آموزش علوم عرفانی,گر به خود آیی به خدایی رسی

نسخه ای جهت شناخت سارقین

0 20

نسخه ای جهت شناخت سارقین

سلام دوستان, روز شنبه همه شما عزیزان به خیر و خوشی. امروز این پست رو اختصاص میدیم به شناخت سارقین که با این عمل شما میتوانید حدس بزنید که سارق مال و امال شما چه کسی بوده که این نسخه از مجموعه کتب قدیمی علوم غریبست و برای شما عزیزان در این پشت قرار میدم.

روش تشخیص و حدس سارق بدین شکله که:

دعای زیر را به تعداد اشخاص مضنون بنویسید. یعنی اگر به ۵ نفر مضنون هستید ,پس ۵ کاغذ تهیه کنید و دعای زیر را در هر پنج کاغعذ بنویسید و زیر هر دعا نام شخص مضنون و نام مادرش را قید بفرمایید, و هر کدام از این دعاها را داخل مقداری گل خمیر کن و بشکل گلوله در بیار.

سپس کاسه ای  تهیه کن و داخل آن آب بریز و این گلوله های خمیر را داخل اب بینداز
اگر گلوله ای که داخل آب فرو نرفت و شناور ماند, نام کسی است که سرقت را انجام داده است و اگر تعداد گلوله های شناور بیش از یک عدد بود, نام همه کسانی که روی گلوله شناور است شریک جرم می باشند

دعا این است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ إِذا سَأَلَکَ عِبادی عَنِّی فَإِنِّی قَریبٌ أُجیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذا دَعانِ فَلْیَسْتَجیبُوا لی‏ وَ لْیُؤْمِنُوا بی‏ لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُبِینًا وَفُتِحَتِ السَّمَاءُ فَکَانَتْ أَبْوَابً       

    ۸ ۱ ۱ ۸۸ ۱۱۱ کا ۱۱

توجه کنید که در اعداد فوق حتما باید اعداد را فارسی بنویسید یعنی عدد هشت را به فارسی بنویسید

موفق و پیروز باشید حمید آذر

 

****************************
با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

نسخه ای جهت شناخت سارقین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *