اوقات شرعی به افق شهرها


موضوعات این اپلای
تبلیغات

‎‎

جدید ترین مطالب سایت
خانه » ادعیه و اذکار » ادعیه های متفرقه » ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و رفع فراموشی

ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و رفع فراموشی

ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و رفع فراموشی

ختم 40 روزه تقویت حافظه

ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و رفع فراموشی

با سلام خدمت همه عزیزان.روزهای محرم هست و همه عزیزان در پی تدارکات حسینیه ها و عزاداری و خرج برای  اقا امام حسین.اجر همه شما دوستان با سید الشهدا. سعی کنیم همه ما در این سفره اقا امام حسین بهره مند بشیم.مطمئن باشید  کسی سر سفره اقا بیاد ,دست خالی نمیره.اقا دست خالی کسی رو از سر سفرش برنمیگردونه.

دیشب ذکر هفت سلام قرآنی رو برای شب هفتم ماه محرم در سایت قرار دادم که امیدوارم همتون این ذکر رو گفته باشید.که برای گرفتن اجر و قرب بوده و ان شا الله همتون از این ذکر بهره مند شده باشید

در این پست هم یک ختم چهل روزه براتون قرار میدم.جهت رفع فراموشی و تقویت قوای ذهنی البته ما این ختمهایی که در سایت قرار میدیم اکثرشون به خاطر درخواستهای زیاد هست. که وقتی درخواست عزیزان به چندین نفر میرسه ما هم سعی میکنیم بهترین ختم یا نسخه را طبق درخواست عزیزان در سایت قرار بدیم تا همه از این ختوم و اذکار بهره مند شوند

۱- اون دوستی که بد فهم و کم ذهن باشد و همه چیز را فراموش کند و یاد نگیرد بمدت چهل روز هر روز به تعداد بیست و یک و یا بیست و هفت بار این ذکر را بر هفت عدد مویز بخواند.که این عمل را باید صبح بعد از نماز و ناشتا باشد.بعد از ختم, دل وی منور گردد و هر چه بشنود و بخواند فی الفور یاد بگیرد و دیگر فراموش نکند.

پس شما به مدت چهل روز , و هر روز بعد از نماز صبح, هفت مویز بگیرید و به تعداد ۲۱ یا ۲۷ بار ذکر زیر را روی مویز بخوانید طوری که وقتی میخوانید مویز روبروی لبتان قرار داشته باشد و بعد از اتمام ذکر بر مویز فوت کنید.سپس مویزها را یکی یکی بجوید و بخورید.

شب قبلی که میخواهید ختم را شروع کنید ابتدا دو رکعت نماز حاجت بخوانید و بعد از نماز نیت کنید برای ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و ۱۲۸ صلوات برای آقا امام حسین بفرستید.

روز چهل و یکم دو رکعت نماز برای امام حسین و دو رکعت نماز برای حضرت علی(ع) بخوانید و ۱۱۰ صلوات هدیه به حضرت علی(ع) کنید.و ۱۴ تا نان هم بیرون ذکات کنید.

۲-  و اون دوستی هم که گمشده ای دارد.و یا کسی از اعضای خانواده یا دوستی را گم کرده و میخواهد از این شخص خبری بدست آورد ,در ۲۰ روز اول هر ماه قمری, روز شنبه, ابتدا وضو بگیر و دو رکعت نماز حاجت بخون و بعد صدوبیست بار این ذکر را بخوانید چون شب شد بخواب روید, کسی در خواب نشانی از گمشده به شما میدهد. که اگر در خوابت نیومد برای شنبه هفته بعد این عمل را انجام بده و در ضمن جای خواب خودتو با گلاب تمیز کن و اگر خانمی در عادت هست این عمل را انجام ندهد.

ذکر این است:

یَا قَیُّومُ فَلَا شَیْ‏ءَ یَفُوتُ عِلْمَهُ وَ لَا یَئُودُهُ

 

****************************

با عضو شدن در کانال تلگرام ما هر روز از مطالب علوم عرفانی و ادعیه اذکار و همچنین از مطالب روز روانشناسی هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت در گوشی خود در اختیار داشته باشید و در گوشی خود مطالعه کنید.

برای عضویت وارد لینک زیر شوید

http://telegram.me/success786

بعد از کلیک پنجره ای باز میشود و روی دکمه ok کلیک کنید و سپس وارد کانال ما میشوید در این صفحه در پایین صفحه روی دکمه join کلیک کنید تا برای همیشه عضو کانال ما شوید.

*****************************

ختم چهل روزه جهت تقویت قوای ذهن و رفع فراموشی


دیدگاه های این نوشته

  1. آمنه گفت:

    ببخشید ندیدم که نوشته بودید بعد از نماز صبح.ایرادی نداره بینش وقفه بیفته و بعد از پاک شدن ادامش بدیم؟

  2. آمنه گفت:

    سلام.در این ختم برای زیاد شدن حافظه موردی نداره در دوران حیض هم ادامه داده بشه

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

لطفا جهت امنیت , جواب سوال زیر را در کادر وارد کنید *

لینکهای مهم سایت

خدمات سایت این اپلای

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب اين اپلاي تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .