اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

خانه » آموزش » ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته

ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته

ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته

ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته

ساعات دعا نوشتن در روزها

روز شنبه: اول روز زحل  دشمنی نویسد,چاشت مشرق دوستی,نزدیک روز مریخ بغض,نماز پیشین زهره دوستی نویسد,نماز دیگر عطارد عقد السان نویسد فایده دارد.

روز یک شنبه:اول روز شمس دوستی شاید,چاشت زهره دوستی ,نزدیک زوال عطارد زبان بند شاید,پیشین قمر حب شاید,میان دو نماز مشتری حب شاید,آخر روز مریخ است عداوت را بنویسد.

روز دوشنبه:اول روز قمر دوستی ,چاشت زحل عداوت,نزدیک زوال مشتری دوستی,نماز ظهر مریخ بغض,میان دو نماز شمس حب,نماز دیگر زهره حب,آخر روز عطارد زبان بند نویسد.

روز سه شنبه:اول روز مریخ عداوت ,چاشت شمس حب,ظهر عطارد مابین قمر حب,عصر زحل نزدیک زوال زهره دوستی را شاید.

روز چهار شنبه:اول روز عطارد زبان بند و خواب بندی,چاشت قمر حب,نزدیک زوال زحل دشمنی,ظهر مشتری حب,وقت مشترک مریخ دشمنی,نماز دیگر شمس آخر روز زهره هر دو حب و دوستی را شاید نویسد.

روز پنج شنبه: اول روز مشتری حب را شاید,چاشت مریخ بغض و زن بستن,ظهر زهره دوستی را شاید,میان دو نماز عطارد زبان بند,عصر حب و مرد بستن نویسد,آخر روز زحل بغض و عداوت بنویسد.

روز جمعه: اول روز زهره حب را شاید,چاشت عطارد زبان بند,وقت زوال قمر حب را نویسد,ظهر زحل دشمنی, میان دو نماز مشتری محبت,عصر مریخ عداوت,آخر روز شمس محبت را شاید بنویسد فایده دارد.

البته ساعات دعا نوشتن در شب هم به همین منوال هست که چون توصیه نمیکنم در شب دعا بنویسید به خاطر همین در این سایت قرار ندادم.

**اما وقت و ساعات دعا نوشتن طریقه دیگر**

دهه اول هر ماه: محبت تسخیر قلوب را شاید بنویسد

دهه دوم هر ماه:خواب بندی و زبان بند را بنویسد

دهه سوم هر ماه:عداوت و دشمنی را بنویسد.

 

باید بدانید که هر روزی را هفت قسمت است چنانچه ذکر شد و  هر قسمت و ساعات به یکی از کواکب تعلق دارد.پس هر گاه دانستی که طالع در کدام برج است و آن برج کدام کواکب تعلق دارد.چون آن روز را دانستی باید بدانی از هفت قسمت را که هر روز به هفت کوکب قرار داده اندکدام ساعت روز است باید در همان ساعت عمل نماید.مثلا اگر شمس است حب را بدین قیاس همل نماید تا درست اید.

*****************************************************

اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند,ولی مهربان باش
اگر موفق باشی دوستان دروغین ودشمنان حقیقی خواهی یافت,ولی موفق باش.
اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند,ولی شریف و درستکار باش .
آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند,ولی سازنده باش .
اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند , ولی شادمان باش .
نیکی های درونت را فراموش می کنند.ولی نیکوکار باش .
بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد.
و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان “تو و خداوند” است نه میان تو و مردم

“دکتر علی شریعتی”مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

 1. طوبی گفت:

  سلام خدمت استاد محترم و اعضای گروه این اپلای.استاد من تو زندگیه زناشویم دچار مشکلات زیادی شدم و پیش خیلی دعا بده رفتم و خیلیم پول خرج کردم ولی نتیجه نداد و تو سایتها داشتم با ناامیدی میگشتم گروه شما را پیدا کردم و هر کدوم از مطالبتون به یکی از مشکلات من شبیح بود و من هر دفه یکیشونا انجام دادم و زکاتشا پرداخت کردم الانم که دارم این دیامو مینویسم خیلی از مشکلاتم حل شده و همشا اول از خدا دوم از شما خیلی خیلی ممنونم و براتون سره نمازام خیلی دعا میکنم و اگر اجازه بدین یک تجربه محمما که بدست اوردما بگم که دوستان بتونن بفهمن شاید این تحپجربه من به دردشون بخوره..اگر اجازه میدین بگم برام بنویسین ممنون میشم و خدا از همه شماها راضی باشه.

 2. سلام خدمت استاد استاد من تو تلگرام درباره این دعا بدهای شیاد خوندم و قبل از اینکه این متن را بخونم میخاستم بگردم یک دعا بده خوب بیدا کنم و برم برای یک مشکله بزرگی که دارم ولی بعد از مطالبتون تو تلگرام پشیمون شدم و میخام با اون نرم افزار تست سوالها مشکلما حل کنم چون کاملا متمعنم یک شیع از ماوراع توی بدنم هست چون خودم کاملا احساسش میکنم وزندگیم هم هر کاری میکنم روبراه نمیشه بخصوص شوهرم که هر چی هم بهش محبت میکنم بازم از منو بچها بیزار و فراریه و اینقد خسته شدیم از اینکه این زندگی سرو سامون نمیگیره که با دخترو پسرم چن بار میخاستیم خودمونا بکشیم
  حالا میخاستم بدونم من از کی میتونم اون شماره همراه و شماره حساب را پر کنم و تست را انجام بدم و میخام بدونم تعسیر داره یا نه ممنون میشم بهم ج بدین منتضره جواب شما استاد محترم هستم ممنون خدانگهد

 3. ببخشید یک سوال دیگه هم دارم میشه ببرسم اگر بخام یک دیای زبان بند بنوسم باید از کجا خصوصیات شخص که اتشی هست یا بادی هست را از کجا بفهمم

 4. سلام استاد محترم میخاستم ببرسم ساعتهای که نوشته برای دعای زبان بند را من دقیق نفهمیدم میشه بگین این معانیه محب و اینه یا چاشت یعنی چه زمانیه

 5. مهسا گفت:

  سلام وخسته نباشید.طالع مطلوب من حمل .آتشی و مریخ هست..لطفا بگید طلسم و تعویذ محبت را چه رور ساعتی باید بنویسم.اگه رو طالع مطلوب باشه که مریخ واسه محبت نمیشه نوشت..ممنون ار پاسختون…

 6. Nazgol گفت:

  و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان “تو و خداوند” است نه میان تو و مردم

  چقدر زیبا و امیدبخش.

 7. زهرا گفت:

  وای که چقدر این جمله دکتر علی شریعتی به جا بود و حالم رو عوض کرد . خدا قوت و ایام به کام . من هم زخم خورده نیرنگ ها ی پر مکر مادر شوهر و برادر شوهر حاسد خود بوده و هستم و با دنیایی مالامال از ارزو و عشق با شوهرم اشنا شدم و ازدواج کردم و از جایی که نه خواهری داشتم نه برادری همکس من همسرم شد . غافل از اینکه زندگی شیرینم با دخالت ها و سلطه مادرشوهر بی صفت و تنها برادرشوهر حسود و از خدا بی خبر دستخوش فروپاشی می شود . از شما کمک می خواهم و شما رو به خدا راهنماییم کنید.

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

اطلاعیه های جدید این هفته سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .