آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین

325

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

کار حکاکی بر روی نگین شرف الشمس در یک روز سال که موکلین خورشید به زمین می آیند یعنی روز ۱۹ فروردین و در ساعات خاصی امکان پذیر است و عملی بسیار دقیق میباشد.نگین شرف الشمس شامل ۵ اسم اعظم خداوند است که به شکل های مختلفی دیده شده است و حتی گاهی ۵ نام خداوند را بجای اشکال قرار میدهند ، شرف الشمس باید در روز ۱۹ فروردین ماه از طلوع آفتاب تا ظهر نوشته شود.

شرف شمس19 فروردین03

نقش شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارک  الله ، جمیل ، رحمن ، مومن ، نور  گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا . ج . ر . م . ن میتوان استفاده کرد ،مرحوم شیخ بهایی هم همین شکل را در کتاب «سرّ المستتر» با اندکی تغییر آورده است. این نقش را علاوه بر عقیق زرد بر روی پارچه یا کاغذ زرد رنگ نیزمیتوان نوشت ، اهل این گونه فنون میگویند که اگر یک بار شرف الشمس به طریق مخصوص نوشته شود، دیگر احتیاجی به تکرار در سال بعد ندارد و اثرش برای همیشه باقی خواهد بود.

حضرت آیت الله کاشانی شرف الشمس را جزء علوم غریبه دانست است : شرف الشمس از علوم غریبه است و این حروف شکل اسم اعظم است و در بعض کتب علمای شیعه دیدم که این شکل از امیرالمؤمنین (ع) میباشد و آثاری مهم از جمله دفع فقر ، رفع بیماری ها ، حفظ از گزند جانوران ، ایمنی از بلایا ، کسب عزت و بزرگی و … دارد.

شرف شمس 19

توجه کنید فقط نگین آن برای شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید با شماره ۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر تماس بگیرید و در غیر این ساعت با همین شماره تلگرام کنید

توجه کنید این نگین توسط اقای حمید آذر حکاکی میشود و متاسفانه در بعضی از سایتها و گروه های تلگرام دارند  نگین شرف شمس و لوح سلیمان و لوح بسم الله به اسم حمید آذر و به اسم سایت این اپلای  سوء استفاده  میکنند و حکاکی انجام میدهند

تنها سایت علوم عرفانی اقای اذر http://citar.ir

 و فقط و فقط تنها گروه تلگرام اقای حمید آذر http://telegram.me/success786 می باشد

اگر در سایتی  و گروه تلگرامی غیر از این به اسم اقای اذر و به اسم سایت این اپلای تلگرام زدند و فروش میکنند اقای اذر هیچ گونه رضایت و ضمانتی برای آنها نمیکند.

شرف الشمس از منظر امامان

نیروهای اسرارآمیز و ماوراءالطبیعه و پررمز و رازی در جهان پیرامون ما وجود دارد که از بدو خلقت بشر برای حل مشکلات خود به راز آنها پی برده است و از آنها بهره برده است ، یکی از این نیروها انرژی فوق العاده نهفته در سنگ قیمتی شرف الشمس است.

ائمه معصومین (ع) نیزکه از علم الهی بهره مند و از رموز عالم مطلع بودند از این سنگ استفاده میکردند واستفاده از آنرا به دیگران نیز توصیه مینمودند.

امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که مبارک است و صاحب آن عاقبتش به خیر و نیکی باشد.

پیامبر (ص) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد حاجتش بر آورده میشود.

امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس باعث ایمنی در سفر است .

امام صادق (ع) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد پریشان نشود و عاقبت کارش البته نیکو باشد .

پیامبر اکرم (ص) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمیرسد.

امام علی (ع) : دو رکعت نماز با انگشتر شرف الشمس بهتر است از هزار رکعت که با آن نباشد .

امام موسی کاظم(ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که موجب آسانی است و درآن هیچ دشواری نباشد.

» انگشتر شرف الشمس در اصل همان عقیق زرد میباشد و به سبب دعاهایی که بر روی ان حک میشود نام شرف الشمس بر ان نهاده شده است.

شرف 19 فروردین
برخی از خصوصیات نگین شرف الشمسگشایش امور و مشکلات ، باز شدن درهای رزق و روزی ،عزت و مقام یافتن ، حفاظت از شر بلایا و دشمنان ،حفاظت اموال ،حفاظت در مقابل بدگویان زبان بند ، بخت گشای بسیار موثر ، جلب محبت و احترام و مجذوب نمودن افراد و …هدیه با ارزش را افراد ژرف نگر میتوانند انتخاب کنند ، شاید تا کنون به مشخصات هدیه های ماندگار توجه نکرده اید ، که چرا هدیه ای بعد از چند روز لطف خود را از دست داده و در گوشه ای خاک میخورد و در مقابل هدیه ای  برای سالیان دراز و یا حتی برای تمام عمر باقی میماند ، جواب در این نکته است که هرچه هدیه با نیازهای فرد تطابق داشته باشد و هر اندازه منحصر بفرد باشد و هر میزان که بتواند کارایی خاص خود را برای سالیان سال حفظ نماید آن هدیه ویژگی ماندگاری را در خود خواهد داشت.شرف الشمس هدیه ای نفیس که ثروت را به ارمغان می آورد و انسان را از گزند طلسمات و جادو و هر جن و انسی مصون میدارد ، ویژگی حفاظت کننده آن بقدری کاراست که برخی افراد از آن صرفا بعنوان  حرز قدرتمند و نفوذ ناپذیر استفاده میکنند ، اغلب افراد ثروتمند وتاجران بزرگ  ، صاحبان قدرت و نفوذ و اربابان علم وحکمت بی آن دیده نمیشوند و نکته جالب توجه در پنهان نگاه داشتن خواص بی مانند آن است.احادیث و روایات معتبر  فراوانی در باب فضیلت کاربرد آن موجود است  و میگویند که خواص نقش حک شده شرف الشمس بر روی عقیق زرد از دو جنبه اهمیت دارد یکی در خواص عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی.بی هیچ تردیدی آثار سریع و متداوم این نگین در بسط و گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان بشکل کاملا مشهودی ایجاد مینماید ، عقاید گوناگونی موجود است که نقش نگین سلیمان نبی (ع) را شرف الشمس میدانند که قدرت سلطنت بر ملک  و ثروت بی اندازه او را برایش میسر ساخته بود.علم متافیزیک خاصیت متافیزیکی و مغناطیسی شرف الشمس بسیار بیشتر و بزرگ تر از مهره مار است ؛  شرف الشمس با خصوصیات منحصر بفردش که ناشی از اسم اعظم الهیست میتواند انسان را در مسیر صلاح و رستگاری حفظ نماید.نگین شرف الشمس بی شک از مظاهر کامل نیروهای ماورائی و غیبی است که در عین واحد خواص گوهری عقیق اصل زرد رنگ و اسم اعظم الهی را دارد ، این گوهر گرانقیمت که باقیمت بسیار نازلی داد و ستد میشود خصوصیات یک یادگار تمام عمر را دارد که شناخت آن برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

هرگاه خواستید توضیحات کاملی از شرف الشمس بخوانید حتما داستان حضرت سلیمان نبی (ع) و ملکه صبا را در این باب مطالعه فرمایید.

» شرف الشمس باید اصل باشد یعنی در روز و ساعت خاص با آدابی خاص حک شود و آن روزی نیست جز ۱۹ فروردین هر سال شمسی که اگر غیر از این تاریخ حکاکی شود هیچ خاصیتی نخواهد داشت.

نگین های تقدیمی  سیتار توسط  آقای حمید اذر، با دقت و ظرافت و با توجه به آداب و زمان در ساعات گفته شده و در روز ۱۹ فروردین دعا نویسی شده است.

این نگین ها با ضمانت اصل بودن ارائه میشوند.

دعای شرف شمس که باید بر نگین خوانده شود:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.

شرف شمس مورد تایید اکثر علما می باشد.

 

شرف شمس

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

توجه کنید فقط نگین آن برای شما ارسال خواهد شد

.جهت خرید با شماره ۰۹۳۳۳۸۸۵۴۴۸از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر تماس بگیرید و در غیر این ساعت با همین شماره تلگرام کنید

توجه کنید این نگین توسط اقای حمید آذر حکاکی میشود و متاسفانه در بعضی از سایتها و گروه های تلگرام دارند  نگین شرف شمس و لوح سلیمان و لوح بسم الله به اسم حمید آذر و به اسم سایت این اپلای  سوء استفاده  میکنند و حکاکی انجام میدهند

تنها سایت علوم عرفانی اقای اذر http://citar.ir

 و فقط و فقط تنها گروه تلگرام اقای حمید آذر http://telegram.me/success786 می باشد

اگر در سایتی  و گروه تلگرامی غیر از این به اسم اقای اذر و به اسم سایت این اپلای تلگرام زدند و فروش میکنند افراد شیاد و متقلب هستند و اقای اذر هیچ گونه رضایت و ضمانتی برای آنها نمیکند.

ثبت نام سنگ شرف شمس در روز ۱۹ فروردین

325 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام استاد عزیز
  پارسال به کربلا مشرف شدم در اونجا یکی از خادمای حرم امام حسین و آقا ابوالفضل به من خیلی لطف کردن و خیلی اتفاقی و بی دلیل بین اون همه جمعیت به من یه تیکه از سنگ قبر اماحسین که پارسال تعویض شده بود رو دادن و یک سنگ شرف شمس گفتن سنگ شرف شمس رو خودم خریدم و هم در ضریح امام علی و امام حسین و آقا ابوالفضل و هم در کاظمین و سامرا تبرک کردم ولی نمیدونم اون دعایی که نوزدهم فروردین روش خونده میشه رو انجام دادن یا نه. باید چیکار کنم؟ واینکه یه بنده خدایی بهم گفت سنگ شرف شمس برای آدم اومد نیومد داره. آیا درست گفتن؟

  1. admin site می گوید

   باد اداب و حکاکیش رو ۱۹ فروردین انجام بدید

   1. مریم می گوید

    یعنی خودم میتونم انجام بدم؟

    راجع به گفته ی اون بنده خدا که گفته بود شرف شمس اومد نیومد داره چی ؟ درسته؟ نظر شما واسم قابل قبول تره

    1. admin site می گوید

     اگر حکاکی بلدین می تونید انجام بدید

 2. محسن می گوید

  سلام اگه لوح ها رو هم با سوزن در ساعت سعد دوباره روی حکاکی ها شون بگشیم تقویت میشن ؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   تفاوت چندانی نداره

 3. محمد می گوید

  امسال که دیگه گذشت و خدا نخواست ، نتونستم شرف الشمس ثبت نام کنم ، برای انگشتر فیروزه چه جوری باید اقدام کنم ؟

  1. admin site می گوید

   فعلا انگشتر نداریم

 4. محمد می گوید

  سلام ، شما فرمودید برای وفق بسم الله و خاتم سلیمان باید فرم پر کنیم ، من چی تو فرم بنویسم ؟
  برای شرف الشمس و فیروزه چطور ؟ اونهارو هم باید فرم پر کنم ؟
  فیروزه که کلا تو سایت نیست اما تو متاپرو نوشته از فروشگاه تهیه کنید !!

  1. admin site می گوید

   عرض کردم اگر مشکلی داری باید فرم پر کنید چون این موارد که فرمودید بدون بررسی برای کسی نمیدیم ممکنه جواب نگیرید یا گناهی از دادن بدون بررسی به گردن استاد بیفته

   1. محمد می گوید

    خوب من وفق بسم الله رو چون گفته برای فتح امور و گشایش کار ها و خاتم سلیمان ب ای اینکه گفته موجب دولت میشه می خوام یعنی اگر مشکل نداشته باشم نمی تونم فرم پر کنم براشون ؟
    ممنون

    1. admin site می گوید

     نه. ببینید این موارد رو باید با احتیاط و دستور استفاده کرد. ممکنه گاهی حتی چیزی تعریفات و استفاده های خوبی داشته باشه ولی منحصرا برای یک فرد جواب حتی عکس هم بده. این مورد فقط در دایره تشخیص یک شخص معتبر و کارآزموده هست

 5. عاطفه.م می گوید

  سلام استاد
  من دیر واریز کردم مبلغ نگین شرف الشمس رو
  برا همین گفتن تموم شده
  خواستم بپرسم حکاکی شرف الشمس کبیر رو انجام میدین؟
  و اگه انجام میدین،کی زمان سفارش هست؟
  درغیر اینصورت بجای شرف الشمس چه نگینی بگیرم؟
  ممنون

  1. admin site می گوید

   شرف الشمس در هر سال فقط ۱۹ فروردین حکاکی میشه

 6. سمیه می گوید

  با سلام استاد با اینکه من سفارش داده بودم شرف شمس رو ولی به دستم نرسید .

 7. mohammad raza می گوید

  سلام اقای اذر ممنون که دعای اب شفا رو تو تلگرام گذاشتین فقط یه سوالی داشتم ازتون بعد از دعاهایی که هفتاد مرتبه باید بخونیم نوشتین که سر اخر این دعا رو هم میخونین بعد به اب فوت میکنین ولی هیچی ننوشتین اونجا منظورم هیچ دعایی نبود اونجا میشه لطفا اون قسمت رو برام توضییح بدین ؟

 8. mohammad raza می گوید

  سلام اقای اذر خدا قوت خسته نباشید ممنون بابت زحمات شبانه روزیتون اقای اذر فرموده بودین اب باران جمع کنین من به حد کافی جمع کردم میشه لطفا دعاش رو هم شما تو تلگرام بزارین ،، اجرتون با امام زمان

 9. سمیرا می گوید

  سلام. شما برای پی بردن به اصل بودن نگین شرف شمس، راه حلی ارائه دادید که با خواندن آن آیات و سوره هایی که فرمودید، سنگ، قدرت خود را در خواب نشانمان خواهد داد. من سال قبل این نگین رو تهیه کردم و امسال هم طبق توصیه ی شما تمدیدش کردم، حال میخواستم بپرسم آیا میتونم برای پی بردن به اصل بودنش این نگین رو به یکی از دوستان برای چند روز بسپارم و ایشون با توجه به اینکه انسان معتقد و مورد اعتمادی هست، اون آیات و سوره هارو بخونه و در خوابش قدرت انگشتر رو ببینه و سپس بعد از آن سه شب که خواب رو دید دوباره نگین رو به من برگردونه و برام تعریف کنه که چه خوابی دیده. خیلی دلم میخواد به اصل بودن این نگین پی ببرم اما خودم چون از اینجور خواب دیدنها واهمه دارم، آیا میتونم از دوستم خواهش کنم این کار رو برام انجام بده؟؟؟

  1. admin site می گوید

   شما خودتون نمیتونید آیات رو بخونید؟

 10. لیلا می گوید

  سلام
  وقت شما بخیر باشه و خسته نباشید
  خیلی وقته جواب ایمیلهای شخصی رو نمیدید
  ?

  1. admin site می گوید

   سلام اونهایی که نیاز به وقت کمتری داره رو جواب میدیم و اونهایی که کار میبره رو به وقت مناسب موکول میکنیم

 11. سمیرا می گوید

  سلام استاد. سوالی داشتم ازتون. بعضی از ادعیه و دستورالعملهایی که در سایت قرار میدید، زکاتشون اینه که یه بسته خرما به نیت اموات یا شهید یا انسان پاکی که از دنیا رفته، بیرون خیرات کنیم.
  ۱.میخواستم بپرسم آیا میشه که بجای خیرات کردن خرما بین مردم، مبلغ همون یک بسته رو به شماره حساب کمک به نیازمندان یا ایتام یا محک، واریز کنیم و ثوابش رو هدیه بدیم به اون شخصی که مدنظرمونه و از دنیا رفته؟؟؟
  ۲.همینطور مبلغ تعداد قرصهای نان رو هم میشه بعنوان زکات پولش رو به اینجور شماره حسابها واریز کرد؟

  1. admin site می گوید

   سلام سعی کنید همون چیزی که گفته شده ذکات بدید چون معلوم نیست پولی که بیرون میدی صرف چه کاری میشه.

 12. mohammad raza می گوید

  سلام استاد عزیز و بزگوارم جسارتا باز هم مزاحم شدم که بپرسم بعد اینکه نگین شرف وقتی از طرف شما رسید به دستم اون نماز رو هفت روز بخونم یا وقتی که سوار انگشتر رو خریدم و به دستم کردم انگشتر رو بعد اون نماز گشابش رو بخونم ؟ ممنون از زحمتهای شبانه روزی شما و همکارتون اجرتون با امام زمان

  1. admin site می گوید

   وقتی دستتون گذاشتید

 13. mohammad raza می گوید

  ااقای اذر دو تا هم گله دارم ازتون اونم اینکه قبلا ها هر روز تقریبا تو تلگرام مطلب میزاشتین ولی الان تقریبا هیچی هفته ای یه بار مطلب میزارین دوم اینکه من متا ۹۵ رو حذف کردم و متا پرو رو نصب کردم ولی تقریبا همه مطالب اون پولی شده یعنی پولی پرداخت نشه نمیشه مطلب رو دید بخصوص در بخش ادعیه و اذکار استاد گرانقدرم لطفا کم لطفی نفرمایین توجه داشته باشین که دعای هزاران نفر پشت سرتون هست من خودم شخصا بعد هر نماز دعاتون میکنم هر چی از شما یاد گرفتم در راه حق به کار بردم وواسه کسانی که نیازمند هستن کمک کردم اجرتون با امام زمان لطفا مثل سابق رهنمود بفرمایین ما رو

  1. admin site می گوید

   با سلام مورد اول به دلیل ذیقه وقت شرمنده و در مورد دوم به دلیل اینکه ارائه خدمات هزینه بر هست یعنی هزینه سرور و پشتیبانی نرم افزار و دیگر افراد شاغل در این زمینه این هزینه برای ارائه مستمر خدمات به عزیزان با پرداخت مبلغی بابت پوشاندن این هزینه هاست

 14. mohammad raza می گوید

  سلام استاد عزیز و گرانقدرم خسته نباشید استاد سوالی داشتم من سنگ شرف سفارش دادم با همون شماره ای که گذاشته بودین بعد اینکه سنگ به دستم رسید ایا دعایی داره که بخونم یا همچین چیزی اصلا نیست لطفا راهنمایی بفرمایین ممنون از سایت خوب شما

  1. admin site می گوید

   سلام تا یک هفته روزی ۲ رکعت نماز گشایش و ۱۴ تا صلوات بعد از آن خوانده شود با مبلغ ۲ هزارتومن ذکات

 15. سید احمد می گوید

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیز
  هر چقدر در سایتتون و کانال تلگرامی و نرم افزارهای گشتم اداب نوشتن شرف شمس قواعد و زکاتش رو پیدا نکردم
  میشه بهم یاد بدید یا ایمیل کنید تشکر
  میرافضلی از طلاب اصفهان

 16. آلاله می گوید

  سلام آقای آذر. من دوسال پیش سنگ شرف شمس به تعداد سه تا ازتون خریدم ولی ندادمش تا انگشترش کنن وهمونجور توپاکت نامه ای که برام فرستادید هستش.آیا خاصیتش ازبین رفته؟

  1. admin site می گوید

   سلام خیر

   1. آلاله می گوید

    پس دیگه نمیخواد تمدیدش کنم بعد سه سال؟

 17. FAhimeh می گوید

  این شماره تماس ۰۹۳۵۲۱۹۱۶۸۳ که من برای سفارش باهاشون تماس گرفتم ایا این شماره درسته

 18. سمیرا می گوید

  سلام. من سال قبل، ازتون نگین شرف شمس رو خریدم. امسال خواستم در تاریخ ۱۹ ام تمدیدش کنم ۱. لطفا دعایی رو که باید برای تمدید بخونم رو بفرمایید چیه؟
  ۲. بعد از اینکه نگین رو تمدیدش کردم، باید چه زکاتی بدم؟

 19. ساناز می گوید

  سلام استادمیشه بگید خاصیت سنگ شرف شمس چیه وهزینش چنده چون من اصلا نمیدونم میشه یه توضیحی بدین

 20. leila می گوید

  سلام استاد عزیز خسته نباشین.درپست های قبلی هر نظری ایمیل زدم نرسید دستت..امیدوارم این برسه.آقای آذر ببخشید خواص سنگ شرف شمس چیه؟واینکه آیا چیزی هست لوحی چیزی که حکاکی بشه برای سحرباطل جذب محبت دیگران وزبانبندی که شماانجام بدین؟؟ممنونم

 21. زهرا می گوید

  سلام.ببخشید اینجا پیام میذارم.متاسفانه نرم افزار متاپرو متوقف شده علتش چیه؟چرا؟

  1. admin site می گوید

   سلام
   هماهنگی با بخش پشتیبانی نرم افزار
   https://telegram.me/team_inapply

 22. Sepide می گوید

  سلام. جناب آقای آذر عزیز.من چند سال پیش سنگ شرف الشمس خریدم میشه آدابش رو تو سایت بزارین تا روز ۱۹ فروردین انجام بدم.خیلی ممنون از پاسخگویتون.

 23. عاطفه.م می گوید

  سلام
  استاد قبلنا لطفتون بیشتر بود زودتر جواب میدادین
  الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  منتظرم

 24. عاطفه.م می گوید

  سلام استاد
  امیدوارم خوب خوب باشین
  میخوام سفارش نگین شرف الشمس سفارش بدم.وقتی بدستم برسه تا انگشترش کنم طول میکشه.ایرادی نداره؟
  شرایط استفاده بعد از رسیدن نگین چیه ؟
  روش اول: ۲ رکعت نماز برای حضرت علی(ع) + ۱۴ صلوات
  یا
  روش دوم: تا ۳ روز ۲ رکعت نماز حاجت+۱۳۲ صلوات
  کدومو انجام بدم؟

  1. admin site می گوید

   سلام.نه فرقی نمیکنه چند روز بمونه
   جهت سفارش با شماره ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶تماس بگیرید از ساعات ۹ صبح الی ۱۶ عصر

 25. مریم می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید من از این لوح های شما در ده اول ذی الحجه خریداری کردم فقط میخواستم بدونم بعد از هر لوح باید ده روز منتظر بمونم بعد لوح بعدی رو شروع کنم و سوالم دیگم اینکه لوح باطل سحر هم چله داره و سوالم اخرم اینکه من با انجام دستورات تک تک لوح حا مخصوصا لوح بخت گشایی ازدواج میکنم چون واقعا به دلیل سنم نگران ازدواجم هستم؟

  1. admin site می گوید

   سلام . استاد آذر تا ۳ هفته دیگر پاسخگوی ایمیل نیستند رفتن مسافرت .

 26. مریم می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید من ی لوح بخت گشایی و یک لوح خاتم سلیمان و انگشتر شرف الشمس سفارش دادم . میتونم همه رو با هم استفاده کنم یا ترتیب خاصی داره؟

  1. admin site می گوید

   انگشتر رو همون روز دستتون کنید لوح بخت گشایی رو اول انجام بدید و بعد لح خاتم

 27. مریم می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از راهنمایی های شما
  دو تا سوال داشتم
  ۱- میخواستم ببینم نگین شرف الشمس رو دارید چون با پشتیبانی تماس گرفتم اطلاع نداشتن
  ۲- ذکر یونسیه برا چی خوبه و اینکه میگن خطرناکه و باعث بروز مشکلات میشه صحت داره یا نه؟

  1. admin site می گوید

   یه چند تایی الان دارم
   ذکر یونسیه یعنی گفتن: «لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آیه ۸۷، سوره انبیا)
   نه مشکل نداره عزیز

 28. نوشین می گوید

  استاد ببخشید سوالم رو اینجا میپرسم/ خواستم تو قسمت خودش بنویسم ولی دیدم لینکش خرابه/// استاد در مورد اب نیسان که فرمودین برای شوهرم روش ایات محبت بخونم و به خوردش بدم// استاد جسارتا منظورتون از ایات محبت کدوم ایات هست؟؟؟ یا اینکه دقیقا منظورتون انجام کدوم دعای محبت هست که روی اب نیسان انجام بدم؟؟؟ ممنون میشم کامل راهنماییم کنین

 29. سعید می گوید

  سلام اگه به صورا گردنبند استفاده بشه مشکلی نداره

  1. admin site می گوید

   نه عزیزم مشکلی نیست

 30. یه دل دارم که دلدارش شمایید به این عاشق نکن بی اعتنایه دل من عمریه دورتوگشته دیگه کارم ازاین حرفاگذشته............ می گوید

  استادعزیزم سلام امروز۲۷مرداد می باشه وشما امروز اومدی نظرمنوکه مربوط به یه روزقبل ازتولد امام رضابوده راگذاشتی بازم خیلی خیلی ممنونتم ولی من۸تانظربعدازاین گذاشتم حالا من هرچی بگم شماحواستون به ۱جای دیگه س قبول نمیکنی؟ امروزم که دیگه اومدی توی سایت فرداهم نیستی چون مسافرت میرید موندم اینا کجای دلم بذارم راستی دیروز ایمیل دادم اونا جواب بدهید میدونم اونارو زحمتش رو کشیدید وجواب دادیدممنون

  1. admin site می گوید

   چشم دوست خوبم چشم در یکی دو روز اینده برنامه ریزی کردم که توی مشافرت هم بتونم جواب بدم .الان تا دو روز دستمون بنده و دستو پا شکسته دارم جواب سوالاتو میدم

 31. یه دل دارم که دلدارش شمایید به این عاشق نکن بی اعتنایه دل من عمریه دورتوگشته دیگه کارم ازاین حرفاگذشته............ می گوید

  استاداگه بناس فرداهم نیای توی سایت پس لااقل جواب ایمیلهامو مثه همیشه بده ولی ۱چیزی بگم مثه همیشه نیسی فرق کردی فقط همین چته؟………………………………………………………..

 32. حال عجیبی دارم کنارت نگیرش این حال منو میشم خمارت....... می گوید

  استاد هرچقدراومدم توسایت نیومدید اخه چرا فقط مطلب جدیدمیذارید ومیرید اخه حالا که اینترنت مثه دیروز قطع نیس وماهم که کارداریم ولی تا اونجا که بشه انلاین هستیم شماهم ۱کاری انجام بدید بیایدتوسایت اخه دوروزدیگه اخرهفته میشه شماهم میخواهید برید مسافرت این۱ روکجای دلم بذارم اینترنت مون هم دستش درد نکنه ازقاطی کردن حرف نداره…………

  1. admin site می گوید

   سلام دارم نظرات و ایملها رو جواب میدم

 33. یه چیزی بگم بهت بیاد دوستت دارم زیاد می میرم اگه نبینمت یادلت منونخواد چه هوای عاشقونه ای............... می گوید

  “من حسرت دیدارتوام به که گویم -ازبهرتومن ابربهارم به که گویم
  غیرازتوکسی رابه خدادوست ندارم -ازنرگس چشم توخمارم به که گویم”…………………………………………………………………….

 34. یه چیزی بگم بهت بیاد دوستت دارم زیاد می میرم اگه نبینمت یادلت منونخواد می گوید

  خدای من!
  من مسیر زندگی ام راباتوطی کردم به خیال اینکه توشه ای دارم اما الان هرچه نگاه میکنم می بینم هیچی ندارم خالیه خالی ام….
  فقط یک اه وافسوس که مفت عمرم از دست رفت
  خدایا مارومی رسونی؟؟؟ یاهمین جاوسط این بیابان سردرگمی پیاده مون می کنی؟؟؟/الهی وربی من لی غیرک…………..”شهید مرتضی اوینی”
  استادخیلی ممنون بااینکه تازه ازمسافرت اومدید ایمیلهاموجواب دادید بااینکه ایمیلی که مربوط به خودم بود ناراحتم کرد ولی ایمیل دومی که مربوط به کس دیگه بود خیلی خوشحالم کرد این دومیه خیلی واسه م مهمتربود وخوشحالم کرد راستی ازچندتا ازکاربراخبری نیس دلم بدجورهواشون کرده…………………………

  1. admin site می گوید

   سلام.من تا وقت داشته باشم جوابا رو میدم دوست من. یکیشونو جایی فرستادم و یکیش هم بیشتر ایمیل میزنه

 35. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  سلام به همگی

  استادمن میخواستم نظرموبرای یکی ازکاربرا به اسم “سمیه”بذرام سمیه خانم خواهرگرامیم که گفته بودی چرابرنامه نویسی سایتتون اینقدربده”توی لینگ برگشتن معشوق”میخواستم بگم زودقضاوت کردی ومعلوم خوشبختانه یامتاسفانه زیاد پیش دعانویس نرفتی مگه نه اگه دوساعتم مجبوربشی همه ی این سایت روبگردی بازم به رفتن پیش دعانویس وصرف هزینه زیاد می ارزید عزیزم استاد عزیزمون تخصصش برنامه نویسی تحت ویندوز واندروید می باشه ۱۵سال ازعمرشو صرف این علمی کرده که من وامثال من بایه سرچ کردن بهش میرسن من بودم خدایش این کاررو نمیکردم استادمیتونست مثه خیلیای دیگه علمش به کسی یادنده عزیزم استادبنا بود ازایران بره به نظرم بی انصاف بود درجریانت نگذارم درثانی استاد شاید دوس داشته باشه سایتش اینجوری باشه به نظرم نباید کسی نظری درباره این موضوع بده کاربرمحترم خدارو شکرکن که این اقا یعنی استادعزیزم جناب اقای حمید اذرمنش وارد زندگی توشده……………………………………………………..

 36. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استادعزیزم اسکن براتون اومد باعنوان “دعا” ولی باید بگم استاد اسکن این کتاب زیادجالب نشد ومیخوام ازاین جهت پوزش بخوام اخه اینااصل کتابه کتابی که خودم داشتم نصفیشو نداشت صاحبشم مامان جونم بوده که سالهای زیادی فوت کرده واون شخصی هم که ازاهوازبود ودوتاازکتاب روبهم داد اونم گفت ۵تاکتاب بوده که دوتاشوبه من دادکه گفت مال مادرشون بوده که ایشون هم مادرشون سالهای زیادی هست که درقید حیات نیستند روح همشون شاد من واسه همین گفتم کتابهاروواسه تون بفرستم اگه اوضاع صفحات اولش خیلی بده معذرت میخوام اوایلشم اسکن کردم که بدونید معتبره…………………………

 37. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استاد دوباره سلام استادمن هرکاری کردم نتونستم واسه تون بادستگاه خودم اسکن کنم بادوتادستگاه دیگه م امتحان کردم خوب نشد دادم بیرون باید ببخشید شاید تافردا میاد اخه طولانی بود ۳۶ صفحه “ولی اگه میشه هروقت اومدید توسایت جواب بدید که اومده یانه اخه کافی نت بیرون تایکی دوروز مهلت دادنداستاددیگه همه صفحاتش روبراتون فرستادم راستی هنوز که جواب ایمیل منوندادید ولی اگه میشه زودترجواب بدید اخه خیلی منتظرم ممنون میشم

  1. admin site می گوید

   سلام دستم رسید ممنونم لطف کردید جواب ایمیلتونو دادم

 38. یاعلی بن موسی الرضا"دلم خیلی هواتوکرده.............. می گوید

  “ای شمس همیشه زنده طوس سلام
  باعشق ازاین شکسته فانوس سلام
  ای صاحب خانه ی عزیز من دربگشا
  من امده ام برای پابوس سلام”
  یاعلی بن موسی الرضا
  “صلوات خاصه امام رضا”
  الهم صل علی علی بن موسی الرضا المرتضی الامام التقی النقی وحجتک علی من فوق الارض ومن تحت الثری الصدیق الشهید صلوه کثیره تامه زاکیه متواصله متواتره مترادفه کافضل ماصلیت علی احد من اولیائک……

  “چنانت دوست می دارم -که گر روزی فراق افتد- توصبر ازمن توانی کرد- من صبر از تونتوانم@@@##

  استاد سلام امروز موقع دیگه نبود بیاد توسایت ازساعت ۱۰ خورده تاالان یه دستم به کارمه یه دستم به سایت شما تازه حالاموفق شدم بیام نظربدم دست اینترنت مون درد نکنه قاطی کرده حسابی راستی چرابعضی مواقع میایم توسایت مینویسه این سایت موقتا خدمات نمیده “حجم ترافیکی داره” منظورش چیه ؟ اما بازم ممنون اگه میشه جواب ایمیلهاموبدید

  1. admin site می گوید

   سلام جواب ایمیلاتونو دادم.نه این سایت همیشه آنلاینه. در هفته شاید یکی دو ساعتی آف بشه اونم به خاطرخجم ترافیکه

 39. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  استادیادم رفت یه چیزی روبگم استاد بنابود اسکن براتون بفرستم شرمنده فک کردم دستگاه خودم خوب کارمیکنه متاسفانه خراب بود نشد فرداحتما تابعدازظهربراتون اسکن میکنم اما استاد اگه اصل کتاب روبخواهید من اون بنده خداکه مال اهوازبود دوتا برام فرستاده بود “البته اصل کتابه “یکی ازاونا رومیدم به شما اخه احساس کردم چون کتاب مال سالهای زیاده جنس کاغذش خوب نیس چون دستگاه اسکن م چیزای دیگه روخوب میزنه یاشایدم دستگاه خرابه ……. اگه اسکنی که واسه تون فرستادم خوب نبود بگید براتون میفرستم پس خبرش باشما………..

  “شیخ رجبعلی خیاط گفت:چشمت به نامحرم افتاد اگر خوشت نیاید که مریضی!!!اما اگه خوشت اومد فورا چشمت راببند وسرت راپایین بینداز وبگو”یاخیر حبیب ومحبوب ……………….”
  یعنی خدایا من تورامی خواهم این ها چیه؟
  این ها دوست داشتنی نیستند……….
  هرچه نپاید دلبستگی نشاید……………..@@@@@@@

  1. admin site می گوید

   دوست من من کتابو نمیخوام ممنونم فقط همین قسمت دعا رو بفرستی کافبه ممنونم

 40. بازدلموبه یه گوشه چشم تومیبازم تنهامیشم ولی بادردتنهایی میسازم می گوید

  “به خداگفتم:بیا دنیاروقسمت کنیم اسمون واسه من ابراش مال تو
  دریا مال من موج هاش مال تو ماه برای من خورشید مال تو
  خداخندیدوگفت:توبندگی کن همه دنیا مال تو……………….من هم مال تو!@@@@@@اسلام استاد عزیزم سفرت بی خطر دیشب واقعاخوشحال شدم سفررفتید واتفاق دیگه ی نیفتاده استاد پس منظورتون ازاون کلمه که توایمیل بهم گفتید چی بود اسم کاربریم عشقم جونم عمرم………………..ممنون میشم هروقت اومدی جواب ایمیل هامون رو مثه همیشه بدی جونم فدای شما

  1. admin site می گوید

   سلام شما زیادی لطف دارید. چشم

 41. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  به جزحضورتو”هیچ چیزاین جهان بیکرانه راجدی نگرفتم حتی عشق را”……………………………………………………..
  استادگرانقدرم چرااین روزهااین جوری شدی یهویی میای یهویی میری ایمیلهارایکی درمیان جواب میدی نظرهاروهمین طوراتفاقی افتاده؟ من یکی که دل تودلم نیس ۱خبری بدیدخدانکرده کسالتی پیش اومده اخه توایمیل من یه جوابی دادید نگران شدم بابت اون حرفتون نگرانم………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  1. admin site می گوید

   سلام دوست عزیزم
   ممنونم از اینکه به فکر ما هستید
   من توی سفر هستم و الان اینترنت پیدا کردم دارم فقط جئاب نظراتو میدم که فردا ان شا الله به منزل برگشتم جواب ایمیل رو بدم.
   ممنونم از لطفتون

 42. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام استادعزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه امانمیدونم واسه چی امروزکه اومدید توی سایت چرااینقدرزود رفتیددارم به خودم میگم دیشب که بهتون ایمیل دادم ای کاش اینجا هم نظر داده بودم که ازحال واحوالتون بگید اتفاقی پیش اومده راستی دستتون دردنکنه که جواب ایمیلمو دادید ولی راستش نگران شدم صبح متاسفانه همون موقع که توی سایت بودید انگارهمه کارها ریخته بود روسرم وقت نشد بیام توی سایت…………….. راستی استاد براتون اسکن میکنم بازم ۱دنیا ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام موفق باشید.من الان توی سفرم

 43. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  خدایا”قسمت وحکمتت بماند برای انهایی که درکش می کنند
  برای من نفهم………………
  فقط معجزه کن…………….

  گاهی باید مثه الان نباشی…………. تابفهمی نبودنت واسه کی مهمه….اونوقته که میفهمی باید همیشه باکی باشی……………..ولی یه اعتراف دارم دوس ندارم ازت بی خبر باشم متاسافت عزیزم

 44. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام استادچراامروزسایت روبروزرسانی نکردید دیروزبعدازظهر اینترنت زغالی کشورمون مشکل داشت حالا که نداره استادمن بی صبرانه منتظر جواب ایمیلی هستم که به ایمیل خودتون دوروزپیش باهمین اسم کاربری فرستادم خیلی ممنون

  1. admin site می گوید

   سلام من الان مسافرتم اینجل اینترنت زغالی پیدا کردم مشغول جواب دادنم.اگه میبینید چند روز جواب نمیدم .بدونید دسترسی به اینترنت ندارم عزیزان

 45. من خبرنگارم روزم مبارک می گوید

  سلام استاد دیدم یه دعای جدید گذاشتید برای پیداشدن گمشده وبرای رسیدن به حاجت ها اگه میشه ایمیل به خودتون دادم جواب بدید خیلی ممنون

 46. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  راستی استاد دعای گنج العرشی که مدنظرمن بود اینکه گذاشتید نیس این نسخه ی که مدنظرمنه حداقلش ۳۰تا صفحه کوچک میشه یه کم اولش رومی نویسم یه ذره اخرشو وسطاشو ندارم بسم الله الرحمن الرحیم لااله الاالله الملک العدل الیقین رب ابائنا لاولین لااله الا الله وحده لاشریک له له الملک وله الحمد یحیی ویمیت وهوحی لایموت بیده الخیر وهوعلی کل شیی قدیر لااله الاالله محمد رسول الله الصادق الوعدالامین الحمد لله رب العالمین شکرالنعمته لااله الا الله تعظیما لربوبیه سبحان الله خضوع لعظمته ونشهد ان لااله الا الله وحده لاشریک له نشهد ان محمد اعبده ورسوله……………استاداین ایه ها قسمتهای ازصفحه اولش بود وسطش که صفحه ۲۴میشه اینجوری اومده علیک یارب واسئلک بحق هرچه الف که در قران است علیک یارب واسئلک بحق هرچه ب که درقران است وبه همین منوال حروف الفبا رواورده ودر صفحه های اخرش اومده یارب ملکا پادشاها بحرمت این شیعیان که یاد کردیم که ایمان مارا نگاه دار وپدرومادر مارا رحمت کن ومعطوف عاطف خود گردان وجمیع مومنین ومومنات راتوبه نصوح کرامت فرماو……………….درزیراین دعانوشته شده تمام شد دعای شریف گنج العرش کاتب این دعای شریف ازخوانندگان التماس دعا دارد درضمن استاد این کتاب چون مال قدیم بوده اعراب گذاری نداره فارسی وعربی باهم اومده من بخشهای ازاین دعا رو دارم ولی خیلی دوس دارم همه شو داشته باشم کاربرا ببینید اطرافیانتون که مال دهه ۱۳۲۰ واینجورساله هابودند این دعارو ندارندخوشحال میشم واسه م پیداش کنید

  1. admin site می گوید

   من میگردم چشم.شما هم اگه میتونید از صفحاتش اسکن کن برام بفرست تا چک کنم

 47. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  ایمیل تون روچک کنید ممنون

  “کسی اینجا به یادش نیست که دنیازیرچشماته
  یه عمریادمون رفته زمین دارمکافاته
  فراموشم شده گاهی که من اینجا چه هاکردم
  که روزی باید ازاینجا بازم پیش توبرگردم
  خدایاوقت برگشتن یه کم بامن مدارا کن
  شنیدم گرمه اغوشت اگه میشه منم جاکن”

 48. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلامی تقدیم به استاد گرامیم چه حیف همون موقع که شماسایت روتغییر دادید متاسفانه این سیستم که تومحل کارمه برام بازی دراورده راستی دیگه میتونم بهتون ایمیل بدم ولی حیف که شما حالاجواب نمیدید ولی بازم ممنون

 49. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام به همگی

  استادعزیزم یه خواهش دارم من دیروز خیلی منتظرموندم تادوتاایمیل اخری هاموبذارید ولی نمیدونم بااینکه ازساعت۱٫۵ بعدازظهر تانزدیکای ۳بعدازظهرتوسایت بودید چرا فرصت نشد فک کنم ایمیل زیاد داشتید”البته ضمن اینکه خیلی ازتون تشکرمیکنم که وقتتون راصرف مامیکنید خدایش اگه من جای شمابودم اینقدر ازوقت موصرف دیگران نمیکردم” ولی من اون ایمیلم که توش نوشتم قسمتهایش روپاک کنید به جوابش خیلی نیاز دارم خواهشا فقط سربسته بگید قبول میکنید یانه متاسفانه نمیدونم چراایمیلمم ایمیل ارسال نمی کنه مگه نه راحتر بودم بازم ممنون جناب اقای حمید اذرمنش

  1. admin site می گوید

   دوست من تعداد ایمیل ها خیلی زیاده شما با یه سیستم دیگه ایمیل بفرستید اگه مشکل از سیستم نیست با یه ایمیل دیگه ارسال کنید

 50. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  استادخیلی ممنون راستی دعای گنج العرش یادتون نره بذارید توی سایت یه دنیاممنون

 51. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  سلام به همگی استادمیشه نظرمنو یه قسمتهایش رو پاک کنید من باهیچ کدوم ازایمیلهام نمیتونم چیزی بفرستم دلیلشم نمیدونم ولی نظرمو اینجامیزارم استادمیشه ازتون درخواست کنم کسانی که بیشتر به سایتتون سرمیزنند وبه اصطلاح کاربرای دائمی شماهستند یه لطفی درحقشون بکنید ومثلاسه نفرکه بیشترین استفاده کننده ازاین سایت هستند براشون درخواستی که دارند “حالاهرچی که هست روالبته باگرفتن هزینه “واسه شون انجام بدید خواهش میکنم استاد عملی ش کنید………………

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز.سلام
   من دعا برای کسی نمینویسم دلیل خاصی هم داره و نمیشه گفت
   لطفا تقاضا نکنید
   در ضمن هر کسی مشکلی داره که نسخش در سایت نیت سریع قرار میدم.

 52. عشقم جونم عمرم عزیزم دوست دارم منوفقط تورودارم. ............ می گوید

  راستی درموردسوال کاربرمحترم mv”خواهرگرامیم که توبخش ختم یس پرسیده بودند کاربرا درمورد حاجتهای که ازاین سایت گرفتند نظربدند میتونم بگم خواهرگرامیم من خودم به شخصه هم براکارهای خودم واطرافیان ازاین سایت استفاده کردم هم درموردکارم که اصلا بنابود کارموازدست بدم طرف خودش دنبال استخدام دوباره من اومد البته بماندمن ۵سال براشون به صورت غیررسمی کارکرده بودم وکارمم عالی بود البته اگه ازخودتعریفی نباشه ودرمورد فروش یه ماشین که بود که سریع فروخته شد ودرمورد ازدواج دوستم سمیه که یه پسره رومیخواست پسره براخواستگاری پیشقدم شد وحالا هفت ماه عقد هستند یه موردم بود که خودم هنوز که هنوزه باورم نشده درمورد زبان بند سکاکی یه شخصی خیلی توکارپسره وعروسش دخالت میکرد وروزگارشون روبه معنای تمام سیاه کرده بودکه خوشبختانه بااین زبان بند دهنشو بستیم البته سرخودی نه به استاد گفته بودم بعد به توصیه ایشون این کاررو انجام دادم البته خواهر عزیزم منم مثه شمابه بعضی ازخواسته هام نرسیدم بلاخره ادمی زاده حریصه ناگفته نباشه منم اوایل به این سایت شک داشتم چون جواب نمی گرفتم ولی خواهرم اشکال ازخودم بوداگه نمازتو بخونی اونم سروقت “یکی بود یکی نبود نباشه” وسعی کنی کسی رو زود قضاوت نکنی یاپشت سرکسی بدنگی یااگه توی یه جلسه ی دارند ازکسی بد میگند وتوی اون جلسه نشینی وصدقه هم بدی خیلی جواب میگیری راستی سعی کن هرروزحتما حدیث کسا روبخونی البته بگم که اگه دیدی حاجتی که میخوای براورده نمیشه مطمئن باشه یه حکمتی توشه البته درک میکنم سخته یه چیزی بخوای وبقیه بگند قسمتت نیس وحکمتی داره ……………..

 53. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استاد ببخشید من میخواستم واسه تون ازطریق ایمیل مطلبی روبگم ولی نمیدونم چی شده که نمیشه ولی استاد این دعا که توی مفاتیح الجنان هست ایاقاعده خاصی داره الهی کیف ادعوک …………… که باید صدباربخونیم “دعای امام سجاد” اخه استاد من هروقت میخونم جواب نمیگیرم درحالی که مقاتل بن سلیمان گفته اگه دعاتون اجابت نشد منو لعن کنید اشتباه من کجاست چیزی درموردقاعده این دعامیدونید فقط یه بار ازش معجزه دیدم یه نفری باخانواده ی من وعموهام اختلاف داشت طرف به طورعجیب باهامون خوب شداینم تازه مال سال ۸۹ هست اگه چیزی دررابطه بااین موضوع میدونید پاسخ بدید

  1. admin site می گوید

   سلام بله ساعات و زکات داره که امروز در تلگرام قرار میدم
   http://telegram.me/success786

 54. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  باعرض سلام میشه ایمیل تون روبررسی کنید ممنون

 55. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
  گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
  گاهی بساط عیش خویش جورمی شود
  گه جور می شود خودان بی مقدمه
  که بادو صدمقدمه ناجور می شود
  گاهی هزاردوره دعا بی اجابت است
  گاهی نگفته قرعه بنام تومی شود
  گاهی گدای گدایی وبخت باتونیست
  گاهی تمام شهرگدای تومیشود
  گاهی برای خنده دلم تنگ می شود
  گاهی دلم تراشه ای ازسنگ می شود
  گاهی تمام ابی این اسمان ما
  یکباره تیرگشته وبی رنگ می شود
  گاهی نفس به تیزی شمشیر می شود
  ازهرچه زندگیست دلت سیرمی شود
  گویی به خواب بود جوانی مان گذشت
  گاهی چه زود فرصتمان دیر می شود
  کاری ندارم کجایی چه میکنی
  بی عشق سرمکن که دلت پیر میشود………….. این شعر روبه این دلیل گذاشتم که اینجاش رو خیلی دوس دارم گاهی تمام شهر گدای تومی شود…………..”وصف حال موقعیت شماست احساس میکنم کلا ماادما ازهجوم مشکلاتمون بعدازخدابه خیلی چیزادلبسته شدیم خیلیاسعی کردند ازاین علم سوئ استفاه های پولی کنند شماومجموعه تون یه اتفاق جدید وایده به جابودید

 56. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  فلمینگ کشاورز اسکاتلندی فقیر یک روز که مانند همیشه برای رفتن به مزرعه ازخانه خارج می شد ناگهان صدای فریادی راازباتلاق نزدیک خانه شنید انگارکسی کمک می خواست فلمینگ وسایلش رابرروی زمین انداخت وبه سمت باتلاق دوید دران جا پسربچه ی وحشت زده ای رادید که تاکمردرلجن سیاه فرورفته بود دادمی زد وکمک می خواست کشاورزتوانست پسربچه راازان وضعیت وحشتناک نجات دهد روزبعد کالسکه مجللی مقابل خانه کشاورز ایستاد نجیب زاده بالباس های گران قیمت ازکالسکه بیرون امد وگفت من پدرپسری هستم که شمانجاتش دادی می خواهم ازشماتشکرکنم پس درازای محبتی که کردی ازمن چیزی بخواه کشاورز اسکاتلندی گفت برای کاری که انجام دادم چیزی نمی خواهم درهمان لحظه پسرکشاورز ازدرکلبه بیرون امد نجیب زاده پرسید پسرشماست کشاورزباغرور پاسخ داد بله نجیب زاده گفت پشنهاد می کنم اجازه بدهید پسرتان راباخودم ببرم وبهترین امکانات تحصیلی رابرای او فراهم کنم تادراینده مردی شود که به اوافتخارکنید کشاورز پذیرفت……..بعدها پسر فلمینگ کشاورز ازمدرسه ی پزشکی سنت ماری لندن فارغ التحصیل شد ودرسراسرجهان به الکساندر فلمینگ کاشف پنی سیلین شهرت یافت سالهابعد پسر مرد نجیب زاده دچاربیماری ذات الریه شد فکرمی کنید چه چیزی نجاتش داد؟ پنی سیلین ومی دانید اسم پسر نجیب زاده چه بود” وینستون چرچیل” منظورم من ازگفتن این داستان این بود که می گه شماهرچه قدرعشق بیشتری نصیب جهان بکنی عشق بیشتری هم دریافت می کنی وهرچه قدر خوبی بیشتری بکنی خوبی بیشتری نصیبت می شه راستی یادمون نره ماادما نماینده ی خدا روی زمینیم پس نماینده خداباید مثه خود خداباشه یاحداقلش یه کم بهش شباهت داشته باشه ……..

 57. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استادیه سوال دارم درمورد کعلا وسرکه اصلا شماچقدربهش اعتقاد دارید ایاحقیقت داره یاجزباورهای غلط ماشده اگه توچشم ونظرحقیقت داره اداب اینکه چه جوری درست کنیم وچه روزهای وچه ساعتی وچه جوری توخونه وزندگیمون بپاشیم رومیشه بگید خیللللللی ممنونم راستی استاد ماکه قابل نبودیم حضوری شمارو ببینیم میشه لااقل تصویری ازخودتون روبذارید من خیلی دوس دارم ببینم چقدرنزدیک به تصویر ذهنی من هستید استاد برای یه بارم هم شده هدیه تیم این اپلای تصویری ازخودتون وهمکارانتون “بروبچه های متاسافت به ماکاربراباشه البته اگه صلاح کاررودراین پشنهاد دیدید حتمابهم خبربدید ولی من بازم هرچی شماصلاح بدونید میگم یه عالمه دوستون دارم

  1. admin site می گوید

   سلام
   از زمان های قدیم استفاده از سنگ قلیاب و سرکه برای باطل کردن طلسم توسط ایرانی ها استفاده می شده است
   طلسم و سحر توسط اجنه ها صورت میگیره یعنی بهت مسلط میشن
   اگه کلمه مسلط را برعکس کنی میشه طلسم.
   خوب اجنه ها از چند مواد بشدت متنفر هستند و نمیتوانند در کنار این مواد طاقت بیاورند که یکیش سنگ قلیاب و سرکه هست.
   در نرم افزار اسرار المکشوف تسخه تعادل این موضوع را کاملا توضبح دادم
   در مورد تصاویر خودمون.بازم شرمندتونم نمیتونیم تصاویرمونو در اینترنت قرار بدیم.دلیل خاصب هم نداره برای پخش ان.عذر میخوام

 58. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  خیلی خوشحال شدم میگند دعاش خیلی طولانیه ولی خییییییییییییییلی عالیه خوشحال شدم که شماگفتید توسایت میذارم اخه من چندسالی دنبالش هستم واین یعنی من شک ندارم که حداقل به یکی دیگه ازارزوهام رسیدم وازشماواقعاممنوم

 59. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام به همه شماعزیزان وبخصوص استاد حمید اذرمنش

  استادمیشه خواهش کنم دعای گنج العرشی که مال قدیم بوده روبرامون توسایت بذارید منظورم این دعای که الان درکتب مختلف دیده میشه نیس نسخه قدیمی شومیگمراستی استادمن چندتادرخواست دیگه هم دارم به ایمیلتون میفرستم جواب بدید

  1. admin site می گوید

   دعای گنج العرش رو بزودی در سایت میزارم

 60. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد نگین شرف الشمسی که ازتون خریداری کردم انداختم روی انگشتر نقره/ استاد فقط برای اینکه روی انگشتر قرار بگیره چسب ابکی که ریختن روی همه نوشته ها رو گرفته/// استاد اشکالی نداره؟ چسب مثل پلاستیک مثل باطل السحر عمل نمیکنه؟؟ ممنونم/

  1. admin site می گوید

   چرا همشو چسب زدی؟
   سعی کن با سوزن کمی از چسبو پاک کنی.

 61. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  استادبه گمانم مسافرت کاری رفتی مگه ن سابقه نداشت سایت روتغییرندی فک کنم من خیلی بدموقع ازمسافرت اومدم ولی امیدوارم سفرت وکلاسفرهات بی خطرباشه استادیه پشنهادمیدم اینادیگه حتمیش کن همینجوری که سفرکاری میری توشهرهای دیگه میشه به مااطلاع بدید ویه جای روتوهمون شهربگید تاکاربرا شماروازنزدیک ببینند البته باشرایط خاص مثلا موبایل هاخاموش باشه و………………….کاربراکیاموافقند البته اول ازشهر من اصفهان پشنهادش مال من بود البته ساعت وجاشو خودتون مشخص کنید

  1. admin site می گوید

   سلام دوست من درسته من مسافرت بودم و امروز برگشتم ولی مسافرتام طوری نیست که وقت کنم همدیگرو ببینیم از این بابت پوزش میخوام

 62. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام به همگی استاد سایت روبه روزرسانی نمیکنی اخه هم۴و۵و۶ نظردادم تاییدنکردید یابروزرسانی راستی من نظرکاربراتون روبادقت میخونم توبخش ادعیه جهت دفع دشمن کاربرمحترمی بنام کریم درمورد جوش های صورتشون گفته بودم البته من فقط نظرمومیگم اخه یکی ازدوستای منم همینجوربود درست جوش هاش شبیه نخود بزرگ بود وزیبایی شوازش گرفته بود ولی اخرش ازحجامت خوب شد البته بگیدحجامت صورت “به این صورته باتیغ روصورتتون خراش ایجادمیکنه یه ذره دردداره ولی خیلی اثرش خوبه اگه نخواستید زالو درمانی جواب میده ولی سعی کنید جای برید که زالوهای خوبی استفاده کنه وتمیزی توکاررورعایت کنه راستی شماداداشای گلم سعی کنید توسال حجامت روبرید براشمابیشتر مهمه چون خانم ها خون کثیف توی بدنشون میره ولی شما اینجوری نیست این حجامتم که میگم که مخصوص شما اقایونه دوبارتوساله امیدوارم همگی موفق باشید

 63. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام استادمن همین حالا براچندمین باراومدم ببینم جواب دادید یانه دیدم یه چیزی تغییرکرده من دوسش ندارم میشه عوضش کنید اصلا هرجارومیخواین تغییربدیداینا ندید من دوس دارم توهمه صفحه هامثه قبل بجای اینکه متا روگذاشتید دوباره لینک ثبت نام شرف الشمس بیاد من بااین لینک خاطره خوبی دارم البته اگه دوس دارید اخه اون لینک باعث میشد سریع به صفحه دلخواهم برسم اماحالا…………………………………………………………………..

  1. admin site می گوید

   دوست من سنگ شرف شمس داره تموم میشه دیگه نباید بزارم

 64. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلام خدمت شما اقای اذر وشماکاربران محترم متاسافت عزیز
  استادمن دوروزپیش بعداز۲۶ روز نبودن کنارتون بهتون ایمیل دادم ولی شما به گمانم تایید نکردید که البته اشکالی نداره برامن مهم این بود که همه مامتوجه بشیم همیشه حوادث وتجربیات روزگاربد نیستند شاید ماتوی یه موقعیتی قرارمیگیریم که شاید ازنظرخودمون اون جایگاهی نیست که میخواستیم ولی شاید داریم توی اون موقعیتی که هستیم باخداوبنده هاش عشق بازی خوبی روتجربه میکنیم که تجربه این موقعیت رونمیشه باچیزی عوض کرد من اعتراف میکنم به جایگاه شماغبطه میخورم خوش به حالتون استاد…………………..استاداین مدت که کنارتون نبودیم “من ومهناز”خیییییییییییلی واسه مون سخت بود یادمه سفرهای قبلی که میرفتیم اینجوری دلتنگی نداشتم متوجه شدم تاسال ۹۳″فروردینش”هنوز باشما اشنانشده بودیم من واقعا بی شمام اصلا حرفشو نزن نمیتونم استاد بخاطرهمه زحماتی که پای این کارگذاشتید ممنونم و به جای همه ی انهایی که شاید به نوعی بخاطر نادانی شان ویاهرچیزدیگرناراحتت کردند عذرخواهی میکنم راستی میخواستم بگم میگن ببخشید تا شماروببخشند کسی اگه ازمن ناراحته معذرت میخوام…………………..
  خدایا رگ گردن روبیخیال………………………………بغلم کن خییییییییییییییلی خسته م!

 65. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  راستی یادم رفت بگم اگه کسی از دست من ناراحته معذرت میخوام……………..میگن ببخشین تادرحقتون خوبی کنند پس منم می بخشم………………..

  خدایا رگ گردن روبیخیال……………………………..بغلم کن خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی خسته م!

 66. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  سلامی دوباره بعداز۲۶روزنبودن باشما متاسافتی های عزیزم
  استادمیخوام بگم من خیلی ازخداتشکرمیکنم نه بخاطر داده هاش وندادهاش برااینکه باعث شد من باشما اشنابشم البته این وسط باید ازتجربیات وحوادث روزگارهم تشکرکرد که مسیر ماکاربرارو به مسیرشما انداخت من اعتقاد دارم بعضی ازاتفاقات زندگیمون ازقبل نوشتند درست مثه اشنایی باشما مگه نه اشنایی مون اتفاق نمی افتاد اینکه شماعلیرغم همه شرایطی که مهیا بوده ومیخواستید ازایران برید وفکرهای دیگه برای پیشرفتتون داشتید مثلا اینکه یه موسسه ی تو خارج ازایران تاسیس کنید…………….. ولی بنابه دلایلی توایران موندید وهدفتونم شده کمک به مردم باید بگم خیلی خوبه اگه خارج بودید شاید حداقلش خودم اصلا محال میدونستم بیام سراغتون استاد عزیزم باید بگم من این مجموعه کارتو ن رونشون چندنفر دادم همشون ازتعجب دهنشون بازمونده بود ما”خودمو ومهناز”هنوز به خواسته دلمون نرسیدیم ولی بهتون اعتقاد داریم این مدت که کنارتون نبودیم واسه مون سخت بود ماقصد مهاجرت داشتیم بااینکه بار اولین نبودتوی غربت رفته بودیم ولی این باریه جورخاص دلتنگی داشتیم امروزوقتی اومدم سایتتون رودیدم فهمیدم دلتنگی م شمایید ازاینکه اینجاموندید درحالی که میتونستید درجای دیگه دررشته وتخصص خودتون بیش ازاین موفق باشی ممنون

 67. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد نگین شرف الشمسی که ازتون خریداری کردم انداختم روی انگشتر نقره/ استاد فقط برای اینکه روی انگشتر قرار بگیره چسب ابکی که ریختن روی همه نوشته ها رو گرفته/// استاد اشکالی نداره؟ چسب مثل پلاستیک مثل باطل السحر عمل نمیکنه؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام نه چسب مشکلی نداره

 68. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد در سال ۹۲ یه مطلبی در مورد روش تشخیص اصل بودن شرف الشمس با این مضمون قرار دادین: شما این کار رو شب موقع خواب یابد انجام بدین.فقط توجه کنید که تمیز باشید و قبل از اینکه به رخت خواب برید وضو بگیرید. و سعی کنید تو تخت شما کسی نباشه یعنی تنها بخوابید.هنگام خواب, وقتی دراز کشیدید. با دست چپ انگشتر یا همان سنگ را جلوی دهان خود بگیرید و ابتدا ۳ بار آیه الکرسی بخوانید سپس سوره های چهار قل را بخوانید.(ناس,فلق,توحید,کافرون) سپس ۱۰ بار صلوات بفرستید.در طول این مدت سنگ جلوی دهانتان باشد.منظور به اندازه یک بند انگشت با لبتان فاصله داشته باشد.
  و امسال ازتون پرسیده شد چگونه اصل بودن رو تشخیص بدیم؟ و شما فرمودین:
  اولا سنگ شرف شمس اگه اصل نباشه بعد از شش ماه یا یک سال کمرنگ میشه.و تقریبا حالت بیرنگی یا زرد کمرنگ میشه. دوم شب سوره های ایه الکرسی یک بار حمد یک بار توحید ۴ بار سوره ناس ۷ بار تسبیحات اربعه ۳ بار و و ان یکاد هم یک بار بخون و هر بار میخونی به انگشتر فوت کن و بعد نیت کن که شب انگشتر بیاد توی خوابت و قدرت خودشو بهت نشون بده. در شب اول تا سوم حتما باید بیا داگه نمیاد پس اصل نیست.
  استاد اگه قصد داشته باشیم انجام بدیم کدوم از این ۲ روش که بنظر شما قوی تره انجام بدیم؟؟؟ واینکه لازم نیست توی یه ساعت خاصی خونده بشه؟ و اینکه این کار زکات نداره؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام تمام مطالب فوق صحیحه عزیز
   و هر کدومو انجام بدی جواب میگیری
   دومی فقط کاملتره

 69. tk می گوید

  سلام استاد بزرگوار-۷تا نگین شرف شمس میخام موجود دارین.؟
  عقیق یمانی چی دارین؟
  ممنونم

  1. admin site می گوید

   بله نگین شرف شمس داریم اگه میخواید در سایت inapply94.com از بخش پشتیبانی پیگیری کنید

 70. امیر می گوید

  سلام آقای آذر
  نگین روسفارش دادم فقط اگه ممکن هم نگین شرف شمس و برام بفرستید و هم انگشتر خاتم سلیمانی رو اگه ممکن ایدی تلگرام یا چیز دیگه ای که تماس باهاتون راحت باشه رو در اختیارم قرار بدید
  نگین شرف شمس رو سفارش دادم اما خاتم سلیمانی ن اگه موجود هست خودتون برام بفرستید با تشکر

  1. admin site می گوید

   سلام برای دریافت نگین تماس بگیرید در ساعات اداری
   ۰۹۳۸۴۱۲۴۱۴۶

 71. mahshad می گوید

  با سلام
  من یک نگین سرف الشمس و یک نگین حدید صینی هفت جلاله خریداری کردم
  ۱ : اونها رو روی انگشتر ننداختم چطور ازشون استفاده کنم حتما باید همراهم باشه ؟؟؟
  ۲ : باید برای نگین هام زکات پرداخت کنم ؟؟
  اگر زکاتی داره ممنون میشم بفرمایید

  1. admin site می گوید

   رو رکاب قرار بدید.
   متا فرض رو بر این میگیریم که در ساعات حکاکی شده و اداب رعایت شده
   اگه روی رکاب قرار بدید بهتره و در انگشت خود کنید
   و بعد دو رکعت نماز برای حضرت علی بخوانید و ۱۴ صلوات بفرستید
   و برای حدید آهنی مبلغ ۳ هزار تومان ذکات بیرون دهید

 72. رضا می گوید

  سلام استاد من پارسال یک نگین شرف شمس کبیر سفارش دادم که به دستم رسید و بسیار ممنونم فقط میخواستم بدونم برای استفاده از این نگین شرایط و دعایی داره ؟ و همچنین برای قرار دادن آن بر روی رکاب هم شرایط و آدابی داره ممنون میشم اگه جواب منو بدبد

  1. admin site می گوید

   دو رکعت نماز برای حضرت علی و ۱۴ صلوات بفرستید

 73. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ ببخشید اگه جسارت کردم/ چشم دیگه بهتون ایمیل میزنم/ هدفم از اینکه تو سایت سوالا رو پرسیدم این بود که میخواستم بقیه کاربرا هم استفاده کنن/ ولی چشم/ ممنونم

 74. محسن(ح) می گوید

  استاد عزیز جناب آذر
  کاش می شد یه گروه واتساپی تشکیل می دادید

 75. محسن(ح) می گوید

  در ضمن از کاربر خوبمون
  شوق پرواز-حنادختری درمزرعه- محبوب دلها-اره عاشقتم میبری……………………
  عذر خواهی میکنم
  ببخشید
  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
  التماس دعا

 76. محسن(ح) می گوید

  استاد سلام
  استاد وقتی می بینم بعضی از کاربران سایت از دعاهای خوب شما تو سایت نتیجه میگیرن خیلی خوشحال میشم
  نمونه اش همین نوشین خانم
  استاد به امید آن روزی که منم مثل همین خانم نوشین مشکل اصلیم که ۸ سال است گرفتارش هستم درست بشه در این ماه مبارک رمضان تا بتونم دعاهای دیگر استاد استفاده منم
  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

 77. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد اگه تو ساعت نحس خطبه عقد خونده بشه چه اثری تو ازدواج میذاره؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   صد در صد تاثبر گزار میشهوئلی میشه این تاثیرشو از بین برد.با ختم چهل روزه و قربونی کردن

 78. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد برای نگین شرف الشمس باید حتما طاهر باشیم؟؟ اگه غسل جنابت داشته باشیم نمیشه استفاده کرد؟؟؟ چون فرمودین تو دوره عادت ماهیانه هم میشه از نگین استفاده کرد میپرسم استاد/ ممنونم

  1. admin site می گوید

   برای حکاکیش بله باید طاهر باشید.دستتون نباشه بهتره هنگام جنابت.

 79. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد تو اسرارالحیاط گفته شده: جهت استخدام ملک اخیضر خادم سوره حمد: استاد این عمل زکات نداره؟؟استاد جه ساعتی اینکار رو انجام بدیم؟ استاد تا چند روز بعد از نماز سوره رو بخونیم؟ و تاچند شب سوره رو تکرار کنیم؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   خانم نوشین شما سوالاتونو در پست هایی قرار میدین که اصلا ربطی به اون صفحه پست نداره.لطفا سوالاتونو همه رو جمعه کنید و در یک ایمیل برام بفرستید..تمام این سوالاتتونو در ایمیل برام بفرستید

 80. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد برای محاسبه جفت بودن ستاره تو متا باید سید و سادات رو هم حساب کنیم؟؟؟/ مثلا سید علی زاده مریم السادات/ با مهسا زاده زهرا/ باید علی و مریم وارد کنیم یا سید علی و مریم السادات؟؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام سید و سیده حساب نمیشن ولی مریم السادات حساب میشه ولی حروف والی حساب نمیشه در قسمت مریم السادات قبل لام یک الف هست که اون الف جز حروف والی هست . و الف حساب نمیشه

 81. نوشین می گوید

  ممنون استاد که جوابم رو دادین/ اخه استاد وقتی با اسم اشتباهی دعاها رو انجام دادم خیلی مشکلات دندگیم کمتر شد/ طوری که برام مثل معجزه بود/ پس در واقع اون دعاهای قبلی اثر خودشون رو گذاشتن ولی کم بوده// پس استاد اگه با اسم درست دعاها رو انجام بدم باید کن فیکون بشه دیگه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ممنونم

  1. admin site می گوید

   به امید خدا درست میشه

 82. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من همونم که گفتم شناسنامه مادرم با شناسنامه خالم با هم عوض شدن//// استاد خوب شد دوباره ازتون سوال پرسیدم/ چون به دلم حسابی افتاده بود//// استاد من ۶ یا ۷ ماه پیش تو سایت این اپلای همین سوال رو ازتون پرسیدم و شما بهم گفتین باید اسم وافعی مادرم رو حساب کنم////// ولی الان فرمودین باید شناسنامش رو حساب کنم/////// استاد من این مدت دعای کافور و دعای شمع رو با اسم واقعی مادرم انجام دادم نه اسمی که تو شناسنامش بود/////استاد حالا من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟ استاد یعنی دعاها اشتباه هست دیگه؟؟؟؟؟ یعنی باید دوباره از اول با اسم شناسنامه ای مادرم انحام بدم؟؟؟؟؟؟؟ استاد یعنی دعاهای قبلی هیچ اثری نداشتن؟؟؟؟ استاد دوباره دعاها رو از اول انجام بدم؟؟؟ اخه شما بهم گفتین با اسم واقعی مادرم کار کنم/// ممنونم

  1. admin site می گوید

   دوست من وقتی شناسنامه رو عوض میکنید اسم واقعی مادرتون همین شناسنامست.نه چیز دیگه.و همیشه باید نام رو از شناسنامه گرفت و اون اسم شناسنامه اسم واقعیه
   باید با اسم شناسنامه جدید که واقعی دیگه همینه انجام بدیددوباره انجام بده خانم اثر میزاره ولی کن=م اونم به خاطر نیتتون هست

 83. اهای مخاطب خاص"شوق پروازو........... می گوید

  باسلام خدمت شما
  اقای اذرببخشید ازتون یه خواهشی دارم اگه هرکاربری درمورد کاربری دیگه چیزی نوشت شما اونا توسایت نذارید این تایید مدیریت سایت روواسه همین گذاشتند حالا من هرچی …….اصلاشیطونه اللهم صل علی محمد والله محمد وعجل فرجهم استاددرضمن میخوام بگم استفاد ازسایت خیلی عالیه ولی کاربرا البته ببخشید میخوام بگم کافی نیست تازود کسی روقضاوت کنی تا به دیگرون ظلم کنی هرچند خیلی مسجد بری و……….کارت درست نمیشه چون شمرو……………………مسجد زیاد می رفتند ولی ادمای خوبی نبودند پس بیایم همگی سعی کنیم تغییراتی روتوخودمون به وجود بیاریم بیایم بجای اینکه از۳۶۵روز ۳روزه ش رو بریم ازخدا بخواهیم ببخشدمون سعی کنیم همه روزهای خوبش خوب باشیم وکاری نکنیم کسی روناراحت کنیم چون حق الناس میشه حق الناس نمی بخشه ها البته به کسی برنخوره

 84. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من مادرم شناسنامش رو با خالم به خاطر مسایل کاری باهم دیگه عوض کردن/ بدون اینکه محتویات شناسنامه از جمله اسم های هم و سن های هم رو عوض کنن/ فقط عکس شناسنامه هم رو عوض کردن/ و همه هم اونا رو با اسم های واقعیشون میشناسن و صدا میکنن/ استاد حالا برای انجام دعا و تعویضات من باید اسم شناسنامه ای مادرم که در واقع شناسنامه خالم هست رو معیار قرار بدم یا اسم واقعی مادرم رو ؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز شناسنامه مهمه الان هر شناسنامه ای که برای مادرتونه همون درسته

 85. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد شما فرمودین که تو چند روزی که ایام نحس هر طالع هست کارهای اساسی مثل عقد و ازدواج نکنیم/ استاد اگر روز نحس یه طالع ۲۸ ماه باشه و اون شخص شب ۲۷ ماه عقد کنه ازدواجش به مشکل میخوره؟// استاد ایا شب ۲۷ ماه که ساعت ۸ شب باشه دیگه ۲۸ ماه حساب میشه یا همون ۲۷ ماه حساب میشه؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   اون که شب ۲۸ حساب میشه .نه نحسی نداره.یه مرغ قربونی کنید

 86. شوق پرواز-حنادختری درمزرعه- محبوب دلها-اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  خوش به حال ان هایی که خوب دویده اند….
  ان هایی که باتمام وجود حواسشان فقط وفقط به مقصدبود
  همان هایی که دوپینگشان تامیانه های راه شوق ولادت حسین ابن علی بود
  واندکی پس ازان
  الغوث هاویاالحسین های لیالی قدر……
  می دانی؟
  دلم به اندازه تمام مسافران جامانده ازسفر شورمی زند………..
  شوراینکه صلوات ها وعجل لولیک الفرج هایم ازعمق وجودم نبوده باشد
  شوراینکه غیرسوحالنا به حسن حالک گفتن هایم بی اثربوده باشد!!!!!!!
  شوراینک عید فطری برود وفطرتم انگونه که باید رفت ورونشده باشد……………
  دعاکنیم که ای کاش
  وقتی خداوند درمحشربگوید”چه داشتی………چه کردی………چه اوردی؟؟؟!!!!!!!!
  حسین ابن علی سربلندکند وبگوید
  حساب شد
  مهمان من است
  ان شاالله که هیچ کسی جانماند…………..ان شاالله

 87. شوق پرواز-حنادختری درمزرعه- محبوب دلها-اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  باسلام خدمت شما کاربرمحترم

  منم منظورت رامتوجه نشدم یعنی چه که نوشته های منواقای اذرپاک کنه اقای اذر لطفااین ایمیل که “اقامحسن”واسه تون فرستاده پاک کنید ایشون تویکی ازایمیلهاشون نوشته بودند درامد مغازه م تواون هفته۱۰هزارتومان بوده چون دیدم واحتمال دادم فشارمالی روت هست وبه دلیل اینکه سعی میکنم ادمو روسریع قضاوت نکنم وچون شناخت کافی ازتون ندارم چیزی نمیگم مگه نه….. اقای اذر ایمیلهای منو بعضیهاشو نمیذاری این تایید مدیر سایت روواسه همین گذاشتند همه حرفی روکه نباید بذارید توسایت استاد ارجمندم -درضمن اقا محسن ازخدای منان میخوام همگی روبه صراط المسقیم هدایت کنه اگه ناراحت شدی اصلابرام مهم نیس همین که حرفمو بزنم خیلیه لطفا اسم کاربری منو توایمیلهات نیار اصلا فکرکن کاربری بنام من نیست خوبه خواهشا مثه این بچه ۶۷ نکن یاعلی

  1. admin site می گوید

   دوستان عزیز این سایت برای رفع مشکلات هست لطفا به هم توهین و بی احترامی نکنید و از همدیگه خورده نگیرید.لطفا تمومش کنید

 88. محسن(ح) می گوید

  استاد عزیز سلام
  طاعات وعباداتون بخیر
  استاد این کاربری که مدام اسم شناسه اش عوض میکنه
  حالا نوشته //شوق پرواز-حنادختری درمز
  .
  .
  ..

  محبت فرمایید بعضی از نوشته اش پاک کنید
  با عرض معذرت

 89. شوق پرواز-حنادختری درمزرعه- محبوب دلها-اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  باسلام خدمت شما استاد ارجمندم خواهشمندم ایمیل امروز مراپاسخ بدهید البته یه خواهش دارم میدونم بادقت میخونید ووقت میذارید امااین ایمیل من که به ایمیل خودتون فرستادم خیلی خاصه امیدوارم توجواب دادنش همه چیز رادرنظر بگیرید استاد واسه مون دعاکنید من عاقبت بخیری رادوس دارم امشب دعام کنید عاقبت بخیربشم یادتون نره ها

  راستی به کاربرمحترم”نوشین”تبریک میگویم بابت موفق شدن دررای دادگاه ودرپایان اینکه کاربران محترم توی این شبهاواسه همدیگه دعاکنیم شاید سال دیگه بیاد ومانتونیم ماه رمضان رودرک کنیم خیلیها بودند که سال پیش بودند وامسال نیستند برای اسیران خاک هم دعاکنید@@@@@@@@@@@

 90. اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  باسلام خدمت شما اقای اذر وبه قول کاربرمحترمتون اقا محسن با کسب اجازه ازشما استاد ارجمندم

  اقا محسن من توشرایطی بودم ومتاسفانه هستم که حرف شما راصد در صد قبول دارم واگه زود قضاوتم نکرده بودی مطمئن میشدی که من عذرخواهی کردم البته نمیدونم منو بخشیدن یانه ولی میتونم به جرات بگم “بازبون روزه”اولین بارم بود که عصبانی شده بودم “حالا بگیر براساس شرایط” که بلافاصله همون روزبعدش عذرخواهی کردم ایمیلم دادم که زیاد مهم نبود واقای اذر بنا به مصلحت خودشون توسایت نذاشته بودندبا اینکه مغرورم “راستی اقا محسن من یادم نمیاد توحرفام به ایشون وعلمی که دارند توهین کرده باشم وحالا درادامه حرفهای شما میگم کاربران محترم تجربه م درمورد دعانویسی زیاده هیچ سایتی لااقل تاامروز به دلسوزی این سایت نیست اشنایی منم بااین سایت بوسیله دوستم مهنازبود “راستی براش دعاکنید” وبگم بقیه سایتها همه هدفشون هدف متاسافت عزیزم نیست درپایان ازشما کاربر محترم وبرادر گرامیم بخاطر تذکر این قضیه تشکرمیکنم وبرایت بهترین هارا ارزومندم التممممممممممممممممممممممممممممممممممممممماس دعا

 91. چیا می گوید

  استاد سلام در بحث نوشتن دعاها فرمودبد انگشتر عقیق یمنی بافیروزه تهیه کنید ایا می تونم بجای عقیق یمنی از شرف الاشمس استفاده کنم یا خیر. ممنون از پاسخگویی

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز یمنی با عقیق زرد فرق داره

 92. اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  با سلام وخداقوت ضمن قبولی طاعات وعبادات شما متاسافتی های عزیز علی الخصوص استاد ارجمندم جناب اقای حمید اذرمنش لطفا ایمیلتون روچک کنید باتشکر فراوان

 93. اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  استادسلام دیدم یه مطلب جدید گذاشتید برای زیاد شدن خواستگار خییییییییییییییییییییییییییلی هم عالی بود استادبی زحمت جواب ایمیلهای ماروهم بدید ممنون

 94. محسن(ح) می گوید

  استاد البته ببخشید با کسب اجازه از شما
  در جواب اون کاربر(حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز) که گفنن استاد آذر چرا جواب نمیدی اعصابمون روبریزی بهم
  کابربرمحترم………………..
  همین که جناب استاد دارن لطف میکنند وبی منت وبدون هیج چشم داشتی
  وقت خودشون در اختیار من و شما ودیگران میزاره
  روزی صد مرتبه براش دعا خیر بکن همه کس مثل استاد آذر نیستند که فقط نیتش در راه خداست و برای اینکه گره از کار ومشکلات مردم باز بکنه
  بیشتر این سایت نگاه کنی استاد بیشترین دعاها رو بصورت مجانی در اختیار کار برا گذاشته
  یه نکته دیگه کاربر محترم (حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز)
  استاد آذر در روز زیاد وقت نزارند که بتونه تمام وقت جواب من وشما وکاربرهای دیگه بده
  بنده خیلی(استاد اذر) هم باید ازش تشکر که همون قدر وقت دارند بازم جوابتون میدن شما نباید ناراحت بشی و بگی
  اعصابمون روبریزی بهم
  با عرض معذرت
  و با احترام متقابل

 95. اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  استاد من همین حالا اومدم توسایتتون به گمانم سایتتون میخواد فیلتربشه یه کاری کنید نشه حالا منم باهزارتادنگ وفنگ ازطریقhistory اومدم توسایت مشکلش و برطرف کنید من بی شمام اصلا حرفشو نزن دیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییونه میشم

  1. admin site می گوید

   نه فیلتر نیست. ان شا الله دیگه فیلتر نمیشه

 96. اره عاشقتم میبری........................ می گوید

  “توراخواهم توراتنهادریک گوشه ازقلبت به جامانم نه بایک حلقه زرین نه بایک بوسه شیرین مگرتنهابرای چشمهای مهربانت اشنا مانم”

 97. محبوب دلها می گوید

  زندگی باید کرد گاه بایک گل سرخ گاه بایک دل تنگ گاه باید رویید درپس یک باران گاه باید خندید برغم بی پایان زندگی باور می خواهد ان هم ازجنس امید هرکجاخسته شدی یاکه پرغصه شدی توبگو ازته دل “”من خدارادارم……………………………………………………………………..”

  اشتباهاتت وقتی افتاد روی زمین….. بگذارهمانجا بماند….. فقط ازلابه لای اشتباه هایت یک تجربه رابیرون بکش……. قاب کن وبزن به دیواردلت………..”اشتباه کردن”اشتباه نیست. دراشتباه ماندن اشتباه است!!!!! بیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی نهایت دوستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دارم@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 98. شوق پرواز می گوید

  استاد دوتابخش اضافه کردی ایمیلهای منوجواب نمیدی منظورم دعابراکسب وتجارت وبرای پیداشدن گمشده هست جواب ایمیل هاروهم بدید

 99. حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز می گوید

  سلام جناب اذر چراایمیلهاتون روچک نمیکنید من امروزه ۳۰۴۰باره اومدم ببینم جواب دادید یانه همین روزپنچشنبه میخواستی اعصابمون روبریزی بهم وبری وسایت روچک نکنی وایمیلها روجواب ندادی اخراین رسمشه اقای اذرازشماواقعابعیده

  1. admin site می گوید

   ببخشید شهر دیگه ای بودم دسترسی به سایت نداشتم

 100. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من شنبه ۲۹ خرداد جلسه دادگاه مهمی دارم/ استاد ادعای نادعلی اون قسمتش که مربوط به اینه که اگه میخواین برین پیش شخصی یا اداره ای ۳ روز قبل اینکه برین پیشش دعای نادعلی رو بخونین رو امروز ۵ شنبه ساعت مشتری شروع کردم به خوندن ولی استاد الان پریود شدم///// حالا استاد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ اون ۲ روز باقی مانده رو چیکار کنم؟؟؟؟ میشه ادامه بدم یانه؟؟؟؟؟ چیکار کنم؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   بله ادامه بدید مشکلی نداره

 101. حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز می گوید

  وقتی برای دیگران لقمه بزرگترازدهان شان باشی انهاچاره ای ندارند جزان که خردت کنند تابرایشان اندازه شوی پس مراقب معاشرت هایت باش……. ساعت زندگی ات رابه افق ادمهای ارزان قیمت کوک نکن که دراین صورت یاخواب می مانی یااززندگی عقب….
  باسلام خدمت شما اگه امکانش هست ایمیل تون روچک کنید بی نهایت ازتون ممنونم .ایشالا همه عوامل متاسافت ازجمله استادحمید اذرمنش عاقبت بخیربشند وبه همه ارزوهای قشنگشون برسندالهی امین

 102. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد ایا روزهای اولیه ماه مثلا روز یکم الی پنجم ماه قدرت و تاثیرش نسبت به روزششم الی دهم ماه بیشتره؟ یا نه ۱۰ روز اول ماه از نظر قدرت و تاثیر تفاوتی باهم ندارن؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   هر ساعت و روزی برای یه عمری خیلی قدرت دارند در کل در ۱۵ روز اول خیلی خوبه

 103. حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز می گوید

  اقای اذر لطفا ایمیل تون روسریع چک کنید خیلییییییییییییییی ممنون میشم

 104. mehdi می گوید

  سلام استاد خسته نباشید من گیج شدم نمیدونم دقیقا سایت آقای آذر کدومه من وفق بسم الله سفارش دادم از تو سایت شما بسته به دستم رسید نام فرستنده رحمانی بود من تو سایت خیلی شماره هست میشه لطف کنید شماره خودتون به ایمیل بفرستید سایت دقیق شما آقای آذر کدوم یکی از این inapply, citar,

  1. admin site می گوید

   سلام سایت ما فقط http://citar.ir و inapply.com و تنها تلگرام ما فقط http://telegram.me/success786
   جز این ما سایت دیگه ای نداریم

 105. حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز می گوید

  سلام استاد لطفا ایمیلتون روچک کنید فقط بگم که یه اتفاق خیلی بد پیش اومده زودترجواب بدید

 106. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد خواستم جسارت کنم یاداوری کنم طریقه اصل بودن شرف الشمس رو اموزش بدین/ ممنونم

  1. admin site می گوید

   چشم الان یادداشت کردم تا فردا در سایت قرار میدم

 107. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد امسال هم نگین شرف الشمس کبیر حکاکی میکنین؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   امسال نه نمیتونم وقتشو ندارم

 108. نوشین می گوید

  خخخخخخخخخخخخ/ استتاد اولین باره اینقد زود جواب سوالم رو دادین/ کلی خوشحال شدم/ استاد دعای کافور برا نمازش امروز از شدت خستگی تا ۱۲ خواب بودم بخاطر همین نشد نماز رو بخونم/ استاد اشکالی نداره وقفه توش افتاد؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   مشکلی نیست فرداش بخون .من اگه وقت کنم سریع به نظرات میرسم.

 109. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد ببخشید شاید سوالم خیلی ابتدایی به نظر برسه عذر میخوام/ استاد برای زکات دعاها فرمودین که تا قبل از ظهر نمازها رو بخونیم/ استاد میشه بفرمایین ظهر دقیقا از چه ساعتی شروع میشه؟ که ما قبلش نمارها رو خونده باشیم / ممنونم

  1. admin site می گوید

   تا قبل از اذان ظهر

 110. نوشین می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد دعای قدح رو هم میشه تو دوران پریود خوند؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   نه خانم

 111. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من ذکر حاجتم رو که گرفتم برام اومد (محمود) / استاد حالا بخوام ذکر حاجتم رو بخونم باید بگم یا محمود یا محمود خالی باید بگم؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   یا محمود

 112. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من در تاریخ ۲۹ خرداد که قمر در عقرب هست یه جلسه دادگاه مهم دارم که به نوعی سرنوشت سازه/ استاد امکان تفییر تاریخ جلسه هم نیست/ استاد میشه راهنمایی بفرمایین چیکار کنم چون قمر در عقرب هست؟؟؟ که دچار نحسی نشم و به ضررم نشه/ ممنونم

  1. admin site می گوید

   قبل از رفتن دعای نحوست و سه بار ایه الکرسی و بعد از ان حتما دعای قدح را بخوانید

 113. حنا دختری درمزرعه وشوق پرواز می گوید

  سلام استاد عزیزم چه عجب این هفته معلوم شدازشانس بدمن اصلا اعصاب نداشتید منم اسم کاربریم روعوض کردم ببینم جوابمو میدید یانه اخه این هفته هرچی ایمیل دادم هیچ کدومو تایید نکردید تازه ایمیلم به ایمیل خودتون دادم جواب ندادید نمیدونم موضوع چیه بعدازچند روزم که یکی ازایمیل هامو گذاشتید بی جواب اخه ایمیل ندادم که بی جواب ازش ببذاریدش که استاد عزیزم نوشتن دعاهای سنگین شرایط خاصی میخواد مثلا تاچهل روز باید ترک حیوانی کنه ازشیر وماست و…. استفاده نکنه تازه اینا اسوناشه استاد اگه بنابود همه بتونند هردعای که هستت روبنویسند پس چرااساتید علوم غریبه اینقدر به خودشون سختی میدادند وریاضت میکشیدند تا این علم رایاد بگیرند دورازجونشون احمق بودند که لقمه رو دور سرشون میپیچوندند بعد یه ادمی مثه من هم میتونه دعا بنویسه اگه درست نمیگم استاد کاشکی خدماتتون رومحدود نمیکردید به نظرمن بیاین دعاهای که سنگین مثلا سردی وجدایی روخودتون انجام بدید البته نه بخاطرسختیش بخاطر اینکه اگه من انجام بدم جواب نمیگیرم من اگه مثه جون دادنم باشه انجام میدم به شرط اینکه شدنش حتمی بشه وقتمو نگیره استاد میدونم سنگینی داره ولی میشه تحملش کرد اگه مثلا نمیتونید روزه بگیرد بگید مثلا تا یکماه نمیتونم روزه بگیرم پس تواین مدت ازنوشتن دعاهای که روزه گرفتن مقدماتشه معذوریم خدمات سایتتون رومحدود نکنید شما که سختی رو کشیدید واین نرم افزار روباهمکاراتون به وجود اوردید پس ناقصش نکنید نه اینکه اصرار میکنم فقط بخاطر خودم باشه ها من که اینقدر التماس میکنم که خودتون قبول کنید وازخرشیطون پیاده بشید اگه این کاربه دست خودم میشد شمارو به سختی نمی انداختم ولی نمیشه مطمئنم درد اینکه شک ندارم نمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییشه این کار ادم خودشو میخاد بچه بازی که نیست که …………………………………………….

  1. admin site می گوید

   خانم عزیز وقتی بهتون اجازه میدم یعنی اجازه این کارو داری. نمیتونم اینجا بیشتر توضیح بدم در ضمن من تمام ایمیلهاتونو جواب میدم نمیدونم چرا بدستتون نمیرسه

 114. حنا دختری درمزرعه می گوید

  سلام ببخشید سوالی داشتم یه شخصی ۳ساله ازدواج کرده ۶ماه فهمیده شوهرش یاکس دیگه رابطه داره حالاشوهرش میگه میخوام طلاقت بدم بااون ازدواج کنم یه راهنمایی بکنیدکه شوهربرگرده طرف خانومش وبااون رابطه شون بهم بخوره

  1. admin site می گوید

   سلام خانم قبل از هر چیزی روی همین لینک http://4soq.ir/onlinemeta کلیک کنید و در قسمت بررسی تفاهم زوجین ببینید که رابطشون در چه وضعیتیه. بعد بهم اطلاع بدید.

 115. شهلا می گوید

  سلام استاد/ استاد من شرف الشمس ازتون خریداری کردم/ فقط میخواستم جسارت کنم بگم که سوراخ میم و سوراخ واو پر هستن و وخالی نیستن///// استاد شما فرموده بودین که باید خالی باشن//// از همین سایت هم سفارش دادم/ خواستم نظرتون رو بدونم/ ممنونم

  1. admin site می گوید

   همونو دستت کن مطمئن باش کارایی داره. شک نکن فقط ۱۴ صلوات بفرست

 116. شوق پرواز می گوید

  میشه ایمیلتون روچک کنید

 117. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ ممنون که طریقه اصل بودن شرف الشمس رو اموزش دادین/ استاد شب که خئاستیم عملیات رو انجام بدیم رو انگشتر باید تنها بخوابیم؟ چون متاهل هستم میپرسم/ ممنون

  1. admin site می گوید

   نه نیازی به تنها خوابیدن نیست

 118. شوق پرواز می گوید

  برناردشاو طنز پرداز معروف می گوید تنهایک نفررامیشناسم که معقول وسنجیده عمل میکنه واوهم خیاط منه.. که هربارپیشش می رم فوری مترشو درمیاره وازنو قدوقواره منو اندازه می گیره…اما ادمها بامعیارها وعقایدکهنه شون درباره من فکرمی کنن وبی انصاف ها تخفیف هم نمی دن!! البته منظورمن ازاین حرف فقط یه چیز بود اقای اذر شما به من گفتید چراتوتصوراتتون ازمن یه چیزبزرگتر ساختید اولا میخوام بگم خوشحال نیستید که درفکروخیال من وحتی بسیاری ازاین کاربران جایگاه بالای دارید دوما اینکه به شماتذکر بدم که ایا این سخن حالا تقریبا اینطور که من میگم نه ولی باهمین مضمون رونشندید که عزیزان بزرگوارمونم ازجمله حضرت ایت الله بهجت درمورد جواب به نامه ای گفتند مواظب باشید ناامید نکنید بنده ی که بعدازکمک الهی به شماروی می اورد استاد درضمن میخوام بگم میدونم که همه این چیزارو خوب می دونید وشکست نفسی میکنید استاد میخوام جواب سوالتون روبدم دررابطه باکارم بهم یه دعای رو گفتید پس فرداش تو اوج ناباوری دیدم طرف خودش بهم زنگ زد وپشنهادمو قبول کرد من اصلا یه درصدم فکرنمیکردم قبولم کن خصوصا بااون طرز برخوردش واون نوع پیچوندن من من باچشمای خودم حالا یابرحسب دعای شما یاسرنوشت وتقدیر من این کارشد من به این دلیل بهتون خیلی اعتقاد دارم من متاسفانه تجربه م درمورد دعانویس خیلی تکمیله شما بااونا خیلی تفاوت دارید من بخاطر همین بهتون اعتقاد دارم وهیچ دلیل دیگه ی نداره اقای اذرمنش ولی نمیدونم دلیل اینکه نمیخواید کسانی مثه من بیشترازاین علم شما استفاد کنند چیست اخه کسی که یه سایتی میزنه وتصمیم میگیره خدماتی روارائه بده باید اونا محدود نکنه اقای اذرمنش میدونم دعاهای که شرایط خاص میطلبه یه مسائلی هم برای نویسنده بوجود میاره اینم میدونم شاید خیلی طول میکشه اجازه بده نویسنده اون دعا مثه اولش بشه همه اینارو میدونم ولی ای کاش جای من بودیدانگارم نه نمیخوام جای من باشیدای کاش درکم میکردید یه چیزی ته دلم بذارید بگم به خداقسم به امام حسین به حضرت زهرا اگه حتی ذری سرانگشتی میتونستید ونخواستید کمکم کنید هرگز نمیبخشمتون ازنظرمن این حق الناسه حق الناس و خدا نمیبخشه من بودم این کاررو میکردم چون نه حق الناسی روگردنم بود ونه نسبت به این علم مدیون میشدم استادعزیزم معذرت میخوام که این اتمام حجت روباهاتون کردم ولی خیلی دوستتون داشتم سایتتون ونرم افزارتون خیلی خوبه ولی حیف این علم روخیلیا خراب کردند اون جایگاهی که باید داشته باشه رونداره خیلیا اونا خرافه پرستی میدنند ومنبعی برای پول دراوردن بعضی افراد شما مواظب باشید شاید با این حرفای من ناراحت شدید ولی چیزای که ته دلم بودرو گفتم بااین حال ماجرای اشنایی من باشما وخدماتتون هیچ وقت یادم نمیره امیدوارم تنهام نذارید توبدشرایطیم دیگه م نمیتونم بخاطر کارم محل زندگیمو عوض کنم چون طرف میاد ابرومو میبره شک ندارم ازته دلم میگم هرکاری ازدستتون برمیاد واسه م انجام بدید یاعلی

 119. شوق پرواز می گوید

  اقای اذرمنش ایمیل تون روچک کنید باشه برام بفرستید

 120. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد میشه لطف کنین طریقه اصل بودن شرف الشمس رو اموزش بدین؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   اولا سنگ شرف شمس اگه اصل نباشه بعد از شش ماه یا یک سال کمرنگ میشه.و تقریبا حالت بیرنگی یا زرد کمرنگ میشه. دوم شب سوره های ایه الکرسی یک بار حمد یک بار توحید ۴ بار سوره ناس ۷ بار تسبیحات اربعه ۳ بار و و ان یکاد هم یک بار بخون و هر بار میخونی به انگشتر فوت کن و بعد نیت کن که شب انگشتر بیاد توی خوابت و قدرت خودشو بهت نشون بده. در شب اول تا سوم حتما باید بیا داگه نمیاد پس اصل نیست.در ضمن به صورت خود انگشتر نمیاد تو خوابت برای این موضوع تا همین هفته یه پست کامل میزارم تا خوب مطالعه فرمایید

 121. شوق پرواز می گوید

  استادعزیزم سلام نمیدونم چی شد راضی نشدید درخواست منو عملی کنید اگه من خودم بخوام برم دنبال این کار اصلامعلوم نیس نتیجه بده یانه تازه ۱سراغی ازشون گرفتم رابطه شون وحال واحوالشون ازهمه م بهتره اخه شمابگید اگه حرف من درست نیس اگه من بخوام اینکاررو بکنم نتیجه میگیره معلوم نه ازاحوال پرسی که امروزازشون گرفتم حالم بده چه دلیلی بهترازاینکه این موقع شب به جای اینکه خواب باشم تاساعت۴ صبح بیداربشم هنوزبیدارم استادمیدونید به حرفاتون وبه خیلی چیزای که میگید اعتقاد وباور دارم ولی بعضی موقعها توجیه نمیشم البته توقع هم ندارم همه کارهاتون رو ول کنید تامنو توجیه کنید ولی بذارید باورکنم کسی که یه روزی یه جای حقش توسط کسی پایمال شده یه روزی هم اون به هدفش برسه ای کاش شمانظرتون عوض بشه چون این کارمن نیست استادمیخواد این دوتا ۱دعای سنگین ۱ادم همه چیز تموم کارشون روحل میکنه استاد اگه حرفاتون که توسایت زدید درست نیس موقعیت منو مثه ادمی ببینید که تودریادرحال غرق شدنه وداره ناله های اخررومیزنه به نظرم ازانسانیت دوره که کمکش نکنید باورکنید اگه نمیگفتند رابطه شون ال وبل نیس خودم حسابشون رومیرسیدم ولی کارشون درحدمن نیس استادخودش رومیخاد بچه بازی که نیست من دستم بعدازخداوشمابه جای بندنیس ومیخوام این کاربشه حتی اگه همه کائناتم دست به دستم بدند که نشه من میخوام بشه تجدیدنظرکنید نمیخوام بحث قسم دادن بیادجلو مجبورم نکنید خواهشا میدونم سخته ولی……………………………

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز من این کار رو بلد نیستم نمیتونم انجام بدم.چرا از من غول میسازی چرا توی تصوراتت منو بزرگ جلوه میدی منم یکی مثل خودت شاید هم خیلی خیلی پایین تر از شما. خواهش میکنم انقدر اصرار نکنید چون بلد نیستم نمیتونم بنویسم خانم.

 122. شوق پرواز می گوید

  جناب اقای اذرمنش استادگرانقدرم نمیدونم چی شده که امروز جواب ایمیلمو ندادید حالامن هی عجله دارم شما روهم نمیدونم چه مسئله ی واسه تون پیش اومده که جواب ندادیدولی امروز ولادت حضرت قائم امام زمونه منم هدیه مو هم ازامام زمون وهم ازشما استاد عزیزم که موافقتتون رو در مورداین موضوع باشه روگرفتم دیگه خواهشانه نیارید لااقلش به حرمت این یکی دو روز اجرتون باامام زمان منتظرم که به ایمیلم چیزیای که گفته بودمابفرستید راستی التماس دعا دعام کنید

  1. admin site می گوید

   جوابتونو در ایمیل فرستادم خانم.موفق باشید

 123. شوق پرواز می گوید

  سلام استاد ایمیل تون چک نمیکنید فرداکه بیاد هفت روز ایمیل دادم جواب ندادید من این چند روزه سفر کاری بودم لطفاجوابموبدید البته من گذاشتم پای اینکه جوابتون okهست خواهشا ناامیدم نکنید باتشکر

 124. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد متاسفانه من حواسم نبود شرف الشمسی که ازتون سفارش گرفتم رو فراموش کردم و باهاش وارد دستشویی شدم ولی فوری متوجه شدم و از دستشویی اومدم بیرون/ حالا چیکار کنم استاد؟؟؟؟/// اشکالی نداره؟؟ باید کار خاصی کنم برای جبرانش؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   نه خانم. این یه احترام گذاشتن به اذکار الهیه.دقیقا مثل اینکه جلوب بزرگتر پاتو دراز نمیکنی حالا فراموش کردی یه بار دراز کردی این که دیگه کفاره نداره.مشکبی نیست فقط حواست باشه یادت نره

 125. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار// استاد برای استفاده از شرف الشمس حتما باید وضو داشته باشیم و استفاده کنیم؟؟؟؟ یا فقط طهارت داشته باشیم و غسل داشته باشیم کافیه؟؟؟؟؟ و اینکه اگر پریود هم بودیم میشه از شرف الشمس استفاده کرد؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   نه نیازی به وضوی دائم نیست .خوب اگه بگیری که خوبه.ولی اگه نگیری هم مشکلی نیست.بله در زمان دوره عادت هم میتونی استفاده کنی

 126. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من امروز برای اولین بار تو عمرم شروع کردم به نماز خوندن! و دلیل این که شروع کردم به نماز خوندن بخاطر شما بود// چون شما خیلی تاکید میکردین بر نماز خوندن و من از طریق شما فهمیدم چقد نماز اهمیت داره و واقعا به ارزش نماز پی بردم!! واقعا ازتون مممنونم!!! فقط استاد من چون اولین بار بود نماز میخوندم وقت نشد قبله نما بخرم بخاطر همین حدود ۴۵ درجه قبله رو اشتباه محاسبه کردم و نماز خوندم یعنی باید ۴۵ درجه مایل تر میخوندم ولی من تقریبا مستقیم خوندم!!!!!! و همین امروز هم شرف الشمسی رو که از شما سفارش دادم روی همین قبله که باید مایل تر میخوندم نماز حاجت رو خوندم و ١٣٢ بار صلوات فرستادم!!!! استاد حالا نماز واجبم و نماز حاجتم. برا شرف الشمس و ١٣٢. صلواتم اشتباست؟؟؟؟ یعنی دوباره باید از اول بخونم؟؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   نه عزیزم اشتباه نیست.خوشحالم کردی.مطمئن باش از امروز شیاطین تیرهای خودشو به سوی تو هر روز روانه میکنه چون میخواد منصرفت کنه هواست به همه چیب باشه. نماز سروقت باعث میشه نه سحری به تو برسه نه چم شوری نه کسی بهت اسیب برسونه نه شیاطین و نه اجنه.ان شا الله موفق باشی

  2. admin site می گوید

   نه عزیزم اشتباه نیست.خوشحالم کردی.مطمئن باش از امروز شیاطین تیرهای خودشو به سوی تو هر روز روانه میکنه چون میخواد منصرفت کنه هواست به همه چیب باشه. نماز سروقت باعث میشه نه سحری به تو برسه نه چم شوری نه کسی بهت اسیب برسونه نه شیاطین و نه اجنه.ان شا الله موفق باشی..

 127. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد انگشتر شرف الشمس که ازتون سفارش دادم باید ٢۴ساعته دستمون باشه تا خاصیتش رو نشون بده و کارایی داشته باشه؟ یعنی فقط زمانی که تو دستمونه کارایی داره؟ و وقتی تو دستمون نباشه خاصیت خودش رو نشون نمیده؟؟؟ و اینکه به صرف اینکه تو دستمون هست خود به خود کار خودش رو انجام میده؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   باید دستت باشه اول اینکه هبچ وقت از دستت در نیار تا به تو انس بگیره دوم فقط در دو صورت در ببیار یکی در هنگام رفتن به دستشویی و دوم هنگام رفتن به حمام در غیر این صورت هیچ وقت از دستت جدا نکن هر وقت انس گرفت باهات مشکلاتت کم کم حل میضه روزیت بیشتر میشه

 128. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار! استاد دعای با کافور میشه بفرمایین مقداری که کافور باید بریزیم حدودا چقدر خوبه؟؟؟ میشه یه مظنه ای بهمون بدین؟؟ واینکه استاد دعای با کافور زکاتش رو همون روز اول باید انجام بدیم یا بذاریم وقتی جمعه چهارم گذشت و غسل کردیم زکات رو انجام بدیم؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام به اندازه ۱۰ یا ۲۰ گرم بریزی بسه

   توی همین مدت هم زکاتشو بدی خوبه و یا میتونی اخر بدی.ولی بهتره که همون اول ذکاتشو بپردازی

 129. شوق پرواز می گوید

  سلام اقای اذرببخشید میشه ایمیل تون روچک کنید ولطفاسریع جواب بدید

  1. admin site می گوید

   جواب دادم

 130. شوق پرواز می گوید

  سلام استادعزیزم میخواستم بگم امروزکارم درست شد واون طرف خودش امروزصبح تماس گرفت که دوباره برم سرکارم واقعاچقدرخوب جواب داد حرف نداشت الان ازسرکاربرگشتم بازم میگم ممنونولی اقای اذریه سوال دارم براکارهای مهم وسنگین چقدرزمان براست که اون دعاجواب بده مثلا اشتی میان دونفر که خیلی رابطه شون بده چقدروقت میبره تادعاجواب بده

  1. admin site می گوید

   سلام وقتتون به خیر ان شا الله همیشه به شادکامی
   بستگی به طالعشون داره باید اول محاسبه بشه ستارشون جفته بیا نه بعد نظر داد

 131. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار! میخواستم طبق فرمایش شما برای استفاده از نگین شرف الشمسم تا ٣ روز ٢ رکهت نماز حاجت بخونم! فقط اینکه استاد برا نماز حاجت باید نیت خاصی بکنیم یا نه لزومی نداره؟ و اینکه نماز حاجت هم مثل نماز صبح میخونن؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   سلام عزیزم
   بله دو رکعت مثل نماز صبح و نیتو اینطوری بگو(دو رکعت نماز حاجت میخوانم قربه إلی الله )

 132. s می گوید

  با سلام. میخواستم از جنابعالی بپرسم اگر چند سنگ رو با هم با خودم همه جا حمل کنم آیا اختلالی ایجاد نمیکنه و هرکدوم تاثیر خودش رو آیا میذاره؟ چون من انگشتر عقیق سرخ دارم، گردنبند شرف شمس و همچنین گردنبند فیروزه هم دارم . اگه هر سه تارو همه جا با خودم داشته باشم آیا هرکدوم تاثیر خودشون رو میذارند؟

  1. admin site می گوید

   بله مشکلی نداره

 133. ارام می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد میخواستم بپرسم از محضرتون میشه برای خودم و برادر شوهرم دعای محبت بزنم؟ اخه خیلی ادم غدی هستش و خیلی در حق ما لطف کرده! بخاطر همین میخوام خیلی دیدش نسبت به من خوب باشه و برام احترام ویژه ای قایل باشه! اخه این برادر شوهرم خیلی خیلی نقش پر رنگی تو خونواده شوهرم داره! و اگر این برادر شوهرم پشتم باشه مادر شوهر و خواهر شوهرم جرات نمیکنن با من کاری داشته باشن! بخاطر این قصد دارم دعای محبت بزنم! ممنون میشم جوابم رو بدین

  1. admin site می گوید

   سلام اگه اداب رو خوب رعایت کنین بله میشه ولی برای درک اداب بهتر نرم افزار صد باب محبت رو دانلود کنید و مطالعه کنید
   http://ganjinetalaee.com/downloads/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88/

 134. شوق پرواز می گوید

  استادخیلی ممنون یه خواهش خیلی بزرگ ازتون دارم خیلی دعام کنید وبعدش اینکه ۱دنیاممنون استاد من میخوام۱ اعتراف بزرگ بکنم اشنایی من بانرم افزارمتاسافت خیلی اتفاقی بود دقیقا یادمه روزدوشنبه۵ابان ماه۹۳ بود صبح تازه ازخواب بیدارشده بودم نمازصبح مو که خوندم اومدم سراغ کامپیوترم داشتم چندتاصفحه روتایپ میکردم خیلی م عجله داشتم بعدازاون به طورعجیبی دیدم همه صفحاتی که تایپ کرده بودم پاک شد شاید باورتون نشه دوباره که شروع کردم که تایپ کنم یه دفعه دیدم صفحه کامپیوترم رفته روجستجوی سایت شما غیرخوم کسی سرکامپیوترم نمیره استاد من چندشب قبلشم که توی حالت خواب وبیداری بودم احساس کردم یکی باعجله اومد کنارم نشست وباعجله ۱چیزی در گوشم گفت ورفت یادمه خیلیم ذهنمم مشغول بودامانفهمیدم چی گفت اعترافم اینجاس که من دعانویس زیاد میشناسم اما هیچکدومشون مثه شمانبودند همشون میگند ماچندسال رفتیم یادگرفتیم ولی توعمل هیچی نمیدونستند فقط میتونم بگم باشمادارم ۱دنیای دیگه روتجربه میکنم بعضی موقعها به شوخی به دوستام میگم منوبزنید ببینم بیدارم یاخواب خیلی خیلی ممنون کاربران محترم بیاید به اطرافیانتون استادعزیزمون ونرم افزارمتاسافت رو معرفی کنیم شایدکه نه حتماسرنوشت اونهاهم تغییرمیکنه شک نکنید

  1. admin site می گوید

   ممنونم عزیزم.شما لطف دارید.ارزوی موفقیت برای شما و همه عزیزان داریم.

 135. شوق پرواز می گوید

  سلام استاد ببخشید هی سوال میکنم من بیشتر مجموعه نرم افزارتون روخریدم من میدونستم طالعش اتشه وازیکی از دعاهای که ذکرکرده بودیداستفاده کردم امروزباهاشون تماس گرفتم استادباهام خوب صحبت کرد ولی انگارمثه کسی بودم که باراولم برای کارسراغشون رفته بودم زیادبه اصطلاخ خودمون تحویلم نگرفت انگارحس کردم پیچوندم درحالی من تواین چندسال این رفتارروازشون ندیده بودم بناشد براجواب نهایی فرداتماس بگیرم اینجور که دیدمشون احساس میکنم میخواد جواب منفی بده من به کمک خدا وقانون جذب اعتقاد دارم ولی دستور ودعای نیست که بگید که جواب منفی نده وراضی بشه من دوباره براش کارکنم

  1. admin site می گوید

   براتون ایمیل کردم

 136. باران می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ من همونم که گفتم پدر شوهرم شرکت نفتی هستن/ ممنونم که جوابم رو دادین/ استاد فرمودین چله زیارت عاشورا بگیرم/ استاد میشه بفرمایین چطوری باید چله بگیرم؟ باید دقیقا چیکار کنم؟ بلد نیستم/ ممنونم

 137. شوق پرواز می گوید

  سلام استاد طرف اسمش ؟ ولی صداش میکنند ؟ اسم مامانش ؟ اسم خودم ؟ بهم میگند ؟ اسم مامانم ؟اگه میشه زودبگید چون همین یکی دوروزباید تماس بگیرم ۱سال رسمی واسه ش کارکردم ولی دراصل۶ ساله واسه ش کارمیکنم فایده داره یانه

  1. admin site می گوید

   سلام. طالع طرفت اتشیه.توی نرم افزار صد باب محبت از مجموعه دعاهایی که توی بخش طالع آتشی قرار داره استفاده کن
   http://ganjinetalaee.com/downloads/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B5%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88/

 138. باران می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد من پدرشوهرم سرپرست پالایشگاه شرکت نفت ابادان بودن و الان چندسالی بازنشسته شدن/ استاد طبق روال شرکت نفت افرادی که خودشون رو بازخرید میکنن، شرکت بهشون خونه های سازمانی شرکت رو میدن ولی بودن افرادی که بازنشسته شدن و برای خونه تقاضا دادن و شرکت با اینکه اونا خودشون رو باز خرید نکرده بودن و در واقع بازنشست شده بودن بهشون خونه داده/ ولی پدرشوهرم با اینکه سابقش بیشتر بوده و زودتر از اونا تقاضا داده باهاش موافقت نکردن و حتی پیش وزیر هم رفتن و وزیر بهشون نامه داده و از شرکت خواسته و گفته که پدر شوهرم در اولویت هستن ولی متاسفانه ترتیب اثر ندادن و متاسفانه نامه هم گم شده!!!!!!! استاد میخواستم از شما کمک بگیرم که چه راهکاری برامون مناسبه؟ در ضمن پدرشوهرم گفتن اگه تونستین مشکل خونه رو حل کنین خونه رو میدم به خودتون!استاد لطفا کمکىن کنین و یه راه حلی بهمون نشون بدین! اجرتون با امام حسین

  1. admin site می گوید

   سلام.از نرم افزار مشکل گشا استفاده کن خودتون که این نرم افزار رو دارید.
   و در نهایت چند راهکار هست
   بهترین حالت اینه که با یه وکیل کارکشته مشاوره بگیرید.که هم منطقیترین راه و هم بهترین راهه
   و بعد هم میتونید از نرم افزار مشکل گشا استفاده کنی و هم میتونی یه چله زیارت عاشورا بگیری که مطمئن باش امام حسین دست رد به سینت نمیزنه

 139. شوق پرواز می گوید

  استاددوباره سلام من مشخصاتی فردی روکه دادم مربوط به یکی ازمسولین دفاتر روزنامه های اصفهانه ومن مدیر داخلی اون دفتربودم ایشون اومدبه حرف من گوش داد وجابه جاشدیم وچندتاموردمشابه این موارد که متاسفانه بد اوردند وموجب این شد که بین مون قهربه وجودبیاد من حدود شش سال برادفتر ایشون کارکردم واگه بخوام جابه جابشم وجای دیگه مشغول کاربشم این چندسالی که واسه ایشون کارکردم هدرمیره بایدباهاش اشتی کنم کاری میشه انجام بدم

  1. admin site می گوید

   یه بار دیگه مشخصاتشو بده لطفا تا راهنماییت کنم

 140. شوق پرواز می گوید

  باسلام مجدد خدمت شما استادگرانقدرم استاد از دیروز تاحالا دارم واسه تون دعا میکنم که هرچی ازخدا میخواهید خدابهتون بده من برنامه های دیگه واسه زندگیم گرفته بودم اخه مشکلم باعث شده بود من به فکرتغییر مکان خودم باشم که شمالطف کردید وکمکم کردید منم منصرف شدم که جاموعوض کنم استاد من بااینکه تازگیها۲۵ساله م شده ولی به اندازه یه ادم۵۰ساله تجربه تلخ وشیرین دارم استاد من شغلم توعرصه مطبوعاته ازحدود ۱سال پیش برایه شخصی کارمیکردم متاسفانه ایشون تودیماه درمورد یه حرف من که بدبرداشت کرده بودند بامن سرناسازگاری گذاشتندمنم که به فکررفتن بودم براهمین واسه م چیزی مهم نبود ولی الان که دوست دارم همین جابمونم دوس دارم با این شخص اشتی کنم شما چی صلاح میدونید اسم طرف شناسنامه ی ؟؟ ولی صداش میکنند ؟؟؟ اسم مامانش باید؟؟ باشه اصالتا؟؟؟؟ هستند اسم خودمم شناسنامه ی ؟؟ ولی صدام میکنند ؟؟؟ اسم مامانم ؟؟؟ راستی طرف ۵۰ساله شه اگه بخوام باهاش تماس بگیرم فایده داره یانه میخوام جوابش مثبت باشه زبان بند میخواد یانه خودش راضی میشه میخوام به درخواستم جواب مثبت بده راستی استاد ۱سوال من بابت این سوال وجوابهای که ازشما میپرسم چقدربایدبه کارتتون بریزم ولطفا شماره کارت باتشکرفراوان

  1. admin site می گوید

   سلام. وقتتون به خیر
   بابت مشاوره پول نمیگیرم
   شما دو تا با مشخصاتی که دادید بدرد هم نمیخوردی.ایشون خیلی زود تر از شما فوت میکنند و در این مدت هم با هم در جنگ و جدل هستید و همدیگرو هیچ وقت درک نمیکنید
   به نظرم انجام ندی بهتره

 141. شوق پرواز می گوید

  سلام استاد خیلی خیلی ممنون ان شاالله صدقه سرتون بشه وعاقبت بخیربشید هیچ وقت لطفتون فراموشم نمیشه نمیدونید بااین کارتون ۱دنیاروبهم دادید ازاینکه سعی میکنید برای مردم کاری بکنید واقعاسپاسگزارم

 142. mv می گوید

  مازندران. . . . ……

  1. admin site می گوید

   اگه هر نگینی دونه ای ۱۷ تومنه از طرف من بوده

 143. شوق پرواز می گوید

  استاد من کی گفتم شمابخاطرپول این سایت رو راه اندازی کردید یادم نمیاد این حرف رو زده باشم ولی اگه گفتم معذرت میخوام استاد من میخوام اینکار بشه بذارید باچشمای خودم حرفای شمارو حس کنم اگه نمیگید اگه بیادم باهم نمیسازید خوب بهم ثابت کنید استاد من این روزا منتظرجواب بله شمام واینکه قبول کنید این کارروواسه م انجام بدیدمیدونم دعانمینویسید ولی بیایددرحق من این لطف روبکنیدواین ۱بار دعابنویسیدخواهش میکنم نمیخوام به کسی قسمتون بدم ولی نذارید مدیون بشیداگه صلاح نمیبینید به ایمیلم پاسخ بدید وتوسایت نذارید

  1. admin site می گوید

   بهتون ایمیل زدم

 144. شوق پرواز می گوید

  اقای اذرسلام پس چراایمیل منو توسایت نذاشتید که ظهربراتون فرستادم بعدجواب کاربرمحترمی که بنامmvرو که حدود دوساعت بعدمن به شما ایمیل داده روجواب دادید بعدجواب من که زودتر بهتون ایمیل دادمو نمیدید دیگه ازشمابعیده ببینید استاد من میخوام اینکار حتی اگه پیش خدا منفورترین کارهام باشه میخوام بشه فقط بگید چطوری میتونم به این هدفم برسم اره من قبول دارم این کارخوب نیس ولی خوب باید این کاربشه چطوری میتونم به این خواسته م برسم یااگه کسی رومیشناسید که قبول میکنه این کارروبکنه به ایمیلم پاسخ بدید بازم میگم هزینه واسه م مهم نیس ولی میخوام تکلیفم زود معلوم بشه بی صبرانه منتظر جوابتونم بیاید این لطف رودرحقم بکنید باسپاس

 145. mv می گوید

  پس یعنی اون نگینی که برامم با پست اومد ازمازندرا ن شما نبودید ؟

  1. admin site می گوید

   چقدر خریداری کردید؟ آدرس فرستنده از کجا بوده

 146. شوق پرواز می گوید

  سلام جنای اقای اذر استادعزیزم من میخوام برگرده بیادطرفم باشه اگه باهم دیگه هم نساختیم اشکالی نداره من فقط میخواهم بهم ثابت بشه شماباکمک خدامیتونید این کارروانجام بدید پس نشونم بدید من حاضرم همه هزینه شوبدم اخرشم بهم اینجوری برسیم اشکالی نداره شماره کارت ومبلغ رو ذکر کنیداونم همین امروز وبگید چقدرطول میکشه این کاربشه بیاین به همه کاربران وطرفداراتون اینونشون بدید که این علم وبه خصوص عملکردشما واقعیت داره بازم میگم اگه نه مشخصه دروغ میگید اگه میگید این کارتوش ناسازگاری داره من میخوامش ایرادی نداره شما هم ۱جوری این کارروانجام بدید که گناه نکنید باتشکر ??

  1. admin site می گوید

   سلام خانم. خواهشا اینطوری نفرمایید.اولا من برای پول این سایتو راه اندازی نکردم دوما من عرض کردم من برای کسی دعایی نمینویسم

 147. شوق پرواز می گوید

  استادعزیزم چراجوابموندادید من خیلی عجله دارم خواهشا ازاین بلاتکلیفی نجاتم بدید میترسم جواب ندید ودوباره سایتتون فیلتربشه من باید تاکی بیام سرکامپیوترم ببینم شماجواب ندادید نه به ۱۳فروردین که جواب میدادیدنه به این سه روز که هیچی نمگید استاد خواهشاجوابمو سریع بدید لااقل بدانم چکاربایدبکنم من این سه روزمنتظرم شما جوابموبدید وشماره کارتتون روبه همراه ذکرمبلغ واینکه این کارچقدرطول میکشه بشه روبگید که اگه بایدشرایطموعوض کنم عوض کنم

  1. admin site می گوید

   جوابتونو دادم ببخشید چند روزی درگیر کارام بودم

 148. شوق پرواز می گوید

  اقای اذرچرادوروز ه جوابمو نمیدید خوبه گفتم سریع جواب بدیدا راستی استادعزیزم نکنه خدای نکرده الان که من مشخصات خودمو وطرفابا اسم زنش گفتم منو نسبت بهش سردکنید من دوباره کاری که ازتون میخوامو تکرارمیکنم میخوام ؟ اززنش طلاق بگیره بیاد بامن ازدواج کنه نکنه سردم کنیدا هزینه هرچی بشه میدم شمافقط امربفرمایید من همه سرمایه مو واسه به دست اوردنش میدم همه ایمیل هامم توسایت بذارید خصوصاحرفای که برای اقادانیال گفته بودم اقادانیال من ازادمای که فقط حرف میزنند بدم میاد اصلا متنفرم اصلا اگه توهم واقعا راست میگی حاضری حداقلش به من ثابت کنی خیلی هامثه تو واسه م ازاین حرفامیزدند من کسی بودم وهستم که حتی شاید دعاهای که حتی توتوی عمرتم ۱بارنخوندیشون من هزاربار باگریه های زیاد میخوندمشون ومیخونم هرکی بجای من بود دین یهودا که هیچی اصلاکافرمیشد دختر نیستی بدانی چقدربده واسه اشی که نخوردی چراباید اینقدر گوشه وکنایه بفهمی اون پسره به اسم اشنایی فقط یه هفته ی اون م بدون اینکه هیچ لذتی حتی یه دقیقه ازش ببرم پای اینکه یه روزی مال من میشه همه ابروی منو برد به نظرم اگه جداشونم کنم کمترین ظلمیه که میتونستم درحقشون بکنم اگه بازم مخالفی وخیلی میخوای ادعای مسلمونگی کنی بهم ثابت کن بیایه کاری کن هرکی اومد توزندگیم بعدخواست بره تحقیق نره وپشت سرشم نگاه نکنه من همه خواستگارامو سراین پسره دارم ردمیکنم چون اگه برند تحقیق من بدبخت میشم بعد ۱سوال دیگه اقا دانیال منم ادمم یوسف که نیستم اگه وسط اینجا گناه کردم چی گناهش پای کیه اصلا اینابه کنار فرض کن خودت بری خواستگاریه توتحقیقم بفهمی دختره قضیه داره قبول میکنی زنت باشه نه دیگه پس بهتره تاهمه جوانب راندیدی وازش خبرنداری چیزی نگی شایدم بگی من قبول میکنم وگذشته طرف واسه م مهم نیس بهتره بگم شاید شماقبول کنی ولی من که موردی مثه شماندارم پس مجبورم به کسایی که این علوم رابلدند واستادش هستند روبزنم البته بعداز خدا ایناوسیله اند اگه بازم حرفت چیزدیگه ست بگو ولی من ازادمای که حرف میزنند وتوعمل حتی نمیتونند ۱ذره اونانشون بدند بدم میاد

  1. admin site می گوید

   خانم محترم من نه برای شما سردی میزنم و نه جدایی کسی رو انجام میدم.چندین بار هم عرض کردم دعا برای کسی نمینویسم
   شما لطف کنید قبل از هر چیزی این صفحه رو مطالعه کن
   http://citar.ir/%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%B4%D9%88%D9%82-%D9%88-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D9%84%D9%88%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%D8%B8/

 149. شوق پرواز می گوید

  ببخشید استاد من همین حالااومد توسایتتون ببینم جوابمو دادید یانه جوابی ندیدم چرا امروز ایمیل هاتون روچک نمیکنید درثانی خطاب به برادرگرامیم که درمورد ایمیل من به خودشون اجازه داده بودند نظربدهند بگویم هروقت گفتم کاربران محترم نظربدید اون وقت نظربدید یادم نمیاد به کسی گفته باشم نظربدید که ایشون به خودشون اجازه دادند نظربدند اقادانیال بهتره دانستنی های خودتون واسه خودتون بذارید دلسوزیم لااقل واسه من۱ نکنید من خودم میدونم چکارکنم شیرفهم شد یابا۱زبون دیگه بهت بگم

  1. admin site می گوید

   خانم محترم .شما حق دارید اگه ممکنه کمی بهتر با هم صحبت کنیم .من شما رو درک میکنم.میدونم فقط کسانی شما رو درک میکنند که تجربه شما رو داشته باشند . لطفا در این مسائل کمی صبور باشید.شاید خدا مصلحت در این دونسته که اون اقا مورد شما نیست و مورد شما شاید بهتر از اون در جای دیگه ای باشه.و حتما هم حرفای من در حال حاضر برای شما غیر منطقیه اینو هم میدونم. ولی باور کنید من برای کسی دعای جدایی نمیزنم. ولی میتونین از دعاهای احضارات استفاده کنید تا اونو برگردونید که این کار رو فقط خود شما باید انجام بدید.اگر موافق هستید بفرمایید تا چند نسخه از این احضارات در اختیارتون قرار بدم

 150. باران می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد میخوام دعای با کافور انجام بدم برای باطل السحر/ و یه شرف الشمس هم ازتون سفارش دادم/ استاد به نظرتون بخوام از شرف الشمسم استفاده کنم بذارم موقعی که باطل السحر انجام دادم استفاده کنم؟ که خاصیتش بیشتر بشه/ یا نه فرق چندانی نداره قبل از باطل السحر هم میشه استفاده کرد؟؟؟ ممنونم

  1. admin site می گوید

   فرقی نداره خانم

 151. شوق پرواز می گوید

  باسلام خدمت شما اقای اذر کم کم داشتم ناامید میشدم چراسایتتون اینجوری شد منتظربودم جوابمو توسایت بذارید بلاخره امروز موفق شدم مشخصاتمو همین جامیذارم اسمم ؟ بوده ولی ازسال۸۹ تاالان ؟ صدام میزنند اسم مامانم ؟ که سال ۹۰فوت شدند اسم بابام ؟ ۷اسفند ماه ۲۵ سالم شده اصفهانیم وچادریم اون پسره م اسمش ؟ اسم مامانش ؟ اسم باباش ؟ چهارسال ازمن بزرگتر بود اسمش پسوند دیگه ی نداره یعنی محمد رضاو…. نیس واسم زنش فریبا اسم مامانش فاطمه که فوت کرده بچه فعلا ندارند اگه صلاح نمیبینید ایمیلمو نذارید فقط جوابمو سریع بدید من هرچی هزینه ش بشه میدم من باوردارم که این کارشدنیه البته اگه شماقبول کنید واسه م کاری بکنیدبی صصصصصصصصصصصصصصصصبرانه منتظر جوابم

  1. admin site می گوید

   سلام طبق این مشخصاتی که دادی شما اصلا به درد هم نمیخوردی و همیشه دائما در جنگ و مخالفت هستید .درست همین روالی که دائما دارید طی میکنید
   اصلا پیوست میکنم خودتون مطالعه کنید

   جفت بودت ستاره شما دو نفر

 152. دانیال می گوید

  سلام استاد ب رای روز ۱۸ اربیهشت (شرف شمس رصدی) سفارش حک شرف الشمس قبول میکنید که ثبت نام کنیم؟

  1. admin site می گوید

   سلام روز ۱۹ فروردین چند تا بیشتر از سفارش زدم اگه خواستید سفارش بدید تا براتون ارسال کنم

   1. دانیال می گوید

    هم ۱۹ فروردین رو میخواستم هم ۱۸ اردیبهشت که شرف رصدی شمس هست.میخواستم اگر اون روز هم سفارش قبول میکنید درخواست بدم.در خیلی از تقاویم نجومی هم ۱۸ ام رو به عنوان آغاز شرف خورشید و ۱۹ درجه خمل رصدی (واقعی) و زمان انجام اعمال شرف ذکر کردند و بعضی از علما هم گفته اند که اعمال در هر دو روز انجام بشه هم ۱۹ فروردین هم ۱۸ اردیبهشت.
    دوستان شرف زهره امسال هم ۸ اربیهشت ماه هست که از استاد تقاضا داریم در صورت امکان دعای شرف زهره و اعمالش رو در سایت قر ار بدهند.ممنون

    1. admin site می گوید

     به روی چشم

 153. roshana می گوید

  سلام خیلی خوشحالم و منتظر بنام زدن شرف شمس می مانم امیدوارم دیگر دچار دردسر نشوید و …
  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد …

  1. admin site می گوید

   سلام دوست عزیز.اصلا از اینکه انگشتر شرف شمس را به نام بزنن شایعه هست
   فقط زمانی که دستتون رسیده تا سه روز روزی دو رکعت نماز حاجت و بعدش ۱۳۲ بار صلوات بفرستید

 154. سیما* می گوید

  پارسال ۱۹ فرودین سال ۹۴ من شرف الشمس رو روی گاغذ نوشتم ولی فراموش کردم چهارشنبه آخر سال در جوی بندازم
  الان هم دارمش چیکار کنم اون کاغذو کی بندازم در جوی آب

  1. admin site می گوید

   همین امروز بنداز و یه نگین شرف شمس بگیر و یه رکاب هم براش بگیر

 155. سیما* می گوید

  سلام
  امروز هم میشود پرداخت کرد و درخواست این سنگ رو کرد؟

  1. admin site می گوید

   بله چند تایی هست درخواست بدین

 156. ستوده می گوید

  سلام استاد. یه سوال.
  هنگام رفتن به حمام یا دستشویی باید از دستمون درش بیاریم درسته؟

  1. admin site می گوید

   بله حتما

 157. محبوبه می گوید

  سلام استاد سال نو مبارک من ۴ تا سنگ شرف الشمس می خوام لطف می کنید بگید که هزینه و نحوه ارسال ان چجوری است

  1. admin site می گوید

   سلام از لینک زیر سفارش بدین
   http://inforosh.ir/Card/add.php?PID=15180022shaf&checker=0

 158. شوق پرواز می گوید

  اقای اذر نمیگم که باحرفای شمانظرم عوض شد چون اگه بگم حرفم عوض شد وچون اگه این کار انجام بدم از انسانیتم کم میشه پس این کار رو انجام نمیدم فقط دروغ گفتم شاید خود خواهی بشه ولی اسمش هرچی بشه واسه م مهم نیس ولی ۱ سوال دارم دوس دارم نظرتون رو بدون اینکه بخواهید ملاحظه کنیدبگید اقای اذر به نظرمن فایده علوم غریبه یا علوم ماورایی زمانیه که کاری که ازتوان شخصی افراد برنمیاد این علوم به کمک ما میاد یعنی زمانی که ما به مشکلی برمیخوریم باید از کسانی که این علوم رایاد گرفتند واستاد واقعی این کارهستندکمک بخواهیم وازشون کمک بگیریم وهزینه های مربوط به این کار رو بپردازیم درغیر اینصورت این علم فایده ی نداره اگه بنابود کارهای عادی رو انجام بده پس چرا این اسمو روش گذاشتندحالا سوال من اینجاست اگه کسی ازشما کمک بخواد وشما رو درحد اون ببینه که شما میتونید کاری واسه ش انجام بدید وشما ناامیدش کنید بعد از انسانیت دور نیس که بنده خدا رو نا امید میکنیدتازه شما بخاطر اینکه این علم رو بلدید واستادش هستید به این علم هم مدیون میشید واینکه باید خیلی چیزها رو درنظر بگیرید مثلا اینکه من راه اشتباه روبرم درحالی که شما میتونستید ونخواستیدکمکم کنید بیاید به من وهمه طرفداراتون اینو ثابت کنید اگه این علمی که شمادارید این کاراهارو نمیتونم انجام بده پس بی فایده ست من اگه جای شمابودم سعی میکردم با این حرف تمام توانمو بذارم تااین کاربشه ودینی که نسبت به این علم دارم رو ادا میکردم اقای اذر چهارسال کم نیس دوس ندارم زود قضاوتم کنید چون سعی میکنم تا جای کسی نیستم درمورد شرایط طرف مقابلم قضاوت نکنم این شخص همه ی زندگی منو نابود کرد تجدیدنظر بکنید خیلی سخته واسه م دنبال کسی مثه شمابگردم متاسفانه خیلی ها تواین حرفه دردکان باز کردند ودروغ میگند اگه صلاح نمیدونید این ایمیل روتوسایت نذارید ولی تجدید نظر کنید بخدا خواستم بگذرم ازش ولی هرکی خواستگاریم اومد رفت ونگاهمم نکرد غیر یکی از خواستگارام که برادر دوستم بود اومد بهم گفت رفتیم تحقیق چیا که نشنیدیم اخه صداش بالا رفت که باهم میخوایم ازدواج کنیم باباش نذاشت اونم برادر دوستم بود بخدا هیچ رابطه ی باهم نداشتیم اشنایی مون یه هفته بود تازه خواهرشم باهامون بیرون میومد بی انصافی نکنم رابطه مون اونجوری نبود یعنی خیر سرش میخواست اشنایی مون سالم باشه که رفت و من داغونم کرد جواب شما چیه

  1. admin site می گوید

   سلام دوست عزیز. من هیچ وقت ادعای این علمو نداشتم و نمیکنم.چون این علم خیلی پیچیده و گستردست و من حتی نقطه ای از این علم نیستم.
   شما یه زحمت بکشید مشخصاتتونو برام ایمیل کنید تا بررسی کنم

 159. دانیال می گوید

  سلام مجدد استاد میشه طریقه بنام زدن شرف شمس رو بیان بفرمایید؟ چون در دعایی که قرار دادید چیزی از اسم فرد که بنامش خونده بشه قرار نداره.با سپاس

  1. admin site می گوید

   در هنگام ارسال میفرستم عزیز

   1. دانیال می گوید

    استاد بنده یک انگشتر دارم که توسط سید خطاط که معروف هم هستند پیش اهل فن چند سال قبل شرف شمس و زهره و با آداب مخصوصش زده شده. امسال میخوام تمدیدش کنم که فرمودید با سوزن بکشم روی خطوط و دعا رو بخونم و قوت کنم به سنگ .حالا چطوری بنام خودم بزنم رو نمیدونم. اگر ممکنه محبت کنید شماره کارت اعلام بفرمایید بنده مبلغ شرف الشمس رو واریز کنم ولی دیگه نیاز نیست شما سنگی حک کنید فقط اون دستور العملهای همراه سنگ و طریقه بنام زدن شرف الشمس رو به بنده ایمیل بفرمایید.خیلی ممنون میشم

    1. admin site می گوید

     دوست عزیز اصلا سنگ شرف شمس بنام زده نمیشه این حرفا شایعه هست

 160. شوق پرواز می گوید

  باسلام خدمت شما استاد گرانقدرم ضمن تبریک سال نو وسرشار ازهمه ی خوبیها واسه شما وهمکاران عزیزتان لازم دانستم چند مطلب رابه شما بگویم نمیدونم چرا این اواخر سال ۹۴ شما سایتتون را به اصطلاح بروز رسانی نمی کردید ودلیل اینکه این سایت هی تغییر میکنه چی اخه حداقلش رو اعصاب من یکیه چون وقتی تغییر میکنه ۱ حالی بدی بهم دست میده حتی نمیتونم بگم این حسه چه جوریه ونکته دوم اینکه من یه مسئله یی روباهاتون درمیان گذاشتم شما گفتیدبهم تو تلگرام پیام بدید متاسفانه من پیام دادم چون کارم مهم بود طرف بهم گفت دومیلیون بریز به حساب برات ۱ کاری میکنم طرف برگرده من هزینه رو به حساب ریختم بعدش فهمیدم طرفم شما نبودید اونقدر حالم بهم ریخته بود که اخرسالیه داشتم همه چیزمو میفروختم که از ایران برم اخه خیلی خسته م هنوزم فکر میکنم توسال۹۰ هستم هنوزم محمدم کنارمه خلاصه خیلی داغونم امروز که سیزده بدره توخونه م واصلا حالم خوب نیس میخوام ازتون یه سوال خیلی مهم بپرسم شما کمکم میکنید جوابشو باشماره حساب خودتون همین جا بذارید من شرایطم طوری شد که موبایلمم فروختم تصمیمم دارم تا تکلیفم معلوم نشده چیزی اینطرف هزینه نکنم شما راجع به کار من اول میگفتید این کار روانجام نمیدم ولی بهم گفتید تو تلگرام پیام بدم لطفا ناامیدم نکنید هرچی بشه میدم ولی میخوامش زندگی بدون اون واسه م جهنم من چهار ساله منتظرم بیاد چهار سال کم نیس منتظر جواب نهایی شماهستم اگه به صلاح نیس ایمیلمو توسایت نذارید میخوام جدابشه وبیاد کنارمن اسم خودش؟/؟ اسم مامانش ؟؟؟ اسم زنش ؟؟؟ اسم مامانشو دقیق نمیدونم ولی باید ؟؟؟ باشه که البته فوت کرده اسم خودم شناسنامه ی ؟؟؟ ولی صدام میکنند ؟؟؟ اسم مامانم که سرهمین قضیه فوت کرد ؟؟؟ میخوام به هرقیمتی شده برگرده حرف بچه هم در میان نیس خواهشا نصیحتمم نکنیدچون نمیتونم قبول کنم یعنی به اصطلاح خودمون توکتم نمیرم باتشکر فراوان ازهمه شما عزیزان وبه خصوص شما جناب اقای حمید اذر

  1. admin site می گوید

   سلام.توی کجای سایت من نوشتم که میلیون تومن میگیرم کاری انجام میدم که شما نسبت به من همچین فکری کردین و مبلغو برای اون شیاد واریز کردید؟؟؟؟
   در ضمن کسی که برای جدایی کاری میکنه و پول میگیره اون شخص ادم شیاده و اصلا انسانیت نداره.من شرمندتم که این حرفو میزنم .هیچ وقت برای این اقا دعای جدایی نمینویسم چون در کار و توان من نیست.در ثانی من دعا نمینسیم برای کسی.خواهش میکنم ازم دلخور نشین و انقدر هم خودتو نابود نکن

  2. دانیال می گوید

   دعا بنویسن که زندگی ۴ ساله یکی دیگه پاشیده بشه نتبود بشه بعد مرد اون خانواده پاشه بیاد کنار شما با شما خوش و خرم زندگی کنه؟!!!!! تکلیف اون بدبخت که زندگیش نابود میشه چیه؟ اینکار شما دقیقا همون کاریه که بهود انجام میدادن و دو فرشته هاروت و ماروت فرستاده شدن به سمتشون که اونها رو نهی کنن از اینکار!! شما با این کار رسما و مستقیم دارید با خود ابلیس قرارداد بندگی امضا میکنید و مطمئن باشید اون دعا نویسی که یک جن خبیس رو مامور میکنه تا زندگی کسی دیگه رو نابود کنه و طرف رو بیاره سمت شما دیگه هیچ کنترلی رو اون موجود نداره و اون شیطان هم به همین راحتی از زندگیتون بیرون نمیره.شما توبه کنید و هر روز سوره طلاق رو به نیت پیدا کردن عشقی که جای قبلی رو تو دلتون پر کنه بخونید صبح به صبح و قدرت خدا رو ببینید. هیچ مطاعی تو دنیا ارزش معامله با ابلیس رو نداره خواهر من.قرآن دلت رو زلال و آرام میکنه طوری که احساس نیاز به هیچ احد الناسی نمیکنی بجز خدا.امتحان کنید ضرر نمیکنید.

 161. شریف می گوید

  با سلام متشکرم از جوابتان لوح اعظم (قرانی) که در سایت قرار دادین

  1. admin site می گوید

   لطف میکنید لینک صفحه رو برام قرار بدین اخه فعلا من در ۱۵ روز اول لوح بسم الله فقط میزنم لوح دییگه ای نمیزنم

 162. علی می گوید

  سلام سال نو مبارک
  واقعا جای تاسفه..من در گروه …. تلگرام عضو هستم و فکر میکردم کانال شماست..۶۹۰۰۰ تومن جهت سفارش پرداخت کردم.ولی الان فهمیدم کانال شما نبوده.اینجا هم سفارش دادم چون به شما اعتقاد دارم..به هر حال حلال نخواهد بود برای ادم های شیاد……موفق باشید..

 163. s می گوید

  با سلام
  ۱)درصورت استفاده از این نگین درصورتیکه خانمی عذر شرعی داشته باشه هم میتونه همه جا این نگین رو با خودش حمل کنه؟
  ۲)برای اینکه این سنگ اثر خودش رو بگذاره مثل دفع چشم زخم و جلب محبت و بخت گشایی و … آیا باید حتما بصورت انگشتر و در دید همگان قرار بگیره یا خیر میشه مثلا در کیف حملش کرد و اون هم تاثیر خودش رو میذاره؟
  ۳) آیا با خرید این سنگ هر جادویی رفع میشه و آیا دیگه نیازی به باطل سحر و بخت گشایی و زبان بند و ایجور چیزها نیست؟ یعنی این سنگ به تنهایی میتونه همه ی این کاربردهارو داشته باشه؟

  1. admin site می گوید

   سلام
   ۱- بله
   ۲-فرقی نداره.توی رکاب نقره باشه بهتره
   ۳-نه اینطوری هم که میکن نه

   1. s می گوید

    درکانال تلگرامتون این سنگ به همراه دو لوح قیمتش ۶۹ هزار تومانه. مگه اون کانال تلگرام برای خودتون نیست؟ آخه در اینجا هیچ صحبتی از اون الواح برنجی نکردید. البته بنده ترجیح میدم فقط همین سنگ رو داشته باشم و اون الواح رو نمیخوام.

    1. s می گوید

     استاد عزیز آیا کانال تلگرام inapply ( با آی دی @APPL) و همچنین پیج تلگرامی که با شماره ی تماس ۰۹۳۶….۰۰۶وجود داره برای مطرح کردن سوالات و گرفتن سرکتاب ، آیا هر دواینها متعلق به شماست یا شخص کلاهبرداری پشت اینهاست؟ لطفاپاسخ سوالم رو حتما بدید. چون خیلیها و حتی خود من با این کانال و پیج در ارتباطیم.

     1. admin site می گوید

      نه عزیزم هیچ کدوم مال من نیست. جز اینها چند تای دیگه هم به نام من گروه زدند تنها گروه تلگرام من http://telegram.me/success786

    2. admin site می گوید

     نه دوست من اون گروه متعلق به من نیست فقط دارن از اسم من سوئ استفاده میکنن

 164. دانیال می گوید

  و مطلب دیگه این که استاد آذر در تقویم نجومی امسال آغاز شرف الشمس رو ۱۸ اردیبهشت نوشته! این شرف با اون شرف ۱۹ فروردین فرقی دارند؟

  1. admin site می گوید

   عزیز برادر خودتون میفرمایید شرف شمس.فقط برای ۱۹ فروردینه

 165. دانیال می گوید

  سلام استاد. من یکانگشتر با نگین شرف الشمس و شرف زهره عقیق زرد یمنی دارم . منتها میخوام تمدید بشه ولی روش اون رو نمیدونم.مجموعه های صد باب شما و نرم افزار متا رو مطالعه کردم ( البته هنوز تمامشون رو نه) و با قواعد هم آشنایی دارم. میخواستم اگر امکان داره دستور العمل بنام کردن و تمدید دعا و طلسم رو محبت کنید یا اینکه انگشتر رو خدمت شما ارسال کنم و روی اون عملیات مخصوص رو صورت بدید و البته هزینه هم در هر دو صورت خدمت شما پرداخت میشه.
  با سپاس قراوان

  1. admin site می گوید

   سلام برای تمدید با سوزن از داخل نوشته ها عبور بده همین و دعای مخصوص رذو که در همین پست در بالا نوشتمو بخون و روی نگین فوت کن.این میشه تمدید انگشتر

   1. دانیال می گوید

    سلام مجدد استاد میشه طریقه بنام زدن شرف شمس رو بیان بفرمایید؟ چون در دعایی که قرار دادید چیزی از اسم فرد که بنامش خونده بشه قرار نداره.با سپاس

    1. admin site می گوید

     به همراه نگین ارسال میشه

 166. roshana می گوید

  سلام لطفا اطلاع رسانی کنید تا اونایی که فکر میکنن زرنگن ببینن دنیا حقیرتر از اونیه که شرف و آبروشونو برای چندر غاز پول ! بفروشن
  این ایمیلیه که برای افراد میفرستن و خلق الله رو سرکیسه میکنن مدعی دلسوزی هم هستن !
  استاد آذر واقعا برایتان صبر جمیل آرزو دارم

  *******
  فرستنده:
  inapply؟؟؟@gmail.com;

  دوست من سلام

  امسال تصمیم دارم در یک بسته به نام بسته شرف الشمس برای کاربران وفادارمان یک نگین شرف الشمس با حکاکی امضای شرف الشمس به همراه هدیه یک لوح شرف الشمس که پست آن لوح بسم الله حکاکی شده – یک نرم افزار ۱۰۰ باب شفا -نرم افزار ۱۰۰ باب اسرار المکشوف هر دو نسخه تعدل و علم و ثروت را به شما عزیزان هدیه دهم هزینه این مجموه ۳۳۰ تومان می باشد که تنها برای شما که این پیام را می بینید به تعداد محدود ۶۹ تومان می شود .پس عضو کانال تلگرام ما بشوید و برای ثبت نام مطالب را مطالعه کنید و اقدام کنید تا سفارش شما ثبت شود.دقت کنید که تعداد بسته محدود می باشد
  https://telegram.me/؟؟؟

  **********

  1. admin site می گوید

   دوست عزیز دنیا پر از انسانهای خوب و گرگهای انسان نما هست. من با این اقا کاری ندارم.دلم برای زنو و بچش میسوزه که داره نون حلال میبره سر سفرشون.مطمئن باش خدا جوابشسونو میده.الان فعلا به اینا بال و پر داد تا اوج بگیرن .نزدیکه اون روزی که بالشونو قیچی کنه.

   1. roshana می گوید

    استادم …
    “اگر روزی تهدبدت کردند بدان در برابرت ناتوانند …”
    “اگر روزی خیانت دیدی بدان قیمتت بالاست …”
    “اگر روزی ترکت کردند بدان با تو بودن لیاقت می خواهد …”
    انشاالله سلامت و برقرار یاشید

 167. شریف می گوید

  با سلام خدمت اساتید بزرگوار لطفا مبلغ تمام شده نگین وخمچنین لوح اعظم را بفرمایید متشکرم

  1. admin site می گوید

   سلام نگین ۱۷ تومن و ۸ الی ۹ تومن هزینه پست میخوره.من لوح اعظمو متوجه نمیشم

 168. شریف می گوید

  باسلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار لطفا قیمت نگین شرف شمس را هم بفرمایید و همچنین لوح اعظم را متشکرم

  1. admin site می گوید

   سلام قیمت نگین ۱۷ تومنه و منظورتون از لوح اعظم چیه؟

 169. نجمه می گوید

  سلام استاد بزرگوار/ استاد استفاده هم زمان از شرف الشمس و لوح بسم الله ایرادی نداره؟/ ممنون

  1. admin site می گوید

   نه خانم

 170. محسن می گوید

  سلام
  با توجه به اینکه حکاکی روی سنگ باید به اسم استفاده کننده ان باشد و همچنین اداب و ساعت محدود نوشتن چگونه اصالت سنگ و شرف الشمس را تضمین می کنید؟

  1. admin site می گوید

   وقتی دستتون رسیده روش اصل بودن و سرو وقت نوشتن رو همراه سنگ میفرستم

 171. زهرا می گوید

  با عرض سلام و تبریک سال می خواستم قیمت رو بدونم

  1. admin site می گوید

   ۱۷ هزار تومن

 172. فاطمه می گوید

  با سلام و تبریک ساله نو به استاد گرامی ،استاد من برای خودمو خواهرم سفارش دادم ممنونم از اینکه بزرگواری میکنید و برامون مینویسید 🙂 . فقط استاد اگه نگین گردنبد کنیم اشکال نداره؟ یا حتما باید انگشتر بشه ؟ و اینگه با چه فلزی ام باشه مهمه؟ ممنونم از پاسختون

  1. admin site می گوید

   سلام مهم طلسم شرف شمس و تاریخ حکاکیه.حالا گردنبند یا انگشتر مهم نیست
   روی فاز نقره بهتره

   1. فاطمه می گوید

    ببخشید استاد راهی هس که من هزینشو به خودتون بدم؟ چون من خوابگاهم اون موقع ، فک نکنم نگهبان خوابگاه مسعولیته موندنه هزینه تا وقتی مامور پست بیادو قبول کنن اگه میشه یه جوری بشه که من جلو تر هزینه رو بدم …. ممنونم

    1. admin site می گوید

     بله تو تلگرام در تماس باشید @citar786

 173. اللهه می گوید

  سلام واای خدا رو شکر من دو سال پیش از سایت شما که این اپلای بوده شرف شمس سفارش دادم فکرشو نمیکردم کسب و کارم رونق بگیره.امسال هر چی گشتم سایتتونو پیدا نکردم دیشب اتفاقی پیدا کردم اونم از روی اسمتون استاد بزرگم. من سه تا برای پدرم و برادرام سفاترش دادم ممنونم ازتون استاد خوبم

  1. admin site می گوید

   روز بیستم یا بیست و یکم براتون ارسال میشه موفق باشید

 174. سرمایه می گوید

  سلام وقتتون به خیر.من در بعضی کانالها اسمتونو دیدم ولی فکر کردم کانال شماست. و توی سایتها و کانالها قیمتهای نجومی میدن از ۲۰ تومن تا ۷۰ تومن قیمت میدن. اونا چی هستند سنگشون فرق میکنه؟
  ولی شما قیمتتون خیلی خیلی پایینه.میشه توضیح بدین اقای عزیز؟
  ببخشید سال نوی شما هم مبارک باشه

  1. admoon می گوید

   سلام. نه هیچ فرقی نداره همه سنگها یکی هستند.
   البته دو نوع سنگ هست یکی چینی که الان ۳ هزارتومن فروخته میشه و یکی هم سنگ اصل هست که ۵ تومن فروخته میشه
   قیمتی که عمده میخرن بین ۳۰۰۰ تومن تا ۵۰۰۰ تومنه. و متاسفانه برای حکاکی هیچ بخوری هم استفاده نمیکنند فقط تند تند مینویسند
   حای دیدم کسانی که از روز دهم شروع به نوشتن میکنند.خ.ب این درست نیست دارن از اعتماد مردم سوئ استفاده میکنند.
   این اقایون و یا خانمها با ۳ تا ۵ تومن خریداری میکنند و تا ۵۰ و یا ۷۰ میفروشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن دوم