک مشکل بزرگ خوردم مدت سه ماه با یک اقا به قصد اشنایی واسه ازدواج وارد رابطه شدم وهمه چیز خوب پیش رفت وخدارو شکر ایشون ادم درستی ما هر دو هم رو دوست داریم اما مشکلی که هست این اقا از بچگی پدرش فوت می کنه و مادرش به پای بچه هاش میمونه حالا این اقا خودشو مدیون مادرش می دونه با اینکه قبلش به من گفته بود باید با مادرش زندگی کنیم ومن قبول کردم اما انگار با مادرش یه حرفایی میزنه حالا یا مستقیم یا غیر مستقیم نمیدونم مادرش می گه ازدواج کردی من دیگه جدا از تو وزنت زندگی می کنم و این اقا هام به خاطر مادرش و انسانیت میگه من قید ازدواج رو زدم دیگه نمی خوام تا اخر عمرم ازدواج کنم می خوام با مادرم باشم به جبران کار مادرش که اون زمان ازدواج نکرده و به پایه بچه هاش مونده تو رو خدا کمکم کنید

 16. سما گفت:

  متوجه منظورتون از اثر نگذاشتنش نشدم

 17. سما گفت:

  سلام
  ممنون‌‌ از پاسخگوییتون٬ پس هر ستاره بینی و تفعل به قرآنی که اسم مادرش‌ رو میپرسند و اسم رو نمیدونیم اشتباه در میاد؟؟؟؟

 18. سما گفت:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه اسم مادر پسر رو ندونیم باید چیکار کنیم؟؟؟

 19. سمانه گفت:

  سلام استاد. حالتون خوبه؟
  ببخشید من طبق این محاسبات جفت بودن ستاره متوجه شدم که باقیمانده میشه ۴ یعنی جفت نبودن ستاره ها
  درصورتیکه تو بررسی تفاهم زوجین هم سایت شما بررسی کرد و این جمله اومد:
  وقتی به هم رسند مهربان و خوشحال و مرضی الطرفین باشند، زود قهر کنند ولی زود آشتی کنند و روزهای شنبه برای آنها بهتر باشد.
  خیلی گیج و مضطرب شدم، لطفا راهنماییم کنید.متشکرم

 20. مریم گفت:

  خیلیییی ممنون استاااد خیلی خوبییییید بازم سپاااس

 21. مریم گفت:

  چرا من سوال میپرسم میگه تکراریه در صورتی ک واسه اولین باره دارم میپرسم اصلا ارسال نشده و تو نظرات نیست که سوالم

 22. مریم گفت:

  سلام استاد خسته نباشید دعاهایی ک روی خوراکی و شیرینی میخونن و ب مطلوب میدن رو میشه زمان عذر شرعی انجام داد یا نه؟
  و استاد دعایی هست ک باعث بشه شخصی اعتیادشو ترک کنه یا از مواد بیزار بشه؟

 23. داون گفت:

  سلام.
  ببخشید من این قسمت جدول رو متوجه نشدم میشه واضح تر توضیح بدین؟
  وقتی توی یه کاغذ مینویسیم بعد فقط اون قسمت عدد رو چه جوری بسوزونیم برگه رو بگیریم رو اسفند؟؟که فقط اون قسمت بسوزه؟
  درست متوجه شدم؟
  واینکه ایام سعد و نحس هم باید رعایت بشه تو نوشتنمون؟

 24. گلی گفت:

  باسلام و وقت بخیر خدمت شما استاد بزرگوار.
  استاد بنده شماره تلفنتون را می خوام.لطفا اگه ممکنه برام ایمیل کنید.سپاسگذارم.
  استاد از لحاظ روحی داغونم و نیاز به کنک مبرم دارم

 25. radin گفت:

  سلام خدمت استاد عزیز .جناب استاد اگه ستارها جفت نباشن آیا دعایی هست ک بشه ستاره ها رو جفت کرد یا حتما باید اسم یکی از طرفین عوض بشه .؟؟؟؟ممنونم و سپاسگزارم از زحماتتون استاد

 26. آمنه گفت:

  استاد دعایی جهت اطاعت مرد اززن
  یعبی شوهراززن وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 27. نوشین گفت:

  سلام استاد بزرگوار/ استاد به یکی از کار برا که ازتون پرسیده بود: اگر یه مردی زنی رو خیلی اذیت می کنه و زن خواسته باشه جدا شه و مرد حاضر نیست طلاق بده چیکار کنیم؟ شما فرمودین:

  سوره یس را به همین نیت بخون که هر چی خدا بخواد همون بشه.اگر مستحق جدایی هستید تا ۴۰ روز این عم صورت میگیره اگه نه که راهکارها نمایان میشه// استاد جسارتا روزی چندبار سوره رو بخونیم؟؟ استاد چه ساعتی بهتره خونده بشه؟؟؟ واینکه این عمل زکات نداره؟؟؟ ممنونم

 28. anna گفت:

  مرحله اول:

  ۱-به مدت ۱۴ روز,هرروز بعداز هرنماز صبح ۱۱۰مرتبه (یافتاح یاکاشف )بگویید.

  ۲-صبح ها ۱۱۰مرتبه ( اللهم صل علی محمد و ال محمد )بگویید.

  ۳-شبها قبل ازخواب ۱۱۰مرتبه ( استغفر الله ربی و اتو الیه)بگویید .

  ۴-بعداز هر نماز واجب یک مرتبه ایت الکرسی تا(العلی العظیم)ویک مرتبه سوره قدر بخوانید.

  ۵-ازجدولهای (سه درسه )و(چهار درچهار) هر کدام چهارعدد دقیقامطابق شکل تهیه نمایید .

  ۶-جدولهای ۳در۳ رافقط روزهای شنبه وبا اسپند و زاج سفید بایدبسوزانید به این شکل که قبل از سوزاندن هر کدام عدد,(۳۰۴) رادر خانه خالی نوشته وسپس آنرا با مقدار کمی زاج واسپند آتش بزنید
  جدول ها رو تو چه ساعتی باید بسوزونیم؟ /گفته بودید باید ۵ تا دستور رو انجام بدید که۲تا شو در تاپیک بعدی قرار دادم که دو تا دستور دیگر راهم من پیدا نکردم/لطفا راهنماییم کنید

 29. anna گفت:

  سلام جدول ها رو تو چه ساعاتی باید بسوزونیم /دوتا دستور دیگر را هم من پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید /ممنون

 30. عاطفه گفت:

  باسلام
  من خیلی از دعاها و نمازهای مجرب برای ازدواجم انجام دادم اما نمی دونم چرا به در بسته میخورم خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید؟

  • admin site گفت:

   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 31. الهام گفت:

  سلام استاد
  من بهتون ایمیل دادم ولی جواب ندادید
  اینجا بعد از اتمام مرحله اول که ۱۴ روزه دو جدول ۳ در ۳ و ۴ در ۴ باقی می مونه. که نوشتین در مرحله دوم استفاده میشه. ولی من دو دستور بعدی مربوط به مرحله دوم را پیدا نکردم. میشه لینک دو دستور بعدی را هم قرار بدید؟

 32. زهرا گفت:

  با سلام
  خسته نباشید
  ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد این ماه، از شما درخواستی دارم میخاستم بدونم اگه اسم دو نفر رو بدم به شما میتونید محاسبه اینکه آیا به هم می رسند یا نه رو به بنده بگید؟؟؟ واقعا دچار سردرگمی شدم. اگه اسین کارو برام بکنید واقا کمک بزرگی در حقم کردید. با تشکر

  • admin site گفت:

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .
   شما می تونید فرم زیر رو پر کنید تا کارشناسان ما بررسی های لازم رو انجام بدن
   بهترین حالت اینه که شما فرم لینک زیر را انجام بدید و با جواب به ۷۰ سوال فرم دقیقا مشخص میشه مشکل شما از کجاست تا بتونیم نسخه دقیق مطابق با مشکلتون به شما ارائه بدیم
   • بررسی که در این فرم انجام میشود عبارتند از

   • بررسی نام تمام اعضای خانواده از جمله شما همسرتان برادر خواهر پدر و مادر
   • بررسی سلامت شما با همسرتان
   • بررسی تفاهم شما با همسرتان
   • بررسی نام شما از نظر مالی
   • بررسی نام شما از نظر سطح علمی
   • بررسی وجود سحر یا عدم سحر در شما
   • بررسی وجود همزاد یا عدم همزاد
   • بررسی تسخیر روح در بدنتان تا چه میزان
   • بررسی اینکه ایا تحت تاثیر چشم زخم قرار گرفتید یا نه
   • دریافت ذکرهای مخصوص هم نام شما جهت گرفتن حاجت و کارگشایی
   • دادن نسخه و راهنمایی کامل در صورت وجود مشکلات فوقم
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 33. سارا گفت:

  فرمودید لینک بذارم من سوالم مبنی بر همین راهکاری هست که سما پیشنهاد دادید، فرمودبد تا ۱۴روز اول انجام ندادم مرحله دوم غسل با نمک رو انجام ندم، غسل با نمک میفته نیمه دوم ماه قمری اشکالی نداره؟

 34. سارا گفت:

  فرمودید لینک بذارم من سوالم مبنی بر همین راهکاری هست که سما پیشنهاد دادید، فرمودبد تا ۱۴روز اول انجام ندادم مرحله دوم غسل با نمک رو انجام ندم، غسل با نمک میفته نیمه دوم ماه قمری اشکالی نداره؟

 35. معصومه گفت:

  استاد اگه از اول ماه مرحله اول ۱۴ روز شروع کنیم، مرحله دوم میفته نیمه دوم ماه قمری، اشکالی نداره؟ چطور این رو تنظیم کنیم؟
  سوال دوم این مسیله فقط منجر به آمدن خاستگار میشه؟ یا منجر به جور شدن وصلت میشه؟؟؟

 36. معصومه گفت:

  با سلام، استاد یعنی در ساعت شمس روز یکشنبه اول ماه، چهار تا از هر مربع ها بنویسیم، و در هر شنبه و چهارشنبه بسوزانیم؟؟ نوشتن و سوزاندن هم در ساعت شمس یا مشتری باشد؟؟؟

 37. گلچین گفت:

  سلام استاد هسته نباشید
  اگه ستاره ها جفت نباشد دعا تاثیر دارد؟ یا میشه به طریقی ستاره هایی که جفت نیستن آشتی کنن؟ ممکنه؟

 38. الی گفت:

  سلام استاد، خسته نباشید
  ممنون بابت دعاهایی که رایگان در اختیارمون قرار میدید
  من نتونستم دو مرحله بعدی رو پیدا کنم.نمیدونم در کجا قرار دادید. چون گفتید همه مراحل رو انجام بدید نتیجه حاصل میشه. چون من تا حالا نتیجه نگرفتم، گفتم شاید کامل انجام نشده، ممنون میشم راهنماییم کنید کجا بقیه مراحل رو پیدا کنم یا لطف کنید برام ایمیل کنید، سپاسگذارم

 39. شیما گفت:

  جدول سه در سه
  با
  چهار در چهار
  همین طوری با خودکار بگشیم رو زانو بزاریم ؟

 40. راحله گفت:

  سلام.من امروز جدول نصف اش را نوشتم ولی دیدم انگار روی زانو راستم نیست دوباره از اول شروع کردم حالا دیدم امروز حالا امروز ۱۶ شوال میگن روزه خوبی نیست چیکار کنم

 41. مریم گفت:

  با سلام و تشکر
  درمورد چله صحبتی نفرمودید و چگونه باید چله رو انجام داد
  ممنونم….

 42. نوشین گفت:

  سلام استاد بزرگوار/ استاد به یکی از کار برا که ازتون پرسیده بود: اگر یه مردی زنی رو خیلی اذیت می کنه و زن خواسته باشه جدا شه و مرد حاضر نیست طلاق بده چیکار کنیم؟ شما فرمودین:
  سوره یس را به همین نیت بخون که هر چی خدا بخواد همون بشه.اگر مستحق جدایی هستید تا ۴۰ روز این عم صورت میگیره اگه نه که راهکارها نمایان میشه// استاد جسارتا تا چند روز باید سوره رو بخونیم؟ و روزی چندبار؟؟ استاد چه ساعتی بهتره خونده بشه؟؟؟ اسما تیجان هم لازم هست؟؟؟ ممنونم

 43. ساحل گفت:

  سلام استاد بزرگوار
  ببخشید این سرکتاب که قیمتش زده ۵۰۰۰ تومن آیا نرم افزار میگیره یا که نه شخصی هست کتاب باز میکنه؟

 44. سلام گفت:

  سلام جدول لوح رو چطوری تهیه میشه کرد

 45. نازنین گفت:

  سلام خسته نباشید
  اگر یه مردی زنی رو خیلی اذیت می کنه و زن خواسته باشه جدا شه و مرد حاضر نیست طلاق بده چیکار کنیم یا چه دعایی است که باعث بشه اونو راضی کنیم ممنون میشم اگه جواب بدید.

 46. مینا گفت:

  سلام.من دو جمعه انجام دادم.جمعه سوم پام پیچ خورده تو گچه.
  دوباره باید از اول اول شروع کنم .بعد از خوب شدنم.

 47. نرگس گفت:

  مربوط به سه جمعه با نمک غسل کنیم.قبل از غسل باید سوره های ،فلق و الناس و…بخوانیم.گفتم اشکال نداره در طول روز جمعه بخوانیم.یا دقیق باید دو ساعت مانده باشه به اذا ن سورها بخوانیم.?

 48. گلی گفت:

  باسلام و خسته نباشید
  من مرحله اول را یکبار انجام دادم.همون سوزاندن جدول ها را.بعدش برام خواستگار آمد و تا مرز ازدواج هم پیش رفت ولی مرحله آخر داداشم نخالفت کرد و همه چیز را به هم زد.الان میشه دوباره تکرارش کنم؟یعنی امکان داره هنوز سحر باطل نشده باشه؟و برا ازدواج باید دوباره انجامش بدم؟در ضمن سنم هم بالاس.و خواستگار فقط در حد گفتن دارم یعنی کسی ی چیزی میگه و دیگه میره.ممنون میشم راهنماییم بفرمایید

 49. نرگس گفت:

  سلام .می شه دعا در طول روز جمعه. بخوانیم.بعد موقع أذان غسل بکنیم یا دقیق بأید دوساعت مانده باشه به اذان.?

 50. نرگس گفت:

  سلام. ببخشی موقعی که بأنمک غسل می کنیم اشکال ندارد أب در ون حمام بریزه.?
  ۲-بعد از غسل أول نمار بخوانیم بعد می شه سه مرتبه طه?
  ۳-پریود باشیم یک جمعه اشکال ندارد?

  • admin site گفت:

   سلام
   ۱-ابی که در آن ایات قرآن خونده بشه درست نیست که بعد از غسل در فاضلاب ریخته بشه برای همین منظور باید زیر پاتون یه تشت بزرگ قرار بدید و اب جمع اوری شده را در باغچه یا گلدون بریزید
   ۲-بله
   ۳-نه موردی نداره مابقی رو بعد از دوره باید انجام داد

 51. نرگس گفت:

  سلام .من خواستم تا قبل از رمضان تمام بشه اشکال نداره ۲۰ شعبان ست.دعای نمک شروع کنم

 52. مهسا گفت:

  سلام بخشید چله لوح زواح رودرخواست داده بودم ولی به ایمیلم نیامده میشه لطف کنید برام بفرستید

 53. مهسا گفت:

  سلام اگه میشه ادرس ایمیلتون رو بدید ممنون

 54. مهسا گفت:

  سلام میشه لطف کنید اعمال چله لوح زواج روبنویسید و لطف کنید ذکر مخصوص اسم من رو بدید

 55. مهسا گفت:

  سلام چله لوح زواج روچطور انجام بدیم

 56. مريم گفت:

  سلام من نسخه بخت گشایی رو انجام دادم ولی طرفم فقط اخلاقش باهام خوب میشه پا پیش نمیذاره چیکارکنم که پا پیش بذاره

 57. admin site گفت:

  سلام.شما کی سفارش دادید.مطمئن هستید در این سایت سفارش دادید.خیلی ها به نام من دارن لوح میزنن اگه ممکنه با من تماس بگیرید .۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸

 58. الهام گفت:

  سلام. من اکثر دعاهارو انجام دادم ولی تاثیری نداشته با اینکه خیلی خاستگار دارم ولی ازدواجم جور نمیشه. دعای چهل کلید، نادعلی، عشرات، نماز فاطمه زهرا، نماز امام زمان، ختم یاسین و…. که اینج جا نمیشه همه رو اسم بیارم انجام دادم ولی به در بسته خوردم .

 59. مبینا گفت:

  سلام میشه راجع به چله توضیح بدین .

 60. سلام گفت:

  سلام، آیا این لوح در صد باب گنجینه طلایی میباشد؟اگر هست در کدام قسمت؟

 61. افسانه گفت:

  سلام لطفا بگین چله یعنى چى .باید حرارت بدهیم بعد از حکاکى یا قبل

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

لینکهای مهم سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .