آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

دعای دفـــع ســـحر و چشم زخم

310

 برگرفته از مجموعه نرم افزار صدباب باطل سحر

دعای دفع سحر و چشم زخم

 

از پیغمبر نقل است که فرمود:هیچ دودی به سوی آسمان زود تر از دود کندر بالا نمیرود و هیچ خانه ای نیست که در آن کندر دود شود مگر اینکه شیطانهای جنی از آن دفع شوند.

و همچنین مشهور است که اگر اسفند را برای کسی که چشم زخم به او رسیده  دود کنند نافع می باشد.

در خواص اسفند و کندر:

از حضرت صادق در باره اسفند و کندر سوال شد:فرمود :اما اسفند ریشه ای از آن به زمین نشانده نشود و شاخه ای از آن سر بر نیاورد مگر آنکه خداوند ملکی را بر آن بگمارد تا آن را به آنکس که باید برسد یا خشک گردد و شیطان تا هفتاد خانه از خانه ای که در آن اسفند است می گریزد و اسفند شفاء هفتاد بیماری است که کمترین آنها جذام است.پس از آن غافل نمانید.

و اما کندر,برگزیده انبیاء است و مریم از آن کمک می جست و هیچ دودی از دود آن زودتر به آسمان بالا نرود و دودش شیطان را می راند و مرض را دفع می کند.از آن محروم نمانید.(مکارم الاخلاق,ج ۱,ص ۳۵۴).

چون قمر در برج سنبله باشد(میتوان از بخش ساعات روز در همین سایت متوجه شد) سوره((قل اعوذ برب الفلق)را در رقعه نویسد به سیاهی که از پشم شتر سوخته باشد همراه خود نگهدارد وسواس از او زایل گردد و اگر او را سحر کرده باشد و یا چشم زخم رسیده باشد دفع گردد(نقل از خواص الایات)

از امام رضا سوال شد از سحر,فرمود:آن نیز واقعیت دارد و به اذن خدا اثر میکند و ضرر می رساند و اگر گرفتار شدی دستت را تا محاذی صورت (روبروی صورت) بالا ببر و بخوان 

دعای دفع سحر

(مکارم الاخلاق,ج ۲,ص ۳۲۶).

با توجه به آیات و احادیث وارده از معصومین(ع) و همچنین تاثیر سحر در وجود مقدس پیغمبر(ع)خاصیت سحر در به وجود آمدن محبت و بغض و غم و امثالهم ثابت می گردد و احتمال زیاد در این عمل شیاطین دخیل می باشد و همچنین راه باطل کردن آن از طریق توکل و الدعا و آیات و تعویذات می باشد.

 ادامه دارد…(بخش ادعیه و اذکار)

310 نظرات
 1. مینا می گوید

  غسل باطل السحر حمد و توحید و میشه شب انجام بدم؟؟ ، مثلا امشب؟؟؟

  1. admin site می گوید

   شب انجام بدید اذیت می شید

 2. عاطفه می گوید

  سلام ایا میشه این غسل شنبه ۲۱ صفر انجام داد؟یا باید روز خاصی باشه؟اگه باید روز خاصی باشه چه روزی؟ممنون

  1. admin site می گوید

   اوایل ماه و روز نحس هم نباشه

 3. گیتا می گوید

  ببخشید من یکشنبه این غسلو انجام دادم میتونم غسل فلق یا غسل کافور هم انجام بدم نیازی هست ب غسلای دیگه؟؟؟

  1. admin site می گوید

   فعلا خیر چون ممکنه بستگی براتون بیاره

 4. گیتا می گوید

  من غسل باطل سحر یبار انجام دادم بعداز اینکه ازحمام اومدم بیرون کمرم خ درد گرفت برام مشکلی نداره اگه بخام بازم انجام بدم ماهی یبار؟ ؟؟

  1. admin site می گوید

   ماهی یه بار لازم نیست

 5. گیتا می گوید

  ببخشید خیلی سوال میپرسم فرمودین نمک رو داخل شیشه گلاب بریزیم بعد نصف استکان ازگلاب رو برداریم میشه بقیه گلاب رو بعدا استفاده کنیم تا هروقت ک تموم بشه مثلا ماهی نصف استکان از همون باقی مانده گلابی ک تهیه کردیم استفاده کنیم ؟؟؟یااینکه هروقت خاستیم غسل کنیم باید دوباره تهیه کنیم؟؟؟بعد گلابی ک تهیه کردیم فرمودین بریزیم داخل یک لیتر آب حتما باید یک لیتر باشه اگه کمتر یا بیشتر شد اشکالی داره؟؟؟میتونیم ازگلابی ک تهیه کردیم ب بقیه هم بدیم؟؟؟شرمنده سوال زیاد پرسیدم.ببخشید.

  1. admin site می گوید

   می تونی بذاری کنار بعدا هم استفاده کنی. می تونه کمتر بیشتر هم باشه هر مقدار که استفادت میشه. بقیه هم می تونن استفاده کنن

 6. گیتا می گوید

  ببخشید دوتا سوال داشتم:۱ اینکه برای خوندن سوره ها نیاز ب کشیدن حصارهست؟؟؟۲ منظور از اول ماه همون ۲۰روز اول هست یا روز اول؟؟؟

  1. admin site می گوید

   خیر نیاز نیست

 7. رویا می گوید

  سلام من این غسل یکبار انجام دادم میخواستم بپرسم اگربخوام هر ماه انجام بدم میتونم؟؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   بله میشه

 8. باران می گوید

  فردا که دومین یکشنبه ماه صفره میشه این غسل رو انجام داد؟

  1. admin site می گوید

   انشاالله بله

 9. باران می گوید

  سلام. برای انجام این غسل، آیه الکرسی تا آخر العلی العظیم خونده بشه یا هم فیها خالدون؟

  با تشکر

  1. admin site می گوید

   تا اخرش بخونید

 10. Mrz می گوید

  سلام
  ببخشید روز یکشنبه آینده که اولین یکشنبه ماه صفر هست تا ساعت ۱۵:۲۶ قمر در عقرب هست. آیا میشه بعد از این ساعت غسل رو انجام داد؟
  و یه سوال دیگه اینکه میتونم سوره توحید رو روز شنبه بخونم و روز یکشنبه ازش استفاده کنم؟

  1. admin site می گوید

   بله

 11. هدی می گوید

  سلام ..ببخشید جهت پرسش سوال کردن با شما…ادرسی از تلگرام جهت ارتباط باشما..میخولستم……

 12. باران می گوید

  سلام. یکشنبه هفته آینده که اولین یکشنبه ماه صفر هست، فمر در عقرب هم هست. میشه یکشنبه هفته بعد این غسا رو انجام داد؟

  1. admin site می گوید

   قمر در عقرب نباشه

 13. رویا می گوید

  باسلام و احترام میشه لطفا بگید این غسل در ماه صفر میتونم انجام بدم؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   بله می تونید

 14. Mm می گوید

  سلام استاد،عاشورای حسینی را ب شما تسلیت عرض میکنم
  سوالی داشتم،،شما در جواب سوال منکه پرسیدم ایا میشه این غسل را روز دیگری انجام داد گفتید دو هفته ی اول ماه باشد،روز اش همان باشد،نحس هم نباشد،،،،،ینی این یکشنبه،،،یعنی امرچز میتوانم این غسل را انجام دهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//لطفا تا پایان امروز جواب بدید اگر امکانش هست،،سپاسگزارم

  1. admin site می گوید

   شرمنده ما تعطیلات کار نمی کنم که بشه جواب داد. امروز کامنتتون رو دیدم

 15. سامی می گوید

  ساعت و روز و ذکات شم بگین ممنون

  1. admin site می گوید

   توی دستورش هست

 16. نازگل می گوید

  سلام جناب آذر .واسه غسل سوره توحید برای باطل السحر,من ۱۱۰ بار سوره توحید رو خوندم.شما منظورتون ۱۱۰ قل هو الله بود یا ۱۱۰ سوره توحید؟
  من اشتباه خوندم؟

  1. admin site می گوید

   درسته

 17. نازگل می گوید

  ممنون از توضیحاتتون.پس من صبر میکنم اگه دفع جن اثر کرد اون دعای بخت و روزی که فرموده بودین رو میگیرم اگر هم اثر نکرد که کلا بیخیال میشم.

 18. نازگل می گوید

  من نگفتم شما مقصری.میگم چرا تو فرم اولی نگفته بود هم جن دارم و هم سحر. من داره کم کم باورم میشه قدرت یه دعانویس که با یه خط دعا زندگی یه نفر رو سحر کرده, از قدرت خدا بیشتره. مگه میشه تو این ۲۸ سال خدا نتونسته باشه کاری بکنه؟ اگه قدرت داشته و کاری نکرده و نخواسته باشه کاری بکنه,بیشتر اعصابمو خورد میکنه. من دیگه هیچ تلاشی واسه این نحسی نمیکنم تا عمرم سر بیاد.

  1. admin site می گوید

   وقتی سحر دارید هیچی نشون نمیده. در ضمن ممکنه الان توی منزل یا بدن کسی جن نباشه ولی در اثر کاری جن مثلا فردا یا یه ساعت دیگه وارد بدنش یا منزلش بشه. یا ممکنه خود مکان جاذب این موارد باشه کلا جدای از اعمال انسانها . این جن که ربطی به دعا نداشته باشه با باطل السحر هم نمیره .

 19. باران می گوید

  سلام
  اگر اولین یکشنبه ماه قمری قمر در عقرب باشه، میشه این غسل رو انجام داد؟

  1. admin site می گوید

   بله

 20. باران می گوید

  سلام. میشه به فاصله چند روز از انجام این غسل، غسلی که تو دستور معاینه فرمودین انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   بله

 21. مهتا می گوید

  استاد شما در فرم بنده گفتید باید باطل سحر آتشین تهیه کنید اگر پول تهیه دعا نداشته باشیم میشه با این غسل باطل کرد

  1. admin site می گوید

   فکر نمی کنم این کار جایگزین داشته باشه

 22. نازگل می گوید

  سلام .ببخشید سوالم رو اینجا می پرسم.من ۲ ماه پیش فرم پر کردم گفتین سحر دارم و دعای باطل السحر اتشی که با تخم هندونه باید میسوزوندم دادین.الان قشنگ ۵۵ روز گذشته و هیچی تغییر نکرده.دوباره فرم پر کردم گفتین تو خونه جن داری و سوره نمل بخون به خاک.
  استاد اگه این بار هم اثر نکنه بخدا راضی نیستم.
  به جان عزیزم قسم اگه اثر نکنه از ته دل نفرین میکنم.

  1. admin site می گوید

   برو ببین چکار می کنی توی خونت جن میاد به نظر شما مقصرش ما هستیم ؟ باطل السحر جلوی سحر و طلسم رو می گیره جلوی جنی که موکل دعایی نباشه نمی گیره / در ضمن این خوندن سوره نمل چه هزینه ای برای شما داره؟ لطفا کارهایی که پای اجنه رو هم به خونتون باز می کنه انجام ندید من بعد

 23. جانان می گوید

  سلام ..ببخشید شما گفتین اگه کسی با این غسل طلسمش شکسته نشد فرم پر کنه تا مشکلشو ریشه یابی کنید ..باید چیکار کنم کجا اقدام کنم ؟ مرسی ..

  1. admin site می گوید
 24. جانان می گوید

  سلام وقت بخیر ..استاد مگه غسل بستگی رو میشه پنجشنبه هم انجام داد ؟ ک خانوم آیین میگن ؟ آخه یکشنیه اول ماه قمری بود .من یکشنبه اول نتونستم .یکشنبه دوم انجام دادم .بعد بخاطر همین گفتم شاید تاثیر نداشته روم

  1. admin site می گوید

   یکی از این غسل ها رو تاکید کرده یکشنبه اول ماه قمری یه مواردی هست که یکشنبه یا پنج شنبه هم میه انجام داد که با این مورد یه مقداری فرق داره

 25. آيين می گوید

  استاد واقعا ممنون از لطفتون و خداوند امواتتون مورد آمرزش خودش قرار بده در این روز پنج شنبه .
  خداکنه با دادن صدقه درست بشه من دیشب تمام شب رو از نگرانی خواب به چشمم نیومده و صبح پای همون ختم یکساله ای که میخونم خیلی دعا کردم بعد که خوابیدم سر درد شدیدی سراغم اومده،تو رو خدا شمام برام دعا کنید این مشکل سریع تر حل بشه ??????

 26. آيين می گوید

  سلام استاد من اگه خاطرتون باشه گفتم دوبار غسل بستگی رو انجام دادم بار اول خیلی عالی بود و خودم کاملا نتیجه رو دیدم حتی دو سه بار اما بار دوم که با فاصله دو روز یعنی یکشنبه انجام دادم احساس میکنم بعد از اون باز بستگی برام به وجود اومده بعد از غسل ،خیلی ناراحتم وافسرده شدم این دو سه روز آینده خیلی سرنوشت سازه خصوصا نگران بچمم که اگه شرایطمون درست نشه خیلی اذیت میشه ، دعا میکنم مدام اما همیشه خودم قبل از دعا دلم بهم میگه چه از دعام نتیجه میگیرم یا نه اما الان دلم میگه دعاهام اثر نداره ،تو رو خدا بهم کمک کنید بگید چه کار کنم ؟ اگه باز غسل رو انجام بدم درست میشه ؟ یا نسخه دیگه که برام چاره ساز بشه ،تو رو خدا بهم کمک کنید ??????

  1. admin site می گوید

   لزوم ی نداره دو روز پشت سر هم این کار و انجام بدید
   یه صدقه ای یا قربانی انجام بدید

 27. جانان می گوید

  سلام استاد ..ببخشید من این غسل رو دو روز پشت سر هم انجام دادم اما فک نمیکنم حالم بد شده باشه .سردرد دارم .اما بعید میدونم بخاطر غسل باشه .چون من خودم سابقه سردرد دارم ..میخواستم بگم بدلیل اینکه حالم بد نشده ینی تاثیر نداره ؟

  1. admin site می گوید

   گاهی وقتا ممکنه اثرش رو نشون نده

 28. آيين می گوید

  استاد ببخشید خیلی سوال میپرسم آخه خیلی مضطربم ،فرمودید نه به طور جدی ؛یعنی ممکنه باعث بشه تو این مقطع زمانی دعا هام مستجاب نشه باز ؟؟؟
  آخه این پنج یا شش روز آینده ،روزای مهمی رو پیش رو دارم برای خودمو خانوادم و همیشه دعا های که شما گذاشتید توی سایتتون راه گشا بوده برام

  1. admin site می گوید

   خیلی وسواس نداشته باش در انجام کاری

 29. آيين می گوید

  عذر میخوام اینکه دو بار با فاصله زمانی کم مثل دو روز این غسل انجام دادم مشکل ساز نمیشه ؟

  1. admin site می گوید

   نه به صورت جدی

 30. آيين می گوید

  سلام استاد من سوال ازتون پرسیدم غیر از یکشنبه کی میشه غسل بستگی وتوحید رو انجام داد شما فرمودید فقط روز خودش اما من تا قبل از جواب شما روز جمعه غسل کردم و خیلی هم خوب بود بود به نظرم آخه تو دو روز متوالی نماز غفیله رو خوندم ودر قنوتش دعایی کردم که فورا مستجاب شد اما از روی وسواس فکری مجدد دیروز یکشنبه ساعت عطارد و قمر بعد از که براب هرکاری خوب بود غسل رو انجام دادم والان احساس میکنم و میترسم که نکنه کارم بد بوده نباید تکرارش میکردم ،استاد با این اوصاف مشکلی برام پیش نمیاد ؟ خیلی نگرانم

  1. admin site می گوید

   یکشنبه اثرش قوی تره

 31. آسمان آبی می گوید

  سلام من این غسل اول ماه قمری دوسنبه یا سه شنبه بود انجام دادم نمیدونستم اولین یکشنبه ماه باید باشه بعد نماز مغرب و گلابم زیاد استفاده کردم قشنگ ریختم رو بدنم ک باقیش رفت تو چاه نمیدونستم اندزه ای که فقط چرب بشه بدنم باید باشه از اون روز ب بعد سردرد دارم همش و عصبیم ایا غسلم باطله برعکس عمل میکنه اثراتش ؟؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   مهم نیست چقد چی استفاده کردی. سردردت بخاطر اثرش هست

 32. سحر می گوید

  استاد ببخشید یکی از اقوام دعانویسم برای دفع بستگی برام دعا نوشت که باهاش غسل کنم اگه موقعی که اب برای غسل تهیه می کردم ناپاک بوده باشم و احیانا دستم با اب برخورد کرده باشه اثرش رو از دست میده و باطل میشه؟

  1. admin site می گوید

   بله

 33. زهرا می گوید

  سلام استاد
  وققتون بخیر
  استاد من غسل توحید باطلسحر رو در این لحظه انجام دادم
  آیا غسلم تاثیر مثبت روم میزاره ?
  ایا زمانش مناسب بود ؟
  استاد تو رو خدا پاسخ بدین
  خیلی استرس دارم
  حالم هیچ تغیری نکرده
  یعنی تاثیری نداشت؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید?

  التماس دعا?

  1. admin site می گوید

   انشالله خوبه

 34. آيين می گوید

  سلام استاد فرمودیدیه غسل برای بستگی هست انجام بده هین غسلیه کهhttp://citar.ir/%d8%ba%d8%b3%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d9%84-%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d8%b1-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d9%88-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%da%af%db%8c/ لینکش رو براتون میزارم ؟
  و اگه خودشه دستورش اینه که اولین یکشنبه ماه قمری الان اولین یکشنبه گذشته دیگه و من تو این ماه خیلی بهش نیاز دارم ،امکانش هست تو همینروزا انجامش بدم ؟

  1. admin site می گوید

   خیر نمیشه

 35. زهرا می گوید

  ببخشید استاد
  پس من ۵شنبه ۹ذیالقعده ساعت ۳ عصر به بعد این غسل باطل سحر رو انجام ایرادی نداره که
  ممنون از راهنمایی تون????

  1. admin site می گوید

   خود غسل هم دستوری داره رعایتش کنید

 36. زهرا می گوید

  سلام استاد
  وقتتون بخیر
  یه سوالی درمورد این غسل توحید باطل السحر داشتم
  آیا من میتونم ۵شنبه ۹ذی القعده صبح این غسل و انجام بدم ؟
  لطفا راهنماییم کنید??

  1. admin site می گوید

   پنج شنبه تا ۳ عصر قمر در عقرب هست

 37. Ma می گوید

  سلام استاد وقت بخیر . ببخشید استاد پدرم می خواستن امروز این غسل باطل السحر را انجام دهند و ایشون ۷۰ سالشونه و فشارشون بالاست. چون بعد از غسل ممکنه سردرد … و علائمی پیش بیاد می خواستم بدونم برای پدرم مشکل حادی که پیش نمیاد ؟؟

  1. admin site می گوید

   فقط شاید یه کم بی حال بشه

 38. مهناز می گوید

  با سلام
  استاد بزرگوار
  لطفا سوال منو جوا بدید و ایراداتم رو بگین چون واقعا مستلسل هستم
  دیشب یعنی ۳۱/۰۵/۹۶ شب سه شنبه این غسل رو انجام دادم
  منتها چون اطلاعاتم کامل نبود اول اینکه بدنم رو خشک کردم و بعد غسل کردم
  دوم اینکه آب اضافه اومد مقدار زیادی آب رو خوردم
  احساس سبکی بعدش نکردم . شب هم دیر خوابم برد ولی وقتی خوابیدم کابوس نمیدیدم
  نه سردرد داشتم نه بی حالی هیچی ولی فرداش که امروز باشه یک مقدار حالی دارم انگار فشارم پایینه و چشمام سنگینی داره
  خواهش میکنم راهنمایید کنید
  زمانش مشکلی نداشت ؟
  بدنم خشک بود مشکلی نداشت ؟
  مقدار زیادی آب خوردم چطور ؟
  و در آخر حالت چشمام چرا اینطوریه

  1. admin site می گوید

   اشکالی نداره تا سه روز ممکنه این حالتی باشید

 39. مرجان می گوید

  سلام استاد
  اگر دعای باطل سحر عمری بخوایم باید چه کار کنیم؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   https://telegram.me/team_inapplyبه این ادرس سفارش بدید

 40. aytakk می گوید

  استاد باسلام
  شما فرمودین این غسل در روز نحس نباشه. من در یک جایی میخوندم روز پنجم از ماه قمری روز نحسی هست.
  اولین یکشنبه ماه قمری هم میفته به پنجم اون ماه(۵ ذیحجه که میشه ۵ شهریور) … حالا تکلیف من چیه؟ نباید انجام بدم غسل رو؟

  1. admin site می گوید

   هر ماه قمری دو روز نحس داره الزاما هر پنجمی نحس نیست

 41. Ma می گوید

  ببخشید استاد اخه در مورد روز نحس (یا قمر در عقرب) بودن یا نبودن در دستور غسل چیزی نیومده فقط گفته شده اولین یکشنبه ماه قمری.

  1. admin site می گوید

   خب شما هم همون رو عمل کنید

 42. Ma می گوید

  سلام استاد خسته نباشید. استاد این غسل باطل السحر چه مدت طول میکشه تا اثر بگذاره و بستگی و سحر را باطل کنه.
  برای این غسل کدوم مورد مهمه : ساعت نحس نباشه یا روز قمر در عقرب نباشه؟؟
  یکبار من این غسل را انجام دادم تا تموم شد اذان گفتن ،اشکالی داره ؟غسل مورد قبوله؟؟
  با تشکر

  1. admin site می گوید

   دستور این غسل رو رعایت کنید هر ساعتی یا روزی گفته همونه
   اشکال نداره اذان گفت
   ممکنه تا ۷ روز یا در دم باشه

 43. زهرا می گوید

  سلام میشه غسل سوره توحید رو جمعه انجام داد؟در ساعت سعد

  1. admin site می گوید

   سر ساعت خودش باشه لطفاو در روز مخصوص خودش

 44. مینا می گوید

  استاد من این غسل و ۸مرداد انجام دادم بعد چند روزی حالم بد شد گوشم هم کیپ شده بود اصلا چیزی نمیشنیدم اثر این غسل بوده یعنی؟

  1. admin site می گوید

   بله

 45. طاهره می گوید

  با سلام یه سوالی داشتم میخواستم بدونم این غسل و میشه اولین پنجشنبه ماه قمری هم انجام داد؟آ ،با تشکر فراوان

  1. admin site می گوید

   برای اجرا دستور داره

 46. Zhr می گوید

  لطفا اگر می‌توان این کار را در روز دیگری از همین ماه انجام داد و ب نتیجه مثبت رسید إن شاء الله،،،،لطف کنید بفرمایید چه روزی؟!!!!!؟؟سپاس فراوان

  1. admin site می گوید

   روزش همون باشه دو هفته اول ماه باشه و نحس هم نباشه

 47. Zhr می گوید

  با سلام وقت بخیر،،،،استاد غیر از اولین یکشنبه ماه قمری ،،،میتوان در اوقات دیگری دعا و غسل توحید را انجام داد یا خیر؟؟؟پیشاپیش از پاسخ شما سپاسگزارم

  1. admin site می گوید

   خیر

 48. aytakk می گوید

  سلام استاد ببخشین زیاد مزاحمتون میشم .خواهش میکنم جوابمو بدین میترسم. من امروز این غسل رو انجام دادم حدودا ۷عصر شروع کردم ساعت متا پرو رو که نگه کردم خوب یود نحس ننوشته یود از اونجایی که شما فرمودین چه ساعتی مهم نیست منم خوندمش و رفتم حموم غسلش رو کردم. اما حدودا یه روبع دیگه اومدم که بیرون اون موقع غروب افتاب شذوع شده بود البته افتاب بودا ولی غروبش شروع شده بود توی سایت دیدم…. اومدم ساعت نرم افزارو نگا کردم نحس بود. استاد میترسم. چیکار باید بکنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  1. admin site می گوید

   قبل از اذان مغرب باید باشه

 49. aytakk می گوید

  سلام استاد گرامی خسته نباشید..
  فردا روز قمردر عقربه نمیشه این غسل رو انجام داد؟
  روز نحس با قمر در عقرب چه فرقی داره؟

 50. مریم می گوید

  یکشنبه اول ماه این هفته قمر در عقربه میشه یکشنبه هفته بعدش غسل ابطال سحر سوره حمد و توحید و انجام داد؟

 51. مریم می گوید

  استاد در غسل باطل السحر حمد و توحید یکشنبه اول ماه باید انجام بشه ، یکشنبه اول ماه قمر در عقربه میشه غسل کرد؟؟؟

  1. admin site می گوید

   روز نحس نباشه موردی نیست

 52. aytakk می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر
  امکان داره من اول دعای زبان بند (که دعای ناد علی رو مینویسیم تا قسمتیش) رو روز چهارشنبه بنویسم بعد هفته ی بعدش روز یکشنبه غسل باطل السحر رو انجام بدم؟
  چون شنبه در جمعی قرار میگیرم که میخوام زبونشون بسته بشه…
  خیلی ممنونم

  1. admin site می گوید

   خیر تاثیر نداره اگر سحر دارید

 53. aytakk می گوید

  با سلام
  خیلی عذر میخوام استاد من دقیق متوجه نشدم …خواهشااا راهنماییم بفرمایین…
  منظورتون اینه که گلاب رو میریزیم تو یه لیتر آب بعد کمیشو میریزیم به دستمون (هردو دستو آغشته میکنیم یا یکیشو؟؟؟؟؟) و بعد با اون آبی که گلاب رو بهش اضافه کردیم غسل میکنیم؟؟؟

  1. admin site می گوید

   شما هر مقداری دوست داری از این محلول درست کن. نحوه غسلشم اینه که با دست خیس بکشی همه جای بدنت

 54. aytakk می گوید

  با سلام استاد
  من راستش ۲۳ سالمه مشکلی دارم نمیتونم اینجا بگم خواهش میکنم راهنماییم کنین چجوری باخودتون درمیان بذارم و کمک بخوام خیلی خیلی ممنونم

  1. admin site می گوید

   از طریق ایمیل یا اگر مشکلتون نیاز به دعا داره باید فرم پر کنید

 55. محمد می گوید

  سلام ،
  فرمودید غسل باطل سحر برای هرگونه سحر وبستگی که باید رو نمک یک حمد ۱۱۰توحید و ۷ آیه الکرسی روبه نمک بخونیم بریزیم تو گلاب باهاش غسل کنیم ، بهتره یکشنبه اول ماه باشه ، ساعتش مهم نیست مثلا تو شمس باشه یا قمر ؟
  طالع فرد یا اون روز قمر درعقرب باشه اشکال نداره ؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   نه مهم نیست فقش شب یل غروب نباشه

 56. امیر می گوید

  سلام جناب آقای اذر لطفاً بفرمایید از این غسل باطل سحر که فرمودید با نمک و گلاب تهیه میشه،ایا می‌توان از همینی که تهیه کردیم اعضای خانواده هم استفاده کنه یا اینکه هرکسی باید برای خودش تهیه بکنه؟متشکرم
  اگر ممکنه زودتر جواب بدین چون فردا یکشنبه اول ماهه ،میخوام انجامش بدم،باز هم ممنون

  1. admin site می گوید

   بله میشه استفاده کنن

 57. Ma می گوید

  ممنون. در قسمتی که هم نوشتین برای غسل نیت کنیم غسل سوره توحید قل هو الله قربه الله یعنی باید سوره توحید را کامل بخونیم.؟؟

  1. admin site می گوید

   نه لازم نیست . این اسم غسل هست

 58. Ma می گوید

  http://citar.ir/%d8%ba%d8%b3%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b7%d9%84-%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%87%d8%b1-%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d8%ad%d8%b1-%d9%88-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%da%af%db%8c/
  سلام استاد محترم. ببخشید در مورد غسل باطل السحر سوال داشتم:
  در این غسل منظور از ۱۱۰ مرتبه قل هو الله یعنی ۱۱۰ بار سوره توحید کامل خوانده شود؟
  در زمان غسل با اب حمام باید بگیم غسل می کنم غسل توحید و سپس سوره توحید خوانده شود؟
  یعنی در حین غسل باید در کل ۸ مرتبه سوره توحید خوانده شود ( یکبار در نیت کلی. دوم برای سر و گردن سوم سمت راست و چهارم برای سمت چپ) که یکدور هم با اب و گلاب انجام می شه . درسته؟ ببخشید طولانی شد ممنون از پاسختون.

  1. admin site می گوید

   یک حمد و ۱۱۰ توحید و ۷ آیه الکرسی رو روی نمک بخون بریز توی گلاب

 59. Ma می گوید

  سلام استاد عزیز. ببخشید استاد در این غسل منظورتون از ۱۱۰ بار قل هو الله یعنی ۱۱۰ مرتبه سوره توحید هست؟
  و در زمان غسل فقط با اب حمام باید بگیم غسل می کنم غسل توحید قل هو الله قربه الله و سپس سوره توحید کامل خوانده شود؟
  در اصل باید ۸ مرتبه نیت غسل توحید و سوره توحید کامل خوانده شود یعنی ۴ مرتبه در غسل با اب حمام (یکبار۱٫ نیت کلی .۲٫ سرو گردن . ۳٫سمت راست و ۴٫سمت چپ) و ۴ مرتبه غسل با اب و گلاب . درسته استاد؟
  ببخشید طولانی شد .تشکر فراوان

  1. admin site می گوید

   لینک مطلب با سوال رو یکجا برام بفرستید

 60. ب می گوید

  سلام ببخشید دعای باطل السحر پوستی که ازتون گرفتیم لای قرآن تو خونه باید بمونه یا با خودمون حملش کنیم؟

  1. admin site می گوید

   تو خونه لای قرآن بمونه

 61. فاطمه می گوید

  استاد میشه ازتون خواهش کنم دعای باطل سحر عمری رو ارسال کنید/؟ممنونم ازتون

  1. admin site می گوید

   باید سفارش بدید اول

 62. فاطمه می گوید

  استاد میشه ازتون خواهش کنم دعای باطل سحری عمری رو برام ارسال کنید؟ممنونم

 63. فاطمه می گوید

  سلام استاد عزیز
  اگر دعای دفنی داشته باشم این غسل برام موثر نیست؟

  1. admin site می گوید

   دعای دفنی با بالطل السحر پوست آمو یا عمری باطل میشه یا اینکه شما باید از موکل خاکی استفاده کنید درش بیارید بعد باطلش کنید

 64. مهسا می گوید

  سلام استاد. این غسل باطل سحر حتما باید در یکشنبه اول ماه قمری باشه؟ نمیشه روز دیگری از ماه باشه؟

  1. admin site می گوید

   شما میخاید کاری انجام بدید در جهت باز شدن گره کارتون پس باید اول ماه باشه آخر ماه یا بعدش میشه معکوس کار

 65. لیلا می گوید

  سلام استاد
  من میتونم هفته ای دوبار این غسل رو انجام بدم ایرادی نداره؟؟؟

  1. admin site می گوید

   لازم نیست هفته ای دوبار باشه

 66. اشكان می گوید

  سلام
  براى غسل باطل سحر گفتید موقع غسل بگیم غسل میکنم غسل سوره توحید قل هوالله قربهالى الله
  باید در اینجا سوره توحید و کامل بخونیم؟و بعد از اون براى سر و گردن و نیمه چپ و راست باید دوباره سوره بخونیم و ادامه؟

  1. admin site می گوید

   بله

 67. Marym می گوید

  اخه هیچ حالتی مثله سردرد و بیحالی و سرگیجه… که شما گفتین و دوستان داشتن من نداشتم.

 68. Marym می گوید

  یعنی واقعا روی من تاثیر نداشته چه حیف .خبلی امیدوار بودم با این غسل بعضی از مشکلاتم حل بشه. جرا تاثیر نداشته استاد؟؟

  1. admin site می گوید

   بدون تاثیر نیست حتما خیلی از گره ها رو باز می کنه. به چه دلیل میفرمایین تاثیر نداشته

 69. Marym می گوید

  سلام استاد محترم. من این غسل باطل السحر را انجام دادم ولی هیچ حس خاصی مثل بیحالی و سر گیجه.. و مواردی که شما و دوستان گفتین را نداشتم سوالم اینه که یعنی این دعا روی من اثر نکرده و نتیجه نداده؟ یه سوال دیگه یکمی از گلاب و اب باقی مونده که برای دفه دیگه هم کافی نیست و یه مقدار از اونم که داخل تشت هست می تونم بریزم تو باغچه یا بزارم تو افتاب خشک بشه؟

  1. admin site می گوید

   اگر تاثیر نداشته مهم نیست میتونید بریزید تو باغچه یا بذارید خشک بشه فقط فاضلاب نره

 70. مینا می گوید

  سلام.ببخشید آقای اذر من چندتا دعابرای خودم گرفتم برای دورکردن شخص مزاحم و حفاظت از خودم و…آیا با انجام این غسلهای باطل السحر ،دعاهای قبلی که خودمون گرفتیم باطل نمیشه؟

  1. admin site می گوید

   با طل السحر کفایت همه رو می کنه

 71. Marym می گوید

  سلام استاد.من امروز شنبه فرم معاینه روح را پر کردن می خواستم فردا روز یکشنبه که اولین یکشنبه ماه رمضان هست غسل باطل و السحر را انجام بدم. سوالم اینه این غسل را فردا انجام بدم ؟ یا بزارم ماه اینده بعد از پاسخ شما به فرمم؟؟ البته اگه فردا پاسخ فرم را بدید ممنون می شم… تا من هم بتونم غسل را همین فردا انجام بدم و یکماه عقب نیوفته.

 72. علی می گوید

  سلام.ببخشید ساعتش مهمه که چه ساعتی باشه؟

  1. admin site می گوید

   خیر

 73. زهرا می گوید

  سلام.ببخشید استاد یکشنبه منظور شب یک شنبه است؟شبی که فرداش میشه یک شنبه یا روز یکشنبه؟خیلی ممنون

  1. admin site می گوید

   شب یکشنبه منظور شبی است که فرداش یکشنبست یعنی از اذان مغرب شنبه به بعد

 74. محمد می گوید

  سلام استاد
  ۱- من در روز یک شنبه ماه قمری محلول غسل باطل سحری که در بالا ذکر کردید انجام دادم ولی نتونستم در همان روز با آن غسل کنم آیا در روز دیگری میشه باهاش غسل کنی؟

  1. admin site می گوید

   سعی کنید روز خودش باشه

 75. زهرا می گوید

  سلام استاد بزرگوار.
  برای باطل کردن سحر دفنی چه راهی پیشنهاد میکنید ممنون میشم یه راهه موثر و قوی بگید؟

  1. admin site می گوید

   باید از کسی کمک بگجیرید که موکل خاکی داره و بتونه اون سحر رو براتون از خاک در بیاره

 76. maryam. می گوید

  سلام استاد اب قران و گلاب در موقع غسل به چاه بره اشکال نداره یا نباید بره .ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. admin site می گوید

   معمولا باید در تشتی بایستید غسل کنید بعد ابش رو دور بریزید

 77. زهرا می گوید

  ببخشید یک سوال دیگم داشتم من یک ماه پیش دعای بخت گشایی گرفته بودم ولی از کیفم افتاده گمش کردم.باید چکارکنم؟مشکلی ایجاد نمیشه؟

  1. admin site می گوید

   خب باید دوباره بگیرید. مطمئنید از کیفتون افتاده.؟اگر طلمس یا سحر داشته باشید گم شدن این دعا عادیه

 78. زهرا می گوید

  سلام ببخشید شما کسی رو میشناسید که موکل خاکی داشته باشه.ممنون میشم معرفی کنید چون من کسی رو نمیشناسم که اینکارو انجام بده

  1. admin site می گوید

   خیر

 79. Marym می گوید

  سلام استاد یه سوال . می خوام بدونم این کسانی که بخت بقیه رامی بندند یا افراد را سحر می کنن چه بلایی قرار سرشون بیاد ایا واقعا خدا جزاشونو تو این دنیا می ده؟؟ من که فکر می کنم عذاب جهنم را باید تو این دنیا بکشن که به جای خدا سرنوشت ادما را تغییر می دن و یا باعث بدبختی بقیه می شن.این که این سوالو کردم واسه اینه که واقعا این مسئله برام قابل هضم نیست که اصلا خدا چرا همچین اجازه ای به این ادما می ده… کسی را می شناسم که خیلی حسوده واز این کارا می کنه و در تعجبم که خودش زندگی خیلی خوبی هم داره…خیلی پر حرفی کردم ولی ممنون می شم نصیحتی کنید.

  1. admin site می گوید

   بله قطعا مطئن باشید. اینا جز حکمت و بصیرت خداست. سحر به اذن خدا اثر میکنه. اما به انسان هایی که ایمان قوی تری دارند کمتر اثر داره خیلی کمتر.در ضمن شما از باطن زندگی دیگران خبر ندارید

 80. یاسی می گوید

  سلام استاد. من دیروز غسل باطل السحر برای هر گونه سحر و بستگی رو انجام دادم ولی از دیروز تا الان سردرد دارم و همش گیجم ایا این به این غسل ربطی داره؟

  1. admin site می گوید

   اینا علائم رفع سحر هست. نترسید

 81. مهدی می گوید

  سلام استاد بزرگوار.از طریق نرم افزار معاینه جسم و روج انجام دادم.جوابش اومد برام.ک شما یک بستگی کامل دارید و بستگی شما از نذر یک گوسفند شروع شده که شما هنوز ب خاطر ندارید.و هر چقدر می توانی از مبلغ ۱۰۰۰ تومن الی…. برای ساخت مسجد یا تکیه کمک کن.و این فشاری ک داری میبینی تا سه ماه آینده گشایش بسیاری خوبی برای شما از سمت خداوند پدیدار می شود. و فرمودن پارچه سبزی از،سید طباطبایی بگیرم.استاد عزیز ممنون میشم کلا برام ساده و روشن توضیخ دهید بند به بند.ک چکار باید کنم در مورد موارد ذکر شده.کلا معنی بستگی چی هست؟و آیا باید گوسفند نذری بدم؟برام ساده و روشن کنید موضوع رو.ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام
   شما یا خانوادتون گوسفندی در گذشته نذر کردید و این نذر رو ادا نکردید. بخاطر همین کارهای زندگیتون به این شکل در اومده. بسته شده اموراتتون. شما با کمک به مسجد از مبلغ ۱۰۰۰ به بالا کمک به رفع این بستگی کنید. پارچه سبز هم که معلومه از سید بگیر نزد خودت نگهدار.

 82. مهدی می گوید

  استاد منظورم همین غسل باطل سحر و هرگونه بستگی است.ک پرسیدم آیا آقایون هم میتونن ایت غسل را انجام دهند.

  1. admin site می گوید

   غسل باطل السحر و بستگی برای همه هست

 83. م.ر می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  تو دوران عذر شرعی هم میتونیم ابن غسل را انجام بدبم؟؟آخه نیازدارم واقعا که انجامش بدم.

  1. admin site می گوید

   خیر به هیچ وجه

 84. مهدی می گوید

  سلام وقتتون بخیرر.ببخشید این غسل فقط برای خانوماست یا آقایون هم میتونن انجام بدن؟؟؟

  1. admin site می گوید

   سلام لینک مطلبتونو بفرستید لطفا

 85. یاسی می گوید

  سلام استاد روزتون خوب و پربرکت. من خواستم فردا غسل باطل السحر برا هر گونه سحر و بستگی رو انجام بدم چون فرمودید یکشنبه و فردا یکشنبه هستش، چون اون هفته که اولین یکشنبه ماه قمری بود من عذر شرعی داشتم. فردا میتونم انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   سلام بله

 86. maryam می گوید

  سلام استاد من این غسل انجام دادم بعد غسل بدنم بی حال شده بود و دوست داشتم بخوام دلیلش چیه ؟؟؟

  1. admin site می گوید

   به دلیل اثر بر سحر هست و ممکنه حتی تا سه روز هم اینطوری بشید
   برای بعضی ها ممکنه شدیدتر بشه ولی جای نگرانی نیست دلیلش رفع سحر هست

 87. ساناز می گوید

  استاد دعای مرجانه و لوح بسم الله ذکات داره که باید پرداخت کنم یا نه

 88. ساناز می گوید

  استاد دعای مرجانه و لوح بسم الله به دستم رسید خیلی ممنون لطف کردین

 89. ساناز می گوید

  استاد منتظرم جواب سوالمو ندادین بعد یه سوال دیگه ایرادی نداره باطل سحر کافور تو شلامپوش بمونه و هروقت خرفت استفاده کنه یا فقط یک بار باید استفاده کنه اگه توضیحی بدین ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   اشکال نداره بمونه

 90. ساناز می گوید

  باطل سحر کافور چطوری باید تهیه کنم ؟

  1. admin site می گوید

   عرض کردم توی سایت و کانال دستور هست

 91. ساناز می گوید

  استاد میشه یه غسل باطل سحر که خوردنی باشه بهم معرفی کنید برای شوهرم انجام بدم ولی اون نفهمه اگه میشه باطل سحری بگین ناشتا نباشه و چیزی باشه من بتونم انجام بدم مرسی

  1. admin site می گوید

   باطل السحر کافور رو بریز تو شامپوش حموم میره بزنه سرش

 92. ساناز می گوید

  سلام استاد صبح تون بخیر باشه استاد از وقتی غسل باطل سحر انجام دادم خیلی احساس سبکی میکنم و اعصابم خیلی آروم تر شده قبلا عصبی بودم و مرتب رو بچم داد میزدم خیلی ازتون ممنونم و ان شاالله همیشه صحیح و سلامت باشین

 93. علي می گوید

  سلام استاد فرموده بودید سحر دفنی دارم باید باطل کنم، خوب به کی بگم، چطور میشه اون طرف رو پیدا کرد که وارد باشه؟ استاد خودتون انجام نمیدید؟ یا کسیو نمیشناسید تهران انجام بده؟

  1. admin site می گوید

   به کسی که موکل خاکی داره مراجعه کنید تا براتون بیرون بکشن از خاک

 94. Mina می گوید

  سلام استاد گرامی برای باطل کردن سحر فرد دیگری مثلا همسرم چه کار باید انجام بدم ، برای ازدواج ما خیلی ها مخالف بودن و به کمک راهنمایی های سما ما به هم رسیدیم ، الان احساس میکنم که کسی بینمون سحر کار گذاشته ، از چه باطل سحری استفاده کنم و طوری باشه که متوجه نشه

  1. admin site می گوید

   برای اینکه هیچ وقت سحری در شما اثر نکنه بهتره باطل السحر عمری تهیه کنید
   فعلا هم میتونید از نسخه های موجود در سایت استفاده کنید یا همین طور از نرم افزار صدباب باطل السحر

 95. فاطمه می گوید

  بسیار بسیار ممنونم استاد

 96. فاطمه می گوید

  سلام استاد وقت بخیر
  من غسلو اونطور که گفتین انجام دادم منتها موقع لباس پوشیدن از دهنم در رفت سوره فلق رو هم خوندم بعد کافرون رو خوندم
  ایراد نداره؟ یا از اول انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   اشکالی نداره .

 97. ساناز می گوید

  استاد پس برم قبرستان ودرشون بیارم وبندازم تو آب روان باطل میشه .استاد من آدم ذات خرابی نیستم ولی مادر شوهرم خیلی آدم درویی هستش و اون و برادرش ادمای بدجنسی هستن که فقط پسرای فامیل یاد میدن با زناشون بدرفتاری کنن به قول خودشون رو ندن از اونجایی که شور من دهن بینه روی اون بیشتر تا ثیر میذارن و شوهرم ازشون حرف شنوی خیلی داره

  1. admin site می گوید

   درشون بیارید از کسی که نوشته روش باطل شدنش رو بپرسید. در هر صورت راه حل این نیست که شما با دست خودتون برای خودتون مشکل بتراشید.

 98. ساناز می گوید

  استاد یه سوال دیگه ببخشیدا تعداد سوالاتم زیاد شد .من قبلا برای شوهرم دعا گرفته بودم که از دایی ش و مادرش سرد بشه چون اونا ها خیلی زیاد یادش میدن.دعا هارو هم تو قبرستون دفن کرده بودم ولی از شون سرد که نشد.میخوام ببینم دعاها و باید برم بردارم یا نه تاثیری نداشته اشگالی نداره بر ندارم اگه میشه یه راهنمایی کنید .چون خانومای ازتون درمورد این دعا پرسیدن من ترسیدم گفتم بپرسم ازتون

  1. admin site می گوید

   با سلام
   اینکه شما برای کسی مخصوصا مادر فرزند دعای سردی و جدایی بگیرید قابل قبول نیست. این کار برای زندگی خود شما سنگینی میاره. سعی کنید دعای خودتون رو هم باطل کنید و از روشهای دیگری استفاده کنید که لعنت و نفرین خد رو بدنبال نداشته باشه

 99. ساناز می گوید

  مرسی استاد .در مورد اون مشگلم هم منو فراموش نکنید دو شرایط بدی هستم .یه سوال دیگه دعای مرجانه و لوح بسم الله چقدر زمان میبره تا دستم برسه ؟

  1. admin site می گوید

   برای نوشتن زمان مناسب میخاد ساعتش که بشه مینویسیم میفرستیمبراتون

 100. ساناز می گوید

  استاد اشباه کارم این بود یک بار هم با کاسه آب ریختم اونم نمیدونستم بقیه آب چیکار کنم اگه میشه جواب سوالمو بدین اگه اشتباه دوباره تا زمان هست انجام بدم

  1. admin site می گوید

   نه باطل نیست

 101. ساناز می گوید

  استاد بعد اینکه با دست آب روی قسمتای بدنم ریختم وغصل کردم آب یکم خوردم دیدم خیلی اضافه اومده اینبار با کاسه ریختم وغصل دادم بعدش سر حمام خودمم خشک کردم هنگام لباس پوشیدن سوره کافرون خوندم اگه اشتباه دوباره انجام بدم ؟

  1. admin site می گوید

   نه مشکلی نداره

 102. ساناز می گوید

  سلام استاد من این غصل باطل سحر انجام دادم شما گفته بودین یه نصف گلاب بریزین توی یک لیتر آب بعد با اون یک لیتر آب غسل کنید اونم با دست من انجام دادم ولی باز آب کلی اضاف اومد دیدم آب اضافه اومده دوباره با کاسه غصل کردم درست هست یا نه ؟ اگ

  1. admin site می گوید

   بدنتو نباید خشک می کردی. اگر اضافه هم میاد بذاری کنار واسه بعدا

 103. فقط خدا می گوید

  سلام استاد وقتتون به خیر
  من حمد و توحید و آیت الکرسی رو به نمک خوندم و در گلاب ریختم و بعد با هاش غسل کردم اما چون روزه هستم نمی تونم مقداری از اون رو بنوشم، می تونم یک کم نگه دارم و موقع افطار روزه ام رو با اون باز کنم؟؟؟
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام بله امکانش هست ولی سعی کنید خیلی بین غسل و نوشیدن فاصله نباشه

 104. فاطمه می گوید

  استاد عزیز ممنون که جوابمو دادید.
  خدا خیرتون بده .
  التماس دعا

 105. فاطمه می گوید

  سلام استاد وقتتون بخیر
  جواب سوالاتمو ندادید منم برا هر کدوم از سوره های حمد و توحید و آیه الکرسی اول هرکدوم یه بسم الله الرحمن الرحیم خوندم و بقیه رو بدون بسم الله
  در آخرم از دهنم در رفت یه صلوات فرستادم و نمک رو نگه داشتم که یکشنبه با گلاب قاطی کنم و غسل کنم ..
  خواهشا بفرمایید کارم درست بوده یا از اول انجام بدم ..
  و اینکه در سر حمام لباس بپوشید یعنی دقیقا کجا؟
  و اینکه حتما نمک رو توی کل شیشه گلاب بریزم یا توی نصف استکان بریزم کفایت میکنه…
  خواهش میکنم جوابمو بدید تا دیر نشده
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام اشکالی نداره
   در سر حمام یعنی در اول حمام
   منظور سر در
   میتونید توی شیشه بریزید بقیشو نگه دارید میتونید توی یه استکان بریزید همون موقع مصرف کنید فرقی نداره

 106. مونا می گوید

  سلام اگه روز جمعه انجام بشه مشکلی داره اول ماه قمری؟

  1. admin site می گوید

   سلام منظورتون همین دعای دفع سحر هست؟

 107. مریم می گوید

  استاد در غسل باطل السحر با گلاب ونمک در اولین یکشنبه ماه قمری اگر عذر شرعی داشته باشم باز هم میتونم غسل و انجام بدم آیا؟

  1. admin site می گوید

   خیر نمیشه باید بذارید یه وقت مناسب دیگه

 108. فاطمه می گوید

  استاد یکجا هم گفتید که در سر حمام خود را خشک نمایید
  یعنی دقیا کجا؟
  ممنون میشم جواب سوالامو بدین

  1. admin site می گوید

   سلام سر حمام یعنی اول حمام
   اول در حمام

 109. فاطمه می گوید

  سلام استاد وقت بخیر
  یه سوال دیگه برای این غسل
  اون نمک رو باید تو کل شیشه گلاب بریزیم یا اینکه توی همین یک استکان که میبریم حمام برای غسل بریزیم کفایت میکنه؟

  1. admin site می گوید

   اگر میخاید مقداری هم برای اینده داشته باشید میتونید یه شیشه ازش تهیه کنید هر وقت خاستی استفاده کنید این دست خودتونه دیگه

 110. فاطمه می گوید

  سلام استاد
  وقت بخیر
  سورها های توحید و آیه الکرسی رو با بسم الله الرحمن الرحیم بخونیم یه بدون بسم الله؟
  و یه سوال دیگه اینکه در نسخه هایی دیگه که مثلا توی دعا باید اسم شخص و مادرش رو بگیرم اگر اسم مادرش رو ندونیم چیکار کنیم باید بگیم مثلا فلانی ابن حوا؟ اینجوری درسته؟

  1. admin site می گوید

   سلام با بسم اله

 111. مهر می گوید

  با سلام مجدد استاد عزیز.ممنون از پاسخ گویتان.
  ساعت غسل (غسل باطل السحر با گلاب) اصلا ذکر نشده فقط نوشته شده یکشنبه اول هر ماه..ولی ساعتش رو نگفتند. چه ساعتی باید غسل کرد استاد؟ زحل؟

  1. admin site می گوید

   ساعت مهم نیست فقط روزش مهمه

 112. مریم می گوید

  باسلام وخسته نباشید.آیات که در ابتدا ذکر کردین روی نمک جدا وروی گلاب جداگانه خونده بشه یاازهمان ابتدا نمک رومیشه باگلاب مخلوط کرد؟۲- قبل از اینکه گلاب رابایک لیتر آب مخلو کنیم میشه ابتدا گلاب راکمی نوشیدسپس باآب مخلوط کرد؟ باتشکر

  1. admin site می گوید

   لینک مطلب رو برای من بفرستید لطفا

 113. زهرا می گوید

  سلام یه سوال داشتم توروخدا راهنماییم کنید.
  برای من طلسم در قبرستون دفن کردن.دعا هم گرفتم ولی زندگیم هیچ تغییری نکرده خیلی زندگیم خرابه کارم شب و روز گریه اس.بیماریم خوب نمیشه کمکم کنید باید چطور اون طلسم رو پیدا کنم و نابودش کنم؟؟

  1. admin site می گوید

   شما باید بری پیش کسی که میتونه دعا رو در بیاره (کسی که موکل خاکی داره)بعد باطلش کن در غیر اینصورت هیچ راهی نداره

 114. مهر می گوید

  سلام استاد.عرض ادب و احترام.
  استاد غسل رو( غسل باطل السحر با گلاب) تو چه ساعتی باید انجام داد؟ساعت زحل؟
  ی سوال دیگه استاد.
  فرمودید با آب خود حموم غسل کنید و بعد یک استکان گلاب رو در یک لیتر آب بریزید.بعد کمی گلاب را در کف دست بریزید و بدن رو مرطوب کنید…
  سوالم اینه که گلابی کع داخل یک لیتر آب میریزیم را کف دست بریزیم و بدن رو مرطوب کنید یا گلابی که تو استکانه و با آب مخلوط نشده؟ اینجاش خیلی گنگه استاد..
  ممنونم استاد جان.

  1. admin site می گوید

   سلام
   ساعتش طبق دستورش باشه
   سلام گلابی که داخل یه لیتر اب ریخته میشه رو باهاش بدنتون رو مرطوب کنید

 115. صبح روشن می گوید

  با سلام و عرض خدا قوت خدمت استاد گرامی
  تشکر می کنم از ارسال ایمیل معاینه جسم و روح
  سوالی که در ابن باب دارم نوشته بودید (قرآن دعای کتابت را برای شما ممنوع کرده است ) یعنی چه ؟

  در ضمن استاد گرامی من غسل ابطال سحر و دمنوشی که برای نشاط و رفع سستی فرموده بودید را انجام دادم .و از موقعی که انجام دادم واقعا حس نشاط را در خودم حس می کنم و میبینم.
  ان شاء الله که در پناه خدا سلامت باشید.

  1. admin site می گوید

   یعنی دعای نوشته شده نباید همراهتون باشه نباید بدید دعا براتون بنویسن

 116. مریم می گوید

  سلام استاد.اگر کسی طالعش آتش باشد برایش سحر دفنی انجام داده باشند سحر بر آن شخص اثر میکند؟

  1. admin site می گوید

   بی تاثیر نیست

 117. فاطمه می گوید

  سلام ببخشید فرمودین دعای باطل السحر عمری تهیه کنین چی هست قیمتش چنده ؟ یعنی اگر تهیه کنیم هیچ گونه طلسم و سحر و جادویی اثر نمیکنه ؟

  1. admin site می گوید

   برای سفارش به ادرس زیر پیام بدید لطفا. خیر طلمسو سحری نمیگیره شما رو
   https://telegram.me/team_inapply

 118. نوشین می گوید

  منظور از یکشنبه اول ماه قمری یعنی دقیقا یکشنبه ای که مصادف با اولین روز ماه قمری باشه یا اولین یکشنبه هر ماه قمری؟

  1. admin site می گوید

   اولین یکشنبه ماه قمری منظورشه

 119. علي می گوید

  سلام استاد
  من سحر دفنی دارم، چکار باید بکنم؟

  1. admin site می گوید

   باید بدی باطلش کنن

 120. مریم می گوید

  سلام استاد.بله پر کردم.دوبار هم بررسی کردید.بار اول گفتید همزاد دارم دعای دفع همزاد گرفتم ازتون ولی مشکلاتم حل نشد.بار دوم هم گفتید باطل سحر عمری و گشایش نیاز دارم.که به شماره ای که دادید پیغام دادم کسی جواب نداد.از طرفی هم بهم گفتند سحر دفنی دارم،استاد چیکار باید بکنم؟در مورد درآوردن سحر و باطل کردنش میتونید به من کمک کنید؟

  1. admin site می گوید

   گفتم به شماره داده شده پیام بدید چون وقت پاسخگویی تک تک ندارنhttps://telegram.me/team_inapply

 121. منیرالسادات می گوید

  سلام استاد گرامی.
  وقتتون بخیر.
  در مورد غسل باطل سحر سوال داشتم.
  سوال اول: منظور شما از خواندن “قل هو الله” یعنی سوره ی توحید رو کامل بخونیم یا فقظ همین جمله رو بگیم؟

  سوال دوم: اگر چند نفر بخواهند این غسل را انجام بدهند، آیا تک تک باید شیشه گلاب جدا داشته باشند و خودشون سوره ها را بخوانند یا اینکه یک نفر می تواند سوره ها رو بخواند در یک شیشه گلاب و بقیه هم از همون شیشه گلاب استفاده کنند؟

  سپاسگزارم.

  1. admin site می گوید

   کامل بخونید
   نه لازم نیست. یه نفر میتونه یه شیشه گلابم کافیه

 122. مریم می گوید

  سلام استاد.شما گفتید برای بیرون آوردن سحر دفنی از استاد باید کمک بگیرم.شما این کارو انجام میدید؟

  1. admin site می گوید

   فرم سایت رو پر کردید؟اگر پر نکردید برای بررسی بیشتر باید پر بشه تا راهکار مناسب ارائه بشه
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 123. حمیده می گوید

  استاد گفتین تو ایمیل ک دیشب مگ بهت جواب ندادم.چون حطور دهن ندارم
  نه استاد جواب ندادین چیزی بهم میشه ایمیل رو نگا کنین

 124. مریم می گوید

  سلام استاد.شما گفتید برای کسی که سحر دفنی دارد این نسخه (۱۱۰ بار سوره توحید)اثر نمیکنه و به نسخه قوی تری نیاز هست.استاد میشه یه نسخه قوی برای باطل کردن سحری که دفن شده بگید.

  1. admin site می گوید

   ببین عزیر برای سحر دفنی باید حتما از استاد کمک بگیرید چون بیرون آوردن سحر یه قضیست باطل کردنش یه قضیه دیگه

 125. ساناز می گوید

  سلام استاد حرز امام سجاد ع برای بستن زبان در عقد السان گفتین صبح و شب بخونین ذکاتی هم داره یا نه ؟وساعت خاصی داره یا فقط صبح و شب بخونیم؟.من برنامه متا پرو ندارم اگه میشه همین قسمت برام یه توضیح بدین

  1. admin site می گوید

   سلام برنامه رو میتونید از اینجا دریافت کنید
   ساعت خاصی نداره

 126. حمیده می گوید

  استاد نمیخوای کمکم کنی..بغض گلومو گرفته تو ک ب همه کمک میکنی چرا منو ول میکنی همینجوری..این خواهرهه بازم میخواد بیاد خدا ازش نگذره نفرینش کردم
  استاد ادم دعانویس زیاد هست ولی همه ک راست نیستن من یه دختر جوونم ب امید میرم سمت اینا هرجا ک باشه حتی شهرستانم رفتم نزار ک برم خب کمکم کن سرکارم ک نمیرم دلت برام بسوزه

 127. لادن می گوید

  سلام
  بعد از اینکه با گلاب و آب غسل کردیم آب غسل رو توو گلدون بریزیم یا مشکلی نیست که تووی آب راه بره؟؟؟؟

  1. admin site می گوید

   سعی کنید توی فاضلاب نره بعدش شما فقط بدن رو مرطوب میکنید به حد سرازیر شدن آب از بدن نمیرسه

 128. shadan می گوید

  راجبه فیل مغربی پرسیدم استاد که توی نرم افزار متاپرو گذاشتید ….لینکی نداره که براتون بفرستم …منظورم همونه که توی نرم افزاره ماا پرو هست و برای حاجاته و گفتید تا ۵ روز بعد از نماز صبح بخونید حالا میگم بعد از نماز صبح غیر از ساعاتم سعدم باشه خوندنش موردی نداره؟

  1. admin site می گوید

   موردی نداره

 129. ساناز می گوید

  Http :// citar: ir .

  1. admin site می گوید

   لینک صفحه ای که دعا توشه منظورمه

 130. shadan می گوید

  استاد چرا جواب سول منو نمیدین ؟؟ پرسیده بودم که دعای فیل مغربی که برای حاجت باید خوند رو بعد از نماز صبح تا ۵ روز …باید در ساعات سعد باشه؟؟ یا بعد از نماز صبح حالا هر ساعتی بود مهم نیس؟ چون ذکر نکرده بودین توی نسخه

 131. ساناز می گوید

  سلام استاد منظورم همین نسخه بالا که گفتین سوره حمد و۱۱۰ قل هو الله وایت الکرسی رو رونمک بخونید و تو نصف استکان گلاب بریزین بعدش تو یک لیتر آب بریزین .غسل باطل سحروهرگونه بستگی .منظور ۱۱۰ بار بگم قل هو الله یا ۱۱۰ بار سوره توحید بخونم ؟

  1. admin site می گوید

   سوره توحید رو کامل بخونید

 132. سپیده می گوید

  سلام.در مورد همین دعا باید ۱۱۰ بار سوره توحید بخونیم یا فقط بگیم قل هو الله؟

  1. admin site می گوید

   کدوم دعا

 133. پریا می گوید

  سلام اقای آذر تورو بخدای بزرگ قسمتون میدم تورو بقران قسمتون میدم یه دعایی مجرب و کار گشا برای هلاکت دشمن بهم معرفی کنید بخدا خسته شدم از بس دشمنمون برا خراب کردن زندگی مون دعا مینویسن ما هی باطلش کنیم یک هفته پیش یه دعا تو خونمون پیدا کردیم توش ۹ تا پنبه گرد شده بود انداختیمش تو دریا! و امروز به اصرار اومدن خونمون که یه دعای دیگه بزارن تو خونمون ک من بزور از خونه بیرونشون کردم تورو ب جان اقاامام زمان یه دعای مجرب هلاکت دشمن بهم بگید من خودم میتونم بلدم انجامش بدم بنویسمش خواهش میکنم . التماس دعا . خدا ریشه ظالمو ظلمو از زمین برداره .

  1. admin site می گوید

   شما باید اول فرم پر کنید تا ریشه مشکلتون بررسی بشه
   http://4soq.ir/onlinemoaine

 134. اره عاشقتم میبری دلی رو که میبازه به تو آره عاشقتم... می گوید

  سلام به شما اقای حمید اذر
  یه درخواستی داشتم چند نفری هستند که میخواند فرم سایت روپرکنند ولی یه درخواست دارند اونا دوس دارند فقط شماشخصا فرم اونهاروبررسی کنید منظورم اینکه دوس ندارند توسط دوستان شماوحتی استادشما این فرمهابررسی بشه وتنها دلیل اونها اینکه اونها راازهیچ نظری نمیشناسند ونمیتونند به حرفهای همه اعتماد کنند وفقط روی شماشناخت کافی دارند وازهمه جهت قبولتون دارند باید چطوری ذکرکنند که فقط توسط شما فرم انها بررسی بشه واینکه یه درخواست هم دارم من دوس ندارم کس دیگه غیرشما ایمیلهای که به شمامیفرستم روبخونه چون منم نظری که خدمتتون عرض کردم رو دارم… استاد ازاین دستورالعمل تون هم ممنون ولی چقدر زمان میبره تامثلا برای بستگی زناشویی ویا ازدواج جواب بده؟؟؟؟ببخشید طولانی شد

  1. admin site می گوید

   سلام در درجه اول که فرم از طریق نرم افزار تصحیح میشه و کسی از اون خبر نداره در صورتیکه مشکل خاص داشته باشید بنده بطور مستقیم فرم رو جواب میدم مشکلتون رو در قسمت توضیحاتش کامل شرح بدید

 135. ساناز می گوید

  سلام استاد منظورم این دعای باطل سحر که قسمت بالا گذاشتین گفتین سورحه حمد و۱۱۰ قل هو الله وایت الکرسی بخون روی نمک منظور شما ۱۱۰ بار سوره توحید بخونیم یا ۱۱۰ بار بگم قل هو الله

  1. admin site می گوید

   لینکش رو برای من بفرستید لطفا

 136. مریم می گوید

  سلام
  نگین شرف شمس رو امروز دریافت کردم. آیا اعمال خاصی داره استفادش؟

  1. admin site می گوید

   سلام برای دریافت ادابش کانال رسمی ما رو در تلگرام پیگیری کنید

 137. راضیه می گوید

  باسلام،من دعای دفع همزاد رو حدود۹ماه هست خریداری کردم تا اینکه حدود چهارماه پیش بهتون پیام دادم گفتم ی موجودی اذیت میکنه و بهم گفتین ک۲۱شب سوره ناس رو بخونم،خوندم اما حدود یکماه پیش ی موجود سیاه از روی من رد شد و یکبار هم کل بدنمو گرفت ازاون ب بعد کلا غمگین هستم بی اختیار دوست دارم گریه کنم و زندگیم شده مثل قبل،تاقبل این اتفاق این دعارو ک خریدم زندگیم خوب شده بود اما دوباره مثل قبل شده،استاد خواهشا کمکم کنید چکارباید بکنم؟

  1. admin site می گوید

   سلام یه زحمت بکش فرمو دوباره پر کن و توی توضیحات همین مباحث رو عنوان کن
   http://4soq.ir/onlinemoaine#

 138. حمیده می گوید

  استاد چرا اینجوری میگی فراموشس کن دوسش دارم همیشه خودتون گفتین امید و از کسی نگیر شاید تنها چیزی باشه ک داشته باشه چرا میگی فراموشش کن مگ من ادم نیستم منم دلم میشکنه..استاد ب همه کمک میکنی ب همه میگی باطل سحر انجام بدم حتی تشویقشونم میکنی من و چرا رد میکنی متم گناه دارم کمکم کن تورو خدا

 139. حمیده می گوید

  استاد ب من گفتین تو فرم سحر جدایی داری یه دعا دو خطی بهم دادین گفتین اگ نشد فراموشش کن بعدش بهم گفتین بزار یکم بررسی کنم بهت میگم چیکا کنی.

  1. admin site می گوید

   فراموشش کن کلا

 140. محمد می گوید

  سلام جناب آذر عزیز
  اگر امکان داره یک فال مجرب هم توی آموزشهاتون بزارید. شنیدم فال نقطه حضرت امیر ع مجرب هست. اگر مورد تایید شما میباشد توضیح بفرمایید. سپاسگزارم

 141. shadan می گوید

  استاد ببخشید دعای فیل مغربی رو که باید تا ۵ روز بعد از نماز صبح برای حاجت بخونیم رو باید حتما توی ساعات سعد خوند ؟؟ یا بعد از تماز صبح باشه کافیه؟

  1. admin site می گوید

   سلام لینک دعا رو برام بفرستید لطفا حضور ذهن ندارم

 142. ساناز می گوید

  سلام استاد جواب منو ندادین منتظرم

  1. admin site می گوید

   سوالتونو کامل بیان کنید من پیشینه نظرات رو ندارم

 143. حمیده می گوید

  استاد این و منم ک سحر تفریق دارم این عسل با گلاب و میتونم انجام بدم؟؟
  بعدش سحر دوتامون باطل میشه اگ از طرف من باطل شه؟
  استاد گفتین سریع عمل میکنه یعنی چقد طول میکشه بعد باز بدنمون کبود میشه؟

  1. admin site می گوید

   عزیز دعا رو بگید کدومه

  2. admin site می گوید

   دوست من با این عمل فقط سحر شما باطل میشه مگر اینکه طرف هم این عمل رو انجام بده اگه نمیده از سحر تفریق استفاده کن

 144. حمیده می گوید

  استاد ج فرم ک فرستادم و با ایمیل خودتون دادید گفتین سحر دارین بعد گفتم تورو خدا ی چیزی بدین باطل شه من خیلی دوسش دارم گفتین یکم طول میکشه استاد تا ۵ نخوابیدم انقد منتطر بودم بیاید
  استاد میاین تو ایمیل
  استاد این غسل و منم میتونم انجام بدم واسه سحر تفریق هم هست؟؟

  1. admin site می گوید

   دوست من سحر فقط برای شماست و سحر و سنگینی شما رو باطل میکنه.مگه جواب فرم رو بهت ندادم؟

 145. حمیده می گوید

  استاد سلام استاد من فرم و پر کردم واس ۴سوق و برا شما هم فرستادم ولی ایمیلی ک ج دادین واس شما بودش..با ایمیل ۴سوق چیزی برام نرسیده..
  استاد قرار بود ک بررسی کنین یه چیزی بدین بهم گفتین یکم طول میکشه استاد میاین ایمیل و نگا کنین

  1. admin site می گوید

   سلام از ۴سوق چیزی جواب داده نمیشه همه جواب از ایمیل من میاد

 146. گیتی شهابی می گوید

  با سلام و عرض ادب چه طور میشه باطل سحر ابدی تهیه کرد؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   برای سفارش به لینک زیر پیام بدهید
   https://telegram.me/team_inapply

 147. sss می گوید

  سلام و خسته نباشید
  تو دستور غسل باطل السحر فرمودین نصف استکان از گلاب رو با خود به حمام ببریم و داخل یک لیتر آب تمیز بریزیم و مانند غسل همه بدن رو چرب کنیم، خب حالا سوال اینجاست که بقیه این شیشه گلاب رو که با مقداری نمک ترکیب کردیم رو چه کار کنیم؟اگر به جای نصف استکان، همه این شیشه گلاب تو یک لیتر آب بریزیم مشکلی پیش میاد؟ و یا حتما باید از نصف استکان از این گلاب استفاده بشه؟

  1. admin site می گوید

   فرقی نمیکنه چقد باشه ما بابت مثال عرض کردیم بقیشو میتونید نگدارید برای دفعات بعدی

 148. سید احمد می گوید

  سلام استاد زکات این عمل چی هست

  1. admin site می گوید

   ذکاتی ذکر نشده

 149. leila می گوید

  سلام آقای آذر خسته نباشین ببخشیدببخشید بعدازاین باطل سحر شماچه باطل سحری رومعرفی میکنین که عمری باشه ؟؟بعدش دگه خیالمون راحت باشه.واینکه استاد منوشوهرم هردومون کمردردشدید سنگینی بدن سرگیجه خارش بدن وبیحالی رو داریم اینا علائم سحروجادوست بنظرشما با این غسل ازبین میره؟؟

  1. admin site می گوید

   اگر میخواهید بررسی بشه فرم سایتو پر کنید برای سفارش باطل السحر عمری هم به درس زیر پیام بدید
   https://telegram.me/team_inapply
   http://4soq.ir/onlinemoain

 150. راضیه می گوید

  سلام ببخشید گفتید یک استکان از گلاب را استفاده کنیم با بقیه چیکار کنیم

  1. admin site می گوید

   در خونه اگه لازم دارین مصرف کنید اگه نه که بریزید در آب روان

 151. ساناز می گوید

  استاد اول ماه قمری میشه بگین چند وقته دیگه هست؟

  1. admin site می گوید

   امروز ۱۶ رجبه اول شعبان اول ماه قمریه

 152. ساناز می گوید

  قل ببخشید اشتباه نوشتم

 153. ساناز می گوید

  سلام استاد منظوره از قول هو الله ۱۱۰ بار گفتین همون سوره توحید ۱۱۰ بار بگیم یا فقط۱۱۰ بار بگیم قول هو الله ؟

  1. admin site می گوید

   سلام میشه برام بفرستید کدوم دعاست

 154. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید
  میشه کسی جواب سوال منو بده
  نرم افزار متاپرو متوقف شده؟؟؟براهمه اینجوره یا فقط برامن؟؟؟
  لطفا کسی جواب بده.چندسریه دارم نصب میکنم

  1. admin site می گوید

   سلام به لینک زیر پیام بدید
   https://telegram.me/team_inapply

 155. sharif sh می گوید

  باسلام واحترام.وقتی ارحمام بیرون میام تمام بدنمون روخشک کنیم یافقط سرمون رو؟؟

  1. admin site می گوید

   توضیح بدید در مورد کدوم دعاست

 156. مریم می گوید

  سلام استاد.اگه شخصی سحر و بستگی داشته باشد که چند سال پیش کسی برایش انجام داده و در قبرستان دفن کرده است ،این نوع سحر نیز با این نسخه باطل میشود؟

  1. admin site می گوید

   خیر برای اون مورد باطل السحر قوی تری نیازه

 157. افاق می گوید

  سلام ببخشید سوال من اینکه درمورد این نسخه باطل السحر شما گفتید ی استکان از گلابو بردارید بریزید تویه لیتر آب خوب اینو چکارش کنیم بعدگفتید مقداری از گلاب استکان روکه بردید حمام کف دستتون بریزید و و بدنتونو چرب کنید چرا چرب؟مگه باید با چیزی مخلوط بشه دوم اینکه پس اون نصف گلاب رو که حمام نبردیم چکارش کنیم توضیحات کامل نیست ممنون میشم پاسخگو باشید

  1. admin site می گوید

   یه نصف استکان گلاب رو بردارید اذکار گفته شده رو بخونید توش بعد داخل یه لیتر آب بریزید بعد بدن رو باهاش غسل بدید به ترتیبی که بدنتون رو باهاش مرطوب کنید یعنی با دست خیس بدنتون رو مرطوب کنید نه اینکه با کاسه بریزید روی بدنتون چرب کردن منظورش اینه

 158. م.ر می گوید

  ببخشید خیلی متوجه متن نمیشم. میشه واضح تر توضیح بدین.

  1. admin site می گوید

   منظور دود کردن اسپند و کندره مثل اسپند هفت رنگ که انرژی های بدی که به مرور جذب می کنید از بین میبره

 159. Shadan می گوید

  استاد این غسل برای رفع چشم زخمم اثر میکنه؟؟

  1. admin site می گوید

   کدوم غسل توضیح بدید لطفا

 160. م.ر می گوید

  سلام
  منظور از دعای باطل السحر همون لوح باطل اسحر هست که همیشه باهام هست؟؟؟

  1. admin site می گوید

   عزیز سوال رو کامل با دعای و همه چی شرح بدید یادم نمیمونه نظر قبلی شما رو

 161. هستی می گوید

  ببخشید من متوجه نشدم با گلابی که تو یه لیتر آب میریزیم چیکار کنیم؟ قبلش که گفتین غسل کنید بعدشم که گفتین گلابو توی آب بریزین و با کمی گلاب سر و بدنو چرب کنین. میشه حالیم کنین؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   ببیند
   یه شیشه گلاب بخر
   یه نصف استکان ازش بردار
   اصلا شما یه نصف استکان گلاب تهیه کن
   توش اذکار گفته شده رو بخون بعد اون یه نصف استکان رو بریز توی یه لیر آب و باهاش غسل کن اضافشم بریز روی سر و سمت چپ و راست

 162. مو می گوید

  سلام میشه بجای یک شیشه گلاب از اول همان یک استکان یا نصف استکان گلاب تهیه کرد؟؟

  1. admin site می گوید

   چرا میشه

 163. لادن می گوید

  نصف دیگه گلاب رو باید چیکار کرد
  زکات نداره؟؟؟

  1. admin site می گوید

   ذکات نداره نصف دیگش رو مصرف معمولی کنید

 164. علی می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشی شما میتوانید به من برای دیدن و ارتباط و در اختیار گرفتن از ما بهتران کمک کنین ممنون و سپاسگذارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم